0

Poniedziałek 20-01-2020


Komunikaty:


Specjalność: s3AWB



s3AWB1
Poniedziałek 20.01.2020
08:15-09:45Kh (zp)
mgr Joanna Czarnecka
D8
10:00-11:30Kh (zp)
mgr Joanna Czarnecka
D8
11:45-13:15Ptgih (zp)
mgr Magdalena Kendziorczyk-Twardoch
A13
13:30-15:00Bs (zp)
mgr Joanna Czarnecka
D8
15:15-16:45-
-
-
17:00-18:30-
-
-
18:45-20:15-
-
-
Wtorek 21.01.2020
08:15-09:45Różne
Legenda1
Różne
10:00-11:30Ptgih (zp)
mgr Magdalena Kendziorczyk-Twardoch
A13
11:45-13:15Ptgih (zp)
mgr Magdalena Kendziorczyk-Twardoch
A13
13:30-15:00-
-
-
15:15-16:45-
-
-
17:00-18:30-
-
-
18:45-20:15-
-
-
Środa 22.01.2020
08:15-09:45Ptgih (zp)
mgr Magdalena Kendziorczyk-Twardoch
A13
10:00-11:30Bs (zp)
mgr Joanna Czarnecka
D8
11:45-13:15Jawm (zp)
mgr Izabela Selera
A13
13:30-15:00Fppz (zp)
mgr Izabela Selera
A14
15:15-16:45-
-
-
17:00-18:30-
-
-
18:45-20:15-
-
-
Czwartek 23.01.2020
08:15-09:45Różne
Legenda2
Różne
10:00-11:30Jawsg (zp)
mgr Ewa Skotnicka
A13
11:45-13:15Tsik (zp)
dr Agnieszka Błaszczyk-Szabat
D8
13:30-15:00Różne
Legenda3
Różne
15:15-16:45-
-
-
17:00-18:30-
-
-
18:45-20:15-
-
-
Piątek 24.01.2020
08:15-09:45Kh (zp)
mgr Joanna Czarnecka
D8
10:00-11:30-
-
-
11:45-13:15-
-
-
13:30-15:00-
-
-
15:15-16:45-
-
-
17:00-18:30-
-
-
18:45-20:15-
-
-
Sobota 25.01.2020
08:15-09:45-
-
-
10:00-11:30-
-
-
11:45-13:15-
-
-
13:45-15:15-
-
-
15:30-17:00-
-
-
17:15-18:45-
-
-
19:00-20:30-
-
-
Niedziela 26.01.2020
08:15-09:45-
-
-
10:00-11:30-
-
-
11:45-13:15-
-
-
13:45-15:15-
-
-
15:30-17:00-
-
-
17:15-18:45-
-
-
19:00-20:30-
-
-

Legenda:

P
N
jeżeli w bloku zajęć pojawią się dwa przedmioty, górny wpis oznacza zajęcia w tygodniu parzystym

SkrótNazwa
KhKorespondencja handlowa
PtgihPrzekład tekstów gospodarczych i handlowych
BsBusiness skills
LjoLektorat języka obcego
JawmJęzyk angielski w marketingu
FppzFeedback po praktyce zawodowej
JawsgJęzyk angielski w sferze gospodarczej
TsikTłumaczenia symultaniczne i konsekutywne
SdSeminarium dyplomowe
Legenda1
PrzedmiotNauczycielSala
Ljomgr Mirosław KarykowskiA13
Ljomgr Anita WawrzyniakA15
Ljomgr Sylwia ZajchowskaA2
Legenda2
PrzedmiotNauczycielSala
Ljomgr Mirosław KarykowskiA12
Ljomgr Anita WawrzyniakA15
Ljomgr Sylwia ZajchowskaA2
Legenda3
PrzedmiotNauczycielSala
Sddr Małgorzata Szulc-KurpaskaA13
Sdprof. dr hab. Leszek BerezowskiA31
Sddr Lilia OmelanC312