SpecjalnoŠ: n3ZIS



Komunikaty:

n3ZIS1n3ZIS2
Sobota 2022-02-19
n3ZIS1n3ZIS2
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30Itm (wyk) dr in┐. Waldemar OsmˇlskiOnline_101Itm (wyk) dr in┐. Waldemar OsmˇlskiOnline_101
11:45-13:15Pi (p) dr Magdalena D▒browskaOnline_101Pi (p) dr Magdalena D▒browskaOnline_101
13:45-15:15Zzm (wyk) dr in┐. Dariusz MichalskiOnline_101Zzm (wyk) dr in┐. Dariusz MichalskiOnline_101
15:30-17:00Zs (wyk) dr S│awomir KryszkowskiOnline_101Zs (wyk) dr S│awomir KryszkowskiOnline_101
17:15-18:45Ott (p) mgr in┐. Pawe│ AndrzejczykOnline_101Ott (p) mgr in┐. Pawe│ AndrzejczykOnline_101
19:00-20:30Mplit (wyk) mgr in┐. Pawe│ AndrzejczykOnline_101Mplit (wyk) mgr in┐. Pawe│ AndrzejczykOnline_101
Niedziela 2022-02-20
n3ZIS1n3ZIS2
08:15-09:45Itm (Šw) mgr Arkadiusz ZurekA143Itm (Šw) mgr Arkadiusz ZurekA143
10:00-11:30Jo (Šw) mgr Agnieszka úakomskaC324Jo (Šw) mgr Agnieszka úakomskaC324
11:45-13:15Zzm (lab) mgr Anna ZurekA218Iim (lab) mgr Arkadiusz ZurekA244
13:45-15:15Iim (lab) mgr Arkadiusz ZurekA244Zzm (lab) mgr Anna ZurekA218
15:30-17:00- --- --
17:15-18:45Sd (sem) dr in┐. Wies│aw úado˝skiOnline_100Sd (sem) dr in┐. Wies│aw úado˝skiOnline_100
19:00-20:30Sd (sem) dr in┐. Wies│aw úado˝skiOnline_100Sd (sem) dr in┐. Wies│aw úado˝skiOnline_100
Sobota 2022-03-05
n3ZIS1n3ZIS2
08:15-09:45Zzm (lab) mgr Anna ZurekA218- --
10:00-11:30- --Zzm (lab) mgr Anna ZurekA218
11:45-13:15Pi (p) dr Magdalena D▒browskaC125Pi (p) dr Magdalena D▒browskaC125
13:45-15:15Sd (sem) Legenda1R´┐ŻneSd (sem) Legenda1R´┐Żne
15:30-17:00Sd (sem) Legenda1R´┐ŻneSd (sem) Legenda1R´┐Żne
17:15-18:45- --- --
19:00-20:30- --- --
Niedziela 2022-03-06
n3ZIS1n3ZIS2
08:15-09:45Jo (Šw) Legenda2R´┐ŻneJo (Šw) Legenda2R´┐Żne
10:00-11:30Jo (Šw) mgr Agnieszka úakomskaC324Jo (Šw) mgr Agnieszka úakomskaC324
11:45-13:15Zzm (lab) mgr Anna ZurekA218- --
13:45-15:15- --Zzm (lab) mgr Anna ZurekA218
15:30-17:00Mplit (p) mgr in┐. Pawe│ AndrzejczykA212Mplit (p) mgr in┐. Pawe│ AndrzejczykA212
17:15-18:45Ott (p) mgr in┐. Pawe│ AndrzejczykA212Ott (p) mgr in┐. Pawe│ AndrzejczykA212
19:00-20:30- --Ott (lab) mgr in┐. Pawe│ AndrzejczykA242
Sobota 2022-03-12
n3ZIS1n3ZIS2
08:15-09:45Pdw (wyk) mgr Anna ZurekOnline_05Pdw (wyk) mgr Anna ZurekOnline_05
10:00-11:30Mplit (wyk) mgr in┐. Pawe│ AndrzejczykOnline_05Mplit (wyk) mgr in┐. Pawe│ AndrzejczykOnline_05
11:45-13:15Mplit (wyk) mgr in┐. Pawe│ AndrzejczykOnline_05Mplit (wyk) mgr in┐. Pawe│ AndrzejczykOnline_05
13:45-15:15Zzm (wyk) dr in┐. Dariusz MichalskiOnline_03Zzm (wyk) dr in┐. Dariusz MichalskiOnline_03
15:30-17:00- --- --
17:15-18:45Sd (sem) Legenda3R´┐ŻneSd (sem) Legenda3R´┐Żne
19:00-20:30Sd (sem) Legenda3R´┐ŻneSd (sem) Legenda3R´┐Żne
Niedziela 2022-03-20
n3ZIS1n3ZIS2
08:15-09:45Jo (Šw) Legenda2R´┐ŻneJo (Šw) Legenda2R´┐Żne
10:00-11:30Jo (Šw) mgr Agnieszka úakomskaC324Jo (Šw) mgr Agnieszka úakomskaC324
11:45-13:15Itm (Šw) mgr Arkadiusz ZurekA14Itm (Šw) mgr Arkadiusz ZurekA14
13:45-15:15Itm (Šw) mgr Arkadiusz ZurekA14Itm (Šw) mgr Arkadiusz ZurekA14
15:30-17:00Mplit (p) mgr in┐. Pawe│ AndrzejczykA14Mplit (p) mgr in┐. Pawe│ AndrzejczykA14
17:15-18:45Ott (p) mgr in┐. Pawe│ AndrzejczykA14Ott (p) mgr in┐. Pawe│ AndrzejczykA14
19:00-20:30Ott (p) mgr in┐. Pawe│ AndrzejczykA14Ott (p) mgr in┐. Pawe│ AndrzejczykA14
Sobota 2022-04-02
n3ZIS1n3ZIS2
08:15-09:45Itm (wyk) dr in┐. Waldemar OsmˇlskiOnline_05Itm (wyk) dr in┐. Waldemar OsmˇlskiOnline_05
10:00-11:30Zzm (wyk) dr in┐. Dariusz MichalskiOnline_04Zzm (wyk) dr in┐. Dariusz MichalskiOnline_04
11:45-13:15Sd (sem) Legenda4R´┐ŻneSd (sem) Legenda4R´┐Żne
13:45-15:15Sd (sem) Legenda4R´┐ŻneSd (sem) Legenda4R´┐Żne
15:30-17:00- --- --
17:15-18:45Pdw (wyk) mgr Anna ZurekOnline_05Pdw (wyk) mgr Anna ZurekOnline_05
19:00-20:30Pdw (wyk) mgr Anna ZurekOnline_05Pdw (wyk) mgr Anna ZurekOnline_05
Niedziela 2022-04-03
n3ZIS1n3ZIS2
08:15-09:45Jo (Šw) Legenda5R´┐ŻneJo (Šw) Legenda5R´┐Żne
10:00-11:30Jo (Šw) mgr Agnieszka úakomskaC324Jo (Šw) mgr Agnieszka úakomskaC324
11:45-13:15Mplit (p) mgr in┐. Pawe│ AndrzejczykA32Mplit (p) mgr in┐. Pawe│ AndrzejczykA32
13:45-15:15Mplit (p) mgr in┐. Pawe│ AndrzejczykA32Mplit (p) mgr in┐. Pawe│ AndrzejczykA32
15:30-17:00Ott (lab) mgr in┐. Pawe│ AndrzejczykA242- --
17:15-18:45- --Ott (lab) mgr in┐. Pawe│ AndrzejczykA242
19:00-20:30Ott (p) mgr in┐. Pawe│ AndrzejczykA143Ott (p) mgr in┐. Pawe│ AndrzejczykA143
Sobota 2022-04-23
n3ZIS1n3ZIS2
08:15-09:45Pdw (wyk) mgr Anna ZurekOnline_05Pdw (wyk) mgr Anna ZurekOnline_05
10:00-11:30Zs (wyk) dr S│awomir KryszkowskiOnline_07Zs (wyk) dr S│awomir KryszkowskiOnline_07
11:45-13:15- --- --
13:45-15:15Zzm (wyk) dr in┐. Dariusz MichalskiOnline_04Zzm (wyk) dr in┐. Dariusz MichalskiOnline_04
15:30-17:00Itm (wyk) dr in┐. Waldemar OsmˇlskiOnline_05Itm (wyk) dr in┐. Waldemar OsmˇlskiOnline_05
17:15-18:45Itm (wyk) dr in┐. Waldemar OsmˇlskiOnline_05Itm (wyk) dr in┐. Waldemar OsmˇlskiOnline_05
19:00-20:30Mplit (wyk) mgr in┐. Pawe│ AndrzejczykOnline_03Mplit (wyk) mgr in┐. Pawe│ AndrzejczykOnline_03
Niedziela 2022-04-24
n3ZIS1n3ZIS2
08:15-09:45Jo (Šw) Legenda6R´┐ŻneJo (Šw) Legenda6R´┐Żne
10:00-11:30Jo (Šw) Legenda6R´┐ŻneJo (Šw) Legenda6R´┐Żne
11:45-13:15Jo (Šw) mgr Agnieszka úakomskaC324Jo (Šw) mgr Agnieszka úakomskaC324
13:45-15:15Iim (lab) mgr Arkadiusz ZurekA244Zzm (lab) mgr Anna ZurekA218
15:30-17:00Zzm (lab) mgr Anna ZurekA218Iim (lab) mgr Arkadiusz ZurekA244
17:15-18:45Sd (sem) dr in┐. Wies│aw úado˝skiA32Sd (sem) dr in┐. Wies│aw úado˝skiA32
19:00-20:30Sd (sem) dr in┐. Wies│aw úado˝skiA32Sd (sem) dr in┐. Wies│aw úado˝skiA32
Sobota 2022-05-14
n3ZIS1n3ZIS2
08:15-09:45Pdw (wyk) mgr Anna ZurekOnline_05Pdw (wyk) mgr Anna ZurekOnline_05
10:00-11:30Zs (wyk) dr S│awomir KryszkowskiOnline_07Zs (wyk) dr S│awomir KryszkowskiOnline_07
11:45-13:15Zs (wyk) dr S│awomir KryszkowskiOnline_07Zs (wyk) dr S│awomir KryszkowskiOnline_07
13:45-15:15- --- --
15:30-17:00- --- --
17:15-18:45- --- --
19:00-20:30- --- --
Niedziela 2022-05-15
n3ZIS1n3ZIS2
08:15-09:45Jo (Šw) Legenda6R´┐ŻneJo (Šw) Legenda6R´┐Żne
10:00-11:30Jo (Šw) Legenda6R´┐ŻneJo (Šw) Legenda6R´┐Żne
11:45-13:15Jo (Šw) mgr Agnieszka úakomskaC324Jo (Šw) mgr Agnieszka úakomskaC324
13:45-15:15Itm (wyk) dr in┐. Waldemar OsmˇlskiA143Itm (wyk) dr in┐. Waldemar OsmˇlskiA143
15:30-17:00Mplit (wyk) mgr in┐. Pawe│ AndrzejczykA13Mplit (wyk) mgr in┐. Pawe│ AndrzejczykA13
17:15-18:45Mplit (p) mgr in┐. Pawe│ AndrzejczykA13Mplit (p) mgr in┐. Pawe│ AndrzejczykA13
19:00-20:30Ott (lab) mgr in┐. Pawe│ AndrzejczykA242- --
Sobota 2022-05-21
n3ZIS1n3ZIS2
08:15-09:45Pi (p) dr Magdalena D▒browskaA142Pi (p) dr Magdalena D▒browskaA142
10:00-11:30Pi (p) dr Magdalena D▒browskaA142Pi (p) dr Magdalena D▒browskaA142
11:45-13:15- --Iim (lab) mgr Arkadiusz ZurekA213
13:45-15:15Ott (lab) mgr in┐. Pawe│ AndrzejczykA242Iim (lab) mgr Arkadiusz ZurekA213
15:30-17:00Iim (lab) mgr Arkadiusz ZurekA213Ott (lab) mgr in┐. Pawe│ AndrzejczykA242
17:15-18:45Iim (lab) mgr Arkadiusz ZurekA213Ott (lab) mgr in┐. Pawe│ AndrzejczykA242
19:00-20:30- --- --
Sobota 2022-05-28
n3ZIS1n3ZIS2
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30- --- --
11:45-13:15- --- --
13:45-15:15Sd (sem) Legenda7R´┐ŻneSd (sem) Legenda7R´┐Żne
15:30-17:00Sd (sem) Legenda7R´┐ŻneSd (sem) Legenda7R´┐Żne
17:15-18:45Pi (p) dr Magdalena D▒browskaA142Pi (p) dr Magdalena D▒browskaA142
19:00-20:30Zzm (wyk) dr in┐. Dariusz MichalskiA217Zzm (wyk) dr in┐. Dariusz MichalskiA217
Niedziela 2022-05-29
n3ZIS1n3ZIS2
08:15-09:45Jo (Šw) mgr Agnieszka úakomskaC324Jo (Šw) mgr Agnieszka úakomskaC324
10:00-11:30Jo (Šw) mgr Agnieszka úakomskaC324Jo (Šw) mgr Agnieszka úakomskaC324
11:45-13:15Jo (Šw) Legenda2R´┐ŻneJo (Šw) Legenda2R´┐Żne
13:45-15:15Pdw (wyk) mgr Anna ZurekA143Pdw (wyk) mgr Anna ZurekA143
15:30-17:00Iim (lab) mgr Arkadiusz ZurekA244Ott (lab) mgr in┐. Pawe│ AndrzejczykA242
17:15-18:45Ott (lab) mgr in┐. Pawe│ AndrzejczykA242Iim (lab) mgr Arkadiusz ZurekA244
19:00-20:30Ott (lab) mgr in┐. Pawe│ AndrzejczykA242Iim (lab) mgr Arkadiusz ZurekA244
Sobota 2022-06-11
n3ZIS1n3ZIS2
08:15-09:45Itm (Šw) mgr Arkadiusz ZurekA217Itm (Šw) mgr Arkadiusz ZurekA217
10:00-11:30Itm (Šw) mgr Arkadiusz ZurekA217Itm (Šw) mgr Arkadiusz ZurekA217
11:45-13:15Iim (lab) mgr Arkadiusz ZurekA244- --
13:45-15:15Iim (lab) mgr Arkadiusz ZurekA244Zzm (lab) mgr Anna ZurekA218
15:30-17:00Zzm (lab) mgr Anna ZurekA218Iim (lab) mgr Arkadiusz ZurekA244
17:15-18:45Zs (wyk) dr S│awomir KryszkowskiA14Zs (wyk) dr S│awomir KryszkowskiA14
19:00-20:30- --- --
Niedziela 2022-06-12
n3ZIS1n3ZIS2
08:15-09:45Jo (Šw) Legenda2R´┐ŻneJo (Šw) Legenda2R´┐Żne
10:00-11:30Jo (Šw) mgr Agnieszka úakomskaC324Jo (Šw) mgr Agnieszka úakomskaC324
11:45-13:15- --- --
13:45-15:15- --- --
15:30-17:00- --- --
17:15-18:45- --- --
19:00-20:30- --- --

SkrotNazwa
ItmInfrastruktura techniczna magazynˇw
PiProjekt in┐ynierski
ZzmZarz▒dzanie zapasami magazynowymi
ZsZarz▒dzanie strategiczne
OttOptymalizacja tras transportowych
MplitModelowanie procesˇw logistycznych i transportowych
JoJŕzyk obcy
IimInfrastruktura informacyjna magazynˇw
SdSeminarium dyplomowe
PdwPrzedmiot do wyboru

Legenda:



Informacja 1h [x/-] lub 1h [-/x] oznacza, ┐e zajŕci▒ trwaj▒ w tym bloku 45 minut i zaplanowane s▒ odpowiednio w pierwszej lub drugiej jego po│owie.



Legenda1
PrzedmiotNauczycielSala
Sddr Magdalena D▒browskaC125
Sddr in┐. Daniel DŕbowskiC210
Legenda2
PrzedmiotNauczycielSala
Jomgr Filip KostekC209
Jomgr Agnieszka BezdzieckaA217
Legenda3
PrzedmiotNauczycielSala
Sddr in┐. Daniel DŕbowskiOnline_05
Sddr in┐. Wies│aw úado˝skiOnline_06
Sddr Magdalena D▒browskaOnline_07
Legenda4
PrzedmiotNauczycielSala
Sddr in┐. Wies│aw úado˝skiOnline_06
Sddr in┐. Daniel DŕbowskiOnline_07
Sddr Magdalena D▒browskaOnline_08
Legenda5
PrzedmiotNauczycielSala
Jomgr Agnieszka BezdzieckaA15
Jomgr Filip KostekC209
Legenda6
PrzedmiotNauczycielSala
Jomgr Filip KostekC209
Jomgr Agnieszka BezdzieckaC210
Legenda7
PrzedmiotNauczycielSala
Sddr Magdalena D▒browskaA142
Sddr in┐. Daniel DŕbowskiA15