Nauczyciel :

mgr inż. Bartosz Podsiadły




Poniedziałek-Niedziela


Godz/Dzień
Pn-Pt
13-02-202314-02-202315-02-202316-02-202317-02-2023Godz/Dzień
Sb-Nd
18-02-202319-02-2023
08:15-09:45-------------------------08:15-09:45
s2SIPP1(1)u;s2SIPP1(2)u
D7
Peie (lab)
-----
10:00-11:30-------------------------10:00-11:30
s2SIPP1(2)u;s2SIPP1(1)u
D7
Peie (lab)
-----
11:45-13:15-------------------------11:45-13:15
s3IMO1u
C205
Bmiu (ćw)
-----
13:30-15:00-------------------------13:45-15:15
s3IMO1u
C205
Dmiu (ćw)
-----
15:15-16:45-------------------------15:30-17:00----------
17:00-18:30-------------------------17:15-18:45----------
18:45-20:15-------------------------19:00-20:30----------

Godz/Dzień
Pn-Pt
20-02-202321-02-202322-02-202323-02-202324-02-2023Godz/Dzień
Sb-Nd
25-02-202326-02-2023
08:15-09:45-------------------------08:15-09:45----------
10:00-11:30-------------------------10:00-11:30----------
11:45-13:15-------------------------11:45-13:15----------
13:30-15:00-------------------------13:45-15:15-----
n2SIPP1(2)
D7
Peie (lab)
15:15-16:45-------------------------15:30-17:00-----
n2SIPP1(2)
D7
Peie (lab)
17:00-18:30
s3IMO1u
A143
Dmiu (wyk)
--------------------17:15-18:45-----
n2SIPP1(1)
D7
Peie (lab)
18:45-20:15
s3IMO1u
A143
Bmiu (wyk)
--------------------19:00-20:30-----
n2SIPP1(1)
D7
Peie (lab)

Godz/Dzień
Pn-Pt
27-02-202328-02-202301-03-202302-03-202303-03-2023Godz/Dzień
Sb-Nd
04-03-202305-03-2023
08:15-09:45-------------------------08:15-09:45----------
10:00-11:30-------------------------10:00-11:30----------
11:45-13:15-------------------------11:45-13:15----------
13:30-15:00-------------------------13:45-15:15----------
15:15-16:45-------------------------15:30-17:00-----
n2SIPP1(2)
D7
Peie (lab)
17:00-18:30
s2IMO1
D7
Peie (lab)
--------------------17:15-18:45
s3IMO1u
A217
Bmiu (ćw)
n2SIPP1(1)
D7
Peie (lab)
18:45-20:15
s3IME1
D7
Ris (lab)
--------------------19:00-20:30
s3IMO1u
A217
Dmiu (ćw)
n2SIPP1(1)
D7
Peie (lab)

Godz/Dzień
Pn-Pt
06-03-202307-03-202308-03-202309-03-202310-03-2023Godz/Dzień
Sb-Nd
11-03-202312-03-2023
08:15-09:45-------------------------08:15-09:45----------
10:00-11:30-------------------------10:00-11:30----------
11:45-13:15-------------------------11:45-13:15----------
13:30-15:00-------------------------13:45-15:15----------
15:15-16:45-------------------------15:30-17:00----------
17:00-18:30
s3IMO1u
Online_82
Dmiu (wyk)
--------------------17:15-18:45----------
18:45-20:15
s3IMO1u
Online_82
Bmiu (wyk)
--------------------19:00-20:30----------

Godz/Dzień
Pn-Pt
13-03-202314-03-202315-03-202316-03-202317-03-2023Godz/Dzień
Sb-Nd
18-03-202319-03-2023
08:15-09:45-------------------------08:15-09:45----------
10:00-11:30-------------------------10:00-11:30----------
11:45-13:15-------------------------11:45-13:15
s2SIPP1(1)u;s2SIPP1(2)u
D7
Peie (lab)
-----
13:30-15:00-------------------------13:45-15:15
s2SIPP1(1)u;s2SIPP1(2)u
D7
Peie (lab)
-----
15:15-16:45-------------------------15:30-17:00
s3IMO1u
C209
Dmiu (ćw)
n2SIPP1(1)
D7
Peie (lab)
17:00-18:30
s2IMO1
D7
Peie (lab)
--------------------17:15-18:45
s3IMO1u
C209
Bmiu (ćw)
n2SIPP1(2)
D7
Peie (lab)
18:45-20:15
s3IME1
D7
Ris (lab)
--------------------19:00-20:30-----
n2SIPP1(2)
D7
Peie (lab)

Godz/Dzień
Pn-Pt
20-03-202321-03-202322-03-202323-03-202324-03-2023Godz/Dzień
Sb-Nd
25-03-202326-03-2023
08:15-09:45-------------------------08:15-09:45----------
10:00-11:30-------------------------10:00-11:30----------
11:45-13:15-------------------------11:45-13:15----------
13:30-15:00-------------------------13:45-15:15----------
15:15-16:45-------------------------15:30-17:00----------
17:00-18:30
s3IMO1u
Online_82
Dmiu (wyk)
--------------------17:15-18:45
s3IMO1u
C329
Bmiu (ćw)
-----
18:45-20:15
s3IMO1u
Online_82
Bmiu (wyk)
--------------------19:00-20:30
s3IMO1u
C329
Dmiu (ćw)
-----

Godz/Dzień
Pn-Pt
27-03-202328-03-202329-03-202330-03-202331-03-2023Godz/Dzień
Sb-Nd
01-04-202302-04-2023
08:15-09:45-------------------------08:15-09:45----------
10:00-11:30-------------------------10:00-11:30----------
11:45-13:15-------------------------11:45-13:15----------
13:30-15:00-------------------------13:45-15:15----------
15:15-16:45-------------------------15:30-17:00
s3IMO1u
A217
Bmiu (ćw)
-----
17:00-18:30
s2IMO1
D7
Peie (lab)
--------------------17:15-18:45
s3IMO1u
A217
Dmiu (ćw)
-----
18:45-20:15
s3IME1
D7
Ris (lab)
--------------------19:00-20:30
s3IMO1u
A217
Dmiu (ćw)
-----

Godz/Dzień
Pn-Pt
03-04-202304-04-202305-04-202306-04-202307-04-2023Godz/Dzień
Sb-Nd
08-04-202309-04-2023
08:15-09:45-------------------------08:15-09:45----------
10:00-11:30-------------------------10:00-11:30----------
11:45-13:15-------------------------11:45-13:15----------
13:30-15:00-------------------------13:45-15:15----------
15:15-16:45-------------------------15:30-17:00----------
17:00-18:30
s3IMO1u
Online_82
Dmiu (wyk)
--------------------17:15-18:45----------
18:45-20:15
s3IMO1u
Online_82
Bmiu (wyk)
--------------------19:00-20:30----------

Godz/Dzień
Pn-Pt
10-04-202311-04-202312-04-202313-04-202314-04-2023Godz/Dzień
Sb-Nd
15-04-202316-04-2023
08:15-09:45-------------------------08:15-09:45----------
10:00-11:30-------------------------10:00-11:30----------
11:45-13:15-------------------------11:45-13:15----------
13:30-15:00-------------------------13:45-15:15----------
15:15-16:45-------------------------15:30-17:00
s2SIPP1(1)u;s2SIPP1(2)u
D7
Peie (lab)
-----
17:00-18:30-------------------------17:15-18:45
s2SIPP1(1)u;s2SIPP1(2)u
D7
Peie (lab)
-----
18:45-20:15-------------------------19:00-20:30----------

Godz/Dzień
Pn-Pt
17-04-202318-04-202319-04-202320-04-202321-04-2023Godz/Dzień
Sb-Nd
22-04-202323-04-2023
08:15-09:45-------------------------08:15-09:45----------
10:00-11:30-------------------------10:00-11:30----------
11:45-13:15-------------------------11:45-13:15----------
13:30-15:00-------------------------13:45-15:15----------
15:15-16:45-------------------------15:30-17:00----------
17:00-18:30
s3IMO1u
Online_82
Dmiu (wyk)
--------------------17:15-18:45
s3IMO1u
A141
Bmiu (ćw)
-----
18:45-20:15
s3IMO1u
Online_82
Bmiu (wyk)
--------------------19:00-20:30
s3IMO1u
A141
Dmiu (ćw)
-----

Godz/Dzień
Pn-Pt
24-04-202325-04-202326-04-202327-04-202328-04-2023Godz/Dzień
Sb-Nd
29-04-202330-04-2023
08:15-09:45-------------------------08:15-09:45----------
10:00-11:30-------------------------10:00-11:30----------
11:45-13:15-------------------------11:45-13:15----------
13:30-15:00-------------------------13:45-15:15----------
15:15-16:45-------------------------15:30-17:00----------
17:00-18:30
s2IMO1
D7
Peie (lab)
--------------------17:15-18:45----------
18:45-20:15
s3IME1
D7
Ris (lab)
--------------------19:00-20:30----------

Godz/Dzień
Pn-Pt
01-05-202302-05-202303-05-202304-05-202305-05-2023Godz/Dzień
Sb-Nd
06-05-202307-05-2023
08:15-09:45-------------------------08:15-09:45----------
10:00-11:30-------------------------10:00-11:30----------
11:45-13:15-------------------------11:45-13:15----------
13:30-15:00-------------------------13:45-15:15
s3IMO1u
A145
Bmiu (ćw)
-----
15:15-16:45-------------------------15:30-17:00
s3IMO1u
A145
Dmiu (ćw)
-----
17:00-18:30-------------------------17:15-18:45----------
18:45-20:15-------------------------19:00-20:30
s3IMO1u
A143
Bmiu (ćw)
-----

Godz/Dzień
Pn-Pt
08-05-202309-05-202310-05-202311-05-202312-05-2023Godz/Dzień
Sb-Nd
13-05-202314-05-2023
08:15-09:45-------------------------08:15-09:45----------
10:00-11:30-------------------------10:00-11:30----------
11:45-13:15-------------------------11:45-13:15----------
13:30-15:00-------------------------13:45-15:15----------
15:15-16:45-------------------------15:30-17:00----------
17:00-18:30
s2IMO1
D7
Peie (lab)
--------------------17:15-18:45----------
18:45-20:15
s3IME1
D7
Ris (lab)
--------------------19:00-20:30----------

Godz/Dzień
Pn-Pt
15-05-202316-05-202317-05-202318-05-202319-05-2023Godz/Dzień
Sb-Nd
20-05-202321-05-2023
08:15-09:45-------------------------08:15-09:45----------
10:00-11:30-------------------------10:00-11:30----------
11:45-13:15-------------------------11:45-13:15----------
13:30-15:00-------------------------13:45-15:15
n2SIPP1(2)
D7
Peie (lab)
-----
15:15-16:45-------------------------15:30-17:00
n2SIPP1(1)
D7
Peie (lab)
-----
17:00-18:30
s3IMO1u
Online_82
Dmiu (wyk)
s2IMO1
D7
Peie (lab)
---------------17:15-18:45----------
18:45-20:15
s3IMO1u
Online_82
Bmiu (wyk)
s2IMO1
D7
Peie (lab)
---------------19:00-20:30----------

Godz/Dzień
Pn-Pt
22-05-202323-05-202324-05-202325-05-202326-05-2023Godz/Dzień
Sb-Nd
27-05-202328-05-2023
08:15-09:45-------------------------08:15-09:45----------
10:00-11:30-------------------------10:00-11:30----------
11:45-13:15-------------------------11:45-13:15----------
13:30-15:00-------------------------13:45-15:15----------
15:15-16:45-------------------------15:30-17:00----------
17:00-18:30
s3IME1
D7
Ris (lab)
--------------------17:15-18:45----------
18:45-20:15
s3IME1
D7
Ris (lab)
--------------------19:00-20:30----------

Godz/Dzień
Pn-Pt
29-05-202330-05-202331-05-202301-06-202302-06-2023Godz/Dzień
Sb-Nd
03-06-202304-06-2023
08:15-09:45-------------------------08:15-09:45----------
10:00-11:30-------------------------10:00-11:30----------
11:45-13:15-------------------------11:45-13:15----------
13:30-15:00-------------------------13:45-15:15
s2SIPP1(2)u;s2SIPP1(1)u
D7
Peie (lab)
-----
15:15-16:45-------------------------15:30-17:00
s2SIPP1(1)u;s2SIPP1(2)u
D7
Peie (lab)
-----
17:00-18:30
s3IMO1u
Online_82
Dmiu (wyk)
--------------------17:15-18:45----------
18:45-20:15
s3IMO1u
Online_82
Bmiu (wyk)
--------------------19:00-20:30----------

Godz/Dzień
Pn-Pt
05-06-202306-06-202307-06-202308-06-202309-06-2023Godz/Dzień
Sb-Nd
10-06-202311-06-2023
08:15-09:45-------------------------08:15-09:45----------
10:00-11:30-------------------------10:00-11:30----------
11:45-13:15-------------------------11:45-13:15----------
13:30-15:00-------------------------13:45-15:15----------
15:15-16:45-------------------------15:30-17:00----------
17:00-18:30
s2IMO1
D7
Peie (lab)
--------------------17:15-18:45----------
18:45-20:15
s3IME1
D7
Ris (lab)
--------------------19:00-20:30----------

Godz/Dzień
Pn-Pt
12-06-202313-06-202314-06-202315-06-202316-06-2023Godz/Dzień
Sb-Nd
17-06-202318-06-2023
08:15-09:45-------------------------08:15-09:45----------
10:00-11:30-------------------------10:00-11:30----------
11:45-13:15-------------------------11:45-13:15----------
13:30-15:00-------------------------13:45-15:15----------
15:15-16:45-------------------------15:30-17:00----------
17:00-18:30
s3IMO1u
A143
Dmiu (wyk)
--------------------17:15-18:45----------
18:45-20:15
s3IMO1u
A143
Bmiu (wyk)
--------------------19:00-20:30----------

Godz/Dzień
Pn-Pt
19-06-202320-06-202321-06-202322-06-202323-06-2023Godz/Dzień
Sb-Nd
24-06-202325-06-2023
08:15-09:45-------------------------08:15-09:45----------
10:00-11:30-------------------------10:00-11:30----------
11:45-13:15-------------------------11:45-13:15----------
13:30-15:00-------------------------13:45-15:15----------
15:15-16:45-------------------------15:30-17:00----------
17:00-18:30----------
Rezerwacja11
A14
R (wyk)
----------17:15-18:45----------
18:45-20:15-------------------------19:00-20:30----------

Godz/Dzień
Pn-Pt
04-09-202305-09-202306-09-202307-09-202308-09-2023Godz/Dzień
Sb-Nd
09-09-202310-09-2023
08:15-09:45-------------------------08:15-09:45----------
10:00-11:30-------------------------10:00-11:30----------
11:45-13:15-------------------------11:45-13:15----------
13:30-15:00-------------------------13:45-15:15----------
15:15-16:45-------------------------15:30-17:00----------
17:00-18:30----------
Rezerwacja09
A32
R (wyk)
----------17:15-18:45----------
18:45-20:15-------------------------19:00-20:30----------

Legenda:



Informacja 1h [x/-] lub 1h [-/x] oznacza, że zajęcią trwają w tym bloku 45 minut i zaplanowane są odpowiednio w pierwszej lub drugiej jego połowie.



SkrótNazwa
PeiePodstawy elektrotechniki i elektroniki
BmiuBezpieczeństwo maszyn i urządzeń
DmiuDiagnostyka maszyn i urządzeń
RisRegulatory i sterowniki
RRezerwacja