Nauczyciel :

dr Aleksander Klosow




Poniedziałek-Niedziela


Godz/Dzień
Pn-Pt
14-02-202215-02-202216-02-202217-02-202218-02-2022Godz/Dzień
Sb-Nd
19-02-202220-02-2022
08:15-09:45-------------------------08:15-09:45----------
10:00-11:30
s3GK1(2);s3GK1(1)
Online_109
Sd (sem)
s1INF
Online_113
Aisd (wyk)
---------------10:00-11:30----------
11:45-13:15
s3GK1(2);s3GK1(1)
Online_109
PgiD (wyk)
--------------------11:45-13:15----------
13:30-15:00
s2GK;s2PAM
Online_109
Pw (wyk)
--------------------13:45-15:15----------
15:15-16:45-------------------------15:30-17:00----------
17:00-18:30-------------------------17:15-18:45----------
18:45-20:15-------------------------19:00-20:30----------

Godz/Dzień
Pn-Pt
21-02-202222-02-202223-02-202224-02-202225-02-2022Godz/Dzień
Sb-Nd
26-02-202227-02-2022
08:15-09:45-------------------------08:15-09:45----------
10:00-11:30-----
s1INF
Online_113
Aisd (wyk)
---------------10:00-11:30----------
11:45-13:15-----
s1INF
Online_113
Aisd (wyk)
-----
s2GK1(1)
A218
Pipo (lab)
-----11:45-13:15----------
13:30-15:00---------------
s2GK1(1)
A218
Pipo (lab)
-----13:45-15:15----------
15:15-16:45
s3GK1(2);s3GK1(1)
Online_109
Sd (sem)
--------------------15:30-17:00----------
17:00-18:30-------------------------17:15-18:45----------
18:45-20:15-------------------------19:00-20:30----------

Godz/Dzień
Pn-Pt
28-02-202201-03-202202-03-202203-03-202204-03-2022Godz/Dzień
Sb-Nd
05-03-202206-03-2022
08:15-09:45-------------------------08:15-09:45----------
10:00-11:30
s3GK1(2);s3GK1(1)
Online_109
Sd (sem)
s1INF
Online_113
Aisd (wyk)
---------------10:00-11:30----------
11:45-13:15
s3GK1(2);s3GK1(1)
Online_109
PgiD (wyk)
--------------------11:45-13:15----------
13:30-15:00
s2GK;s2PAM
Online_109
Pw (wyk)
--------------------13:45-15:15----------
15:15-16:45
s1INT7(1)
A242
PbII (wyk)
--------------------15:30-17:00----------
17:00-18:30-------------------------17:15-18:45----------
18:45-20:15-------------------------19:00-20:30----------

Godz/Dzień
Pn-Pt
07-03-202208-03-202209-03-202210-03-202211-03-2022Godz/Dzień
Sb-Nd
12-03-202213-03-2022
08:15-09:45-------------------------08:15-09:45----------
10:00-11:30-----
s1INF
Online_113
Aisd (wyk)
---------------10:00-11:30----------
11:45-13:15-----
s1INF
Online_113
Aisd (wyk)
---------------11:45-13:15----------
13:30-15:00-------------------------13:45-15:15----------
15:15-16:45
s3GK1(2);s3GK1(1)
Online_109
Sd (sem)
--------------------15:30-17:00----------
17:00-18:30-------------------------17:15-18:45----------
18:45-20:15-------------------------19:00-20:30----------

Godz/Dzień
Pn-Pt
14-03-202215-03-202216-03-202217-03-202218-03-2022Godz/Dzień
Sb-Nd
19-03-202220-03-2022
08:15-09:45-------------------------08:15-09:45----------
10:00-11:30
s3GK1(2);s3GK1(1)
Online_109
Sd (sem)
--------------------10:00-11:30----------
11:45-13:15
s3GK1(2);s3GK1(1)
Online_109
PgiD (wyk)
s1INF
Online_113
Aisd (wyk)
---------------11:45-13:15----------
13:30-15:00
s2GK;s2PAM
Online_109
Pw (wyk)
--------------------13:45-15:15----------
15:15-16:45-------------------------15:30-17:00----------
17:00-18:30-------------------------17:15-18:45----------
18:45-20:15-------------------------19:00-20:30----------

Godz/Dzień
Pn-Pt
21-03-202222-03-202223-03-202224-03-202225-03-2022Godz/Dzień
Sb-Nd
26-03-202227-03-2022
08:15-09:45-------------------------08:15-09:45----------
10:00-11:30-----
s1INF
Online_113
Aisd (wyk)
-----
s1INT7(1)
A218
PbII (lab)
-----10:00-11:30----------
11:45-13:15-----
s1INF
Online_113
Aisd (wyk)
-----
s2GK1(1)
A218
Pipo (lab)
-----11:45-13:15----------
13:30-15:00---------------
s2GK1(1)
A218
Pipo (lab)
-----13:45-15:15----------
15:15-16:45
s3GK1(2);s3GK1(1)
Online_109
Sd (sem)
--------------------15:30-17:00----------
17:00-18:30-------------------------17:15-18:45----------
18:45-20:15-------------------------19:00-20:30----------

Godz/Dzień
Pn-Pt
28-03-202229-03-202230-03-202231-03-202201-04-2022Godz/Dzień
Sb-Nd
02-04-202203-04-2022
08:15-09:45-------------------------08:15-09:45----------
10:00-11:30
s3GK1(2);s3GK1(1)
Online_109
Sd (sem)
-----
s3GK1(2);s3GK1(1)
Online_104
Sd (sem)
----------10:00-11:30----------
11:45-13:15
s3GK1(2);s3GK1(1)
Online_109
PgiD (wyk)
s1INF
Online_100
Aisd (wyk)
s3GK1(2);s3GK1(1)
Online_104
Sd (sem)
----------11:45-13:15----------
13:30-15:00
s2GK;s2PAM
Online_109
Pw (wyk)
--------------------13:45-15:15----------
15:15-16:45-------------------------15:30-17:00----------
17:00-18:30-------------------------17:15-18:45----------
18:45-20:15-------------------------19:00-20:30----------

Godz/Dzień
Pn-Pt
04-04-202205-04-202206-04-202207-04-202208-04-2022Godz/Dzień
Sb-Nd
09-04-202210-04-2022
08:15-09:45-------------------------08:15-09:45----------
10:00-11:30-------------------------10:00-11:30----------
11:45-13:15-------------------------11:45-13:15----------
13:30-15:00-------------------------13:45-15:15----------
15:15-16:45
s3GK1(2);s3GK1(1)
Online_109
Sd (sem)
--------------------15:30-17:00----------
17:00-18:30-------------------------17:15-18:45----------
18:45-20:15-------------------------19:00-20:30----------

Godz/Dzień
Pn-Pt
11-04-202212-04-202213-04-202214-04-202215-04-2022Godz/Dzień
Sb-Nd
16-04-202217-04-2022
08:15-09:45-------------------------08:15-09:45----------
10:00-11:30
s3GK1(2);s3GK1(1)
Online_109
Sd (sem)
s1INF
Online_113
Aisd (wyk)
---------------10:00-11:30----------
11:45-13:15
s3GK1(2);s3GK1(1)
Online_109
PgiD (wyk)
--------------------11:45-13:15----------
13:30-15:00
s2GK;s2PAM
Online_109
Pw (wyk)
--------------------13:45-15:15----------
15:15-16:45-------------------------15:30-17:00----------
17:00-18:30-------------------------17:15-18:45----------
18:45-20:15-------------------------19:00-20:30----------

Godz/Dzień
Pn-Pt
18-04-202219-04-202220-04-202221-04-202222-04-2022Godz/Dzień
Sb-Nd
23-04-202224-04-2022
08:15-09:45-------------------------08:15-09:45----------
10:00-11:30-----
s1INF
Online_113
Aisd (wyk)
-----
s1INT7(1)
C10
PbII (lab)
-----10:00-11:30----------
11:45-13:15-----
s1INT7(1)
Online_07
PbII (wyk)
-----
s2GK1(1)
C10
Pipo (lab)
-----11:45-13:15----------
13:30-15:00---------------
s2GK1(1)
C10
Pipo (lab)
-----13:45-15:15----------
15:15-16:45-------------------------15:30-17:00----------
17:00-18:30-------------------------17:15-18:45----------
18:45-20:15-------------------------19:00-20:30----------

Godz/Dzień
Pn-Pt
25-04-202226-04-202227-04-202228-04-202229-04-2022Godz/Dzień
Sb-Nd
30-04-202201-05-2022
08:15-09:45-------------------------08:15-09:45----------
10:00-11:30
s3GK1(2);s3GK1(1)
Online_109
Sd (sem)
s1INF
Online_113
Aisd (wyk)
---------------10:00-11:30----------
11:45-13:15
s3GK1(2);s3GK1(1)
Online_109
PgiD (wyk)
--------------------11:45-13:15----------
13:30-15:00
s2GK;s2PAM
Online_109
Pw (wyk)
--------------------13:45-15:15----------
15:15-16:45-------------------------15:30-17:00----------
17:00-18:30-------------------------17:15-18:45----------
18:45-20:15-------------------------19:00-20:30----------

Godz/Dzień
Pn-Pt
09-05-202210-05-202211-05-202212-05-202213-05-2022Godz/Dzień
Sb-Nd
14-05-202215-05-2022
08:15-09:45-------------------------08:15-09:45----------
10:00-11:30-----
s1INF
Online_113
Aisd (wyk)
s3GK1(2);s3GK1(1)
Online_10
Sd (sem)
s2GK1(1)
A242
Pipo (lab)
-----10:00-11:30----------
11:45-13:15----------
s3GK1(2);s3GK1(1)
Online_10
Sd (sem)
s2GK1(1)
A242
Pipo (lab)
-----11:45-13:15----------
13:30-15:00----------
s3GK1(2);s3GK1(1)
Online_10
PgiD (wyk)
----------13:45-15:15----------
15:15-16:45
s2GK;s2PAM
Online_109
Pw (wyk)
--------------------15:30-17:00----------
17:00-18:30-------------------------17:15-18:45----------
18:45-20:15-------------------------19:00-20:30----------

Godz/Dzień
Pn-Pt
16-05-202217-05-202218-05-202219-05-202220-05-2022Godz/Dzień
Sb-Nd
21-05-202222-05-2022
08:15-09:45-------------------------08:15-09:45----------
10:00-11:30
s3GK1(1);s3GK1(2)
A142
Sd (sem)
s1INF
C113
Aisd (wyk)
-----
Rezerwacja10
C113
E (wyk)
-----10:00-11:30----------
11:45-13:15
s3GK1(1);s3GK1(2)
C212
PgiD (wyk)
----------
Rezerwacja10
C113
E (wyk)
-----11:45-13:15----------
13:30-15:00
s2PAM;s2GK
C212
Pw (wyk)
--------------------13:45-15:15----------
15:15-16:45-------------------------15:30-17:00----------
17:00-18:30-------------------------17:15-18:45----------
18:45-20:15-------------------------19:00-20:30----------

Godz/Dzień
Pn-Pt
06-06-202207-06-202208-06-202209-06-202210-06-2022Godz/Dzień
Sb-Nd
11-06-202212-06-2022
08:15-09:45-------------------------08:15-09:45----------
10:00-11:30
s1INT7(1)
A244
PbII (wyk)
--------------------10:00-11:30----------
11:45-13:15
s1INT7(1)
A244
PbII (lab)
--------------------11:45-13:15----------
13:30-15:00-------------------------13:45-15:15----------
15:15-16:45-------------------------15:30-17:00----------
17:00-18:30-------------------------17:15-18:45----------
18:45-20:15-------------------------19:00-20:30----------

Godz/Dzień
Pn-Pt
12-09-202213-09-202214-09-202215-09-202216-09-2022Godz/Dzień
Sb-Nd
17-09-202218-09-2022
08:15-09:45-------------------------08:15-09:45----------
10:00-11:30--------------------
Rezerwacja08
A145
E (wyk)
10:00-11:30----------
11:45-13:15--------------------
Rezerwacja08
A145
E (wyk)
11:45-13:15----------
13:30-15:00-------------------------13:45-15:15----------
15:15-16:45-------------------------15:30-17:00----------
17:00-18:30-------------------------17:15-18:45----------
18:45-20:15-------------------------19:00-20:30----------

Legenda:



Informacja 1h [x/-] lub 1h [-/x] oznacza, że zajęcią trwają w tym bloku 45 minut i zaplanowane są odpowiednio w pierwszej lub drugiej jego połowie.



SkrótNazwa
SdSeminarium dyplomowe
AisdAlgorytmy i struktury danych
PgiDProgramy graficzne i DTP
PwProgramowanie wizualne
PipoProjektowanie i programowanie obiektowe
PbIIProgramming basic I I
EEgzamin