Specjalność: n1A



Komunikaty:

n1A1n1A2
Sobota 2020-02-29
n1A1n1A2
08:15-09:45Jo (ćw)Legenda1RóżneJo (ćw)Legenda1Różne
10:00-11:30Peiz (wt)dr Sławomir KłosowskiA142Peiz (wt)dr Sławomir KłosowskiA142
11:45-13:15Peiz (wt)dr Sławomir KłosowskiA142Peiz (wt)dr Sławomir KłosowskiA142
13:45-15:15Wdpz (wt)mgr Aldona SondejA243---
15:30-17:00---Wdpz (wt)mgr Aldona SondejA243
17:15-18:45Owi (wyk)dr Marcin SiejaA13Owi (wyk)dr Marcin SiejaA13
19:00-20:30Owi (wyk)dr Marcin SiejaA13Owi (wyk)dr Marcin SiejaA13
Niedziela 2020-03-01
n1A1n1A2
08:15-09:45Paco (wyk)dr Jakub RzucidłoA15Paco (wyk)dr Jakub RzucidłoA15
10:00-11:30Paco (wyk)dr Jakub RzucidłoA15Paco (wyk)dr Jakub RzucidłoA15
11:45-13:15Paco (wt)mgr Aldona SondejA31Paco (wt)mgr Aldona SondejA31
13:45-15:15Wdpz (wt)mgr Aldona SondejA243---
15:30-17:00---Wdpz (wt)mgr Aldona SondejA243
17:15-18:45------
19:00-20:30------
Sobota 2020-03-14
n1A1n1A2
08:15-09:45Paco (wyk)dr Jakub RzucidłoA14Paco (wyk)dr Jakub RzucidłoA14
10:00-11:30Jo (ćw)Legenda2RóżneJo (ćw)Legenda2Różne
11:45-13:15Jo (ćw)Legenda2RóżneJo (ćw)Legenda2Różne
13:45-15:15Paco (wyk)dr Jakub RzucidłoA14Paco (wyk)dr Jakub RzucidłoA14
15:30-17:00---Wdpz (wt)mgr Aldona SondejA243
17:15-18:45Wdpz (wt)mgr Aldona SondejA243---
19:00-20:30------
Niedziela 2020-03-15
n1A1n1A2
08:15-09:45---Wdpz (wt)mgr Aldona SondejA243
10:00-11:30---Wdpz (wt)mgr Aldona SondejA243
11:45-13:15Wdpz (wt)mgr Aldona SondejA243---
13:45-15:15Wdpz (wt)mgr Aldona SondejA243---
15:30-17:00------
17:15-18:45------
19:00-20:30------
Sobota 2020-03-28
n1A1n1A2
08:15-09:45Peiz (wyk)dr Joanna KencA14Peiz (wyk)dr Joanna KencA14
10:00-11:30Peiz (wyk)dr Joanna KencA14Peiz (wyk)dr Joanna KencA14
11:45-13:15Jo (ćw)Legenda1RóżneJo (ćw)Legenda1Różne
13:45-15:15Jo (ćw)Legenda1RóżneJo (ćw)Legenda1Różne
15:30-17:00Owi (wyk)dr Marcin SiejaA14Owi (wyk)dr Marcin SiejaA14
17:15-18:45Paco (wt)mgr Aldona SondejA243Paco (wt)mgr Aldona SondejA243
19:00-20:30Paco (wt)mgr Aldona SondejA243Paco (wt)mgr Aldona SondejA243
Niedziela 2020-03-29
n1A1n1A2
08:15-09:45------
10:00-11:30Wdpz (wt)mgr Aldona SondejA16---
11:45-13:15---Wdpz (wt)mgr Aldona SondejA16
13:45-15:15Paco (wt)mgr Aldona SondejA16Paco (wt)mgr Aldona SondejA16
15:30-17:00Peiz (wyk)dr Joanna KencA14Peiz (wyk)dr Joanna KencA14
17:15-18:45------
19:00-20:30------
Sobota 2020-04-25
n1A1n1A2
08:15-09:45Peiz (wt)dr Sławomir KłosowskiA144Peiz (wt)dr Sławomir KłosowskiA144
10:00-11:30Peiz (wt)dr Sławomir KłosowskiA144Peiz (wt)dr Sławomir KłosowskiA144
11:45-13:15Owi (wyk)dr Marcin SiejaA143Owi (wyk)dr Marcin SiejaA143
13:45-15:15Owi (wyk)dr Marcin SiejaA143Owi (wyk)dr Marcin SiejaA143
15:30-17:00Paco (wt)mgr Aldona SondejA243Paco (wt)mgr Aldona SondejA243
17:15-18:45Wdpz (wt)mgr Aldona SondejA243---
19:00-20:30---Wdpz (wt)mgr Aldona SondejA243
Niedziela 2020-04-26
n1A1n1A2
08:15-09:45Peiz (wyk)dr Joanna KencA36Peiz (wyk)dr Joanna KencA36
10:00-11:30Peiz (wyk)dr Joanna KencA36Peiz (wyk)dr Joanna KencA36
11:45-13:15Paco (wyk)dr Jakub RzucidłoA36Paco (wyk)dr Jakub RzucidłoA36
13:45-15:15Paco (wyk)dr Jakub RzucidłoA36Paco (wyk)dr Jakub RzucidłoA36
15:30-17:00Paco (wt)mgr Aldona SondejA243Paco (wt)mgr Aldona SondejA243
17:15-18:45Wdpz (wt)mgr Aldona SondejA243---
19:00-20:30---Wdpz (wt)mgr Aldona SondejA243
Sobota 2020-05-16
n1A1n1A2
08:15-09:45Paco (wyk)dr Jakub RzucidłoA14Paco (wyk)dr Jakub RzucidłoA14
10:00-11:30Paco (wyk)dr Jakub RzucidłoA14Paco (wyk)dr Jakub RzucidłoA14
11:45-13:15Jo (ćw)Legenda1RóżneJo (ćw)Legenda1Różne
13:45-15:15Jo (ćw)Legenda1RóżneJo (ćw)Legenda1Różne
15:30-17:00Owi (wyk)dr Marcin SiejaA31Owi (wyk)dr Marcin SiejaA31
17:15-18:45---Wdpz (wt)mgr Aldona SondejA243
19:00-20:30Wdpz (wt)mgr Aldona SondejA243---
Niedziela 2020-05-17
n1A1n1A2
08:15-09:45Wdpz (wt)mgr Aldona SondejA243---
10:00-11:30Wdpz (wt)mgr Aldona SondejA243---
11:45-13:15---Wdpz (wt)mgr Aldona SondejA243
13:45-15:15---Wdpz (wt)mgr Aldona SondejA243
15:30-17:00------
17:15-18:45------
19:00-20:30------
Sobota 2020-06-06
n1A1n1A2
08:15-09:45Wdpz (wt)mgr Marcin KlimczakA14Wdpz (wt)mgr Marcin KlimczakA14
10:00-11:30Peiz (wt)dr Sławomir KłosowskiA14Peiz (wt)dr Sławomir KłosowskiA14
11:45-13:15Jo (ćw)Legenda3RóżneJo (ćw)Legenda3Różne
13:45-15:15Paco (wt)mgr Aldona SondejA243Paco (wt)mgr Aldona SondejA243
15:30-17:00---Wdpz (wt)mgr Aldona SondejA243
17:15-18:45Wdpz (wt)mgr Aldona SondejA243---
19:00-20:30------

SkrotNazwa
JoJęzyk obcy
PeizPodstawy ekonomii i zarządzania
WdpzWstęp do praktyki zawodowej
OwiOchrona własności intelektualnej
PacoPrawo administracyjne część ogólna
Legenda1
PrzedmiotNauczycielSala
Jomgr Dorota Góra-PachońA12
Jomgr Agnieszka PerchalukC311
Jomgr Izabela SeleraA32
Legenda2
PrzedmiotNauczycielSala
Jomgr Dorota Góra-PachońC227
Jomgr Agnieszka PerchalukC311
Jomgr Izabela SeleraA32
Legenda3
PrzedmiotNauczycielSala
Jomgr Izabela SeleraA15
Jomgr Agnieszka PerchalukC311
Jomgr Dorota Góra-PachońA32