SpecjalnoŠ: s1INF



Komunikaty:

Podstawy psychologii - dr Dorota Domi˝ska - Werbel
Modu│y ogˇlnouczelniane do wyboru (student wybiera 2 z 4 modu│ˇw):
Personal branding - dr Anna Kowal - Orczykowska
Organizacje pozarz▒dowe - dr Anna Banaszewska
Podstawy filozofii - dr Jan Pazgan
s1INF1(1)s1INF1(2)s1INF2(1)s1INF2(2)
Wtorek 2019-10-01
s1INF1(1)s1INF1(2)s1INF2(1)s1INF2(2)
08:15-09:45------------
10:00-11:30Pb-Mo (wyk)dr Anna Kowal-OrczykowskaC113Pb-Mo (wyk)dr Anna Kowal-OrczykowskaC113Pb-Mo (wyk)dr Anna Kowal-OrczykowskaC113Pb-Mo (wyk)dr Anna Kowal-OrczykowskaC113
11:45-13:15Op-Mo (wyk)dr Anna BanaszewskaA36Op-Mo (wyk)dr Anna BanaszewskaA36Op-Mo (wyk)dr Anna BanaszewskaA36Op-Mo (wyk)dr Anna BanaszewskaA36
13:30-15:00Pp-Mo (wyk)dr Dorota Domi˝ska-WerbelC113Pp-Mo (wyk)dr Dorota Domi˝ska-WerbelC113Pp-Mo (wyk)dr Dorota Domi˝ska-WerbelC113Pp-Mo (wyk)dr Dorota Domi˝ska-WerbelC113
15:15-16:45------------
17:00-18:30------------
18:45-20:15------------
Žroda 2019-10-02
s1INF1(1)s1INF1(2)s1INF2(1)s1INF2(2)
08:15-09:45---Fizyk (lab)dr Witold UrbanikC25PpI (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC11---
10:00-11:30---Fizyk (lab)dr Witold UrbanikC25PpI (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC10---
11:45-13:15---PpI (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC10Fizyk (lab)dr Witold UrbanikC25---
13:30-15:00------Fizyk (lab)dr Witold UrbanikC25---
15:15-16:45---------Fizyk (lab)dr Witold UrbanikC25
17:00-18:30---------Fizyk (lab)dr Witold UrbanikC25
18:45-20:15------------
Czwartek 2019-10-03
s1INF1(1)s1INF1(2)s1INF2(1)s1INF2(2)
08:15-09:45------------
10:00-11:30------------
11:45-13:15PpI (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA36PpI (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA36PpI (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA36PpI (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA36
13:30-15:00Wdik (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA36Wdik (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA36Wdik (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA36Wdik (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA36
15:15-16:45Matem (Šw)mgr Janina P│askonka-FietkowskaC225Matem (Šw)mgr Janina P│askonka-FietkowskaC225Wdik (Šw)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC222Wdik (Šw)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC222
17:00-18:30Wdik (Šw)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC222Wdik (Šw)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC222Matem (Šw)dr Marek Gorzela˝czykA13Matem (Šw)dr Marek Gorzela˝czykA13
18:45-20:15------------
Pi▒tek 2019-10-04
s1INF1(1)s1INF1(2)s1INF2(1)s1INF2(2)
08:15-09:45Matem (wyk)dr Karol SelwatC212Matem (wyk)dr Karol SelwatC212Matem (wyk)dr Karol SelwatC212Matem (wyk)dr Karol SelwatC212
10:00-11:30Matem (wyk)dr Karol SelwatC212Matem (wyk)dr Karol SelwatC212Matem (wyk)dr Karol SelwatC212Matem (wyk)dr Karol SelwatC212
11:45-13:15------------
13:30-15:00------------
15:15-16:45------------
17:00-18:30------------
18:45-20:15------------
Poniedzia│ek 2019-10-07
s1INF1(1)s1INF1(2)s1INF2(1)s1INF2(2)
08:15-09:45------------
10:00-11:30---------PpI (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczA244
11:45-13:15---------PpI (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczA244
13:30-15:00Fizyk (wyk)prof. dr hab. in┐. W│odzimierz KordylewskiE1Fizyk (wyk)prof. dr hab. in┐. W│odzimierz KordylewskiE1Fizyk (wyk)prof. dr hab. in┐. W│odzimierz KordylewskiE1Fizyk (wyk)prof. dr hab. in┐. W│odzimierz KordylewskiE1
15:15-16:45Fizyk (wyk)prof. dr hab. in┐. W│odzimierz KordylewskiE1Fizyk (wyk)prof. dr hab. in┐. W│odzimierz KordylewskiE1Fizyk (wyk)prof. dr hab. in┐. W│odzimierz KordylewskiE1Fizyk (wyk)prof. dr hab. in┐. W│odzimierz KordylewskiE1
17:00-18:30------------
18:45-20:15------------
Wtorek 2019-10-08
s1INF1(1)s1INF1(2)s1INF2(1)s1INF2(2)
08:15-09:45------------
10:00-11:30Pb-Mo (wyk)dr Anna Kowal-OrczykowskaE1Pb-Mo (wyk)dr Anna Kowal-OrczykowskaE1Pb-Mo (wyk)dr Anna Kowal-OrczykowskaE1Pb-Mo (wyk)dr Anna Kowal-OrczykowskaE1
11:45-13:15Op-Mo (wyk)dr Anna BanaszewskaA36Op-Mo (wyk)dr Anna BanaszewskaA36Op-Mo (wyk)dr Anna BanaszewskaA36Op-Mo (wyk)dr Anna BanaszewskaA36
13:30-15:00Pp-Mo (wyk)dr Dorota Domi˝ska-WerbelE1Pp-Mo (wyk)dr Dorota Domi˝ska-WerbelE1Pp-Mo (wyk)dr Dorota Domi˝ska-WerbelE1Pp-Mo (wyk)dr Dorota Domi˝ska-WerbelE1
15:15-16:45Pf-Mo (wyk)dr Jan PazganE1Pf-Mo (wyk)dr Jan PazganE1Pf-Mo (wyk)dr Jan PazganE1Pf-Mo (wyk)dr Jan PazganE1
17:00-18:30------------
18:45-20:15------------
Žroda 2019-10-09
s1INF1(1)s1INF1(2)s1INF2(1)s1INF2(2)
08:15-09:45PpI (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC11---------
10:00-11:30PpI (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC10---------
11:45-13:15Fizyk (lab)dr Witold UrbanikC25PpI (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC10------
13:30-15:00Fizyk (lab)dr Witold UrbanikC25---------
15:15-16:45Wdt (wyk)dr in┐. Zygmunt Domaga│aE1Wdt (wyk)dr in┐. Zygmunt Domaga│aE1Wdt (wyk)dr in┐. Zygmunt Domaga│aE1Wdt (wyk)dr in┐. Zygmunt Domaga│aE1
17:00-18:30Wdt (wyk)dr in┐. Zygmunt Domaga│aE1Wdt (wyk)dr in┐. Zygmunt Domaga│aE1Wdt (wyk)dr in┐. Zygmunt Domaga│aE1Wdt (wyk)dr in┐. Zygmunt Domaga│aE1
18:45-20:15------------
Czwartek 2019-10-10
s1INF1(1)s1INF1(2)s1INF2(1)s1INF2(2)
08:15-09:45Wdik (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczE1Wdik (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczE1Wdik (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczE1Wdik (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczE1
10:00-11:30PpI (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczE1PpI (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczE1PpI (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczE1PpI (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczE1
11:45-13:15------Matem (Šw)dr Marek Gorzela˝czykA212Matem (Šw)dr Marek Gorzela˝czykA212
13:30-15:00Matem (Šw)mgr Janina P│askonka-FietkowskaC225Matem (Šw)mgr Janina P│askonka-FietkowskaC225Wdik (Šw)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC222Wdik (Šw)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC222
15:15-16:45Wdik (Šw)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC222Wdik (Šw)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC222Ppwi (Šw)mgr Aldona SondejC19Ppwi (Šw)mgr Aldona SondejC19
17:00-18:30Ppwi (wyk)mgr Aldona SondejC212Ppwi (wyk)mgr Aldona SondejC212Ppwi (wyk)mgr Aldona SondejC212Ppwi (wyk)mgr Aldona SondejC212
18:45-20:15Ppwi (wyk)mgr Aldona SondejC212Ppwi (wyk)mgr Aldona SondejC212Ppwi (wyk)mgr Aldona SondejC212Ppwi (wyk)mgr Aldona SondejC212
Wtorek 2019-10-15
s1INF1(1)s1INF1(2)s1INF2(1)s1INF2(2)
08:15-09:45------------
10:00-11:30Pb-Mo (wyk)dr Anna Kowal-OrczykowskaE1Pb-Mo (wyk)dr Anna Kowal-OrczykowskaE1Pb-Mo (wyk)dr Anna Kowal-OrczykowskaE1Pb-Mo (wyk)dr Anna Kowal-OrczykowskaE1
11:45-13:15Op-Mo (wyk)dr Anna BanaszewskaA36Op-Mo (wyk)dr Anna BanaszewskaA36Op-Mo (wyk)dr Anna BanaszewskaA36Op-Mo (wyk)dr Anna BanaszewskaA36
13:30-15:00Pp-Mo (wyk)dr Dorota Domi˝ska-WerbelE1Pp-Mo (wyk)dr Dorota Domi˝ska-WerbelE1Pp-Mo (wyk)dr Dorota Domi˝ska-WerbelE1Pp-Mo (wyk)dr Dorota Domi˝ska-WerbelE1
15:15-16:45Pf-Mo (wyk)dr Jan PazganE1Pf-Mo (wyk)dr Jan PazganE1Pf-Mo (wyk)dr Jan PazganE1Pf-Mo (wyk)dr Jan PazganE1
17:00-18:30------------
18:45-20:15------------
Žroda 2019-10-16
s1INF1(1)s1INF1(2)s1INF2(1)s1INF2(2)
08:15-09:45---Fizyk (lab)dr Witold UrbanikC25PpI (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC11---
10:00-11:30---Fizyk (lab)dr Witold UrbanikC25PpI (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC10---
11:45-13:15---PpI (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC10Fizyk (lab)dr Witold UrbanikC25---
13:30-15:00------Fizyk (lab)dr Witold UrbanikC25---
15:15-16:45---------Fizyk (lab)dr Witold UrbanikC25
17:00-18:30---------Fizyk (lab)dr Witold UrbanikC25
18:45-20:15------------
Czwartek 2019-10-17
s1INF1(1)s1INF1(2)s1INF2(1)s1INF2(2)
08:15-09:45------------
10:00-11:30------------
11:45-13:15PpI (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA36PpI (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA36PpI (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA36PpI (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA36
13:30-15:00Wdik (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA36Wdik (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA36Wdik (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA36Wdik (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA36
15:15-16:45Matem (Šw)mgr Janina P│askonka-FietkowskaC225Matem (Šw)mgr Janina P│askonka-FietkowskaC225Wdik (Šw)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC222Wdik (Šw)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC222
17:00-18:30Wdik (Šw)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC222Wdik (Šw)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC222Matem (Šw)dr Marek Gorzela˝czykA146Matem (Šw)dr Marek Gorzela˝czykA146
18:45-20:15------------
Pi▒tek 2019-10-18
s1INF1(1)s1INF1(2)s1INF2(1)s1INF2(2)
08:15-09:45Matem (wyk)dr Karol SelwatC212Matem (wyk)dr Karol SelwatC212Matem (wyk)dr Karol SelwatC212Matem (wyk)dr Karol SelwatC212
10:00-11:30Matem (wyk)dr Karol SelwatC212Matem (wyk)dr Karol SelwatC212Matem (wyk)dr Karol SelwatC212Matem (wyk)dr Karol SelwatC212
11:45-13:15------------
13:30-15:00------------
15:15-16:45------------
17:00-18:30------------
18:45-20:15------------
Poniedzia│ek 2019-10-21
s1INF1(1)s1INF1(2)s1INF2(1)s1INF2(2)
08:15-09:45------------
10:00-11:30---------PpI (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC10
11:45-13:15---------PpI (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC10
13:30-15:00Fizyk (wyk)prof. dr hab. in┐. W│odzimierz KordylewskiE3Fizyk (wyk)prof. dr hab. in┐. W│odzimierz KordylewskiE3Fizyk (wyk)prof. dr hab. in┐. W│odzimierz KordylewskiE3Fizyk (wyk)prof. dr hab. in┐. W│odzimierz KordylewskiE3
15:15-16:45Fizyk (wyk)prof. dr hab. in┐. W│odzimierz KordylewskiE3Fizyk (wyk)prof. dr hab. in┐. W│odzimierz KordylewskiE3Fizyk (wyk)prof. dr hab. in┐. W│odzimierz KordylewskiE3Fizyk (wyk)prof. dr hab. in┐. W│odzimierz KordylewskiE3
17:00-18:30------------
18:45-20:15------------
Wtorek 2019-10-22
s1INF1(1)s1INF1(2)s1INF2(1)s1INF2(2)
08:15-09:45Pb-Mo (wyk)dr Anna Kowal-OrczykowskaE1Pb-Mo (wyk)dr Anna Kowal-OrczykowskaE1Pb-Mo (wyk)dr Anna Kowal-OrczykowskaE1Pb-Mo (wyk)dr Anna Kowal-OrczykowskaE1
10:00-11:30Pb-Mo (wyk)dr Anna Kowal-OrczykowskaE1Pb-Mo (wyk)dr Anna Kowal-OrczykowskaE1Pb-Mo (wyk)dr Anna Kowal-OrczykowskaE1Pb-Mo (wyk)dr Anna Kowal-OrczykowskaE1
11:45-13:15Op-Mo (wyk)dr Anna BanaszewskaA36Op-Mo (wyk)dr Anna BanaszewskaA36Op-Mo (wyk)dr Anna BanaszewskaA36Op-Mo (wyk)dr Anna BanaszewskaA36
13:30-15:00Pp-Mo (wyk)dr Dorota Domi˝ska-WerbelE1Pp-Mo (wyk)dr Dorota Domi˝ska-WerbelE1Pp-Mo (wyk)dr Dorota Domi˝ska-WerbelE1Pp-Mo (wyk)dr Dorota Domi˝ska-WerbelE1
15:15-16:45Pf-Mo (wyk)dr Jan PazganE1Pf-Mo (wyk)dr Jan PazganE1Pf-Mo (wyk)dr Jan PazganE1Pf-Mo (wyk)dr Jan PazganE1
17:00-18:30------------
18:45-20:15------------
Žroda 2019-10-23
s1INF1(1)s1INF1(2)s1INF2(1)s1INF2(2)
08:15-09:45PpI (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC11---------
10:00-11:30PpI (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC10---------
11:45-13:15Fizyk (lab)dr Witold UrbanikC25PpI (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC10------
13:30-15:00Fizyk (lab)dr Witold UrbanikC25---------
15:15-16:45Wdt (wyk)dr in┐. Zygmunt Domaga│aE1Wdt (wyk)dr in┐. Zygmunt Domaga│aE1Wdt (wyk)dr in┐. Zygmunt Domaga│aE1Wdt (wyk)dr in┐. Zygmunt Domaga│aE1
17:00-18:30Wdt (wyk)dr in┐. Zygmunt Domaga│aE1Wdt (wyk)dr in┐. Zygmunt Domaga│aE1Wdt (wyk)dr in┐. Zygmunt Domaga│aE1Wdt (wyk)dr in┐. Zygmunt Domaga│aE1
18:45-20:15------------
Czwartek 2019-10-24
s1INF1(1)s1INF1(2)s1INF2(1)s1INF2(2)
08:15-09:45PpI (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC113PpI (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC113PpI (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC113PpI (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC113
10:00-11:30Wdik (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczE1Wdik (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczE1Wdik (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczE1Wdik (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczE1
11:45-13:15Ppwi (Šw)mgr Aldona SondejC19Ppwi (Šw)mgr Aldona SondejC19Matem (Šw)dr Marek Gorzela˝czykC226Matem (Šw)dr Marek Gorzela˝czykC226
13:30-15:00Matem (Šw)mgr Janina P│askonka-FietkowskaC225Matem (Šw)mgr Janina P│askonka-FietkowskaC225Wdik (Šw)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC222Wdik (Šw)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC222
15:15-16:45Wdik (Šw)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC222Wdik (Šw)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC222Ppwi (Šw)mgr Aldona SondejC19Ppwi (Šw)mgr Aldona SondejC19
17:00-18:30Ppwi (wyk)mgr Aldona SondejC224Ppwi (wyk)mgr Aldona SondejC224Ppwi (wyk)mgr Aldona SondejC224Ppwi (wyk)mgr Aldona SondejC224
18:45-20:15Ppwi (wyk)mgr Aldona SondejC224Ppwi (wyk)mgr Aldona SondejC224Ppwi (wyk)mgr Aldona SondejC224Ppwi (wyk)mgr Aldona SondejC224
Pi▒tek 2019-10-25
s1INF1(1)s1INF1(2)s1INF2(1)s1INF2(2)
08:15-09:45Matem (wyk)dr Karol SelwatC212Matem (wyk)dr Karol SelwatC212Matem (wyk)dr Karol SelwatC212Matem (wyk)dr Karol SelwatC212
10:00-11:30Matem (wyk)dr Karol SelwatC212Matem (wyk)dr Karol SelwatC212Matem (wyk)dr Karol SelwatC212Matem (wyk)dr Karol SelwatC212
11:45-13:15------------
13:30-15:00------------
15:15-16:45------------
17:00-18:30------------
18:45-20:15------------
Poniedzia│ek 2019-10-28
s1INF1(1)s1INF1(2)s1INF2(1)s1INF2(2)
08:15-09:45------PpI (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC10---
10:00-11:30------PpI (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC10---
11:45-13:15PpI (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC10---------
13:30-15:00PpI (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC10---------
15:15-16:45------------
17:00-18:30------------
18:45-20:15------------
Wtorek 2019-10-29
s1INF1(1)s1INF1(2)s1INF2(1)s1INF2(2)
08:15-09:45------------
10:00-11:30Pb-Mo (wyk)dr Anna Kowal-OrczykowskaE1Pb-Mo (wyk)dr Anna Kowal-OrczykowskaE1Pb-Mo (wyk)dr Anna Kowal-OrczykowskaE1Pb-Mo (wyk)dr Anna Kowal-OrczykowskaE1
11:45-13:15Op-Mo (wyk)dr Anna BanaszewskaA36Op-Mo (wyk)dr Anna BanaszewskaA36Op-Mo (wyk)dr Anna BanaszewskaA36Op-Mo (wyk)dr Anna BanaszewskaA36
13:30-15:00Pp-Mo (wyk)dr Dorota Domi˝ska-WerbelE1Pp-Mo (wyk)dr Dorota Domi˝ska-WerbelE1Pp-Mo (wyk)dr Dorota Domi˝ska-WerbelE1Pp-Mo (wyk)dr Dorota Domi˝ska-WerbelE1
15:15-16:45Pf-Mo (wyk)dr Jan PazganE1Pf-Mo (wyk)dr Jan PazganE1Pf-Mo (wyk)dr Jan PazganE1Pf-Mo (wyk)dr Jan PazganE1
17:00-18:30------------
18:45-20:15------------
Žroda 2019-10-30
s1INF1(1)s1INF1(2)s1INF2(1)s1INF2(2)
08:15-09:45---Fizyk (lab)dr Witold UrbanikC25PpI (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC11---
10:00-11:30---Fizyk (lab)dr Witold UrbanikC25PpI (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC10---
11:45-13:15---PpI (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC10Fizyk (lab)dr Witold UrbanikC25---
13:30-15:00------Fizyk (lab)dr Witold UrbanikC25---
15:15-16:45---------Fizyk (lab)dr Witold UrbanikC25
17:00-18:30---------Fizyk (lab)dr Witold UrbanikC25
18:45-20:15------------
Czwartek 2019-10-31
s1INF1(1)s1INF1(2)s1INF2(1)s1INF2(2)
08:15-09:45------------
10:00-11:30------------
11:45-13:15PpI (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA36PpI (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA36PpI (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA36PpI (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA36
13:30-15:00Wdik (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA36Wdik (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA36Wdik (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA36Wdik (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA36
15:15-16:45Matem (Šw)mgr Janina P│askonka-FietkowskaC225Matem (Šw)mgr Janina P│askonka-FietkowskaC225Wdik (Šw)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC222Wdik (Šw)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC222
17:00-18:30Wdik (Šw)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC222Wdik (Šw)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC222Matem (Šw)dr Marek Gorzela˝czykC227Matem (Šw)dr Marek Gorzela˝czykC227
18:45-20:15------------
Poniedzia│ek 2019-11-04
s1INF1(1)s1INF1(2)s1INF2(1)s1INF2(2)
08:15-09:45------------
10:00-11:30------------
11:45-13:15---------PpI (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC10
13:30-15:00---------PpI (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC10
15:15-16:45Fizyk (wyk)prof. dr hab. in┐. W│odzimierz KordylewskiE1Fizyk (wyk)prof. dr hab. in┐. W│odzimierz KordylewskiE1Fizyk (wyk)prof. dr hab. in┐. W│odzimierz KordylewskiE1Fizyk (wyk)prof. dr hab. in┐. W│odzimierz KordylewskiE1
17:00-18:30Fizyk (wyk)prof. dr hab. in┐. W│odzimierz KordylewskiE1Fizyk (wyk)prof. dr hab. in┐. W│odzimierz KordylewskiE1Fizyk (wyk)prof. dr hab. in┐. W│odzimierz KordylewskiE1Fizyk (wyk)prof. dr hab. in┐. W│odzimierz KordylewskiE1
18:45-20:15------------
Wtorek 2019-11-05
s1INF1(1)s1INF1(2)s1INF2(1)s1INF2(2)
08:15-09:45------------
10:00-11:30Pb-Mo (wyk)dr Anna Kowal-OrczykowskaE1Pb-Mo (wyk)dr Anna Kowal-OrczykowskaE1Pb-Mo (wyk)dr Anna Kowal-OrczykowskaE1Pb-Mo (wyk)dr Anna Kowal-OrczykowskaE1
11:45-13:15Op-Mo (wyk)dr Anna BanaszewskaA36Op-Mo (wyk)dr Anna BanaszewskaA36Op-Mo (wyk)dr Anna BanaszewskaA36Op-Mo (wyk)dr Anna BanaszewskaA36
13:30-15:00Pp-Mo (wyk)dr Dorota Domi˝ska-WerbelE1Pp-Mo (wyk)dr Dorota Domi˝ska-WerbelE1Pp-Mo (wyk)dr Dorota Domi˝ska-WerbelE1Pp-Mo (wyk)dr Dorota Domi˝ska-WerbelE1
15:15-16:45Pf-Mo (wyk)dr Jan PazganE1Pf-Mo (wyk)dr Jan PazganE1Pf-Mo (wyk)dr Jan PazganE1Pf-Mo (wyk)dr Jan PazganE1
17:00-18:30------------
18:45-20:15------------
Žroda 2019-11-06
s1INF1(1)s1INF1(2)s1INF2(1)s1INF2(2)
08:15-09:45PpI (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC11---------
10:00-11:30PpI (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC10---------
11:45-13:15Fizyk (lab)dr Witold UrbanikC25PpI (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC10------
13:30-15:00Fizyk (lab)dr Witold UrbanikC25---------
15:15-16:45Wdt (wyk)dr in┐. Zygmunt Domaga│aC125Wdt (wyk)dr in┐. Zygmunt Domaga│aC125Wdt (wyk)dr in┐. Zygmunt Domaga│aC125Wdt (wyk)dr in┐. Zygmunt Domaga│aC125
17:00-18:30Wdt (wyk)dr in┐. Zygmunt Domaga│aC125Wdt (wyk)dr in┐. Zygmunt Domaga│aC125Wdt (wyk)dr in┐. Zygmunt Domaga│aC125Wdt (wyk)dr in┐. Zygmunt Domaga│aC125
18:45-20:15------------
Czwartek 2019-11-07
s1INF1(1)s1INF1(2)s1INF2(1)s1INF2(2)
08:15-09:45Wdik (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC212Wdik (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC212Wdik (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC212Wdik (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC212
10:00-11:30PpI (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC212PpI (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC212PpI (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC212PpI (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC212
11:45-13:15Ppwi (Šw)mgr Aldona SondejC19Ppwi (Šw)mgr Aldona SondejC19Matem (Šw)dr Marek Gorzela˝czykC123Matem (Šw)dr Marek Gorzela˝czykC123
13:30-15:00Matem (Šw)mgr Janina P│askonka-FietkowskaC225Matem (Šw)mgr Janina P│askonka-FietkowskaC225Wdik (Šw)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA217Wdik (Šw)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA217
15:15-16:45Wdik (Šw)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC222Wdik (Šw)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC222Ppwi (Šw)mgr Aldona SondejA31Ppwi (Šw)mgr Aldona SondejA31
17:00-18:30Ppwi (wyk)mgr Aldona SondejA14Ppwi (wyk)mgr Aldona SondejA14Ppwi (wyk)mgr Aldona SondejA14Ppwi (wyk)mgr Aldona SondejA14
18:45-20:15Ppwi (wyk)mgr Aldona SondejA14Ppwi (wyk)mgr Aldona SondejA14Ppwi (wyk)mgr Aldona SondejA14Ppwi (wyk)mgr Aldona SondejA14
Wtorek 2019-11-12
s1INF1(1)s1INF1(2)s1INF2(1)s1INF2(2)
08:15-09:45------------
10:00-11:30Pb-Mo (wyk)dr Anna Kowal-OrczykowskaE1Pb-Mo (wyk)dr Anna Kowal-OrczykowskaE1Pb-Mo (wyk)dr Anna Kowal-OrczykowskaE1Pb-Mo (wyk)dr Anna Kowal-OrczykowskaE1
11:45-13:15Op-Mo (wyk)dr Anna BanaszewskaA36Op-Mo (wyk)dr Anna BanaszewskaA36Op-Mo (wyk)dr Anna BanaszewskaA36Op-Mo (wyk)dr Anna BanaszewskaA36
13:30-15:00Pp-Mo (wyk)dr Dorota Domi˝ska-WerbelE1Pp-Mo (wyk)dr Dorota Domi˝ska-WerbelE1Pp-Mo (wyk)dr Dorota Domi˝ska-WerbelE1Pp-Mo (wyk)dr Dorota Domi˝ska-WerbelE1
15:15-16:45Pf-Mo (wyk)dr Jan PazganE1Pf-Mo (wyk)dr Jan PazganE1Pf-Mo (wyk)dr Jan PazganE1Pf-Mo (wyk)dr Jan PazganE1
17:00-18:30------------
18:45-20:15------------
Žroda 2019-11-13
s1INF1(1)s1INF1(2)s1INF2(1)s1INF2(2)
08:15-09:45---Fizyk (lab)dr Witold UrbanikC25PpI (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC11---
10:00-11:30---Fizyk (lab)dr Witold UrbanikC25PpI (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC10---
11:45-13:15---PpI (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC10Fizyk (lab)dr Witold UrbanikC25---
13:30-15:00------Fizyk (lab)dr Witold UrbanikC25---
15:15-16:45---------Fizyk (lab)dr Witold UrbanikC25
17:00-18:30---------Fizyk (lab)dr Witold UrbanikC25
18:45-20:15------------
Czwartek 2019-11-14
s1INF1(1)s1INF1(2)s1INF2(1)s1INF2(2)
08:15-09:45------------
10:00-11:30------------
11:45-13:15PpI (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA36PpI (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA36PpI (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA36PpI (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA36
13:30-15:00Wdik (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA36Wdik (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA36Wdik (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA36Wdik (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA36
15:15-16:45Matem (Šw)mgr Janina P│askonka-FietkowskaC225Matem (Šw)mgr Janina P│askonka-FietkowskaC225Wdik (Šw)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC222Wdik (Šw)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC222
17:00-18:30Wdik (Šw)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC222Wdik (Šw)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC222Matem (Šw)dr Marek Gorzela˝czykA31Matem (Šw)dr Marek Gorzela˝czykA31
18:45-20:15------------
Pi▒tek 2019-11-15
s1INF1(1)s1INF1(2)s1INF2(1)s1INF2(2)
08:15-09:45Matem (wyk)dr Karol SelwatC212Matem (wyk)dr Karol SelwatC212Matem (wyk)dr Karol SelwatC212Matem (wyk)dr Karol SelwatC212
10:00-11:30Matem (wyk)dr Karol SelwatC212Matem (wyk)dr Karol SelwatC212Matem (wyk)dr Karol SelwatC212Matem (wyk)dr Karol SelwatC212
11:45-13:15------------
13:30-15:00------------
15:15-16:45------------
17:00-18:30------------
18:45-20:15------------
Poniedzia│ek 2019-11-18
s1INF1(1)s1INF1(2)s1INF2(1)s1INF2(2)
08:15-09:45------------
10:00-11:30---------PpI (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC10
11:45-13:15---------PpI (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC10
13:30-15:00PpI (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC10---------
15:15-16:45Fizyk (wyk)prof. dr hab. in┐. W│odzimierz KordylewskiE2Fizyk (wyk)prof. dr hab. in┐. W│odzimierz KordylewskiE2Fizyk (wyk)prof. dr hab. in┐. W│odzimierz KordylewskiE2Fizyk (wyk)prof. dr hab. in┐. W│odzimierz KordylewskiE2
17:00-18:30Fizyk (wyk)prof. dr hab. in┐. W│odzimierz KordylewskiE2Fizyk (wyk)prof. dr hab. in┐. W│odzimierz KordylewskiE2Fizyk (wyk)prof. dr hab. in┐. W│odzimierz KordylewskiE2Fizyk (wyk)prof. dr hab. in┐. W│odzimierz KordylewskiE2
18:45-20:15------------
Wtorek 2019-11-19
s1INF1(1)s1INF1(2)s1INF2(1)s1INF2(2)
08:15-09:45------------
10:00-11:30Pb-Mo (wyk)dr Anna Kowal-OrczykowskaE1Pb-Mo (wyk)dr Anna Kowal-OrczykowskaE1Pb-Mo (wyk)dr Anna Kowal-OrczykowskaE1Pb-Mo (wyk)dr Anna Kowal-OrczykowskaE1
11:45-13:15Op-Mo (wyk)dr Anna BanaszewskaA36Op-Mo (wyk)dr Anna BanaszewskaA36Op-Mo (wyk)dr Anna BanaszewskaA36Op-Mo (wyk)dr Anna BanaszewskaA36
13:30-15:00Pp-Mo (wyk)dr Dorota Domi˝ska-WerbelE1Pp-Mo (wyk)dr Dorota Domi˝ska-WerbelE1Pp-Mo (wyk)dr Dorota Domi˝ska-WerbelE1Pp-Mo (wyk)dr Dorota Domi˝ska-WerbelE1
15:15-16:45Pf-Mo (wyk)dr Jan PazganE1Pf-Mo (wyk)dr Jan PazganE1Pf-Mo (wyk)dr Jan PazganE1Pf-Mo (wyk)dr Jan PazganE1
17:00-18:30Pf-Mo (wyk)dr Jan PazganE1Pf-Mo (wyk)dr Jan PazganE1Pf-Mo (wyk)dr Jan PazganE1Pf-Mo (wyk)dr Jan PazganE1
18:45-20:15------------
Žroda 2019-11-20
s1INF1(1)s1INF1(2)s1INF2(1)s1INF2(2)
08:15-09:45------------
10:00-11:30------------
11:45-13:15Fizyk (lab)dr Witold UrbanikC25---------
13:30-15:00Fizyk (lab)dr Witold UrbanikC25---------
15:15-16:45Wdt (wyk)dr in┐. Zygmunt Domaga│aE1Wdt (wyk)dr in┐. Zygmunt Domaga│aE1Wdt (wyk)dr in┐. Zygmunt Domaga│aE1Wdt (wyk)dr in┐. Zygmunt Domaga│aE1
17:00-18:30Wdt (wyk)dr in┐. Zygmunt Domaga│aE1Wdt (wyk)dr in┐. Zygmunt Domaga│aE1Wdt (wyk)dr in┐. Zygmunt Domaga│aE1Wdt (wyk)dr in┐. Zygmunt Domaga│aE1
18:45-20:15------------
Czwartek 2019-11-21
s1INF1(1)s1INF1(2)s1INF2(1)s1INF2(2)
08:15-09:45Wdik (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC113Wdik (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC113Wdik (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC113Wdik (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC113
10:00-11:30PpI (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczE1PpI (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczE1PpI (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczE1PpI (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczE1
11:45-13:15Ppwi (Šw)mgr Aldona SondejC222Ppwi (Šw)mgr Aldona SondejC222Matem (Šw)dr Marek Gorzela˝czykC227Matem (Šw)dr Marek Gorzela˝czykC227
13:30-15:00Matem (Šw)mgr Janina P│askonka-FietkowskaC225Matem (Šw)mgr Janina P│askonka-FietkowskaC225Wdik (Šw)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC19Wdik (Šw)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC19
15:15-16:45Wdik (Šw)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC19Wdik (Šw)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC19Ppwi (Šw)mgr Aldona SondejA31Ppwi (Šw)mgr Aldona SondejA31
17:00-18:30Ppwi (wyk)mgr Aldona SondejA14Ppwi (wyk)mgr Aldona SondejA14Ppwi (wyk)mgr Aldona SondejA14Ppwi (wyk)mgr Aldona SondejA14
18:45-20:15Ppwi (wyk)mgr Aldona SondejA14Ppwi (wyk)mgr Aldona SondejA14Ppwi (wyk)mgr Aldona SondejA14Ppwi (wyk)mgr Aldona SondejA14
Wtorek 2019-11-26
s1INF1(1)s1INF1(2)s1INF2(1)s1INF2(2)
08:15-09:45------------
10:00-11:30Pb-Mo (wyk)dr Anna Kowal-OrczykowskaE1Pb-Mo (wyk)dr Anna Kowal-OrczykowskaE1Pb-Mo (wyk)dr Anna Kowal-OrczykowskaE1Pb-Mo (wyk)dr Anna Kowal-OrczykowskaE1
11:45-13:15Op-Mo (wyk)dr Anna BanaszewskaA36Op-Mo (wyk)dr Anna BanaszewskaA36Op-Mo (wyk)dr Anna BanaszewskaA36Op-Mo (wyk)dr Anna BanaszewskaA36
13:30-15:00Pp-Mo (wyk)dr Dorota Domi˝ska-WerbelE1Pp-Mo (wyk)dr Dorota Domi˝ska-WerbelE1Pp-Mo (wyk)dr Dorota Domi˝ska-WerbelE1Pp-Mo (wyk)dr Dorota Domi˝ska-WerbelE1
15:15-16:45Pf-Mo (wyk)dr Jan PazganE1Pf-Mo (wyk)dr Jan PazganE1Pf-Mo (wyk)dr Jan PazganE1Pf-Mo (wyk)dr Jan PazganE1
17:00-18:30------------
18:45-20:15------------
Žroda 2019-11-27
s1INF1(1)s1INF1(2)s1INF2(1)s1INF2(2)
08:15-09:45---Fizyk (lab)dr Witold UrbanikC25------
10:00-11:30---Fizyk (lab)dr Witold UrbanikC25------
11:45-13:15------Fizyk (lab)dr Witold UrbanikC25---
13:30-15:00------Fizyk (lab)dr Witold UrbanikC25---
15:15-16:45---------Fizyk (lab)dr Witold UrbanikC25
17:00-18:30---------Fizyk (lab)dr Witold UrbanikC25
18:45-20:15------------
Czwartek 2019-11-28
s1INF1(1)s1INF1(2)s1INF2(1)s1INF2(2)
08:15-09:45------------
10:00-11:30------------
11:45-13:15Wdik (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA144Wdik (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA144Wdik (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA144Wdik (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA144
13:30-15:00Matem (Šw)mgr Janina P│askonka-FietkowskaC225Matem (Šw)mgr Janina P│askonka-FietkowskaC225Wdik (Šw)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC227Wdik (Šw)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC227
15:15-16:45PpI (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC212PpI (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC212PpI (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC212PpI (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC212
17:00-18:30Wdik (Šw)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC222Wdik (Šw)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC222Matem (Šw)dr Marek Gorzela˝czykC227Matem (Šw)dr Marek Gorzela˝czykC227
18:45-20:15---Fizyk (lab)dr Witold UrbanikC25------
Pi▒tek 2019-11-29
s1INF1(1)s1INF1(2)s1INF2(1)s1INF2(2)
08:15-09:45Matem (wyk)dr Karol SelwatC212Matem (wyk)dr Karol SelwatC212Matem (wyk)dr Karol SelwatC212Matem (wyk)dr Karol SelwatC212
10:00-11:30Matem (wyk)dr Karol SelwatC212Matem (wyk)dr Karol SelwatC212Matem (wyk)dr Karol SelwatC212Matem (wyk)dr Karol SelwatC212
11:45-13:15------------
13:30-15:00------------
15:15-16:45------------
17:00-18:30------------
18:45-20:15------------
Poniedzia│ek 2019-12-02
s1INF1(1)s1INF1(2)s1INF2(1)s1INF2(2)
08:15-09:45------------
10:00-11:30------------
11:45-13:15------------
13:30-15:00Fizyk (wyk)prof. dr hab. in┐. W│odzimierz KordylewskiE2Fizyk (wyk)prof. dr hab. in┐. W│odzimierz KordylewskiE2Fizyk (wyk)prof. dr hab. in┐. W│odzimierz KordylewskiE2Fizyk (wyk)prof. dr hab. in┐. W│odzimierz KordylewskiE2
15:15-16:45Fizyk (wyk)prof. dr hab. in┐. W│odzimierz KordylewskiE2Fizyk (wyk)prof. dr hab. in┐. W│odzimierz KordylewskiE2Fizyk (wyk)prof. dr hab. in┐. W│odzimierz KordylewskiE2Fizyk (wyk)prof. dr hab. in┐. W│odzimierz KordylewskiE2
17:00-18:30------------
18:45-20:15------------
Wtorek 2019-12-03
s1INF1(1)s1INF1(2)s1INF2(1)s1INF2(2)
08:15-09:45------------
10:00-11:30------------
11:45-13:15Op-Mo (wyk)dr Anna BanaszewskaA36Op-Mo (wyk)dr Anna BanaszewskaA36Op-Mo (wyk)dr Anna BanaszewskaA36Op-Mo (wyk)dr Anna BanaszewskaA36
13:30-15:00Pp-Mo (wyk)dr Dorota Domi˝ska-WerbelE1Pp-Mo (wyk)dr Dorota Domi˝ska-WerbelE1Pp-Mo (wyk)dr Dorota Domi˝ska-WerbelE1Pp-Mo (wyk)dr Dorota Domi˝ska-WerbelE1
15:15-16:45Pf-Mo (wyk)dr Jan PazganE1Pf-Mo (wyk)dr Jan PazganE1Pf-Mo (wyk)dr Jan PazganE1Pf-Mo (wyk)dr Jan PazganE1
17:00-18:30------------
18:45-20:15------------
Žroda 2019-12-04
s1INF1(1)s1INF1(2)s1INF2(1)s1INF2(2)
08:15-09:45------------
10:00-11:30------------
11:45-13:15Fizyk (lab)dr Witold UrbanikC25---------
13:30-15:00Fizyk (lab)dr Witold UrbanikC25---------
15:15-16:45Wdt (wyk)dr in┐. Zygmunt Domaga│aE1Wdt (wyk)dr in┐. Zygmunt Domaga│aE1Wdt (wyk)dr in┐. Zygmunt Domaga│aE1Wdt (wyk)dr in┐. Zygmunt Domaga│aE1
17:00-18:30Wdt (wyk)dr in┐. Zygmunt Domaga│aE1Wdt (wyk)dr in┐. Zygmunt Domaga│aE1Wdt (wyk)dr in┐. Zygmunt Domaga│aE1Wdt (wyk)dr in┐. Zygmunt Domaga│aE1
18:45-20:15------------
Czwartek 2019-12-05
s1INF1(1)s1INF1(2)s1INF2(1)s1INF2(2)
08:15-09:45Wdik (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC125Wdik (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC125Wdik (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC125Wdik (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC125
10:00-11:30PpI (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczE1PpI (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczE1PpI (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczE1PpI (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczE1
11:45-13:15Ppwi (Šw)mgr Aldona SondejC222Ppwi (Šw)mgr Aldona SondejC222Matem (Šw)dr Marek Gorzela˝czykC227Matem (Šw)dr Marek Gorzela˝czykC227
13:30-15:00Matem (Šw)mgr Janina P│askonka-FietkowskaC225Matem (Šw)mgr Janina P│askonka-FietkowskaC225Wdik (Šw)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC19Wdik (Šw)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC19
15:15-16:45Wdik (Šw)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC19Wdik (Šw)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC19Ppwi (Šw)mgr Aldona SondejC222Ppwi (Šw)mgr Aldona SondejC222
17:00-18:30Ppwi (wyk)mgr Aldona SondejC113Ppwi (wyk)mgr Aldona SondejC113Ppwi (wyk)mgr Aldona SondejC113Ppwi (wyk)mgr Aldona SondejC113
18:45-20:15Ppwi (wyk)mgr Aldona SondejC113Ppwi (wyk)mgr Aldona SondejC113Ppwi (wyk)mgr Aldona SondejC113Ppwi (wyk)mgr Aldona SondejC113
Poniedzia│ek 2019-12-09
s1INF1(1)s1INF1(2)s1INF2(1)s1INF2(2)
08:15-09:45---PpI (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC10------
10:00-11:30---PpI (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC10------
11:45-13:15---------PpI (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC10
13:30-15:00---------PpI (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC10
15:15-16:45------------
17:00-18:30------------
18:45-20:15------------
Wtorek 2019-12-10
s1INF1(1)s1INF1(2)s1INF2(1)s1INF2(2)
08:15-09:45------------
10:00-11:30Pb-Mo (wyk)dr Anna Kowal-OrczykowskaE1Pb-Mo (wyk)dr Anna Kowal-OrczykowskaE1Pb-Mo (wyk)dr Anna Kowal-OrczykowskaE1Pb-Mo (wyk)dr Anna Kowal-OrczykowskaE1
11:45-13:15Op-Mo (wyk)dr Anna BanaszewskaA36Op-Mo (wyk)dr Anna BanaszewskaA36Op-Mo (wyk)dr Anna BanaszewskaA36Op-Mo (wyk)dr Anna BanaszewskaA36
13:30-15:00Pp-Mo (wyk)dr Dorota Domi˝ska-WerbelE1Pp-Mo (wyk)dr Dorota Domi˝ska-WerbelE1Pp-Mo (wyk)dr Dorota Domi˝ska-WerbelE1Pp-Mo (wyk)dr Dorota Domi˝ska-WerbelE1
15:15-16:45Pf-Mo (wyk)dr Jan PazganE1Pf-Mo (wyk)dr Jan PazganE1Pf-Mo (wyk)dr Jan PazganE1Pf-Mo (wyk)dr Jan PazganE1
17:00-18:30------------
18:45-20:15------------
Žroda 2019-12-11
s1INF1(1)s1INF1(2)s1INF2(1)s1INF2(2)
08:15-09:45---Fizyk (lab)dr Witold UrbanikC25PpI (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC11---
10:00-11:30---Fizyk (lab)dr Witold UrbanikC25PpI (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC10---
11:45-13:15---PpI (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC10Fizyk (lab)dr Witold UrbanikC25---
13:30-15:00------Fizyk (lab)dr Witold UrbanikC25---
15:15-16:45---------Fizyk (lab)dr Witold UrbanikC25
17:00-18:30---------Fizyk (lab)dr Witold UrbanikC25
18:45-20:15------------
Czwartek 2019-12-12
s1INF1(1)s1INF1(2)s1INF2(1)s1INF2(2)
08:15-09:45------------
10:00-11:30------------
11:45-13:15Wdik (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC125Wdik (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC125Wdik (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC125Wdik (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC125
13:30-15:00Matem (Šw)mgr Janina P│askonka-FietkowskaC225Matem (Šw)mgr Janina P│askonka-FietkowskaC225Wdik (Šw)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC221Wdik (Šw)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC221
15:15-16:45PpI (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC125PpI (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC125PpI (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC125PpI (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC125
17:00-18:30Wdik (Šw)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC222Wdik (Šw)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC222Matem (Šw)dr Marek Gorzela˝czykC227Matem (Šw)dr Marek Gorzela˝czykC227
18:45-20:15------------
Pi▒tek 2019-12-13
s1INF1(1)s1INF1(2)s1INF2(1)s1INF2(2)
08:15-09:45Matem (wyk)dr Karol SelwatC224Matem (wyk)dr Karol SelwatC224Matem (wyk)dr Karol SelwatC224Matem (wyk)dr Karol SelwatC224
10:00-11:30Matem (wyk)dr Karol SelwatC224Matem (wyk)dr Karol SelwatC224Matem (wyk)dr Karol SelwatC224Matem (wyk)dr Karol SelwatC224
11:45-13:15------------
13:30-15:00------------
15:15-16:45------------
17:00-18:30------------
18:45-20:15------------
Poniedzia│ek 2019-12-16
s1INF1(1)s1INF1(2)s1INF2(1)s1INF2(2)
08:15-09:45------------
10:00-11:30---------PpI (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC10
11:45-13:15---------PpI (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC10
13:30-15:00------PpI (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC10---
15:15-16:45Fizyk (wyk)prof. dr hab. in┐. W│odzimierz KordylewskiC212Fizyk (wyk)prof. dr hab. in┐. W│odzimierz KordylewskiC212Fizyk (wyk)prof. dr hab. in┐. W│odzimierz KordylewskiC212Fizyk (wyk)prof. dr hab. in┐. W│odzimierz KordylewskiC212
17:00-18:30Fizyk (wyk)prof. dr hab. in┐. W│odzimierz KordylewskiC212Fizyk (wyk)prof. dr hab. in┐. W│odzimierz KordylewskiC212Fizyk (wyk)prof. dr hab. in┐. W│odzimierz KordylewskiC212Fizyk (wyk)prof. dr hab. in┐. W│odzimierz KordylewskiC212
18:45-20:15------------
Wtorek 2019-12-17
s1INF1(1)s1INF1(2)s1INF2(1)s1INF2(2)
08:15-09:45------------
10:00-11:30Pb-Mo (wyk)dr Anna Kowal-OrczykowskaE1Pb-Mo (wyk)dr Anna Kowal-OrczykowskaE1Pb-Mo (wyk)dr Anna Kowal-OrczykowskaE1Pb-Mo (wyk)dr Anna Kowal-OrczykowskaE1
11:45-13:15Op-Mo (wyk)dr Anna BanaszewskaA36Op-Mo (wyk)dr Anna BanaszewskaA36Op-Mo (wyk)dr Anna BanaszewskaA36Op-Mo (wyk)dr Anna BanaszewskaA36
13:30-15:00Pp-Mo (wyk)dr Dorota Domi˝ska-WerbelE1Pp-Mo (wyk)dr Dorota Domi˝ska-WerbelE1Pp-Mo (wyk)dr Dorota Domi˝ska-WerbelE1Pp-Mo (wyk)dr Dorota Domi˝ska-WerbelE1
15:15-16:45Pf-Mo (wyk)dr Jan PazganE1Pf-Mo (wyk)dr Jan PazganE1Pf-Mo (wyk)dr Jan PazganE1Pf-Mo (wyk)dr Jan PazganE1
17:00-18:30------------
18:45-20:15------------
Žroda 2019-12-18
s1INF1(1)s1INF1(2)s1INF2(1)s1INF2(2)
08:15-09:45PpI (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC11---------
10:00-11:30PpI (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC10---------
11:45-13:15Fizyk (lab)dr Witold UrbanikC25PpI (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC10------
13:30-15:00Fizyk (lab)dr Witold UrbanikC25---------
15:15-16:45Wdt (wyk)dr in┐. Zygmunt Domaga│aE1Wdt (wyk)dr in┐. Zygmunt Domaga│aE1Wdt (wyk)dr in┐. Zygmunt Domaga│aE1Wdt (wyk)dr in┐. Zygmunt Domaga│aE1
17:00-18:30Wdt (wyk)dr in┐. Zygmunt Domaga│aE1Wdt (wyk)dr in┐. Zygmunt Domaga│aE1Wdt (wyk)dr in┐. Zygmunt Domaga│aE1Wdt (wyk)dr in┐. Zygmunt Domaga│aE1
18:45-20:15------------
Czwartek 2019-12-19
s1INF1(1)s1INF1(2)s1INF2(1)s1INF2(2)
08:15-09:45Wdik (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC113Wdik (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC113Wdik (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC113Wdik (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC113
10:00-11:30PpI (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC113PpI (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC113PpI (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC113PpI (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC113
11:45-13:15Ppwi (Šw)mgr Aldona SondejC113Ppwi (Šw)mgr Aldona SondejC113Matem (Šw)dr Marek Gorzela˝czykC227Matem (Šw)dr Marek Gorzela˝czykC227
13:30-15:00Matem (Šw)mgr Janina P│askonka-FietkowskaC225Matem (Šw)mgr Janina P│askonka-FietkowskaC225Wdik (Šw)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC222Wdik (Šw)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC222
15:15-16:45Wdik (Šw)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC222Wdik (Šw)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC222Ppwi (Šw)mgr Aldona SondejC19Ppwi (Šw)mgr Aldona SondejC19
17:00-18:30Ppwi (wyk)mgr Aldona SondejC113Ppwi (wyk)mgr Aldona SondejC113Ppwi (wyk)mgr Aldona SondejC113Ppwi (wyk)mgr Aldona SondejC113
18:45-20:15Ppwi (wyk)mgr Aldona SondejC113Ppwi (wyk)mgr Aldona SondejC113Ppwi (wyk)mgr Aldona SondejC113Ppwi (wyk)mgr Aldona SondejC113
Czwartek 2020-01-02
s1INF1(1)s1INF1(2)s1INF2(1)s1INF2(2)
08:15-09:45------------
10:00-11:30------------
11:45-13:15------Ppwi (Šw)mgr Aldona SondejA31Ppwi (Šw)mgr Aldona SondejA31
13:30-15:00Ppwi (wyk)mgr Aldona SondejA14Ppwi (wyk)mgr Aldona SondejA14Ppwi (wyk)mgr Aldona SondejA14Ppwi (wyk)mgr Aldona SondejA14
15:15-16:45Ppwi (wyk)mgr Aldona SondejA14Ppwi (wyk)mgr Aldona SondejA14Ppwi (wyk)mgr Aldona SondejA14Ppwi (wyk)mgr Aldona SondejA14
17:00-18:30Ppwi (Šw)mgr Aldona SondejA31Ppwi (Šw)mgr Aldona SondejA31------
18:45-20:15Ppwi (Šw)mgr Aldona SondejA31Ppwi (Šw)mgr Aldona SondejA31------
Wtorek 2020-01-07
s1INF1(1)s1INF1(2)s1INF2(1)s1INF2(2)
08:15-09:45------------
10:00-11:30Pb-Mo (wyk)dr Anna Kowal-OrczykowskaE1Pb-Mo (wyk)dr Anna Kowal-OrczykowskaE1Pb-Mo (wyk)dr Anna Kowal-OrczykowskaE1Pb-Mo (wyk)dr Anna Kowal-OrczykowskaE1
11:45-13:15Op-Mo (wyk)dr Anna BanaszewskaA36Op-Mo (wyk)dr Anna BanaszewskaA36Op-Mo (wyk)dr Anna BanaszewskaA36Op-Mo (wyk)dr Anna BanaszewskaA36
13:30-15:00Pp-Mo (wyk)dr Dorota Domi˝ska-WerbelE1Pp-Mo (wyk)dr Dorota Domi˝ska-WerbelE1Pp-Mo (wyk)dr Dorota Domi˝ska-WerbelE1Pp-Mo (wyk)dr Dorota Domi˝ska-WerbelE1
15:15-16:45Pf-Mo (wyk)dr Jan PazganE1Pf-Mo (wyk)dr Jan PazganE1Pf-Mo (wyk)dr Jan PazganE1Pf-Mo (wyk)dr Jan PazganE1
17:00-18:30------------
18:45-20:15------------
Žroda 2020-01-08
s1INF1(1)s1INF1(2)s1INF2(1)s1INF2(2)
08:15-09:45PpI (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC11---------
10:00-11:30PpI (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC10Fizyk (lab)dr Witold UrbanikC25------
11:45-13:15---PpI (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC10Fizyk (lab)dr Witold UrbanikC25---
13:30-15:00------Fizyk (lab)dr Witold UrbanikC25---
15:15-16:45---------Fizyk (lab)dr Witold UrbanikC25
17:00-18:30---------Fizyk (lab)dr Witold UrbanikC25
18:45-20:15------------
Czwartek 2020-01-09
s1INF1(1)s1INF1(2)s1INF2(1)s1INF2(2)
08:15-09:45------------
10:00-11:30------------
11:45-13:15Wdik (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczE3Wdik (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczE3Wdik (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczE3Wdik (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczE3
13:30-15:00Matem (Šw)mgr Janina P│askonka-FietkowskaC225Matem (Šw)mgr Janina P│askonka-FietkowskaC225Wdik (Šw)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA146Wdik (Šw)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA146
15:15-16:45PpI (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA14PpI (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA14PpI (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA14PpI (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA14
17:00-18:30Wdik (Šw)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC222Wdik (Šw)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC222Matem (Šw)dr Marek Gorzela˝czykA31Matem (Šw)dr Marek Gorzela˝czykA31
18:45-20:15------------
Pi▒tek 2020-01-10
s1INF1(1)s1INF1(2)s1INF2(1)s1INF2(2)
08:15-09:45Matem (wyk)dr Karol SelwatC224Matem (wyk)dr Karol SelwatC224Matem (wyk)dr Karol SelwatC224Matem (wyk)dr Karol SelwatC224
10:00-11:30Matem (wyk)dr Karol SelwatC224Matem (wyk)dr Karol SelwatC224Matem (wyk)dr Karol SelwatC224Matem (wyk)dr Karol SelwatC224
11:45-13:15------------
13:30-15:00------------
15:15-16:45------------
17:00-18:30------------
18:45-20:15------------
Poniedzia│ek 2020-01-13
s1INF1(1)s1INF1(2)s1INF2(1)s1INF2(2)
08:15-09:45------------
10:00-11:30---------PpI (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC10
11:45-13:15---------PpI (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC10
13:30-15:00---PpI (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC10------
15:15-16:45Fizyk (wyk)prof. dr hab. in┐. W│odzimierz KordylewskiC212Fizyk (wyk)prof. dr hab. in┐. W│odzimierz KordylewskiC212Fizyk (wyk)prof. dr hab. in┐. W│odzimierz KordylewskiC212Fizyk (wyk)prof. dr hab. in┐. W│odzimierz KordylewskiC212
17:00-18:30Fizyk (wyk)prof. dr hab. in┐. W│odzimierz KordylewskiC212Fizyk (wyk)prof. dr hab. in┐. W│odzimierz KordylewskiC212Fizyk (wyk)prof. dr hab. in┐. W│odzimierz KordylewskiC212Fizyk (wyk)prof. dr hab. in┐. W│odzimierz KordylewskiC212
18:45-20:15------------
Wtorek 2020-01-14
s1INF1(1)s1INF1(2)s1INF2(1)s1INF2(2)
08:15-09:45------------
10:00-11:30Pb-Mo (wyk)dr Anna Kowal-OrczykowskaE1Pb-Mo (wyk)dr Anna Kowal-OrczykowskaE1Pb-Mo (wyk)dr Anna Kowal-OrczykowskaE1Pb-Mo (wyk)dr Anna Kowal-OrczykowskaE1
11:45-13:15Op-Mo (wyk)dr Anna BanaszewskaA36Op-Mo (wyk)dr Anna BanaszewskaA36Op-Mo (wyk)dr Anna BanaszewskaA36Op-Mo (wyk)dr Anna BanaszewskaA36
13:30-15:00Pp-Mo (wyk)dr Dorota Domi˝ska-WerbelE1Pp-Mo (wyk)dr Dorota Domi˝ska-WerbelE1Pp-Mo (wyk)dr Dorota Domi˝ska-WerbelE1Pp-Mo (wyk)dr Dorota Domi˝ska-WerbelE1
15:15-16:45Pf-Mo (wyk)dr Jan PazganE1Pf-Mo (wyk)dr Jan PazganE1Pf-Mo (wyk)dr Jan PazganE1Pf-Mo (wyk)dr Jan PazganE1
17:00-18:30------------
18:45-20:15------------
Žroda 2020-01-15
s1INF1(1)s1INF1(2)s1INF2(1)s1INF2(2)
08:15-09:45PpI (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC11---------
10:00-11:30PpI (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC10---------
11:45-13:15Fizyk (lab)dr Witold UrbanikC25PpI (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC10------
13:30-15:00---------Fizyk (lab)dr Witold UrbanikC25
15:15-16:45Wdt (wyk)dr in┐. Zygmunt Domaga│aE1Wdt (wyk)dr in┐. Zygmunt Domaga│aE1Wdt (wyk)dr in┐. Zygmunt Domaga│aE1Wdt (wyk)dr in┐. Zygmunt Domaga│aE1
17:00-18:30Wdt (wyk)dr in┐. Zygmunt Domaga│aE1Wdt (wyk)dr in┐. Zygmunt Domaga│aE1Wdt (wyk)dr in┐. Zygmunt Domaga│aE1Wdt (wyk)dr in┐. Zygmunt Domaga│aE1
18:45-20:15------------
Czwartek 2020-01-16
s1INF1(1)s1INF1(2)s1INF2(1)s1INF2(2)
08:15-09:45Wdik (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC113Wdik (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC113Wdik (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC113Wdik (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC113
10:00-11:30PpI (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC113PpI (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC113PpI (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC113PpI (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC113
11:45-13:15Ppwi (Šw)mgr Aldona SondejC222Ppwi (Šw)mgr Aldona SondejC222Matem (Šw)dr Marek Gorzela˝czykC227Matem (Šw)dr Marek Gorzela˝czykC227
13:30-15:00Matem (Šw)mgr Janina P│askonka-FietkowskaC225Matem (Šw)mgr Janina P│askonka-FietkowskaC225Wdik (Šw)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC19Wdik (Šw)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC19
15:15-16:45Wdik (Šw)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC19Wdik (Šw)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC19Ppwi (Šw)mgr Aldona SondejC222Ppwi (Šw)mgr Aldona SondejC222
17:00-18:30Ppwi (wyk)mgr Aldona SondejA14Ppwi (wyk)mgr Aldona SondejA14Ppwi (wyk)mgr Aldona SondejA14Ppwi (wyk)mgr Aldona SondejA14
18:45-20:15------------
Poniedzia│ek 2020-01-20
s1INF1(1)s1INF1(2)s1INF2(1)s1INF2(2)
08:15-09:45------------
10:00-11:30------------
11:45-13:15------------
13:30-15:00---------PpI (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC10
15:15-16:45Fizyk (wyk)prof. dr hab. in┐. W│odzimierz KordylewskiC125Fizyk (wyk)prof. dr hab. in┐. W│odzimierz KordylewskiC125Fizyk (wyk)prof. dr hab. in┐. W│odzimierz KordylewskiC125Fizyk (wyk)prof. dr hab. in┐. W│odzimierz KordylewskiC125
17:00-18:30------------
18:45-20:15------------
Wtorek 2020-01-21
s1INF1(1)s1INF1(2)s1INF2(1)s1INF2(2)
08:15-09:45------------
10:00-11:30Pb-Mo (wyk)dr Anna Kowal-OrczykowskaE1Pb-Mo (wyk)dr Anna Kowal-OrczykowskaE1Pb-Mo (wyk)dr Anna Kowal-OrczykowskaE1Pb-Mo (wyk)dr Anna Kowal-OrczykowskaE1
11:45-13:15Op-Mo (wyk)dr Anna BanaszewskaA36Op-Mo (wyk)dr Anna BanaszewskaA36Op-Mo (wyk)dr Anna BanaszewskaA36Op-Mo (wyk)dr Anna BanaszewskaA36
13:30-15:00Pp-Mo (wyk)dr Dorota Domi˝ska-WerbelE1Pp-Mo (wyk)dr Dorota Domi˝ska-WerbelE1Pp-Mo (wyk)dr Dorota Domi˝ska-WerbelE1Pp-Mo (wyk)dr Dorota Domi˝ska-WerbelE1
15:15-16:45Pf-Mo (wyk)dr Jan PazganE1Pf-Mo (wyk)dr Jan PazganE1Pf-Mo (wyk)dr Jan PazganE1Pf-Mo (wyk)dr Jan PazganE1
17:00-18:30------------
18:45-20:15------------
Žroda 2020-01-22
s1INF1(1)s1INF1(2)s1INF2(1)s1INF2(2)
08:15-09:45------PpI (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC11---
10:00-11:30---Fizyk (lab)dr Witold UrbanikC25PpI (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC10---
11:45-13:15---PpI (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC10Fizyk (lab)dr Witold UrbanikC25---
13:30-15:00------------
15:15-16:45------------
17:00-18:30------------
18:45-20:15Wdt (wyk)dr in┐. Zygmunt Domaga│aC224Wdt (wyk)dr in┐. Zygmunt Domaga│aC224Wdt (wyk)dr in┐. Zygmunt Domaga│aC224Wdt (wyk)dr in┐. Zygmunt Domaga│aC224
Czwartek 2020-01-23
s1INF1(1)s1INF1(2)s1INF2(1)s1INF2(2)
08:15-09:45------------
10:00-11:30------------
11:45-13:15PpI (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA144PpI (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA144PpI (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA144PpI (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA144
13:30-15:00Wdik (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA144Wdik (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA144Wdik (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA144Wdik (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA144
15:15-16:45Matem (Šw)mgr Janina P│askonka-FietkowskaC225Matem (Šw)mgr Janina P│askonka-FietkowskaC225Wdik (Šw)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC222Wdik (Šw)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC222
17:00-18:30Wdik (Šw)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC222Wdik (Šw)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC222Matem (Šw)dr Marek Gorzela˝czykC227Matem (Šw)dr Marek Gorzela˝czykC227
18:45-20:15------------
Pi▒tek 2020-01-24
s1INF1(1)s1INF1(2)s1INF2(1)s1INF2(2)
08:15-09:45Matem (wyk)dr Karol SelwatC224Matem (wyk)dr Karol SelwatC224Matem (wyk)dr Karol SelwatC224Matem (wyk)dr Karol SelwatC224
10:00-11:30------------
11:45-13:15------------
13:30-15:00------------
15:15-16:45------------
17:00-18:30------------
18:45-20:15------------

SkrotNazwa
Pb-MoPersonal branding - Modu│ ogˇlnouczelniany
Op-MoOrganizacje pozarz▒dowe - Modu│ ogˇlnouczelniany
Pp-MoPodstawy psychologii - Modu│ ogˇlnouczelniany
FizykFizyka
PpIPodstawy programowania I
WdikWprowadzenie do in┐ynierii komputerowej
MatemMatematyka
Pf-MoPodstawy filozofii - Modu│ ogˇlnouczelniany
WdtWprowadzenie do techniki
PpwiPodstawy prawa w informatyce