3###

Sala:

A12


Od 11-11-2019 do 17-11-2019

Poniedziałek - Piątek

Godz/Dzień11-11-201912-11-201913-11-201914-11-201915-11-2019
08:15 - 09:45-----
mgr Agnieszka Perchaluk
Informatyka 2
mgr Magdalena Szylar
Jednolite Mgr Prawo 2
mgr Mirosław Karykowski
Pedagogika 3
-----
10:00 - 11:30-----
mgr Agnieszka Perchaluk
Zarządzanie i inżynieria produkcji 3
mgr Magdalena Szylar
Jednolite Mgr Fizjoterapia 3
mgr Mirosław Karykowski
Bezpieczeństwo wewnętrzne 2
dr Lilia Omelan
Filologia 1
11:45 - 13:15-----
dr Wojciech Kasprzyk
Zarządzanie i inżynieria produkcji 4
mgr Magdalena Szylar
Jednolite Mgr Prawo 1
mgr Patrick Chapman
Filologia 1
-----
13:30 - 15:00-----
mgr Ewa Skotnicka
s1INT 1
mgr Dariusz Stefaniak
Bezpieczeństwo wewnętrzne 3
mgr Patrick Chapman
Filologia 1
-----
15:15 - 16:45-----
prof. dr hab. inż. Jerzy Pietkiewicz
Dietetyka 2
mgr Maria Muraszka
Zarządzanie 3
dr inż. Paweł Dąbrowa
Bezpieczeństwo wewnętrzne 3
dr Jerzy Buczko
Mgr Bezpieczeństwo wewnętrzne 1
17:00 - 18:30-----
dr Jakub Rzucidło
Jednolite Mgr Prawo 2
dr Tomasz Kaczmarczyk
Mgr Bezpieczeństwo wewnętrzne 1
mgr Edward Biegun
Bezpieczeństwo wewnętrzne 1
-----
18:45 - 20:15-----
dr Jakub Rzucidło
Jednolite Mgr Prawo 2
---------------


Sobota-niedziela

Godz/Dzień16-11-201917-11-2019
08:15 - 09:45
mgr Agnieszka Łakomska
Bezpieczeństwo wewnętrzne 3
Lektorat z języka obcego
dr Marcin Sieja
Bezpieczeństwo wewnętrzne 3
Seminarium dyplomowe
10:00 - 11:30
mgr Agnieszka Łakomska
Bezpieczeństwo wewnętrzne 3
Lektorat z języka obcego
dr Marcin Sieja
Bezpieczeństwo wewnętrzne 3
Seminarium dyplomowe
11:45 - 13:15
mgr Agnieszka Łakomska
Zarządzanie i inżynieria produkcji 2
Język obcy
-----
13:45 - 15:15
mgr Agnieszka Łakomska
Zarządzanie i inżynieria produkcji 2
Język obcy
-----
15:30 - 17:00
dr Paweł Skowron
Zarządzanie 3
Seminarium dyplomowe
-----
17:15 - 18:45
dr Paweł Skowron
Zarządzanie i inżynieria produkcji 4
Procesowe metody zarządzania
-----
19:00 - 20:30
dr Paweł Skowron
Zarządzanie i inżynieria produkcji 4
Procesowe metody zarządzania
-----