Specjalność: s1Z



Komunikaty:

Podstawy psychologii - dr Dorota Domińska - Werbel
Moduły ogólnouczelniane do wyboru (student wybiera 2 z 4 modułów):
Personal branding - dr Anna Kowal - Orczykowska
Organizacje pozarządowe - dr Anna Banaszewska
Podstawy filozofii - dr Jan Pazgan
s1Z1
Wtorek 2019-10-01
s1Z1
08:15-09:45---
10:00-11:301So (wyk)dr Ewa GroszewskaC212
11:45-13:15Pp-Mo (wyk)dr Dorota Domińska-WerbelC113
13:30-15:00Op-Mo (wyk)dr Anna BanaszewskaA36
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2019-10-02
s1Z1
08:15-09:45Matem (ćw)dr Marek GorzelańczykC221
10:00-11:30Matem (ćw)dr Marek GorzelańczykC221
11:45-13:15Mikro (ćw)mgr Nadine BednarzC221
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2019-10-03
s1Z1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Mikro (wyk)dr Bogumiła WątorekC113
13:30-15:00So (ćw)mgr Bożena Jasiak-KaczmarekC19
15:15-16:45Pb-Mo (wyk)dr Anna Kowal-OrczykowskaE1
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2019-10-07
s1Z1
08:15-09:45Matem (wyk)dr Karol SelwatC212
10:00-11:30So (wyk)dr Karol SelwatC212
11:45-13:15Prawo (wyk)dr Karol RusinC212
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2019-10-08
s1Z1
08:15-09:45---
10:00-11:301So (wyk)dr Ewa GroszewskaC224
11:45-13:15Pp-Mo (wyk)dr Dorota Domińska-WerbelE1
13:30-15:00Op-Mo (wyk)dr Anna BanaszewskaA36
15:15-16:45Pf-Mo (wyk)dr Jan PazganE1
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2019-10-09
s1Z1
08:15-09:45---
10:00-11:30Mikro (ćw)mgr Nadine BednarzC221
11:45-13:15Mikro (ćw)mgr Nadine BednarzC221
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2019-10-10
s1Z1
08:15-09:45---
10:00-11:30Matem (ćw)dr Marek GorzelańczykC19
11:45-13:15Mikro (wyk)dr Bogumiła WątorekC212
13:30-15:00---
15:15-16:45Pb-Mo (wyk)dr Anna Kowal-OrczykowskaE1
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2019-10-14
s1Z1
08:15-09:45Prawo (wyk)dr Karol RusinC212
10:00-11:30Matem (wyk)dr Karol SelwatC224
11:45-13:15So (wyk)dr Karol SelwatC224
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2019-10-15
s1Z1
08:15-09:45---
10:00-11:301So (wyk)dr Ewa GroszewskaC224
11:45-13:15Pp-Mo (wyk)dr Dorota Domińska-WerbelE1
13:30-15:00Op-Mo (wyk)dr Anna BanaszewskaA36
15:15-16:45Pf-Mo (wyk)dr Jan PazganE1
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2019-10-16
s1Z1
08:15-09:45---
10:00-11:30So (ćw)mgr Bożena Jasiak-KaczmarekC221
11:45-13:15So (ćw)mgr Bożena Jasiak-KaczmarekC221
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2019-10-17
s1Z1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Mikro (ćw)mgr Nadine BednarzC19
13:30-15:00Mikro (wyk)dr Bogumiła WątorekC212
15:15-16:45Pb-Mo (wyk)dr Anna Kowal-OrczykowskaE1
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2019-10-21
s1Z1
08:15-09:45Prawo (wyk)dr Karol RusinC212
10:00-11:30Matem (wyk)dr Karol SelwatC212
11:45-13:15So (wyk)dr Karol SelwatC212
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2019-10-22
s1Z1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Pp-Mo (wyk)dr Dorota Domińska-WerbelE1
13:30-15:00Op-Mo (wyk)dr Anna BanaszewskaA36
15:15-16:45Pf-Mo (wyk)dr Jan PazganE1
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2019-10-23
s1Z1
08:15-09:45Matem (ćw)dr Marek GorzelańczykC221
10:00-11:30Matem (ćw)dr Marek GorzelańczykC221
11:45-13:15Mikro (ćw)mgr Nadine BednarzC221
13:30-15:00So (ćw)mgr Bożena Jasiak-KaczmarekA13
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2019-10-24
s1Z1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Mikro (wyk)dr Bogumiła WątorekA36
13:30-15:00So (ćw)mgr Bożena Jasiak-KaczmarekC19
15:15-16:45Pb-Mo (wyk)dr Anna Kowal-OrczykowskaE1
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2019-10-28
s1Z1
08:15-09:45Prawo (wyk)dr Karol RusinA14
10:00-11:30Matem (wyk)dr Karol SelwatC212
11:45-13:15So (wyk)dr Karol SelwatC212
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2019-10-29
s1Z1
08:15-09:45---
10:00-11:301So (wyk)dr Ewa GroszewskaC224
11:45-13:15Pp-Mo (wyk)dr Dorota Domińska-WerbelE1
13:30-15:00Op-Mo (wyk)dr Anna BanaszewskaA36
15:15-16:45Pf-Mo (wyk)dr Jan PazganE1
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2019-10-30
s1Z1
08:15-09:45---
10:00-11:30So (ćw)mgr Bożena Jasiak-KaczmarekC221
11:45-13:15So (ćw)mgr Bożena Jasiak-KaczmarekC221
13:30-15:00Matem (ćw)dr Marek GorzelańczykC226
15:15-16:45Matem (ćw)dr Marek GorzelańczykC226
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2019-10-31
s1Z1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Mikro (ćw)mgr Nadine BednarzC19
13:30-15:00Mikro (wyk)dr Bogumiła WątorekC212
15:15-16:45Pb-Mo (wyk)dr Anna Kowal-OrczykowskaE1
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2019-11-04
s1Z1
08:15-09:45Prawo (wyk)dr Karol RusinC212
10:00-11:30Matem (wyk)dr Karol SelwatC212
11:45-13:15So (wyk)dr Karol SelwatC212
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2019-11-05
s1Z1
08:15-09:45---
10:00-11:301So (wyk)dr Ewa GroszewskaC212
11:45-13:15Pp-Mo (wyk)dr Dorota Domińska-WerbelE1
13:30-15:00Op-Mo (wyk)dr Anna BanaszewskaA36
15:15-16:45Pf-Mo (wyk)dr Jan PazganE1
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2019-11-06
s1Z1
08:15-09:45---
10:00-11:30Mikro (ćw)mgr Nadine BednarzC222
11:45-13:15Mikro (ćw)mgr Nadine BednarzC222
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2019-11-07
s1Z1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Mikro (wyk)dr Bogumiła WątorekA36
13:30-15:00So (ćw)mgr Bożena Jasiak-KaczmarekC19
15:15-16:45Pb-Mo (wyk)dr Anna Kowal-OrczykowskaE1
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2019-11-12
s1Z1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Pp-Mo (wyk)dr Dorota Domińska-WerbelE1
13:30-15:00Op-Mo (wyk)dr Anna BanaszewskaA36
15:15-16:45Pf-Mo (wyk)dr Jan PazganE1
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2019-11-13
s1Z1
08:15-09:45Matem (ćw)dr Marek GorzelańczykC221
10:00-11:30Matem (ćw)dr Marek GorzelańczykC221
11:45-13:15Mikro (ćw)mgr Nadine BednarzC221
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2019-11-14
s1Z1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Mikro (wyk)dr Bogumiła WątorekE1
13:30-15:00So (ćw)mgr Bożena Jasiak-KaczmarekC224
15:15-16:45Pb-Mo (wyk)dr Anna Kowal-OrczykowskaE1
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2019-11-18
s1Z1
08:15-09:45Prawo (wyk)dr Karol RusinC212
10:00-11:30Matem (wyk)dr Karol SelwatC212
11:45-13:15So (wyk)dr Karol SelwatC212
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2019-11-19
s1Z1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Pp-Mo (wyk)dr Dorota Domińska-WerbelE1
13:30-15:00Op-Mo (wyk)dr Anna BanaszewskaA36
15:15-16:45Pf-Mo (wyk)dr Jan PazganE1
17:00-18:30Pf-Mo (wyk)dr Jan PazganE1
18:45-20:15---
Środa 2019-11-20
s1Z1
08:15-09:45---
10:00-11:30So (ćw)mgr Bożena Jasiak-KaczmarekC221
11:45-13:15So (ćw)mgr Bożena Jasiak-KaczmarekC221
13:30-15:00Matem (ćw)dr Marek GorzelańczykC222
15:15-16:45Matem (ćw)dr Marek GorzelańczykC222
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2019-11-21
s1Z1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Mikro (ćw)mgr Nadine BednarzC221
13:30-15:00Mikro (wyk)dr Bogumiła WątorekC212
15:15-16:45Pb-Mo (wyk)dr Anna Kowal-OrczykowskaE1
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2019-11-25
s1Z1
08:15-09:45Prawo (wyk)dr Karol RusinC212
10:00-11:30Matem (wyk)dr Karol SelwatC212
11:45-13:15So (wyk)dr Karol SelwatC212
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2019-11-26
s1Z1
08:15-09:45Prawo (wyk)dr Karol RusinC212
10:00-11:301So (wyk)dr Ewa GroszewskaC212
11:45-13:15Pp-Mo (wyk)dr Dorota Domińska-WerbelE1
13:30-15:00Op-Mo (wyk)dr Anna BanaszewskaA36
15:15-16:45Pf-Mo (wyk)dr Jan PazganE1
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2019-11-27
s1Z1
08:15-09:45Matem (ćw)dr Marek GorzelańczykC212
10:00-11:30Mikro (ćw)mgr Nadine BednarzC221
11:45-13:15Mikro (ćw)mgr Nadine BednarzC221
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2019-11-28
s1Z1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Mikro (wyk)dr Bogumiła WątorekC113
13:30-15:00So (ćw)mgr Bożena Jasiak-KaczmarekC221
15:15-16:45Pb-Mo (wyk)dr Anna Kowal-OrczykowskaE1
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2019-12-02
s1Z1
08:15-09:45---
10:00-11:30Matem (wyk)dr Karol SelwatC212
11:45-13:15So (wyk)dr Karol SelwatC212
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2019-12-03
s1Z1
08:15-09:45---
10:00-11:301So (wyk)dr Ewa GroszewskaC212
11:45-13:15Pp-Mo (wyk)dr Dorota Domińska-WerbelE1
13:30-15:00Op-Mo (wyk)dr Anna BanaszewskaA36
15:15-16:45Pf-Mo (wyk)dr Jan PazganE1
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2019-12-05
s1Z1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Mikro (wyk)dr Bogumiła WątorekE1
13:30-15:00---
15:15-16:45Pb-Mo (wyk)dr Anna Kowal-OrczykowskaE1
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2019-12-09
s1Z1
08:15-09:45Prawo (wyk)dr Karol RusinC212
10:00-11:30Prawo (wyk)dr Karol RusinC212
11:45-13:15Matem (wyk)dr Karol SelwatC212
13:30-15:00Matem (wyk)dr Karol SelwatC212
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2019-12-10
s1Z1
08:15-09:451So (wyk)dr Ewa GroszewskaC125
10:00-11:301So (wyk)dr Ewa GroszewskaC224
11:45-13:15---
13:30-15:00Op-Mo (wyk)dr Anna BanaszewskaA36
15:15-16:45Pf-Mo (wyk)dr Jan PazganE1
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2019-12-11
s1Z1
08:15-09:45Matem (ćw)dr Marek GorzelańczykC221
10:00-11:30Matem (ćw)dr Marek GorzelańczykC221
11:45-13:15Mikro (ćw)mgr Nadine BednarzC221
13:30-15:00So (ćw)mgr Bożena Jasiak-KaczmarekC222
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2019-12-12
s1Z1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Mikro (ćw)mgr Nadine BednarzC221
13:30-15:00Mikro (wyk)dr Bogumiła WątorekC212
15:15-16:45Pb-Mo (wyk)dr Anna Kowal-OrczykowskaE1
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2019-12-16
s1Z1
08:15-09:45Prawo (wyk)dr Karol RusinC212
10:00-11:30Prawo (wyk)dr Karol RusinC212
11:45-13:15Matem (wyk)dr Karol SelwatC212
13:30-15:00Matem (wyk)dr Karol SelwatC212
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2019-12-17
s1Z1
08:15-09:451So (wyk)dr Ewa GroszewskaC125
10:00-11:301So (wyk)dr Ewa GroszewskaC224
11:45-13:15Pp-Mo (wyk)dr Dorota Domińska-WerbelE1
13:30-15:00Op-Mo (wyk)dr Anna BanaszewskaA36
15:15-16:45Pf-Mo (wyk)dr Jan PazganE1
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2019-12-19
s1Z1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Mikro (wyk)dr Bogumiła WątorekC125
13:30-15:00Matem (ćw)dr Marek GorzelańczykC221
15:15-16:45Pb-Mo (wyk)dr Anna Kowal-OrczykowskaE1
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2020-01-07
s1Z1
08:15-09:45Pp-Mo (wyk)dr Dorota Domińska-WerbelE1
10:00-11:301So (wyk)dr Ewa GroszewskaC224
11:45-13:15Pp-Mo (wyk)dr Dorota Domińska-WerbelE1
13:30-15:00Op-Mo (wyk)dr Anna BanaszewskaA36
15:15-16:45Pf-Mo (wyk)dr Jan PazganE1
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2020-01-09
s1Z1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Mikro (wyk)dr Bogumiła WątorekC113
13:30-15:00So (ćw)mgr Bożena Jasiak-KaczmarekC221
15:15-16:45Pb-Mo (wyk)dr Anna Kowal-OrczykowskaE1
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2020-01-13
s1Z1
08:15-09:45Prawo (wyk)dr Karol RusinC212
10:00-11:30Prawo (wyk)dr Karol RusinC212
11:45-13:15Matem (wyk)dr Karol SelwatC212
13:30-15:00Matem (wyk)dr Karol SelwatC212
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2020-01-14
s1Z1
08:15-09:451So (wyk)dr Ewa GroszewskaC125
10:00-11:30Mikro (ćw)mgr Nadine BednarzC221
11:45-13:15Pp-Mo (wyk)dr Dorota Domińska-WerbelE1
13:30-15:00Op-Mo (wyk)dr Anna BanaszewskaA36
15:15-16:45Pf-Mo (wyk)dr Jan PazganE1
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2020-01-16
s1Z1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Mikro (wyk)dr Bogumiła WątorekC113
13:30-15:00So (ćw)mgr Bożena Jasiak-KaczmarekC221
15:15-16:45Pb-Mo (wyk)dr Anna Kowal-OrczykowskaE1
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2020-01-20
s1Z1
08:15-09:45Prawo (wyk)dr Karol RusinC212
10:00-11:30Matem (wyk)dr Karol SelwatC212
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2020-01-21
s1Z1
08:15-09:451So (wyk)dr Ewa GroszewskaA144
10:00-11:301So (wyk)dr Ewa GroszewskaC224
11:45-13:15Pp-Mo (wyk)dr Dorota Domińska-WerbelE1
13:30-15:00Op-Mo (wyk)dr Anna BanaszewskaA36
15:15-16:45Pf-Mo (wyk)dr Jan PazganE1
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2020-01-23
s1Z1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00Mikro (wyk)dr Bogumiła WątorekC212
15:15-16:45Pb-Mo (wyk)dr Anna Kowal-OrczykowskaE1
17:00-18:30---
18:45-20:15---

SkrotNazwa
1So1 Socjologia organizacji
Pp-MoPodstawy psychologii - Moduł ogólnouczelniany
Op-MoOrganizacje pozarządowe - Moduł ogólnouczelniany
MatemMatematyka
MikroMikroekonomia
SoStatystyka opisowa
Pb-MoPersonal branding - Moduł ogólnouczelniany
PrawoPrawo
Pf-MoPodstawy filozofii - Moduł ogólnouczelniany