SpecjalnoŠ: s1INF



Komunikaty:

s1INF1(1)s1INF1(2)s1INF2(1)
Žroda 2020-02-19
s1INF1(1)s1INF1(2)s1INF2(1)
08:15-09:45PpII (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC11------
10:00-11:30---PpII (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC10Md (Šw)dr in┐. Ryszard RŕbowskiC221
11:45-13:15Md (Šw)dr in┐. Ryszard RŕbowskiC221Md (Šw)dr in┐. Ryszard RŕbowskiC221PpII (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC10
13:30-15:00Md (wyk)dr hab. in┐. Wojciech KordeckiA36Md (wyk)dr hab. in┐. Wojciech KordeckiA36Md (wyk)dr hab. in┐. Wojciech KordeckiA36
15:15-16:45Md (wyk)dr hab. in┐. Wojciech KordeckiA36Md (wyk)dr hab. in┐. Wojciech KordeckiA36Md (wyk)dr hab. in┐. Wojciech KordeckiA36
17:00-18:30---------
18:45-20:15---------
Czwartek 2020-02-20
s1INF1(1)s1INF1(2)s1INF2(1)
08:15-09:45---------
10:00-11:30PpII (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC224PpII (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC224PpII (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC224
11:45-13:15Peim (wyk)dr hab. in┐. Bogumi│a WnukowskaC212Peim (wyk)dr hab. in┐. Bogumi│a WnukowskaC212Peim (wyk)dr hab. in┐. Bogumi│a WnukowskaC212
13:30-15:00Peim (wyk)dr hab. in┐. Bogumi│a WnukowskaC212Peim (wyk)dr hab. in┐. Bogumi│a WnukowskaC212Peim (wyk)dr hab. in┐. Bogumi│a WnukowskaC212
15:15-16:45Matem (Šw)mgr Janina P│askonka-FietkowskaC221Matem (Šw)mgr Janina P│askonka-FietkowskaC221---
17:00-18:30------Matem (Šw)mgr Janina P│askonka-FietkowskaC221
18:45-20:15---------
Pi▒tek 2020-02-21
s1INF1(1)s1INF1(2)s1INF2(1)
08:15-09:45Matem (wyk)dr Karol SelwatC224Matem (wyk)dr Karol SelwatC224Matem (wyk)dr Karol SelwatC224
10:00-11:30Aisd (wyk)dr Aleksander KlosowC212Aisd (wyk)dr Aleksander KlosowC212Aisd (wyk)dr Aleksander KlosowC212
11:45-13:15Aisd (wyk)dr Aleksander KlosowC212Aisd (wyk)dr Aleksander KlosowC212Aisd (wyk)dr Aleksander KlosowC212
13:30-15:00---------
15:15-16:45---------
17:00-18:30---------
18:45-20:15---------
Poniedzia│ek 2020-02-24
s1INF1(1)s1INF1(2)s1INF2(1)
08:15-09:45---------
10:00-11:30Aisd (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC10------
11:45-13:15Aisd (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC11------
13:30-15:00---Aisd (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC11---
15:15-16:45---Aisd (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC10---
17:00-18:30---------
18:45-20:15---------
Žroda 2020-02-26
s1INF1(1)s1INF1(2)s1INF2(1)
08:15-09:45---Peim (lab)mgr in┐. Jan DudaD7PpII (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC11
10:00-11:30PpII (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC10---Peim (lab)mgr in┐. Jan DudaD7
11:45-13:15Peim (lab)mgr in┐. Jan DudaD7PpII (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC10Md (Šw)dr in┐. Ryszard RŕbowskiC19
13:30-15:00Md (Šw)dr in┐. Ryszard RŕbowskiC19Md (Šw)dr in┐. Ryszard RŕbowskiC19---
15:15-16:45---------
17:00-18:30---------
18:45-20:15---------
Czwartek 2020-02-27
s1INF1(1)s1INF1(2)s1INF2(1)
08:15-09:45---------
10:00-11:30PpII (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczE1PpII (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczE1PpII (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczE1
11:45-13:15Peim (wyk)dr hab. in┐. Bogumi│a WnukowskaC125Peim (wyk)dr hab. in┐. Bogumi│a WnukowskaC125Peim (wyk)dr hab. in┐. Bogumi│a WnukowskaC125
13:30-15:00Matem (Šw)mgr Janina P│askonka-FietkowskaA146Matem (Šw)mgr Janina P│askonka-FietkowskaA146---
15:15-16:45------Matem (Šw)mgr Janina P│askonka-FietkowskaA146
17:00-18:30---------
18:45-20:15---------
Pi▒tek 2020-02-28
s1INF1(1)s1INF1(2)s1INF2(1)
08:15-09:45------Pgk (lab)mgr in┐. Roman HojniakA244
10:00-11:30Aisd (wyk)dr Aleksander KlosowC212Aisd (wyk)dr Aleksander KlosowC212Aisd (wyk)dr Aleksander KlosowC212
11:45-13:15---Pgk (lab)mgr in┐. Roman HojniakA244---
13:30-15:00Pgk (lab)mgr in┐. Roman HojniakA244------
15:15-16:45---------
17:00-18:30---------
18:45-20:15---------
Poniedzia│ek 2020-03-02
s1INF1(1)s1INF1(2)s1INF2(1)
08:15-09:45---------
10:00-11:30------Aisd (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC10
11:45-13:15------Aisd (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC11
13:30-15:00---------
15:15-16:45---------
17:00-18:30---------
18:45-20:15---------
Žroda 2020-03-04
s1INF1(1)s1INF1(2)s1INF2(1)
08:15-09:45PpII (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC11------
10:00-11:30---PpII (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC10Md (Šw)dr in┐. Ryszard RŕbowskiC19
11:45-13:15Md (Šw)dr in┐. Ryszard RŕbowskiC19Md (Šw)dr in┐. Ryszard RŕbowskiC19PpII (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC10
13:30-15:00Md (wyk)dr hab. in┐. Wojciech KordeckiA36Md (wyk)dr hab. in┐. Wojciech KordeckiA36Md (wyk)dr hab. in┐. Wojciech KordeckiA36
15:15-16:45Md (wyk)dr hab. in┐. Wojciech KordeckiA36Md (wyk)dr hab. in┐. Wojciech KordeckiA36Md (wyk)dr hab. in┐. Wojciech KordeckiA36
17:00-18:30Pgk (wyk)dr Marek Miedzi˝skiA36Pgk (wyk)dr Marek Miedzi˝skiA36Pgk (wyk)dr Marek Miedzi˝skiA36
18:45-20:15Pgk (wyk)dr Marek Miedzi˝skiA36Pgk (wyk)dr Marek Miedzi˝skiA36Pgk (wyk)dr Marek Miedzi˝skiA36
Czwartek 2020-03-05
s1INF1(1)s1INF1(2)s1INF2(1)
08:15-09:45---------
10:00-11:30PpII (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC113PpII (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC113PpII (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC113
11:45-13:15Peim (wyk)dr hab. in┐. Bogumi│a WnukowskaA212Peim (wyk)dr hab. in┐. Bogumi│a WnukowskaA212Peim (wyk)dr hab. in┐. Bogumi│a WnukowskaA212
13:30-15:00Peim (wyk)dr hab. in┐. Bogumi│a WnukowskaA212Peim (wyk)dr hab. in┐. Bogumi│a WnukowskaA212Peim (wyk)dr hab. in┐. Bogumi│a WnukowskaA212
15:15-16:45Matem (Šw)mgr Janina P│askonka-FietkowskaC221Matem (Šw)mgr Janina P│askonka-FietkowskaC221---
17:00-18:30------Matem (Šw)mgr Janina P│askonka-FietkowskaC221
18:45-20:15---------
Pi▒tek 2020-03-06
s1INF1(1)s1INF1(2)s1INF2(1)
08:15-09:45---------
10:00-11:30Aisd (wyk)dr Aleksander KlosowC212Aisd (wyk)dr Aleksander KlosowC212Aisd (wyk)dr Aleksander KlosowC212
11:45-13:15Aisd (wyk)dr Aleksander KlosowC212Aisd (wyk)dr Aleksander KlosowC212Aisd (wyk)dr Aleksander KlosowC212
13:30-15:00---------
15:15-16:45---------
17:00-18:30---------
18:45-20:15---------
Poniedzia│ek 2020-03-09
s1INF1(1)s1INF1(2)s1INF2(1)
08:15-09:45---------
10:00-11:30------Aisd (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC10
11:45-13:15------Aisd (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC11
13:30-15:00---Aisd (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC11---
15:15-16:45---Aisd (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC10---
17:00-18:30---------
18:45-20:15---------
Žroda 2020-03-11
s1INF1(1)s1INF1(2)s1INF2(1)
08:15-09:45---Peim (lab)mgr in┐. Jan DudaD7PpII (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC11
10:00-11:30PpII (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC10---Peim (lab)mgr in┐. Jan DudaD7
11:45-13:15Peim (lab)mgr in┐. Jan DudaD7PpII (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC10Md (Šw)dr in┐. Ryszard RŕbowskiC222
13:30-15:00Md (Šw)dr in┐. Ryszard RŕbowskiC222Md (Šw)dr in┐. Ryszard RŕbowskiC222---
15:15-16:45---------
17:00-18:30---------
18:45-20:15---------
Czwartek 2020-03-12
s1INF1(1)s1INF1(2)s1INF2(1)
08:15-09:45PpII (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC125PpII (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC125PpII (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC125
10:00-11:30PpII (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC125PpII (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC125PpII (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC125
11:45-13:15Peim (wyk)dr hab. in┐. Bogumi│a WnukowskaC212Peim (wyk)dr hab. in┐. Bogumi│a WnukowskaC212Peim (wyk)dr hab. in┐. Bogumi│a WnukowskaC212
13:30-15:00Matem (wyk)dr Karol SelwatC212Matem (wyk)dr Karol SelwatC212Matem (wyk)dr Karol SelwatC212
15:15-16:45Matem (Šw)mgr Janina P│askonka-FietkowskaC221Matem (Šw)mgr Janina P│askonka-FietkowskaC221---
17:00-18:30------Matem (Šw)mgr Janina P│askonka-FietkowskaC221
18:45-20:15---------
Pi▒tek 2020-03-13
s1INF1(1)s1INF1(2)s1INF2(1)
08:15-09:45------Pgk (lab)mgr in┐. Roman HojniakA244
10:00-11:30Aisd (wyk)dr Aleksander KlosowC224Aisd (wyk)dr Aleksander KlosowC224Aisd (wyk)dr Aleksander KlosowC224
11:45-13:15---Pgk (lab)mgr in┐. Roman HojniakA244---
13:30-15:00Pgk (lab)mgr in┐. Roman HojniakA244------
15:15-16:45---------
17:00-18:30---------
18:45-20:15---------
Poniedzia│ek 2020-03-16
s1INF1(1)s1INF1(2)s1INF2(1)
08:15-09:45---------
10:00-11:30Aisd (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC10------
11:45-13:15Aisd (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC11------
13:30-15:00------Aisd (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC11
15:15-16:45------Aisd (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC10
17:00-18:30---------
18:45-20:15---------
Žroda 2020-03-18
s1INF1(1)s1INF1(2)s1INF2(1)
08:15-09:45PpII (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC11------
10:00-11:30---PpII (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC10Md (Šw)dr in┐. Ryszard RŕbowskiC222
11:45-13:15Md (Šw)dr in┐. Ryszard RŕbowskiC222Md (Šw)dr in┐. Ryszard RŕbowskiC222PpII (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC10
13:30-15:00Md (wyk)dr hab. in┐. Wojciech KordeckiE1Md (wyk)dr hab. in┐. Wojciech KordeckiE1Md (wyk)dr hab. in┐. Wojciech KordeckiE1
15:15-16:45Md (wyk)dr hab. in┐. Wojciech KordeckiE1Md (wyk)dr hab. in┐. Wojciech KordeckiE1Md (wyk)dr hab. in┐. Wojciech KordeckiE1
17:00-18:30Pgk (wyk)dr Marek Miedzi˝skiA144Pgk (wyk)dr Marek Miedzi˝skiA144Pgk (wyk)dr Marek Miedzi˝skiA144
18:45-20:15---------
Czwartek 2020-03-19
s1INF1(1)s1INF1(2)s1INF2(1)
08:15-09:45Matem (wyk)dr Karol SelwatC212Matem (wyk)dr Karol SelwatC212Matem (wyk)dr Karol SelwatC212
10:00-11:30PpII (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC125PpII (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC125PpII (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC125
11:45-13:15Peim (wyk)dr hab. in┐. Bogumi│a WnukowskaC212Peim (wyk)dr hab. in┐. Bogumi│a WnukowskaC212Peim (wyk)dr hab. in┐. Bogumi│a WnukowskaC212
13:30-15:00Peim (wyk)dr hab. in┐. Bogumi│a WnukowskaC212Peim (wyk)dr hab. in┐. Bogumi│a WnukowskaC212Peim (wyk)dr hab. in┐. Bogumi│a WnukowskaC212
15:15-16:45Matem (Šw)mgr Janina P│askonka-FietkowskaC221Matem (Šw)mgr Janina P│askonka-FietkowskaC221---
17:00-18:30------Matem (Šw)mgr Janina P│askonka-FietkowskaC221
18:45-20:15---------
Pi▒tek 2020-03-20
s1INF1(1)s1INF1(2)s1INF2(1)
08:15-09:45---------
10:00-11:30Aisd (wyk)dr Aleksander KlosowC212Aisd (wyk)dr Aleksander KlosowC212Aisd (wyk)dr Aleksander KlosowC212
11:45-13:15Aisd (wyk)dr Aleksander KlosowC212Aisd (wyk)dr Aleksander KlosowC212Aisd (wyk)dr Aleksander KlosowC212
13:30-15:00Matem (wyk)dr Karol SelwatC224Matem (wyk)dr Karol SelwatC224Matem (wyk)dr Karol SelwatC224
15:15-16:45Matem (wyk)dr Karol SelwatC224Matem (wyk)dr Karol SelwatC224Matem (wyk)dr Karol SelwatC224
17:00-18:30---------
18:45-20:15---------
Poniedzia│ek 2020-03-23
s1INF1(1)s1INF1(2)s1INF2(1)
08:15-09:45---------
10:00-11:30---Aisd (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC11---
11:45-13:15---Aisd (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC11---
13:30-15:00------Aisd (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC11
15:15-16:45------Aisd (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC10
17:00-18:30---------
18:45-20:15---------
Žroda 2020-03-25
s1INF1(1)s1INF1(2)s1INF2(1)
08:15-09:45---Peim (lab)mgr in┐. Jan DudaD7PpII (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC11
10:00-11:30PpII (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC10---Peim (lab)mgr in┐. Jan DudaD7
11:45-13:15Peim (lab)mgr in┐. Jan DudaD7PpII (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC10Md (Šw)dr in┐. Ryszard RŕbowskiC19
13:30-15:00Md (Šw)dr in┐. Ryszard RŕbowskiC19Md (Šw)dr in┐. Ryszard RŕbowskiC19---
15:15-16:45---------
17:00-18:30---------
18:45-20:15---------
Czwartek 2020-03-26
s1INF1(1)s1INF1(2)s1INF2(1)
08:15-09:45---------
10:00-11:30PpII (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC125PpII (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC125PpII (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC125
11:45-13:15Peim (wyk)dr hab. in┐. Bogumi│a WnukowskaA14Peim (wyk)dr hab. in┐. Bogumi│a WnukowskaA14Peim (wyk)dr hab. in┐. Bogumi│a WnukowskaA14
13:30-15:00------Matem (Šw)mgr Janina P│askonka-FietkowskaC222
15:15-16:45Matem (Šw)mgr Janina P│askonka-FietkowskaC222Matem (Šw)mgr Janina P│askonka-FietkowskaC222---
17:00-18:30Matem (Šw)mgr Janina P│askonka-FietkowskaC222Matem (Šw)mgr Janina P│askonka-FietkowskaC222---
18:45-20:15---------
Pi▒tek 2020-03-27
s1INF1(1)s1INF1(2)s1INF2(1)
08:15-09:45------Pgk (lab)mgr in┐. Roman HojniakA244
10:00-11:30Aisd (wyk)dr Aleksander KlosowC125Aisd (wyk)dr Aleksander KlosowC125Aisd (wyk)dr Aleksander KlosowC125
11:45-13:15---Pgk (lab)mgr in┐. Roman HojniakA244---
13:30-15:00Pgk (lab)mgr in┐. Roman HojniakA244------
15:15-16:45---------
17:00-18:30---------
18:45-20:15---------
Poniedzia│ek 2020-03-30
s1INF1(1)s1INF1(2)s1INF2(1)
08:15-09:45------PpII (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC10
10:00-11:30------Aisd (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC10
11:45-13:15------Aisd (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC11
13:30-15:00Aisd (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC11------
15:15-16:45Aisd (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC10------
17:00-18:30---------
18:45-20:15---------
Žroda 2020-04-01
s1INF1(1)s1INF1(2)s1INF2(1)
08:15-09:45PpII (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC11------
10:00-11:30---PpII (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC10Md (Šw)dr in┐. Ryszard RŕbowskiC221
11:45-13:15Md (Šw)dr in┐. Ryszard RŕbowskiC221Md (Šw)dr in┐. Ryszard RŕbowskiC221PpII (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC10
13:30-15:00Md (wyk)dr hab. in┐. Wojciech KordeckiE1Md (wyk)dr hab. in┐. Wojciech KordeckiE1Md (wyk)dr hab. in┐. Wojciech KordeckiE1
15:15-16:45Md (wyk)dr hab. in┐. Wojciech KordeckiE1Md (wyk)dr hab. in┐. Wojciech KordeckiE1Md (wyk)dr hab. in┐. Wojciech KordeckiE1
17:00-18:30Pgk (wyk)dr Marek Miedzi˝skiA36Pgk (wyk)dr Marek Miedzi˝skiA36Pgk (wyk)dr Marek Miedzi˝skiA36
18:45-20:15Pgk (wyk)dr Marek Miedzi˝skiA36Pgk (wyk)dr Marek Miedzi˝skiA36Pgk (wyk)dr Marek Miedzi˝skiA36
Czwartek 2020-04-02
s1INF1(1)s1INF1(2)s1INF2(1)
08:15-09:45---------
10:00-11:30PpII (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC224PpII (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC224PpII (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC224
11:45-13:15Peim (wyk)dr hab. in┐. Bogumi│a WnukowskaC212Peim (wyk)dr hab. in┐. Bogumi│a WnukowskaC212Peim (wyk)dr hab. in┐. Bogumi│a WnukowskaC212
13:30-15:00Peim (wyk)dr hab. in┐. Bogumi│a WnukowskaC212Peim (wyk)dr hab. in┐. Bogumi│a WnukowskaC212Peim (wyk)dr hab. in┐. Bogumi│a WnukowskaC212
15:15-16:45Matem (Šw)mgr Janina P│askonka-FietkowskaC222Matem (Šw)mgr Janina P│askonka-FietkowskaC222---
17:00-18:30------Matem (Šw)mgr Janina P│askonka-FietkowskaC222
18:45-20:15------Matem (Šw)mgr Janina P│askonka-FietkowskaC222
Pi▒tek 2020-04-03
s1INF1(1)s1INF1(2)s1INF2(1)
08:15-09:45Matem (wyk)dr Karol SelwatC224Matem (wyk)dr Karol SelwatC224Matem (wyk)dr Karol SelwatC224
10:00-11:30Aisd (wyk)dr Aleksander KlosowC212Aisd (wyk)dr Aleksander KlosowC212Aisd (wyk)dr Aleksander KlosowC212
11:45-13:15---------
13:30-15:00---------
15:15-16:45---------
17:00-18:30---------
18:45-20:15---------
Poniedzia│ek 2020-04-06
s1INF1(1)s1INF1(2)s1INF2(1)
08:15-09:45---------
10:00-11:30---Aisd (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC10Peim (lab)mgr in┐. Jan DudaD7
11:45-13:15---Aisd (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC11Peim (lab)mgr in┐. Jan DudaD7
13:30-15:00Peim (lab)mgr in┐. Jan DudaD7---Aisd (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC11
15:15-16:45Peim (lab)mgr in┐. Jan DudaD7---Aisd (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC10
17:00-18:30------PpII (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC10
18:45-20:15---------
Žroda 2020-04-08
s1INF1(1)s1INF1(2)s1INF2(1)
08:15-09:45---Peim (lab)mgr in┐. Jan DudaD7PpII (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC11
10:00-11:30PpII (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC10---Peim (lab)mgr in┐. Jan DudaD7
11:45-13:15Peim (lab)mgr in┐. Jan DudaD7PpII (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC10Md (Šw)dr in┐. Ryszard RŕbowskiC19
13:30-15:00Md (Šw)dr in┐. Ryszard RŕbowskiC19Md (Šw)dr in┐. Ryszard RŕbowskiC19---
15:15-16:45---------
17:00-18:30---------
18:45-20:15---------
Žroda 2020-04-15
s1INF1(1)s1INF1(2)s1INF2(1)
08:15-09:45------Md (Šw)dr in┐. Ryszard RŕbowskiC221
10:00-11:30------Md (Šw)dr in┐. Ryszard RŕbowskiC221
11:45-13:15Md (Šw)dr in┐. Ryszard RŕbowskiC221Md (Šw)dr in┐. Ryszard RŕbowskiC221---
13:30-15:00Md (wyk)dr hab. in┐. Wojciech KordeckiC113Md (wyk)dr hab. in┐. Wojciech KordeckiC113Md (wyk)dr hab. in┐. Wojciech KordeckiC113
15:15-16:45Md (wyk)dr hab. in┐. Wojciech KordeckiC113Md (wyk)dr hab. in┐. Wojciech KordeckiC113Md (wyk)dr hab. in┐. Wojciech KordeckiC113
17:00-18:30Pgk (wyk)dr Marek Miedzi˝skiA36Pgk (wyk)dr Marek Miedzi˝skiA36Pgk (wyk)dr Marek Miedzi˝skiA36
18:45-20:15---------
Czwartek 2020-04-16
s1INF1(1)s1INF1(2)s1INF2(1)
08:15-09:45---------
10:00-11:30PpII (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC125PpII (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC125PpII (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC125
11:45-13:15---------
13:30-15:00PpII (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA144PpII (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA144PpII (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA144
15:15-16:45Peim (wyk)dr hab. in┐. Bogumi│a WnukowskaC125Peim (wyk)dr hab. in┐. Bogumi│a WnukowskaC125Peim (wyk)dr hab. in┐. Bogumi│a WnukowskaC125
17:00-18:30Matem (Šw)mgr Janina P│askonka-FietkowskaC221Matem (Šw)mgr Janina P│askonka-FietkowskaC221---
18:45-20:15------Matem (Šw)mgr Janina P│askonka-FietkowskaC221
Pi▒tek 2020-04-17
s1INF1(1)s1INF1(2)s1INF2(1)
08:15-09:45---------
10:00-11:30Aisd (wyk)dr Aleksander KlosowC212Aisd (wyk)dr Aleksander KlosowC212Aisd (wyk)dr Aleksander KlosowC212
11:45-13:15Pgk (lab)mgr in┐. Roman HojniakA244------
13:30-15:00---------
15:15-16:45---------
17:00-18:30---------
18:45-20:15---------
Žroda 2020-04-22
s1INF1(1)s1INF1(2)s1INF2(1)
08:15-09:45Md (Šw)dr in┐. Ryszard RŕbowskiC222Md (Šw)dr in┐. Ryszard RŕbowskiC222---
10:00-11:30Md (Šw)dr in┐. Ryszard RŕbowskiC222Md (Šw)dr in┐. Ryszard RŕbowskiC222---
11:45-13:15---------
13:30-15:00---------
15:15-16:45---------
17:00-18:30---------
18:45-20:15---------
Czwartek 2020-04-23
s1INF1(1)s1INF1(2)s1INF2(1)
08:15-09:45PpII (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC125PpII (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC125PpII (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC125
10:00-11:30PpII (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC125PpII (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC125PpII (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC125
11:45-13:15---------
13:30-15:00---------
15:15-16:45---------
17:00-18:30---------
18:45-20:15---------
Pi▒tek 2020-04-24
s1INF1(1)s1INF1(2)s1INF2(1)
08:15-09:45Pgk (lab)mgr in┐. Roman HojniakA244------
10:00-11:30Aisd (wyk)dr Aleksander KlosowC113Aisd (wyk)dr Aleksander KlosowC113Aisd (wyk)dr Aleksander KlosowC113
11:45-13:15---Pgk (lab)mgr in┐. Roman HojniakA244---
13:30-15:00---Peim (lab)mgr in┐. Jan DudaD7Pgk (lab)mgr in┐. Roman HojniakA244
15:15-16:45---Peim (lab)mgr in┐. Jan DudaD7Pgk (lab)mgr in┐. Roman HojniakA244
17:00-18:30---------
18:45-20:15---------
Poniedzia│ek 2020-04-27
s1INF1(1)s1INF1(2)s1INF2(1)
08:15-09:45------PpII (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC10
10:00-11:30------Aisd (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC10
11:45-13:15------Aisd (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC11
13:30-15:00Aisd (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC11------
15:15-16:45Aisd (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC10------
17:00-18:30PpII (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC10------
18:45-20:15---------
Wtorek 2020-04-28
s1INF1(1)s1INF1(2)s1INF2(1)
08:15-09:45---------
10:00-11:30---Aisd (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczA244---
11:45-13:15---Aisd (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczA244---
13:30-15:00---------
15:15-16:45---------
17:00-18:30---------
18:45-20:15---------
Žroda 2020-04-29
s1INF1(1)s1INF1(2)s1INF2(1)
08:15-09:45PpII (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC11---Md (Šw)dr in┐. Ryszard RŕbowskiC221
10:00-11:30---PpII (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC10Md (Šw)dr in┐. Ryszard RŕbowskiC221
11:45-13:15Md (Šw)dr in┐. Ryszard RŕbowskiC221Md (Šw)dr in┐. Ryszard RŕbowskiC221PpII (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC10
13:30-15:00Md (wyk)dr hab. in┐. Wojciech KordeckiC125Md (wyk)dr hab. in┐. Wojciech KordeckiC125Md (wyk)dr hab. in┐. Wojciech KordeckiC125
15:15-16:45Md (wyk)dr hab. in┐. Wojciech KordeckiC125Md (wyk)dr hab. in┐. Wojciech KordeckiC125Md (wyk)dr hab. in┐. Wojciech KordeckiC125
17:00-18:30Pgk (wyk)dr Marek Miedzi˝skiA36Pgk (wyk)dr Marek Miedzi˝skiA36Pgk (wyk)dr Marek Miedzi˝skiA36
18:45-20:15Pgk (wyk)dr Marek Miedzi˝skiA36Pgk (wyk)dr Marek Miedzi˝skiA36Pgk (wyk)dr Marek Miedzi˝skiA36
Czwartek 2020-04-30
s1INF1(1)s1INF1(2)s1INF2(1)
08:15-09:45---------
10:00-11:30PpII (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC125PpII (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC125PpII (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC125
11:45-13:15Peim (wyk)dr hab. in┐. Bogumi│a WnukowskaC224Peim (wyk)dr hab. in┐. Bogumi│a WnukowskaC224Peim (wyk)dr hab. in┐. Bogumi│a WnukowskaC224
13:30-15:00Matem (Šw)mgr Janina P│askonka-FietkowskaA146Matem (Šw)mgr Janina P│askonka-FietkowskaA146---
15:15-16:45------Matem (Šw)mgr Janina P│askonka-FietkowskaA146
17:00-18:30------Matem (Šw)mgr Janina P│askonka-FietkowskaA146
18:45-20:15---------
Poniedzia│ek 2020-05-04
s1INF1(1)s1INF1(2)s1INF2(1)
08:15-09:45PpII (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC10------
10:00-11:30Aisd (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC10------
11:45-13:15Aisd (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC11------
13:30-15:00---Aisd (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC11---
15:15-16:45---PpII (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC10---
17:00-18:30---------
18:45-20:15---------
Wtorek 2020-05-05
s1INF1(1)s1INF1(2)s1INF2(1)
08:15-09:45Aisd (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczA242------
10:00-11:30Aisd (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczA242------
11:45-13:15---------
13:30-15:00---------
15:15-16:45---------
17:00-18:30---------
18:45-20:15---------
Žroda 2020-05-06
s1INF1(1)s1INF1(2)s1INF2(1)
08:15-09:45---Peim (lab)mgr in┐. Jan DudaD7PpII (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC11
10:00-11:30PpII (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC10---Peim (lab)mgr in┐. Jan DudaD7
11:45-13:15Peim (lab)mgr in┐. Jan DudaD7PpII (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC10Md (Šw)dr in┐. Ryszard RŕbowskiC19
13:30-15:00Md (Šw)dr in┐. Ryszard RŕbowskiC19Md (Šw)dr in┐. Ryszard RŕbowskiC19---
15:15-16:45---------
17:00-18:30---------
18:45-20:15---------
Czwartek 2020-05-07
s1INF1(1)s1INF1(2)s1INF2(1)
08:15-09:45---PpII (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC10Matem (Šw)mgr Janina P│askonka-FietkowskaC221
10:00-11:30---PpII (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC10Matem (Šw)mgr Janina P│askonka-FietkowskaC221
11:45-13:15---Aisd (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC10---
13:30-15:00---------
15:15-16:45Matem (Šw)mgr Janina P│askonka-FietkowskaC221Matem (Šw)mgr Janina P│askonka-FietkowskaC221---
17:00-18:30Matem (Šw)mgr Janina P│askonka-FietkowskaC221Matem (Šw)mgr Janina P│askonka-FietkowskaC221---
18:45-20:15---------
Pi▒tek 2020-05-08
s1INF1(1)s1INF1(2)s1INF2(1)
08:15-09:45Pgk (lab)mgr in┐. Roman HojniakA244------
10:00-11:30Aisd (wyk)dr Aleksander KlosowC125Aisd (wyk)dr Aleksander KlosowC125Aisd (wyk)dr Aleksander KlosowC125
11:45-13:15---Pgk (lab)mgr in┐. Roman HojniakA244---
13:30-15:00------Pgk (lab)mgr in┐. Roman HojniakA244
15:15-16:45------Pgk (lab)mgr in┐. Roman HojniakA244
17:00-18:30---------
18:45-20:15---------
Poniedzia│ek 2020-05-11
s1INF1(1)s1INF1(2)s1INF2(1)
08:15-09:45PpII (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC10------
10:00-11:30Aisd (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC10------
11:45-13:15Aisd (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC11------
13:30-15:00---Aisd (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC11---
15:15-16:45---Aisd (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC10---
17:00-18:30---------
18:45-20:15---------
Žroda 2020-05-13
s1INF1(1)s1INF1(2)s1INF2(1)
08:15-09:45PpII (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC11------
10:00-11:30---PpII (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC10Md (Šw)dr in┐. Ryszard RŕbowskiC226
11:45-13:15Md (Šw)dr in┐. Ryszard RŕbowskiC226Md (Šw)dr in┐. Ryszard RŕbowskiC226PpII (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC10
13:30-15:00Md (wyk)dr hab. in┐. Wojciech KordeckiC125Md (wyk)dr hab. in┐. Wojciech KordeckiC125Md (wyk)dr hab. in┐. Wojciech KordeckiC125
15:15-16:45Md (wyk)dr hab. in┐. Wojciech KordeckiC125Md (wyk)dr hab. in┐. Wojciech KordeckiC125Md (wyk)dr hab. in┐. Wojciech KordeckiC125
17:00-18:30---------
18:45-20:15---------
Czwartek 2020-05-14
s1INF1(1)s1INF1(2)s1INF2(1)
08:15-09:45---------
10:00-11:30PpII (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC125PpII (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC125PpII (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC125
11:45-13:15Peim (wyk)dr hab. in┐. Bogumi│a WnukowskaC212Peim (wyk)dr hab. in┐. Bogumi│a WnukowskaC212Peim (wyk)dr hab. in┐. Bogumi│a WnukowskaC212
13:30-15:00------Matem (Šw)mgr Janina P│askonka-FietkowskaA146
15:15-16:45Matem (Šw)mgr Janina P│askonka-FietkowskaA146Matem (Šw)mgr Janina P│askonka-FietkowskaA146---
17:00-18:30Matem (Šw)mgr Janina P│askonka-FietkowskaA146Matem (Šw)mgr Janina P│askonka-FietkowskaA146---
18:45-20:15---------
Pi▒tek 2020-05-15
s1INF1(1)s1INF1(2)s1INF2(1)
08:15-09:45Matem (wyk)dr Karol SelwatC224Matem (wyk)dr Karol SelwatC224Matem (wyk)dr Karol SelwatC224
10:00-11:30Aisd (wyk)dr Aleksander KlosowC212Aisd (wyk)dr Aleksander KlosowC212Aisd (wyk)dr Aleksander KlosowC212
11:45-13:15Pgk (lab)mgr in┐. Roman HojniakA242------
13:30-15:00---Pgk (lab)mgr in┐. Roman HojniakA242---
15:15-16:45---Pgk (lab)mgr in┐. Roman HojniakA242---
17:00-18:30---------
18:45-20:15---------
Poniedzia│ek 2020-05-18
s1INF1(1)s1INF1(2)s1INF2(1)
08:15-09:45---------
10:00-11:30Aisd (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC11------
11:45-13:15---Aisd (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC11---
13:30-15:00------Aisd (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC11
15:15-16:45---------
17:00-18:30---------
18:45-20:15---------
Žroda 2020-05-20
s1INF1(1)s1INF1(2)s1INF2(1)
08:15-09:45---Peim (lab)mgr in┐. Jan DudaD7PpII (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC11
10:00-11:30PpII (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC10---Peim (lab)mgr in┐. Jan DudaD7
11:45-13:15Peim (lab)mgr in┐. Jan DudaD7PpII (lab)mgr in┐. Renata SupranowiczC10Md (Šw)dr in┐. Ryszard RŕbowskiC19
13:30-15:00Md (Šw)dr in┐. Ryszard RŕbowskiC19Md (Šw)dr in┐. Ryszard RŕbowskiC19---
15:15-16:45Md (wyk)dr hab. in┐. Wojciech KordeckiC125Md (wyk)dr hab. in┐. Wojciech KordeckiC125Md (wyk)dr hab. in┐. Wojciech KordeckiC125
17:00-18:30---------
18:45-20:15---------
Czwartek 2020-05-21
s1INF1(1)s1INF1(2)s1INF2(1)
08:15-09:45---------
10:00-11:30------Matem (Šw)mgr Janina P│askonka-FietkowskaC222
11:45-13:15Matem (Šw)mgr Janina P│askonka-FietkowskaC222Matem (Šw)mgr Janina P│askonka-FietkowskaC222---
13:30-15:00PpII (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC125PpII (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC125PpII (wyk)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC125
15:15-16:45Peim (wyk)dr hab. in┐. Bogumi│a WnukowskaA36Peim (wyk)dr hab. in┐. Bogumi│a WnukowskaA36Peim (wyk)dr hab. in┐. Bogumi│a WnukowskaA36
17:00-18:30---------
18:45-20:15---------
Pi▒tek 2020-05-22
s1INF1(1)s1INF1(2)s1INF2(1)
08:15-09:45------Pgk (lab)mgr in┐. Roman HojniakA244
10:00-11:30Aisd (wyk)dr Aleksander KlosowC224Aisd (wyk)dr Aleksander KlosowC224Aisd (wyk)dr Aleksander KlosowC224
11:45-13:15---Pgk (lab)mgr in┐. Roman HojniakA244---
13:30-15:00Pgk (lab)mgr in┐. Roman HojniakA244------
15:15-16:45Matem (wyk)dr Karol SelwatC212Matem (wyk)dr Karol SelwatC212Matem (wyk)dr Karol SelwatC212
17:00-18:30---------
18:45-20:15---------

SkrotNazwa
PpIIPodstawy programowania I I
MdMatematyka dyskretna
PeimPodstawy elektroniki i miernictwa
MatemMatematyka
AisdAlgorytmy i struktury danych
PgkPodstawy grafiki komputerowej