Specjalność: s1JMPED



Komunikaty:

Moduł ogólnouczelniany (student wybiera 1 z 2):
Personal branding - dr Anna Kowal - Orczykowska
Przedsiębiorczość w edukacji - dr Marek Kazimierowicz
s1JMPED1
Środa 2019-10-02
s1JMPED1
08:15-09:45Bpriw (wyk)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoC122
10:00-11:30Se (wyk)dr Anna Kowal-OrczykowskaC111
11:45-13:15Se (ćw)dr Anna Kowal-OrczykowskaC111
13:30-15:00Bpriw (ćw)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoC122
15:15-16:45Bihp po (wyk)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoC122
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2019-10-03
s1JMPED1
08:15-09:45---
10:00-11:30Ks (ćw)dr Wioletta DrzystekC122
11:45-13:15Wse (wyk)dr Anna Kowal-OrczykowskaC122
13:30-15:00Wse (ćw)dr Anna Kowal-OrczykowskaC122
15:15-16:45Pwe-Mo (wyk)Legenda1Różne
17:00-18:30Infor (ćw)dr Marek KazimierowiczA242
18:45-20:15---
Piątek 2019-10-04
s1JMPED1
08:15-09:45Po (wyk)dr Mirosław PiwowarczykC123
10:00-11:30Po (ćw)dr Mirosław PiwowarczykC123
11:45-13:15Hw (wyk)dr Mirosław PiwowarczykC123
13:30-15:00Hw (ćw)dr Mirosław PiwowarczykC123
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2019-10-08
s1JMPED1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Pfw (ćw)dr Jan PazganC19
13:30-15:00Pfw (wyk)dr Jan PazganC113
15:15-16:45Owi (wyk)dr Anna BanaszewskaA16
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2019-10-09
s1JMPED1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Se (wyk)dr Anna Kowal-OrczykowskaC123
13:30-15:00Se (ćw)dr Anna Kowal-OrczykowskaC123
15:15-16:45Bpriw (ćw)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoC122
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2019-10-10
s1JMPED1
08:15-09:45Infor (ćw)dr Marek KazimierowiczC10
10:00-11:30Ks (ćw)dr Wioletta DrzystekC122
11:45-13:15Ks (wyk)dr Wioletta DrzystekC122
13:30-15:00Wse (ćw)dr Anna Kowal-OrczykowskaC122
15:15-16:45Pwe-Mo (wyk)Legenda1Różne
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Piątek 2019-10-11
s1JMPED1
08:15-09:45Po (wyk)dr Mirosław PiwowarczykC113
10:00-11:30Po (ćw)dr Mirosław PiwowarczykC113
11:45-13:15Hw (wyk)dr Mirosław PiwowarczykC113
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2019-10-14
s1JMPED1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Pp (ćw)mgr Józefa SzczepankowskaC122
13:30-15:00Pp (wyk)dr Dorota Domińska-WerbelC113
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2019-10-15
s1JMPED1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Ks (wyk)dr Wioletta DrzystekA15
13:30-15:00Ks (ćw)dr Wioletta DrzystekA15
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2019-10-16
s1JMPED1
08:15-09:45Bpriw (wyk)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoC122
10:00-11:30Se (wyk)dr Anna Kowal-OrczykowskaC111
11:45-13:15Se (ćw)dr Anna Kowal-OrczykowskaC111
13:30-15:00Bpriw (ćw)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoC122
15:15-16:45Bpriw (ćw)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoC122
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2019-10-17
s1JMPED1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Pwe-Mo (wyk)Legenda1Różne
17:00-18:30Infor (ćw)dr Marek KazimierowiczC313
18:45-20:15---
Piątek 2019-10-18
s1JMPED1
08:15-09:45Po (wyk)dr Mirosław PiwowarczykC113
10:00-11:30Po (ćw)dr Mirosław PiwowarczykC113
11:45-13:15Hw (wyk)dr Mirosław PiwowarczykC113
13:30-15:00Hw (ćw)dr Mirosław PiwowarczykC113
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2019-10-21
s1JMPED1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Pp (ćw)mgr Józefa SzczepankowskaC122
13:30-15:00Pp (wyk)dr Dorota Domińska-WerbelC113
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2019-10-23
s1JMPED1
08:15-09:45---
10:00-11:30Bihp po (wyk)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoC122
11:45-13:15Bihp po (wyk)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoC122
13:30-15:00Bihp po (wyk)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoC122
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2019-10-24
s1JMPED1
08:15-09:45---
10:00-11:30Infor (ćw)dr Marek KazimierowiczC10
11:45-13:15Infor (ćw)dr Marek KazimierowiczC10
13:30-15:00Ezn (ćw)dr Marek KazimierowiczC122
15:15-16:45Pwe-Mo (wyk)Legenda1Różne
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Piątek 2019-10-25
s1JMPED1
08:15-09:45Po (wyk)dr Mirosław PiwowarczykC113
10:00-11:30Po (ćw)dr Mirosław PiwowarczykC113
11:45-13:15Hw (wyk)dr Mirosław PiwowarczykC113
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2019-10-29
s1JMPED1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Pfw (wyk)dr Jan PazganC221
13:30-15:00Pfw (ćw)dr Jan PazganC221
15:15-16:45Owi (wyk)dr Anna BanaszewskaA12
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2019-10-31
s1JMPED1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Infor (ćw)dr Marek KazimierowiczC10
13:30-15:00Ezn (ćw)dr Marek KazimierowiczC122
15:15-16:45Pwe-Mo (wyk)Legenda1Różne
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2019-11-04
s1JMPED1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Pp (ćw)mgr Józefa SzczepankowskaC122
13:30-15:00Pp (wyk)dr Dorota Domińska-WerbelC113
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2019-11-05
s1JMPED1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Pfw (wyk)dr Jan PazganC221
13:30-15:00Pfw (ćw)dr Jan PazganC221
15:15-16:45Owi (wyk)dr Anna BanaszewskaA32
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2019-11-06
s1JMPED1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Se (wyk)dr Anna Kowal-OrczykowskaC111
13:30-15:00Se (ćw)dr Anna Kowal-OrczykowskaC111
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2019-11-07
s1JMPED1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Ks (wyk)dr Wioletta DrzystekC122
13:30-15:00Ks (ćw)dr Wioletta DrzystekC122
15:15-16:45Pwe-Mo (wyk)Legenda1Różne
17:00-18:30Infor (ćw)dr Marek KazimierowiczC10
18:45-20:15---
Piątek 2019-11-08
s1JMPED1
08:15-09:45Po (wyk)dr Mirosław PiwowarczykC113
10:00-11:30Po (ćw)dr Mirosław PiwowarczykC113
11:45-13:15Hw (wyk)dr Mirosław PiwowarczykC113
13:30-15:00Hw (ćw)dr Mirosław PiwowarczykC113
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2019-11-12
s1JMPED1
08:15-09:45Bpriw (wyk)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoC123
10:00-11:30Bpriw (ćw)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoC123
11:45-13:15Ks (wyk)dr Wioletta DrzystekC111
13:30-15:00Ks (ćw)dr Wioletta DrzystekC111
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2019-11-14
s1JMPED1
08:15-09:45---
10:00-11:30Ks (ćw)dr Wioletta DrzystekC122
11:45-13:15Ks (wyk)dr Wioletta DrzystekC122
13:30-15:00Ks (wyk)dr Wioletta DrzystekC122
15:15-16:45Pwe-Mo (wyk)Legenda1Różne
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Piątek 2019-11-15
s1JMPED1
08:15-09:45Po (wyk)dr Mirosław PiwowarczykC113
10:00-11:30Po (ćw)dr Mirosław PiwowarczykC113
11:45-13:15Hw (wyk)dr Mirosław PiwowarczykC113
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2019-11-21
s1JMPED1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Pwe-Mo (wyk)Legenda1Różne
17:00-18:30Infor (ćw)dr Marek KazimierowiczC10
18:45-20:15---
Piątek 2019-11-22
s1JMPED1
08:15-09:45Po (wyk)dr Mirosław PiwowarczykC113
10:00-11:30Po (ćw)dr Mirosław PiwowarczykC113
11:45-13:15Hw (wyk)dr Mirosław PiwowarczykC113
13:30-15:00Hw (ćw)dr Mirosław PiwowarczykC113
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2019-11-25
s1JMPED1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Pp (ćw)mgr Józefa SzczepankowskaC111
13:30-15:00Pp (wyk)dr Dorota Domińska-WerbelC113
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2019-11-26
s1JMPED1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Pfw (wyk)dr Jan PazganC111
13:30-15:00Pfw (ćw)dr Jan PazganC111
15:15-16:45Owi (wyk)dr Anna BanaszewskaA146
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2019-11-27
s1JMPED1
08:15-09:45Bpriw (wyk)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoC122
10:00-11:30Se (wyk)dr Anna Kowal-OrczykowskaC111
11:45-13:15Se (ćw)dr Anna Kowal-OrczykowskaC111
13:30-15:00Bpriw (ćw)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoC122
15:15-16:45Bpriw (ćw)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoC122
17:00-18:30Bihp po (wyk)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoC122
18:45-20:15---
Czwartek 2019-11-28
s1JMPED1
08:15-09:45Infor (ćw)dr Marek KazimierowiczC10
10:00-11:30Wse (wyk)dr Anna Kowal-OrczykowskaC122
11:45-13:15Wse (ćw)dr Anna Kowal-OrczykowskaC122
13:30-15:00Wse (ćw)dr Anna Kowal-OrczykowskaC122
15:15-16:45Pwe-Mo (wyk)Legenda1Różne
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Piątek 2019-11-29
s1JMPED1
08:15-09:45Po (wyk)dr Mirosław PiwowarczykC113
10:00-11:30Po (ćw)dr Mirosław PiwowarczykC113
11:45-13:15Hw (wyk)dr Mirosław PiwowarczykC113
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2019-12-03
s1JMPED1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Pfw (wyk)dr Jan PazganC222
13:30-15:00Pfw (ćw)dr Jan PazganC222
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2019-12-05
s1JMPED1
08:15-09:45Infor (ćw)dr Marek KazimierowiczC10
10:00-11:30Wse (wyk)dr Anna Kowal-OrczykowskaC122
11:45-13:15Wse (ćw)dr Anna Kowal-OrczykowskaC122
13:30-15:00Ezn (ćw)dr Marek KazimierowiczC122
15:15-16:45Pwe-Mo (wyk)Legenda1Różne
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Piątek 2019-12-06
s1JMPED1
08:15-09:45Po (wyk)dr Mirosław PiwowarczykC113
10:00-11:30Po (ćw)dr Mirosław PiwowarczykC113
11:45-13:15Hw (wyk)dr Mirosław PiwowarczykC113
13:30-15:00Hw (ćw)dr Mirosław PiwowarczykC113
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2019-12-09
s1JMPED1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Pp (ćw)mgr Józefa SzczepankowskaC111
13:30-15:00Pp (wyk)dr Dorota Domińska-WerbelC113
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2019-12-11
s1JMPED1
08:15-09:45Bpriw (wyk)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoC122
10:00-11:30Se (ćw)dr Anna Kowal-OrczykowskaC111
11:45-13:15Se (ćw)dr Anna Kowal-OrczykowskaC111
13:30-15:00Se (wyk)dr Anna Kowal-OrczykowskaC111
15:15-16:45Se (wyk)dr Anna Kowal-OrczykowskaC111
17:00-18:30Bpriw (ćw)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoC122
18:45-20:15---
Czwartek 2019-12-12
s1JMPED1
08:15-09:45Infor (ćw)dr Marek KazimierowiczC10
10:00-11:30Wse (wyk)dr Anna Kowal-OrczykowskaC122
11:45-13:15Wse (ćw)dr Anna Kowal-OrczykowskaC122
13:30-15:00Ezn (ćw)dr Marek KazimierowiczC122
15:15-16:45Pwe-Mo (wyk)Legenda1Różne
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Piątek 2019-12-13
s1JMPED1
08:15-09:45Po (wyk)dr Mirosław PiwowarczykC113
10:00-11:30Po (ćw)dr Mirosław PiwowarczykC113
11:45-13:15Hw (wyk)dr Mirosław PiwowarczykC113
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2019-12-16
s1JMPED1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Pp (ćw)mgr Józefa SzczepankowskaC122
13:30-15:00Pp (wyk)dr Dorota Domińska-WerbelC111
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2019-12-17
s1JMPED1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Pfw (wyk)dr Jan PazganC111
13:30-15:00Pfw (ćw)dr Jan PazganC111
15:15-16:45Owi (wyk)dr Anna BanaszewskaA16
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2019-12-19
s1JMPED1
08:15-09:45Infor (ćw)dr Marek KazimierowiczC10
10:00-11:30Ks (wyk)dr Wioletta DrzystekC122
11:45-13:15Ks (ćw)dr Wioletta DrzystekC122
13:30-15:00Ezn (ćw)dr Marek KazimierowiczC122
15:15-16:45Pwe-Mo (wyk)Legenda1Różne
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Piątek 2019-12-20
s1JMPED1
08:15-09:45Po (wyk)dr Mirosław PiwowarczykC113
10:00-11:30Po (ćw)dr Mirosław PiwowarczykC113
11:45-13:15Hw (wyk)dr Mirosław PiwowarczykC113
13:30-15:00Hw (ćw)dr Mirosław PiwowarczykC113
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Piątek 2020-01-03
s1JMPED1
08:15-09:45Po (wyk)dr Mirosław PiwowarczykC113
10:00-11:30Po (ćw)dr Mirosław PiwowarczykC113
11:45-13:15Hw (wyk)dr Mirosław PiwowarczykC113
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2020-01-06
s1JMPED1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Pp (ćw)mgr Józefa SzczepankowskaC122
13:30-15:00Pp (wyk)dr Dorota Domińska-WerbelC113
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2020-01-07
s1JMPED1
08:15-09:45Bihp po (wyk)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoC123
10:00-11:30Bihp po (wyk)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoC123
11:45-13:15Pfw (wyk)dr Jan PazganC111
13:30-15:00Pfw (ćw)dr Jan PazganC111
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2020-01-08
s1JMPED1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00Bpriw (wyk)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoC122
15:15-16:45Bpriw (wyk)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoC122
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2020-01-09
s1JMPED1
08:15-09:45Infor (ćw)dr Marek KazimierowiczC10
10:00-11:30Wse (wyk)dr Anna Kowal-OrczykowskaC122
11:45-13:15Wse (ćw)dr Anna Kowal-OrczykowskaC122
13:30-15:00Ezn (ćw)dr Marek KazimierowiczC122
15:15-16:45Pwe-Mo (wyk)Legenda1Różne
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Piątek 2020-01-10
s1JMPED1
08:15-09:45Po (wyk)dr Mirosław PiwowarczykC113
10:00-11:30Po (ćw)dr Mirosław PiwowarczykC113
11:45-13:15Hw (wyk)dr Mirosław PiwowarczykC113
13:30-15:00Hw (ćw)dr Mirosław PiwowarczykC113
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2020-01-14
s1JMPED1
08:15-09:45Ks (wyk)dr Wioletta DrzystekC111
10:00-11:30Ks (ćw)dr Wioletta DrzystekC111
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2020-01-16
s1JMPED1
08:15-09:45Infor (ćw)dr Marek KazimierowiczC10
10:00-11:30Wse (wyk)dr Anna Kowal-OrczykowskaC122
11:45-13:15Wse (ćw)dr Anna Kowal-OrczykowskaC122
13:30-15:00Ezn (ćw)dr Marek KazimierowiczC122
15:15-16:45Pwe-Mo (wyk)Legenda1Różne
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Piątek 2020-01-17
s1JMPED1
08:15-09:45Po (wyk)dr Mirosław PiwowarczykC113
10:00-11:30Po (ćw)dr Mirosław PiwowarczykC113
11:45-13:15Hw (wyk)dr Mirosław PiwowarczykC113
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2020-01-20
s1JMPED1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Pp (ćw)mgr Józefa SzczepankowskaC111
13:30-15:00Pp (wyk)dr Dorota Domińska-WerbelC113
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2020-01-21
s1JMPED1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Pfw (wyk)dr Jan PazganC19
13:30-15:00Pfw (ćw)dr Jan PazganC19
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2020-01-22
s1JMPED1
08:15-09:45---
10:00-11:30Se (ćw)dr Anna Kowal-OrczykowskaC111
11:45-13:15Se (wyk)dr Anna Kowal-OrczykowskaC111
13:30-15:00Bpriw (wyk)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoC122
15:15-16:45Bihp po (wyk)dr Katarzyna Sępowicz-BuczkoC122
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2020-01-23
s1JMPED1
08:15-09:45Infor (ćw)dr Marek KazimierowiczC10
10:00-11:30Wse (wyk)dr Anna Kowal-OrczykowskaC122
11:45-13:15Wse (wyk)dr Anna Kowal-OrczykowskaC122
13:30-15:00Ezn (ćw)dr Marek KazimierowiczC122
15:15-16:45Pwe-Mo (wyk)Legenda1Różne
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Piątek 2020-01-24
s1JMPED1
08:15-09:45Po (wyk)dr Mirosław PiwowarczykC113
10:00-11:30Po (ćw)dr Mirosław PiwowarczykC113
11:45-13:15Hw (wyk)dr Mirosław PiwowarczykC113
13:30-15:00Hw (ćw)dr Mirosław PiwowarczykC113
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---

SkrotNazwa
BpriwBiomedyczne podstawy rozwoju i wychowania
SeSocjologia edukacji
Bihp poBezpieczeństwo i higiena pracy w placówkach oświatowych
KsKomunikacja społeczna
WseWspółczesne systemy edukacyjne
Pb-MoPersonal branding - Moduł ogólnouczelniany
Pwe-MoPrzedsiębiorczość w edukacji - Moduł ogólnouczelniany
InforInformatyka
PoPedagogika ogólna
HwHistoria wychowania
PfwPodstawy filozofii wychowania
OwiOchrona własności intelektualnej
PpPodstawy psychologii
EznEtyka zawodu nauczyciela
Legenda1
PrzedmiotNauczycielSala
Pb-Modr Anna Kowal-OrczykowskaE1
Pwe-Modr Marek KazimierowiczC122