Specjalność: n1BW



Komunikaty:

n1BW1
Sobota 2020-02-29
n1BW1
08:15-09:45Jo (ćw)Legenda1Różne
10:00-11:30Wzps (wyk)dr Beata SkwarekA36
11:45-13:15Wzps (wyk)dr Beata SkwarekA36
13:45-15:15KewE (wyk)dr Andrzej SzczepańskiA16
15:30-17:00Wsp (wyk)dr Andrzej SzczepańskiA14
17:15-18:45Wsp (wt)dr Andrzej SzczepańskiA14
19:00-20:30---
Niedziela 2020-03-01
n1BW1
08:15-09:45---
10:00-11:30Ppb (wt)mgr Grzegorz Majewicz A16
11:45-13:15Ppb (wyk)dr Jakub RzucidłoA14
13:45-15:15Ppb (wyk)dr Jakub RzucidłoA14
15:30-17:00KewE (wyk)dr Andrzej SzczepańskiA36
17:15-18:45Wsp (wyk)dr Andrzej SzczepańskiA36
19:00-20:30KewE (wt)dr Andrzej SzczepańskiA36
Sobota 2020-03-14
n1BW1
08:15-09:45---
10:00-11:30Jo (ćw)Legenda2Różne
11:45-13:15Jo (ćw)Legenda2Różne
13:45-15:15Wsp (wyk)dr Andrzej SzczepańskiA144
15:30-17:00KewE (wyk)dr Andrzej SzczepańskiA144
17:15-18:45---
19:00-20:30---
Niedziela 2020-03-15
n1BW1
08:15-09:45Wsp (wt)dr Andrzej SzczepańskiA144
10:00-11:30Wsp (wyk)dr Andrzej SzczepańskiA144
11:45-13:15KewE (wyk)dr Andrzej SzczepańskiA144
13:45-15:15Wzps (wyk)dr Beata SkwarekA144
15:30-17:00Wzps (wt)dr Beata SkwarekA141
17:15-18:45---
19:00-20:30---
Sobota 2020-03-28
n1BW1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Jo (ćw)Legenda1Różne
13:45-15:15Jo (ćw)Legenda1Różne
15:30-17:00Ppb (wt)mgr Grzegorz Majewicz A15
17:15-18:45Ppb (wt)mgr Grzegorz Majewicz A15
19:00-20:30Wzps (wt)dr Beata SkwarekA16
Niedziela 2020-03-29
n1BW1
08:15-09:45Wsp (wt)dr Andrzej SzczepańskiA36
10:00-11:30KewE (wt)dr Andrzej SzczepańskiA36
11:45-13:15Ppb (wyk)dr Jakub RzucidłoA36
13:45-15:15Ppb (wyk)dr Jakub RzucidłoA36
15:30-17:00---
17:15-18:45---
19:00-20:30---
Sobota 2020-04-25
n1BW1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Wzps (wt)dr Beata SkwarekA36
13:45-15:15Wzps (wt)dr Beata SkwarekA36
15:30-17:00Edb (wyk)dr Jerzy BestryA14
17:15-18:45Edb (wt)dr Jerzy BestryA14
19:00-20:30---
Niedziela 2020-04-26
n1BW1
08:15-09:45Edb (wt)dr Jerzy BestryA32
10:00-11:30Edb (wt)dr Jerzy BestryA32
11:45-13:15KewE (wyk)dr Andrzej SzczepańskiA15
13:45-15:15Wsp (wyk)dr Andrzej SzczepańskiA15
15:30-17:00KewE (wt)dr Andrzej SzczepańskiA15
17:15-18:45---
19:00-20:30Ppb (wt)mgr Grzegorz Majewicz A32
Sobota 2020-05-16
n1BW1
08:15-09:45KewE (wt)dr Andrzej SzczepańskiA141
10:00-11:30Wsp (wt)dr Andrzej SzczepańskiA141
11:45-13:15Jo (ćw)Legenda1Różne
13:45-15:15Jo (ćw)Legenda1Różne
15:30-17:00Ppb (wyk)dr Jakub RzucidłoA14
17:15-18:45Ppb (wyk)dr Jakub RzucidłoA14
19:00-20:30Edb (wyk)dr Jerzy BestryA36
Niedziela 2020-05-17
n1BW1
08:15-09:45Ppb (wt)mgr Grzegorz Majewicz A142
10:00-11:30Ppb (wt)mgr Grzegorz Majewicz A142
11:45-13:15Wsp (wt)dr Andrzej SzczepańskiA14
13:45-15:15KewE (wt)dr Andrzej SzczepańskiA14
15:30-17:00Edb (wyk)dr Jerzy BestryA12
17:15-18:45Edb (wt)dr Jerzy BestryA12
19:00-20:30---
Sobota 2020-06-06
n1BW1
08:15-09:45---
10:00-11:30Ppb (wt)mgr Grzegorz Majewicz A15
11:45-13:15Jo (ćw)Legenda3Różne
13:45-15:15KewE (wt)dr Andrzej SzczepańskiA14
15:30-17:00Wsp (wt)dr Andrzej SzczepańskiA14
17:15-18:45---
19:00-20:30---

SkrotNazwa
JoJęzyk obcy
WzpsWybrane zagadnienia patologii społecznych
KewEKonflikty etniczne w Europie
WspWspółczesne systemy polityczne
PpbPrawne podstawy bezpieczeństwa
EdbEdukacja dla bezpieczeństwa
Legenda1
PrzedmiotNauczycielSala
Jomgr Dorota Góra-PachońA12
Jomgr Agnieszka PerchalukC311
Jomgr Izabela SeleraA32
Legenda2
PrzedmiotNauczycielSala
Jomgr Dorota Góra-PachońC227
Jomgr Agnieszka PerchalukC311
Jomgr Izabela SeleraA32
Legenda3
PrzedmiotNauczycielSala
Jomgr Izabela SeleraA15
Jomgr Agnieszka PerchalukC311
Jomgr Dorota Góra-PachońA32