Specjalność: n2BW



Komunikaty:

n2BW1
Sobota 2019-10-05
n2BW1
08:15-09:45Ripz (wyk)dr Jerzy BuczkoA144
10:00-11:30Wzsl (wyk)dr Jerzy BuczkoA144
11:45-13:15Ppc (wt)mgr Aldona SondejA243
13:45-15:15KewEŚ-W (wyk)dr Andrzej SzczepańskiA32
15:30-17:00Wsp (wyk)dr Andrzej SzczepańskiA32
17:15-18:45---
19:00-20:30---
Niedziela 2019-10-06
n2BW1
08:15-09:45KewEŚ-W (wt)dr Andrzej SzczepańskiA16
10:00-11:30Wsp (wt)dr Andrzej SzczepańskiA16
11:45-13:151Pk (wyk)mgr Marek CzarkowskiA144
13:45-15:151Pk (wt)mgr Marek CzarkowskiA144
15:30-17:00Ripz (wyk)dr Jerzy BuczkoA36
17:15-18:45---
19:00-20:30---
Sobota 2019-10-19
n2BW1
08:15-09:45Pk (wyk)dr Paweł KobesA14
10:00-11:30Pk (wt)dr Paweł KobesA14
11:45-13:15Wzsl (wt)mgr Dariusz StefaniakA16
13:45-15:15Sbw (wt)mgr Dariusz StefaniakA16
15:30-17:001Pk (wyk)mgr Marek CzarkowskiA14
17:15-18:451Pk (wt)mgr Marek CzarkowskiA14
19:00-20:30Wsp (wt)dr Andrzej SzczepańskiA36
Niedziela 2019-10-20
n2BW1
08:15-09:45Pk (wyk)dr Paweł KobesA14
10:00-11:30Pk (wyk)dr Paweł KobesA14
11:45-13:15KewEŚ-W (wyk)dr Andrzej SzczepańskiA16
13:45-15:15Wsp (wt)dr Andrzej SzczepańskiA16
15:30-17:00Wzsl (wyk)dr Jerzy BuczkoA36
17:15-18:45Ripz (wyk)dr Jerzy BuczkoA36
19:00-20:30---
Sobota 2019-10-26
n2BW1
08:15-09:45---
10:00-11:30Ppc (wt)mgr Aldona SondejA243
11:45-13:15Ppc (wyk)mgr Andrzej MarekA14
13:45-15:15Ppc (wyk)mgr Andrzej MarekA14
15:30-17:00KewEŚ-W (wyk)dr Andrzej SzczepańskiA14
17:15-18:45Wsp (wyk)dr Andrzej SzczepańskiA14
19:00-20:30---
Niedziela 2019-10-27
n2BW1
08:15-09:45Jo (lab)Legenda1Różne
10:00-11:30---
11:45-13:15Sbw (wyk)dr Zbigniew CesarzA14
13:45-15:151Pk (wyk)mgr Marek CzarkowskiA15
15:30-17:001Pk (wt)mgr Marek CzarkowskiA15
17:15-18:45Sbw (wyk)dr Zbigniew CesarzA32
19:00-20:30---
Sobota 2019-11-09
n2BW1
08:15-09:45Pk (wyk)dr Paweł KobesA144
10:00-11:30Pk (wyk)dr Paweł KobesA144
11:45-13:15Sbw (wt)mgr Dariusz StefaniakA16
13:45-15:15Wzsl (wt)mgr Dariusz StefaniakA16
15:30-17:00Ripz (wyk)dr Jerzy BuczkoA144
17:15-18:45Wzsl (wyk)dr Jerzy BuczkoA144
19:00-20:30---
Niedziela 2019-11-10
n2BW1
08:15-09:45Pk (wt)dr Paweł KobesA14
10:00-11:30Pk (wt)dr Paweł KobesA14
11:45-13:15Ljo (lab)Legenda2Różne
13:45-15:15Jo (lab)Legenda3Różne
15:30-17:00---
17:15-18:45---
19:00-20:30---
Sobota 2019-11-16
n2BW1
08:15-09:45---
10:00-11:30Ppc (wyk)mgr Andrzej MarekA31
11:45-13:15Ppc (wyk)mgr Andrzej MarekA31
13:45-15:15KewEŚ-W (wt)dr Andrzej SzczepańskiA31
15:30-17:00Wsp (wt)dr Andrzej SzczepańskiA31
17:15-18:45---
19:00-20:30---
Niedziela 2019-11-17
n2BW1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:151Pk (wt)mgr Marek CzarkowskiA143
13:45-15:151Pk (wt)mgr Marek CzarkowskiA143
15:30-17:00Sbw (wyk)dr Zbigniew CesarzA13
17:15-18:45Sbw (wyk)dr Zbigniew CesarzA13
19:00-20:30---
Sobota 2019-11-30
n2BW1
08:15-09:45Ripz (wt)dr Jerzy BuczkoA31
10:00-11:30Wzsl (wyk)dr Jerzy BuczkoA31
11:45-13:15Jo (lab)Legenda4Różne
13:45-15:15Jo (lab)Legenda4Różne
15:30-17:00KewEŚ-W (wt)dr Andrzej SzczepańskiA15
17:15-18:45Wsp (wyk)dr Andrzej SzczepańskiA15
19:00-20:30---
Niedziela 2019-12-01
n2BW1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15KewEŚ-W (wyk)dr Andrzej SzczepańskiA16
13:45-15:15Wsp (wyk)dr Andrzej SzczepańskiA16
15:30-17:00---
17:15-18:45---
19:00-20:30---
Sobota 2019-12-14
n2BW1
08:15-09:45Ppc (wt)mgr Aldona SondejA243
10:00-11:30Ppc (wyk)mgr Andrzej MarekA12
11:45-13:15Ppc (wyk)mgr Andrzej MarekA12
13:45-15:15Wsp (wyk)dr Andrzej SzczepańskiA13
15:30-17:00KewEŚ-W (wt)dr Andrzej SzczepańskiA13
17:15-18:45---
19:00-20:30---
Niedziela 2019-12-15
n2BW1
08:15-09:45Jo (lab)Legenda4Różne
10:00-11:30Jo (lab)Legenda4Różne
11:45-13:15Ripz (wt)dr Jerzy BuczkoA145
13:45-15:15Wzsl (wyk)dr Jerzy BuczkoA145
15:30-17:00---
17:15-18:45---
19:00-20:30Ripz (wt)dr Jerzy BuczkoA12
Sobota 2020-01-04
n2BW1
08:15-09:451Pk (wyk)mgr Marek CzarkowskiA16
10:00-11:301Pk (wt)mgr Marek CzarkowskiA16
11:45-13:15---
13:45-15:15KewEŚ-W (wt)dr Andrzej SzczepańskiA217
15:30-17:00Wsp (wt)dr Andrzej SzczepańskiA217
17:15-18:45Wf (ćw)mgr Łukasz StawarzA33
19:00-20:30Wf (ćw)mgr Łukasz StawarzA33
Sobota 2020-01-25
n2BW1
08:15-09:45Pk (wyk)dr Paweł KobesA14
10:00-11:30Pk (wt)dr Paweł KobesA14
11:45-13:15Jo (lab)Legenda5Różne
13:45-15:15KewEŚ-W (wyk)dr Andrzej SzczepańskiA31
15:30-17:00Wsp (wt)dr Andrzej SzczepańskiA31
17:15-18:45Wf (ćw)mgr Łukasz StawarzInneAerobik
19:00-20:30Wf (ćw)mgr Łukasz StawarzInneAerobik
Niedziela 2020-01-26
n2BW1
08:15-09:45---
10:00-11:30Ripz (wyk)dr Jerzy BuczkoA31
11:45-13:15Wzsl (wt)mgr Dariusz StefaniakA15
13:45-15:15Sbw (wt)mgr Dariusz StefaniakA15
15:30-17:00---
17:15-18:45Sbw (wyk)dr Zbigniew CesarzA12
19:00-20:30---

SkrotNazwa
RipzRozpoznanie i prognozowanie zagrożeń
WzslWspółczesne zagrożenia społeczności lokalnych
PpcPodstawy prawa cywilnego
KewEŚ-WKonflikty etniczne w Europie Środowo - Wschodniej
WspWspółczesne systemy polityczne
1Pk1 Podstawy kryminalistyki
PkPodstawy kryminologii
SbwSystem bezpieczeństwa wewnętrznego
JoJęzyk obcy
LjoLektorat języka obcego
WfWychowanie fizyczne
Legenda1
PrzedmiotNauczycielSala
Jomgr Dorota Góra-PachońA12
Jomgr Anita WawrzyniakA15
Jomgr Izabela SeleraA217
Legenda2
PrzedmiotNauczycielSala
Jomgr Anita WawrzyniakA15
Ljomgr Izabela SeleraA2
Ljomgr Dorota Góra-PachońC311
Legenda3
PrzedmiotNauczycielSala
Jomgr Anita WawrzyniakA15
Ljomgr Izabela SeleraA2
Jomgr Dorota Góra-PachońC311
Legenda4
PrzedmiotNauczycielSala
Jomgr Anita WawrzyniakA15
Jomgr Izabela SeleraA2
Jomgr Dorota Góra-PachońC311
Legenda5
PrzedmiotNauczycielSala
Jomgr Anita WawrzyniakA15
Jomgr Dorota Góra-PachońC311
Jomgr Izabela SeleraC314