0

Poniedziałek 30-03-2020


Komunikaty:


Specjalność: s2JMF



s2JMF1s2JMF2s2JMF3s2JMF4s2JMF5s2JMF6
Poniedziałek 30.03.2020
08:15-09:45Różne
Legenda1
Różne
Różne
Legenda1
Różne
Różne
Legenda1
Różne
Różne
Legenda1
Różne
Różne
Legenda1
Różne
Różne
Legenda1
Różne
10:00-11:30Rz (ćw)
mgr Barbara Łaksa
C14
Rz (ćw)
mgr Barbara Łaksa
C14
Rz (ćw)
mgr Barbara Łaksa
C14
Acw (ćw)
dr Dariusz Wędzina
A33
Acw (ćw)
dr Dariusz Wędzina
A33
Acw (ćw)
dr Dariusz Wędzina
A33
11:45-13:15Rz (ćw)
mgr Barbara Łaksa
C14
Rz (ćw)
mgr Barbara Łaksa
C14
Rz (ćw)
mgr Barbara Łaksa
C14
Acw (ćw)
dr Dariusz Wędzina
A33
Acw (ćw)
dr Dariusz Wędzina
A33
Acw (ćw)
dr Dariusz Wędzina
A33
13:30-15:00Krimnr (wyk)
dr Katarzyna Lisowska
D17
Krimnr (wyk)
dr Katarzyna Lisowska
D17
Krimnr (wyk)
dr Katarzyna Lisowska
D17
Krimnr (wyk)
dr Katarzyna Lisowska
D17
Krimnr (wyk)
dr Katarzyna Lisowska
D17
Krimnr (wyk)
dr Katarzyna Lisowska
D17
15:15-16:45Krimnr (ćw)
dr Katarzyna Lisowska
Inne_WF_ ul.Mickiewicza10
Krimnr (ćw)
dr Katarzyna Lisowska
Inne_WF_ ul.Mickiewicza10
Krimnr (ćw)
dr Katarzyna Lisowska
Inne_WF_ ul.Mickiewicza10
Rz (ćw)
mgr Barbara Łaksa
C14
Rz (ćw)
mgr Barbara Łaksa
C14
Rz (ćw)
mgr Barbara Łaksa
C14
17:00-18:30Krimnr (ćw)
dr Katarzyna Lisowska
Inne_WF_ ul.Mickiewicza10
Krimnr (ćw)
dr Katarzyna Lisowska
Inne_WF_ ul.Mickiewicza10
Krimnr (ćw)
dr Katarzyna Lisowska
Inne_WF_ ul.Mickiewicza10
Rz (ćw)
mgr Barbara Łaksa
C14
Rz (ćw)
mgr Barbara Łaksa
C14
Rz (ćw)
mgr Barbara Łaksa
C14
18:45-20:15-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Wtorek 31.03.2020
08:15-09:45-
-
-
-
-
-
-
-
-
Kpfwg (zp)
mgr Barbara Łaksa
A316
Kpfwg (zp)
mgr Barbara Łaksa
A316
Kpfwg (zp)
mgr Barbara Łaksa
A316
10:00-11:30Kpfwr (wyk)
dr Grzegorz Konieczny
A212
Kpfwr (wyk)
dr Grzegorz Konieczny
A212
Kpfwr (wyk)
dr Grzegorz Konieczny
A212
Kpfwr (wyk)
dr Grzegorz Konieczny
A212
Kpfwr (wyk)
dr Grzegorz Konieczny
A212
Kpfwr (wyk)
dr Grzegorz Konieczny
A212
11:45-13:15Kpfwoimp (wyk)
prof. dr hab. Marek Woźniewski
A212
Kpfwoimp (wyk)
prof. dr hab. Marek Woźniewski
A212
Kpfwoimp (wyk)
prof. dr hab. Marek Woźniewski
A212
Kpfwoimp (wyk)
prof. dr hab. Marek Woźniewski
A212
Kpfwoimp (wyk)
prof. dr hab. Marek Woźniewski
A212
Kpfwoimp (wyk)
prof. dr hab. Marek Woźniewski
A212
13:30-15:00Kpfwg (zp)
mgr Barbara Łaksa
A206
Kpfwg (zp)
mgr Barbara Łaksa
A206
Kpfwg (zp)
mgr Barbara Łaksa
A206
Kpfwgip (zp)
dr Monika Wierzbicka
A119 (MCSM-porodowa)
Kpfwgip (zp)
dr Monika Wierzbicka
A119 (MCSM-porodowa)
Kpfwgip (zp)
dr Monika Wierzbicka
A119 (MCSM-porodowa)
15:15-16:45Kpfwr (zp)
mgr Magdalena Zakrawacz
A6
Kpfwr (zp)
mgr Magdalena Zakrawacz
A6
Kpfwr (zp)
mgr Magdalena Zakrawacz
A6
Krimnr (ćw)
dr Katarzyna Lisowska
Inne_WF_ ul.Mickiewicza10
Krimnr (ćw)
dr Katarzyna Lisowska
Inne_WF_ ul.Mickiewicza10
Krimnr (ćw)
dr Katarzyna Lisowska
Inne_WF_ ul.Mickiewicza10
17:00-18:30Kpfwr (zp)
mgr Magdalena Zakrawacz
A6
Kpfwr (zp)
mgr Magdalena Zakrawacz
A6
Kpfwr (zp)
mgr Magdalena Zakrawacz
A6
Krimnr (ćw)
dr Katarzyna Lisowska
Inne_WF_ ul.Mickiewicza10
Krimnr (ćw)
dr Katarzyna Lisowska
Inne_WF_ ul.Mickiewicza10
Krimnr (ćw)
dr Katarzyna Lisowska
Inne_WF_ ul.Mickiewicza10
18:45-20:15-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Środa 01.04.2020
08:15-09:45-
-
-
-
-
-
-
-
-
Tz (ćw)
dr Andrzej Wnuk
Inne_WF_ ul.Mickiewicza10
Tz (ćw)
dr Andrzej Wnuk
Inne_WF_ ul.Mickiewicza10
Tz (ćw)
dr Andrzej Wnuk
Inne_WF_ ul.Mickiewicza10
10:00-11:30Kpfwoimp (zp)
mgr Barbara Łaksa
A316
Kpfwoimp (zp)
mgr Barbara Łaksa
A316
Kpfwoimp (zp)
mgr Barbara Łaksa
A316
Tz (ćw)
dr Andrzej Wnuk
Inne_WF_ ul.Mickiewicza10
Tz (ćw)
dr Andrzej Wnuk
Inne_WF_ ul.Mickiewicza10
Tz (ćw)
dr Andrzej Wnuk
Inne_WF_ ul.Mickiewicza10
11:45-13:15Acw (ćw)
dr Dariusz Wędzina
A33
Acw (ćw)
dr Dariusz Wędzina
A33
Acw (ćw)
dr Dariusz Wędzina
A33
Kpfwoimp (zp)
mgr Barbara Łaksa
A119 (MCSM-porodowa)
Kpfwoimp (zp)
mgr Barbara Łaksa
A119 (MCSM-porodowa)
Kpfwoimp (zp)
mgr Barbara Łaksa
A119 (MCSM-porodowa)
13:30-15:00Acw (ćw)
dr Dariusz Wędzina
A33
Acw (ćw)
dr Dariusz Wędzina
A33
Acw (ćw)
dr Dariusz Wędzina
A33
Kpfwoimp (zp)
mgr Barbara Łaksa
A119 (MCSM-porodowa)
Kpfwoimp (zp)
mgr Barbara Łaksa
A119 (MCSM-porodowa)
Kpfwoimp (zp)
mgr Barbara Łaksa
A119 (MCSM-porodowa)
15:15-16:45Mswf (ćw)
mgr Paulina Wojtaszewska
A206
Mswf (ćw)
mgr Paulina Wojtaszewska
A206
-
-
-
Kpfwr (zp)
mgr Magdalena Zakrawacz
A6
Kpfwr (zp)
mgr Magdalena Zakrawacz
A6
Kpfwr (zp)
mgr Magdalena Zakrawacz
A6
17:00-18:30-
-
-
-
-
-
-
-
-
Kpfwr (zp)
mgr Magdalena Zakrawacz
A6
Kpfwr (zp)
mgr Magdalena Zakrawacz
A6
Kpfwr (zp)
mgr Magdalena Zakrawacz
A6
18:45-20:15-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Czwartek 02.04.2020
08:15-09:45Mswf (ćw)
mgr Paulina Wojtaszewska
A206
Mswf (ćw)
mgr Paulina Wojtaszewska
A206
-
-
-
Pk (ćw)
dr Renata Myrna-Bekas
Inne_WF_Basen
Pk (ćw)
dr Renata Myrna-Bekas
Inne_WF_Basen
Pk (ćw)
dr Renata Myrna-Bekas
Inne_WF_Basen
10:00-11:30Tz (ćw)
dr Andrzej Wnuk
Inne_WF_ ul.Mickiewicza10
Tz (ćw)
dr Andrzej Wnuk
Inne_WF_ ul.Mickiewicza10
Tz (ćw)
dr Andrzej Wnuk
Inne_WF_ ul.Mickiewicza10
-
-
-
Mswf (ćw)
mgr Paulina Wojtaszewska
A206
Mswf (ćw)
mgr Paulina Wojtaszewska
A206
11:45-13:15Tz (ćw)
dr Andrzej Wnuk
Inne_WF_ ul.Mickiewicza10
Tz (ćw)
dr Andrzej Wnuk
Inne_WF_ ul.Mickiewicza10
Tz (ćw)
dr Andrzej Wnuk
Inne_WF_ ul.Mickiewicza10
Rz (ćw)
mgr Barbara Łaksa
C14
Rz (ćw)
mgr Barbara Łaksa
C14
Rz (ćw)
mgr Barbara Łaksa
C14
13:30-15:00Kpfwpind (wyk)
dr Monika Wierzbicka
A141
Kpfwpind (wyk)
dr Monika Wierzbicka
A141
Kpfwpind (wyk)
dr Monika Wierzbicka
A141
Kpfwpind (wyk)
dr Monika Wierzbicka
A141
Kpfwpind (wyk)
dr Monika Wierzbicka
A141
Kpfwpind (wyk)
dr Monika Wierzbicka
A141
15:15-16:45Kpfwpind (wyk)
dr Monika Wierzbicka
A141
Kpfwpind (wyk)
dr Monika Wierzbicka
A141
Kpfwpind (wyk)
dr Monika Wierzbicka
A141
Kpfwpind (wyk)
dr Monika Wierzbicka
A141
Kpfwpind (wyk)
dr Monika Wierzbicka
A141
Kpfwpind (wyk)
dr Monika Wierzbicka
A141
17:00-18:30-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
18:45-20:15Aafisozn (wyk)
dr Renata Myrna-Bekas
A141
Aafisozn (wyk)
dr Renata Myrna-Bekas
A141
Aafisozn (wyk)
dr Renata Myrna-Bekas
A141
Aafisozn (wyk)
dr Renata Myrna-Bekas
A141
Aafisozn (wyk)
dr Renata Myrna-Bekas
A141
Aafisozn (wyk)
dr Renata Myrna-Bekas
A141
Piątek 03.04.2020
08:15-09:45-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
10:00-11:30-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
11:45-13:15-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
13:30-15:00-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
15:15-16:45-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
17:00-18:30-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
18:45-20:15-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Sobota 04.04.2020
08:15-09:45-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
10:00-11:30-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
11:45-13:15-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
13:45-15:15-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
15:30-17:00-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
17:15-18:45-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
19:00-20:30-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Niedziela 05.04.2020
08:15-09:45-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
10:00-11:30-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
11:45-13:15-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
13:45-15:15-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
15:30-17:00-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
17:15-18:45-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
19:00-20:30-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-

Legenda:

P
N
jeżeli w bloku zajęć pojawią się dwa przedmioty, górny wpis oznacza zajęcia w tygodniu parzystym

SkrótNazwa
JoJęzyk obcy
RzRehabilitacja zawodowa
AcwAnimacja czasu wolnego
KrimnrKształcenie ruchowe i metodyka nauczania ruchu
KpfwgKliniczne podstawy fizjoterapii w geriatrii
KpfwrKliniczne podstawy fizjoterapii w reumatologii
KpfwoimpKliniczne podstawy fizjoterapii w onkologii i medycynie paliatywnej
KpfwgipKliniczne podstawy fizjoterapii w ginekologii i położnictwie
TzTrening zdrowotny
MswfMetody specjalne w fizjoterapii
PkPływanie korekcyjne
KpfwpindKliniczne podstawy fizjoterapii w pediatrii i neurologii dziecięcej
AafisoznAdaptowana aktywność fizyczna i sport osób z niepełnosprawnością
Legenda1
PrzedmiotNauczycielSala
Jomgr Anna PodczaszyA16
Jomgr Anna Rożdżestwieńska-SkwaraC313