Specjalno¶æ: s1INT



Komunikaty:

GROUP:
INT1(1), INT2(1) - Field of English Philology
INT3(1) - Field of Pedagogy,
INT4(1) - Field of Administration
INT5(1) - Field of computer sciences, economy and management

FIELD OF ENGLISH PHILOLOGY:
Ub (wt) - Business skills (classes)
Kh (wt) - Business corespondence I (classes) s1INT1(1)
Kh (wt) - Business corespondence II (classes) s1INT2(1)
Kk - Corporate culture (classes)
Jawpr (wt) - English for Public Relations I (classes)
s1INT1(1)s1INT2(1)s1INT3(1)s1INT4(1)s1INT5(1)
Wtorek 2023-02-14
s1INT1(1)s1INT2(1)s1INT3(1)s1INT4(1)s1INT5(1)
08:15-09:45- --- --- --- --- --
10:00-11:30Kh (wt) mgr Joanna CzarneckaD8- --- --- --- --
11:45-13:15Kh (wt) mgr Joanna CzarneckaD8- --- --- --- --
13:30-15:00- --Kh (wt) mgr Joanna CzarneckaD8- --- --- --
15:15-16:45- --Kh (wt) mgr Joanna CzarneckaD8- --- --- --
17:00-18:30- --Ub (wt) mgr Joanna CzarneckaD8- --- --- --
18:45-20:15- --- --- --- --- --
¦roda 2023-02-15
s1INT1(1)s1INT2(1)s1INT3(1)s1INT4(1)s1INT5(1)
08:15-09:45- --- --- --- --- --
10:00-11:30- --- --- --CL (wyk) dr Pawe³ KobesC224- --
11:45-13:15- --- --- --- --- --
13:30-15:00- --- --- --- --- --
15:15-16:45- --- --- --- --- --
17:00-18:30- --- --- --- --- --
18:45-20:15- --- --- --- --- --
Czwartek 2023-02-16
s1INT1(1)s1INT2(1)s1INT3(1)s1INT4(1)s1INT5(1)
08:15-09:45- --- --- --- --- --
10:00-11:30- --- --- --- --- --
11:45-13:15- --- --- --- --- --
13:30-15:00- --- --- --- --- --
15:15-16:45- --- --- --MaN (wyk) dr Kornelia HübscherC122- --
17:00-18:30- --- --- --MaN (wyk) dr Kornelia HübscherC122- --
18:45-20:15- --- --- --MaN (æw) dr Kornelia HübscherC122- --
Pi±tek 2023-02-17
s1INT1(1)s1INT2(1)s1INT3(1)s1INT4(1)s1INT5(1)
08:15-09:45- --- --- --- --- --
10:00-11:30- --- --- --- --- --
11:45-13:15- --- --- --- --- --
13:30-15:00- --- --- --- --- --
15:15-16:45- --- --- --- --- --
17:00-18:30- --- --- --PpelatE (wyk) dr Rafa³ KubikC224- --
18:45-20:15- --- --- --Cps (wyk) dr Rafa³ KubikC224- --
Poniedzia³ek 2023-02-20
s1INT1(1)s1INT2(1)s1INT3(1)s1INT4(1)s1INT5(1)
08:15-09:45- --- --- --- --- --
10:00-11:30- --- --- --- --- --
11:45-13:15- --- --- --- --- --
13:30-15:00- --- --1Sp (wyk) dr Dorota Domiñska-WerbelC123- --- --
15:15-16:45- --- --1Sp (wyk) dr Dorota Domiñska-WerbelC123- --- --
17:00-18:30- --- --1Sp (æw) dr Dorota Domiñska-WerbelC123- --- --
18:45-20:15- --- --- --- --- --
Wtorek 2023-02-21
s1INT1(1)s1INT2(1)s1INT3(1)s1INT4(1)s1INT5(1)
08:15-09:45Kk (wt) mgr Joanna CzarneckaD8- --- --- --- --
10:00-11:30Kk (wt) mgr Joanna CzarneckaD8- --- --- --- --
11:45-13:15Jawpr (wt) mgr Joanna CzarneckaD8- --- --- --BF (wyk) dr Przemys³aw SiudakA143
13:30-15:00- --- --- --- --- --
15:15-16:45- --- --- --- --- --
17:00-18:30- --- --- --- --- --
18:45-20:15- --- --- --- --- --
¦roda 2023-02-22
s1INT1(1)s1INT2(1)s1INT3(1)s1INT4(1)s1INT5(1)
08:15-09:45- --- --- --- --- --
10:00-11:30- --- --- --- --- --
11:45-13:15- --- --- --- --- --
13:30-15:00- --- --- --- --- --
15:15-16:45- --- --- --- --VP (wyk) mgr in¿. Krzysztof RewakA213
17:00-18:30- --- --- --- --VP (lab) mgr in¿. Krzysztof RewakA213
18:45-20:15- --- --- --- --BP (wyk) mgr Pawe³ MacugaA143
Czwartek 2023-02-23
s1INT1(1)s1INT2(1)s1INT3(1)s1INT4(1)s1INT5(1)
08:15-09:45- --- --- --- --- --
10:00-11:30- --- --- --- --- --
11:45-13:15- --- --- --- --- --
13:30-15:00- --- --- --- --- --
15:15-16:45- --- --Pocae (lab) dr Kornelia HübscherA13- --- --
17:00-18:30- --- --Pocae (wyk) dr Kornelia HübscherA13- --- --
18:45-20:15- --- --Tfoe (wyk) dr Kornelia HübscherA13- --- --
Pi±tek 2023-02-24
s1INT1(1)s1INT2(1)s1INT3(1)s1INT4(1)s1INT5(1)
08:15-09:45- --- --- --- --- --
10:00-11:30- --- --- --- --- --
11:45-13:15- --- --- --- --- --
13:30-15:00- --- --- --- --- --
15:15-16:45- --- --- --- --SCM (wyk) mgr Arkadiusz ZurekC205
17:00-18:30- --- --- --- --SCM (sem) mgr Arkadiusz ZurekC205
18:45-20:15- --- --- --- --- --
Poniedzia³ek 2023-02-27
s1INT1(1)s1INT2(1)s1INT3(1)s1INT4(1)s1INT5(1)
08:15-09:45- --- --- --- --- --
10:00-11:30- --- --- --- --- --
11:45-13:15- --- --- --- --- --
13:30-15:00- --- --- --- --- --
15:15-16:45- --- --- --- --- --
17:00-18:30- --- --- --- --DM (wyk) dr Karol SelwatA141
18:45-20:15- --- --- --- --DM (æw) dr Karol SelwatA141
Wtorek 2023-02-28
s1INT1(1)s1INT2(1)s1INT3(1)s1INT4(1)s1INT5(1)
08:15-09:45- --- --- --- --- --
10:00-11:30Kh (wt) mgr Joanna CzarneckaA218- --- --- --- --
11:45-13:15Kh (wt) mgr Joanna CzarneckaA218- --- --- --- --
13:30-15:00- --Kh (wt) mgr Joanna CzarneckaD8- --- --- --
15:15-16:45- --Kh (wt) mgr Joanna CzarneckaD8- --- --- --
17:00-18:30- --Ub (wt) mgr Joanna CzarneckaD8- --- --- --
18:45-20:15- --- --- --- --- --
¦roda 2023-03-01
s1INT1(1)s1INT2(1)s1INT3(1)s1INT4(1)s1INT5(1)
08:15-09:45- --- --- --- --- --
10:00-11:30- --- --- --- --- --
11:45-13:15- --- --- --- --- --
13:30-15:00- --- --- --- --BF (wyk) dr Przemys³aw SiudakOnline_10
15:15-16:45- --- --- --- --- --
17:00-18:30- --- --- --- --BP (wyk) mgr Pawe³ MacugaOnline_106
18:45-20:15- --- --- --- --BP (wyk) mgr Pawe³ MacugaOnline_106
Czwartek 2023-03-02
s1INT1(1)s1INT2(1)s1INT3(1)s1INT4(1)s1INT5(1)
08:15-09:45- --- --- --- --- --
10:00-11:30- --- --- --- --- --
11:45-13:15- --- --- --- --- --
13:30-15:00- --- --- --- --- --
15:15-16:45- --- --Gd (wyk) dr Kornelia HübscherC122- --- --
17:00-18:30- --- --Cip (æw) dr Kornelia HübscherC122- --- --
18:45-20:15- --- --Cip (æw) dr Kornelia HübscherC122- --SCM (wyk) mgr Arkadiusz ZurekOnline_08
Pi±tek 2023-03-03
s1INT1(1)s1INT2(1)s1INT3(1)s1INT4(1)s1INT5(1)
08:15-09:45- --- --- --- --- --
10:00-11:30- --- --- --- --- --
11:45-13:15- --- --- --- --- --
13:30-15:00- --- --- --Cps (wyk) dr Rafa³ KubikOnline_103- --
15:15-16:45- --- --- --Cps (æw) dr Rafa³ KubikOnline_103- --
17:00-18:30- --- --- --- --SCM (sem) mgr Arkadiusz ZurekC205
18:45-20:15- --- --- --- --- --
Poniedzia³ek 2023-03-06
s1INT1(1)s1INT2(1)s1INT3(1)s1INT4(1)s1INT5(1)
08:15-09:45- --- --Tfoe (wyk) dr Kornelia HübscherOnline_07- --- --
10:00-11:30- --- --Tfoe (wyk) dr Kornelia HübscherOnline_07- --- --
11:45-13:15- --- --Pocae (wyk) dr Kornelia HübscherOnline_07- --- --
13:30-15:00- --- --Pocae (wyk) dr Kornelia HübscherOnline_07- --- --
15:15-16:45- --- --1Sp (wyk) dr Dorota Domiñska-WerbelOnline_106- --- --
17:00-18:30- --- --1Sp (wyk) dr Dorota Domiñska-WerbelOnline_106- --- --
18:45-20:15- --- --- --- --- --
Wtorek 2023-03-07
s1INT1(1)s1INT2(1)s1INT3(1)s1INT4(1)s1INT5(1)
08:15-09:45- --- --- --- --- --
10:00-11:30Kh (wt) mgr Joanna CzarneckaD8- --- --- --- --
11:45-13:15Kh (wt) mgr Joanna CzarneckaD8- --- --- --- --
13:30-15:00- --Ub (wt) mgr Joanna CzarneckaD8- --- --- --
15:15-16:45- --Ub (wt) mgr Joanna CzarneckaD8- --- --- --
17:00-18:30- --- --- --- --- --
18:45-20:15- --- --- --- --- --
¦roda 2023-03-08
s1INT1(1)s1INT2(1)s1INT3(1)s1INT4(1)s1INT5(1)
08:15-09:45- --- --- --- --- --
10:00-11:30- --- --- --- --- --
11:45-13:15- --- --- --- --- --
13:30-15:00- --- --- --- --- --
15:15-16:45- --- --- --- --- --
17:00-18:30- --- --- --CL (æw) dr Pawe³ KobesA15- --
18:45-20:15- --- --- --- --Mooam (wyk) mgr Pawe³ MacugaA143
Czwartek 2023-03-09
s1INT1(1)s1INT2(1)s1INT3(1)s1INT4(1)s1INT5(1)
08:15-09:45- --- --- --- --- --
10:00-11:30- --- --- --- --- --
11:45-13:15- --- --- --- --- --
13:30-15:00- --- --- --- --- --
15:15-16:45- --- --- --MaN (wyk) dr Kornelia HübscherOnline_06- --
17:00-18:30- --- --- --MaN (wyk) dr Kornelia HübscherOnline_06- --
18:45-20:15- --- --- --MaN (æw) dr Kornelia HübscherOnline_06- --
Poniedzia³ek 2023-03-13
s1INT1(1)s1INT2(1)s1INT3(1)s1INT4(1)s1INT5(1)
08:15-09:45- --- --- --TL (wyk) dr Agnieszka KosOnline_08- --
10:00-11:30- --- --- --TL (wyk) dr Agnieszka KosOnline_08- --
11:45-13:15- --- --- --- --- --
13:30-15:00- --- --- --- --- --
15:15-16:45- --- --- --- --- --
17:00-18:30- --- --- --- --- --
18:45-20:15- --- --- --- --- --
Wtorek 2023-03-14
s1INT1(1)s1INT2(1)s1INT3(1)s1INT4(1)s1INT5(1)
08:15-09:45- --- --- --- --- --
10:00-11:30Kh (wt) mgr Joanna CzarneckaA218- --- --- --- --
11:45-13:15Kh (wt) mgr Joanna CzarneckaA218- --- --- --Macro (wyk) dr Joanna KencA142
13:30-15:00- --Kh (wt) mgr Joanna CzarneckaD8- --- --- --
15:15-16:45- --Kh (wt) mgr Joanna CzarneckaD8- --- --- --
17:00-18:30- --Ub (wt) mgr Joanna CzarneckaD8- --- --- --
18:45-20:15- --- --- --- --- --
¦roda 2023-03-15
s1INT1(1)s1INT2(1)s1INT3(1)s1INT4(1)s1INT5(1)
08:15-09:45- --- --- --- --- --
10:00-11:30- --- --Sp (æw) dr Anna Kowal-OrczykowskaC111- --- --
11:45-13:15- --- --Sp (æw) dr Anna Kowal-OrczykowskaC111- --- --
13:30-15:00- --- --Sp (wyk) dr Anna Kowal-OrczykowskaC111- --- --
15:15-16:45- --- --Sp (wyk) dr Anna Kowal-OrczykowskaC111- --BF (wyk) dr Przemys³aw SiudakOnline_102
17:00-18:30- --- --- --- --- --
18:45-20:15- --- --- --- --- --
Czwartek 2023-03-16
s1INT1(1)s1INT2(1)s1INT3(1)s1INT4(1)s1INT5(1)
08:15-09:45- --- --- --- --- --
10:00-11:30- --- --- --- --- --
11:45-13:15- --- --- --- --- --
13:30-15:00- --- --- --- --- --
15:15-16:45- --- --Gd (æw) dr Kornelia HübscherC122- --- --
17:00-18:30- --- --Gd (æw) dr Kornelia HübscherC122- --- --
18:45-20:15- --- --Pocae (lab) dr Kornelia HübscherC122- --Mooam (æw) mgr Pawe³ MacugaA142
Pi±tek 2023-03-17
s1INT1(1)s1INT2(1)s1INT3(1)s1INT4(1)s1INT5(1)
08:15-09:45- --- --- --- --- --
10:00-11:30- --- --- --- --- --
11:45-13:15- --- --- --Cps (wyk) dr Rafa³ KubikOnline_103- --
13:30-15:00- --- --- --Cps (æw) dr Rafa³ KubikOnline_103- --
15:15-16:45- --- --- --- --- --
17:00-18:30- --- --- --- --- --
18:45-20:15- --- --- --- --Mooam (æw) mgr Pawe³ MacugaA143
Poniedzia³ek 2023-03-20
s1INT1(1)s1INT2(1)s1INT3(1)s1INT4(1)s1INT5(1)
08:15-09:45- --- --Tfoe (æw) dr Kornelia HübscherC126- --- --
10:00-11:30- --- --Tfoe (æw) dr Kornelia HübscherC126- --- --
11:45-13:15- --- --Gd (æw) dr Kornelia HübscherC126- --- --
13:30-15:00- --- --Gd (æw) dr Kornelia HübscherC126- --- --
15:15-16:45- --- --Pocae (lab) dr Kornelia HübscherC126- --- --
17:00-18:30- --- --Pocae (lab) dr Kornelia HübscherC126- --- --
18:45-20:15- --- --- --- --Mooam (æw) mgr Pawe³ MacugaA143
Wtorek 2023-03-21
s1INT1(1)s1INT2(1)s1INT3(1)s1INT4(1)s1INT5(1)
08:15-09:45Kk (wt) mgr Joanna CzarneckaD8- --- --- --- --
10:00-11:30Kk (wt) mgr Joanna CzarneckaD8- --- --- --- --
11:45-13:15Jawpr (wt) mgr Joanna CzarneckaD8- --- --- --Macro (æw) dr Joanna KencC201
13:30-15:00- --- --- --- --- --
15:15-16:45- --- --- --- --- --
17:00-18:30- --- --- --- --- --
18:45-20:15- --- --- --- --- --
¦roda 2023-03-22
s1INT1(1)s1INT2(1)s1INT3(1)s1INT4(1)s1INT5(1)
08:15-09:45- --- --- --- --- --
10:00-11:30- --- --- --- --- --
11:45-13:15- --- --Sp (wyk) dr Anna Kowal-OrczykowskaOnline_103- --- --
13:30-15:00- --- --Sp (wyk) dr Anna Kowal-OrczykowskaOnline_103- --- --
15:15-16:45- --- --- --- --- --
17:00-18:30- --- --- --- --- --
18:45-20:15- --- --- --- --- --
Czwartek 2023-03-23
s1INT1(1)s1INT2(1)s1INT3(1)s1INT4(1)s1INT5(1)
08:15-09:45- --- --- --- --- --
10:00-11:30- --- --- --- --- --
11:45-13:15- --- --- --- --- --
13:30-15:00- --- --- --- --- --
15:15-16:45- --- --Cip (æw) dr Kornelia HübscherC126- --BP (wyk) mgr Pawe³ MacugaOnline_08
17:00-18:30- --- --Cip (æw) dr Kornelia HübscherC126- --BP (wyk) mgr Pawe³ MacugaOnline_08
18:45-20:15- --- --Pocae (wyk) dr Kornelia HübscherC126- --SCM (wyk) mgr Arkadiusz ZurekOnline_08
Pi±tek 2023-03-24
s1INT1(1)s1INT2(1)s1INT3(1)s1INT4(1)s1INT5(1)
08:15-09:45- --- --- --Cps (æw) dr Rafa³ KubikOnline_103- --
10:00-11:30- --- --- --PpelatE (æw) dr Rafa³ KubikOnline_103- --
11:45-13:15- --- --- --- --- --
13:30-15:00- --- --- --- --- --
15:15-16:45- --- --- --- --- --
17:00-18:30- --- --- --- --SCM (sem) mgr Arkadiusz ZurekC205
18:45-20:15- --- --- --- --- --
Poniedzia³ek 2023-03-27
s1INT1(1)s1INT2(1)s1INT3(1)s1INT4(1)s1INT5(1)
08:15-09:45- --- --- --TL (wyk) dr Agnieszka KosOnline_08- --
10:00-11:30- --- --- --TL (wyk) dr Agnieszka KosOnline_08- --
11:45-13:15- --- --- --- --- --
13:30-15:00- --- --1Sp (wyk) dr Dorota Domiñska-WerbelOnline_106- --- --
15:15-16:45- --- --1Sp (wyk) dr Dorota Domiñska-WerbelOnline_106- --- --
17:00-18:30- --- --- --- --- --
18:45-20:15- --- --- --- --- --
Wtorek 2023-03-28
s1INT1(1)s1INT2(1)s1INT3(1)s1INT4(1)s1INT5(1)
08:15-09:45- --- --- --- --- --
10:00-11:30Kh (wt) mgr Joanna CzarneckaA213- --- --- --- --
11:45-13:15Kh (wt) mgr Joanna CzarneckaA213- --- --- --- --
13:30-15:00- --Kh (wt) mgr Joanna CzarneckaD8- --- --- --
15:15-16:45- --Kh (wt) mgr Joanna CzarneckaD8- --- --- --
17:00-18:30- --Ub (wt) mgr Joanna CzarneckaD8- --- --- --
18:45-20:15- --- --- --- --- --
¦roda 2023-03-29
s1INT1(1)s1INT2(1)s1INT3(1)s1INT4(1)s1INT5(1)
08:15-09:45- --- --- --- --- --
10:00-11:30- --- --Sp (æw) dr Anna Kowal-OrczykowskaC111- --- --
11:45-13:15- --- --Sp (æw) dr Anna Kowal-OrczykowskaC111- --- --
13:30-15:00- --- --- --- --- --
15:15-16:45- --- --- --- --- --
17:00-18:30- --- --- --- --- --
18:45-20:15- --- --- --- --- --
Czwartek 2023-03-30
s1INT1(1)s1INT2(1)s1INT3(1)s1INT4(1)s1INT5(1)
08:15-09:45- --- --- --- --- --
10:00-11:30- --- --- --- --- --
11:45-13:15- --- --- --CL (æw) dr Pawe³ KobesC224- --
13:30-15:00- --- --- --- --- --
15:15-16:45- --- --- --MaN (æw) dr Kornelia HübscherC123- --
17:00-18:30- --- --- --MaN (æw) dr Kornelia HübscherC123- --
18:45-20:15- --- --Tfoe (æw) dr Kornelia HübscherC123- --- --
Pi±tek 2023-03-31
s1INT1(1)s1INT2(1)s1INT3(1)s1INT4(1)s1INT5(1)
08:15-09:45- --- --- --- --- --
10:00-11:30- --- --- --- --- --
11:45-13:15- --- --- --- --SCM (sem) mgr Arkadiusz ZurekC205
13:30-15:00- --- --- --- --- --
15:15-16:45- --- --- --- --- --
17:00-18:30- --- --- --- --- --
18:45-20:15- --- --- --- --- --
Poniedzia³ek 2023-04-03
s1INT1(1)s1INT2(1)s1INT3(1)s1INT4(1)s1INT5(1)
08:15-09:45- --- --Pocae (wyk) dr Kornelia HübscherOnline_105- --- --
10:00-11:30- --- --Pocae (wyk) dr Kornelia HübscherOnline_105- --- --
11:45-13:15- --- --Gd (wyk) dr Kornelia HübscherOnline_105- --- --
13:30-15:00- --- --Gd (wyk) dr Kornelia HübscherOnline_105- --- --
15:15-16:45- --- --- --- --- --
17:00-18:30- --- --- --- --- --
18:45-20:15- --- --- --- --- --
Wtorek 2023-04-04
s1INT1(1)s1INT2(1)s1INT3(1)s1INT4(1)s1INT5(1)
08:15-09:45- --- --- --- --- --
10:00-11:30Kh (wt) mgr Joanna CzarneckaD8- --- --- --- --
11:45-13:15Kh (wt) mgr Joanna CzarneckaD8- --- --- --- --
13:30-15:00- --Ub (wt) mgr Joanna CzarneckaD8- --- --- --
15:15-16:45- --Ub (wt) mgr Joanna CzarneckaD8- --- --- --
17:00-18:30- --- --- --- --- --
18:45-20:15- --- --- --- --BP (wyk) mgr Pawe³ MacugaOnline_09
¦roda 2023-04-05
s1INT1(1)s1INT2(1)s1INT3(1)s1INT4(1)s1INT5(1)
08:15-09:45- --- --- --- --- --
10:00-11:30- --- --- --- --- --
11:45-13:15- --- --Sp (wyk) dr Anna Kowal-OrczykowskaOnline_103- --- --
13:30-15:00- --- --Sp (wyk) dr Anna Kowal-OrczykowskaOnline_103- --- --
15:15-16:45- --- --- --- --- --
17:00-18:30- --- --- --- --BF (wyk) dr Przemys³aw SiudakOnline_101
18:45-20:15- --- --- --- --Mooam (wyk) mgr Pawe³ MacugaOnline_09
Wtorek 2023-04-11
s1INT1(1)s1INT2(1)s1INT3(1)s1INT4(1)s1INT5(1)
08:15-09:45- --- --- --- --- --
10:00-11:30Kh (wt) mgr Joanna CzarneckaA218- --- --- --- --
11:45-13:15Kh (wt) mgr Joanna CzarneckaA218- --- --- --- --
13:30-15:00- --Kh (wt) mgr Joanna CzarneckaD8- --- --- --
15:15-16:45- --Kh (wt) mgr Joanna CzarneckaD8- --- --- --
17:00-18:30- --- --- --- --- --
18:45-20:15- --- --- --- --- --
¦roda 2023-04-12
s1INT1(1)s1INT2(1)s1INT3(1)s1INT4(1)s1INT5(1)
08:15-09:45- --- --- --- --- --
10:00-11:30- --- --- --- --- --
11:45-13:15- --- --- --- --- --
13:30-15:00- --- --- --- --- --
15:15-16:45- --Ub (wt) mgr Joanna CzarneckaD8- --- --- --
17:00-18:30- --Ub (wt) mgr Joanna CzarneckaD8- --- --- --
18:45-20:15- --- --- --- --Mooam (æw) mgr Pawe³ MacugaA142
Czwartek 2023-04-13
s1INT1(1)s1INT2(1)s1INT3(1)s1INT4(1)s1INT5(1)
08:15-09:45- --- --- --- --- --
10:00-11:30- --- --- --- --- --
11:45-13:15- --- --- --CL (wyk) dr Pawe³ KobesOnline_03- --
13:30-15:00- --- --- --- --BF (wyk) dr Przemys³aw SiudakOnline_101
15:15-16:45- --- --Tfoe (æw) dr Kornelia HübscherC122- --- --
17:00-18:30- --- --Pocae (lab) dr Kornelia HübscherC122- --- --
18:45-20:15- --- --Pocae (lab) dr Kornelia HübscherC122- --SCM (wyk) mgr Arkadiusz ZurekOnline_07
Pi±tek 2023-04-14
s1INT1(1)s1INT2(1)s1INT3(1)s1INT4(1)s1INT5(1)
08:15-09:45- --- --- --PpelatE (wyk) dr Rafa³ KubikOnline_103- --
10:00-11:30- --- --- --Cps (æw) dr Rafa³ KubikOnline_103- --
11:45-13:15- --- --- --- --- --
13:30-15:00- --- --- --- --- --
15:15-16:45- --- --- --- --- --
17:00-18:30- --- --- --- --- --
18:45-20:15- --- --- --- --- --
Poniedzia³ek 2023-04-17
s1INT1(1)s1INT2(1)s1INT3(1)s1INT4(1)s1INT5(1)
08:15-09:45- --- --- --TL (wyk) dr Agnieszka KosOnline_08- --
10:00-11:30- --- --- --TL (wyk) dr Agnieszka KosOnline_08- --
11:45-13:15- --- --- --- --- --
13:30-15:00- --- --- --- --- --
15:15-16:45- --- --- --- --- --
17:00-18:30- --- --- --- --- --
18:45-20:15- --- --- --- --- --
Wtorek 2023-04-18
s1INT1(1)s1INT2(1)s1INT3(1)s1INT4(1)s1INT5(1)
08:15-09:45Kk (wt) mgr Joanna CzarneckaD8- --- --- --- --
10:00-11:30Kk (wt) mgr Joanna CzarneckaD8- --- --- --- --
11:45-13:15Jawpr (wt) mgr Joanna CzarneckaD8- --- --- --- --
13:30-15:00- --- --- --- --- --
15:15-16:45- --- --- --- --- --
17:00-18:30- --- --- --- --- --
18:45-20:15- --- --- --- --- --
¦roda 2023-04-19
s1INT1(1)s1INT2(1)s1INT3(1)s1INT4(1)s1INT5(1)
08:15-09:45- --- --- --- --Macro (æw) dr Joanna KencC201
10:00-11:30- --- --- --- --Macro (wyk) dr Joanna KencC201
11:45-13:15- --- --- --- --- --
13:30-15:00- --- --- --- --- --
15:15-16:45- --- --- --- --- --
17:00-18:30- --- --- --- --- --
18:45-20:15- --- --- --- --- --
Czwartek 2023-04-20
s1INT1(1)s1INT2(1)s1INT3(1)s1INT4(1)s1INT5(1)
08:15-09:45- --- --- --- --- --
10:00-11:30- --- --- --- --- --
11:45-13:15- --- --- --- --- --
13:30-15:00- --- --- --- --- --
15:15-16:45- --- --- --MaN (æw) dr Kornelia HübscherC123- --
17:00-18:30- --- --- --MaN (æw) dr Kornelia HübscherC123- --
18:45-20:15- --- --- --MaN (wyk) dr Kornelia HübscherC123- --
Poniedzia³ek 2023-04-24
s1INT1(1)s1INT2(1)s1INT3(1)s1INT4(1)s1INT5(1)
08:15-09:45- --- --- --- --- --
10:00-11:30- --- --- --- --- --
11:45-13:15- --- --Gd (wyk) dr Kornelia HübscherOnline_103- --- --
13:30-15:00- --- --Gd (wyk) dr Kornelia HübscherOnline_103- --- --
15:15-16:45- --- --Tfoe (wyk) dr Kornelia HübscherOnline_103- --- --
17:00-18:30- --- --Tfoe (wyk) dr Kornelia HübscherOnline_103- --- --
18:45-20:15- --- --- --- --- --
Wtorek 2023-04-25
s1INT1(1)s1INT2(1)s1INT3(1)s1INT4(1)s1INT5(1)
08:15-09:45- --- --- --- --- --
10:00-11:30- --- --- --- --- --
11:45-13:15- --- --- --- --- --
13:30-15:00- --- --- --- --- --
15:15-16:45- --- --- --- --- --
17:00-18:30- --- --- --- --- --
18:45-20:15- --- --- --- --BP (wyk) mgr Pawe³ MacugaOnline_10
¦roda 2023-04-26
s1INT1(1)s1INT2(1)s1INT3(1)s1INT4(1)s1INT5(1)
08:15-09:45- --- --- --- --- --
10:00-11:30- --- --Sp (æw) dr Anna Kowal-OrczykowskaC111- --- --
11:45-13:15- --- --Sp (æw) dr Anna Kowal-OrczykowskaC111- --- --
13:30-15:00- --- --- --- --- --
15:15-16:45- --- --- --- --- --
17:00-18:30- --- --- --- --BF (wyk) dr Przemys³aw SiudakOnline_108
18:45-20:15- --- --- --- --- --
Czwartek 2023-04-27
s1INT1(1)s1INT2(1)s1INT3(1)s1INT4(1)s1INT5(1)
08:15-09:45- --- --- --- --- --
10:00-11:30- --- --- --- --- --
11:45-13:15- --- --- --- --- --
13:30-15:00- --- --- --- --- --
15:15-16:45- --- --Tfoe (æw) dr Kornelia HübscherC122- --- --
17:00-18:30- --- --Cip (æw) dr Kornelia HübscherC122- --- --
18:45-20:15- --- --Cip (æw) dr Kornelia HübscherC122- --- --
Pi±tek 2023-04-28
s1INT1(1)s1INT2(1)s1INT3(1)s1INT4(1)s1INT5(1)
08:15-09:45- --- --- --- --- --
10:00-11:30- --- --- --- --- --
11:45-13:15- --- --- --Cps (wyk) dr Rafa³ KubikOnline_103- --
13:30-15:00- --- --- --PpelatE (æw) dr Rafa³ KubikOnline_103- --
15:15-16:45- --- --- --- --- --
17:00-18:30- --- --- --- --- --
18:45-20:15- --- --- --- --- --
Czwartek 2023-05-04
s1INT1(1)s1INT2(1)s1INT3(1)s1INT4(1)s1INT5(1)
08:15-09:45- --- --- --- --- --
10:00-11:30- --- --- --- --- --
11:45-13:15- --- --- --- --- --
13:30-15:00- --- --- --- --- --
15:15-16:45- --- --Tfoe (æw) dr Kornelia HübscherC111- --- --
17:00-18:30- --- --Gd (æw) dr Kornelia HübscherC111- --- --
18:45-20:15- --- --Gd (æw) dr Kornelia HübscherC111- --- --
Poniedzia³ek 2023-05-08
s1INT1(1)s1INT2(1)s1INT3(1)s1INT4(1)s1INT5(1)
08:15-09:45- --- --- --- --- --
10:00-11:30- --- --- --- --- --
11:45-13:15- --- --- --- --- --
13:30-15:00- --- --1Sp (æw) dr Dorota Domiñska-WerbelC111- --- --
15:15-16:45- --- --1Sp (æw) dr Dorota Domiñska-WerbelC111- --- --
17:00-18:30- --- --- --- --DM (wyk) dr Karol SelwatA32
18:45-20:15- --- --- --- --DM (æw) dr Karol SelwatA32
Wtorek 2023-05-09
s1INT1(1)s1INT2(1)s1INT3(1)s1INT4(1)s1INT5(1)
08:15-09:45Kk (wt) mgr Joanna CzarneckaA218- --- --- --- --
10:00-11:30Kk (wt) mgr Joanna CzarneckaA218- --- --- --- --
11:45-13:15Jawpr (wt) mgr Joanna CzarneckaA218- --- --- --- --
13:30-15:00- --Ub (wt) mgr Joanna CzarneckaD8- --- --- --
15:15-16:45- --Ub (wt) mgr Joanna CzarneckaD8- --- --- --
17:00-18:30Kh (wt) mgr Joanna CzarneckaD8- --- --- --- --
18:45-20:15- --- --- --- --- --
¦roda 2023-05-10
s1INT1(1)s1INT2(1)s1INT3(1)s1INT4(1)s1INT5(1)
08:15-09:45- --- --- --- --- --
10:00-11:30- --- --- --- --- --
11:45-13:15- --- --- --- --- --
13:30-15:00- --- --- --- --- --
15:15-16:45- --Kh (wt) mgr Joanna CzarneckaD8- --- --- --
17:00-18:30- --Kh (wt) mgr Joanna CzarneckaD8- --- --- --
18:45-20:15- --- --- --- --- --
Czwartek 2023-05-11
s1INT1(1)s1INT2(1)s1INT3(1)s1INT4(1)s1INT5(1)
08:15-09:45- --- --- --- --- --
10:00-11:30- --- --- --- --- --
11:45-13:15- --- --- --CL (æw) dr Pawe³ KobesA16- --
13:30-15:00- --- --- --- --- --
15:15-16:45- --- --Tfoe (wyk) dr Kornelia HübscherOnline_04- --- --
17:00-18:30- --- --Gd (wyk) dr Kornelia HübscherOnline_04- --- --
18:45-20:15- --- --Gd (wyk) dr Kornelia HübscherOnline_04- --- --
Pi±tek 2023-05-12
s1INT1(1)s1INT2(1)s1INT3(1)s1INT4(1)s1INT5(1)
08:15-09:45- --- --- --- --- --
10:00-11:30- --- --- --- --- --
11:45-13:15- --- --- --- --- --
13:30-15:00- --- --- --- --- --
15:15-16:45- --- --- --- --- --
17:00-18:30- --- --- --- --- --
18:45-20:15- --- --- --- --Mooam (wyk) mgr Pawe³ MacugaOnline_10
Poniedzia³ek 2023-05-15
s1INT1(1)s1INT2(1)s1INT3(1)s1INT4(1)s1INT5(1)
08:15-09:45- --- --- --- --- --
10:00-11:30- --- --- --- --- --
11:45-13:15- --- --- --- --- --
13:30-15:00- --- --1Sp (æw) dr Dorota Domiñska-WerbelC111- --- --
15:15-16:45- --- --1Sp (æw) dr Dorota Domiñska-WerbelC111- --- --
17:00-18:30- --- --- --- --- --
18:45-20:15- --- --- --- --- --
Wtorek 2023-05-16
s1INT1(1)s1INT2(1)s1INT3(1)s1INT4(1)s1INT5(1)
08:15-09:45- --- --- --- --- --
10:00-11:30- --- --- --- --- --
11:45-13:15- --- --- --- --- --
13:30-15:00- --- --Sp (wyk) dr Anna Kowal-OrczykowskaOnline_10- --- --
15:15-16:45- --- --Sp (wyk) dr Anna Kowal-OrczykowskaOnline_10- --- --
17:00-18:30- --- --- --- --- --
18:45-20:15- --- --- --- --- --
¦roda 2023-05-17
s1INT1(1)s1INT2(1)s1INT3(1)s1INT4(1)s1INT5(1)
08:15-09:45- --- --- --- --- --
10:00-11:30- --- --- --- --- --
11:45-13:15- --- --- --- --- --
13:30-15:00- --- --Sp (æw) dr Anna Kowal-OrczykowskaC111- --- --
15:15-16:45- --- --Sp (æw) dr Anna Kowal-OrczykowskaC111- --- --
17:00-18:30- --- --- --- --BF (wyk) dr Przemys³aw SiudakOnline_10
18:45-20:15- --- --- --- --- --
Czwartek 2023-05-18
s1INT1(1)s1INT2(1)s1INT3(1)s1INT4(1)s1INT5(1)
08:15-09:45- --- --- --- --- --
10:00-11:30- --- --- --- --- --
11:45-13:15- --- --- --- --- --
13:30-15:00- --- --- --- --- --
15:15-16:45- --- --Gd (wyk) dr Kornelia HübscherC126- --- --
17:00-18:30- --- --Pocae (lab) dr Kornelia HübscherC126- --- --
18:45-20:15- --- --Pocae (lab) dr Kornelia HübscherC126- --- --
Pi±tek 2023-05-19
s1INT1(1)s1INT2(1)s1INT3(1)s1INT4(1)s1INT5(1)
08:15-09:45- --- --- --PpelatE (wyk) dr Rafa³ KubikOnline_10- --
10:00-11:30- --- --- --Cps (wyk) dr Rafa³ KubikOnline_10- --
11:45-13:15- --- --- --Cps (æw) dr Rafa³ KubikOnline_10- --
13:30-15:00- --- --- --- --- --
15:15-16:45- --- --- --- --- --
17:00-18:30- --- --- --- --- --
18:45-20:15- --- --- --- --- --
Poniedzia³ek 2023-05-22
s1INT1(1)s1INT2(1)s1INT3(1)s1INT4(1)s1INT5(1)
08:15-09:45- --- --- --TL (wyk) dr Agnieszka KosOnline_03- --
10:00-11:30- --- --- --TL (wyk) dr Agnieszka KosOnline_03- --
11:45-13:15- --- --- --- --- --
13:30-15:00- --- --- --- --- --
15:15-16:45- --- --- --- --- --
17:00-18:30- --- --1Sp (wyk) dr Dorota Domiñska-WerbelOnline_01- --- --
18:45-20:15- --- --- --- --- --
¦roda 2023-05-24
s1INT1(1)s1INT2(1)s1INT3(1)s1INT4(1)s1INT5(1)
08:15-09:45- --- --- --- --- --
10:00-11:30- --- --- --- --Macro (æw) dr Joanna KencC201
11:45-13:15- --- --- --- --Macro (wyk) dr Joanna KencC201
13:30-15:00- --- --- --- --- --
15:15-16:45- --- --- --- --- --
17:00-18:30- --- --- --- --- --
18:45-20:15- --- --- --- --- --
Czwartek 2023-05-25
s1INT1(1)s1INT2(1)s1INT3(1)s1INT4(1)s1INT5(1)
08:15-09:45- --- --- --- --- --
10:00-11:30- --- --- --- --- --
11:45-13:15- --- --- --- --- --
13:30-15:00- --- --- --- --- --
15:15-16:45- --- --- --MaN (æw) dr Kornelia HübscherC123- --
17:00-18:30- --- --- --MaN (æw) dr Kornelia HübscherC123- --
18:45-20:15- --- --- --MaN (wyk) dr Kornelia HübscherC123- --
Poniedzia³ek 2023-05-29
s1INT1(1)s1INT2(1)s1INT3(1)s1INT4(1)s1INT5(1)
08:15-09:45- --- --Cip (æw) dr Kornelia HübscherC111- --- --
10:00-11:30- --- --Tfoe (wyk) dr Kornelia HübscherC111- --- --
11:45-13:15- --- --Tfoe (wyk) dr Kornelia HübscherC111- --- --
13:30-15:00- --- --Pocae (wyk) dr Kornelia HübscherC111- --- --
15:15-16:45- --- --1Sp (æw) dr Dorota Domiñska-WerbelC111- --- --
17:00-18:30- --- --1Sp (æw) dr Dorota Domiñska-WerbelC111- --- --
18:45-20:15- --- --- --- --- --
Wtorek 2023-05-30
s1INT1(1)s1INT2(1)s1INT3(1)s1INT4(1)s1INT5(1)
08:15-09:45- --- --- --- --- --
10:00-11:30- --- --- --- --- --
11:45-13:15- --- --- --- --- --
13:30-15:00- --- --- --- --BF (wyk) dr Przemys³aw SiudakA143
15:15-16:45- --- --- --- --- --
17:00-18:30- --- --- --- --- --
18:45-20:15- --- --- --- --- --
¦roda 2023-05-31
s1INT1(1)s1INT2(1)s1INT3(1)s1INT4(1)s1INT5(1)
08:15-09:45- --- --- --- --Macro (æw) dr Joanna KencC201
10:00-11:30- --- --- --- --Macro (wyk) dr Joanna KencC201
11:45-13:15- --- --- --- --- --
13:30-15:00- --- --- --- --- --
15:15-16:45- --- --- --- --Mooam (wyk) mgr Pawe³ MacugaA217
17:00-18:30- --- --- --- --BP (wyk) mgr Pawe³ MacugaA142
18:45-20:15- --- --- --- --- --
Czwartek 2023-06-01
s1INT1(1)s1INT2(1)s1INT3(1)s1INT4(1)s1INT5(1)
08:15-09:45- --- --- --- --- --
10:00-11:30- --- --- --- --- --
11:45-13:15- --- --- --- --- --
13:30-15:00- --- --- --- --- --
15:15-16:45- --- --Pocae (wyk) dr Kornelia HübscherC126- --- --
17:00-18:30- --- --- --MaN (wyk) dr Kornelia HübscherC126- --
18:45-20:15- --- --- --MaN (wyk) dr Kornelia HübscherC126- --
Pi±tek 2023-06-02
s1INT1(1)s1INT2(1)s1INT3(1)s1INT4(1)s1INT5(1)
08:15-09:45- --- --- --- --- --
10:00-11:30- --- --- --Cps (wyk) dr Rafa³ KubikA245- --
11:45-13:15- --- --- --Cps (æw) dr Rafa³ KubikA245- --
13:30-15:00- --- --- --PpelatE (æw) dr Rafa³ KubikA245- --
15:15-16:45- --- --- --- --- --
17:00-18:30- --- --- --- --SCM (wyk) mgr Arkadiusz ZurekC205
18:45-20:15- --- --- --- --SCM (sem) mgr Arkadiusz ZurekC205
Poniedzia³ek 2023-06-05
s1INT1(1)s1INT2(1)s1INT3(1)s1INT4(1)s1INT5(1)
08:15-09:45- --- --- --TL (wyk) dr Agnieszka KosOnline_03- --
10:00-11:30- --- --- --TL (wyk) dr Agnieszka KosOnline_03- --
11:45-13:15- --- --- --- --- --
13:30-15:00- --- --- --- --- --
15:15-16:45- --- --1Sp (æw) dr Dorota Domiñska-WerbelC111- --- --
17:00-18:30- --- --1Sp (wyk) dr Dorota Domiñska-WerbelC111- --- --
18:45-20:15- --- --- --- --- --
¦roda 2023-06-07
s1INT1(1)s1INT2(1)s1INT3(1)s1INT4(1)s1INT5(1)
08:15-09:45- --- --- --- --- --
10:00-11:30- --- --- --- --- --
11:45-13:15- --- --- --- --- --
13:30-15:00- --- --- --- --- --
15:15-16:45- --- --- --- --- --
17:00-18:30- --- --- --CL (wyk) dr Pawe³ KobesA245- --
18:45-20:15- --- --- --- --- --
Poniedzia³ek 2023-06-12
s1INT1(1)s1INT2(1)s1INT3(1)s1INT4(1)s1INT5(1)
08:15-09:45- --- --Tfoe (æw) dr Kornelia HübscherC122- --- --
10:00-11:30- --- --Tfoe (æw) dr Kornelia HübscherC122- --- --
11:45-13:15- --- --Gd (æw) dr Kornelia HübscherC122- --- --
13:30-15:00- --- --Gd (æw) dr Kornelia HübscherC122- --- --
15:15-16:45- --- --Cip (æw) dr Kornelia HübscherC122- --VP (wyk) mgr in¿. Krzysztof RewakA213
17:00-18:30- --- --- --- --VP (lab) mgr in¿. Krzysztof RewakA213
18:45-20:15- --- --- --- --- --

SkrotNazwa
KhKorespondencja handlowa
UbUmiejêtno¶ci biznesowe
CLCriminal Law
MaNMediation and Negotiation
PpelatEPolish public economic law and the EU
CpsContemporary political systems
1Sp1 Social psychology
KkKultura korporacji
JawprJêzyk angielski w public relations
BFBusiness Finance
VPVisual Programming
BPBusiness Plan
PocaePedagogy of care and education
TfoeTheoretical foundations of education
SCMSupply Chain Management
DMDiscrete Mathematics
GdGeneral didactics
CipCommuniaction in practice
MooamMethods of organization and management
TLTax Law
MacroMacroeconomics
SpSocial pedagogy

Legenda:



Informacja 1h [x/-] lub 1h [-/x] oznacza, ¿e zajêci± trwaj± w tym bloku 45 minut i zaplanowane s± odpowiednio w pierwszej lub drugiej jego po³owie.