SpecjalnoŠ: s1SL



Komunikaty:

s1SL1(1)u
Žroda 2023-02-15
s1SL1(1)u
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00- --
15:15-16:45- --
17:00-18:30- --
18:45-20:15Gmit (wyk) dr Magdalena D▒browskaC125
Czwartek 2023-02-16
s1SL1(1)u
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00- --
15:15-16:45- --
17:00-18:30Piad (wyk) dr in┐. Przemys│aw RybaC125
18:45-20:15Kl4.0 (wyk) dr hab. in┐. Piotr WrzecioniarzC125
Pi▒tek 2023-02-17
s1SL1(1)u
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00- --
15:15-16:45Ntm-pik (wyk) dr in┐. Daniel DŕbowskiC125
17:00-18:30Sd (sem) dr in┐. Daniel DŕbowskiA141
18:45-20:15- --
Sobota 2023-02-18
s1SL1(1)u
08:15-09:45Jo (Šw) Legenda1R´┐Żne
10:00-11:30Jo (Šw) Legenda1R´┐Żne
11:45-13:15Elekt (wyk) dr hab. in┐. Piotr WrzecioniarzA144
13:45-15:15Swd (wyk) mgr in┐. Adam Wysocza˝skiA144
15:30-17:00Miop (wyk) mgr in┐. Adam Wysocza˝skiA144
17:15-18:45- --
19:00-20:30- --
Žroda 2023-02-22
s1SL1(1)u
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00- --
15:15-16:45- --
17:00-18:30- --
18:45-20:15Gmit (wyk) dr Magdalena D▒browskaOnline_26
Pi▒tek 2023-02-24
s1SL1(1)u
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00- --
15:15-16:45Ntm-pik (wyk) dr in┐. Daniel DŕbowskiOnline_21
17:00-18:30Sd (sem) dr in┐. Daniel DŕbowskiOnline_21
18:45-20:15Miop (wyk) mgr in┐. Adam Wysocza˝skiOnline_02
Czwartek 2023-03-02
s1SL1(1)u
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00- --
15:15-16:45Piad (wyk) dr in┐. Przemys│aw RybaOnline_34
17:00-18:30- --
18:45-20:15Kl4.0 (wyk) dr hab. in┐. Piotr WrzecioniarzOnline_34
Pi▒tek 2023-03-03
s1SL1(1)u
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00- --
15:15-16:45- --
17:00-18:30Miop (wyk) mgr in┐. Adam Wysocza˝skiOnline_15
18:45-20:15Swd (wyk) mgr in┐. Adam Wysocza˝skiOnline_15
Poniedzia│ek 2023-03-06
s1SL1(1)u
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00- --
15:15-16:45- --
17:00-18:30Jo (Šw) Legenda2R´┐Żne
18:45-20:15Jo (Šw) Legenda2R´┐Żne
Žroda 2023-03-08
s1SL1(1)u
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00- --
15:15-16:45- --
17:00-18:30- --
18:45-20:15Gmit (wyk) dr Magdalena D▒browskaOnline_15
Czwartek 2023-03-09
s1SL1(1)u
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00- --
15:15-16:45Kl4.0 (wyk) dr hab. in┐. Piotr WrzecioniarzOnline_16
17:00-18:30Elekt (wyk) dr hab. in┐. Piotr WrzecioniarzOnline_16
18:45-20:15- --
Pi▒tek 2023-03-10
s1SL1(1)u
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00- --
15:15-16:45- --
17:00-18:30Sd (sem) dr in┐. Daniel DŕbowskiOnline_21
18:45-20:15Miop (wyk) mgr in┐. Adam Wysocza˝skiOnline_07
Sobota 2023-03-11
s1SL1(1)u
08:15-09:45Mdwwjo (wt) mgr Ewa RajczakowskaC221a
10:00-11:30Piad (lab) dr in┐. Przemys│aw RybaA213
11:45-13:15Gmit (lab) mgr in┐. Pawe│ AndrzejczykC11
13:45-15:15Gmit (lab) mgr in┐. Pawe│ AndrzejczykC314
15:30-17:00Gs (wt) mgr Ewa RajczakowskaC313
17:15-18:45- --
19:00-20:30- --
Czwartek 2023-03-16
s1SL1(1)u
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00- --
15:15-16:45Piad (wyk) dr in┐. Przemys│aw RybaOnline_34
17:00-18:30- --
18:45-20:15Kl4.0 (wyk) dr hab. in┐. Piotr WrzecioniarzOnline_34
Pi▒tek 2023-03-17
s1SL1(1)u
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00- --
15:15-16:45Ntm-pik (wyk) dr in┐. Daniel DŕbowskiOnline_100
17:00-18:30Miop (wyk) mgr in┐. Adam Wysocza˝skiOnline_15
18:45-20:15Swd (wyk) mgr in┐. Adam Wysocza˝skiOnline_15
Žroda 2023-03-22
s1SL1(1)u
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00- --
15:15-16:45- --
17:00-18:30- --
18:45-20:15Gmit (wyk) dr Magdalena D▒browskaOnline_15
Czwartek 2023-03-23
s1SL1(1)u
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00- --
15:15-16:45Kl4.0 (wyk) dr hab. in┐. Piotr WrzecioniarzOnline_16
17:00-18:30Elekt (wyk) dr hab. in┐. Piotr WrzecioniarzOnline_16
18:45-20:15- --
Pi▒tek 2023-03-24
s1SL1(1)u
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00- --
15:15-16:45- --
17:00-18:30Sd (sem) dr in┐. Daniel DŕbowskiOnline_21
18:45-20:15Miop (wyk) mgr in┐. Adam Wysocza˝skiOnline_09
Sobota 2023-03-25
s1SL1(1)u
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15Jo (Šw) Legenda3R´┐Żne
13:45-15:15Jo (Šw) Legenda3R´┐Żne
15:30-17:00Gs (wt) mgr Ewa RajczakowskaC313
17:15-18:45Miop (lab) mgr in┐. Adam Wysocza˝skiC314
19:00-20:30Piad (lab) dr in┐. Przemys│aw RybaA213
Czwartek 2023-03-30
s1SL1(1)u
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00- --
15:15-16:45Piad (wyk) dr in┐. Przemys│aw RybaOnline_34
17:00-18:30- --
18:45-20:15Kl4.0 (wyk) dr hab. in┐. Piotr WrzecioniarzOnline_34
Pi▒tek 2023-03-31
s1SL1(1)u
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00- --
15:15-16:45Ntm-pik (wyk) dr in┐. Daniel DŕbowskiOnline_05
17:00-18:30Miop (wyk) mgr in┐. Adam Wysocza˝skiOnline_15
18:45-20:15Swd (wyk) mgr in┐. Adam Wysocza˝skiOnline_15
Sobota 2023-04-01
s1SL1(1)u
08:15-09:45Gmit (p) dr Tomasz JaniakC202
10:00-11:30Gmit (p) dr Tomasz JaniakC202
11:45-13:15Jo (Šw) Legenda4R´┐Żne
13:45-15:15Jo (Šw) Legenda4R´┐Żne
15:30-17:00Mdwwjo (wt) mgr Ewa RajczakowskaC221a
17:15-18:45Ntm-pik (p) dr in┐. Daniel DŕbowskiC228
19:00-20:30Ntm-pik (p) dr in┐. Daniel DŕbowskiC228
Žroda 2023-04-05
s1SL1(1)u
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00- --
15:15-16:45- --
17:00-18:30- --
18:45-20:15Gmit (wyk) dr Magdalena D▒browskaOnline_15
Czwartek 2023-04-13
s1SL1(1)u
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00- --
15:15-16:45Piad (wyk) dr in┐. Przemys│aw RybaOnline_34
17:00-18:30- --
18:45-20:15Kl4.0 (wyk) dr hab. in┐. Piotr WrzecioniarzOnline_34
Pi▒tek 2023-04-14
s1SL1(1)u
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00- --
15:15-16:45- --
17:00-18:30Miop (wyk) mgr in┐. Adam Wysocza˝skiOnline_15
18:45-20:15Swd (wyk) mgr in┐. Adam Wysocza˝skiOnline_15
Sobota 2023-04-15
s1SL1(1)u
08:15-09:45Gmit (lab) mgr in┐. Pawe│ AndrzejczykA242
10:00-11:30Gmit (lab) mgr in┐. Pawe│ AndrzejczykA242
11:45-13:15Jo (Šw) Legenda5R´┐Żne
13:45-15:15Jo (Šw) Legenda5R´┐Żne
15:30-17:00Gs (wt) mgr Ewa RajczakowskaC313
17:15-18:45Miop (lab) mgr in┐. Adam Wysocza˝skiC314
19:00-20:30Piad (lab) dr in┐. Przemys│aw RybaA213
Niedziela 2023-04-16
s1SL1(1)u
08:15-09:45Gs (wt) mgr Ewa RajczakowskaC314
10:00-11:30Miop (lab) mgr in┐. Adam Wysocza˝skiA213
11:45-13:15Piad (lab) dr in┐. Przemys│aw RybaA218
13:45-15:15Gmit (p) dr Tomasz JaniakA142
15:30-17:00Gmit (p) dr Tomasz JaniakA142
17:15-18:45Mdwwjo (wt) mgr Ewa RajczakowskaC221a
19:00-20:30Mdwwjo (wt) mgr Ewa RajczakowskaC221a
Žroda 2023-04-19
s1SL1(1)u
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00- --
15:15-16:45- --
17:00-18:30- --
18:45-20:15Gmit (wyk) dr Magdalena D▒browskaOnline_15
Czwartek 2023-04-20
s1SL1(1)u
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00- --
15:15-16:45Kl4.0 (wyk) dr hab. in┐. Piotr WrzecioniarzOnline_16
17:00-18:30Elekt (wyk) dr hab. in┐. Piotr WrzecioniarzOnline_16
18:45-20:15- --
Pi▒tek 2023-04-21
s1SL1(1)u
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00- --
15:15-16:45Elekt (wyk) dr hab. in┐. Piotr WrzecioniarzOnline_10
17:00-18:30Sd (sem) dr in┐. Daniel DŕbowskiOnline_21
18:45-20:15Miop (wyk) mgr in┐. Adam Wysocza˝skiOnline_100
Sobota 2023-04-22
s1SL1(1)u
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:45-15:15- --
15:30-17:00Miop (lab) mgr in┐. Adam Wysocza˝skiC314
17:15-18:45Ntm-pik (p) dr in┐. Daniel DŕbowskiA145
19:00-20:30Ntm-pik (p) dr in┐. Daniel DŕbowskiA145
Czwartek 2023-04-27
s1SL1(1)u
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00- --
15:15-16:45Piad (wyk) dr in┐. Przemys│aw RybaOnline_34
17:00-18:30- --
18:45-20:15Kl4.0 (wyk) dr hab. in┐. Piotr WrzecioniarzOnline_34
Pi▒tek 2023-04-28
s1SL1(1)u
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00- --
15:15-16:45Ntm-pik (wyk) dr in┐. Daniel DŕbowskiOnline_04
17:00-18:30Miop (wyk) mgr in┐. Adam Wysocza˝skiOnline_15
18:45-20:15Swd (wyk) mgr in┐. Adam Wysocza˝skiOnline_15
Czwartek 2023-05-04
s1SL1(1)u
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00- --
15:15-16:45Kl4.0 (wyk) dr hab. in┐. Piotr WrzecioniarzOnline_103
17:00-18:30Elekt (wyk) dr hab. in┐. Piotr WrzecioniarzOnline_103
18:45-20:15- --
Pi▒tek 2023-05-05
s1SL1(1)u
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00- --
15:15-16:45Kl4.0 (wyk) dr hab. in┐. Piotr WrzecioniarzOnline_103
17:00-18:30Sd (sem) dr in┐. Daniel DŕbowskiOnline_21
18:45-20:15Miop (wyk) mgr in┐. Adam Wysocza˝skiOnline_10
Sobota 2023-05-06
s1SL1(1)u
08:15-09:45Gmit (p) dr Tomasz JaniakC210
10:00-11:30Gmit (p) dr Tomasz JaniakC210
11:45-13:15Jo (Šw) Legenda6R´┐Żne
13:45-15:15Jo (Šw) Legenda6R´┐Żne
15:30-17:00Ntm-pik (p) dr in┐. Daniel DŕbowskiC209
17:15-18:45Ntm-pik (p) dr in┐. Daniel DŕbowskiC209
19:00-20:30- --
Czwartek 2023-05-11
s1SL1(1)u
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00- --
15:15-16:45Piad (wyk) dr in┐. Przemys│aw RybaOnline_08
17:00-18:30- --
18:45-20:15Kl4.0 (wyk) dr hab. in┐. Piotr WrzecioniarzOnline_34
Pi▒tek 2023-05-12
s1SL1(1)u
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00- --
15:15-16:45Ntm-pik (wyk) dr in┐. Daniel DŕbowskiOnline_08
17:00-18:30Miop (wyk) mgr in┐. Adam Wysocza˝skiOnline_15
18:45-20:15Kl4.0 (wyk) dr hab. in┐. Piotr WrzecioniarzOnline_05
Žroda 2023-05-17
s1SL1(1)u
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00- --
15:15-16:45- --
17:00-18:30- --
18:45-20:15Gmit (wyk) dr Magdalena D▒browskaOnline_15
Czwartek 2023-05-18
s1SL1(1)u
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00- --
15:15-16:45Kl4.0 (wyk) dr hab. in┐. Piotr WrzecioniarzOnline_01
17:00-18:30Elekt (wyk) dr hab. in┐. Piotr WrzecioniarzOnline_01
18:45-20:15- --
Pi▒tek 2023-05-19
s1SL1(1)u
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00- --
15:15-16:45Ntm-pik (wyk) dr in┐. Daniel DŕbowskiOnline_21
17:00-18:30Sd (sem) dr in┐. Daniel DŕbowskiOnline_21
18:45-20:15Miop (wyk) mgr in┐. Adam Wysocza˝skiOnline_05
Sobota 2023-05-20
s1SL1(1)u
08:15-09:45- --
10:00-11:30Mdwwjo (wt) mgr Ewa RajczakowskaA32
11:45-13:15Jo (Šw) Legenda7R´┐Żne
13:45-15:15Jo (Šw) Legenda7R´┐Żne
15:30-17:00Gs (wt) mgr Ewa RajczakowskaC313
17:15-18:45Miop (lab) mgr in┐. Adam Wysocza˝skiC314
19:00-20:30Piad (lab) dr in┐. Przemys│aw RybaA213
Niedziela 2023-05-21
s1SL1(1)u
08:15-09:45Gs (wt) mgr Ewa RajczakowskaC313
10:00-11:30Miop (lab) mgr in┐. Adam Wysocza˝skiC314
11:45-13:15Piad (lab) dr in┐. Przemys│aw RybaA242
13:45-15:15Gmit (lab) mgr in┐. Pawe│ AndrzejczykA218
15:30-17:00Gmit (lab) mgr in┐. Pawe│ AndrzejczykA218
17:15-18:45Mdwwjo (wt) mgr Ewa RajczakowskaC203
19:00-20:30- --
Czwartek 2023-05-25
s1SL1(1)u
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00- --
15:15-16:45Kl4.0 (wyk) dr hab. in┐. Piotr WrzecioniarzC212
17:00-18:30Elekt (wyk) dr hab. in┐. Piotr WrzecioniarzC212
18:45-20:15- --
Pi▒tek 2023-05-26
s1SL1(1)u
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00- --
15:15-16:45- --
17:00-18:30Miop (wyk) mgr in┐. Adam Wysocza˝skiC113
18:45-20:15Swd (wyk) mgr in┐. Adam Wysocza˝skiC113
Sobota 2023-05-27
s1SL1(1)u
08:15-09:45Gs (wt) mgr Ewa RajczakowskaC313
10:00-11:30Miop (lab) mgr in┐. Adam Wysocza˝skiC314
11:45-13:15Piad (lab) dr in┐. Przemys│aw RybaA242
13:45-15:15Ntm-pik (p) dr in┐. Daniel DŕbowskiA217
15:30-17:00Ntm-pik (p) dr in┐. Daniel DŕbowskiA217
17:15-18:45Gmit (p) dr Tomasz JaniakC210
19:00-20:30Gmit (p) dr Tomasz JaniakC210
Czwartek 2023-06-01
s1SL1(1)u
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00- --
15:15-16:45Piad (wyk) dr in┐. Przemys│aw RybaC113
17:00-18:30Miop (wyk) mgr in┐. Adam Wysocza˝skiC113
18:45-20:15Swd (wyk) mgr in┐. Adam Wysocza˝skiC113
Pi▒tek 2023-06-02
s1SL1(1)u
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00- --
15:15-16:45Sd (sem) dr in┐. Daniel DŕbowskiC113
17:00-18:30Ntm-pik (wyk) dr in┐. Daniel DŕbowskiC113
18:45-20:15Mdwwjo (wt) mgr Ewa RajczakowskaC221
Wtorek 2023-06-06
s1SL1(1)u
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00- --
15:15-16:45- --
17:00-18:30- --
18:45-20:15Gmit (wyk) dr Magdalena D▒browskaC224
Sobota 2023-06-10
s1SL1(1)u
08:15-09:45Gmit (lab) mgr in┐. Pawe│ AndrzejczykC313
10:00-11:30Mdwwjo (wt) mgr Ewa RajczakowskaC221a
11:45-13:15Jo (Šw) Legenda8R´┐Żne
13:45-15:15Gmit (lab) mgr in┐. Pawe│ AndrzejczykC10
15:30-17:00Gs (wt) mgr Ewa RajczakowskaC313
17:15-18:45Miop (lab) mgr in┐. Adam Wysocza˝skiC314
19:00-20:30Piad (lab) dr in┐. Przemys│aw RybaA242

SkrotNazwa
GmitGie│dy magazynowe i transportowe
PiadPrzetwarzanie i analiza danych
Kl4.0Koncepcja logistyki 4 . 0
Ntm-pikNowoczesne technologie mechaniczne - projektowanie i konstrukcje
SdSeminarium dyplomowe
JoJŕzyk obcy
ElektElektromobilnoŠ
SwdSystemy wspomagania decyzji
MiopModelowanie i optymalizacja produkcji
MdwwjoModu│ do wyboru w jŕzyku obcym
GsGry symulacyjne

Legenda:



Informacja 1h [x/-] lub 1h [-/x] oznacza, ┐e zajŕci▒ trwaj▒ w tym bloku 45 minut i zaplanowane s▒ odpowiednio w pierwszej lub drugiej jego po│owie.



Legenda1
PrzedmiotNauczycielSala
Jomgr Agnieszka úakomskaA2
Jomgr Gabriela LisowskaC313
Jomgr Katarzyna Ben Abdallah C325
Legenda2
PrzedmiotNauczycielSala
Jomgr Agnieszka úakomskaOnline_01
Jomgr Gabriela LisowskaOnline_02
Jomgr Katarzyna Ben Abdallah Online_04
Legenda3
PrzedmiotNauczycielSala
Jomgr Agnieszka úakomskaA141
Jomgr Katarzyna Ben Abdallah C324
Jomgr Gabriela LisowskaC325
Legenda4
PrzedmiotNauczycielSala
Jomgr Gabriela LisowskaC313
Jomgr Agnieszka úakomskaC314
Jomgr Katarzyna Ben Abdallah C324
Legenda5
PrzedmiotNauczycielSala
Jomgr Gabriela LisowskaA143
Jomgr Agnieszka úakomskaC324
Jomgr Katarzyna Ben Abdallah C325
Legenda6
PrzedmiotNauczycielSala
Jomgr Gabriela LisowskaA142
Jomgr Agnieszka úakomskaA15
Jomgr Katarzyna Ben Abdallah C325
Legenda7
PrzedmiotNauczycielSala
Jomgr Gabriela LisowskaA145
Jomgr Agnieszka úakomskaC324
Jomgr Katarzyna Ben Abdallah C325
Legenda8
PrzedmiotNauczycielSala
Jomgr Agnieszka úakomskaA217
Jomgr Gabriela LisowskaC313
Jomgr Katarzyna Ben Abdallah C325