Specjalno¶ć: n2SM



Komunikaty:

n2SM1
Sobota 2020-02-22
n2SM1
08:15-09:45Wzps (wyk)dr Wojciech MuchaA144
10:00-11:30Wzps (wyk)dr Wojciech MuchaA144
11:45-13:15Bslikbp (wyk)dr Wojciech MuchaA144
13:45-15:15Bslikbp (wt)mgr Waldemar OkręglickiA14
15:30-17:00Bslikbp (wt)mgr Waldemar OkręglickiA14
17:15-18:45Sd (sem)dr Andrzej SzczepańskiA31
19:00-20:30Sd (sem)dr Andrzej SzczepańskiA31
Niedziela 2020-02-23
n2SM1
08:15-09:45---
10:00-11:30Bwkpit (wyk)dr Jerzy BuczkoA14
11:45-13:15Bwkpit (wyk)dr Jerzy BuczkoA14
13:45-15:15Bslikbp (wt)mgr Waldemar OkręglickiA144
15:30-17:00Bslikbp (wt)mgr Waldemar OkręglickiA144
17:15-18:45SZRwsbp (wyk)dr hab. Zdzisław JagiełłoA14
19:00-20:30---
Sobota 2020-02-29
n2SM1
08:15-09:45Wzps (wyk)dr Wojciech MuchaA13
10:00-11:30Jo (lab)Legenda1Różne
11:45-13:15Jo (lab)Legenda1Różne
13:45-15:15SZRwsbp (wt)dr Jerzy BestryA15
15:30-17:00SZRwsbp (wt)dr Jerzy BestryA15
17:15-18:45Ppkipw (wt)dr Paweł KobesA15
19:00-20:30Ppkipw (wt)dr Paweł KobesA15
Niedziela 2020-03-01
n2SM1
08:15-09:45Bslikbp (wyk)dr Wojciech MuchaA144
10:00-11:30Bslikbp (wyk)dr Wojciech MuchaA144
11:45-13:15SZRwsbp (wt)dr Jerzy BestryA144
13:45-15:15SZRwsbp (wt)dr Jerzy BestryA144
15:30-17:00Ppkipw (wt)dr Paweł KobesA141
17:15-18:45Ppkipw (wt)dr Paweł KobesA141
19:00-20:30---
Sobota 2020-03-14
n2SM1
08:15-09:45Sd (sem)Legenda2Różne
10:00-11:30Sd (sem)Legenda2Różne
11:45-13:15Min (wt)mgr Przemysław WalczakA36
13:45-15:15Min (wt)mgr Przemysław WalczakA36
15:30-17:00Bslikbp (wt)mgr Waldemar OkręglickiA141
17:15-18:45Bslikbp (wyk)dr Wojciech MuchaA14
19:00-20:30Bslikbp (wyk)dr Wojciech MuchaA14
Niedziela 2020-03-15
n2SM1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:45-15:15SZRwsbp (wyk)dr hab. Zdzisław JagiełłoA36
15:30-17:00SZRwsbp (wyk)dr hab. Zdzisław JagiełłoA36
17:15-18:45Tmoim¶b (wyk)mgr Marek CzarkowskiA14
19:00-20:30Tmoim¶b (wt)mgr Marek CzarkowskiA14
Sobota 2020-03-28
n2SM1
08:15-09:45Jo (lab)Legenda1Różne
10:00-11:30Jo (lab)Legenda1Różne
11:45-13:15Bwc (wyk)mgr Robert NowakowskiA36
13:45-15:15Bwc (wyk)mgr Robert NowakowskiA36
15:30-17:00Bwkpit (wyk)dr Jerzy BuczkoA36
17:15-18:45Bwkpit (wyk)dr Jerzy BuczkoA36
19:00-20:30Tmoim¶b (wyk)mgr Marek CzarkowskiA145
Niedziela 2020-03-29
n2SM1
08:15-09:45Tmoim¶b (wt)mgr Marek CzarkowskiA142
10:00-11:30Tmoim¶b (wt)mgr Marek CzarkowskiA142
11:45-13:15Ppkipw (wyk)dr Izabela Bernatek-ZagułaA14
13:45-15:15Ppkipw (wyk)dr Izabela Bernatek-ZagułaA14
15:30-17:00---
17:15-18:45---
19:00-20:30---
Sobota 2020-04-04
n2SM1
08:15-09:45---
10:00-11:30Tmoim¶b (wyk)mgr Marek CzarkowskiA31
11:45-13:15Sd (sem)dr Beata SkwarekA32
13:45-15:15Sd (sem)dr Beata SkwarekA32
15:30-17:00Bwkpit (wyk)dr Jerzy BuczkoA16
17:15-18:45Bwkpit (wyk)dr Jerzy BuczkoA16
19:00-20:30Sd (sem)dr Jerzy BuczkoA16
Niedziela 2020-04-05
n2SM1
08:15-09:45Wzps (wt)dr Wojciech MuchaA36
10:00-11:30Wzps (wt)dr Wojciech MuchaA36
11:45-13:15Bslikbp (wyk)dr Wojciech MuchaA36
13:45-15:15SZRwsbp (wyk)dr hab. Zdzisław JagiełłoA14
15:30-17:00SZRwsbp (wyk)dr hab. Zdzisław JagiełłoA14
17:15-18:45Wf (ćw)mgr Łukasz StawarzInne_WF_Aerobik
19:00-20:30Wf (ćw)mgr Łukasz StawarzInne_WF_Aerobik
Sobota 2020-04-25
n2SM1
08:15-09:45Jo (lab)Legenda1Różne
10:00-11:30Jo (lab)Legenda1Różne
11:45-13:15Min (wyk)mgr Przemysław WalczakA144
13:45-15:15Min (wt)mgr Przemysław WalczakA144
15:30-17:00Sd (sem)Legenda3Różne
17:15-18:45Sd (sem)Legenda3Różne
19:00-20:30Bwc (wyk)mgr Robert NowakowskiA36
Niedziela 2020-04-26
n2SM1
08:15-09:45Min (wt)mgr Przemysław WalczakA144
10:00-11:30Min (wt)mgr Przemysław WalczakA144
11:45-13:15Omwdb (wyk)dr Jerzy BestryA142
13:45-15:15Bslikbp (wyk)dr Wojciech MuchaA142
15:30-17:00Wzps (wyk)dr Wojciech MuchaA142
17:15-18:45Wzps (wyk)dr Wojciech MuchaA142
19:00-20:30Ppkipw (wyk)dr Izabela Bernatek-ZagułaA14
Sobota 2020-05-09
n2SM1
08:15-09:45Ppkipw (wt)dr Paweł KobesA14
10:00-11:30SZRwsbp (wt)dr Jerzy BestryA36
11:45-13:15SZRwsbp (wt)dr Jerzy BestryA36
13:45-15:15Sd (sem)dr Jerzy BuczkoA31
15:30-17:00Sd (sem)dr Jerzy BuczkoA31
17:15-18:45Bwkpit (wt)dr Jerzy BuczkoA31
19:00-20:30Bwkpit (wt)dr Jerzy BuczkoA31
Niedziela 2020-05-10
n2SM1
08:15-09:45Omwdb (wyk)dr Jerzy BestryA36
10:00-11:30SZRwsbp (wt)dr Jerzy BestryA36
11:45-13:15Tmoim¶b (wyk)mgr Marek CzarkowskiA14
13:45-15:15Tmoim¶b (wyk)mgr Marek CzarkowskiA14
15:30-17:00Bwc (wt)mgr Robert NowakowskiA36
17:15-18:45Bwc (wt)mgr Robert NowakowskiA36
19:00-20:30---
Sobota 2020-05-16
n2SM1
08:15-09:45Bwc (wyk)mgr Robert NowakowskiA36
10:00-11:30Bwc (wyk)mgr Robert NowakowskiA36
11:45-13:15Omwdb (wyk)dr Jerzy BestryA36
13:45-15:15Omwdb (wt)dr Jerzy BestryA36
15:30-17:00Ppkipw (wyk)dr Izabela Bernatek-ZagułaA144
17:15-18:45Ppkipw (wyk)dr Izabela Bernatek-ZagułaA144
19:00-20:30---
Niedziela 2020-05-17
n2SM1
08:15-09:45Omwdb (wyk)dr Jerzy BestryA31
10:00-11:30Omwdb (wt)dr Jerzy BestryA31
11:45-13:15Jo (lab)Legenda1Różne
13:45-15:15Jo (lab)Legenda1Różne
15:30-17:00Tmoim¶b (wyk)mgr Marek CzarkowskiA16
17:15-18:45Tmoim¶b (wt)mgr Marek CzarkowskiA16
19:00-20:30---
Sobota 2020-05-23
n2SM1
08:15-09:45---
10:00-11:30Sd (sem)dr Jerzy BuczkoA16
11:45-13:15Bwkpit (wyk)dr Jerzy BuczkoA16
13:45-15:15Bwkpit (wt)dr Jerzy BuczkoA16
15:30-17:00Min (wyk)mgr Przemysław WalczakA36
17:15-18:45Min (wyk)mgr Przemysław WalczakA36
19:00-20:30Ppkipw (wyk)dr Izabela Bernatek-ZagułaA14
Niedziela 2020-05-24
n2SM1
08:15-09:45Bwkpit (wyk)dr Jerzy BuczkoA16
10:00-11:30Bwkpit (wt)dr Jerzy BuczkoA16
11:45-13:15Min (wyk)mgr Przemysław WalczakA36
13:45-15:15Min (wyk)mgr Przemysław WalczakA36
15:30-17:00Omwdb (wyk)dr Jerzy BestryA36
17:15-18:45Omwdb (wt)dr Jerzy BestryA36
19:00-20:30---
Sobota 2020-06-06
n2SM1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Bwkpit (wt)dr Jerzy BuczkoA31
13:45-15:15Bwkpit (wyk)dr Jerzy BuczkoA31
15:30-17:00Bwc (wyk)mgr Robert NowakowskiA31
17:15-18:45Bwc (wt)mgr Robert NowakowskiA31
19:00-20:30---
Niedziela 2020-06-07
n2SM1
08:15-09:45Bslikbp (wyk)dr Wojciech MuchaA36
10:00-11:30Wzps (wt)dr Wojciech MuchaA36
11:45-13:15Bslikbp (wyk)dr Wojciech MuchaA36
13:45-15:15Sd (sem)dr Andrzej SzczepańskiA31
15:30-17:00Sd (sem)dr Andrzej SzczepańskiA31
17:15-18:45Wf (ćw)mgr Łukasz StawarzInne_WF_Aerobik
19:00-20:30Wf (ćw)mgr Łukasz StawarzInne_WF_Aerobik

SkrotNazwa
WzpsWybrane zagadnienia patologii społecznych
BslikbpBezpieczeństwo społeczno¶ci lokalnych i kształtowanie bezpiecznych przestrzeni
SdSeminarium dyplomowe
BwkpitBezpieczeństwo w komunikacji powszechnej i transporcie
SZRwsbp Siły Zbrojne RP w systemie bezpieczeństwa państwa
JoJęzyk obcy
PpkipwPodstawy prawa karnego i prawa wykroczeń
MinMediacje i negocjacje
Tmoim¶bTechnologie monitorowania, obrazowania i modelowania ¶rodowiska bezpieczeństwa
BwcBezpieczeństwo w cyberprzestrzeni
WfWychowanie fizyczne
OmwdbOrganizacje międzynarodowe w dziedzinie bezpieczeństwa
Legenda1
PrzedmiotNauczycielSala
Jomgr Dorota Góra-PachońA12
Jomgr Anita WawrzyniakA15
Jomgr Izabela SeleraA32
Legenda2
PrzedmiotNauczycielSala
Sddr Beata SkwarekA143
Sddr Jerzy BuczkoA146
Legenda3
PrzedmiotNauczycielSala
Sddr Beata SkwarekA145
Sddr Andrzej SzczepańskiA32