SpecjalnoŠ: n3ZIS



Komunikaty:

n3ZIS1
Sobota 2023-02-25
n3ZIS1
08:15-09:45Sd (sem) Legenda1R´┐Żne
10:00-11:30Sd (sem) Legenda1R´┐Żne
11:45-13:15Pi (p) dr Magdalena D▒browskaC326
13:45-15:15Pi (p) dr Magdalena D▒browskaC326
15:30-17:00Zzm (wyk) dr in┐. Dariusz MichalskiC224
17:15-18:45Zzm (wyk) dr in┐. Dariusz MichalskiC224
19:00-20:30Mdw (wyk) mgr Anna ZurekA12
Niedziela 2023-02-26
n3ZIS1
08:15-09:45Jo (Šw) Legenda2R´┐Żne
10:00-11:30Jo (Šw) Legenda2R´┐Żne
11:45-13:15Mplit (wyk) mgr in┐. Pawe│ AndrzejczykA13
13:45-15:15Mplit (p) mgr in┐. Pawe│ AndrzejczykA13
15:30-17:00Zzm (lab) mgr Anna ZurekA242
17:15-18:45Iim (lab) mgr in┐. Pawe│ AndrzejczykA213
19:00-20:30Ott (lab) mgr in┐. Pawe│ AndrzejczykA213
Sobota 2023-03-04
n3ZIS1
08:15-09:45Itm (Šw) mgr Arkadiusz ZurekA217
10:00-11:30Pi (p) dr Magdalena D▒browskaC228
11:45-13:15Ott (p) mgr in┐. Pawe│ AndrzejczykC329
13:45-15:15Ott (p) mgr in┐. Pawe│ AndrzejczykC329
15:30-17:00Itm (wyk) dr Tomasz JaniakC125
17:15-18:45Zs (wyk) dr S│awomir KryszkowskiC125
19:00-20:30Zs (wt) dr S│awomir KryszkowskiC329
Sobota 2023-03-18
n3ZIS1
08:15-09:45Sd (sem) Legenda3R´┐Żne
10:00-11:30Sd (sem) Legenda3R´┐Żne
11:45-13:15Mdw (wyk) mgr Anna ZurekOnline_05
13:45-15:15Mdw (wyk) mgr Anna ZurekOnline_05
15:30-17:00Itm (wyk) dr Tomasz JaniakOnline_05
17:15-18:45- --
19:00-20:30- --
Niedziela 2023-03-19
n3ZIS1
08:15-09:45Jo (Šw) Legenda4R´┐Żne
10:00-11:30Jo (Šw) Legenda4R´┐Żne
11:45-13:15Itm (Šw) mgr Arkadiusz ZurekA31
13:45-15:15Itm (Šw) mgr Arkadiusz ZurekA31
15:30-17:00Zzm (lab) mgr Anna ZurekC10
17:15-18:45Zzm (lab) mgr Anna ZurekC10
19:00-20:30- --
Sobota 2023-04-01
n3ZIS1
08:15-09:45Zzm (wyk) dr in┐. Dariusz MichalskiOnline_06
10:00-11:30Zzm (wyk) dr in┐. Dariusz MichalskiOnline_06
11:45-13:15Zs (wyk) dr S│awomir KryszkowskiOnline_06
13:45-15:15Zs (wyk) dr S│awomir KryszkowskiOnline_06
15:30-17:00Mplit (wyk) mgr in┐. Pawe│ AndrzejczykOnline_06
17:15-18:45- --
19:00-20:30- --
Niedziela 2023-04-02
n3ZIS1
08:15-09:45Jo (Šw) Legenda4R´┐Żne
10:00-11:30Jo (Šw) Legenda4R´┐Żne
11:45-13:15Zs (wt) dr S│awomir KryszkowskiA217
13:45-15:15Zs (wt) dr S│awomir KryszkowskiA217
15:30-17:00Zzm (lab) mgr Anna ZurekC10
17:15-18:45Zzm (lab) mgr Anna ZurekC10
19:00-20:30- --
Sobota 2023-04-22
n3ZIS1
08:15-09:45Sd (sem) Legenda3R´┐Żne
10:00-11:30Sd (sem) Legenda3R´┐Żne
11:45-13:15Itm (wyk) dr Tomasz JaniakOnline_05
13:45-15:15Itm (wyk) dr Tomasz JaniakOnline_05
15:30-17:00- --
17:15-18:45Mdw (wyk) mgr Anna ZurekOnline_05
19:00-20:30Mdw (wyk) mgr Anna ZurekOnline_05
Niedziela 2023-04-23
n3ZIS1
08:15-09:45Jo (Šw) Legenda5R´┐Żne
10:00-11:30Jo (Šw) mgr Maria MuraszkaA32
11:45-13:15Ott (p) mgr in┐. Pawe│ AndrzejczykC203
13:45-15:15Iim (lab) mgr in┐. Pawe│ AndrzejczykA213
15:30-17:00Ott (lab) mgr in┐. Pawe│ AndrzejczykA213
17:15-18:45Itm (Šw) mgr Arkadiusz ZurekA143
19:00-20:30Itm (Šw) mgr Arkadiusz ZurekA143
Sobota 2023-05-13
n3ZIS1
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:45-15:15Mplit (wyk) mgr in┐. Pawe│ AndrzejczykOnline_06
15:30-17:00Mplit (wyk) mgr in┐. Pawe│ AndrzejczykOnline_06
17:15-18:45Sd (sem) Legenda3R´┐Żne
19:00-20:30Sd (sem) Legenda3R´┐Żne
Niedziela 2023-05-14
n3ZIS1
08:15-09:45Jo (Šw) Legenda6R´┐Żne
10:00-11:30Mplit (p) mgr in┐. Pawe│ AndrzejczykA143
11:45-13:15Mplit (p) mgr in┐. Pawe│ AndrzejczykA143
13:45-15:15Iim (lab) mgr in┐. Pawe│ AndrzejczykA218
15:30-17:00Ott (lab) mgr in┐. Pawe│ AndrzejczykA218
17:15-18:45Ott (p) mgr in┐. Pawe│ AndrzejczykA141
19:00-20:30Ott (p) mgr in┐. Pawe│ AndrzejczykA141
Sobota 2023-05-20
n3ZIS1
08:15-09:45Pi (p) dr Magdalena D▒browskaC326
10:00-11:30Pi (p) dr Magdalena D▒browskaC326
11:45-13:15Iim (lab) mgr in┐. Pawe│ AndrzejczykC314
13:45-15:15Iim (lab) mgr in┐. Pawe│ AndrzejczykC314
15:30-17:00Mplit (wyk) mgr in┐. Pawe│ AndrzejczykA14
17:15-18:45Mplit (p) mgr in┐. Pawe│ AndrzejczykA31
19:00-20:30Zzm (wyk) dr in┐. Dariusz MichalskiA142
Niedziela 2023-05-21
n3ZIS1
08:15-09:45Mplit (p) mgr in┐. Pawe│ AndrzejczykA141
10:00-11:30Ott (lab) mgr in┐. Pawe│ AndrzejczykA213
11:45-13:15Ott (lab) mgr in┐. Pawe│ AndrzejczykA213
13:45-15:15Zs (wyk) dr S│awomir KryszkowskiA217
15:30-17:00- --
17:15-18:45Iim (lab) mgr in┐. Pawe│ AndrzejczykA218
19:00-20:30Iim (lab) mgr in┐. Pawe│ AndrzejczykA218
Sobota 2023-06-03
n3ZIS1
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:45-15:15Itm (wyk) dr Tomasz JaniakA12
15:30-17:00Zs (wt) dr S│awomir KryszkowskiA12
17:15-18:45Mdw (wyk) mgr Anna ZurekC210
19:00-20:30- --

SkrotNazwa
SdSeminarium dyplomowe
PiProjekt in┐ynierski
ZzmZarz▒dzanie zapasami magazynowymi
MdwModu│ do wyboru
JoJŕzyk obcy
MplitModelowanie procesˇw logistycznych i transportowych
IimInfrastruktura informacyjna magazynˇw
OttOptymalizacja tras transportowych
ItmInfrastruktura techniczna magazynˇw
ZsZarz▒dzanie strategiczne

Legenda:



Informacja 1h [x/-] lub 1h [-/x] oznacza, ┐e zajŕci▒ trwaj▒ w tym bloku 45 minut i zaplanowane s▒ odpowiednio w pierwszej lub drugiej jego po│owie.



Legenda1
PrzedmiotNauczycielSala
Sddr in┐. Daniel DŕbowskiC228
Sddr Magdalena D▒browskaC326
Legenda2
PrzedmiotNauczycielSala
Jomgr Agnieszka úakomskaC314
Jomgr Maria MuraszkaD8
Legenda3
PrzedmiotNauczycielSala
Sddr Magdalena D▒browskaOnline_07
Sddr in┐. Daniel DŕbowskiOnline_08
Legenda4
PrzedmiotNauczycielSala
Jomgr Maria MuraszkaA31
Jomgr Agnieszka úakomskaC314
Legenda5
PrzedmiotNauczycielSala
Jomgr Agnieszka úakomskaC314
Jomgr Maria MuraszkaA32
Legenda6
PrzedmiotNauczycielSala
Jomgr Maria MuraszkaA217
Jomgr Agnieszka úakomskaC314