SpecjalnoŠ: n1E



Komunikaty:

n1E1
Sobota 2020-02-22
n1E1
08:15-09:45Iip (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC10
10:00-11:30Iip (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC10
11:45-13:15F-wz (wyk)prof. dr hab. in┐. W│odzimierz KordylewskiA143
13:45-15:15Mite (wyk)dr in┐. Daniel DŕbowskiA143
15:30-17:00Gw-ro (wyk)dr in┐. Daniel DŕbowskiA143
17:15-18:45---
19:00-20:30---
Niedziela 2020-02-23
n1E1
08:15-09:45---
10:00-11:30Mp (wyk)dr in┐. Jerzy KuÂA145
11:45-13:15Mp (wyk)dr in┐. Jerzy KuÂA145
13:45-15:15---
15:30-17:00Elekt (lab)mgr in┐. Krystian SadowskiD7
17:15-18:45Mp (Šw)dr in┐. Jerzy KuÂD5
19:00-20:30Mp (lab)dr in┐. Jerzy KuÂD5
Sobota 2020-03-07
n1E1
08:15-09:45Matem (Šw)dr Leopold Habiniak A217
10:00-11:30Matem (Šw)dr Leopold Habiniak A217
11:45-13:15F-wz (wyk)prof. dr hab. in┐. W│odzimierz KordylewskiA143
13:45-15:15Pzim (wyk)dr Jolanta RadkowskaA145
15:30-17:00Elekt (wyk)dr hab. in┐. Bogumi│a WnukowskaA212
17:15-18:45Elekt (wyk)dr hab. in┐. Bogumi│a WnukowskaA212
19:00-20:30---
Niedziela 2020-03-08
n1E1
08:15-09:45Matem (wyk)dr Marek Gorzela˝czykA145
10:00-11:30Mp (wyk)dr in┐. Jerzy KuÂD5
11:45-13:15Mater (wyk)dr hab. in┐. Andrzej JanusA145
13:45-15:15Mp (lab)dr in┐. Jerzy KuÂD5
15:30-17:00Mater (lab)dr hab. in┐. Andrzej JanusC24
17:15-18:45Mater (lab)dr hab. in┐. Andrzej JanusC24
19:00-20:30Mp (Šw)dr in┐. Jerzy KuÂD5
Sobota 2020-03-14
n1E1
08:15-09:45Gw-ro (wyk)dr in┐. Daniel DŕbowskiA142
10:00-11:30Gw-ro (wyk)dr in┐. Daniel DŕbowskiA142
11:45-13:15F-wz (lab)dr in┐. Tomasz StechnijC25
13:45-15:15Gw-ro (Šw)dr in┐. Daniel DŕbowskiC203
15:30-17:00Gw-ro (Šw)dr in┐. Daniel DŕbowskiC203
17:15-18:45Iip (Šw)mgr in┐. Piotr NadybskiC10
19:00-20:30Mite (wyk)dr in┐. Daniel DŕbowskiA145
Niedziela 2020-03-15
n1E1
08:15-09:45Mite (Šw)mgr in┐. Jan DudaD7
10:00-11:30Elekt (Šw)mgr in┐. Krystian SadowskiD16
11:45-13:15Elekt (Šw)mgr in┐. Krystian SadowskiD16
13:45-15:15Elekt (lab)mgr in┐. Krystian SadowskiD16
15:30-17:00Elekt (lab)mgr in┐. Krystian SadowskiD16
17:15-18:45Iip (Šw)mgr in┐. Piotr NadybskiC10
19:00-20:30Iip (Šw)mgr in┐. Piotr NadybskiC10
Sobota 2020-03-21
n1E1
08:15-09:45Iip (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC10
10:00-11:30Iip (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC10
11:45-13:15Pzim (wyk)dr Jolanta RadkowskaA145
13:45-15:15F-wz (wyk)prof. dr hab. in┐. W│odzimierz KordylewskiA143
15:30-17:00Elekt (wyk)dr hab. in┐. Bogumi│a WnukowskaA143
17:15-18:45Elekt (wyk)dr hab. in┐. Bogumi│a WnukowskaA143
19:00-20:30---
Niedziela 2020-03-22
n1E1
08:15-09:45Matem (wyk)dr Marek Gorzela˝czykA145
10:00-11:30Mater (wyk)dr hab. in┐. Andrzej JanusA145
11:45-13:15Mater (wyk)dr hab. in┐. Andrzej JanusA145
13:45-15:15Mite (Šw)mgr in┐. Jan DudaD7
15:30-17:00Mite (Šw)mgr in┐. Jan DudaD7
17:15-18:45Iip (Šw)mgr in┐. Piotr NadybskiC10
19:00-20:30Iip (Šw)mgr in┐. Piotr NadybskiC10
Sobota 2020-04-04
n1E1
08:15-09:45Mite (wyk)dr in┐. Daniel DŕbowskiA143
10:00-11:30Elekt (wyk)dr hab. in┐. Bogumi│a WnukowskaA145
11:45-13:15F-wz (wyk)prof. dr hab. in┐. W│odzimierz KordylewskiA143
13:45-15:15Gw-ro (wyk)dr in┐. Daniel DŕbowskiC227
15:30-17:00Gw-ro (Šw)dr in┐. Daniel DŕbowskiA143
17:15-18:45Gw-ro (Šw)dr in┐. Daniel DŕbowskiA143
19:00-20:30---
Niedziela 2020-04-05
n1E1
08:15-09:45Mp (lab)dr in┐. Jerzy KuÂD5
10:00-11:30Mp (Šw)dr in┐. Jerzy KuÂD5
11:45-13:15Mp (wyk)dr in┐. Jerzy KuÂA145
13:45-15:15Mp (wyk)dr in┐. Jerzy KuÂA145
15:30-17:00---
17:15-18:45---
19:00-20:30---
Sobota 2020-04-18
n1E1
08:15-09:45Gw-ro (wyk)dr in┐. Daniel DŕbowskiA217
10:00-11:30Mite (wyk)dr in┐. Daniel DŕbowskiA217
11:45-13:15Pzim (wyk)dr Jolanta RadkowskaA145
13:45-15:15Pzim (wyk)dr Jolanta RadkowskaA145
15:30-17:00Pzim (p)dr Jolanta RadkowskaA145
17:15-18:45Pzim (p)dr Jolanta RadkowskaA145
19:00-20:30Iip (Šw)mgr in┐. Piotr NadybskiC10
Niedziela 2020-04-19
n1E1
08:15-09:45Matem (wyk)dr Marek Gorzela˝czykA145
10:00-11:30Mater (wyk)dr hab. in┐. Andrzej JanusA145
11:45-13:15Mater (wyk)dr hab. in┐. Andrzej JanusA145
13:45-15:15---
15:30-17:00Mater (lab)dr hab. in┐. Andrzej JanusC24
17:15-18:45Mater (lab)dr hab. in┐. Andrzej JanusC24
19:00-20:30---
Sobota 2020-05-09
n1E1
08:15-09:45Mite (wyk)dr in┐. Daniel DŕbowskiA143
10:00-11:30Gw-ro (wyk)dr in┐. Daniel DŕbowskiA143
11:45-13:15Gw-ro (wyk)dr in┐. Daniel DŕbowskiA143
13:45-15:15F-wz (wyk)prof. dr hab. in┐. W│odzimierz KordylewskiA143
15:30-17:00Pzim (wyk)dr Jolanta RadkowskaA145
17:15-18:45Pzim (p)dr Jolanta RadkowskaA145
19:00-20:30Pzim (p)dr Jolanta RadkowskaA145
Niedziela 2020-05-10
n1E1
08:15-09:45Matem (wyk)dr Marek Gorzela˝czykA145
10:00-11:30Mater (wyk)dr hab. in┐. Andrzej JanusA145
11:45-13:15---
13:45-15:15Mater (lab)dr hab. in┐. Andrzej JanusC24
15:30-17:00Matem (Šw)dr Leopold Habiniak C128
17:15-18:45Elekt (lab)mgr in┐. Krystian SadowskiD7
19:00-20:30Matem (Šw)dr Leopold Habiniak C228
Sobota 2020-05-23
n1E1
08:15-09:45Iip (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC10
10:00-11:30Iip (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC10
11:45-13:15Pzim (wyk)dr Jolanta RadkowskaA145
13:45-15:15Pzim (p)dr Jolanta RadkowskaA145
15:30-17:00Elekt (wyk)dr hab. in┐. Bogumi│a WnukowskaA142
17:15-18:45Elekt (wyk)dr hab. in┐. Bogumi│a WnukowskaA142
19:00-20:30Mite (Šw)mgr in┐. Jan DudaD16
Niedziela 2020-05-24
n1E1
08:15-09:45Matem (wyk)dr Marek Gorzela˝czykA145
10:00-11:30Mp (wyk)dr in┐. Jerzy KuÂA145
11:45-13:15Mp (wyk)dr in┐. Jerzy KuÂA145
13:45-15:15Elekt (Šw)mgr in┐. Krystian SadowskiD7
15:30-17:00Elekt (Šw)mgr in┐. Krystian SadowskiD7
17:15-18:45Mp (Šw)dr in┐. Jerzy KuÂD5
19:00-20:30Mp (lab)dr in┐. Jerzy KuÂD5
Sobota 2020-05-30
n1E1
08:15-09:45---
10:00-11:30Mp (wyk)dr in┐. Jerzy KuÂA145
11:45-13:15F-wz (lab)dr in┐. Tomasz StechnijC25
13:45-15:15F-wz (lab)dr in┐. Tomasz StechnijC25
15:30-17:00Matem (wyk)dr Marek Gorzela˝czykA145
17:15-18:45Elekt (Šw)mgr in┐. Krystian SadowskiD7
19:00-20:30Elekt (lab)mgr in┐. Krystian SadowskiD7
Sobota 2020-06-06
n1E1
08:15-09:45F-wz (lab)dr in┐. Tomasz StechnijC25
10:00-11:30F-wz (lab)dr in┐. Tomasz StechnijC25
11:45-13:15Mite (wyk)dr in┐. Daniel DŕbowskiA143
13:45-15:15F-wz (wyk)prof. dr hab. in┐. W│odzimierz KordylewskiA143
15:30-17:00Elekt (wyk)dr hab. in┐. Bogumi│a WnukowskaA145
17:15-18:45Gw-ro (Šw)dr in┐. Daniel DŕbowskiA143
19:00-20:30Gw-ro (wyk)dr in┐. Daniel DŕbowskiA143
Niedziela 2020-06-07
n1E1
08:15-09:45Iip (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC10
10:00-11:30Iip (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC10
11:45-13:15Mp (Šw)dr in┐. Jerzy KuÂD5
13:45-15:15Mp (lab)dr in┐. Jerzy KuÂD5
15:30-17:00Matem (Šw)dr Leopold Habiniak C19
17:15-18:45Mite (Šw)mgr in┐. Jan DudaD16
19:00-20:30Matem (Šw)dr Leopold Habiniak C19

SkrotNazwa
IipInformatyka i programowanie
F-wzFizyka - wybrane zagadnienia
MiteMetrologia i techniki eksperymentu
Gw-roGeometria wykreÂlna - rysunek odrŕczny
MpMechanika p│ynˇw
ElektElektrotechnika
MatemMatematyka
PzimPodstawy zarz▒dzania i marketingu
MaterMateria│oznawstwo