Specjalno: s1E



Komunikaty:

s1E1(1)us1E1(2)u
Wtorek 2023-02-14
s1E1(1)us1E1(2)u
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30- --- --
11:45-13:15- --- --
13:30-15:00- --- --
15:15-16:45- --- --
17:00-18:30Matem (wyk) dr Marek GorzelaczykC203Matem (wyk) dr Marek GorzelaczykC203
18:45-20:15- --- --
roda 2023-02-15
s1E1(1)us1E1(2)u
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30- --- --
11:45-13:15- --- --
13:30-15:00- --- --
15:15-16:45Elekt (wyk) dr Witold UrbanikC203Elekt (wyk) dr Witold UrbanikC203
17:00-18:30Mite (wyk) dr in. Tomasz StechnijC203Mite (wyk) dr in. Tomasz StechnijC203
18:45-20:15Mater (wyk) dr in. Stefan KozerskiC201Mater (wyk) dr in. Stefan KozerskiC201
Czwartek 2023-02-16
s1E1(1)us1E1(2)u
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30- --- --
11:45-13:15- --- --
13:30-15:00- --- --
15:15-16:45- --- --
17:00-18:30Pe (wyk) dr hab. in. Bogumia WnukowskaA143Pe (wyk) dr hab. in. Bogumia WnukowskaA143
18:45-20:15F-wz (wyk) dr Wodzimierz MischkeA217F-wz (wyk) dr Wodzimierz MischkeA217
Sobota 2023-02-18
s1E1(1)us1E1(2)u
08:15-09:45Iip (w) dr in. Piotr NadybskiC329Iip (w) dr in. Piotr NadybskiC329
10:00-11:30Iip (w) dr in. Piotr NadybskiC329Iip (w) dr in. Piotr NadybskiC329
11:45-13:15Mdw (sem) dr in. Jerzy KwanikA31Mdw (sem) dr in. Jerzy KwanikA31
13:45-15:15Mater (w) dr in. Stefan KozerskiC24- --
15:30-17:00Mater (w) dr in. Stefan KozerskiC24Iip (lab) mgr in. Marcin mudaA242
17:15-18:45Iip (lab) mgr in. Marcin mudaA242Mater (w) dr in. Stefan KozerskiC24
19:00-20:30- --Mater (w) dr in. Stefan KozerskiC24
Niedziela 2023-02-19
s1E1(1)us1E1(2)u
08:15-09:45Iip (lab) mgr in. Marcin mudaA218Mite (lab) mgr in. Jan DudaD7
10:00-11:30Iip (lab) mgr in. Marcin mudaA218Mite (lab) mgr in. Jan DudaD7
11:45-13:15Mite (lab) mgr in. Jan DudaD7Iip (lab) mgr in. Marcin mudaA218
13:45-15:15Mite (lab) mgr in. Jan DudaD7Iip (lab) mgr in. Marcin mudaA218
15:30-17:00MP (w) dr in. Jerzy KuD6MP (w) dr in. Jerzy KuD6
17:15-18:45MP (w) dr in. Jerzy KuD6MP (w) dr in. Jerzy KuD6
19:00-20:30- --MP (lab) dr in. Jerzy KuD6
Wtorek 2023-02-21
s1E1(1)us1E1(2)u
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30- --- --
11:45-13:15- --- --
13:30-15:00- --- --
15:15-16:45- --- --
17:00-18:30- --- --
18:45-20:15MP (wyk) dr in. Jerzy KuD6MP (wyk) dr in. Jerzy KuD6
roda 2023-02-22
s1E1(1)us1E1(2)u
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30- --- --
11:45-13:15- --- --
13:30-15:00- --- --
15:15-16:45Wdpz (w) mgr in. Pawe AndrzejczykC201Wdpz (w) mgr in. Pawe AndrzejczykC201
17:00-18:30Wdpz (w) mgr in. Pawe AndrzejczykC201Wdpz (w) mgr in. Pawe AndrzejczykC201
18:45-20:15Pzim (wyk) dr Justyna Lewandowska-BratekC201Pzim (wyk) dr Justyna Lewandowska-BratekC201
Wtorek 2023-02-28
s1E1(1)us1E1(2)u
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30- --- --
11:45-13:15- --- --
13:30-15:00- --- --
15:15-16:45Mite (wyk) dr in. Tomasz StechnijOnline_08Mite (wyk) dr in. Tomasz StechnijOnline_08
17:00-18:30MP (wyk) dr in. Jerzy KuOnline_08MP (wyk) dr in. Jerzy KuOnline_08
18:45-20:15Matem (wyk) dr Marek GorzelaczykOnline_08Matem (wyk) dr Marek GorzelaczykOnline_08
roda 2023-03-01
s1E1(1)us1E1(2)u
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30- --- --
11:45-13:15- --- --
13:30-15:00- --- --
15:15-16:45Mater (wyk) dr in. Stefan KozerskiOnline_10Mater (wyk) dr in. Stefan KozerskiOnline_10
17:00-18:30Mater (wyk) dr in. Stefan KozerskiOnline_10Mater (wyk) dr in. Stefan KozerskiOnline_10
18:45-20:15Mdw (sem) dr in. Jerzy KwanikOnline_10Mdw (sem) dr in. Jerzy KwanikOnline_10
Czwartek 2023-03-02
s1E1(1)us1E1(2)u
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30- --- --
11:45-13:15- --- --
13:30-15:00- --- --
15:15-16:45Pe (wyk) dr hab. in. Bogumia WnukowskaOnline_102Pe (wyk) dr hab. in. Bogumia WnukowskaOnline_102
17:00-18:30Pzim (wyk) dr Justyna Lewandowska-BratekOnline_102Pzim (wyk) dr Justyna Lewandowska-BratekOnline_102
18:45-20:15F-wz (wyk) dr Wodzimierz MischkeOnline_102F-wz (wyk) dr Wodzimierz MischkeOnline_102
Sobota 2023-03-04
s1E1(1)us1E1(2)u
08:15-09:45Iip (w) dr in. Piotr NadybskiC326Iip (w) dr in. Piotr NadybskiC326
10:00-11:30MP (lab) dr in. Jerzy KuD6Mite (lab) mgr in. Jan DudaD7
11:45-13:15MP (w) dr in. Jerzy KuD6MP (w) dr in. Jerzy KuD6
13:45-15:15Elekt (lab) mgr in. Krystian SadowskiC327Mater (w) dr in. Stefan KozerskiC24
15:30-17:00Matem (w) mgr Jan SzyllerC329Matem (w) mgr Jan SzyllerC329
17:15-18:45Matem (w) mgr Jan SzyllerC329Matem (w) mgr Jan SzyllerC329
19:00-20:30Pzim (p) dr Justyna Lewandowska-BratekC113Pzim (p) dr Justyna Lewandowska-BratekC113
roda 2023-03-08
s1E1(1)us1E1(2)u
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30- --- --
11:45-13:15- --- --
13:30-15:00- --- --
15:15-16:45Elekt (wyk) dr Witold UrbanikOnline_04Elekt (wyk) dr Witold UrbanikOnline_04
17:00-18:30Wdpz (w) mgr in. Pawe AndrzejczykOnline_10Wdpz (w) mgr in. Pawe AndrzejczykOnline_10
18:45-20:15Wdpz (w) mgr in. Pawe AndrzejczykOnline_10Wdpz (w) mgr in. Pawe AndrzejczykOnline_10
Sobota 2023-03-11
s1E1(1)us1E1(2)u
08:15-09:45Matem (w) mgr Jan SzyllerA14Matem (w) mgr Jan SzyllerA14
10:00-11:30Matem (w) mgr Jan SzyllerA14Matem (w) mgr Jan SzyllerA14
11:45-13:15Mite (lab) mgr in. Jan DudaD7Elekt (lab) mgr in. Krystian SadowskiC329
13:45-15:15Mite (lab) mgr in. Jan DudaD7Elekt (lab) mgr in. Krystian SadowskiC329
15:30-17:00F-wz (lab) dr Witold UrbanikC25Mite (lab) mgr in. Jan DudaD7
17:15-18:45F-wz (lab) dr Witold UrbanikC25MP (lab) dr in. Jerzy KuD6
19:00-20:30MP (lab) dr in. Jerzy KuD6F-wz (lab) dr Witold UrbanikC25
Niedziela 2023-03-12
s1E1(1)us1E1(2)u
08:15-09:45Iip (lab) mgr in. Marcin mudaA218Elekt (lab) mgr in. Krystian SadowskiD7
10:00-11:30Iip (lab) mgr in. Marcin mudaA218Elekt (lab) mgr in. Krystian SadowskiD7
11:45-13:15Elekt (lab) mgr in. Krystian SadowskiD7Iip (lab) mgr in. Marcin mudaA218
13:45-15:15Elekt (lab) mgr in. Krystian SadowskiD7Iip (lab) mgr in. Marcin mudaA218
15:30-17:00Iip (w) dr in. Piotr NadybskiA143Iip (w) dr in. Piotr NadybskiA143
17:15-18:45Iip (w) dr in. Piotr NadybskiA143Iip (w) dr in. Piotr NadybskiA143
19:00-20:30Pzim (p) dr Justyna Lewandowska-BratekA142Pzim (p) dr Justyna Lewandowska-BratekA142
Wtorek 2023-03-14
s1E1(1)us1E1(2)u
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30- --- --
11:45-13:15- --- --
13:30-15:00- --- --
15:15-16:45Mite (wyk) dr in. Tomasz StechnijOnline_08Mite (wyk) dr in. Tomasz StechnijOnline_08
17:00-18:30MP (wyk) dr in. Jerzy KuOnline_08MP (wyk) dr in. Jerzy KuOnline_08
18:45-20:15Matem (wyk) dr Marek GorzelaczykOnline_08Matem (wyk) dr Marek GorzelaczykOnline_08
roda 2023-03-15
s1E1(1)us1E1(2)u
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30- --- --
11:45-13:15- --- --
13:30-15:00- --- --
15:15-16:45- --- --
17:00-18:30Mdw (sem) dr in. Jerzy KwanikOnline_100Mdw (sem) dr in. Jerzy KwanikOnline_100
18:45-20:15Elekt (wyk) dr Witold UrbanikOnline_100Elekt (wyk) dr Witold UrbanikOnline_100
Czwartek 2023-03-16
s1E1(1)us1E1(2)u
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30- --- --
11:45-13:15- --- --
13:30-15:00- --- --
15:15-16:45Pe (wyk) dr hab. in. Bogumia WnukowskaOnline_103Pe (wyk) dr hab. in. Bogumia WnukowskaOnline_103
17:00-18:30Pzim (wyk) dr Justyna Lewandowska-BratekOnline_103Pzim (wyk) dr Justyna Lewandowska-BratekOnline_103
18:45-20:15F-wz (wyk) dr Wodzimierz MischkeOnline_103F-wz (wyk) dr Wodzimierz MischkeOnline_103
roda 2023-03-22
s1E1(1)us1E1(2)u
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30- --- --
11:45-13:15- --- --
13:30-15:00- --- --
15:15-16:45- --- --
17:00-18:30Wdpz (w) mgr in. Pawe AndrzejczykOnline_101Wdpz (w) mgr in. Pawe AndrzejczykOnline_101
18:45-20:15Wdpz (w) mgr in. Pawe AndrzejczykOnline_101Wdpz (w) mgr in. Pawe AndrzejczykOnline_101
Sobota 2023-03-25
s1E1(1)us1E1(2)u
08:15-09:45Pzim (p) dr Justyna Lewandowska-BratekA245Pzim (p) dr Justyna Lewandowska-BratekA245
10:00-11:30Iip (lab) mgr in. Marcin mudaA242Elekt (lab) mgr in. Krystian SadowskiC329
11:45-13:15Elekt (lab) mgr in. Krystian SadowskiC329Iip (lab) mgr in. Marcin mudaA242
13:45-15:15Pzim (p) dr Justyna Lewandowska-BratekA245Pzim (p) dr Justyna Lewandowska-BratekA245
15:30-17:00Mite (lab) mgr in. Jan DudaD7F-wz (lab) dr Witold UrbanikC25
17:15-18:45Elekt (lab) mgr in. Krystian SadowskiC328F-wz (lab) dr Witold UrbanikC25
19:00-20:30F-wz (lab) dr Witold UrbanikC25Mite (lab) mgr in. Jan DudaD7
Wtorek 2023-03-28
s1E1(1)us1E1(2)u
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30- --- --
11:45-13:15- --- --
13:30-15:00- --- --
15:15-16:45Mite (wyk) dr in. Tomasz StechnijOnline_09Mite (wyk) dr in. Tomasz StechnijOnline_09
17:00-18:30MP (wyk) dr in. Jerzy KuOnline_09MP (wyk) dr in. Jerzy KuOnline_09
18:45-20:15Matem (wyk) dr Marek GorzelaczykOnline_09Matem (wyk) dr Marek GorzelaczykOnline_09
roda 2023-03-29
s1E1(1)us1E1(2)u
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30- --- --
11:45-13:15- --- --
13:30-15:00- --- --
15:15-16:45Elekt (wyk) dr Witold UrbanikOnline_102Elekt (wyk) dr Witold UrbanikOnline_102
17:00-18:30Elekt (wyk) dr Witold UrbanikOnline_102Elekt (wyk) dr Witold UrbanikOnline_102
18:45-20:15Mdw (sem) dr in. Jerzy KwanikOnline_104Mdw (sem) dr in. Jerzy KwanikOnline_104
Czwartek 2023-03-30
s1E1(1)us1E1(2)u
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30- --- --
11:45-13:15- --- --
13:30-15:00- --- --
15:15-16:45Pe (wyk) dr hab. in. Bogumia WnukowskaOnline_103Pe (wyk) dr hab. in. Bogumia WnukowskaOnline_103
17:00-18:30Pzim (wyk) dr Justyna Lewandowska-BratekOnline_103Pzim (wyk) dr Justyna Lewandowska-BratekOnline_103
18:45-20:15F-wz (wyk) dr Wodzimierz MischkeOnline_103F-wz (wyk) dr Wodzimierz MischkeOnline_103
Sobota 2023-04-01
s1E1(1)us1E1(2)u
08:15-09:45Matem (w) mgr Jan SzyllerC329Matem (w) mgr Jan SzyllerC329
10:00-11:30Matem (w) mgr Jan SzyllerC329Matem (w) mgr Jan SzyllerC329
11:45-13:15Elekt (lab) mgr in. Krystian SadowskiC329Mite (lab) mgr in. Jan DudaD7
13:45-15:15Mater (w) dr in. Stefan KozerskiC24Elekt (lab) mgr in. Krystian SadowskiC329
15:30-17:00Mater (w) dr in. Stefan KozerskiC24Iip (lab) mgr in. Marcin mudaA218
17:15-18:45Iip (lab) mgr in. Marcin mudaA218F-wz (lab) dr Witold UrbanikC25
19:00-20:30F-wz (lab) dr Witold UrbanikC25Mater (w) dr in. Stefan KozerskiC24
Wtorek 2023-04-11
s1E1(1)us1E1(2)u
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30- --- --
11:45-13:15- --- --
13:30-15:00- --- --
15:15-16:45Mite (wyk) dr in. Tomasz StechnijOnline_09Mite (wyk) dr in. Tomasz StechnijOnline_09
17:00-18:30MP (wyk) dr in. Jerzy KuOnline_09MP (wyk) dr in. Jerzy KuOnline_09
18:45-20:15Matem (wyk) dr Marek GorzelaczykOnline_09Matem (wyk) dr Marek GorzelaczykOnline_09
roda 2023-04-12
s1E1(1)us1E1(2)u
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30- --- --
11:45-13:15- --- --
13:30-15:00- --- --
15:15-16:45Mater (wyk) dr in. Stefan KozerskiOnline_103Mater (wyk) dr in. Stefan KozerskiOnline_103
17:00-18:30Mater (wyk) dr in. Stefan KozerskiOnline_103Mater (wyk) dr in. Stefan KozerskiOnline_103
18:45-20:15Mdw (sem) dr in. Jerzy KwanikOnline_103Mdw (sem) dr in. Jerzy KwanikOnline_103
Czwartek 2023-04-13
s1E1(1)us1E1(2)u
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30- --- --
11:45-13:15- --- --
13:30-15:00- --- --
15:15-16:45Pe (wyk) dr hab. in. Bogumia WnukowskaOnline_103Pe (wyk) dr hab. in. Bogumia WnukowskaOnline_103
17:00-18:30Pzim (wyk) dr Justyna Lewandowska-BratekOnline_103Pzim (wyk) dr Justyna Lewandowska-BratekOnline_103
18:45-20:15F-wz (wyk) dr Wodzimierz MischkeOnline_103F-wz (wyk) dr Wodzimierz MischkeOnline_103
Sobota 2023-04-15
s1E1(1)us1E1(2)u
08:15-09:45MP (lab) dr in. Jerzy KuD6- --
10:00-11:30Mite (lab) mgr in. Jan DudaD7MP (lab) dr in. Jerzy KuD6
11:45-13:15Iip (lab) mgr in. Marcin mudaA213Elekt (lab) mgr in. Krystian SadowskiC329
13:45-15:15Elekt (lab) mgr in. Krystian SadowskiC329Iip (lab) mgr in. Marcin mudaA213
15:30-17:00Matem (w) mgr Jan SzyllerA31Matem (w) mgr Jan SzyllerA31
17:15-18:45Pzim (p) dr Justyna Lewandowska-BratekC203Pzim (p) dr Justyna Lewandowska-BratekC203
19:00-20:30Pzim (p) dr Justyna Lewandowska-BratekC203Pzim (p) dr Justyna Lewandowska-BratekC203
Sobota 2023-04-22
s1E1(1)us1E1(2)u
08:15-09:45Matem (w) mgr Jan SzyllerC228Matem (w) mgr Jan SzyllerC228
10:00-11:30Matem (w) mgr Jan SzyllerC228Matem (w) mgr Jan SzyllerC228
11:45-13:15Iip (lab) mgr in. Marcin mudaA213Elekt (lab) mgr in. Krystian SadowskiD7
13:45-15:15Elekt (lab) mgr in. Krystian SadowskiD7Iip (lab) mgr in. Marcin mudaA213
15:30-17:00Iip (w) dr in. Piotr NadybskiC228Iip (w) dr in. Piotr NadybskiC228
17:15-18:45Iip (w) dr in. Piotr NadybskiC228Iip (w) dr in. Piotr NadybskiC228
19:00-20:30MP (w) dr in. Jerzy KuD6MP (w) dr in. Jerzy KuD6
Wtorek 2023-04-25
s1E1(1)us1E1(2)u
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30- --- --
11:45-13:15- --- --
13:30-15:00- --- --
15:15-16:45Mite (wyk) dr in. Tomasz StechnijOnline_09Mite (wyk) dr in. Tomasz StechnijOnline_09
17:00-18:30MP (wyk) dr in. Jerzy KuOnline_09MP (wyk) dr in. Jerzy KuOnline_09
18:45-20:15Matem (wyk) dr Marek GorzelaczykOnline_09Matem (wyk) dr Marek GorzelaczykOnline_09
roda 2023-04-26
s1E1(1)us1E1(2)u
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30- --- --
11:45-13:15- --- --
13:30-15:00- --- --
15:15-16:45Elekt (wyk) dr Witold UrbanikOnline_102Elekt (wyk) dr Witold UrbanikOnline_102
17:00-18:30Mater (wyk) dr in. Stefan KozerskiOnline_102Mater (wyk) dr in. Stefan KozerskiOnline_102
18:45-20:15Mdw (sem) dr in. Jerzy KwanikOnline_102Mdw (sem) dr in. Jerzy KwanikOnline_102
Czwartek 2023-04-27
s1E1(1)us1E1(2)u
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30- --- --
11:45-13:15- --- --
13:30-15:00- --- --
15:15-16:45Pe (wyk) dr hab. in. Bogumia WnukowskaOnline_103Pe (wyk) dr hab. in. Bogumia WnukowskaOnline_103
17:00-18:30Pzim (wyk) dr Justyna Lewandowska-BratekOnline_103Pzim (wyk) dr Justyna Lewandowska-BratekOnline_103
18:45-20:15F-wz (wyk) dr Wodzimierz MischkeOnline_103F-wz (wyk) dr Wodzimierz MischkeOnline_103
Sobota 2023-05-06
s1E1(1)us1E1(2)u
08:15-09:45Iip (w) dr in. Piotr NadybskiA32Iip (w) dr in. Piotr NadybskiA32
10:00-11:30Elekt (lab) mgr in. Krystian SadowskiC327- --
11:45-13:15Mite (lab) mgr in. Jan DudaD7Elekt (lab) mgr in. Krystian SadowskiC327
13:45-15:15Mater (w) dr in. Stefan KozerskiC24Elekt (lab) mgr in. Krystian SadowskiC327
15:30-17:00Mater (w) dr in. Stefan KozerskiC24Mite (lab) mgr in. Jan DudaD7
17:15-18:45F-wz (lab) dr Witold UrbanikC25Mater (w) dr in. Stefan KozerskiC24
19:00-20:30F-wz (lab) dr Witold UrbanikC25Mater (w) dr in. Stefan KozerskiC24
Niedziela 2023-05-07
s1E1(1)us1E1(2)u
08:15-09:45Mite (lab) mgr in. Jan DudaD7Elekt (lab) mgr in. Krystian SadowskiC329
10:00-11:30Elekt (lab) mgr in. Krystian SadowskiC329Mite (lab) mgr in. Jan DudaD7
11:45-13:15Pzim (p) dr Justyna Lewandowska-BratekC224Pzim (p) dr Justyna Lewandowska-BratekC224
13:45-15:15Pzim (p) dr Justyna Lewandowska-BratekC224Pzim (p) dr Justyna Lewandowska-BratekC224
15:30-17:00MP (lab) dr in. Jerzy KuD6Iip (lab) mgr in. Marcin mudaA218
17:15-18:45Iip (lab) mgr in. Marcin mudaA218MP (lab) dr in. Jerzy KuD6
19:00-20:30Iip (lab) mgr in. Marcin mudaA218MP (lab) dr in. Jerzy KuD6
roda 2023-05-10
s1E1(1)us1E1(2)u
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30- --- --
11:45-13:15- --- --
13:30-15:00- --- --
15:15-16:45- --- --
17:00-18:30Wdpz (w) mgr in. Pawe AndrzejczykOnline_101Wdpz (w) mgr in. Pawe AndrzejczykOnline_101
18:45-20:15Wdpz (w) mgr in. Pawe AndrzejczykOnline_101Wdpz (w) mgr in. Pawe AndrzejczykOnline_101
Czwartek 2023-05-11
s1E1(1)us1E1(2)u
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30- --- --
11:45-13:15- --- --
13:30-15:00- --- --
15:15-16:45Pe (wyk) dr hab. in. Bogumia WnukowskaOnline_103Pe (wyk) dr hab. in. Bogumia WnukowskaOnline_103
17:00-18:30Pzim (wyk) dr Justyna Lewandowska-BratekOnline_103Pzim (wyk) dr Justyna Lewandowska-BratekOnline_103
18:45-20:15F-wz (wyk) dr Wodzimierz MischkeOnline_103F-wz (wyk) dr Wodzimierz MischkeOnline_103
Wtorek 2023-05-16
s1E1(1)us1E1(2)u
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30- --- --
11:45-13:15- --- --
13:30-15:00- --- --
15:15-16:45Mite (wyk) dr in. Tomasz StechnijOnline_09Mite (wyk) dr in. Tomasz StechnijOnline_09
17:00-18:30MP (wyk) dr in. Jerzy KuOnline_09MP (wyk) dr in. Jerzy KuOnline_09
18:45-20:15Matem (wyk) dr Marek GorzelaczykOnline_09Matem (wyk) dr Marek GorzelaczykOnline_09
roda 2023-05-17
s1E1(1)us1E1(2)u
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30- --- --
11:45-13:15- --- --
13:30-15:00- --- --
15:15-16:45Elekt (wyk) dr Witold UrbanikOnline_102Elekt (wyk) dr Witold UrbanikOnline_102
17:00-18:30Mater (wyk) dr in. Stefan KozerskiOnline_102Mater (wyk) dr in. Stefan KozerskiOnline_102
18:45-20:15Mdw (sem) dr in. Jerzy KwanikOnline_102Mdw (sem) dr in. Jerzy KwanikOnline_102
Sobota 2023-05-20
s1E1(1)us1E1(2)u
08:15-09:45MP (lab) dr in. Jerzy KuD6F-wz (lab) dr Witold UrbanikC25
10:00-11:30F-wz (lab) dr Witold UrbanikC25MP (lab) dr in. Jerzy KuD6
11:45-13:15Elekt (lab) mgr in. Krystian SadowskiC329MP (lab) dr in. Jerzy KuD6
13:45-15:15Matem (w) mgr Jan SzyllerC329Matem (w) mgr Jan SzyllerC329
15:30-17:00Matem (w) mgr Jan SzyllerC329Matem (w) mgr Jan SzyllerC329
17:15-18:45Iip (lab) mgr in. Marcin mudaA242Elekt (lab) mgr in. Krystian SadowskiD16
19:00-20:30Elekt (lab) mgr in. Krystian SadowskiD7Iip (lab) mgr in. Marcin mudaA242
Sobota 2023-05-27
s1E1(1)us1E1(2)u
08:15-09:45MP (lab) dr in. Jerzy KuD6F-wz (lab) dr Witold UrbanikC25
10:00-11:30Mater (w) dr in. Stefan KozerskiC24F-wz (lab) dr Witold UrbanikC25
11:45-13:15MP (lab) dr in. Jerzy KuD6Mater (w) dr in. Stefan KozerskiC24
13:45-15:15Iip (lab) mgr in. Marcin mudaA218Elekt (lab) mgr in. Krystian SadowskiC329
15:30-17:00Iip (lab) mgr in. Marcin mudaA218Elekt (lab) mgr in. Krystian SadowskiC329
17:15-18:45Elekt (lab) mgr in. Krystian SadowskiC329Iip (lab) mgr in. Marcin mudaA218
19:00-20:30Elekt (lab) mgr in. Krystian SadowskiC329Iip (lab) mgr in. Marcin mudaA218
Czwartek 2023-06-01
s1E1(1)us1E1(2)u
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30- --- --
11:45-13:15- --- --
13:30-15:00- --- --
15:15-16:45Pe (wyk) dr hab. in. Bogumia WnukowskaC201Pe (wyk) dr hab. in. Bogumia WnukowskaC201
17:00-18:30Pzim (wyk) dr Justyna Lewandowska-BratekA142Pzim (wyk) dr Justyna Lewandowska-BratekA142
18:45-20:15F-wz (wyk) dr Wodzimierz MischkeA32F-wz (wyk) dr Wodzimierz MischkeA32
Sobota 2023-06-03
s1E1(1)us1E1(2)u
08:15-09:45MP (w) dr in. Jerzy KuD6MP (w) dr in. Jerzy KuD6
10:00-11:30MP (w) dr in. Jerzy KuD6MP (w) dr in. Jerzy KuD6
11:45-13:15MP (lab) dr in. Jerzy KuD6Iip (lab) mgr in. Marcin mudaA242
13:45-15:15Mdw (sem) dr in. Jerzy KwanikA13Mdw (sem) dr in. Jerzy KwanikA13
15:30-17:00Matem (w) mgr Jan SzyllerA145Matem (w) mgr Jan SzyllerA145
17:15-18:45Matem (w) mgr Jan SzyllerA145Matem (w) mgr Jan SzyllerA145
19:00-20:30Elekt (lab) mgr in. Krystian SadowskiC329MP (lab) dr in. Jerzy KuD6
Wtorek 2023-06-06
s1E1(1)us1E1(2)u
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30- --- --
11:45-13:15- --- --
13:30-15:00- --- --
15:15-16:45MP (wyk) dr in. Jerzy KuD6MP (wyk) dr in. Jerzy KuD6
17:00-18:30MP (w) dr in. Jerzy KuD6MP (w) dr in. Jerzy KuD6
18:45-20:15Matem (wyk) dr Marek GorzelaczykC201Matem (wyk) dr Marek GorzelaczykC201
roda 2023-06-07
s1E1(1)us1E1(2)u
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30- --- --
11:45-13:15- --- --
13:30-15:00- --- --
15:15-16:45Elekt (wyk) dr Witold UrbanikC125Elekt (wyk) dr Witold UrbanikC125
17:00-18:30Mater (wyk) dr in. Stefan KozerskiC201Mater (wyk) dr in. Stefan KozerskiC201
18:45-20:15Mite (wyk) dr in. Tomasz StechnijC203Mite (wyk) dr in. Tomasz StechnijC203
Sobota 2023-06-10
s1E1(1)us1E1(2)u
08:15-09:45MP (w) dr in. Jerzy KuD6MP (w) dr in. Jerzy KuD6
10:00-11:30Matem (w) mgr Jan SzyllerC329Matem (w) mgr Jan SzyllerC329
11:45-13:15Matem (w) mgr Jan SzyllerC329Matem (w) mgr Jan SzyllerC329
13:45-15:15Mater (w) dr in. Stefan KozerskiC24Elekt (lab) mgr in. Krystian SadowskiC329
15:30-17:00Iip (lab) mgr in. Marcin mudaC11Mater (w) dr in. Stefan KozerskiC24
17:15-18:45F-wz (lab) dr Witold UrbanikC25Iip (lab) mgr in. Marcin mudaC11
19:00-20:30- --F-wz (lab) dr Witold UrbanikC25

SkrotNazwa
MatemMatematyka
ElektElektrotechnika
MiteMetrologia i techniki eksperymentu
MaterMateriaoznawstwo
PePrawo energetyczne
F-wzFizyka - wybrane zagadnienia
IipInformatyka i programowanie
MdwModu do wyboru
MPMechanika Pynw
WdpzWprowadzenie do praktyki zawodowej
PzimPodstawy zarzdzania i marketingu

Legenda:



Informacja 1h [x/-] lub 1h [-/x] oznacza, e zajci trwaj w tym bloku 45 minut i zaplanowane s odpowiednio w pierwszej lub drugiej jego poowie.