0

Poniedziałek 30-03-2020


Komunikaty:


Specjalność: s2AWB



s2AWB1
Poniedziałek 30.03.2020
08:15-09:45-
-
-
10:00-11:30-
-
-
11:45-13:15P-ku (zp)
dr Małgorzata Szudrowicz-Garstka
A141
13:30-15:00-
-
-
15:15-16:45Pe (ćw)
dr Małgorzata Szudrowicz-Garstka
A141
17:00-18:30-
-
-
18:45-20:15-
-
-
Wtorek 31.03.2020
08:15-09:45Różne
Legenda1
Różne
10:00-11:30Jawsg (zp)
mgr Ewa Skotnicka
C311
11:45-13:15Tu (zp)
mgr Filip Kostek
A217
13:30-15:00Tu (zp)
mgr Filip Kostek
A217
15:15-16:45-
-
-
17:00-18:30-
-
-
18:45-20:15-
-
-
Środa 01.04.2020
08:15-09:45-
-
-
10:00-11:30Kh (zp)
mgr Joanna Czarnecka
D8
11:45-13:15P-ku (zp)
dr Małgorzata Szudrowicz-Garstka
A142
13:30-15:00Cc (zp)
mgr Joanna Czarnecka
D8
15:15-16:45-
-
-
17:00-18:30-
-
-
18:45-20:15-
-
-
Czwartek 02.04.2020
08:15-09:45-
-
-
10:00-11:30-
-
-
11:45-13:15-
-
-
13:30-15:00Różne
Legenda2
Różne
15:15-16:45Różne
Legenda3
Różne
17:00-18:30-
-
-
18:45-20:15-
-
-
Piątek 03.04.2020
08:15-09:45-
-
-
10:00-11:30-
-
-
11:45-13:15-
-
-
13:30-15:00-
-
-
15:15-16:45-
-
-
17:00-18:30-
-
-
18:45-20:15-
-
-
Sobota 04.04.2020
08:15-09:45-
-
-
10:00-11:30-
-
-
11:45-13:15-
-
-
13:45-15:15-
-
-
15:30-17:00-
-
-
17:15-18:45-
-
-
19:00-20:30-
-
-
Niedziela 05.04.2020
08:15-09:45-
-
-
10:00-11:30-
-
-
11:45-13:15-
-
-
13:45-15:15-
-
-
15:30-17:00-
-
-
17:15-18:45-
-
-
19:00-20:30-
-
-

Legenda:

P
N
jeżeli w bloku zajęć pojawią się dwa przedmioty, górny wpis oznacza zajęcia w tygodniu parzystym

SkrótNazwa
P-kuPNJA - komunikacja ustna
PePodstawy ekonomii
LjoLektorat języka obcego
JawsgJęzyk angielski w sferze gospodarczej
TuTłumaczenia ustne
KhKorespondencja handlowa
CcCorporate culture
SdSeminarium dypolomowe
Legenda1
PrzedmiotNauczycielSala
Ljomgr Mirosław KarykowskiA12
Ljomgr Sylwia ZajchowskaA2
Legenda2
PrzedmiotNauczycielSala
Sdprof. dr hab. Leszek BerezowskiA12
Sddr Małgorzata Szulc-KurpaskaA13
Sddr Agnieszka Błaszczyk-SzabatA142
Legenda3
PrzedmiotNauczycielSala
Sddr Małgorzata Szulc-KurpaskaA13
Sddr Agnieszka Błaszczyk-SzabatA142
Sdprof. dr hab. Leszek BerezowskiA15