Specjalność: n1Z



Komunikaty:

Moduły ogólnouczelniane do wyboru (student wybiera 2 z 4 modułów):
Personal branding - dr Anna Kowal - Orczykowska
Organizacje pozarządowe - dr Anna Banaszewska
Podstawy psychologii - dr Dorota Domińska - Werbel
Podstawy filozofii - dr Jan Pazgan
n1Z1(1)n1Z1(2)
Sobota 2019-10-12
n1Z1(1)n1Z1(2)
08:15-09:45Pp-Mo (wyk)dr Dorota Domińska-WerbelE1Pp-Mo (wyk)dr Dorota Domińska-WerbelE1
10:00-11:301So (wyk)dr Ewa GroszewskaA1441So (wyk)dr Ewa GroszewskaA144
11:45-13:151So (wyk)dr Ewa GroszewskaA1441So (wyk)dr Ewa GroszewskaA144
13:45-15:15------
15:30-17:00------
17:15-18:45------
19:00-20:30------
Niedziela 2019-10-13
n1Z1(1)n1Z1(2)
08:15-09:45Op-Mo (wyk)dr Anna BanaszewskaE1Op-Mo (wyk)dr Anna BanaszewskaE1
10:00-11:30So (wyk)dr Marek GorzelańczykC125So (wyk)dr Marek GorzelańczykC125
11:45-13:15Pb-Mo (wyk)dr Anna Kowal-OrczykowskaE1Pb-Mo (wyk)dr Anna Kowal-OrczykowskaE1
13:45-15:15Matem (wyk)dr Karol SelwatC212Matem (wyk)dr Karol SelwatC212
15:30-17:00So (ćw)mgr Bożena Jasiak-KaczmarekC226---
17:15-18:45So (ćw)mgr Bożena Jasiak-KaczmarekC226---
19:00-20:30------
Sobota 2019-10-26
n1Z1(1)n1Z1(2)
08:15-09:45Pf-Mo (wyk)dr Jan PazganE1Pf-Mo (wyk)dr Jan PazganE1
10:00-11:30Pf-Mo (wyk)dr Jan PazganE1Pf-Mo (wyk)dr Jan PazganE1
11:45-13:15Pp-Mo (wyk)dr Dorota Domińska-WerbelE1Pp-Mo (wyk)dr Dorota Domińska-WerbelE1
13:45-15:15Mikro (wyk)dr Joanna KencC212Mikro (wyk)dr Joanna KencC212
15:30-17:00Mikro (wyk)dr Joanna KencC212Mikro (wyk)dr Joanna KencC212
17:15-18:45Matem (ćw)mgr Janina Płaskonka-FietkowskaC222---
19:00-20:30Matem (ćw)mgr Janina Płaskonka-FietkowskaC222---
Niedziela 2019-10-27
n1Z1(1)n1Z1(2)
08:15-09:45Op-Mo (wyk)dr Anna BanaszewskaE1Op-Mo (wyk)dr Anna BanaszewskaE1
10:00-11:30Matem (wyk)dr Karol SelwatC113Matem (wyk)dr Karol SelwatC113
11:45-13:15Pb-Mo (wyk)dr Anna Kowal-OrczykowskaE1Pb-Mo (wyk)dr Anna Kowal-OrczykowskaE1
13:45-15:15So (ćw)mgr Bożena Jasiak-KaczmarekC129Mikro (ćw)mgr Jerzy UlewskiC227
15:30-17:00So (ćw)mgr Bożena Jasiak-KaczmarekC129Mikro (ćw)mgr Jerzy UlewskiC227
17:15-18:45------
19:00-20:30------
Sobota 2019-11-09
n1Z1(1)n1Z1(2)
08:15-09:451So (wyk)dr Ewa GroszewskaC1131So (wyk)dr Ewa GroszewskaC113
10:00-11:301So (wyk)dr Ewa GroszewskaC1131So (wyk)dr Ewa GroszewskaC113
11:45-13:15Matem (ćw)mgr Janina Płaskonka-FietkowskaC221Mikro (ćw)mgr Jerzy UlewskiC226
13:45-15:15Matem (ćw)mgr Janina Płaskonka-FietkowskaC221Mikro (ćw)mgr Jerzy UlewskiC226
15:30-17:00Mikro (ćw)mgr Nadine BednarzA217Matem (ćw)mgr Janina Płaskonka-FietkowskaC221
17:15-18:45Mikro (ćw)mgr Nadine BednarzA217Matem (ćw)mgr Janina Płaskonka-FietkowskaC221
19:00-20:30------
Niedziela 2019-11-10
n1Z1(1)n1Z1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30---Matem (ćw)mgr Janina Płaskonka-FietkowskaC222
11:45-13:15So (ćw)mgr Bożena Jasiak-KaczmarekC221Matem (ćw)mgr Janina Płaskonka-FietkowskaC222
13:45-15:15Matem (wyk)dr Karol SelwatA212Matem (wyk)dr Karol SelwatA212
15:30-17:00Matem (wyk)dr Karol SelwatA212Matem (wyk)dr Karol SelwatA212
17:15-18:45Prawo (wyk)dr Paweł KobesA212Prawo (wyk)dr Paweł KobesA212
19:00-20:30Prawo (wyk)dr Paweł KobesA212Prawo (wyk)dr Paweł KobesA212
Sobota 2019-11-16
n1Z1(1)n1Z1(2)
08:15-09:45Pp-Mo (wyk)dr Dorota Domińska-WerbelE1Pp-Mo (wyk)dr Dorota Domińska-WerbelE1
10:00-11:30Mikro (wyk)dr Joanna KencC224Mikro (wyk)dr Joanna KencC224
11:45-13:15Mikro (wyk)dr Joanna KencC224Mikro (wyk)dr Joanna KencC224
13:45-15:15Mikro (ćw)mgr Nadine BednarzC224So (ćw)mgr Bożena Jasiak-KaczmarekA142
15:30-17:00Mikro (ćw)mgr Nadine BednarzC224So (ćw)mgr Bożena Jasiak-KaczmarekA15
17:15-18:45------
19:00-20:30------
Niedziela 2019-11-17
n1Z1(1)n1Z1(2)
08:15-09:45Op-Mo (wyk)dr Anna BanaszewskaE1Op-Mo (wyk)dr Anna BanaszewskaE1
10:00-11:30So (wyk)dr Marek GorzelańczykC113So (wyk)dr Marek GorzelańczykC113
11:45-13:15Pb-Mo (wyk)dr Anna Kowal-OrczykowskaE1Pb-Mo (wyk)dr Anna Kowal-OrczykowskaE1
13:45-15:15Matem (wyk)dr Karol SelwatC113Matem (wyk)dr Karol SelwatC113
15:30-17:00------
17:15-18:45------
19:00-20:30------
Sobota 2019-12-07
n1Z1(1)n1Z1(2)
08:15-09:45Matem (ćw)mgr Janina Płaskonka-FietkowskaC222So (ćw)mgr Bożena Jasiak-KaczmarekC225
10:00-11:30Matem (ćw)mgr Janina Płaskonka-FietkowskaC222So (ćw)mgr Bożena Jasiak-KaczmarekC225
11:45-13:15Prawo (wyk)dr Paweł KobesE1Prawo (wyk)dr Paweł KobesE1
13:45-15:15Prawo (wyk)dr Paweł KobesE1Prawo (wyk)dr Paweł KobesE1
15:30-17:00Mikro (ćw)mgr Nadine BednarzA32Mikro (ćw)mgr Jerzy UlewskiA15
17:15-18:45Mikro (ćw)mgr Nadine BednarzA32Mikro (ćw)mgr Jerzy UlewskiA15
19:00-20:301So (wyk)dr Ewa GroszewskaC1131So (wyk)dr Ewa GroszewskaC113
Niedziela 2019-12-08
n1Z1(1)n1Z1(2)
08:15-09:45---Matem (ćw)mgr Janina Płaskonka-FietkowskaC221
10:00-11:30---Matem (ćw)mgr Janina Płaskonka-FietkowskaC221
11:45-13:15Matem (wyk)dr Karol SelwatA14Matem (wyk)dr Karol SelwatA14
13:45-15:15Matem (wyk)dr Karol SelwatA14Matem (wyk)dr Karol SelwatA14
15:30-17:00So (ćw)mgr Bożena Jasiak-KaczmarekA145---
17:15-18:45So (ćw)mgr Bożena Jasiak-KaczmarekA145---
19:00-20:30------
Sobota 2019-12-14
n1Z1(1)n1Z1(2)
08:15-09:45Pf-Mo (wyk)dr Jan PazganE1Pf-Mo (wyk)dr Jan PazganE1
10:00-11:30Pf-Mo (wyk)dr Jan PazganE1Pf-Mo (wyk)dr Jan PazganE1
11:45-13:15Pp-Mo (wyk)dr Dorota Domińska-WerbelE1Pp-Mo (wyk)dr Dorota Domińska-WerbelE1
13:45-15:15------
15:30-17:00------
17:15-18:45Mikro (wyk)dr Joanna KencC212Mikro (wyk)dr Joanna KencC212
19:00-20:30Mikro (wyk)dr Joanna KencC212Mikro (wyk)dr Joanna KencC212
Niedziela 2019-12-15
n1Z1(1)n1Z1(2)
08:15-09:45Op-Mo (wyk)dr Anna BanaszewskaE1Op-Mo (wyk)dr Anna BanaszewskaE1
10:00-11:30------
11:45-13:15Pb-Mo (wyk)dr Anna Kowal-OrczykowskaE1Pb-Mo (wyk)dr Anna Kowal-OrczykowskaE1
13:45-15:15Matem (wyk)dr Karol SelwatC113Matem (wyk)dr Karol SelwatC113
15:30-17:00Mikro (ćw)mgr Nadine BednarzA141So (ćw)mgr Bożena Jasiak-KaczmarekC203
17:15-18:45Mikro (ćw)mgr Nadine BednarzA141So (ćw)mgr Bożena Jasiak-KaczmarekC203
19:00-20:30So (wyk)dr Marek GorzelańczykC125So (wyk)dr Marek GorzelańczykC125
Sobota 2020-01-04
n1Z1(1)n1Z1(2)
08:15-09:45Pp-Mo (wyk)dr Dorota Domińska-WerbelE1Pp-Mo (wyk)dr Dorota Domińska-WerbelE1
10:00-11:30Matem (ćw)mgr Janina Płaskonka-FietkowskaA142So (ćw)mgr Bożena Jasiak-KaczmarekC225
11:45-13:15Matem (ćw)mgr Janina Płaskonka-FietkowskaA142So (ćw)mgr Bożena Jasiak-KaczmarekC225
13:45-15:15Prawo (wyk)dr Paweł KobesC212Prawo (wyk)dr Paweł KobesC212
15:30-17:00Prawo (wyk)dr Paweł KobesC212Prawo (wyk)dr Paweł KobesC212
17:15-18:45---Mikro (ćw)mgr Jerzy UlewskiC203
19:00-20:30---Mikro (ćw)mgr Jerzy UlewskiC203
Niedziela 2020-01-05
n1Z1(1)n1Z1(2)
08:15-09:45Op-Mo (wyk)dr Anna BanaszewskaE1Op-Mo (wyk)dr Anna BanaszewskaE1
10:00-11:30So (wyk)dr Marek GorzelańczykC125So (wyk)dr Marek GorzelańczykC125
11:45-13:15Pb-Mo (wyk)dr Anna Kowal-OrczykowskaE1Pb-Mo (wyk)dr Anna Kowal-OrczykowskaE1
13:45-15:15Prawo (wyk)dr Paweł KobesC113Prawo (wyk)dr Paweł KobesC113
15:30-17:00Prawo (wyk)dr Paweł KobesC113Prawo (wyk)dr Paweł KobesC113
17:15-18:45So (wyk)dr Marek GorzelańczykC125So (wyk)dr Marek GorzelańczykC125
19:00-20:30------
Sobota 2020-01-18
n1Z1(1)n1Z1(2)
08:15-09:45Pf-Mo (wyk)dr Jan PazganE1Pf-Mo (wyk)dr Jan PazganE1
10:00-11:30Pf-Mo (wyk)dr Jan PazganE1Pf-Mo (wyk)dr Jan PazganE1
11:45-13:15Pp-Mo (wyk)dr Dorota Domińska-WerbelE1Pp-Mo (wyk)dr Dorota Domińska-WerbelE1
13:45-15:15So (ćw)mgr Bożena Jasiak-KaczmarekA141Matem (ćw)mgr Janina Płaskonka-FietkowskaA142
15:30-17:001So (wyk)dr Ewa GroszewskaC1251So (wyk)dr Ewa GroszewskaC125
17:15-18:45------
19:00-20:30------
Niedziela 2020-01-19
n1Z1(1)n1Z1(2)
08:15-09:45Op-Mo (wyk)dr Anna BanaszewskaE1Op-Mo (wyk)dr Anna BanaszewskaE1
10:00-11:30---Matem (ćw)mgr Janina Płaskonka-FietkowskaC221
11:45-13:15Pb-Mo (wyk)dr Anna Kowal-OrczykowskaE1Pb-Mo (wyk)dr Anna Kowal-OrczykowskaE1
13:45-15:15Mikro (wyk)dr Joanna KencC113Mikro (wyk)dr Joanna KencC113
15:30-17:00Mikro (wyk)dr Joanna KencC113Mikro (wyk)dr Joanna KencC113
17:15-18:45------
19:00-20:30------

SkrotNazwa
Pp-MoPodstawy psychologii - Moduł ogólnouczelniany
1So1 Socjologia organizacji
Op-MoOrganizacje pozarządowe - Moduł ogólnouczelniany
SoStatystyka opisowa
Pb-MoPersonal branding - Moduł ogólnouczelniany
MatemMatematyka
Pf-MoPodstawy filozofii - Moduł ogólnouczelniany
MikroMikroekonomia
PrawoPrawo