Nauczyciel :

dr Paweł Kobes




Poniedziałek-Niedziela


Godz/Dzień
Pn-Pt
14-02-202215-02-202216-02-202217-02-202218-02-2022Godz/Dzień
Sb-Nd
19-02-202220-02-2022
08:15-09:45-------------------------08:15-09:45----------
10:00-11:30-------------------------10:00-11:30----------
11:45-13:15---------------
s2JMP1
A245
Pk (wyk)
-----11:45-13:15----------
13:30-15:00----------
s3JMP1
A12
Pwsn (wt)
s2JMP1
A245
Pk (wyk)
-----13:45-15:15----------
15:15-16:45----------
s2MAP1
A13
Ppkipw (wyk)
s1MBW2u;s1MBW1u
A245
K (wyk)
-----15:30-17:00----------
17:00-18:30-------------------------17:15-18:45----------
18:45-20:15-------------------------19:00-20:30----------

Godz/Dzień
Pn-Pt
21-02-202222-02-202223-02-202224-02-202225-02-2022Godz/Dzień
Sb-Nd
26-02-202227-02-2022
08:15-09:45-------------------------08:15-09:45
n2MAP1
A245
Ppkipw (wyk)
-----
10:00-11:30---------------
s1INT5(1)
A245
CL (wyk)
-----10:00-11:30
n2MAP1
A245
Ppkipw (wyk)
-----
11:45-13:15---------------
s1INT5(1)
A245
CL (ćw)
-----11:45-13:15----------
13:30-15:00-------------------------13:45-15:15
s1MBW1u
A143
K (wt)
-----
15:15-16:45---------------
s1MBW2u;s1MBW1u
Online_103
K (wyk)
-----15:30-17:00
s1MBW1u
A143
K (wt)
-----
17:00-18:30---------------
s1MBW2u;s1MBW1u
Online_103
K (wyk)
-----17:15-18:45
s1MBW2u
A143
K (wt)
-----
18:45-20:15-------------------------19:00-20:30
s1MBW2u
A143
K (wt)
-----

Godz/Dzień
Pn-Pt
28-02-202201-03-202202-03-202203-03-202204-03-2022Godz/Dzień
Sb-Nd
05-03-202206-03-2022
08:15-09:45----------
s2MAP1
Online_05
Ppkipw (wyk)
----------08:15-09:45----------
10:00-11:30----------
s2JMP1
Online_106
Pk (wyk)
----------10:00-11:30----------
11:45-13:15----------
s2JMP1
Online_106
Pk (wyk)
s3JMP1
A36
Pwsn (wt)
-----11:45-13:15----------
13:30-15:00---------------
s3JMP1
A36
Pwsn (wt)
UTW 1
A36
U (wyk)
13:45-15:15----------
15:15-16:45-------------------------15:30-17:00----------
17:00-18:30-------------------------17:15-18:45----------
18:45-20:15-------------------------19:00-20:30----------

Godz/Dzień
Pn-Pt
07-03-202208-03-202209-03-202210-03-202211-03-2022Godz/Dzień
Sb-Nd
12-03-202213-03-2022
08:15-09:45----------
s2MAP1
Online_08
Ppkipw (wyk)
----------08:15-09:45----------
10:00-11:30----------
s2JMP1
Online_108
Pk (wyk)
----------10:00-11:30----------
11:45-13:15----------
s2JMP1
Online_108
Pk (wyk)
s3JMP1
A245
Pwsn (wt)
-----11:45-13:15----------
13:30-15:00---------------
s3JMP1
A245
Pwsn (wt)
-----13:45-15:15----------
15:15-16:45-------------------------15:30-17:00----------
17:00-18:30-------------------------17:15-18:45----------
18:45-20:15-------------------------19:00-20:30----------

Godz/Dzień
Pn-Pt
14-03-202215-03-202216-03-202217-03-202218-03-2022Godz/Dzień
Sb-Nd
19-03-202220-03-2022
08:15-09:45----------
s2MAP1
Online_03
Ppkipw (wyk)
----------08:15-09:45----------
10:00-11:30----------
s2JMP1
Online_103
Pk (wyk)
----------10:00-11:30----------
11:45-13:15----------
s2JMP1
Online_103
Pk (wyk)
s3JMP1
A245
Pwsn (wt)
-----11:45-13:15----------
13:30-15:00---------------
s3JMP1
A245
Pwsn (wt)
-----13:45-15:15----------
15:15-16:45---------------
s1INT5(1)
C224
CL (ćw)
-----15:30-17:00----------
17:00-18:30---------------
s1INT5(1)
C224
CL (ćw)
-----17:15-18:45----------
18:45-20:15-------------------------19:00-20:30----------

Godz/Dzień
Pn-Pt
21-03-202222-03-202223-03-202224-03-202225-03-2022Godz/Dzień
Sb-Nd
26-03-202227-03-2022
08:15-09:45----------
s2MAP1
Online_10
Ppkipw (wyk)
----------08:15-09:45----------
10:00-11:30-------------------------10:00-11:30----------
11:45-13:15---------------
s3JMP1
A245
Pwsn (wt)
-----11:45-13:15----------
13:30-15:00---------------
s3JMP1
A245
Pwsn (wt)
-----13:45-15:15----------
15:15-16:45-------------------------15:30-17:00----------
17:00-18:30-------------------------17:15-18:45----------
18:45-20:15-------------------------19:00-20:30----------

Godz/Dzień
Pn-Pt
28-03-202229-03-202230-03-202231-03-202201-04-2022Godz/Dzień
Sb-Nd
02-04-202203-04-2022
08:15-09:45----------
s2JMP1
Online_07
Pk (wyk)
----------08:15-09:45----------
10:00-11:30----------
s2JMP1
Online_07
Pk (wyk)
----------10:00-11:30
s1MBW1u
A243
K (wt)
-----
11:45-13:15---------------
s1INT5(1)
Online_09
CL (wyk)
-----11:45-13:15
s1MBW1u
A243
K (wt)
-----
13:30-15:00-------------------------13:45-15:15
s1MBW2u
A243
K (wt)
-----
15:15-16:45-------------------------15:30-17:00
s1MBW2u
A243
K (wt)
-----
17:00-18:30----------
s2MAP1
Online_103
Ppkipw (wyk)
----------17:15-18:45----------
18:45-20:15-------------------------19:00-20:30----------

Godz/Dzień
Pn-Pt
04-04-202205-04-202206-04-202207-04-202208-04-2022Godz/Dzień
Sb-Nd
09-04-202210-04-2022
08:15-09:45-------------------------08:15-09:45----------
10:00-11:30-------------------------10:00-11:30----------
11:45-13:15----------
s2MAP1
Online_06
Ppkipw (wyk)
s3JMP1
A245
Pwsn (wt)
-----11:45-13:15----------
13:30-15:00---------------
s3JMP1
A245
Pwsn (wt)
-----13:45-15:15----------
15:15-16:45----------
s1MBW1u;s1MBW2u
Online_01
K (wyk)
UTW Ścinawa godz.16.00-17.30
Inne_UTW Ścinawa
U (wyk)
-----15:30-17:00----------
17:00-18:30---------------
UTW Ścinawa godz.16.00-17.30
Inne_UTW Ścinawa
U (wyk)
-----17:15-18:45----------
18:45-20:15-------------------------19:00-20:30----------

Godz/Dzień
Pn-Pt
11-04-202212-04-202213-04-202214-04-202215-04-2022Godz/Dzień
Sb-Nd
16-04-202217-04-2022
08:15-09:45----------
s2MAP1
Online_04
Ppkipw (wyk)
----------08:15-09:45----------
10:00-11:30----------
s2JMP1
Online_08
Pk (wyk)
----------10:00-11:30----------
11:45-13:15----------
s2JMP1
Online_08
Pk (wyk)
----------11:45-13:15----------
13:30-15:00-------------------------13:45-15:15----------
15:15-16:45-------------------------15:30-17:00----------
17:00-18:30-------------------------17:15-18:45----------
18:45-20:15-------------------------19:00-20:30----------

Godz/Dzień
Pn-Pt
18-04-202219-04-202220-04-202221-04-202222-04-2022Godz/Dzień
Sb-Nd
23-04-202224-04-2022
08:15-09:45-------------------------08:15-09:45----------
10:00-11:30-------------------------10:00-11:30----------
11:45-13:15----------
s2MAP1
Online_05
Ppkipw (wyk)
----------11:45-13:15----------
13:30-15:00-------------------------13:45-15:15----------
15:15-16:45---------------
s1MBW2u;s1MBW1u
Online_01
K (wyk)
-----15:30-17:00
s1MBW2u
A243
K (wt)
-----
17:00-18:30---------------
s1MBW2u;s1MBW1u
Online_08
K (wyk)
-----17:15-18:45
s1MBW1u
A243
K (wt)
-----
18:45-20:15-------------------------19:00-20:30----------

Godz/Dzień
Pn-Pt
25-04-202226-04-202227-04-202228-04-202229-04-2022Godz/Dzień
Sb-Nd
30-04-202201-05-2022
08:15-09:45-------------------------08:15-09:45----------
10:00-11:30----------
s2JMP1
Online_06
Pk (wyk)
----------10:00-11:30----------
11:45-13:15----------
s2JMP1
Online_06
Pk (wyk)
s3JMP1
A13
Pwsn (wt)
-----11:45-13:15----------
13:30-15:00-------------------------13:45-15:15----------
15:15-16:45-------------------------15:30-17:00----------
17:00-18:30-------------------------17:15-18:45----------
18:45-20:15-------------------------19:00-20:30----------

Godz/Dzień
Pn-Pt
02-05-202203-05-202204-05-202205-05-202206-05-2022Godz/Dzień
Sb-Nd
07-05-202208-05-2022
08:15-09:45-------------------------08:15-09:45----------
10:00-11:30-------------------------10:00-11:30----------
11:45-13:15-------------------------11:45-13:15----------
13:30-15:00-------------------------13:45-15:15----------
15:15-16:45-------------------------15:30-17:00
n2MAP1
Online_04
Ppkipw (wyk)
-----
17:00-18:30----------
s3JMP1
A15
Pwsn (wt)
----------17:15-18:45
n2MAP1
Online_04
Ppkipw (wyk)
-----
18:45-20:15----------
s1MBW2u;s1MBW1u
A245
K (wyk)
----------19:00-20:30----------

Godz/Dzień
Pn-Pt
09-05-202210-05-202211-05-202212-05-202213-05-2022Godz/Dzień
Sb-Nd
14-05-202215-05-2022
08:15-09:45-------------------------08:15-09:45----------
10:00-11:30-------------------------10:00-11:30----------
11:45-13:15---------------
s2JMP1
Online_03
Pk (wyk)
-----11:45-13:15----------
13:30-15:00---------------
s2JMP1
Online_03
Pk (wyk)
-----13:45-15:15----------
15:15-16:45----------
s2MAP1
A15
Ppkipw (wyk)
----------15:30-17:00----------
17:00-18:30-------------------------17:15-18:45----------
18:45-20:15-------------------------19:00-20:30----------

Godz/Dzień
Pn-Pt
16-05-202217-05-202218-05-202219-05-202220-05-2022Godz/Dzień
Sb-Nd
21-05-202222-05-2022
08:15-09:45-------------------------08:15-09:45----------
10:00-11:30----------
s1INT5(1)
A245
CL (wyk)
----------10:00-11:30----------
11:45-13:15-------------------------11:45-13:15----------
13:30-15:00-------------------------13:45-15:15----------
15:15-16:45-------------------------15:30-17:00----------
17:00-18:30-------------------------17:15-18:45----------
18:45-20:15-------------------------19:00-20:30----------

Godz/Dzień
Pn-Pt
23-05-202224-05-202225-05-202226-05-202227-05-2022Godz/Dzień
Sb-Nd
28-05-202229-05-2022
08:15-09:45-------------------------08:15-09:45----------
10:00-11:30-------------------------10:00-11:30----------
11:45-13:15-------------------------11:45-13:15----------
13:30-15:00-------------------------13:45-15:15----------
15:15-16:45---------------
s2JMP1
Online_01
Pk (wyk)
-----15:30-17:00----------
17:00-18:30---------------
s2JMP1
Online_01
Pk (wyk)
-----17:15-18:45----------
18:45-20:15-------------------------19:00-20:30----------

Godz/Dzień
Pn-Pt
30-05-202231-05-202201-06-202202-06-202203-06-2022Godz/Dzień
Sb-Nd
04-06-202205-06-2022
08:15-09:45-------------------------08:15-09:45----------
10:00-11:30-------------------------10:00-11:30
n2MAP1
A14
Ppkipw (wyk)
-----
11:45-13:15-------------------------11:45-13:15
n2MAP1
A14
Ppkipw (wyk)
-----
13:30-15:00-------------------------13:45-15:15----------
15:15-16:45-------------------------15:30-17:00----------
17:00-18:30-------------------------17:15-18:45----------
18:45-20:15-------------------------19:00-20:30----------

Godz/Dzień
Pn-Pt
06-06-202207-06-202208-06-202209-06-202210-06-2022Godz/Dzień
Sb-Nd
11-06-202212-06-2022
08:15-09:45-------------------------08:15-09:45----------
10:00-11:30-------------------------10:00-11:30----------
11:45-13:15-------------------------11:45-13:15----------
13:30-15:00---------------
s2JMP1
A245
Pk (wyk)
-----13:45-15:15----------
15:15-16:45---------------
s2JMP1
A245
Pk (wyk)
-----15:30-17:00----------
17:00-18:30-------------------------17:15-18:45----------
18:45-20:15-------------------------19:00-20:30----------

Godz/Dzień
Pn-Pt
13-06-202214-06-202215-06-202216-06-202217-06-2022Godz/Dzień
Sb-Nd
18-06-202219-06-2022
08:15-09:45----------
Rezerwacja01
A32
E (wyk)
----------08:15-09:45----------
10:00-11:30----------
Rezerwacja01
A32
E (wyk)
----------10:00-11:30----------
11:45-13:15-------------------------11:45-13:15----------
13:30-15:00-------------------------13:45-15:15----------
15:15-16:45-------------------------15:30-17:00----------
17:00-18:30-------------------------17:15-18:45----------
18:45-20:15-------------------------19:00-20:30----------

Godz/Dzień
Pn-Pt
05-09-202206-09-202207-09-202208-09-202209-09-2022Godz/Dzień
Sb-Nd
10-09-202211-09-2022
08:15-09:45
Rezerwacja01
A15
E (wyk)
--------------------08:15-09:45----------
10:00-11:30-------------------------10:00-11:30----------
11:45-13:15-------------------------11:45-13:15----------
13:30-15:00-------------------------13:45-15:15----------
15:15-16:45-------------------------15:30-17:00----------
17:00-18:30-------------------------17:15-18:45----------
18:45-20:15-------------------------19:00-20:30----------

Legenda:



Informacja 1h [x/-] lub 1h [-/x] oznacza, że zajęcią trwają w tym bloku 45 minut i zaplanowane są odpowiednio w pierwszej lub drugiej jego połowie.



SkrótNazwa
PkPrawo karne
PwsnPostępowanie w sprawach nieletnich
PpkipwPodstawy prawa karnego i prawa wykroczeń
KKryminologia
CLCriminal Law
UUTW
EEgzamin