Specjalność: n3RP



Komunikaty:

n3RP1(1)n3RP1(2)
Sobota 2020-02-22
n3RP1(1)n3RP1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15Jo (ćw)Legenda1RóżneJo (ćw)Legenda1Różne
13:45-15:15Ppol (wyk)dr Błażej PrusC224Ppol (wyk)dr Błażej PrusC224
15:30-17:00Pd (wyk)dr Błażej PrusC224Pd (wyk)dr Błażej PrusC224
17:15-18:45Pd (wt)dr Błażej PrusC225Pd (wt)dr Błażej PrusC225
19:00-20:30---Rpiep (wt)mgr Irena IzbiańskaA242
Sobota 2020-03-07
n3RP1(1)n3RP1(2)
08:15-09:45Pd (wt)dr Błażej PrusC19Pd (wt)dr Błażej PrusC19
10:00-11:30Pd (wt)dr Błażej PrusC19Pd (wt)dr Błażej PrusC19
11:45-13:15Jo (ćw)Legenda1RóżneJo (ćw)Legenda1Różne
13:45-15:15Jo (ćw)Legenda1RóżneJo (ćw)Legenda1Różne
15:30-17:00Mssf (wt)mgr Irena IzbiańskaA141Mssf (wt)mgr Irena IzbiańskaA141
17:15-18:45---Rpiep (wt)mgr Irena IzbiańskaA242
19:00-20:30---Rpiep (wt)mgr Irena IzbiańskaA242
Niedziela 2020-03-08
n3RP1(1)n3RP1(2)
08:15-09:45Rpiep (wt)mgr Irena IzbiańskaA242---
10:00-11:30Rpiep (wt)mgr Irena IzbiańskaA242---
11:45-13:15Ksip (wt)dr Marta StanisławskaA142Ksip (wt)dr Marta StanisławskaA142
13:45-15:15Ksip (wt)dr Marta StanisławskaA142Ksip (wt)dr Marta StanisławskaA142
15:30-17:00Rp (wyk)dr Marta StanisławskaA142Rp (wyk)dr Marta StanisławskaA142
17:15-18:45Sd (sem)Legenda2RóżneSd (sem)Legenda2Różne
19:00-20:30Sd (sem)Legenda2RóżneSd (sem)Legenda2Różne
Sobota 2020-03-21
n3RP1(1)n3RP1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30Jo (ćw)Legenda1RóżneJo (ćw)Legenda1Różne
11:45-13:15Mssf (wt)mgr Irena IzbiańskaA143Mssf (wt)mgr Irena IzbiańskaA143
13:45-15:15Rpiep (wt)mgr Irena IzbiańskaA242---
15:30-17:00Rpiep (wt)mgr Irena IzbiańskaA242---
17:15-18:45------
19:00-20:30------
Niedziela 2020-03-22
n3RP1(1)n3RP1(2)
08:15-09:45---Rpiep (wt)mgr Irena IzbiańskaA242
10:00-11:30Rp (wyk)dr Marta StanisławskaC224Rp (wyk)dr Marta StanisławskaC224
11:45-13:15Rp (wyk)dr Marta StanisławskaC224Rp (wyk)dr Marta StanisławskaC224
13:45-15:15Ksip (wt)dr Marta StanisławskaC224Ksip (wt)dr Marta StanisławskaC224
15:30-17:00Rfz (wyk)dr Bożena RudnickaC19Rfz (wyk)dr Bożena RudnickaC19
17:15-18:45Sd (sem)Legenda3RóżneSd (sem)Legenda3Różne
19:00-20:30Rfz (wyk)dr Bożena RudnickaC19Rfz (wyk)dr Bożena RudnickaC19
Sobota 2020-04-04
n3RP1(1)n3RP1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30Pd (wyk)dr Błażej PrusC224Pd (wyk)dr Błażej PrusC224
11:45-13:15Pd (wyk)dr Błażej PrusC212Pd (wyk)dr Błażej PrusC212
13:45-15:15Ppol (wyk)dr Błażej PrusC212Ppol (wyk)dr Błażej PrusC212
15:30-17:00Mssf (wt)mgr Irena IzbiańskaA141Mssf (wt)mgr Irena IzbiańskaA141
17:15-18:45---Rpiep (wt)mgr Irena IzbiańskaA243
19:00-20:30---Rpiep (wt)mgr Irena IzbiańskaA243
Niedziela 2020-04-05
n3RP1(1)n3RP1(2)
08:15-09:45Mssf (wt)mgr Irena IzbiańskaC225Mssf (wt)mgr Irena IzbiańskaC225
10:00-11:30Mssf (wt)mgr Irena IzbiańskaC225Mssf (wt)mgr Irena IzbiańskaC225
11:45-13:15Rp (wyk)dr Marta StanisławskaC224Rp (wyk)dr Marta StanisławskaC224
13:45-15:15Rp (wyk)dr Marta StanisławskaC224Rp (wyk)dr Marta StanisławskaC224
15:30-17:00Ksip (wt)dr Marta StanisławskaC224Ksip (wt)dr Marta StanisławskaC224
17:15-18:45Sd (sem)Legenda4RóżneSd (sem)Legenda4Różne
19:00-20:30Sd (sem)Legenda4RóżneSd (sem)Legenda4Różne
Sobota 2020-04-18
n3RP1(1)n3RP1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30Ppol (wyk)dr Błażej PrusC212Ppol (wyk)dr Błażej PrusC212
11:45-13:15Jo (ćw)Legenda1RóżneJo (ćw)Legenda1Różne
13:45-15:15Jo (ćw)Legenda1RóżneJo (ćw)Legenda1Różne
15:30-17:00Pd (wyk)dr Błażej PrusA212Pd (wyk)dr Błażej PrusA212
17:15-18:45Ppol (wyk)dr Błażej PrusA212Ppol (wyk)dr Błażej PrusA212
19:00-20:30Rpiep (wt)mgr Irena IzbiańskaA242---
Niedziela 2020-04-19
n3RP1(1)n3RP1(2)
08:15-09:45Ksip (wt)dr Marta StanisławskaC222Ksip (wt)dr Marta StanisławskaC222
10:00-11:30Sd (sem)Legenda5RóżneSd (sem)Legenda5Różne
11:45-13:15Mssf (wt)mgr Irena IzbiańskaA144Mssf (wt)mgr Irena IzbiańskaA144
13:45-15:15Mssf (wt)mgr Irena IzbiańskaA144Mssf (wt)mgr Irena IzbiańskaA144
15:30-17:00Rpiep (wt)mgr Irena IzbiańskaA242---
17:15-18:45Rpiep (wt)mgr Irena IzbiańskaA242---
19:00-20:30------
Sobota 2020-05-09
n3RP1(1)n3RP1(2)
08:15-09:45Rpiep (wt)mgr Irena IzbiańskaA242---
10:00-11:30Rpiep (wt)mgr Irena IzbiańskaA242---
11:45-13:15Pd (wyk)dr Błażej PrusC212Pd (wyk)dr Błażej PrusC212
13:45-15:15Jo (ćw)Legenda1RóżneJo (ćw)Legenda1Różne
15:30-17:00Ppol (wyk)dr Błażej PrusC113Ppol (wyk)dr Błażej PrusC113
17:15-18:45---Rpiep (wt)mgr Irena IzbiańskaA242
19:00-20:30---Rpiep (wt)mgr Irena IzbiańskaA242
Niedziela 2020-05-10
n3RP1(1)n3RP1(2)
08:15-09:45---Rpiep (wt)mgr Irena IzbiańskaA242
10:00-11:30Ksip (wt)dr Marta StanisławskaC224Ksip (wt)dr Marta StanisławskaC224
11:45-13:15Rp (wyk)dr Marta StanisławskaC224Rp (wyk)dr Marta StanisławskaC224
13:45-15:15------
15:30-17:00Rfz (wyk)dr Bożena RudnickaC212Rfz (wyk)dr Bożena RudnickaC212
17:15-18:45Rfz (wyk)dr Bożena RudnickaC212Rfz (wyk)dr Bożena RudnickaC212
19:00-20:30Sd (sem)Legenda6RóżneSd (sem)Legenda6Różne
Sobota 2020-05-16
n3RP1(1)n3RP1(2)
08:15-09:45Mssf (wt)mgr Irena IzbiańskaC227Mssf (wt)mgr Irena IzbiańskaC227
10:00-11:30Jo (ćw)Legenda1RóżneJo (ćw)Legenda1Różne
11:45-13:15Pd (wt)dr Błażej PrusC222Pd (wt)dr Błażej PrusC222
13:45-15:15Pd (wt)dr Błażej PrusC222Pd (wt)dr Błażej PrusC222
15:30-17:00Ppol (wyk)dr Błażej PrusC224Ppol (wyk)dr Błażej PrusC224
17:15-18:45------
19:00-20:30------
Niedziela 2020-05-17
n3RP1(1)n3RP1(2)
08:15-09:45Sd (sem)Legenda7RóżneSd (sem)Legenda7Różne
10:00-11:30Jo (ćw)Legenda1RóżneJo (ćw)Legenda1Różne
11:45-13:15Rfz (wyk)dr Bożena RudnickaC113Rfz (wyk)dr Bożena RudnickaC113
13:45-15:15Rfz (wyk)dr Bożena RudnickaC113Rfz (wyk)dr Bożena RudnickaC113
15:30-17:00------
17:15-18:45------
19:00-20:30------

SkrotNazwa
JoJęzyk obcy
PpolPodatki pośrednie oraz lokalne
PdPodatki dochodowe
RpiepRozliczenia podatkowe i ewidencja podatkowa
MssfMiędzynarodowe standardy sprawozdawczości finansowej
KsipKontrola skarbowa i podatkowa
RpRachunkowość podatkowa
SdSeminarium dyplomowe
RfzRachunkowość finansowa zaawansowana
Legenda1
PrzedmiotNauczycielSala
Jomgr Agnieszka ŁakomskaA13
Jomgr Anita WawrzyniakA15
Jomgr Izabela SeleraA32
Legenda2
PrzedmiotNauczycielSala
Sddr Marta StanisławskaA142
Sddr Bożena RudnickaA145
Legenda3
PrzedmiotNauczycielSala
Sddr Bożena RudnickaC19
Sddr Marta StanisławskaC227
Legenda4
PrzedmiotNauczycielSala
Sddr Bożena RudnickaC203
Sddr Marta StanisławskaC222
Legenda5
PrzedmiotNauczycielSala
Sddr Bożena RudnickaA143
Sddr Marta StanisławskaC222
Legenda6
PrzedmiotNauczycielSala
Sddr Bożena RudnickaC201
Sddr Marta StanisławskaC224
Legenda7
PrzedmiotNauczycielSala
Sddr Bożena RudnickaC19
Sddr Marta StanisławskaC222