0

Poniedziałek 11-11-2019


Komunikaty:


Specjalność: s3ZZL



s3ZZL1s3ZZL401
Poniedziałek 11.11.2019
08:15-09:45-
-
-
-
-
-
10:00-11:30-
-
-
-
-
-
11:45-13:15-
-
-
-
-
-
13:30-15:00-
-
-
-
-
-
15:15-16:45-
-
-
-
-
-
17:00-18:30-
-
-
-
-
-
18:45-20:15-
-
-
-
-
-
Wtorek 12.11.2019
08:15-09:45-
-
-
-
-
-
10:00-11:30-
-
-
-
-
-
11:45-13:15-
-
-
-
-
-
13:30-15:00-
-
-
-
-
-
15:15-16:45-
-
-
-
-
-
17:00-18:30-
-
-
-
-
-
18:45-20:15-
-
-
-
-
-
Środa 13.11.2019
08:15-09:45-
-
-
-
-
-
10:00-11:30Zp (p)
mgr Agnieszka Koryś
C19
-
-
-
11:45-13:15Zp (wt)
mgr Agnieszka Koryś
C19
-
-
-
13:30-15:00Zk (wt)
dr Jan Budka
C19
-
-
-
15:15-16:45Różne
Legenda1
Różne
Różne
Legenda1
Różne
17:00-18:30Kkm (wyk)
dr Jan Budka
A143
Kkm (wyk)
dr Jan Budka
A143
18:45-20:15-
-
-
Zj (wt)
dr inż. Wiesław Ładoński
C221
Czwartek 14.11.2019
08:15-09:45-
-
-
-
-
-
10:00-11:30-
-
-
-
-
-
11:45-13:15-
-
-
-
-
-
13:30-15:00Mp (sem)
dr Krzysztof Radkowski
A143
-
-
-
15:15-16:45Mp (wyk)
dr Krzysztof Radkowski
A143
Mp (wyk)
dr Krzysztof Radkowski
A143
17:00-18:30Różne
Legenda2
Różne
Różne
Legenda2
Różne
18:45-20:15Różne
Legenda2
Różne
Różne
Legenda2
Różne
Piątek 15.11.2019
08:15-09:45-
-
-
-
-
-
10:00-11:30-
-
-
-
-
-
11:45-13:15-
-
-
-
-
-
13:30-15:00-
-
-
-
-
-
15:15-16:45-
-
-
-
-
-
17:00-18:30-
-
-
Kkm (wt)
mgr Paweł Macuga
C225
18:45-20:15-
-
-
-
-
-
Sobota 16.11.2019
08:15-09:45-
-
-
Iwz (ćw)
mgr inż. Józefa Górska-Zając
A218
10:00-11:30-
-
-
Zp (wt)
mgr Agnieszka Koryś
C19
11:45-13:15-
-
-
Zp (p)
mgr Agnieszka Koryś
C19
13:45-15:15-
-
-
Sd (sem)
dr Paweł Skowron
C19
15:30-17:00-
-
-
Sd (sem)
dr Paweł Skowron
A12
17:15-18:45-
-
-
Dzip (wt)
dr Anna Kowal-Orczykowska
C19
19:00-20:30-
-
-
Dzip (wt)
dr Anna Kowal-Orczykowska
C19
Niedziela 17.11.2019
08:15-09:45-
-
-
-
-
-
10:00-11:30-
-
-
-
-
-
11:45-13:15-
-
-
-
-
-
13:45-15:15-
-
-
-
-
-
15:30-17:00-
-
-
-
-
-
17:15-18:45-
-
-
-
-
-
19:00-20:30-
-
-
-
-
-

Legenda:

P
N
jeżeli w bloku zajęć pojawią się dwa przedmioty, górny wpis oznacza zajęcia w tygodniu parzystym

SkrótNazwa
ZpZarządzanie projektami
ZkZarządzanie kompetencjami
JoJęzyk obcy
KkmKształtowanie kadry menedżerskiej
ZjZarządzanie jakością
MpMarketing personalny
WdwWykłady do wyboru
IwzInformatyka w zarządzaniu
SdSeminarium dyplomowe
DzipDoradztwo zawodowe i personalne
Legenda1
PrzedmiotNauczycielSala
Jomgr Maria MuraszkaA12
Jomgr Anita WawrzyniakA15
Jomgr Anna Wilk-JędrachowiczC313
Legenda2
PrzedmiotNauczycielSala
Wdwdr Paweł SkowronC212
Wdwdr Wioletta DrzystekC224