Specjalność: n2A



Komunikaty:

n2A1
Sobota 2019-10-05
n2A1
08:15-09:45---
10:00-11:30Apibp (wt)mgr Aldona SondejA243
11:45-13:15Pacs (wyk)dr Eugeniusz SzydłowskiA14
13:45-15:15Pa (wyk)dr Eugeniusz SzydłowskiA14
15:30-17:00Aoś (wyk)mgr Zbigniew WróblewskiA14
17:15-18:45Pa (wt)mgr Zbigniew WróblewskiA14
19:00-20:30---
Niedziela 2019-10-06
n2A1
08:15-09:45PgPiU (wyk)dr Eugeniusz SzydłowskiA14
10:00-11:30Pa (wyk)dr Eugeniusz SzydłowskiA14
11:45-13:15---
13:45-15:15Zpup (wt)mgr Teresa LewandowskaA16
15:30-17:00---
17:15-18:45---
19:00-20:30---
Sobota 2019-10-12
n2A1
08:15-09:45---
10:00-11:30PgPiU (wt)mgr Aldona SondejA243
11:45-13:15Pa (wt)mgr Zbigniew WróblewskiA31
13:45-15:15Aoś (wyk)mgr Zbigniew WróblewskiA14
15:30-17:00Pa (wyk)dr Eugeniusz SzydłowskiA14
17:15-18:45---
19:00-20:30---
Niedziela 2019-10-13
n2A1
08:15-09:45---
10:00-11:30Pacs (wyk)dr Eugeniusz SzydłowskiA144
11:45-13:15Pa (wyk)dr Eugeniusz SzydłowskiA144
13:45-15:15Apibp (wyk)dr Jakub RzucidłoA31
15:30-17:00Apibp (wyk)dr Jakub RzucidłoA31
17:15-18:45Zpup (wyk)dr Anna BanaszewskaA14
19:00-20:30Zpup (wyk)dr Anna BanaszewskaA14
Sobota 2019-10-26
n2A1
08:15-09:45Szd (wt)mgr Bożena Jasiak-KaczmarekA31
10:00-11:30Szd (wt)mgr Bożena Jasiak-KaczmarekA31
11:45-13:15Pa (wt)mgr Zbigniew WróblewskiA31
13:45-15:15PgPiU (wt)mgr Aldona SondejA243
15:30-17:00Pacs (wyk)dr Eugeniusz SzydłowskiA144
17:15-18:45Pacs (wyk)dr Eugeniusz SzydłowskiA144
19:00-20:30---
Niedziela 2019-10-27
n2A1
08:15-09:45Jo (lab)Legenda1Różne
10:00-11:30Apibp (wyk)dr Jakub RzucidłoA13
11:45-13:15Apibp (wyk)dr Jakub RzucidłoA13
13:45-15:15Pacs (wyk)dr Eugeniusz SzydłowskiA13
15:30-17:00Pa (wyk)dr Eugeniusz SzydłowskiA13
17:15-18:45Zpup (wyk)dr Anna BanaszewskaA14
19:00-20:30---
Sobota 2019-11-09
n2A1
08:15-09:45Pacs (wt)mgr Grzegorz Majewicz A32
10:00-11:30Pacs (wt)mgr Grzegorz Majewicz A32
11:45-13:15Pa (wyk)dr Eugeniusz SzydłowskiA142
13:45-15:15PgPiU (wyk)dr Eugeniusz SzydłowskiA142
15:30-17:00Aoś (wyk)mgr Zbigniew WróblewskiA12
17:15-18:45Aoś (wyk)mgr Zbigniew WróblewskiA12
19:00-20:30---
Niedziela 2019-11-10
n2A1
08:15-09:45Pa (wt)mgr Zbigniew WróblewskiA31
10:00-11:30Pa (wt)mgr Zbigniew WróblewskiA31
11:45-13:15Ljo (lab)Legenda2Różne
13:45-15:15Jo (lab)Legenda3Różne
15:30-17:00Pacs (wt)mgr Grzegorz Majewicz A12
17:15-18:45Pacs (wt)mgr Grzegorz Majewicz A12
19:00-20:30Zpup (wyk)dr Anna BanaszewskaC113
Sobota 2019-11-30
n2A1
08:15-09:45Szd (wt)mgr Bożena Jasiak-KaczmarekA13
10:00-11:30Szd (wt)mgr Bożena Jasiak-KaczmarekA13
11:45-13:15Jo (lab)Legenda4Różne
13:45-15:15Jo (lab)Legenda4Różne
15:30-17:00PgPiU (wyk)dr Eugeniusz SzydłowskiA146
17:15-18:45PgPiU (wyk)dr Eugeniusz SzydłowskiA146
19:00-20:30---
Niedziela 2019-12-01
n2A1
08:15-09:45Pacs (wt)mgr Grzegorz Majewicz A15
10:00-11:30Pacs (wt)mgr Grzegorz Majewicz A15
11:45-13:15Apibp (wyk)dr Jakub RzucidłoA13
13:45-15:15Zpup (wt)mgr Teresa LewandowskaA13
15:30-17:00Aoś (wyk)mgr Zbigniew WróblewskiA12
17:15-18:45---
19:00-20:30---
Sobota 2019-12-14
n2A1
08:15-09:45---
10:00-11:30Apibp (wyk)dr Jakub RzucidłoA31
11:45-13:15Zpup (wt)mgr Teresa LewandowskaA31
13:45-15:15PgPiU (wt)mgr Aldona SondejA243
15:30-17:00Aoś (wt)mgr Zbigniew WróblewskiA14
17:15-18:45Aoś (wt)mgr Zbigniew WróblewskiA14
19:00-20:30---
Niedziela 2019-12-15
n2A1
08:15-09:45Jo (lab)Legenda4Różne
10:00-11:30Jo (lab)Legenda4Różne
11:45-13:15Pacs (wyk)dr Eugeniusz SzydłowskiA32
13:45-15:15Pa (wyk)dr Eugeniusz SzydłowskiA32
15:30-17:00---
17:15-18:45---
19:00-20:30---
Sobota 2020-01-11
n2A1
08:15-09:45Pacs (wyk)dr Eugeniusz SzydłowskiA14
10:00-11:30Pa (wyk)dr Eugeniusz SzydłowskiA14
11:45-13:15PgPiU (wt)mgr Aldona SondejA243
13:45-15:15Apibp (wt)mgr Aldona SondejA243
15:30-17:00Pacs (wt)mgr Grzegorz Majewicz A13
17:15-18:45---
19:00-20:30---
Niedziela 2020-01-12
n2A1
08:15-09:45Zpup (wyk)dr Anna BanaszewskaA14
10:00-11:30Zpup (wyk)dr Anna BanaszewskaA14
11:45-13:15PgPiU (wt)mgr Aldona SondejA243
13:45-15:15Apibp (wt)mgr Aldona SondejA243
15:30-17:00Pacs (wyk)dr Eugeniusz SzydłowskiA14
17:15-18:45Pa (wyk)dr Eugeniusz SzydłowskiA14
19:00-20:30---
Sobota 2020-01-25
n2A1
08:15-09:45Szd (wt)mgr Bożena Jasiak-KaczmarekA15
10:00-11:30---
11:45-13:15Jo (lab)Legenda5Różne
13:45-15:15PgPiU (wyk)dr Eugeniusz SzydłowskiA13
15:30-17:00Pa (wyk)dr Eugeniusz SzydłowskiA13
17:15-18:45Aoś (wyk)mgr Zbigniew WróblewskiA12
19:00-20:30Pa (wt)mgr Zbigniew WróblewskiA12
Niedziela 2020-01-26
n2A1
08:15-09:45Pa (wt)mgr Zbigniew WróblewskiA12
10:00-11:30Aoś (wt)mgr Zbigniew WróblewskiA12
11:45-13:15---
13:45-15:15---
15:30-17:00---
17:15-18:45---
19:00-20:30---

SkrotNazwa
ApibpAdministracja porządku i bezpieczeństwa publicznego
PacsPrawo administracyjne część szczegółowa
PaProcedury administracyjne
AośAdministrowanie ochroną środowiska
PgPiUPrawo gospodarcze Polski i UE
ZpupZamówienia publiczne, umowy publicznoprawne
SzdStatystyka z demografią
JoJęzyk obcy
LjoLektorat języka obcego
Legenda1
PrzedmiotNauczycielSala
Jomgr Dorota Góra-PachońA12
Jomgr Anita WawrzyniakA15
Jomgr Izabela SeleraA217
Legenda2
PrzedmiotNauczycielSala
Jomgr Anita WawrzyniakA15
Ljomgr Izabela SeleraA2
Ljomgr Dorota Góra-PachońC311
Legenda3
PrzedmiotNauczycielSala
Jomgr Anita WawrzyniakA15
Ljomgr Izabela SeleraA2
Jomgr Dorota Góra-PachońC311
Legenda4
PrzedmiotNauczycielSala
Jomgr Anita WawrzyniakA15
Jomgr Izabela SeleraA2
Jomgr Dorota Góra-PachońC311
Legenda5
PrzedmiotNauczycielSala
Jomgr Anita WawrzyniakA15
Jomgr Dorota Góra-PachońC311
Jomgr Izabela SeleraC314