SpecjalnoŠ: n2PAM



Komunikaty:

n2PAM1
Sobota 2020-02-22
n2PAM1
08:15-09:45Sk (wyk)dr in┐. Przemys│aw RybaA16
10:00-11:30Sk (wyk)dr in┐. Przemys│aw RybaA16
11:45-13:15Ja (Šw)mgr S│awomir Pola˝skiA141
13:45-15:15PipsiI (wyk)mgr in┐. Krzysztof RewakA32
15:30-17:00PipsiI (p)mgr in┐. Krzysztof RewakA32
17:15-18:45Psbd (wyk)dr Aleksander KlosowC125
19:00-20:30Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowC125
Niedziela 2020-02-23
n2PAM1
08:15-09:45---
10:00-11:30Mn (wyk)dr Karol SelwatA141
11:45-13:15Mn (wyk)dr Karol SelwatA141
13:45-15:15So (wyk)mgr in┐. Marcin »mudaC125
15:30-17:00Pw (wyk)mgr in┐. Marcin »mudaC125
17:15-18:45Pw (lab)mgr in┐. Marcin »mudaC10
19:00-20:30---
Sobota 2020-03-07
n2PAM1
08:15-09:45---
10:00-11:30Psbd (p)mgr in┐. Krzysztof KolbuszC201
11:45-13:15Ja (Šw)mgr S│awomir Pola˝skiA141
13:45-15:15Ja (Šw)mgr S│awomir Pola˝skiA141
15:30-17:00So (wyk)mgr in┐. Marcin »mudaC125
17:15-18:45Pw (wyk)mgr in┐. Marcin »mudaC125
19:00-20:30So (lab)mgr in┐. Marcin »mudaC10
Niedziela 2020-03-08
n2PAM1
08:15-09:45Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowA143
10:00-11:30Psbd (wyk)dr Aleksander KlosowA143
11:45-13:15Pw (lab)mgr in┐. Marcin »mudaC11
13:45-15:15Sk (lab)mgr in┐. Marcin »mudaC11
15:30-17:00Pipo (lab)mgr in┐. Marcin »mudaC11
17:15-18:45Sk (wyk)dr in┐. Przemys│aw RybaA212
19:00-20:30Sk (wyk)dr in┐. Przemys│aw RybaA212
Sobota 2020-03-14
n2PAM1
08:15-09:45Sk (wyk)dr in┐. Przemys│aw RybaA144
10:00-11:30Sk (wyk)dr in┐. Przemys│aw RybaA144
11:45-13:15Psbd (p)mgr in┐. Krzysztof KolbuszC228
13:45-15:15PipsiI (wyk)mgr in┐. Krzysztof RewakA15
15:30-17:00PipsiI (p)mgr in┐. Krzysztof RewakA15
17:15-18:45So (wyk)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiC228
19:00-20:30So (wyk)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiC228
Niedziela 2020-03-15
n2PAM1
08:15-09:45Psbd (wyk)dr Aleksander KlosowA145
10:00-11:30Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowA145
11:45-13:15Mn (wyk)dr Karol SelwatC113
13:45-15:15Mn (Šw)dr Karol SelwatC222
15:30-17:00So (lab)mgr in┐. Marcin »mudaC11
17:15-18:45Pipo (lab)mgr in┐. Marcin »mudaC11
19:00-20:30Sk (lab)mgr in┐. Marcin »mudaC11
Sobota 2020-03-21
n2PAM1
08:15-09:45Psbd (p)mgr in┐. Krzysztof KolbuszC228
10:00-11:30---
11:45-13:15Ja (Šw)mgr S│awomir Pola˝skiA141
13:45-15:15So (lab)mgr in┐. Marcin »mudaC11
15:30-17:00Sk (lab)mgr in┐. Marcin »mudaC11
17:15-18:45Pipo (lab)mgr in┐. Marcin »mudaC11
19:00-20:30Pipo (lab)mgr in┐. Marcin »mudaC11
Niedziela 2020-03-22
n2PAM1
08:15-09:45Psbd (wyk)dr Aleksander KlosowA142
10:00-11:30Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowA142
11:45-13:15So (wyk)mgr in┐. Marcin »mudaA32
13:45-15:15So (wyk)mgr in┐. Marcin »mudaA32
15:30-17:00Pw (wyk)mgr in┐. Marcin »mudaA32
17:15-18:45---
19:00-20:30---
Sobota 2020-04-04
n2PAM1
08:15-09:45Sk (lab)mgr in┐. Marcin »mudaC11
10:00-11:30So (lab)mgr in┐. Marcin »mudaC10
11:45-13:15Ja (Šw)mgr S│awomir Pola˝skiA141
13:45-15:15Ja (Šw)mgr S│awomir Pola˝skiA141
15:30-17:00PipsiI (wyk)mgr in┐. Krzysztof RewakC225
17:15-18:45PipsiI (p)mgr in┐. Krzysztof RewakC222
19:00-20:30---
Niedziela 2020-04-05
n2PAM1
08:15-09:45---
10:00-11:30Mn (wyk)dr Karol SelwatA144
11:45-13:15Mn (Šw)dr Karol SelwatA146
13:45-15:15So (wyk)mgr in┐. Marcin »mudaC225
15:30-17:00Pw (wyk)mgr in┐. Marcin »mudaC225
17:15-18:45Pw (lab)mgr in┐. Marcin »mudaC11
19:00-20:30---
Sobota 2020-04-18
n2PAM1
08:15-09:45Sk (lab)mgr in┐. Marcin »mudaC11
10:00-11:30Pw (lab)mgr in┐. Marcin »mudaC11
11:45-13:15Ja (Šw)mgr S│awomir Pola˝skiA141
13:45-15:15Ja (Šw)mgr S│awomir Pola˝skiA141
15:30-17:00Psbd (p)mgr in┐. Krzysztof KolbuszC227
17:15-18:45Psbd (p)mgr in┐. Krzysztof KolbuszC227
19:00-20:30---
Sobota 2020-05-09
n2PAM1
08:15-09:45Sk (wyk)dr in┐. Przemys│aw RybaA145
10:00-11:30Sk (wyk)dr in┐. Przemys│aw RybaA145
11:45-13:15Ja (Šw)mgr S│awomir Pola˝skiA141
13:45-15:15PipsiI (wyk)mgr in┐. Krzysztof RewakA141
15:30-17:00PipsiI (p)mgr in┐. Krzysztof RewakC19
17:15-18:45So (wyk)mgr in┐. Marcin »mudaC125
19:00-20:30So (lab)mgr in┐. Marcin »mudaC11
Niedziela 2020-05-10
n2PAM1
08:15-09:45Psbd (wyk)dr Aleksander KlosowC113
10:00-11:30Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowC113
11:45-13:15Mn (Šw)dr Karol SelwatC227
13:45-15:15Mn (Šw)dr Karol SelwatC227
15:30-17:00Pw (wyk)mgr in┐. Marcin »mudaC225
17:15-18:45Pw (lab)mgr in┐. Marcin »mudaC11
19:00-20:30Pipo (lab)mgr in┐. Marcin »mudaC11
Niedziela 2020-05-17
n2PAM1
08:15-09:45---
10:00-11:30Mn (wyk)dr Karol SelwatC113
11:45-13:15Mn (Šw)dr Karol SelwatC228
13:45-15:15PipsiI (wyk)mgr in┐. Krzysztof RewakC228
15:30-17:00PipsiI (p)mgr in┐. Krzysztof RewakC222
17:15-18:45Sk (wyk)dr in┐. Przemys│aw RybaC228
19:00-20:30---
Sobota 2020-06-06
n2PAM1
08:15-09:45Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowA212
10:00-11:30Psbd (p)mgr in┐. Krzysztof KolbuszC227
11:45-13:15Psbd (wyk)dr Aleksander KlosowA212
13:45-15:15PipsiI (wyk)mgr in┐. Krzysztof RewakA217
15:30-17:00PipsiI (p)mgr in┐. Krzysztof RewakC222
17:15-18:45So (wyk)mgr in┐. Marcin »mudaA217
19:00-20:30Pw (wyk)mgr in┐. Marcin »mudaA217
Niedziela 2020-06-07
n2PAM1
08:15-09:45---
10:00-11:30Mn (wyk)dr Karol SelwatA143
11:45-13:15Mn (Šw)dr Karol SelwatC203
13:45-15:15Pipo (lab)mgr in┐. Marcin »mudaC11
15:30-17:00Pw (lab)mgr in┐. Marcin »mudaC11
17:15-18:45So (lab)mgr in┐. Marcin »mudaC11
19:00-20:30Sk (lab)mgr in┐. Marcin »mudaC11

SkrotNazwa
SkSieci komputerowe
JaJŕzyk angielski
PipsiIProjektowanie i programowanie systemˇw internetowych I
PsbdProjektowanie systemˇw baz danych
PipoProjektowanie i programowanie obiektowe
MnMetody numeryczne
SoSystemy operacyjne
PwProgramowanie wizualne