Specjalność: n3APB



Komunikaty:

n3APB1
Niedziela 2019-10-06
n3APB1
08:15-09:45Sd (sem)dr Marcin SiejaA13
10:00-11:30Sd (sem)Legenda1Różne
11:45-13:15Zmp (wyk)dr Marcin SiejaA13
13:45-15:15Zmp (wt)dr Marcin SiejaA13
15:30-17:00Sd (sem)dr Izabela Bernatek-ZagułaA32
17:15-18:45---
19:00-20:30---
Sobota 2019-10-12
n3APB1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Jo (lab)mgr Anita WawrzyniakA15
13:45-15:15Jo (lab)mgr Anita WawrzyniakA15
15:30-17:00Kwf (wyk)dr Wojciech MuchaA15
17:15-18:45Kwf (wt)dr Wojciech MuchaA15
19:00-20:30---
Niedziela 2019-10-13
n3APB1
08:15-09:45---
10:00-11:30Pkik (wyk)dr Jakub RzucidłoA14
11:45-13:15Pkik (wyk)dr Jakub RzucidłoA14
13:45-15:15Kwf (wyk)dr Wojciech MuchaA12
15:30-17:00Kwf (wt)dr Wojciech MuchaA12
17:15-18:45---
19:00-20:30---
Sobota 2019-10-26
n3APB1
08:15-09:45Pkik (wt)mgr Aldona SondejA243
10:00-11:30Kwf (wt)dr Wojciech MuchaA141
11:45-13:15Kwf (wyk)dr Wojciech MuchaA141
13:45-15:15---
15:30-17:00---
17:15-18:45---
19:00-20:30---
Niedziela 2019-10-27
n3APB1
08:15-09:45---
10:00-11:30Jo (lab)Legenda2Różne
11:45-13:15Jo (lab)Legenda2Różne
13:45-15:15Ph (wyk)dr Anna BanaszewskaA14
15:30-17:00Ph (wyk)dr Anna BanaszewskaA14
17:15-18:45Zmp (wt)dr Marcin SiejaA217
19:00-20:30Zmp (wyk)dr Marcin SiejaA217
Niedziela 2019-11-10
n3APB1
08:15-09:45Jo (lab)Legenda2Różne
10:00-11:30Jo (lab)Legenda2Różne
11:45-13:15Ph (wyk)dr Anna BanaszewskaC113
13:45-15:15Ph (wyk)dr Anna BanaszewskaC113
15:30-17:00PipfU (wt)dr Agnieszka KosA16
17:15-18:45PipfU (wt)dr Agnieszka KosA16
19:00-20:30---
Sobota 2019-11-30
n3APB1
08:15-09:45Jo (lab)Legenda2Różne
10:00-11:30Jo (lab)Legenda2Różne
11:45-13:15PipfU (wyk)dr Agnieszka KosA13
13:45-15:15PipfU (wt)dr Agnieszka KosA13
15:30-17:00Ph (wyk)dr Anna BanaszewskaA142
17:15-18:45Ph (wt)dr Anna BanaszewskaA142
19:00-20:30---
Niedziela 2019-12-01
n3APB1
08:15-09:45Sd (sem)Legenda3Różne
10:00-11:30Sd (sem)Legenda3Różne
11:45-13:15Zmp (wyk)dr Marcin SiejaA144
13:45-15:15Zmp (wt)dr Marcin SiejaA144
15:30-17:00Pkik (wyk)dr Jakub RzucidłoA13
17:15-18:45Pkik (wyk)dr Jakub RzucidłoA13
19:00-20:30---
Sobota 2019-12-14
n3APB1
08:15-09:45Pkik (wyk)dr Jakub RzucidłoA31
10:00-11:30PipfU (wt)dr Agnieszka KosA14
11:45-13:15PipfU (wt)dr Agnieszka KosA14
13:45-15:15Jo (lab)Legenda2Różne
15:30-17:00Jo (lab)Legenda2Różne
17:15-18:45Zmp (wt)dr Marcin SiejaA144
19:00-20:30---
Niedziela 2019-12-15
n3APB1
08:15-09:45Sd (sem)dr Beata SkwarekA12
10:00-11:30Sd (sem)dr Beata SkwarekA12
11:45-13:15Jo (lab)Legenda2Różne
13:45-15:15Jo (lab)Legenda2Różne
15:30-17:00---
17:15-18:45Ph (wyk)dr Anna BanaszewskaA31
19:00-20:30---
Sobota 2020-01-04
n3APB1
08:15-09:45PipfU (wyk)dr Agnieszka KosA217
10:00-11:30Kwf (wt)dr Wojciech MuchaA217
11:45-13:15Kwf (wt)dr Wojciech MuchaA217
13:45-15:15Zmp (wyk)dr Marcin SiejaA32
15:30-17:00Zmp (wt)dr Marcin SiejaA14
17:15-18:45Sd (sem)dr Marcin SiejaA32
19:00-20:30---
Niedziela 2020-01-05
n3APB1
08:15-09:45PipfU (wyk)dr Agnieszka KosA14
10:00-11:30PipfU (wt)dr Agnieszka KosA16
11:45-13:15Pkik (wt)mgr Aldona SondejA243
13:45-15:15Pkik (wt)mgr Aldona SondejA243
15:30-17:00Jo (lab)mgr Ewa Rosowicz-KobiakA15
17:15-18:45Ph (wyk)dr Anna BanaszewskaA13
19:00-20:30Ph (wt)dr Anna BanaszewskaA13
Sobota 2020-01-11
n3APB1
08:15-09:45Pkik (wt)mgr Aldona SondejA243
10:00-11:30Pkik (wt)mgr Aldona SondejA243
11:45-13:15Jo (lab)Legenda2Różne
13:45-15:15Jo (lab)Legenda2Różne
15:30-17:00Sd (sem)Legenda4Różne
17:15-18:45Sd (sem)Legenda4Różne
19:00-20:30---
Niedziela 2020-01-12
n3APB1
08:15-09:45Sd (sem)dr hab. Ewa Tuora – SchwierskottA31
10:00-11:30Sd (sem)dr hab. Ewa Tuora – SchwierskottA31
11:45-13:15Ph (wyk)dr Anna BanaszewskaA13
13:45-15:15Ph (wt)dr Anna BanaszewskaA13
15:30-17:00Zmp (wyk)dr Marcin SiejaA144
17:15-18:45Zmp (wyk)dr Marcin SiejaA144
19:00-20:30Pkik (wyk)dr Jakub RzucidłoA14
Sobota 2020-01-25
n3APB1
08:15-09:45Jo (lab)mgr Ewa Rosowicz-KobiakA13
10:00-11:30Pkik (wyk)dr Jakub RzucidłoA32
11:45-13:15Pkik (wyk)dr Jakub RzucidłoA32
13:45-15:15Jo (lab)Legenda2Różne
15:30-17:00Zmp (wyk)dr Marcin SiejaA14
17:15-18:45Zmp (wt)dr Marcin SiejaA14
19:00-20:30---
Niedziela 2020-01-26
n3APB1
08:15-09:45PipfU (wt)dr Agnieszka KosA13
10:00-11:30PipfU (wt)dr Agnieszka KosA13
11:45-13:15Kwf (wyk)dr Wojciech MuchaA13
13:45-15:15Kwf (wyk)dr Wojciech MuchaA13
15:30-17:00Zmp (wyk)dr Marcin SiejaA144
17:15-18:45Zmp (wyk)dr Marcin SiejaA144
19:00-20:30---

SkrotNazwa
SdSeminarium dyplomowe
ZmpZarządzanie małym przedsięborstwem
JoJęzyk obcy
KwfKreowanie wizerunku firmy
PkikPrawo konkurencji i konsumentów
PhPrawo handlowe
PipfUProjekty i pozyskiwanie funduszy UE
Legenda1
PrzedmiotNauczycielSala
Sddr hab. Ewa Tuora – SchwierskottA12
Sddr Marcin SiejaA13
Legenda2
PrzedmiotNauczycielSala
Jomgr Ewa Rosowicz-KobiakA12
Jomgr Anita WawrzyniakA15
Legenda3
PrzedmiotNauczycielSala
Sddr Beata SkwarekA12
Sddr Izabela Bernatek-ZagułaA16
Sddr Marcin SiejaA31
Sddr hab. Ewa Tuora – SchwierskottA32
Legenda4
PrzedmiotNauczycielSala
Sddr Beata SkwarekA15
Sddr Izabela Bernatek-ZagułaA31