Specjalność: s1PED



Komunikaty:

s1PED1s1PED2
Poniedziałek 2018-02-19
s1PED1s1PED2
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15Jo (ćw)Legenda1RóżneJo (ćw)Legenda1Różne
13:30-15:00Ps (ćw)dr Małgorzata BuchlaC122---
15:15-16:45Ps (ćw)dr Małgorzata BuchlaC122---
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Wtorek 2018-02-20
s1PED1s1PED2
08:15-09:45------
10:00-11:30Tpw (ćw)dr Anna Kowal-OrczykowskaC1111Ps (ćw)mgr Józefa SzczepankowskaC110
11:45-13:151Ps (ćw)mgr Józefa SzczepankowskaC110Tpw (ćw)dr Anna Kowal-OrczykowskaC111
13:30-15:00------
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Czwartek 2018-02-22
s1PED1s1PED2
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15Ks (ćw)dr Wioletta DrzystekA115---
13:30-15:00Ks (wyk)dr Wioletta DrzystekA116Ks (wyk)dr Wioletta DrzystekA116
15:15-16:45Tpk (ćw)dr Marek KazimierowiczC110Dp (ćw)dr Kornelia HübscherC122
17:00-18:30Dp (ćw)dr Kornelia HübscherC122Tpk (ćw)dr Marek KazimierowiczC110
18:45-20:15Dp (wyk)dr Kornelia HübscherC122Dp (wyk)dr Kornelia HübscherC122
Piątek 2018-02-23
s1PED1s1PED2
08:15-09:45Tpw (wyk)dr Mirosław PiwowarczykC113Tpw (wyk)dr Mirosław PiwowarczykC113
10:00-11:30Tpw (wyk)dr Mirosław PiwowarczykC113Tpw (wyk)dr Mirosław PiwowarczykC113
11:45-13:15Tpk (wyk)dr Marek KazimierowiczC113Tpk (wyk)dr Marek KazimierowiczC113
13:30-15:00------
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Poniedziałek 2018-02-26
s1PED1s1PED2
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15Jo (ćw)Legenda1RóżneJo (ćw)Legenda1Różne
13:30-15:00---Ps (ćw)dr Małgorzata BuchlaC123
15:15-16:45---Ps (ćw)dr Małgorzata BuchlaC123
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Wtorek 2018-02-27
s1PED1s1PED2
08:15-09:45------
10:00-11:30Tpw (ćw)dr Anna Kowal-OrczykowskaC102Prc (ćw)mgr Józefa SzczepankowskaC110
11:45-13:15Prc (ćw)mgr Józefa SzczepankowskaC110Tpw (ćw)dr Anna Kowal-OrczykowskaC102
13:30-15:00------
15:15-16:45------
17:00-18:30Pdpz (ćw)dr Grażyna MaciakC125Pdpz (ćw)dr Grażyna MaciakC125
18:45-20:15------
Czwartek 2018-03-01
s1PED1s1PED2
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15---Ks (ćw)dr Wioletta DrzystekA114
13:30-15:00Ks (wyk)dr Wioletta DrzystekA36Ks (wyk)dr Wioletta DrzystekA36
15:15-16:45Tpk (ćw)dr Marek KazimierowiczC110Mbp (ćw)dr Beata FedynC111
17:00-18:30Mbp (ćw)dr Beata FedynC111Tpk (ćw)dr Marek KazimierowiczC110
18:45-20:15Mbp (wyk)dr Beata FedynC111Mbp (wyk)dr Beata FedynC111
Piątek 2018-03-02
s1PED1s1PED2
08:15-09:45Tpw (wyk)dr Mirosław PiwowarczykC113Tpw (wyk)dr Mirosław PiwowarczykC113
10:00-11:30Tpw (wyk)dr Mirosław PiwowarczykC113Tpw (wyk)dr Mirosław PiwowarczykC113
11:45-13:151Ps (wyk)dr Dorota Domińska-WerbelA361Ps (wyk)dr Dorota Domińska-WerbelA36
13:30-15:00Prc (wyk)dr Dorota Domińska-WerbelA36Prc (wyk)dr Dorota Domińska-WerbelA36
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Poniedziałek 2018-03-05
s1PED1s1PED2
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15Jo (ćw)Legenda1RóżneJo (ćw)Legenda1Różne
13:30-15:00Ps (ćw)dr Małgorzata BuchlaC110---
15:15-16:45Ps (ćw)dr Małgorzata BuchlaC110---
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Wtorek 2018-03-06
s1PED1s1PED2
08:15-09:45Ps (wyk)dr Anna Kowal-OrczykowskaC113Ps (wyk)dr Anna Kowal-OrczykowskaC113
10:00-11:30Tpw (ćw)dr Anna Kowal-OrczykowskaC1101Ps (ćw)mgr Józefa SzczepankowskaC111
11:45-13:151Ps (ćw)mgr Józefa SzczepankowskaC111Tpw (ćw)dr Anna Kowal-OrczykowskaC110
13:30-15:00Ljo* (lab)mgr Mirosław KarykowskiA13Ljo* (lab)mgr Mirosław KarykowskiA13
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Czwartek 2018-03-08
s1PED1s1PED2
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15------
13:30-15:00Ks (ćw)dr Wioletta DrzystekA116---
15:15-16:45Tpk (ćw)dr Marek KazimierowiczC110Dp (ćw)dr Kornelia HübscherC111
17:00-18:30Dp (ćw)dr Kornelia HübscherC111Tpk (ćw)dr Marek KazimierowiczC110
18:45-20:15Dp (wyk)dr Kornelia HübscherC111Dp (wyk)dr Kornelia HübscherC111
Piątek 2018-03-09
s1PED1s1PED2
08:15-09:45Tpw (wyk)dr Mirosław PiwowarczykC113Tpw (wyk)dr Mirosław PiwowarczykC113
10:00-11:30Tpw (wyk)dr Mirosław PiwowarczykC113Tpw (wyk)dr Mirosław PiwowarczykC113
11:45-13:15------
13:30-15:00------
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Poniedziałek 2018-03-12
s1PED1s1PED2
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15Jo (ćw)Legenda2RóżneJo (ćw)Legenda2Różne
13:30-15:00---Ps (ćw)dr Małgorzata BuchlaC110
15:15-16:45---Ps (ćw)dr Małgorzata BuchlaC110
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Wtorek 2018-03-13
s1PED1s1PED2
08:15-09:45------
10:00-11:30Tpw (ćw)dr Anna Kowal-OrczykowskaC110Prc (ćw)mgr Józefa SzczepankowskaC111
11:45-13:15Prc (ćw)mgr Józefa SzczepankowskaC111Tpw (ćw)dr Anna Kowal-OrczykowskaC110
13:30-15:00------
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Czwartek 2018-03-15
s1PED1s1PED2
08:15-09:45------
10:00-11:30---Ks (ćw)dr Wioletta DrzystekA116
11:45-13:15---Mbp (ćw)dr Beata FedynC127
13:30-15:00Mbp (wyk)dr Beata FedynC127Mbp (wyk)dr Beata FedynC127
15:15-16:45Tpk (ćw)dr Marek KazimierowiczC110Mbp (ćw)dr Beata FedynC127
17:00-18:30Mbp (ćw)dr Beata FedynC127Tpk (ćw)dr Marek KazimierowiczC110
18:45-20:15Mbp (wyk)dr Beata FedynC125Mbp (wyk)dr Beata FedynC125
Piątek 2018-03-16
s1PED1s1PED2
08:15-09:45------
10:00-11:30Tpk (wyk)dr Marek KazimierowiczC113Tpk (wyk)dr Marek KazimierowiczC113
11:45-13:15Tpk (wyk)dr Marek KazimierowiczC113Tpk (wyk)dr Marek KazimierowiczC113
13:30-15:00------
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Poniedziałek 2018-03-19
s1PED1s1PED2
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15Jo (ćw)Legenda1RóżneJo (ćw)Legenda1Różne
13:30-15:00Ps (ćw)dr Małgorzata BuchlaC123---
15:15-16:45Ps (ćw)dr Małgorzata BuchlaC123---
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Wtorek 2018-03-20
s1PED1s1PED2
08:15-09:45Ps (wyk)dr Anna Kowal-OrczykowskaC113Ps (wyk)dr Anna Kowal-OrczykowskaC113
10:00-11:30Tpw (ćw)dr Anna Kowal-OrczykowskaC1101Ps (ćw)mgr Józefa SzczepankowskaC126
11:45-13:151Ps (ćw)mgr Józefa SzczepankowskaC126Tpw (ćw)dr Anna Kowal-OrczykowskaC110
13:30-15:00------
15:15-16:451Ps (wyk)dr Dorota Domińska-WerbelC2241Ps (wyk)dr Dorota Domińska-WerbelC224
17:00-18:301Ps (wyk)dr Dorota Domińska-WerbelC2241Ps (wyk)dr Dorota Domińska-WerbelC224
18:45-20:15------
Czwartek 2018-03-22
s1PED1s1PED2
08:15-09:45------
10:00-11:30Ks (ćw)dr Wioletta DrzystekA115---
11:45-13:15Ks (wyk)dr Wioletta DrzystekA36Ks (wyk)dr Wioletta DrzystekA36
13:30-15:00Dp (wyk)dr Kornelia HübscherC113Dp (wyk)dr Kornelia HübscherC113
15:15-16:45Tpk (ćw)dr Marek KazimierowiczC110Dp (ćw)dr Kornelia HübscherC126
17:00-18:30Dp (ćw)dr Kornelia HübscherC126Tpk (ćw)dr Marek KazimierowiczC110
18:45-20:15------
Piątek 2018-03-23
s1PED1s1PED2
08:15-09:45Tpw (wyk)dr Mirosław PiwowarczykC113Tpw (wyk)dr Mirosław PiwowarczykC113
10:00-11:30------
11:45-13:15------
13:30-15:00------
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Poniedziałek 2018-03-26
s1PED1s1PED2
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15Jo (ćw)Legenda1RóżneJo (ćw)Legenda1Różne
13:30-15:00---Ps (ćw)dr Małgorzata BuchlaC123
15:15-16:45---Ps (ćw)dr Małgorzata BuchlaC123
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Wtorek 2018-03-27
s1PED1s1PED2
08:15-09:45------
10:00-11:30Tpw (ćw)dr Anna Kowal-OrczykowskaC110Prc (ćw)mgr Józefa SzczepankowskaC111
11:45-13:15Prc (ćw)mgr Józefa SzczepankowskaC111Tpw (ćw)dr Anna Kowal-OrczykowskaC110
13:30-15:00Pdpz (ćw)dr Grażyna MaciakC224Pdpz (ćw)dr Grażyna MaciakC224
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Czwartek 2018-04-05
s1PED1s1PED2
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15Tpk (wyk)dr Marek KazimierowiczC125Tpk (wyk)dr Marek KazimierowiczC125
13:30-15:00Tpk (wyk)dr Marek KazimierowiczC125Tpk (wyk)dr Marek KazimierowiczC125
15:15-16:45Tpk (ćw)dr Marek KazimierowiczC110Dp (ćw)dr Kornelia HübscherC111
17:00-18:30Dp (ćw)dr Kornelia HübscherC111Tpk (ćw)dr Marek KazimierowiczC110
18:45-20:15Dp (wyk)dr Kornelia HübscherC111Dp (wyk)dr Kornelia HübscherC111
Piątek 2018-04-06
s1PED1s1PED2
08:15-09:45Tpw (wyk)dr Mirosław PiwowarczykC113Tpw (wyk)dr Mirosław PiwowarczykC113
10:00-11:30Tpw (wyk)dr Mirosław PiwowarczykC113Tpw (wyk)dr Mirosław PiwowarczykC113
11:45-13:15------
13:30-15:00------
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Poniedziałek 2018-04-09
s1PED1s1PED2
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15Jo (ćw)Legenda1RóżneJo (ćw)Legenda1Różne
13:30-15:00Ps (ćw)dr Małgorzata BuchlaC123Ks (ćw)dr Wioletta DrzystekA141
15:15-16:45Ps (ćw)dr Małgorzata BuchlaC123---
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Wtorek 2018-04-10
s1PED1s1PED2
08:15-09:45Ps (wyk)dr Anna Kowal-OrczykowskaC113Ps (wyk)dr Anna Kowal-OrczykowskaC113
10:00-11:30Tpw (ćw)dr Anna Kowal-OrczykowskaC110Prc (ćw)mgr Józefa SzczepankowskaC111
11:45-13:15Prc (ćw)mgr Józefa SzczepankowskaC111Tpw (ćw)dr Anna Kowal-OrczykowskaC110
13:30-15:00Pdpz (ćw)dr Grażyna MaciakC113Pdpz (ćw)dr Grażyna MaciakC113
15:15-16:451Ps (wyk)dr Dorota Domińska-WerbelC1131Ps (wyk)dr Dorota Domińska-WerbelC113
17:00-18:30Prc (wyk)dr Dorota Domińska-WerbelC113Prc (wyk)dr Dorota Domińska-WerbelC113
18:45-20:15------
Czwartek 2018-04-12
s1PED1s1PED2
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15------
13:30-15:00Mbp (ćw)dr Beata FedynC111Tpk (ćw)dr Marek KazimierowiczC110
15:15-16:45Tpk (ćw)dr Marek KazimierowiczC110Mbp (ćw)dr Beata FedynC111
17:00-18:30Mbp (ćw)dr Beata FedynC111Tpk (ćw)dr Marek KazimierowiczC110
18:45-20:15Mbp (wyk)dr Beata FedynC111Mbp (wyk)dr Beata FedynC111
Piątek 2018-04-13
s1PED1s1PED2
08:15-09:45Tpw (wyk)dr Mirosław PiwowarczykC113Tpw (wyk)dr Mirosław PiwowarczykC113
10:00-11:30------
11:45-13:15------
13:30-15:00------
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Poniedziałek 2018-04-16
s1PED1s1PED2
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15Jo (ćw)Legenda1RóżneJo (ćw)Legenda1Różne
13:30-15:00---Ps (ćw)dr Małgorzata BuchlaC123
15:15-16:45---Ps (ćw)dr Małgorzata BuchlaC123
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Wtorek 2018-04-17
s1PED1s1PED2
08:15-09:45------
10:00-11:30Tpw (ćw)dr Anna Kowal-OrczykowskaC1101Ps (ćw)mgr Józefa SzczepankowskaC102
11:45-13:151Ps (ćw)mgr Józefa SzczepankowskaC102Tpw (ćw)dr Anna Kowal-OrczykowskaC110
13:30-15:00------
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Czwartek 2018-04-19
s1PED1s1PED2
08:15-09:45------
10:00-11:30---Ks (ćw)dr Wioletta DrzystekA117
11:45-13:15Ks (wyk)dr Wioletta DrzystekA144Ks (wyk)dr Wioletta DrzystekA144
13:30-15:00Ks (wyk)dr Wioletta DrzystekA144Ks (wyk)dr Wioletta DrzystekA144
15:15-16:45Tpk (ćw)dr Marek KazimierowiczC110Dp (ćw)dr Kornelia HübscherC111
17:00-18:30Dp (ćw)dr Kornelia HübscherC111Tpk (ćw)dr Marek KazimierowiczC110
18:45-20:15Dp (wyk)dr Kornelia HübscherC111Dp (wyk)dr Kornelia HübscherC111
Piątek 2018-04-20
s1PED1s1PED2
08:15-09:45Tpw (wyk)dr Mirosław PiwowarczykC113Tpw (wyk)dr Mirosław PiwowarczykC113
10:00-11:30Tpw (wyk)dr Mirosław PiwowarczykC113Tpw (wyk)dr Mirosław PiwowarczykC113
11:45-13:15------
13:30-15:00------
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Poniedziałek 2018-04-23
s1PED1s1PED2
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15Jo (ćw)Legenda1RóżneJo (ćw)Legenda1Różne
13:30-15:00Ps (ćw)dr Małgorzata BuchlaC123---
15:15-16:45Ps (ćw)dr Małgorzata BuchlaC123---
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Wtorek 2018-04-24
s1PED1s1PED2
08:15-09:45Ps (wyk)dr Anna Kowal-OrczykowskaC113Ps (wyk)dr Anna Kowal-OrczykowskaC113
10:00-11:30Tpw (ćw)dr Anna Kowal-OrczykowskaC110Prc (ćw)mgr Józefa SzczepankowskaC111
11:45-13:15Prc (ćw)mgr Józefa SzczepankowskaC111Tpw (ćw)dr Anna Kowal-OrczykowskaC110
13:30-15:00Pdpz (ćw)dr Grażyna MaciakC224Pdpz (ćw)dr Grażyna MaciakC224
15:15-16:45Prc (wyk)dr Dorota Domińska-WerbelA36Prc (wyk)dr Dorota Domińska-WerbelA36
17:00-18:30Prc (wyk)dr Dorota Domińska-WerbelA36Prc (wyk)dr Dorota Domińska-WerbelA36
18:45-20:15------
Czwartek 2018-04-26
s1PED1s1PED2
08:15-09:45---Ks (ćw)dr Wioletta DrzystekA115
10:00-11:30Mbp (wyk)dr Beata FedynC113Mbp (wyk)dr Beata FedynC113
11:45-13:15Ks (ćw)dr Wioletta DrzystekA115Mbp (ćw)dr Beata FedynC126
13:30-15:00Mbp (wyk)dr Beata FedynC113Mbp (wyk)dr Beata FedynC113
15:15-16:45Tpk (ćw)dr Marek KazimierowiczC110Mbp (ćw)dr Beata FedynC126
17:00-18:30Mbp (ćw)dr Beata FedynC126Tpk (ćw)dr Marek KazimierowiczC110
18:45-20:15------
Piątek 2018-04-27
s1PED1s1PED2
08:15-09:45Tpw (wyk)dr Mirosław PiwowarczykC113Tpw (wyk)dr Mirosław PiwowarczykC113
10:00-11:30------
11:45-13:15------
13:30-15:00------
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Poniedziałek 2018-05-07
s1PED1s1PED2
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15Jo (ćw)Legenda1RóżneJo (ćw)Legenda1Różne
13:30-15:00---Ps (ćw)dr Małgorzata BuchlaC123
15:15-16:45---Ps (ćw)dr Małgorzata BuchlaC123
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Wtorek 2018-05-08
s1PED1s1PED2
08:15-09:45------
10:00-11:30Tpw (ćw)dr Anna Kowal-OrczykowskaC1111Ps (ćw)mgr Józefa SzczepankowskaC102
11:45-13:151Ps (ćw)mgr Józefa SzczepankowskaC102Tpw (ćw)dr Anna Kowal-OrczykowskaC111
13:30-15:00Prc (wyk)dr Dorota Domińska-WerbelC113Prc (wyk)dr Dorota Domińska-WerbelC113
15:15-16:45Prc (wyk)dr Dorota Domińska-WerbelC113Prc (wyk)dr Dorota Domińska-WerbelC113
17:00-18:30Pdpz (ćw)dr Grażyna MaciakC113Pdpz (ćw)dr Grażyna MaciakC113
18:45-20:15Pdpz (ćw)dr Grażyna MaciakC113Pdpz (ćw)dr Grażyna MaciakC113
Czwartek 2018-05-10
s1PED1s1PED2
08:15-09:45------
10:00-11:30---Ks (ćw)dr Wioletta DrzystekA116
11:45-13:15Ks (wyk)dr Wioletta DrzystekA36Ks (wyk)dr Wioletta DrzystekA36
13:30-15:00Tpk (ćw)dr Marek KazimierowiczC110Dp (ćw)dr Kornelia HübscherC126
15:15-16:45Dp (ćw)dr Kornelia HübscherC126Tpk (ćw)dr Marek KazimierowiczC110
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Piątek 2018-05-11
s1PED1s1PED2
08:15-09:45Tpw (wyk)dr Mirosław PiwowarczykC113Tpw (wyk)dr Mirosław PiwowarczykC113
10:00-11:30------
11:45-13:15------
13:30-15:00------
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Poniedziałek 2018-05-14
s1PED1s1PED2
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15Jo (ćw)Legenda1RóżneJo (ćw)Legenda1Różne
13:30-15:00Ps (ćw)dr Małgorzata BuchlaC123---
15:15-16:45Ps (ćw)dr Małgorzata BuchlaC123---
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Wtorek 2018-05-15
s1PED1s1PED2
08:15-09:45------
10:00-11:30Tpw (ćw)dr Anna Kowal-OrczykowskaC102Prc (ćw)mgr Józefa SzczepankowskaC111
11:45-13:15Prc (ćw)mgr Józefa SzczepankowskaC111Tpw (ćw)dr Anna Kowal-OrczykowskaC102
13:30-15:001Ps (wyk)dr Dorota Domińska-WerbelC1131Ps (wyk)dr Dorota Domińska-WerbelC113
15:15-16:451Ps (wyk)dr Dorota Domińska-WerbelC1131Ps (wyk)dr Dorota Domińska-WerbelC113
17:00-18:30Pdpz (ćw)dr Grażyna MaciakC113Pdpz (ćw)dr Grażyna MaciakC113
18:45-20:15Pdpz (ćw)dr Grażyna MaciakC113Pdpz (ćw)dr Grażyna MaciakC113
Czwartek 2018-05-17
s1PED1s1PED2
08:15-09:45------
10:00-11:30Ks (ćw)dr Wioletta DrzystekA116---
11:45-13:15Ks (wyk)dr Wioletta DrzystekA144Ks (wyk)dr Wioletta DrzystekA144
13:30-15:00Mbp (ćw)dr Beata FedynC111Ks (ćw)dr Wioletta DrzystekA116
15:15-16:45Tpk (ćw)dr Marek KazimierowiczC110Mbp (ćw)dr Beata FedynC111
17:00-18:30Mbp (ćw)dr Beata FedynC111Tpk (ćw)dr Marek KazimierowiczC110
18:45-20:15Mbp (wyk)dr Beata FedynC111Mbp (wyk)dr Beata FedynC111
Piątek 2018-05-18
s1PED1s1PED2
08:15-09:45Tpw (wyk)dr Mirosław PiwowarczykC113Tpw (wyk)dr Mirosław PiwowarczykC113
10:00-11:30------
11:45-13:15------
13:30-15:00------
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Poniedziałek 2018-05-21
s1PED1s1PED2
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15Jo (ćw)Legenda1RóżneJo (ćw)Legenda1Różne
13:30-15:00---Ps (ćw)dr Małgorzata BuchlaC123
15:15-16:45---Ps (ćw)dr Małgorzata BuchlaC123
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Wtorek 2018-05-22
s1PED1s1PED2
08:15-09:45Ps (wyk)dr Anna Kowal-OrczykowskaC113Ps (wyk)dr Anna Kowal-OrczykowskaC113
10:00-11:30Tpw (ćw)dr Anna Kowal-OrczykowskaC1021Ps (ćw)mgr Józefa SzczepankowskaC110
11:45-13:151Ps (ćw)mgr Józefa SzczepankowskaC110Tpw (ćw)dr Anna Kowal-OrczykowskaC102
13:30-15:00Prc (wyk)dr Dorota Domińska-WerbelC113Prc (wyk)dr Dorota Domińska-WerbelC113
15:15-16:45Prc (wyk)dr Dorota Domińska-WerbelC113Prc (wyk)dr Dorota Domińska-WerbelC113
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Czwartek 2018-05-24
s1PED1s1PED2
08:15-09:45------
10:00-11:30Ks (ćw)dr Wioletta DrzystekA115---
11:45-13:15Tpk (ćw)dr Marek KazimierowiczC110Ks (ćw)dr Wioletta DrzystekA115
13:30-15:00Tpk (ćw)dr Marek KazimierowiczC110Dp (ćw)dr Kornelia HübscherC111
15:15-16:45Dp (ćw)dr Kornelia HübscherC111Tpk (ćw)dr Marek KazimierowiczC110
17:00-18:30Dp (wyk)dr Kornelia HübscherC111Dp (wyk)dr Kornelia HübscherC111
18:45-20:15Dp (wyk)dr Kornelia HübscherC111Dp (wyk)dr Kornelia HübscherC111
Poniedziałek 2018-05-28
s1PED1s1PED2
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15Jo (ćw)Legenda1RóżneJo (ćw)Legenda1Różne
13:30-15:00Ps (ćw)dr Małgorzata BuchlaC123---
15:15-16:45Ps (ćw)dr Małgorzata BuchlaC123---
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Wtorek 2018-05-29
s1PED1s1PED2
08:15-09:45------
10:00-11:30---Prc (ćw)mgr Józefa SzczepankowskaC111
11:45-13:15Prc (ćw)mgr Józefa SzczepankowskaC111---
13:30-15:00------
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Poniedziałek 2018-06-04
s1PED1s1PED2
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15Jo (ćw)Legenda1RóżneJo (ćw)Legenda1Różne
13:30-15:00---Ps (ćw)dr Małgorzata BuchlaC123
15:15-16:45---Ps (ćw)dr Małgorzata BuchlaC123
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Wtorek 2018-06-05
s1PED1s1PED2
08:15-09:45Tpw (ćw)dr Anna Kowal-OrczykowskaC110---
10:00-11:30Tpw (ćw)dr Anna Kowal-OrczykowskaC1101Ps (ćw)mgr Józefa SzczepankowskaC111
11:45-13:151Ps (ćw)mgr Józefa SzczepankowskaC111Tpw (ćw)dr Anna Kowal-OrczykowskaC110
13:30-15:00---Tpw (ćw)dr Anna Kowal-OrczykowskaC110
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Czwartek 2018-06-07
s1PED1s1PED2
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15Ks (ćw)dr Wioletta DrzystekA115---
13:30-15:00Ks (wyk)dr Wioletta DrzystekA36Ks (wyk)dr Wioletta DrzystekA36
15:15-16:45Tpk (ćw)dr Marek KazimierowiczC110Dp (ćw)dr Kornelia HübscherC126
17:00-18:30Dp (ćw)dr Kornelia HübscherC126Tpk (ćw)dr Marek KazimierowiczC110
18:45-20:15Dp (wyk)dr Kornelia HübscherC126Dp (wyk)dr Kornelia HübscherC126
Piątek 2018-06-08
s1PED1s1PED2
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15Tpk (wyk)dr Marek KazimierowiczA116Tpk (wyk)dr Marek KazimierowiczA116
13:30-15:00Tpk (wyk)dr Marek KazimierowiczA116Tpk (wyk)dr Marek KazimierowiczA116
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Poniedziałek 2018-06-11
s1PED1s1PED2
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15Jo (ćw)Legenda1RóżneJo (ćw)Legenda1Różne
13:30-15:00Ps (wyk)dr Anna Kowal-OrczykowskaC113Ps (wyk)dr Anna Kowal-OrczykowskaC113
15:15-16:45Ps (wyk)dr Anna Kowal-OrczykowskaC113Ps (wyk)dr Anna Kowal-OrczykowskaC113
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Wtorek 2018-06-12
s1PED1s1PED2
08:15-09:45Ps (wyk)dr Anna Kowal-OrczykowskaC113Ps (wyk)dr Anna Kowal-OrczykowskaC113
10:00-11:30Tpw (ćw)dr Anna Kowal-OrczykowskaC110Prc (ćw)mgr Józefa SzczepankowskaC111
11:45-13:15Prc (ćw)mgr Józefa SzczepankowskaC111Tpw (ćw)dr Anna Kowal-OrczykowskaC110
13:30-15:001Ps (wyk)dr Dorota Domińska-WerbelC1131Ps (wyk)dr Dorota Domińska-WerbelC113
15:15-16:451Ps (wyk)dr Dorota Domińska-WerbelC1131Ps (wyk)dr Dorota Domińska-WerbelC113
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Czwartek 2018-06-14
s1PED1s1PED2
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15Ks (ćw)dr Wioletta DrzystekA115---
13:30-15:00Tpk (wyk)dr Marek KazimierowiczC110Tpk (wyk)dr Marek KazimierowiczC110
15:15-16:45Tpk (ćw)dr Marek KazimierowiczC110Mbp (ćw)dr Beata FedynC111
17:00-18:30Mbp (ćw)dr Beata FedynC111Tpk (ćw)dr Marek KazimierowiczC110
18:45-20:15Mbp (wyk)dr Beata FedynC111Mbp (wyk)dr Beata FedynC111
Poniedziałek 2018-06-18
s1PED1s1PED2
08:15-09:45------
10:00-11:30---1Ps (ćw)mgr Józefa SzczepankowskaC122
11:45-13:151Ps (ćw)mgr Józefa SzczepankowskaC122Ps (ćw)dr Małgorzata BuchlaC123
13:30-15:00Ps (ćw)dr Małgorzata BuchlaC123---
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------

SkrotNazwa
JoJęzyk obcy
Ljo*Lektorat języka obcego *
PsPedagogika społeczna
TpwTeoretyczne podstawy wychowania
1Ps1 Psychologia społeczna
KsKomunikacja społeczna
TpkTeoretyczne podstawy kształcenia
DpDiagnostyka pedagogiczna
PrcPsychologia rozwoju człowieka
PdpzPrzygotowanie do praktyk zawodowych
MbpMetody badań pedagogicznych
Legenda1
PrzedmiotNauczycielSala
Jomgr Magdalena SzylarA12
Ljo*mgr Mirosław KarykowskiA15
Jomgr Anna Rożdżestwieńska-SkwaraC314
Legenda2
PrzedmiotNauczycielSala
Jomgr Magdalena SzylarA12
Jomgr Anna Rożdżestwieńska-SkwaraC314