SpecjalnoŠ: n3PAM



Komunikaty:

n3PAM1
Sobota 2020-02-22
n3PAM1
08:15-09:45---
10:00-11:30Ja (Šw)Legenda1Rˇ┐ne
11:45-13:15PwB (sem)mgr Ewa Karli˝skaC228
13:45-15:15PwB (sem)mgr Ewa Karli˝skaC228
15:30-17:00Msi (sem)mgr in┐. Krystian SadowskiC222
17:15-18:45PwB (wyk)mgr Tomasz KwokaC224
19:00-20:30PwB (wyk)mgr Tomasz KwokaC224
Niedziela 2020-02-23
n3PAM1
08:15-09:45Psk (wyk)dr in┐. Ryszard RŕbowskiC125
10:00-11:30Psk (wyk)dr in┐. Ryszard RŕbowskiC125
11:45-13:15Zmp (wyk)mgr in┐. Krzysztof RewakC125
13:45-15:15Zmp (lab)mgr in┐. Krzysztof RewakC10
15:30-17:00Sd (sem)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC19
17:15-18:45PwB (sem)mgr Ewa Karli˝skaC222
19:00-20:30PwB (sem)mgr Ewa Karli˝skaC222
Sobota 2020-03-07
n3PAM1
08:15-09:45Bsi (p)mgr in┐. Krzysztof KolbuszC201
10:00-11:30Ja (Šw)Legenda1Rˇ┐ne
11:45-13:15PwB (sem)mgr Ewa Karli˝skaC228
13:45-15:15PwB (sem)mgr Ewa Karli˝skaC228
15:30-17:00Bsi (wyk)mgr in┐. Piotr NadybskiC113
17:15-18:45Bsi (wyk)mgr in┐. Piotr NadybskiC113
19:00-20:30Bsi (sem)mgr in┐. Piotr NadybskiC228
Sobota 2020-03-14
n3PAM1
08:15-09:45Ja (Šw)Legenda1Rˇ┐ne
10:00-11:30Bsi (p)mgr in┐. Krzysztof KolbuszC228
11:45-13:15Bsi (wyk)mgr in┐. Piotr NadybskiA144
13:45-15:15Bsi (sem)mgr in┐. Piotr NadybskiC228
15:30-17:00Bsi (sem)mgr in┐. Piotr NadybskiC228
17:15-18:45Msi (sem)mgr in┐. Krystian SadowskiC227
19:00-20:30Msi (sem)mgr in┐. Krystian SadowskiC227
Niedziela 2020-03-15
n3PAM1
08:15-09:45Psk (wyk)dr in┐. Ryszard RŕbowskiC113
10:00-11:30Psk (lab)dr in┐. Ryszard RŕbowskiC10
11:45-13:15Sd (sem)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA145
13:45-15:15Sd (sem)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA145
15:30-17:00Zmp (wyk)mgr in┐. Krzysztof RewakC212
17:15-18:45Zmp (wyk)mgr in┐. Krzysztof RewakC212
19:00-20:30Zmp (lab)mgr in┐. Krzysztof RewakA242
Sobota 2020-03-21
n3PAM1
08:15-09:45---
10:00-11:30Bsi (p)mgr in┐. Krzysztof KolbuszC228
11:45-13:15Ja (Šw)Legenda1Rˇ┐ne
13:45-15:15Ja (Šw)Legenda1Rˇ┐ne
15:30-17:00Msi (sem)mgr in┐. Krystian SadowskiC222
17:15-18:45PwB (wyk)mgr Tomasz KwokaC123
19:00-20:30PwB (wyk)mgr Tomasz KwokaC123
Niedziela 2020-03-22
n3PAM1
08:15-09:45---
10:00-11:30Psk (wyk)dr in┐. Ryszard RŕbowskiA144
11:45-13:15Psk (lab)dr in┐. Ryszard RŕbowskiA242
13:45-15:15Zmp (wyk)mgr in┐. Krzysztof RewakA143
15:30-17:00Zmp (lab)mgr in┐. Krzysztof RewakC10
17:15-18:45Sd (sem)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA217
19:00-20:30Sd (sem)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA217
Niedziela 2020-04-05
n3PAM1
08:15-09:45Psk (wyk)dr in┐. Ryszard RŕbowskiC125
10:00-11:30---
11:45-13:15Psk (lab)dr in┐. Ryszard RŕbowskiC10
13:45-15:15Sd (sem)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC228
15:30-17:00Zmp (wyk)mgr in┐. Krzysztof RewakA141
17:15-18:45Zmp (wyk)mgr in┐. Krzysztof RewakA141
19:00-20:30Zmp (lab)mgr in┐. Krzysztof RewakC10
Sobota 2020-04-18
n3PAM1
08:15-09:45---
10:00-11:30Ja (Šw)Legenda1Rˇ┐ne
11:45-13:15---
13:45-15:15Bsi (p)mgr in┐. Krzysztof KolbuszC227
15:30-17:00Bsi (wyk)mgr in┐. Piotr NadybskiC212
17:15-18:45Bsi (sem)mgr in┐. Piotr NadybskiC19
19:00-20:30---
Sobota 2020-05-09
n3PAM1
08:15-09:45Zmp (wyk)mgr in┐. Krzysztof RewakC227
10:00-11:30Zmp (wyk)mgr in┐. Krzysztof RewakC227
11:45-13:15Ja (Šw)Legenda1Rˇ┐ne
13:45-15:15Bsi (wyk)mgr in┐. Piotr NadybskiC125
15:30-17:00Bsi (sem)mgr in┐. Piotr NadybskiC227
17:15-18:45Zmp (lab)mgr in┐. Krzysztof RewakC10
19:00-20:30---
Niedziela 2020-05-10
n3PAM1
08:15-09:45---
10:00-11:30Psk (lab)dr in┐. Ryszard RŕbowskiC10
11:45-13:15---
13:45-15:15Sd (sem)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC228
15:30-17:00Sd (sem)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC228
17:15-18:45PwB (wyk)mgr Tomasz KwokaC123
19:00-20:30---
Niedziela 2020-05-17
n3PAM1
08:15-09:45Zmp (wyk)mgr in┐. Krzysztof RewakC228
10:00-11:30Zmp (wyk)mgr in┐. Krzysztof RewakC228
11:45-13:15Zmp (lab)mgr in┐. Krzysztof RewakC10
13:45-15:15Sd (sem)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC19
15:30-17:00Sd (sem)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC19
17:15-18:45---
19:00-20:30Psk (lab)dr in┐. Ryszard RŕbowskiC10
Sobota 2020-05-30
n3PAM1
08:15-09:45Zmp (wyk)mgr in┐. Krzysztof RewakC225
10:00-11:30Zmp (lab)mgr in┐. Krzysztof RewakC10
11:45-13:15Ja (Šw)Legenda2Rˇ┐ne
13:45-15:15Bsi (p)mgr in┐. Krzysztof KolbuszC222
15:30-17:00Msi (sem)mgr in┐. Krystian SadowskiC222
17:15-18:45---
19:00-20:30---
Sobota 2020-06-06
n3PAM1
08:15-09:45Bsi (p)mgr in┐. Krzysztof KolbuszC227
10:00-11:30Bsi (wyk)mgr in┐. Piotr NadybskiA217
11:45-13:15Bsi (sem)mgr in┐. Piotr NadybskiA217
13:45-15:15Ja (Šw)Legenda3Rˇ┐ne
15:30-17:00PwB (wyk)mgr Tomasz KwokaC125
17:15-18:45Msi (sem)mgr in┐. Krystian SadowskiC222
19:00-20:30---
Niedziela 2020-06-07
n3PAM1
08:15-09:45---
10:00-11:30Sd (sem)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC227
11:45-13:15Sd (sem)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC227
13:45-15:15Zmp (wyk)mgr in┐. Krzysztof RewakC225
15:30-17:00Zmp (lab)mgr in┐. Krzysztof RewakC10
17:15-18:45Psk (wyk)dr in┐. Ryszard RŕbowskiC224
19:00-20:30Psk (lab)dr in┐. Ryszard RŕbowskiC10

SkrotNazwa
JaJŕzyk angielski
PwBPrzedmiot wybieralny B
MsiMetody sztucznej inteligencji
PskPodstawy symulacji komputerowej
ZmpZaawansowane metody programowania
SdSeminarium dyplomowe
BsiBezpiecze˝stwo systemˇw informatycznych
Legenda1
PrzedmiotNauczycielSala
Jamgr Agnieszka PerchalukC311
Jamgr Izabela SeleraA32
Legenda2
PrzedmiotNauczycielSala
Jamgr Izabela SeleraA142
Jamgr Agnieszka PerchalukC311
Legenda3
PrzedmiotNauczycielSala
Jamgr Izabela SeleraA15
Jamgr Agnieszka PerchalukC311