Specjalno¶æ: s1E



Komunikaty:

s1E1(1)us1E1(2)us1E2(1)u
Czwartek 2022-02-17
s1E1(1)us1E1(2)us1E2(1)u
08:15-09:45- --- --- --
10:00-11:30- --- --- --
11:45-13:15- --- --- --
13:30-15:00- --- --- --
15:15-16:45Mater (wyk) prof. dr hab. in¿. W³odzimierz DudziñskiOnline_02Mater (wyk) prof. dr hab. in¿. W³odzimierz DudziñskiOnline_02Mater (wyk) prof. dr hab. in¿. W³odzimierz DudziñskiOnline_02
17:00-18:30Elekt (wyk) dr Witold UrbanikOnline_02Elekt (wyk) dr Witold UrbanikOnline_02Elekt (wyk) dr Witold UrbanikOnline_02
18:45-20:15F-wz (wyk) dr Witold UrbanikOnline_02F-wz (wyk) dr Witold UrbanikOnline_02F-wz (wyk) dr Witold UrbanikOnline_02
Pi±tek 2022-02-18
s1E1(1)us1E1(2)us1E2(1)u
08:15-09:45- --- --- --
10:00-11:30- --- --- --
11:45-13:15- --- --- --
13:30-15:00- --- --- --
15:15-16:45MP (wyk) dr in¿. Jerzy Ku¶Online_03MP (wyk) dr in¿. Jerzy Ku¶Online_03MP (wyk) dr in¿. Jerzy Ku¶Online_03
17:00-18:30Pzim (wyk) dr Jolanta RadkowskaOnline_03Pzim (wyk) dr Jolanta RadkowskaOnline_03Pzim (wyk) dr Jolanta RadkowskaOnline_03
18:45-20:15Pzim (p) dr Jolanta RadkowskaOnline_03Pzim (p) dr Jolanta RadkowskaOnline_03- --
Sobota 2022-02-19
s1E1(1)us1E1(2)us1E2(1)u
08:15-09:45MP (æw) dr in¿. Jerzy Ku¶C125MP (æw) dr in¿. Jerzy Ku¶C125Iip (æw) dr in¿. Piotr NadybskiC205
10:00-11:30Iip (æw) dr in¿. Piotr NadybskiC205Iip (æw) dr in¿. Piotr NadybskiC205Pzim (p) dr Jolanta RadkowskaC209
11:45-13:15Iip (lab) mgr in¿. Krzysztof KolbuszA218Iip (lab) dr in¿. Piotr NadybskiA242MP (æw) dr in¿. Jerzy Ku¶D6
13:45-15:15Iip (lab) mgr in¿. Krzysztof KolbuszA218Iip (lab) dr in¿. Piotr NadybskiA242Iip (lab) mgr in¿. Marcin ¯mudaA244
15:30-17:00F-wz (lab) dr Witold UrbanikC25MP (lab) dr in¿. Jerzy Ku¶D6Iip (lab) mgr in¿. Marcin ¯mudaA244
17:15-18:45Elekt (lab) mgr in¿. Krystian SadowskiD7F-wz (lab) dr Witold UrbanikC25MP (lab) dr in¿. Jerzy Ku¶D6
19:00-20:30MP (lab) dr in¿. Jerzy Ku¶D6Elekt (lab) mgr in¿. Krystian SadowskiD7F-wz (lab) dr Witold UrbanikC25
Wtorek 2022-02-22
s1E1(1)us1E1(2)us1E2(1)u
08:15-09:45- --- --- --
10:00-11:30- --- --- --
11:45-13:15- --- --- --
13:30-15:00- --- --- --
15:15-16:45Wdpz (æw) mgr in¿. Pawe³ AndrzejczykOnline_09Wdpz (æw) mgr in¿. Pawe³ AndrzejczykOnline_09Wdpz (æw) mgr in¿. Pawe³ AndrzejczykOnline_09
17:00-18:30Mite (wyk) dr in¿. Tomasz StechnijOnline_09Mite (wyk) dr in¿. Tomasz StechnijOnline_09Mite (wyk) dr in¿. Tomasz StechnijOnline_09
18:45-20:15Matem (wyk) dr Marek GorzelañczykOnline_09Matem (wyk) dr Marek GorzelañczykOnline_09Matem (wyk) dr Marek GorzelañczykOnline_09
Czwartek 2022-02-24
s1E1(1)us1E1(2)us1E2(1)u
08:15-09:45- --- --- --
10:00-11:30- --- --- --
11:45-13:15- --- --- --
13:30-15:00- --- --- --
15:15-16:45Pa (p) dr hab. in¿. Piotr WrzecioniarzC113Pa (p) dr hab. in¿. Piotr WrzecioniarzC113Pa (p) dr hab. in¿. Piotr WrzecioniarzC113
17:00-18:30Pa (p) dr hab. in¿. Piotr WrzecioniarzC113Pa (p) dr hab. in¿. Piotr WrzecioniarzC113Pa (p) dr hab. in¿. Piotr WrzecioniarzC113
18:45-20:15- --- --- --
Pi±tek 2022-02-25
s1E1(1)us1E1(2)us1E2(1)u
08:15-09:45- --- --- --
10:00-11:30- --- --- --
11:45-13:15- --- --- --
13:30-15:00- --- --- --
15:15-16:45Pzim (wyk) dr Jolanta RadkowskaOnline_09Pzim (wyk) dr Jolanta RadkowskaOnline_09Pzim (wyk) dr Jolanta RadkowskaOnline_09
17:00-18:30Pzim (p) dr Jolanta RadkowskaOnline_09Pzim (p) dr Jolanta RadkowskaOnline_09Iip (æw) dr in¿. Piotr NadybskiOnline_08
18:45-20:15Iip (æw) dr in¿. Piotr NadybskiOnline_08Iip (æw) dr in¿. Piotr NadybskiOnline_08- --
Sobota 2022-02-26
s1E1(1)us1E1(2)us1E2(1)u
08:15-09:45Matem (æw) mgr Jan SzyllerC322Matem (æw) mgr Jan SzyllerC322- --
10:00-11:30Matem (æw) mgr Jan SzyllerC322Matem (æw) mgr Jan SzyllerC322Mater (lab) dr in¿. Stefan KozerskiC24
11:45-13:15MP (lab) dr in¿. Jerzy Ku¶D6Mater (lab) dr in¿. Stefan KozerskiC24Matem (æw) mgr Jan SzyllerC322
13:45-15:15Mater (lab) dr in¿. Stefan KozerskiC24MP (lab) dr in¿. Jerzy Ku¶D6Matem (æw) mgr Jan SzyllerC322
15:30-17:00MP (æw) dr in¿. Jerzy Ku¶D6MP (æw) dr in¿. Jerzy Ku¶D6F-wz (lab) dr Witold UrbanikC25
17:15-18:45- --F-wz (lab) dr Witold UrbanikC25MP (lab) dr in¿. Jerzy Ku¶D6
19:00-20:30F-wz (lab) dr Witold UrbanikC25- --MP (æw) dr in¿. Jerzy Ku¶D6
¦roda 2022-03-02
s1E1(1)us1E1(2)us1E2(1)u
08:15-09:45- --- --- --
10:00-11:30- --- --- --
11:45-13:15- --- --- --
13:30-15:00- --- --- --
15:15-16:45Mater (wyk) prof. dr hab. in¿. W³odzimierz DudziñskiOnline_01Mater (wyk) prof. dr hab. in¿. W³odzimierz DudziñskiOnline_01Mater (wyk) prof. dr hab. in¿. W³odzimierz DudziñskiOnline_01
17:00-18:30F-wz (wyk) dr Witold UrbanikOnline_07F-wz (wyk) dr Witold UrbanikOnline_07F-wz (wyk) dr Witold UrbanikOnline_07
18:45-20:15Elekt (wyk) dr Witold UrbanikOnline_07Elekt (wyk) dr Witold UrbanikOnline_07Elekt (wyk) dr Witold UrbanikOnline_07
Czwartek 2022-03-03
s1E1(1)us1E1(2)us1E2(1)u
08:15-09:45- --- --- --
10:00-11:30- --- --- --
11:45-13:15- --- --- --
13:30-15:00- --- --- --
15:15-16:45- --- --- --
17:00-18:30MP (wyk) dr in¿. Jerzy Ku¶Online_08MP (wyk) dr in¿. Jerzy Ku¶Online_08MP (wyk) dr in¿. Jerzy Ku¶Online_08
18:45-20:15MP (wyk) dr in¿. Jerzy Ku¶Online_08MP (wyk) dr in¿. Jerzy Ku¶Online_08MP (wyk) dr in¿. Jerzy Ku¶Online_08
Pi±tek 2022-03-04
s1E1(1)us1E1(2)us1E2(1)u
08:15-09:45- --- --- --
10:00-11:30- --- --- --
11:45-13:15- --- --- --
13:30-15:00- --- --- --
15:15-16:45Pzim (wyk) dr Jolanta RadkowskaOnline_08Pzim (wyk) dr Jolanta RadkowskaOnline_08Pzim (wyk) dr Jolanta RadkowskaOnline_08
17:00-18:30Iip (æw) dr in¿. Piotr NadybskiOnline_01Iip (æw) dr in¿. Piotr NadybskiOnline_01Pzim (p) dr Jolanta RadkowskaOnline_08
18:45-20:15- --- --Iip (æw) dr in¿. Piotr NadybskiOnline_01
Sobota 2022-03-05
s1E1(1)us1E1(2)us1E2(1)u
08:15-09:45- --Mite (lab) mgr in¿. Jan DudaD7Elekt (lab) mgr in¿. Krystian SadowskiD16
10:00-11:30- --Mite (lab) mgr in¿. Jan DudaD7Elekt (lab) mgr in¿. Krystian SadowskiD16
11:45-13:15- --Elekt (lab) mgr in¿. Krystian SadowskiD16Mite (lab) mgr in¿. Jan DudaD7
13:45-15:15Mite (lab) mgr in¿. Jan DudaD7- --- --
15:30-17:00Mite (lab) mgr in¿. Jan DudaD7- --- --
17:15-18:45- --- --- --
19:00-20:30- --- --- --
Wtorek 2022-03-08
s1E1(1)us1E1(2)us1E2(1)u
08:15-09:45- --- --- --
10:00-11:30- --- --- --
11:45-13:15- --- --- --
13:30-15:00- --- --- --
15:15-16:45Wdpz (æw) mgr in¿. Pawe³ AndrzejczykOnline_100Wdpz (æw) mgr in¿. Pawe³ AndrzejczykOnline_100Wdpz (æw) mgr in¿. Pawe³ AndrzejczykOnline_100
17:00-18:30Mite (wyk) dr in¿. Tomasz StechnijOnline_10Mite (wyk) dr in¿. Tomasz StechnijOnline_10Mite (wyk) dr in¿. Tomasz StechnijOnline_10
18:45-20:15Matem (wyk) dr Marek GorzelañczykOnline_01Matem (wyk) dr Marek GorzelañczykOnline_01Matem (wyk) dr Marek GorzelañczykOnline_01
Czwartek 2022-03-10
s1E1(1)us1E1(2)us1E2(1)u
08:15-09:45- --- --- --
10:00-11:30- --- --- --
11:45-13:15- --- --- --
13:30-15:00- --- --- --
15:15-16:45- --- --- --
17:00-18:30Pa (p) dr hab. in¿. Piotr WrzecioniarzA245Pa (p) dr hab. in¿. Piotr WrzecioniarzA245Pa (p) dr hab. in¿. Piotr WrzecioniarzA245
18:45-20:15- --- --- --
Pi±tek 2022-03-11
s1E1(1)us1E1(2)us1E2(1)u
08:15-09:45- --- --- --
10:00-11:30- --- --- --
11:45-13:15- --- --- --
13:30-15:00- --- --- --
15:15-16:45Pzim (wyk) dr Jolanta RadkowskaOnline_08Pzim (wyk) dr Jolanta RadkowskaOnline_08Pzim (wyk) dr Jolanta RadkowskaOnline_08
17:00-18:30Pzim (p) dr Jolanta RadkowskaOnline_08Pzim (p) dr Jolanta RadkowskaOnline_08Iip (æw) dr in¿. Piotr NadybskiOnline_01
18:45-20:15Iip (æw) dr in¿. Piotr NadybskiOnline_01Iip (æw) dr in¿. Piotr NadybskiOnline_01Pzim (p) dr Jolanta RadkowskaOnline_08
Sobota 2022-03-12
s1E1(1)us1E1(2)us1E2(1)u
08:15-09:45Matem (æw) mgr Jan SzyllerC205Matem (æw) mgr Jan SzyllerC205Iip (lab) mgr in¿. Marcin ¯mudaA244
10:00-11:30Matem (æw) mgr Jan SzyllerC205Matem (æw) mgr Jan SzyllerC205Iip (lab) mgr in¿. Marcin ¯mudaA244
11:45-13:15Iip (lab) mgr in¿. Krzysztof KolbuszC10- --Matem (æw) mgr Jan SzyllerC205
13:45-15:15Iip (lab) mgr in¿. Krzysztof KolbuszC10Iip (lab) dr in¿. Piotr NadybskiC11Matem (æw) mgr Jan SzyllerC205
15:30-17:00F-wz (lab) dr Witold UrbanikC25Iip (lab) dr in¿. Piotr NadybskiC11Elekt (lab) mgr in¿. Krystian SadowskiD7
17:15-18:45Elekt (lab) mgr in¿. Krystian SadowskiD7F-wz (lab) dr Witold UrbanikC25MP (æw) dr in¿. Jerzy Ku¶D6
19:00-20:30MP (æw) dr in¿. Jerzy Ku¶A144MP (æw) dr in¿. Jerzy Ku¶A144F-wz (lab) dr Witold UrbanikC25
¦roda 2022-03-16
s1E1(1)us1E1(2)us1E2(1)u
08:15-09:45- --- --- --
10:00-11:30- --- --- --
11:45-13:15- --- --- --
13:30-15:00- --- --- --
15:15-16:45Mater (wyk) prof. dr hab. in¿. W³odzimierz DudziñskiOnline_01Mater (wyk) prof. dr hab. in¿. W³odzimierz DudziñskiOnline_01Mater (wyk) prof. dr hab. in¿. W³odzimierz DudziñskiOnline_01
17:00-18:30F-wz (wyk) dr Witold UrbanikOnline_104F-wz (wyk) dr Witold UrbanikOnline_104F-wz (wyk) dr Witold UrbanikOnline_104
18:45-20:15Elekt (wyk) dr Witold UrbanikOnline_104Elekt (wyk) dr Witold UrbanikOnline_104Elekt (wyk) dr Witold UrbanikOnline_104
Czwartek 2022-03-17
s1E1(1)us1E1(2)us1E2(1)u
08:15-09:45- --- --- --
10:00-11:30Sp( (sem) Seminarium przemys³owe (fakultatywne)A36Sp( (sem) Seminarium przemys³owe (fakultatywne)A36Sp( (sem) Seminarium przemys³owe (fakultatywne)A36
11:45-13:15- --- --- --
13:30-15:00- --- --- --
15:15-16:45- --- --- --
17:00-18:30MP (wyk) dr in¿. Jerzy Ku¶Online_103MP (wyk) dr in¿. Jerzy Ku¶Online_103MP (wyk) dr in¿. Jerzy Ku¶Online_103
18:45-20:15MP (wyk) dr in¿. Jerzy Ku¶Online_103MP (wyk) dr in¿. Jerzy Ku¶Online_103MP (wyk) dr in¿. Jerzy Ku¶Online_103
Pi±tek 2022-03-18
s1E1(1)us1E1(2)us1E2(1)u
08:15-09:45- --- --- --
10:00-11:30- --- --- --
11:45-13:15- --- --- --
13:30-15:00- --- --- --
15:15-16:45Pzim (wyk) dr Jolanta RadkowskaOnline_08Pzim (wyk) dr Jolanta RadkowskaOnline_08Pzim (wyk) dr Jolanta RadkowskaOnline_08
17:00-18:30Pzim (p) dr Jolanta RadkowskaOnline_08Pzim (p) dr Jolanta RadkowskaOnline_08Iip (æw) dr in¿. Piotr NadybskiOnline_01
18:45-20:15Iip (æw) dr in¿. Piotr NadybskiOnline_01Iip (æw) dr in¿. Piotr NadybskiOnline_01Pzim (p) dr Jolanta RadkowskaOnline_08
Sobota 2022-03-19
s1E1(1)us1E1(2)us1E2(1)u
08:15-09:45MP (æw) dr in¿. Jerzy Ku¶A14MP (æw) dr in¿. Jerzy Ku¶A14Iip (lab) mgr in¿. Marcin ¯mudaA242
10:00-11:30MP (lab) dr in¿. Jerzy Ku¶D6Iip (lab) dr in¿. Piotr NadybskiC11Iip (lab) mgr in¿. Marcin ¯mudaA242
11:45-13:15Iip (lab) mgr in¿. Krzysztof KolbuszC10Iip (lab) dr in¿. Piotr NadybskiC11MP (lab) dr in¿. Jerzy Ku¶D6
13:45-15:15Iip (lab) mgr in¿. Krzysztof KolbuszC10MP (lab) dr in¿. Jerzy Ku¶D6Elekt (lab) mgr in¿. Krystian SadowskiD16
15:30-17:00- --Mite (lab) mgr in¿. Jan DudaD7Elekt (lab) mgr in¿. Krystian SadowskiD16
17:15-18:45Elekt (lab) mgr in¿. Krystian SadowskiD16- --Mite (lab) mgr in¿. Jan DudaD7
19:00-20:30- --Elekt (lab) mgr in¿. Krystian SadowskiD7MP (æw) dr in¿. Jerzy Ku¶D6
Wtorek 2022-03-22
s1E1(1)us1E1(2)us1E2(1)u
08:15-09:45- --- --- --
10:00-11:30- --- --- --
11:45-13:15- --- --- --
13:30-15:00- --- --- --
15:15-16:45Wdpz (æw) mgr in¿. Pawe³ AndrzejczykOnline_07Wdpz (æw) mgr in¿. Pawe³ AndrzejczykOnline_07Wdpz (æw) mgr in¿. Pawe³ AndrzejczykOnline_07
17:00-18:30Mite (wyk) dr in¿. Tomasz StechnijOnline_07Mite (wyk) dr in¿. Tomasz StechnijOnline_07Mite (wyk) dr in¿. Tomasz StechnijOnline_07
18:45-20:15Matem (wyk) dr Marek GorzelañczykOnline_01Matem (wyk) dr Marek GorzelañczykOnline_01Matem (wyk) dr Marek GorzelañczykOnline_01
Czwartek 2022-03-24
s1E1(1)us1E1(2)us1E2(1)u
08:15-09:45- --- --- --
10:00-11:30Sp( (sem) Seminarium przemys³owe (fakultatywne)A36Sp( (sem) Seminarium przemys³owe (fakultatywne)A36Sp( (sem) Seminarium przemys³owe (fakultatywne)A36
11:45-13:15- --- --- --
13:30-15:00- --- --- --
15:15-16:45- --- --- --
17:00-18:30Pa (p) dr hab. in¿. Piotr WrzecioniarzA245Pa (p) dr hab. in¿. Piotr WrzecioniarzA245Pa (p) dr hab. in¿. Piotr WrzecioniarzA245
18:45-20:15- --- --- --
Sobota 2022-03-26
s1E1(1)us1E1(2)us1E2(1)u
08:15-09:45Matem (æw) mgr Jan SzyllerC205Matem (æw) mgr Jan SzyllerC205Mater (lab) dr in¿. Stefan KozerskiC24
10:00-11:30Matem (æw) mgr Jan SzyllerC205Matem (æw) mgr Jan SzyllerC205Mater (lab) dr in¿. Stefan KozerskiC24
11:45-13:15Iip (lab) mgr in¿. Krzysztof KolbuszA244Mater (lab) dr in¿. Stefan KozerskiC24Matem (æw) mgr Jan SzyllerC205
13:45-15:15Iip (lab) mgr in¿. Krzysztof KolbuszA244Iip (lab) dr in¿. Piotr NadybskiA242Matem (æw) mgr Jan SzyllerC205
15:30-17:00F-wz (lab) dr Witold UrbanikC25Iip (lab) dr in¿. Piotr NadybskiA242Iip (lab) mgr in¿. Marcin ¯mudaC11
17:15-18:45- --F-wz (lab) dr Witold UrbanikC25Iip (lab) mgr in¿. Marcin ¯mudaC11
19:00-20:30- --Elekt (lab) mgr in¿. Krystian SadowskiD7F-wz (lab) dr Witold UrbanikC25
¦roda 2022-03-30
s1E1(1)us1E1(2)us1E2(1)u
08:15-09:45- --- --- --
10:00-11:30- --- --- --
11:45-13:15- --- --- --
13:30-15:00- --- --- --
15:15-16:45Mater (wyk) prof. dr hab. in¿. W³odzimierz DudziñskiOnline_01Mater (wyk) prof. dr hab. in¿. W³odzimierz DudziñskiOnline_01Mater (wyk) prof. dr hab. in¿. W³odzimierz DudziñskiOnline_01
17:00-18:30F-wz (wyk) dr Witold UrbanikOnline_06F-wz (wyk) dr Witold UrbanikOnline_06F-wz (wyk) dr Witold UrbanikOnline_06
18:45-20:15Elekt (wyk) dr Witold UrbanikOnline_06Elekt (wyk) dr Witold UrbanikOnline_06Elekt (wyk) dr Witold UrbanikOnline_06
Czwartek 2022-03-31
s1E1(1)us1E1(2)us1E2(1)u
08:15-09:45- --- --- --
10:00-11:30Sp( (sem) Seminarium przemys³owe (fakultatywne)A36Sp( (sem) Seminarium przemys³owe (fakultatywne)A36Sp( (sem) Seminarium przemys³owe (fakultatywne)A36
11:45-13:15- --- --- --
13:30-15:00- --- --- --
15:15-16:45- --- --- --
17:00-18:30Pa (p) dr hab. in¿. Piotr WrzecioniarzA245Pa (p) dr hab. in¿. Piotr WrzecioniarzA245Pa (p) dr hab. in¿. Piotr WrzecioniarzA245
18:45-20:15- --- --- --
Pi±tek 2022-04-01
s1E1(1)us1E1(2)us1E2(1)u
08:15-09:45- --- --- --
10:00-11:30- --- --- --
11:45-13:15- --- --- --
13:30-15:00- --- --- --
15:15-16:45Pzim (wyk) dr Jolanta RadkowskaOnline_08Pzim (wyk) dr Jolanta RadkowskaOnline_08Pzim (wyk) dr Jolanta RadkowskaOnline_08
17:00-18:30Pzim (p) dr Jolanta RadkowskaOnline_08Pzim (p) dr Jolanta RadkowskaOnline_08Iip (æw) dr in¿. Piotr NadybskiOnline_02
18:45-20:15Iip (æw) dr in¿. Piotr NadybskiOnline_02Iip (æw) dr in¿. Piotr NadybskiOnline_02Pzim (p) dr Jolanta RadkowskaOnline_08
Sobota 2022-04-02
s1E1(1)us1E1(2)us1E2(1)u
08:15-09:45Matem (æw) mgr Jan SzyllerC205Matem (æw) mgr Jan SzyllerC205- --
10:00-11:30Matem (æw) mgr Jan SzyllerC205Matem (æw) mgr Jan SzyllerC205Elekt (lab) mgr in¿. Krystian SadowskiD7
11:45-13:15Iip (lab) mgr in¿. Krzysztof KolbuszA218Elekt (lab) mgr in¿. Krystian SadowskiD7Matem (æw) mgr Jan SzyllerC205
13:45-15:15Iip (lab) mgr in¿. Krzysztof KolbuszA218Iip (lab) dr in¿. Piotr NadybskiA242Matem (æw) mgr Jan SzyllerC205
15:30-17:00F-wz (lab) dr Witold UrbanikC25Iip (lab) dr in¿. Piotr NadybskiA242Iip (lab) mgr in¿. Marcin ¯mudaA244
17:15-18:45Elekt (lab) mgr in¿. Krystian SadowskiD7F-wz (lab) dr Witold UrbanikC25Iip (lab) mgr in¿. Marcin ¯mudaA244
19:00-20:30Mater (lab) dr in¿. Stefan KozerskiC24Elekt (lab) mgr in¿. Krystian SadowskiD7F-wz (lab) dr Witold UrbanikC25
Wtorek 2022-04-05
s1E1(1)us1E1(2)us1E2(1)u
08:15-09:45- --- --- --
10:00-11:30- --- --- --
11:45-13:15- --- --- --
13:30-15:00- --- --- --
15:15-16:45Wdpz (æw) mgr in¿. Pawe³ AndrzejczykOnline_10Wdpz (æw) mgr in¿. Pawe³ AndrzejczykOnline_10Wdpz (æw) mgr in¿. Pawe³ AndrzejczykOnline_10
17:00-18:30Mite (wyk) dr in¿. Tomasz StechnijOnline_10Mite (wyk) dr in¿. Tomasz StechnijOnline_10Mite (wyk) dr in¿. Tomasz StechnijOnline_10
18:45-20:15Matem (wyk) dr Marek GorzelañczykOnline_01Matem (wyk) dr Marek GorzelañczykOnline_01Matem (wyk) dr Marek GorzelañczykOnline_01
Czwartek 2022-04-07
s1E1(1)us1E1(2)us1E2(1)u
08:15-09:45- --- --- --
10:00-11:30Sp( (sem) Seminarium przemys³owe (fakultatywne)A36Sp( (sem) Seminarium przemys³owe (fakultatywne)A36Sp( (sem) Seminarium przemys³owe (fakultatywne)A36
11:45-13:15- --- --- --
13:30-15:00- --- --- --
15:15-16:45- --- --- --
17:00-18:30Pa (p) dr hab. in¿. Piotr WrzecioniarzA245Pa (p) dr hab. in¿. Piotr WrzecioniarzA245Pa (p) dr hab. in¿. Piotr WrzecioniarzA245
18:45-20:15- --- --- --
Pi±tek 2022-04-08
s1E1(1)us1E1(2)us1E2(1)u
08:15-09:45- --- --- --
10:00-11:30- --- --- --
11:45-13:15- --- --- --
13:30-15:00- --- --- --
15:15-16:45Pzim (p) dr Jolanta RadkowskaOnline_09Pzim (p) dr Jolanta RadkowskaOnline_09Iip (æw) dr in¿. Piotr NadybskiOnline_101
17:00-18:30Iip (æw) dr in¿. Piotr NadybskiOnline_101Iip (æw) dr in¿. Piotr NadybskiOnline_101Pzim (p) dr Jolanta RadkowskaOnline_09
18:45-20:15- --- --- --
Sobota 2022-04-09
s1E1(1)us1E1(2)us1E2(1)u
08:15-09:45Elekt (lab) mgr in¿. Krystian SadowskiD7Mater (lab) dr in¿. Stefan KozerskiC24- --
10:00-11:30Elekt (lab) mgr in¿. Krystian SadowskiD7Mater (lab) dr in¿. Stefan KozerskiC24MP (æw) dr in¿. Jerzy Ku¶D6
11:45-13:15Mater (lab) dr in¿. Stefan KozerskiC24Elekt (lab) mgr in¿. Krystian SadowskiD7MP (lab) dr in¿. Jerzy Ku¶D6
13:45-15:15Mater (lab) dr in¿. Stefan KozerskiC24MP (lab) dr in¿. Jerzy Ku¶D6Elekt (lab) mgr in¿. Krystian SadowskiD7
15:30-17:00MP (æw) dr in¿. Jerzy Ku¶A14MP (æw) dr in¿. Jerzy Ku¶A14Mater (lab) dr in¿. Stefan KozerskiC24
17:15-18:45MP (lab) dr in¿. Jerzy Ku¶D6- --- --
19:00-20:30- --- --- --
Wtorek 2022-04-19
s1E1(1)us1E1(2)us1E2(1)u
08:15-09:45- --- --- --
10:00-11:30- --- --- --
11:45-13:15- --- --- --
13:30-15:00- --- --- --
15:15-16:45Wdpz (æw) mgr in¿. Pawe³ AndrzejczykOnline_07Wdpz (æw) mgr in¿. Pawe³ AndrzejczykOnline_07Wdpz (æw) mgr in¿. Pawe³ AndrzejczykOnline_07
17:00-18:30Mite (wyk) dr in¿. Tomasz StechnijOnline_07Mite (wyk) dr in¿. Tomasz StechnijOnline_07Mite (wyk) dr in¿. Tomasz StechnijOnline_07
18:45-20:15Matem (wyk) dr Marek GorzelañczykOnline_07Matem (wyk) dr Marek GorzelañczykOnline_07Matem (wyk) dr Marek GorzelañczykOnline_07
¦roda 2022-04-20
s1E1(1)us1E1(2)us1E2(1)u
08:15-09:45- --- --- --
10:00-11:30- --- --- --
11:45-13:15- --- --- --
13:30-15:00- --- --- --
15:15-16:45Mater (wyk) prof. dr hab. in¿. W³odzimierz DudziñskiOnline_01Mater (wyk) prof. dr hab. in¿. W³odzimierz DudziñskiOnline_01Mater (wyk) prof. dr hab. in¿. W³odzimierz DudziñskiOnline_01
17:00-18:30F-wz (wyk) dr Witold UrbanikOnline_103F-wz (wyk) dr Witold UrbanikOnline_103F-wz (wyk) dr Witold UrbanikOnline_103
18:45-20:15Elekt (wyk) dr Witold UrbanikOnline_103Elekt (wyk) dr Witold UrbanikOnline_103Elekt (wyk) dr Witold UrbanikOnline_103
Czwartek 2022-04-21
s1E1(1)us1E1(2)us1E2(1)u
08:15-09:45- --- --- --
10:00-11:30Sp( (sem) Seminarium przemys³owe (fakultatywne)A36Sp( (sem) Seminarium przemys³owe (fakultatywne)A36Sp( (sem) Seminarium przemys³owe (fakultatywne)A36
11:45-13:15- --- --- --
13:30-15:00- --- --- --
15:15-16:45- --- --- --
17:00-18:30Pa (p) dr hab. in¿. Piotr WrzecioniarzA144Pa (p) dr hab. in¿. Piotr WrzecioniarzA144Pa (p) dr hab. in¿. Piotr WrzecioniarzA144
18:45-20:15- --- --- --
Pi±tek 2022-04-22
s1E1(1)us1E1(2)us1E2(1)u
08:15-09:45- --- --- --
10:00-11:30- --- --- --
11:45-13:15- --- --- --
13:30-15:00- --- --- --
15:15-16:45Pzim (wyk) dr Jolanta RadkowskaOnline_09Pzim (wyk) dr Jolanta RadkowskaOnline_09Pzim (wyk) dr Jolanta RadkowskaOnline_09
17:00-18:30Pzim (p) dr Jolanta RadkowskaOnline_09Pzim (p) dr Jolanta RadkowskaOnline_09Iip (æw) dr in¿. Piotr NadybskiOnline_101
18:45-20:15Iip (æw) dr in¿. Piotr NadybskiOnline_101Iip (æw) dr in¿. Piotr NadybskiOnline_101Pzim (p) dr Jolanta RadkowskaOnline_09
Sobota 2022-04-23
s1E1(1)us1E1(2)us1E2(1)u
08:15-09:45Elekt (lab) mgr in¿. Krystian SadowskiD7- --MP (lab) dr in¿. Jerzy Ku¶D6
10:00-11:30Elekt (lab) mgr in¿. Krystian SadowskiD16Mite (lab) mgr in¿. Jan DudaD7MP (æw) dr in¿. Jerzy Ku¶D6
11:45-13:15MP (lab) dr in¿. Jerzy Ku¶D6Mite (lab) mgr in¿. Jan DudaD7Elekt (lab) mgr in¿. Krystian SadowskiD16
13:45-15:15Mite (lab) mgr in¿. Jan DudaD7MP (lab) dr in¿. Jerzy Ku¶D6Matem (æw) mgr Jan SzyllerC205
15:30-17:00MP (æw) dr in¿. Jerzy Ku¶A14MP (æw) dr in¿. Jerzy Ku¶A14Matem (æw) mgr Jan SzyllerC205
17:15-18:45Matem (æw) mgr Jan SzyllerC205Matem (æw) mgr Jan SzyllerC205Mite (lab) mgr in¿. Jan DudaD7
19:00-20:30Matem (æw) mgr Jan SzyllerC205Matem (æw) mgr Jan SzyllerC205- --
Wtorek 2022-04-26
s1E1(1)us1E1(2)us1E2(1)u
08:15-09:45- --- --- --
10:00-11:30- --- --- --
11:45-13:15- --- --- --
13:30-15:00- --- --- --
15:15-16:45Wdpz (æw) mgr in¿. Pawe³ AndrzejczykOnline_07Wdpz (æw) mgr in¿. Pawe³ AndrzejczykOnline_07Wdpz (æw) mgr in¿. Pawe³ AndrzejczykOnline_07
17:00-18:30Mite (wyk) dr in¿. Tomasz StechnijOnline_07Mite (wyk) dr in¿. Tomasz StechnijOnline_07Mite (wyk) dr in¿. Tomasz StechnijOnline_07
18:45-20:15Matem (wyk) dr Marek GorzelañczykOnline_07Matem (wyk) dr Marek GorzelañczykOnline_07Matem (wyk) dr Marek GorzelañczykOnline_07
¦roda 2022-04-27
s1E1(1)us1E1(2)us1E2(1)u
08:15-09:45- --- --- --
10:00-11:30- --- --- --
11:45-13:15- --- --- --
13:30-15:00- --- --- --
15:15-16:45Mater (wyk) prof. dr hab. in¿. W³odzimierz DudziñskiOnline_01Mater (wyk) prof. dr hab. in¿. W³odzimierz DudziñskiOnline_01Mater (wyk) prof. dr hab. in¿. W³odzimierz DudziñskiOnline_01
17:00-18:30F-wz (wyk) dr Witold UrbanikOnline_06F-wz (wyk) dr Witold UrbanikOnline_06F-wz (wyk) dr Witold UrbanikOnline_06
18:45-20:15Elekt (wyk) dr Witold UrbanikOnline_06Elekt (wyk) dr Witold UrbanikOnline_06Elekt (wyk) dr Witold UrbanikOnline_06
Czwartek 2022-04-28
s1E1(1)us1E1(2)us1E2(1)u
08:15-09:45- --- --- --
10:00-11:30Sp( (sem) Seminarium przemys³owe (fakultatywne)A36Sp( (sem) Seminarium przemys³owe (fakultatywne)A36Sp( (sem) Seminarium przemys³owe (fakultatywne)A36
11:45-13:15- --- --- --
13:30-15:00- --- --- --
15:15-16:45- --- --- --
17:00-18:30Pa (p) dr hab. in¿. Piotr WrzecioniarzA245Pa (p) dr hab. in¿. Piotr WrzecioniarzA245Pa (p) dr hab. in¿. Piotr WrzecioniarzA245
18:45-20:15- --- --- --
Pi±tek 2022-04-29
s1E1(1)us1E1(2)us1E2(1)u
08:15-09:45- --- --- --
10:00-11:30- --- --- --
11:45-13:15- --- --- --
13:30-15:00- --- --- --
15:15-16:45Pzim (wyk) dr Jolanta RadkowskaOnline_09Pzim (wyk) dr Jolanta RadkowskaOnline_09Pzim (wyk) dr Jolanta RadkowskaOnline_09
17:00-18:30Pzim (p) dr Jolanta RadkowskaOnline_09Pzim (p) dr Jolanta RadkowskaOnline_09- --
18:45-20:15- --- --Pzim (p) dr Jolanta RadkowskaOnline_09
Czwartek 2022-05-05
s1E1(1)us1E1(2)us1E2(1)u
08:15-09:45- --- --- --
10:00-11:30Sp( (sem) Seminarium przemys³owe (fakultatywne)A36Sp( (sem) Seminarium przemys³owe (fakultatywne)A36Sp( (sem) Seminarium przemys³owe (fakultatywne)A36
11:45-13:15- --- --- --
13:30-15:00- --- --- --
15:15-16:45- --- --- --
17:00-18:30MP (wyk) dr in¿. Jerzy Ku¶Online_103MP (wyk) dr in¿. Jerzy Ku¶Online_103MP (wyk) dr in¿. Jerzy Ku¶Online_103
18:45-20:15MP (wyk) dr in¿. Jerzy Ku¶Online_103MP (wyk) dr in¿. Jerzy Ku¶Online_103MP (wyk) dr in¿. Jerzy Ku¶Online_103
Sobota 2022-05-07
s1E1(1)us1E1(2)us1E2(1)u
08:15-09:45- --- --Mite (lab) mgr in¿. Jan DudaD7
10:00-11:30Mite (lab) mgr in¿. Jan DudaD7MP (lab) dr in¿. Jerzy Ku¶D6Elekt (lab) mgr in¿. Krystian SadowskiD16
11:45-13:15MP (æw) dr in¿. Jerzy Ku¶A14MP (æw) dr in¿. Jerzy Ku¶A14Elekt (lab) mgr in¿. Krystian SadowskiD16
13:45-15:15MP (lab) dr in¿. Jerzy Ku¶D6Elekt (lab) mgr in¿. Krystian SadowskiD16- --
15:30-17:00Mater (lab) dr in¿. Stefan KozerskiC24Elekt (lab) mgr in¿. Krystian SadowskiD16MP (æw) dr in¿. Jerzy Ku¶D6
17:15-18:45Elekt (lab) mgr in¿. Krystian SadowskiD7Mater (lab) dr in¿. Stefan KozerskiC24MP (lab) dr in¿. Jerzy Ku¶D6
19:00-20:30Elekt (lab) mgr in¿. Krystian SadowskiD7- --Mater (lab) dr in¿. Stefan KozerskiC24
Wtorek 2022-05-10
s1E1(1)us1E1(2)us1E2(1)u
08:15-09:45- --- --- --
10:00-11:30- --- --- --
11:45-13:15- --- --- --
13:30-15:00- --- --- --
15:15-16:45Wdpz (æw) mgr in¿. Pawe³ AndrzejczykOnline_07Wdpz (æw) mgr in¿. Pawe³ AndrzejczykOnline_07Wdpz (æw) mgr in¿. Pawe³ AndrzejczykOnline_07
17:00-18:30Mite (wyk) dr in¿. Tomasz StechnijOnline_07Mite (wyk) dr in¿. Tomasz StechnijOnline_07Mite (wyk) dr in¿. Tomasz StechnijOnline_07
18:45-20:15Matem (wyk) dr Marek GorzelañczykOnline_07Matem (wyk) dr Marek GorzelañczykOnline_07Matem (wyk) dr Marek GorzelañczykOnline_07
¦roda 2022-05-11
s1E1(1)us1E1(2)us1E2(1)u
08:15-09:45- --- --- --
10:00-11:30- --- --- --
11:45-13:15- --- --- --
13:30-15:00- --- --- --
15:15-16:45Mater (wyk) prof. dr hab. in¿. W³odzimierz DudziñskiOnline_01Mater (wyk) prof. dr hab. in¿. W³odzimierz DudziñskiOnline_01Mater (wyk) prof. dr hab. in¿. W³odzimierz DudziñskiOnline_01
17:00-18:30F-wz (wyk) dr Witold UrbanikOnline_06F-wz (wyk) dr Witold UrbanikOnline_06F-wz (wyk) dr Witold UrbanikOnline_06
18:45-20:15Elekt (wyk) dr Witold UrbanikOnline_06Elekt (wyk) dr Witold UrbanikOnline_06Elekt (wyk) dr Witold UrbanikOnline_06
Czwartek 2022-05-12
s1E1(1)us1E1(2)us1E2(1)u
08:15-09:45- --- --- --
10:00-11:30Sp( (sem) Seminarium przemys³owe (fakultatywne)A36Sp( (sem) Seminarium przemys³owe (fakultatywne)A36Sp( (sem) Seminarium przemys³owe (fakultatywne)A36
11:45-13:15- --- --- --
13:30-15:00- --- --- --
15:15-16:45- --- --- --
17:00-18:30MP (wyk) dr in¿. Jerzy Ku¶Online_103MP (wyk) dr in¿. Jerzy Ku¶Online_103MP (wyk) dr in¿. Jerzy Ku¶Online_103
18:45-20:15MP (wyk) dr in¿. Jerzy Ku¶Online_103MP (wyk) dr in¿. Jerzy Ku¶Online_103MP (wyk) dr in¿. Jerzy Ku¶Online_103
Sobota 2022-05-14
s1E1(1)us1E1(2)us1E2(1)u
08:15-09:45- --- --- --
10:00-11:30Iip (lab) mgr in¿. Krzysztof KolbuszA242Iip (lab) dr in¿. Piotr NadybskiC10Matem (æw) mgr Jan SzyllerC205
11:45-13:15Iip (lab) mgr in¿. Krzysztof KolbuszA242Iip (lab) dr in¿. Piotr NadybskiC10Matem (æw) mgr Jan SzyllerC205
13:45-15:15Matem (æw) mgr Jan SzyllerC205Matem (æw) mgr Jan SzyllerC205- --
15:30-17:00Matem (æw) mgr Jan SzyllerC205Matem (æw) mgr Jan SzyllerC205Mater (lab) dr in¿. Stefan KozerskiC24
17:15-18:45Elekt (lab) mgr in¿. Krystian SadowskiD7Mater (lab) dr in¿. Stefan KozerskiC24Iip (lab) mgr in¿. Marcin ¯mudaA242
19:00-20:30Mater (lab) dr in¿. Stefan KozerskiC24Elekt (lab) mgr in¿. Krystian SadowskiD7Iip (lab) mgr in¿. Marcin ¯mudaA242
Wtorek 2022-05-17
s1E1(1)us1E1(2)us1E2(1)u
08:15-09:45- --- --- --
10:00-11:30- --- --- --
11:45-13:15- --- --- --
13:30-15:00- --- --- --
15:15-16:45Wdpz (æw) mgr in¿. Pawe³ AndrzejczykC224Wdpz (æw) mgr in¿. Pawe³ AndrzejczykC224Wdpz (æw) mgr in¿. Pawe³ AndrzejczykC224
17:00-18:30Mite (wyk) dr in¿. Tomasz StechnijC224Mite (wyk) dr in¿. Tomasz StechnijC224Mite (wyk) dr in¿. Tomasz StechnijC224
18:45-20:15Matem (wyk) dr Marek GorzelañczykA217Matem (wyk) dr Marek GorzelañczykA217Matem (wyk) dr Marek GorzelañczykA217
¦roda 2022-05-18
s1E1(1)us1E1(2)us1E2(1)u
08:15-09:45- --- --- --
10:00-11:30- --- --- --
11:45-13:15- --- --- --
13:30-15:00- --- --- --
15:15-16:45Mater (wyk) prof. dr hab. in¿. W³odzimierz DudziñskiC113Mater (wyk) prof. dr hab. in¿. W³odzimierz DudziñskiC113Mater (wyk) prof. dr hab. in¿. W³odzimierz DudziñskiC113
17:00-18:30- --- --- --
18:45-20:15- --- --- --
Czwartek 2022-05-19
s1E1(1)us1E1(2)us1E2(1)u
08:15-09:45- --- --- --
10:00-11:30- --- --- --
11:45-13:15- --- --- --
13:30-15:00- --- --- --
15:15-16:45- --- --- --
17:00-18:30MP (wyk) dr in¿. Jerzy Ku¶Online_103MP (wyk) dr in¿. Jerzy Ku¶Online_103MP (wyk) dr in¿. Jerzy Ku¶Online_103
18:45-20:15MP (wyk) dr in¿. Jerzy Ku¶Online_103MP (wyk) dr in¿. Jerzy Ku¶Online_103MP (wyk) dr in¿. Jerzy Ku¶Online_103
Sobota 2022-05-21
s1E1(1)us1E1(2)us1E2(1)u
08:15-09:45Mater (lab) dr in¿. Stefan KozerskiC24MP (lab) dr in¿. Jerzy Ku¶D6F-wz (lab) dr Witold UrbanikC25
10:00-11:30F-wz (lab) dr Witold UrbanikC25Mater (lab) dr in¿. Stefan KozerskiC24MP (lab) dr in¿. Jerzy Ku¶D6
11:45-13:15MP (lab) dr in¿. Jerzy Ku¶D6F-wz (lab) dr Witold UrbanikC25Mater (lab) dr in¿. Stefan KozerskiC24
13:45-15:15MP (æw) dr in¿. Jerzy Ku¶D6MP (æw) dr in¿. Jerzy Ku¶D6Elekt (lab) mgr in¿. Krystian SadowskiD7
15:30-17:00Elekt (lab) mgr in¿. Krystian SadowskiD7- --MP (æw) dr in¿. Jerzy Ku¶D6
17:15-18:45- --Elekt (lab) mgr in¿. Krystian SadowskiD16Mite (lab) mgr in¿. Jan DudaD7
19:00-20:30Mite (lab) mgr in¿. Jan DudaD7Elekt (lab) mgr in¿. Krystian SadowskiD16- --
Czwartek 2022-05-26
s1E1(1)us1E1(2)us1E2(1)u
08:15-09:45- --- --- --
10:00-11:30- --- --- --
11:45-13:15- --- --- --
13:30-15:00- --- --- --
15:15-16:45- --- --- --
17:00-18:30MP (wyk) dr in¿. Jerzy Ku¶Online_103MP (wyk) dr in¿. Jerzy Ku¶Online_103MP (wyk) dr in¿. Jerzy Ku¶Online_103
18:45-20:15MP (wyk) dr in¿. Jerzy Ku¶Online_103MP (wyk) dr in¿. Jerzy Ku¶Online_103MP (wyk) dr in¿. Jerzy Ku¶Online_103
Sobota 2022-05-28
s1E1(1)us1E1(2)us1E2(1)u
08:15-09:45Matem (æw) mgr Jan SzyllerC205Matem (æw) mgr Jan SzyllerC205- --
10:00-11:30Matem (æw) mgr Jan SzyllerC205Matem (æw) mgr Jan SzyllerC205MP (lab) dr in¿. Jerzy Ku¶D6
11:45-13:15Iip (lab) mgr in¿. Krzysztof KolbuszA244MP (lab) dr in¿. Jerzy Ku¶D6Matem (æw) mgr Jan SzyllerC205
13:45-15:15MP (lab) dr in¿. Jerzy Ku¶D6Iip (lab) dr in¿. Piotr NadybskiA242Matem (æw) mgr Jan SzyllerC205
15:30-17:00F-wz (lab) dr Witold UrbanikC25Iip (lab) dr in¿. Piotr NadybskiA242Iip (lab) mgr in¿. Marcin ¯mudaA213
17:15-18:45- --F-wz (lab) dr Witold UrbanikC25Iip (lab) mgr in¿. Marcin ¯mudaA213
19:00-20:30- --- --F-wz (lab) dr Witold UrbanikC25
¦roda 2022-06-01
s1E1(1)us1E1(2)us1E2(1)u
08:15-09:45- --- --- --
10:00-11:30- --- --- --
11:45-13:15- --- --- --
13:30-15:00- --- --- --
15:15-16:45- --- --- --
17:00-18:30F-wz (wyk) dr Witold UrbanikC113F-wz (wyk) dr Witold UrbanikC113F-wz (wyk) dr Witold UrbanikC113
18:45-20:15Elekt (wyk) dr Witold UrbanikC113Elekt (wyk) dr Witold UrbanikC113Elekt (wyk) dr Witold UrbanikC113
Czwartek 2022-06-02
s1E1(1)us1E1(2)us1E2(1)u
08:15-09:45- --- --- --
10:00-11:30- --- --- --
11:45-13:15- --- --- --
13:30-15:00- --- --- --
15:15-16:45- --- --- --
17:00-18:30MP (wyk) dr in¿. Jerzy Ku¶Online_103MP (wyk) dr in¿. Jerzy Ku¶Online_103MP (wyk) dr in¿. Jerzy Ku¶Online_103
18:45-20:15- --- --- --
Sobota 2022-06-04
s1E1(1)us1E1(2)us1E2(1)u
08:15-09:45- --F-wz (lab) dr Witold UrbanikC25Mite (lab) mgr in¿. Jan DudaD7
10:00-11:30F-wz (lab) dr Witold UrbanikC25Elekt (lab) mgr in¿. Krystian SadowskiD16Mite (lab) mgr in¿. Jan DudaD7
11:45-13:15Mite (lab) mgr in¿. Jan DudaD7Elekt (lab) mgr in¿. Krystian SadowskiD16F-wz (lab) dr Witold UrbanikC25
13:45-15:15Mite (lab) mgr in¿. Jan DudaD7- --Elekt (lab) mgr in¿. Krystian SadowskiD16
15:30-17:00Mater (lab) dr in¿. Stefan KozerskiC24Mite (lab) mgr in¿. Jan DudaD7Elekt (lab) mgr in¿. Krystian SadowskiD16
17:15-18:45Elekt (lab) mgr in¿. Krystian SadowskiD16Mite (lab) mgr in¿. Jan DudaD7Mater (lab) dr in¿. Stefan KozerskiC24
19:00-20:30Elekt (lab) mgr in¿. Krystian SadowskiD16Mater (lab) dr in¿. Stefan KozerskiC24- --
Sobota 2022-06-11
s1E1(1)us1E1(2)us1E2(1)u
08:15-09:45Iip (lab) mgr in¿. Krzysztof KolbuszA244Elekt (lab) mgr in¿. Krystian SadowskiD7Iip (lab) mgr in¿. Marcin ¯mudaA213
10:00-11:30Iip (lab) mgr in¿. Krzysztof KolbuszA244Iip (lab) dr in¿. Piotr NadybskiA218Elekt (lab) mgr in¿. Krystian SadowskiD7
11:45-13:15Matem (æw) mgr Jan SzyllerC205Matem (æw) mgr Jan SzyllerC205Elekt (lab) mgr in¿. Krystian SadowskiD7
13:45-15:15Elekt (lab) mgr in¿. Krystian SadowskiD7Mite (lab) mgr in¿. Jan DudaD16Matem (æw) mgr Jan SzyllerC205
15:30-17:00MP (wyk) dr in¿. Jerzy Ku¶A144MP (wyk) dr in¿. Jerzy Ku¶A144MP (wyk) dr in¿. Jerzy Ku¶A144
17:15-18:45Mite (lab) mgr in¿. Jan DudaD16- --- --
19:00-20:30- --- --Mite (lab) mgr in¿. Jan DudaD16

SkrotNazwa
MaterMateria³oznawstwo
ElektElektrotechnika
F-wzFizyka - wybrane zagadnienia
MPMechanika P³ynów
PzimPodstawy zarz±dzania i marketingu
IipInformatyka i programowanie
WdpzWprowadzenie do praktyki zawodowej
MiteMetrologia i techniki eksperymentu
MatemMatematyka
PaPrzedsiêbiorczo¶æ akademicka
Sp(Seminarium przemys³owe (fakultatywne)

Legenda:



Informacja 1h [x/-] lub 1h [-/x] oznacza, ¿e zajêci± trwaj± w tym bloku 45 minut i zaplanowane s± odpowiednio w pierwszej lub drugiej jego po³owie.