Specjalność: n2ZZL



Komunikaty:

n2ZZL1
Sobota 2020-02-22
n2ZZL1
08:15-09:45Jo (ćw)Legenda1Różne
10:00-11:30Moiz (wyk)dr Sławomir KłosowskiC212
11:45-13:15Moiz (wyk)dr Sławomir KłosowskiC212
13:45-15:15Klwo (wyk)dr Sławomir KłosowskiC212
15:30-17:00Ko (wt)mgr Bożena Jasiak-KaczmarekC225
17:15-18:45---
19:00-20:30---
Niedziela 2020-02-23
n2ZZL1
08:15-09:45Sd (sem)dr Jan BudkaC227
10:00-11:30Rf (ćw)mgr Barbara KurkowskaC225
11:45-13:15Oipzzl (wyk)dr Sławomir KłosowskiC226
13:45-15:15Zk (wyk)dr Jan BudkaC227
15:30-17:001Pz (wyk)dr Tadeusz KowalskiA212
17:15-18:451Pz (wyk)dr Tadeusz KowalskiA212
19:00-20:30Sd (sem)dr Jan BudkaC227
Sobota 2020-03-07
n2ZZL1
08:15-09:45Jo (ćw)Legenda1Różne
10:00-11:30Klwo (wyk)dr Sławomir KłosowskiA144
11:45-13:15Moiz (wyk)dr Sławomir KłosowskiA144
13:45-15:15Moiz (wt)dr Sławomir KłosowskiA144
15:30-17:00Kswo (wt)dr Sławomir KłosowskiA144
17:15-18:45Wdw (wyk)dr Joanna KencC212
19:00-20:30Wdw (wyk)dr Joanna KencC212
Sobota 2020-03-21
n2ZZL1
08:15-09:45Jo (ćw)Legenda1Różne
10:00-11:30Moiz (wyk)dr Sławomir KłosowskiC201
11:45-13:15Klwo (wyk)dr Sławomir KłosowskiC201
13:45-15:15Ko (wt)mgr Bożena Jasiak-KaczmarekA217
15:30-17:00Kswo (wt)dr Sławomir KłosowskiC203
17:15-18:45---
19:00-20:30---
Niedziela 2020-03-22
n2ZZL1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Sd (sem)dr Jan BudkaC227
13:45-15:15Zk (wyk)dr Jan BudkaC227
15:30-17:00Rf (wyk)dr Marta StanisławskaC224
17:15-18:45Oipzzl (wyk)dr Sławomir KłosowskiC212
19:00-20:30Oipzzl (sem)dr Sławomir KłosowskiC212
Sobota 2020-04-04
n2ZZL1
08:15-09:45Jo (ćw)Legenda1Różne
10:00-11:30Jo (ćw)Legenda1Różne
11:45-13:15Ko (wt)mgr Bożena Jasiak-KaczmarekA217
13:45-15:15Ko (wt)mgr Bożena Jasiak-KaczmarekA217
15:30-17:00Sd (sem)dr Jan BudkaA32
17:15-18:45Wdw (wyk)dr Joanna KencC212
19:00-20:30Wdw (wyk)dr Joanna KencC212
Niedziela 2020-04-05
n2ZZL1
08:15-09:45Rf (ćw)mgr Barbara KurkowskaA143
10:00-11:30Rf (ćw)mgr Barbara KurkowskaA143
11:45-13:15---
13:45-15:15Moiz (wyk)dr Sławomir KłosowskiA144
15:30-17:00Klwo (wyk)dr Sławomir KłosowskiA144
17:15-18:45Klwo (ćw)dr Sławomir KłosowskiA144
19:00-20:30---
Sobota 2020-04-18
n2ZZL1
08:15-09:45Jo (ćw)Legenda1Różne
10:00-11:301Pz (wyk)dr Tadeusz KowalskiC125
11:45-13:151Pz (wt)dr Tadeusz KowalskiC125
13:45-15:15Rf (wyk)dr Marta StanisławskaA212
15:30-17:00Rf (wyk)dr Marta StanisławskaA143
17:15-18:45Wdw (wyk)dr Joanna KencC212
19:00-20:30Wdw (wyk)dr Joanna KencC212
Niedziela 2020-04-19
n2ZZL1
08:15-09:45Ko (wt)mgr Bożena Jasiak-KaczmarekC226
10:00-11:30Kswo (wt)dr Sławomir KłosowskiC129
11:45-13:15Klwo (ćw)dr Sławomir KłosowskiC129
13:45-15:15---
15:30-17:00---
17:15-18:45Wdw (wyk)dr Joanna KencC212
19:00-20:30Wdw (wyk)dr Joanna KencC212
Sobota 2020-05-09
n2ZZL1
08:15-09:45Jo (ćw)Legenda1Różne
10:00-11:30Jo (ćw)Legenda1Różne
11:45-13:15Rf (ćw)mgr Barbara KurkowskaC203
13:45-15:151Pz (wt)dr Tadeusz KowalskiC19
15:30-17:00Oipzzl (sem)dr Sławomir KłosowskiC224
17:15-18:45---
19:00-20:30---
Niedziela 2020-05-10
n2ZZL1
08:15-09:45Sd (sem)dr Jan BudkaC19
10:00-11:30Rf (ćw)mgr Barbara KurkowskaC203
11:45-13:15Rf (ćw)mgr Barbara KurkowskaC203
13:45-15:15Moiz (wyk)dr Sławomir KłosowskiC125
15:30-17:00Oipzzl (wyk)dr Sławomir KłosowskiC125
17:15-18:45Sd (sem)dr Jan BudkaC19
19:00-20:30---
Sobota 2020-05-16
n2ZZL1
08:15-09:45---
10:00-11:30Moiz (wt)dr Sławomir KłosowskiC227
11:45-13:15Moiz (wt)dr Sławomir KłosowskiC227
13:45-15:15Klwo (ćw)dr Sławomir KłosowskiC227
15:30-17:00Klwo (ćw)dr Sławomir KłosowskiC227
17:15-18:45---
19:00-20:30---
Niedziela 2020-05-17
n2ZZL1
08:15-09:45---
10:00-11:30Sd (sem)dr Jan BudkaC201
11:45-13:15Klwo (wyk)dr Sławomir KłosowskiC201
13:45-15:15Klwo (ćw)dr Sławomir KłosowskiC201
15:30-17:00Zk (wyk)dr Jan BudkaC201
17:15-18:45Zk (wyk)dr Jan BudkaC201
19:00-20:30Sd (sem)dr Jan BudkaC201
Sobota 2020-05-30
n2ZZL1
08:15-09:45Jo (ćw)Legenda1Różne
10:00-11:30Kswo (wt)dr Sławomir KłosowskiC222
11:45-13:15Kswo (wt)dr Sławomir KłosowskiC222
13:45-15:15Rf (wyk)dr Marta StanisławskaC113
15:30-17:00Rf (wyk)dr Marta StanisławskaC113
17:15-18:45---
19:00-20:30---
Sobota 2020-06-06
n2ZZL1
08:15-09:45Rf (wyk)dr Marta StanisławskaC212
10:00-11:30---
11:45-13:15Moiz (wyk)dr Sławomir KłosowskiA141
13:45-15:15Moiz (wt)dr Sławomir KłosowskiA141
15:30-17:00Moiz (wt)dr Sławomir KłosowskiA141
17:15-18:45---
19:00-20:30---
Niedziela 2020-06-07
n2ZZL1
08:15-09:45Sd (sem)dr Jan BudkaA142
10:00-11:30Sd (sem)dr Jan BudkaA142
11:45-13:15Zk (wyk)dr Jan BudkaA142
13:45-15:15Moiz (wyk)dr Sławomir KłosowskiC113
15:30-17:00---
17:15-18:45---
19:00-20:30---

SkrotNazwa
JoJęzyk obcy
MoizMetody organizacji i zarządzania
KlwoKierowanie ludźmi w organizacji
KoKultura organizacyjna
SdSeminarium dyplomowe
RfRachunkowość finansowa
OipzzlOrganizacja i praktyka zarządzania zasobami ludzkimi
ZkZarządzanie karierą
1Pz1 Psychologia zarządzania
KswoKomunikowanie się w organizacji
WdwWykłady do wyboru
Legenda1
PrzedmiotNauczycielSala
Jomgr Anita WawrzyniakA15
Jomgr Sylwia ZajchowskaA2
Jomgr Agnieszka PerchalukC311