Specjalność: n1FIIN



Komunikaty:

n1FIIN1
Sobota 2020-02-22
n1FIIN1
08:15-09:45Pi (wyk)dr Paweł JóźwiakowskiC113
10:00-11:30Zf (wyk)dr Zofia ŁękawaC224
11:45-13:15Zf (wt)dr Zofia ŁękawaC19
13:45-15:15Jo (ćw)Legenda1Różne
15:30-17:00Zs (wyk)dr Sławomir KryszkowskiC113
17:15-18:45Zs (wt)dr Sławomir KryszkowskiC227
19:00-20:30---
Niedziela 2020-02-23
n1FIIN1
08:15-09:45---
10:00-11:30Pi (wt)dr Paweł JóźwiakowskiA143
11:45-13:15Pi (wt)dr Paweł JóźwiakowskiA143
13:45-15:15Rz (wyk)dr Leszek KędzierskiC224
15:30-17:00Rz (wyk)dr Leszek KędzierskiC224
17:15-18:45---
19:00-20:30---
Sobota 2020-03-07
n1FIIN1
08:15-09:45Odm (wyk)dr Grzegorz KowalewskiC224
10:00-11:30Odm (lab)dr Grzegorz KowalewskiC224
11:45-13:15Zp (wyk)dr Krzysztof RadkowskiC113
13:45-15:15Zf (wyk)dr Zofia ŁękawaC224
15:30-17:00---
17:15-18:45---
19:00-20:30---
Niedziela 2020-03-08
n1FIIN1
08:15-09:45---
10:00-11:30Pfip (wyk)dr Marta StanisławskaC224
11:45-13:15Ssf (ćw)mgr Irena IzbiańskaC226
13:45-15:15Zs (wyk)dr Sławomir KryszkowskiC226
15:30-17:00Zs (wt)dr Sławomir KryszkowskiC226
17:15-18:45Rz (wyk)dr Leszek KędzierskiC224
19:00-20:30Sd (sem)dr Przemysław SiudakC227
Sobota 2020-03-14
n1FIIN1
08:15-09:45---
10:00-11:30Zf (wyk)dr Zofia ŁękawaC222
11:45-13:15Zf (wt)dr Zofia ŁękawaC222
13:45-15:15Jo (ćw)Legenda2Różne
15:30-17:00Jo (ćw)Legenda2Różne
17:15-18:45---
19:00-20:30---
Sobota 2020-03-21
n1FIIN1
08:15-09:45Odm (wyk)dr Grzegorz KowalewskiC11
10:00-11:30Odm (lab)dr Grzegorz KowalewskiC11
11:45-13:15Zf (wyk)dr Zofia ŁękawaC224
13:45-15:15Zf (wt)dr Zofia ŁękawaC224
15:30-17:00Zs (wyk)dr Sławomir KryszkowskiC226
17:15-18:45Zp (wt)mgr Agnieszka KoryśC227
19:00-20:30Zp (wyk)dr Krzysztof RadkowskiC113
Niedziela 2020-03-22
n1FIIN1
08:15-09:45Pi (wyk)dr Paweł JóźwiakowskiC222
10:00-11:30Pi (wt)dr Paweł JóźwiakowskiC222
11:45-13:15Ssf (ćw)mgr Irena IzbiańskaC19
13:45-15:15Ssf (ćw)mgr Irena IzbiańskaC19
15:30-17:00Zs (wt)dr Sławomir KryszkowskiC222
17:15-18:45Zs (wt)dr Sławomir KryszkowskiC222
19:00-20:30Sd (sem)dr Przemysław SiudakC203
Sobota 2020-04-04
n1FIIN1
08:15-09:45---
10:00-11:30Odm (wyk)dr Grzegorz KowalewskiC11
11:45-13:15Odm (lab)dr Grzegorz KowalewskiC11
13:45-15:15Jo (ćw)Legenda1Różne
15:30-17:00Jo (ćw)Legenda1Różne
17:15-18:45Zs (wyk)dr Sławomir KryszkowskiA144
19:00-20:30Zs (wt)dr Sławomir KryszkowskiA144
Niedziela 2020-04-05
n1FIIN1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Ssf (wyk)dr Bożena RudnickaC212
13:45-15:15Ssf (wyk)dr Bożena RudnickaC212
15:30-17:00Zs (wt)dr Sławomir KryszkowskiC203
17:15-18:45Rz (wyk)dr Leszek KędzierskiC224
19:00-20:30---
Sobota 2020-04-18
n1FIIN1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Pfip (wyk)dr Marta StanisławskaC224
13:45-15:15Zf (wyk)dr Zofia ŁękawaC113
15:30-17:00Rz (ćw)mgr Barbara KurkowskaA141
17:15-18:45Rz (ćw)mgr Barbara KurkowskaA16
19:00-20:30---
Niedziela 2020-04-19
n1FIIN1
08:15-09:45Pi (wyk)dr Paweł JóźwiakowskiA13
10:00-11:30Pi (wt)dr Paweł JóźwiakowskiC226
11:45-13:15Pi (wt)dr Paweł JóźwiakowskiC226
13:45-15:15Ssf (wyk)dr Bożena RudnickaA143
15:30-17:00Ssf (wyk)dr Bożena RudnickaA143
17:15-18:45Sd (sem)dr Przemysław SiudakA145
19:00-20:30---
Sobota 2020-05-09
n1FIIN1
08:15-09:45Rz (ćw)mgr Barbara KurkowskaC203
10:00-11:30Rz (ćw)mgr Barbara KurkowskaC203
11:45-13:15Zp (wyk)dr Krzysztof RadkowskiC222
13:45-15:15Zf (wt)dr Zofia ŁękawaC222
15:30-17:00Zf (wt)dr Zofia ŁękawaC222
17:15-18:45Zp (wt)mgr Agnieszka KoryśA32
19:00-20:30Zp (wt)mgr Agnieszka KoryśA32
Niedziela 2020-05-10
n1FIIN1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:45-15:15Zp (wyk)dr Krzysztof RadkowskiA141
15:30-17:00Zp (wyk)dr Krzysztof RadkowskiA141
17:15-18:45Pfip (wyk)dr Marta StanisławskaC224
19:00-20:30---
Sobota 2020-05-16
n1FIIN1
08:15-09:45Jo (ćw)Legenda1Różne
10:00-11:30Jo (ćw)Legenda1Różne
11:45-13:15Odm (wyk)dr Grzegorz KowalewskiC11
13:45-15:15Odm (lab)dr Grzegorz KowalewskiC11
15:30-17:00Rz (ćw)mgr Barbara KurkowskaC128
17:15-18:45Rz (ćw)mgr Barbara KurkowskaC128
19:00-20:30Zp (wt)mgr Agnieszka KoryśC128
Niedziela 2020-05-17
n1FIIN1
08:15-09:45---
10:00-11:30Pfip (wyk)dr Marta StanisławskaC212
11:45-13:15Pfip (wyk)dr Marta StanisławskaC212
13:45-15:15Rz (wyk)dr Leszek KędzierskiC224
15:30-17:00Rz (ćw)mgr Barbara KurkowskaC203
17:15-18:45Zs (wyk)dr Sławomir KryszkowskiA212
19:00-20:30Zs (wt)dr Sławomir KryszkowskiA212
Sobota 2020-05-30
n1FIIN1
08:15-09:45Pfip (wyk)dr Marta StanisławskaC113
10:00-11:30Odm (wyk)dr Grzegorz KowalewskiC11
11:45-13:15Zp (wt)mgr Agnieszka KoryśC226
13:45-15:15Pi (wyk)dr Paweł JóźwiakowskiA142
15:30-17:00Pi (wt)dr Paweł JóźwiakowskiA142
17:15-18:45Pi (wt)dr Paweł JóźwiakowskiA142
19:00-20:30---
Sobota 2020-06-06
n1FIIN1
08:15-09:45Jo (ćw)Legenda3Różne
10:00-11:30Jo (ćw)Legenda3Różne
11:45-13:15Odm (lab)dr Grzegorz KowalewskiC11
13:45-15:15Pfip (wyk)dr Marta StanisławskaC212
15:30-17:00Ssf (ćw)mgr Irena IzbiańskaC128
17:15-18:45Ssf (ćw)mgr Irena IzbiańskaC128
19:00-20:30Pi (wyk)dr Paweł JóźwiakowskiC212
Niedziela 2020-06-07
n1FIIN1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:45-15:15Sd (sem)dr Przemysław SiudakA143
15:30-17:00Ssf (wyk)dr Bożena RudnickaC113
17:15-18:45---
19:00-20:30---

SkrotNazwa
PiPortfel inwestycyjny
ZfZarządzanie finansami
JoJęzyk obcy
ZsZarządzanie strategiczne
RzRachunkowość zarządcza
OdmOptymalizacja decyzji menedżerskich
ZpZarządzanie projektami
PfipPrawo finansowe i podatkowe
SsfStandardy sprawozdawczości finansowej
SdSeminarium dyplomowe
Legenda1
PrzedmiotNauczycielSala
Jomgr Dorota Góra-PachońA12
Jomgr Agnieszka PerchalukC311
Legenda2
PrzedmiotNauczycielSala
Jomgr Dorota Góra-PachońC227
Jomgr Agnieszka PerchalukC311
Legenda3
PrzedmiotNauczycielSala
Jomgr Agnieszka PerchalukC311
Jomgr Dorota Góra-PachońA32