0

Poniedziałek 30-03-2020


Komunikaty:

GROUP:
INT1(1), INT1(2), INT2(1), INT2(2), INT3(1) - Field of English Philology
INT4(1), INT4(2) - Field of Pedagogy
INT5(1) - Field of Administration
INT6(1), INT6(2) - Faculty of Technical and Economic Science

FIELD OF ENGLISH PHILOLOGY:
Goja (wyk) - Descriptive grammar of English (lectures)
Goja (ćw) - Descriptive grammar of English (classes)
Kh (zp) - Business corespondence (classes)
Lb (ćw) - British literature (classes)
Lb (wyk) - British literature (lectures)
Ljo (lab) - French (laboratory)
P-ćr (zp) - Practical English - reading and writing (classes)
P-f (wt) - Practical English - phonetics (classes)
P-gp (wt) - Practical English - practical grammar (classes)
P-ku (wt) - Practical English - oral communication (classes)
Pdw2-Kwp (wt) - Communication in practice (classes)
Wdpz (ćw) - Introduction to professional practice

Jo (ćw) - German (classes), group: s1INT4(2), s1INT6(2)


Specjalność: s1INT



s1INT1(1)s1INT1(2)s1INT2(1)s1INT2(2)s1INT3(1)s1INT4(1)s1INT4(2)s1INT5(1)s1INT6(1)s1INT6(2)
Poniedziałek 30.03.2020
08:15-09:45Ljo (lab)
mgr Mirosław Karykowski
A12
Ljo (lab)
mgr Mirosław Karykowski
A12
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
10:00-11:30P-f (wt)
mgr Agnieszka Bezdziecka
A15
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Jo (ćw)
mgr Agnieszka Łakomska
A146
-
-
-
-
-
-
-
-
-
11:45-13:15P-f (wt)
mgr Agnieszka Bezdziecka
A15
-
-
-
P-ku (zp)
dr Małgorzata Szudrowicz-Garstka
A141
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
13:30-15:00-
-
-
-
-
-
-
-
-
P-ku (zp)
dr Małgorzata Szudrowicz-Garstka
A141
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
15:15-16:45-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Cl (wyk)
dr Rafał Kubik
A16
-
-
-
-
-
-
17:00-18:30-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Saep (wyk)
dr Dorota Domińska-Werbel
A141
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
18:45-20:15-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
BP (wyk)
mgr Paweł Macuga
C225
-
-
-
Wtorek 31.03.2020
08:15-09:45-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
10:00-11:30-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
11:45-13:15-
-
-
P-ku (wt)
dr Lilia Omelan
A13
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
13:30-15:00Goja (ćw)
dr Agnieszka Błaszczyk-Szabat
A15
Lb (ćw)
dr Lilia Omelan
A13
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
15:15-16:45Wdpz (ćw)
mgr Izabela Selera
A14
Wdpz (ćw)
mgr Izabela Selera
A14
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
17:00-18:30-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
18:45-20:15-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Środa 01.04.2020
08:15-09:45-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Bs (zp)
mgr Joanna Czarnecka
D8
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
10:00-11:30-
-
-
-
-
-
-
-
-
P-ku (zp)
dr Małgorzata Szudrowicz-Garstka
A142
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
11:45-13:15-
-
-
-
-
-
P-ku (zp)
dr Małgorzata Szudrowicz-Garstka
A142
-
-
-
Kh (zp)
mgr Joanna Czarnecka
D8
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
13:30-15:00-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
1Cl (wyk)
dr Paweł Kobes
A142
-
-
-
Jo (ćw)
mgr Agnieszka Łakomska
A31
15:15-16:45-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
17:00-18:30-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
18:45-20:15-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Czwartek 02.04.2020
08:15-09:45Goja (wyk)
prof. dr hab. Leszek Berezowski
A14
Goja (wyk)
prof. dr hab. Leszek Berezowski
A14
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
10:00-11:30-
-
-
P-ćr (wt)
mgr Ewa Skotnicka
A15
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Pdw2-Kwp (wt)
dr Anna Kowal-Orczykowska
C123
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
11:45-13:15P-ćr (wt)
mgr Ewa Skotnicka
A15
P-gp (wt)
dr Agnieszka Błaszczyk-Szabat
A142
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
13:30-15:00Lb (wyk)
dr Lilia Omelan
A14
Lb (wyk)
dr Lilia Omelan
A14
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
15:15-16:45-
-
-
Lb (ćw)
dr Lilia Omelan
A16
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
17:00-18:30-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Tfoe (wyk)
dr Anna Kowal-Orczykowska
C122
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
18:45-20:15-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Tfoe (wyk)
dr Anna Kowal-Orczykowska
C122
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Piątek 03.04.2020
08:15-09:45-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
10:00-11:30-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
11:45-13:15-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
PbII (wyk)
dr Aleksander Klosow
A242
-
-
-
13:30-15:00-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
DM (wyk)
dr Karol Selwat
C222
-
-
-
15:15-16:45-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
DM (wyk)
dr Karol Selwat
C222
-
-
-
17:00-18:30-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
18:45-20:15-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Sobota 04.04.2020
08:15-09:45-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
10:00-11:30-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
11:45-13:15-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
13:45-15:15-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
15:30-17:00-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
17:15-18:45-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
19:00-20:30-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Niedziela 05.04.2020
08:15-09:45-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
10:00-11:30-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
11:45-13:15-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
13:45-15:15-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
15:30-17:00-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
17:15-18:45-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
19:00-20:30-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-

Legenda:

P
N
jeżeli w bloku zajęć pojawią się dwa przedmioty, górny wpis oznacza zajęcia w tygodniu parzystym

SkrótNazwa
LjoLektorat języka obcego
P-fPNJA - fonetyka
JoJęzyk obcy
P-kuPNJA - komunikacja ustna
ClCivil law
SaepSocial and educational psychology
BPBusiness Plan
GojaGramatyka opisowa języka angielskiego
LbLiteratura brytyjska
WdpzWprowadzenie do praktyki zawodowej
BsBusiness skills
KhKorespondencja handlowa
1Cl1 Criminal law
JoJęzyk obcy
P-ćrPNJA - ćwiczenia redakcyjne
Pdw2-KwpPrzedmiot do wyboru 2 - Komunikowanie w praktyce
P-gpPNJA - gramatyka praktyczna
TfoeTheoretical foundations of education
PbIIProgramming basic I I
DMDiscrete Mathematics