SpecjalnoŠ: n2INF



Komunikaty:

n2INF1(1)n2INF1(2)
Sobota 2019-10-05
n2INF1(1)n2INF1(2)
08:15-09:45Ja (Šw)mgr S│awomir Pola˝skiA13Ja (Šw)mgr S│awomir Pola˝skiA13
10:00-11:30Ak (wyk)mgr in┐. Jan DudaA16Ak (wyk)mgr in┐. Jan DudaA16
11:45-13:15Ak (wyk)mgr in┐. Jan DudaA16Ak (wyk)mgr in┐. Jan DudaA16
13:45-15:15Ak (lab)mgr in┐. Krystian SadowskiD16Bd (lab)mgr in┐. Krzysztof KolbuszC11
15:30-17:00Bd (lab)mgr in┐. Krzysztof KolbuszC11Ak (lab)mgr in┐. Krystian SadowskiD16
17:15-18:45------
19:00-20:30------
Niedziela 2019-10-06
n2INF1(1)n2INF1(2)
08:15-09:45Pmpis (wyk)dr in┐. Ryszard RŕbowskiC113Pmpis (wyk)dr in┐. Ryszard RŕbowskiC113
10:00-11:30Pmpis (wyk)dr in┐. Ryszard RŕbowskiC113Pmpis (wyk)dr in┐. Ryszard RŕbowskiC113
11:45-13:15Pmpis (Šw)dr Marek Gorzela˝czykC225Pmpis (Šw)dr Marek Gorzela˝czykC225
13:45-15:15Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowC224Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowC224
15:30-17:00Bd (wyk)dr Aleksander KlosowC224Bd (wyk)dr Aleksander KlosowC224
17:15-18:45------
19:00-20:30------
Sobota 2019-10-19
n2INF1(1)n2INF1(2)
08:15-09:45Ja (Šw)mgr S│awomir Pola˝skiA13Ja (Šw)mgr S│awomir Pola˝skiA13
10:00-11:30Sk (wyk)mgr in┐. Piotr NadybskiC125Sk (wyk)mgr in┐. Piotr NadybskiC125
11:45-13:15Bd (lab)mgr in┐. Krzysztof KolbuszC10Sk (lab)mgr in┐. Piotr NadybskiC11
13:45-15:15Ak (lab)mgr in┐. Krystian SadowskiD16Bd (lab)mgr in┐. Krzysztof KolbuszC10
15:30-17:00Pipo (lab)mgr in┐. Marcin »mudaC11Ak (lab)mgr in┐. Krystian SadowskiD16
17:15-18:45---Pipo (lab)mgr in┐. Marcin »mudaC11
19:00-20:30------
Niedziela 2019-10-20
n2INF1(1)n2INF1(2)
08:15-09:45Pmpis (wyk)dr in┐. Ryszard RŕbowskiC113Pmpis (wyk)dr in┐. Ryszard RŕbowskiC113
10:00-11:30Pmpis (Šw)dr Marek Gorzela˝czykC225Pmpis (Šw)dr Marek Gorzela˝czykC225
11:45-13:15Pmpis (Šw)dr Marek Gorzela˝czykC225Pmpis (Šw)dr Marek Gorzela˝czykC225
13:45-15:15Bd (wyk)dr Aleksander KlosowC212Bd (wyk)dr Aleksander KlosowC212
15:30-17:00Bd (wyk)dr Aleksander KlosowC212Bd (wyk)dr Aleksander KlosowC212
17:15-18:45Pti (wyk)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiC125Pti (wyk)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiC125
19:00-20:30Sk (lab)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiC11---
Sobota 2019-11-09
n2INF1(1)n2INF1(2)
08:15-09:45Ja (Šw)mgr S│awomir Pola˝skiA13Ja (Šw)mgr S│awomir Pola˝skiA13
10:00-11:30Ja (Šw)mgr S│awomir Pola˝skiA13Ja (Šw)mgr S│awomir Pola˝skiA13
11:45-13:15Bd (lab)mgr in┐. Krzysztof KolbuszC11Ak (lab)mgr in┐. Krystian SadowskiD16
13:45-15:15Ak (lab)mgr in┐. Krystian SadowskiD16Bd (lab)mgr in┐. Krzysztof KolbuszC11
15:30-17:00Ak (wyk)mgr in┐. Jan DudaC224Ak (wyk)mgr in┐. Jan DudaC224
17:15-18:45------
19:00-20:30------
Niedziela 2019-11-10
n2INF1(1)n2INF1(2)
08:15-09:45Pmpis (wyk)dr in┐. Ryszard RŕbowskiC224Pmpis (wyk)dr in┐. Ryszard RŕbowskiC224
10:00-11:30Pmpis (wyk)dr in┐. Ryszard RŕbowskiC224Pmpis (wyk)dr in┐. Ryszard RŕbowskiC224
11:45-13:15Pmpis (Šw)dr Marek Gorzela˝czykC225Pmpis (Šw)dr Marek Gorzela˝czykC225
13:45-15:15Bd (wyk)dr Aleksander KlosowC212Bd (wyk)dr Aleksander KlosowC212
15:30-17:00Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowC212Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowC212
17:15-18:45------
19:00-20:30------
Sobota 2019-11-23
n2INF1(1)n2INF1(2)
08:15-09:45Ja (Šw)mgr S│awomir Pola˝skiA217Ja (Šw)mgr S│awomir Pola˝skiA217
10:00-11:30Sk (wyk)mgr in┐. Piotr NadybskiC113Sk (wyk)mgr in┐. Piotr NadybskiC113
11:45-13:15Sk (wyk)mgr in┐. Piotr NadybskiC113Sk (wyk)mgr in┐. Piotr NadybskiC113
13:45-15:15Sk (lab)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiA244Sk (lab)mgr in┐. Piotr NadybskiC11
15:30-17:00Pti (wyk)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiC212Pti (wyk)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiC212
17:15-18:45Pipo (lab)mgr in┐. Marcin »mudaA242---
19:00-20:30---Pipo (lab)mgr in┐. Marcin »mudaA242
Niedziela 2019-11-24
n2INF1(1)n2INF1(2)
08:15-09:45Pmpis (wyk)dr in┐. Ryszard RŕbowskiA212Pmpis (wyk)dr in┐. Ryszard RŕbowskiA212
10:00-11:30Pmpis (Šw)dr Marek Gorzela˝czykC225Pmpis (Šw)dr Marek Gorzela˝czykC225
11:45-13:15Pmpis (Šw)dr Marek Gorzela˝czykC225Pmpis (Šw)dr Marek Gorzela˝czykC225
13:45-15:15Bd (wyk)dr Aleksander KlosowC113Bd (wyk)dr Aleksander KlosowC113
15:30-17:00Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowC113Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowC113
17:15-18:45Ak (wyk)mgr in┐. Jan DudaC125Ak (wyk)mgr in┐. Jan DudaC125
19:00-20:30Sk (wyk)mgr in┐. Piotr NadybskiC212Sk (wyk)mgr in┐. Piotr NadybskiC212
Sobota 2019-11-30
n2INF1(1)n2INF1(2)
08:15-09:45Ja (Šw)mgr S│awomir Pola˝skiC312Ja (Šw)mgr S│awomir Pola˝skiC312
10:00-11:30Ja (Šw)mgr S│awomir Pola˝skiC312Ja (Šw)mgr S│awomir Pola˝skiC312
11:45-13:15---Pipo (lab)mgr in┐. Marcin »mudaC10
13:45-15:15Ak (lab)mgr in┐. Krystian SadowskiD16Pipo (lab)mgr in┐. Marcin »mudaC10
15:30-17:00Pipo (lab)mgr in┐. Marcin »mudaC10Ak (lab)mgr in┐. Krystian SadowskiD16
17:15-18:45Pipo (lab)mgr in┐. Marcin »mudaC10Sk (lab)mgr in┐. Piotr NadybskiC11
19:00-20:30Sk (wyk)mgr in┐. Piotr NadybskiC113Sk (wyk)mgr in┐. Piotr NadybskiC113
Niedziela 2019-12-01
n2INF1(1)n2INF1(2)
08:15-09:45Pmpis (wyk)dr in┐. Ryszard RŕbowskiC113Pmpis (wyk)dr in┐. Ryszard RŕbowskiC113
10:00-11:30Pmpis (wyk)dr in┐. Ryszard RŕbowskiC113Pmpis (wyk)dr in┐. Ryszard RŕbowskiC113
11:45-13:15Pmpis (Šw)dr Marek Gorzela˝czykC227Pmpis (Šw)dr Marek Gorzela˝czykC227
13:45-15:15Pmpis (Šw)dr Marek Gorzela˝czykC227Pmpis (Šw)dr Marek Gorzela˝czykC227
15:30-17:00Bd (wyk)dr Aleksander KlosowC113Bd (wyk)dr Aleksander KlosowC113
17:15-18:45Bd (wyk)dr Aleksander KlosowC113Bd (wyk)dr Aleksander KlosowC113
19:00-20:30Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowC113Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowC113
Sobota 2019-12-14
n2INF1(1)n2INF1(2)
08:15-09:45Ja (Šw)mgr S│awomir Pola˝skiA142Ja (Šw)mgr S│awomir Pola˝skiA142
10:00-11:30Sk (wyk)mgr in┐. Piotr NadybskiC212Sk (wyk)mgr in┐. Piotr NadybskiC212
11:45-13:15Bd (lab)mgr in┐. Krzysztof KolbuszA242Sk (lab)mgr in┐. Piotr NadybskiC11
13:45-15:15Ak (lab)mgr in┐. Krystian SadowskiD16Pipo (lab)mgr in┐. Marcin »mudaC11
15:30-17:00Pipo (lab)mgr in┐. Marcin »mudaC11Ak (lab)mgr in┐. Krystian SadowskiD16
17:15-18:45Ak (wyk)mgr in┐. Jan DudaA32Ak (wyk)mgr in┐. Jan DudaA32
19:00-20:30Ak (wyk)mgr in┐. Jan DudaA32Ak (wyk)mgr in┐. Jan DudaA32
Niedziela 2019-12-15
n2INF1(1)n2INF1(2)
08:15-09:45Pmpis (wyk)dr in┐. Ryszard RŕbowskiC125Pmpis (wyk)dr in┐. Ryszard RŕbowskiC125
10:00-11:30Pmpis (Šw)dr Marek Gorzela˝czykC228Pmpis (Šw)dr Marek Gorzela˝czykC228
11:45-13:15Pmpis (Šw)dr Marek Gorzela˝czykC228Pmpis (Šw)dr Marek Gorzela˝czykC228
13:45-15:15Bd (wyk)dr Aleksander KlosowA141Bd (wyk)dr Aleksander KlosowA141
15:30-17:00Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowA32Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowA32
17:15-18:45Pti (wyk)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiC125Pti (wyk)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiC125
19:00-20:30Sk (lab)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiC11---
Sobota 2020-01-11
n2INF1(1)n2INF1(2)
08:15-09:45Ja (Šw)mgr S│awomir Pola˝skiA13Ja (Šw)mgr S│awomir Pola˝skiA13
10:00-11:30Ak (wyk)mgr in┐. Jan DudaA141Ak (wyk)mgr in┐. Jan DudaA141
11:45-13:15Ak (wyk)mgr in┐. Jan DudaA141Ak (wyk)mgr in┐. Jan DudaA141
13:45-15:15Pti (wyk)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiC113Pti (wyk)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiC113
15:30-17:00Sk (lab)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiC11Bd (lab)mgr in┐. Krzysztof KolbuszC10
17:15-18:45Pti (wyk)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiC125Pti (wyk)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiC125
19:00-20:30Sk (lab)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiC11---
Niedziela 2020-01-12
n2INF1(1)n2INF1(2)
08:15-09:45Pmpis (wyk)dr in┐. Ryszard RŕbowskiC113Pmpis (wyk)dr in┐. Ryszard RŕbowskiC113
10:00-11:30Pmpis (wyk)dr in┐. Ryszard RŕbowskiC113Pmpis (wyk)dr in┐. Ryszard RŕbowskiC113
11:45-13:15Pmpis (Šw)dr Marek Gorzela˝czykC225Pmpis (Šw)dr Marek Gorzela˝czykC225
13:45-15:15Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowC113Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowC113
15:30-17:00Bd (wyk)dr Aleksander KlosowC113Bd (wyk)dr Aleksander KlosowC113
17:15-18:45---Bd (lab)mgr in┐. Krzysztof KolbuszC11
19:00-20:30Bd (lab)mgr in┐. Krzysztof KolbuszC11---
Sobota 2020-01-25
n2INF1(1)n2INF1(2)
08:15-09:45Sk (wyk)mgr in┐. Piotr NadybskiC212Sk (wyk)mgr in┐. Piotr NadybskiC212
10:00-11:30Sk (wyk)mgr in┐. Piotr NadybskiA212Sk (wyk)mgr in┐. Piotr NadybskiA212
11:45-13:15Bd (lab)mgr in┐. Krzysztof KolbuszC10Sk (lab)mgr in┐. Piotr NadybskiC11
13:45-15:15Ak (lab)mgr in┐. Krystian SadowskiD16Bd (lab)mgr in┐. Krzysztof KolbuszC10
15:30-17:00Pipo (lab)mgr in┐. Marcin »mudaC11Ak (lab)mgr in┐. Krystian SadowskiD16
17:15-18:45---Pipo (lab)mgr in┐. Marcin »mudaC11
19:00-20:30Sk (wyk)mgr in┐. Piotr NadybskiC212Sk (wyk)mgr in┐. Piotr NadybskiC212
Niedziela 2020-01-26
n2INF1(1)n2INF1(2)
08:15-09:45Sk (lab)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiC11Sk (lab)mgr in┐. Piotr NadybskiC10
10:00-11:30Pmpis (wyk)dr in┐. Ryszard RŕbowskiC212Pmpis (wyk)dr in┐. Ryszard RŕbowskiC212
11:45-13:15Pmpis (Šw)dr Marek Gorzela˝czykC227Pmpis (Šw)dr Marek Gorzela˝czykC227
13:45-15:15Pti (wyk)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiC125Pti (wyk)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiC125
15:30-17:00------
17:15-18:45Ak (wyk)mgr in┐. Jan DudaA142Ak (wyk)mgr in┐. Jan DudaA142
19:00-20:30------

SkrotNazwa
JaJŕzyk angielski
AkArchitektura komputerˇw
BdBazy danych
PmpisPodstawy metod probabilistycznych i statystyki
PipoProjektowanie i programowanie obiektowe
SkSieci komputerowe
PtiPodstawy teorii informacji