0

Poniedziałek 11-11-2019


Komunikaty:


Specjalność: s3AZN



s3AZN1
Poniedziałek 11.11.2019
08:15-09:45-
-
-
10:00-11:30-
-
-
11:45-13:15-
-
-
13:30-15:00-
-
-
15:15-16:45-
-
-
17:00-18:30-
-
-
18:45-20:15-
-
-
Wtorek 12.11.2019
08:15-09:45-
-
-
10:00-11:30-
-
-
11:45-13:15-
-
-
13:30-15:00-
-
-
15:15-16:45-
-
-
17:00-18:30-
-
-
18:45-20:15-
-
-
Środa 13.11.2019
08:15-09:45-
-
-
10:00-11:30-
-
-
11:45-13:15Tuwzja (zp)
mgr Joanna Czarnecka
D8
13:30-15:00Fppz (zp)
mgr Izabela Selera
C212
15:15-16:45Fppz (zp)
mgr Izabela Selera
C212
17:00-18:30P-ćr (zp)
mgr Agnieszka Łakomska
A13
18:45-20:15Tpwzjn (zp)
mgr Agnieszka Łakomska
A13
Czwartek 14.11.2019
08:15-09:45Różne
Legenda1
Różne
10:00-11:30Ptaiewzja (zp)
mgr Magdalena Kendziorczyk-Twardoch
A13
11:45-13:15P-k (zp)
mgr Sylwia Zajchowska
A2
13:30-15:00Różne
Legenda2
Różne
15:15-16:45-
-
-
17:00-18:30-
-
-
18:45-20:15-
-
-
Piątek 15.11.2019
08:15-09:45-
-
-
10:00-11:30-
-
-
11:45-13:15-
-
-
13:30-15:00-
-
-
15:15-16:45-
-
-
17:00-18:30-
-
-
18:45-20:15-
-
-
Sobota 16.11.2019
08:15-09:45-
-
-
10:00-11:30-
-
-
11:45-13:15-
-
-
13:45-15:15-
-
-
15:30-17:00-
-
-
17:15-18:45-
-
-
19:00-20:30-
-
-
Niedziela 17.11.2019
08:15-09:45-
-
-
10:00-11:30-
-
-
11:45-13:15-
-
-
13:45-15:15-
-
-
15:30-17:00-
-
-
17:15-18:45-
-
-
19:00-20:30-
-
-

Legenda:

P
N
jeżeli w bloku zajęć pojawią się dwa przedmioty, górny wpis oznacza zajęcia w tygodniu parzystym

SkrótNazwa
TuwzjaTłumaczenia ustne w zakresie języka angielskiego
FppzFeedback po praktyce zawodowej
P-ćrPNJN - ćwiczenia redakcyjne
TpwzjnTłumaczenia pisemne w zakresie języka niemieckiego
LjoLektorat języka obcego
PtaiewzjaPrzekład tekstów administracyjno-prawnych i ekonomicznych w zakresie języka angielskiego
P-kPNJN - konwersacje
SdSeminarium dyplomowe
Legenda1
PrzedmiotNauczycielSala
Ljomgr Mirosław KarykowskiA12
Ljomgr Anita WawrzyniakA15
Ljomgr Sylwia ZajchowskaA2
Legenda2
PrzedmiotNauczycielSala
Sdprof. dr hab. Leszek BerezowskiA13
Sddr Małgorzata Szulc-KurpaskaA15
Sddr Lilia OmelanA2