Specjalność: n3RP



Komunikaty:

n3RP1(1)n3RP1(2)
Sobota 2019-10-05
n3RP1(1)n3RP1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30Jo (ćw)Legenda1RóżneJo (ćw)Legenda1Różne
11:45-13:15WdwI (wyk)dr Błażej PrusC125WdwI (wyk)dr Błażej PrusC125
13:45-15:15Af (wyk)dr Błażej PrusC125Af (wyk)dr Błażej PrusC125
15:30-17:00Ksr (lab)mgr Irena IzbiańskaA242---
17:15-18:45Ksr (lab)mgr Irena IzbiańskaA242---
19:00-20:30------
Niedziela 2019-10-06
n3RP1(1)n3RP1(2)
08:15-09:45Sd (sem)dr Marta StanisławskaC222Sd (sem)dr Marta StanisławskaC222
10:00-11:30Sd (sem)dr Marta StanisławskaC222Sd (sem)dr Marta StanisławskaC222
11:45-13:15Af (wt)mgr Jerzy UlewskiC222Af (wt)mgr Jerzy UlewskiC222
13:45-15:15Rz (wyk)dr Leszek KędzierskiC113Rz (wyk)dr Leszek KędzierskiC113
15:30-17:00Rz (wyk)dr Leszek KędzierskiC113Rz (wyk)dr Leszek KędzierskiC113
17:15-18:45Rb (wyk)dr Bożena RudnickaA141Rb (wyk)dr Bożena RudnickaA141
19:00-20:30Sd (sem)dr Bożena RudnickaA141Sd (sem)dr Bożena RudnickaA141
Sobota 2019-10-26
n3RP1(1)n3RP1(2)
08:15-09:45---Ksr (lab)mgr Irena IzbiańskaA242
10:00-11:30---Ksr (lab)mgr Irena IzbiańskaA242
11:45-13:15Wwjo (wt)Legenda2RóżneWwjo (wt)Legenda2Różne
13:45-15:15WdwI (wyk)dr Błażej PrusA212WdwI (wyk)dr Błażej PrusA212
15:30-17:00WdwI (wyk)dr Błażej PrusA212WdwI (wyk)dr Błażej PrusA212
17:15-18:45Spipp (wyk)dr Paweł JóźwiakowskiA212Spipp (wyk)dr Paweł JóźwiakowskiA212
19:00-20:30Spipp (wyk)dr Paweł JóźwiakowskiA212Spipp (wyk)dr Paweł JóźwiakowskiA212
Niedziela 2019-10-27
n3RP1(1)n3RP1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30Contr (wyk)dr Paweł JóźwiakowskiA141Contr (wyk)dr Paweł JóźwiakowskiA141
11:45-13:15Contr (wyk)dr Paweł JóźwiakowskiA141Contr (wyk)dr Paweł JóźwiakowskiA141
13:45-15:15Rjn-p (wt)dr Bożena RudnickaA141Rjn-p (wt)dr Bożena RudnickaA141
15:30-17:00Rjn-p (wt)dr Bożena RudnickaA143Rjn-p (wt)dr Bożena RudnickaA143
17:15-18:45Sd (sem)Legenda3RóżneSd (sem)Legenda3Różne
19:00-20:30Sd (sem)dr Marta StanisławskaA142Sd (sem)dr Marta StanisławskaA142
Sobota 2019-11-09
n3RP1(1)n3RP1(2)
08:15-09:45Ksr (lab)mgr Irena IzbiańskaA242---
10:00-11:30Ksr (lab)mgr Irena IzbiańskaA242---
11:45-13:15Jo (ćw)Legenda4RóżneJo (ćw)Legenda4Różne
13:45-15:15Jo (ćw)Legenda4RóżneJo (ćw)Legenda4Różne
15:30-17:00Rf (wyk)dr Bogumiła WątorekA145Rf (wyk)dr Bogumiła WątorekA145
17:15-18:45Rf (wyk)dr Bogumiła WątorekA145Rf (wyk)dr Bogumiła WątorekA145
19:00-20:30---Ksr (lab)mgr Irena IzbiańskaA242
Niedziela 2019-11-10
n3RP1(1)n3RP1(2)
08:15-09:45Rb (wyk)dr Bożena RudnickaA142Rb (wyk)dr Bożena RudnickaA142
10:00-11:30Rjn-p (wt)dr Bożena RudnickaA142Rjn-p (wt)dr Bożena RudnickaA142
11:45-13:15Rb (wt)mgr Barbara KurkowskaA145Rb (wt)mgr Barbara KurkowskaA145
13:45-15:15Rb (wt)mgr Barbara KurkowskaA145Rb (wt)mgr Barbara KurkowskaA145
15:30-17:00Sd (sem)dr Bożena RudnickaA142Sd (sem)dr Bożena RudnickaA142
17:15-18:45------
19:00-20:30------
Sobota 2019-11-23
n3RP1(1)n3RP1(2)
08:15-09:45---Ksr (lab)mgr Irena IzbiańskaA242
10:00-11:30---Ksr (lab)mgr Irena IzbiańskaA242
11:45-13:15Jo (ćw)Legenda4RóżneJo (ćw)Legenda4Różne
13:45-15:15Jo (ćw)Legenda4RóżneJo (ćw)Legenda4Różne
15:30-17:00WdwI (wyk)dr Błażej PrusA212WdwI (wyk)dr Błażej PrusA212
17:15-18:45Af (wyk)dr Błażej PrusA212Af (wyk)dr Błażej PrusA212
19:00-20:30Af (wyk)dr Błażej PrusA212Af (wyk)dr Błażej PrusA212
Niedziela 2019-11-24
n3RP1(1)n3RP1(2)
08:15-09:45Rz (wyk)dr Leszek KędzierskiC212Rz (wyk)dr Leszek KędzierskiC212
10:00-11:30Rz (wyk)dr Leszek KędzierskiC212Rz (wyk)dr Leszek KędzierskiC212
11:45-13:15Af (wt)mgr Jerzy UlewskiC221Af (wt)mgr Jerzy UlewskiC221
13:45-15:15Af (wt)mgr Jerzy UlewskiC221Af (wt)mgr Jerzy UlewskiC221
15:30-17:00Rb (wyk)dr Bożena RudnickaC221Rb (wyk)dr Bożena RudnickaC221
17:15-18:45Rjn-p (wt)dr Bożena RudnickaC221Rjn-p (wt)dr Bożena RudnickaC221
19:00-20:30Sd (sem)dr Bożena RudnickaC221Sd (sem)dr Bożena RudnickaC221
Sobota 2019-12-07
n3RP1(1)n3RP1(2)
08:15-09:45Ksr (lab)mgr Irena IzbiańskaA242---
10:00-11:30---Ksr (lab)mgr Irena IzbiańskaA242
11:45-13:15Jo (ćw)Legenda4RóżneJo (ćw)Legenda4Różne
13:45-15:15Jo (ćw)Legenda4RóżneJo (ćw)Legenda4Różne
15:30-17:00Contr (wyk)dr Paweł JóźwiakowskiC212Contr (wyk)dr Paweł JóźwiakowskiC212
17:15-18:45Contr (wyk)dr Paweł JóźwiakowskiC212Contr (wyk)dr Paweł JóźwiakowskiC212
19:00-20:30Spipp (wyk)dr Paweł JóźwiakowskiC212Spipp (wyk)dr Paweł JóźwiakowskiC212
Niedziela 2019-12-08
n3RP1(1)n3RP1(2)
08:15-09:45Sd (sem)dr Marta StanisławskaA16Sd (sem)dr Marta StanisławskaA16
10:00-11:30Sd (sem)dr Marta StanisławskaA16Sd (sem)dr Marta StanisławskaA16
11:45-13:15Spipp (wyk)dr Paweł JóźwiakowskiC113Spipp (wyk)dr Paweł JóźwiakowskiC113
13:45-15:15Spipp (wyk)dr Paweł JóźwiakowskiC113Spipp (wyk)dr Paweł JóźwiakowskiC113
15:30-17:00Rb (wt)mgr Barbara KurkowskaC222Rb (wt)mgr Barbara KurkowskaC222
17:15-18:45Rz (wt)mgr Barbara KurkowskaC222Rz (wt)mgr Barbara KurkowskaC222
19:00-20:30Rz (wt)mgr Barbara KurkowskaC222Rz (wt)mgr Barbara KurkowskaC222
Sobota 2019-12-14
n3RP1(1)n3RP1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30Jo (ćw)Legenda5RóżneJo (ćw)Legenda5Różne
11:45-13:15Wwjo (wt)Legenda6RóżneWwjo (wt)Legenda6Różne
13:45-15:15Rf (wyk)dr Bogumiła WątorekA212Rf (wyk)dr Bogumiła WątorekA212
15:30-17:00Rf (wt)dr Bogumiła WątorekA142Rf (wt)dr Bogumiła WątorekA142
17:15-18:45Ksr (lab)mgr Irena IzbiańskaA242---
19:00-20:30Ksr (lab)mgr Irena IzbiańskaA242---
Niedziela 2019-12-15
n3RP1(1)n3RP1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15Rz (wyk)dr Leszek KędzierskiC212Rz (wyk)dr Leszek KędzierskiC212
13:45-15:15Rz (wyk)dr Leszek KędzierskiC212Rz (wyk)dr Leszek KędzierskiC212
15:30-17:00Rb (wyk)dr Bożena RudnickaC113Rb (wyk)dr Bożena RudnickaC113
17:15-18:45Rjn-p (wt)dr Bożena RudnickaC113Rjn-p (wt)dr Bożena RudnickaC113
19:00-20:30Sd (sem)dr Bożena RudnickaC226Sd (sem)dr Bożena RudnickaC226
Sobota 2020-01-04
n3RP1(1)n3RP1(2)
08:15-09:45Wwjo (wt)Legenda7RóżneWwjo (wt)Legenda7Różne
10:00-11:30Wwjo (wt)Legenda7RóżneWwjo (wt)Legenda7Różne
11:45-13:15WdwI (wyk)dr Błażej PrusC113WdwI (wyk)dr Błażej PrusC113
13:45-15:15WdwI (wyk)dr Błażej PrusC113WdwI (wyk)dr Błażej PrusC113
15:30-17:00Af (wyk)dr Błażej PrusC113Af (wyk)dr Błażej PrusC113
17:15-18:45---Ksr (lab)mgr Irena IzbiańskaA242
19:00-20:30---Ksr (lab)mgr Irena IzbiańskaA242
Niedziela 2020-01-05
n3RP1(1)n3RP1(2)
08:15-09:45Sd (sem)dr Marta StanisławskaC221Sd (sem)dr Marta StanisławskaC221
10:00-11:30Sd (sem)dr Marta StanisławskaC221Sd (sem)dr Marta StanisławskaC221
11:45-13:15Af (wt)mgr Jerzy UlewskiC221Af (wt)mgr Jerzy UlewskiC221
13:45-15:15Af (wt)mgr Jerzy UlewskiC221Af (wt)mgr Jerzy UlewskiC221
15:30-17:00------
17:15-18:45Rb (wyk)dr Bożena RudnickaA142Rb (wyk)dr Bożena RudnickaA142
19:00-20:30Sd (sem)dr Bożena RudnickaA142Sd (sem)dr Bożena RudnickaA142
Sobota 2020-01-18
n3RP1(1)n3RP1(2)
08:15-09:45Ksr (lab)mgr Irena IzbiańskaA244---
10:00-11:30Af (wyk)dr Błażej PrusA142Af (wyk)dr Błażej PrusA142
11:45-13:15Jo (ćw)Legenda8RóżneJo (ćw)Legenda8Różne
13:45-15:15Wwjo (wt)Legenda2RóżneWwjo (wt)Legenda2Różne
15:30-17:00Rf (wt)dr Bogumiła WątorekC212Rf (wt)dr Bogumiła WątorekC212
17:15-18:45Rf (wt)dr Bogumiła WątorekC212Rf (wt)dr Bogumiła WątorekC212
19:00-20:30------
Niedziela 2020-01-19
n3RP1(1)n3RP1(2)
08:15-09:45Rz (wt)mgr Barbara KurkowskaA143Rz (wt)mgr Barbara KurkowskaA143
10:00-11:30Rb (wt)mgr Barbara KurkowskaA143Rb (wt)mgr Barbara KurkowskaA143
11:45-13:15Rb (wt)mgr Barbara KurkowskaA143Rb (wt)mgr Barbara KurkowskaA143
13:45-15:15Contr (wyk)dr Paweł JóźwiakowskiA142Contr (wyk)dr Paweł JóźwiakowskiA142
15:30-17:00Spipp (wyk)dr Paweł JóźwiakowskiA142Spipp (wyk)dr Paweł JóźwiakowskiA142
17:15-18:45Sd (sem)dr Bożena RudnickaA143Sd (sem)dr Bożena RudnickaA143
19:00-20:30Sd (sem)dr Bożena RudnickaA143Sd (sem)dr Bożena RudnickaA143

SkrotNazwa
JoJęzyk obcy
WdwIWykład do wyboru II
AfAnaliza finansowa
KsrKomputerowe systemy rachunkowości
SdSeminarium dyplomowe
RzRachunkowość zarządcza
RbRachunkowość budżetowa
WwjoWarsztaty w języku obcym
SpippSystem podatkowy i polityka podatkowa
ContrControlling
Rjn-pRachunkowość jednostek non - profit
RfRyzyko finansowe
Legenda1
PrzedmiotNauczycielSala
Jomgr Agnieszka ŁakomskaA143
Jomgr Anita WawrzyniakA15
Jomgr Izabela SeleraA32
Legenda2
PrzedmiotNauczycielSala
Wwjomgr Agnieszka ŁakomskaA12
Wwjomgr Anita WawrzyniakA15
Wwjomgr Maria MuraszkaC313
Legenda3
PrzedmiotNauczycielSala
Sddr Marta StanisławskaA142
Sddr Bożena RudnickaA143
Legenda4
PrzedmiotNauczycielSala
Jomgr Agnieszka ŁakomskaA12
Jomgr Anita WawrzyniakA15
Jomgr Izabela SeleraA32
Legenda5
PrzedmiotNauczycielSala
Jomgr Anita WawrzyniakA15
Jomgr Agnieszka ŁakomskaA16
Jomgr Izabela SeleraA32
Legenda6
PrzedmiotNauczycielSala
Wwjomgr Anita WawrzyniakA15
Wwjomgr Agnieszka ŁakomskaA16
Wwjomgr Maria MuraszkaC311
Legenda7
PrzedmiotNauczycielSala
Wwjomgr Agnieszka ŁakomskaA12
Wwjomgr Anita WawrzyniakA15
Wwjomgr Maria MuraszkaC311
Legenda8
PrzedmiotNauczycielSala
Jomgr Agnieszka ŁakomskaA12
Jomgr Anita WawrzyniakA15
Jomgr Izabela SeleraC312