Specjalność: s1ZIIN



Komunikaty:

s1ZIIN402
Wtorek 2020-02-18
s1ZIIN402
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Zs (wyk)dr Sławomir KryszkowskiC224
17:00-18:30Zs (wyk)dr Sławomir KryszkowskiC224
18:45-20:15Sd (sem)dr Paweł SkowronC19
Czwartek 2020-02-20
s1ZIIN402
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Jo (ćw)Legenda1Różne
17:00-18:30Pfip (wyk)dr Marta StanisławskaC224
18:45-20:15Pfip (wyk)dr Marta StanisławskaC224
Sobota 2020-02-22
s1ZIIN402
08:15-09:45Zs (wt)dr Sławomir KryszkowskiC226
10:00-11:30Zs (wt)dr Sławomir KryszkowskiC226
11:45-13:15Rz (ćw)mgr Irena IzbiańskaC225
13:45-15:15Rz (ćw)mgr Irena IzbiańskaC225
15:30-17:00Pi (wt)dr Paweł JóźwiakowskiC226
17:15-18:45Ssf (ćw)mgr Irena IzbiańskaA242
19:00-20:30Zp (wt)mgr Agnieszka KoryśC225
Wtorek 2020-02-25
s1ZIIN402
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Ssf (wyk)dr Bożena RudnickaC224
17:00-18:30Ssf (wyk)dr Bożena RudnickaC224
18:45-20:15Sd (sem)dr Paweł SkowronC19
Czwartek 2020-02-27
s1ZIIN402
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Jo (ćw)Legenda1Różne
17:00-18:30Pfip (wyk)dr Marta StanisławskaC224
18:45-20:15Pfip (wyk)dr Marta StanisławskaC224
Sobota 2020-02-29
s1ZIIN402
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Rz (ćw)mgr Irena IzbiańskaC227
13:45-15:15Rz (ćw)mgr Irena IzbiańskaC227
15:30-17:00Zf (wt)mgr Jerzy UlewskiC227
17:15-18:45Odm (lab)dr inż. Renata GniteckaC10
19:00-20:30Odm (lab)dr inż. Renata GniteckaC10
Czwartek 2020-03-05
s1ZIIN402
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Jo (ćw)Legenda1Różne
17:00-18:30Jo (ćw)Legenda1Różne
18:45-20:15Pi (wyk)dr Paweł JóźwiakowskiC224
Sobota 2020-03-07
s1ZIIN402
08:15-09:45Rz (ćw)mgr Irena IzbiańskaC225
10:00-11:30Rz (ćw)mgr Irena IzbiańskaC225
11:45-13:15Zs (wt)dr Sławomir KryszkowskiC226
13:45-15:15Zs (wt)dr Sławomir KryszkowskiC226
15:30-17:00Zf (wt)mgr Jerzy UlewskiC226
17:15-18:45Pi (wt)dr Paweł JóźwiakowskiC225
19:00-20:30Zp (wt)mgr Agnieszka KoryśC227
Poniedziałek 2020-03-09
s1ZIIN402
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Ssf (wyk)dr Bożena RudnickaC212
17:00-18:30Odm (wyk)dr Grzegorz KowalewskiC224
18:45-20:15Odm (wyk)dr Grzegorz KowalewskiC224
Wtorek 2020-03-10
s1ZIIN402
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Zs (wt)dr Sławomir KryszkowskiC225
17:00-18:30Zs (wyk)dr Sławomir KryszkowskiC224
18:45-20:15Zs (wyk)dr Sławomir KryszkowskiC224
Czwartek 2020-03-12
s1ZIIN402
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Jo (ćw)Legenda1Różne
17:00-18:30Pfip (wyk)dr Marta StanisławskaA36
18:45-20:15Pfip (wyk)dr Marta StanisławskaA36
Sobota 2020-03-14
s1ZIIN402
08:15-09:45Odm (lab)dr inż. Renata GniteckaC10
10:00-11:30Odm (lab)dr inż. Renata GniteckaC10
11:45-13:15Sd (sem)dr Paweł SkowronA2
13:45-15:15Sd (sem)dr Paweł SkowronA2
15:30-17:00Pi (wt)dr Paweł JóźwiakowskiA145
17:15-18:45Zp (wt)mgr Agnieszka KoryśC222
19:00-20:30Zp (wt)mgr Agnieszka KoryśC222
Środa 2020-03-18
s1ZIIN402
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Pi (wyk)dr Paweł JóźwiakowskiC224
17:00-18:30Pi (wyk)dr Paweł JóźwiakowskiC224
18:45-20:15Sd (sem)dr Paweł SkowronC19
Czwartek 2020-03-19
s1ZIIN402
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Jo (ćw)Legenda1Różne
17:00-18:30Pfip (wyk)dr Marta StanisławskaC224
18:45-20:15Pfip (wyk)dr Marta StanisławskaC224
Sobota 2020-03-21
s1ZIIN402
08:15-09:45Zs (wt)dr Sławomir KryszkowskiC226
10:00-11:30Zs (wt)dr Sławomir KryszkowskiC226
11:45-13:15Pi (wt)dr Paweł JóźwiakowskiC125
13:45-15:15Pi (wt)dr Paweł JóźwiakowskiC125
15:30-17:00Sd (sem)dr Paweł SkowronA15
17:15-18:45Zf (wt)mgr Jerzy UlewskiA142
19:00-20:30Pi (wt)dr Paweł JóźwiakowskiC226
Wtorek 2020-03-24
s1ZIIN402
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Ssf (wyk)dr Bożena RudnickaC224
17:00-18:30Ssf (wyk)dr Bożena RudnickaC224
18:45-20:15Sd (sem)dr Paweł SkowronC221
Czwartek 2020-03-26
s1ZIIN402
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Jo (ćw)Legenda1Różne
17:00-18:30Pfip (wyk)dr Marta StanisławskaC212
18:45-20:15Pfip (wyk)dr Marta StanisławskaC212
Sobota 2020-03-28
s1ZIIN402
08:15-09:45Ssf (ćw)mgr Irena IzbiańskaA242
10:00-11:30Ssf (ćw)mgr Irena IzbiańskaA242
11:45-13:15Odm (lab)dr inż. Renata GniteckaC10
13:45-15:15Odm (lab)dr inż. Renata GniteckaC10
15:30-17:00Ssf (ćw)mgr Irena IzbiańskaA242
17:15-18:45Rz (ćw)mgr Irena IzbiańskaC225
19:00-20:30Pi (wt)dr Paweł JóźwiakowskiC226
Poniedziałek 2020-03-30
s1ZIIN402
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Pi (wyk)dr Paweł JóźwiakowskiC224
17:00-18:30Odm (wyk)dr Grzegorz KowalewskiC224
18:45-20:15Odm (wyk)dr Grzegorz KowalewskiC224
Środa 2020-04-01
s1ZIIN402
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Pi (wyk)dr Paweł JóźwiakowskiC224
17:00-18:30Pi (wyk)dr Paweł JóźwiakowskiC224
18:45-20:15Sd (sem)dr Paweł SkowronC221
Czwartek 2020-04-02
s1ZIIN402
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Jo (ćw)Legenda1Różne
17:00-18:30Pfip (wyk)dr Marta StanisławskaC125
18:45-20:15Pfip (wyk)dr Marta StanisławskaC125
Sobota 2020-04-04
s1ZIIN402
08:15-09:45Rz (ćw)mgr Irena IzbiańskaC225
10:00-11:30Rz (ćw)mgr Irena IzbiańskaC225
11:45-13:15Zs (wt)dr Sławomir KryszkowskiC226
13:45-15:15Zs (wt)dr Sławomir KryszkowskiC226
15:30-17:00Sd (sem)dr Paweł SkowronC19
17:15-18:45Zf (wt)mgr Jerzy UlewskiC226
19:00-20:30Pi (wt)dr Paweł JóźwiakowskiC226
Poniedziałek 2020-04-06
s1ZIIN402
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Odm (wyk)dr Grzegorz KowalewskiC224
17:00-18:30Odm (wyk)dr Grzegorz KowalewskiC224
18:45-20:15Zp (wt)mgr Agnieszka KoryśC225
Wtorek 2020-04-07
s1ZIIN402
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Ssf (wyk)dr Bożena RudnickaC224
17:00-18:30Zs (wyk)dr Sławomir KryszkowskiC224
18:45-20:15Zs (wyk)dr Sławomir KryszkowskiC224
Czwartek 2020-04-16
s1ZIIN402
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Jo (ćw)Legenda1Różne
17:00-18:30Jo (ćw)Legenda1Różne
18:45-20:15Pfip (wyk)dr Marta StanisławskaC224
Sobota 2020-04-18
s1ZIIN402
08:15-09:45Sd (sem)dr Paweł SkowronC19
10:00-11:30Zp (wt)mgr Agnieszka KoryśC226
11:45-13:15Rz (ćw)mgr Irena IzbiańskaC222
13:45-15:15Zf (wt)mgr Jerzy UlewskiA12
15:30-17:00Ssf (ćw)mgr Irena IzbiańskaA243
17:15-18:45Zf (wt)mgr Jerzy UlewskiC226
19:00-20:30Zf (wt)mgr Jerzy UlewskiC226
Poniedziałek 2020-04-20
s1ZIIN402
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Rz (wyk)dr Leszek KędzierskiC212
17:00-18:30Rz (wyk)dr Leszek KędzierskiC212
18:45-20:15Zf (wyk)dr Leszek KędzierskiC212
Wtorek 2020-04-21
s1ZIIN402
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Zf (wyk)dr Leszek KędzierskiC224
17:00-18:30Zf (wyk)dr Leszek KędzierskiC224
18:45-20:15Rz (wyk)dr Leszek KędzierskiC224
Czwartek 2020-04-23
s1ZIIN402
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Jo (ćw)Legenda2Różne
17:00-18:30Zp (wyk)dr Krzysztof RadkowskiC224
18:45-20:15Zp (wyk)dr Krzysztof RadkowskiC224
Sobota 2020-04-25
s1ZIIN402
08:15-09:45Zs (wt)dr Sławomir KryszkowskiC228
10:00-11:30Zs (wt)dr Sławomir KryszkowskiC228
11:45-13:15Rz (ćw)mgr Irena IzbiańskaC227
13:45-15:15Rz (ćw)mgr Irena IzbiańskaC227
15:30-17:00Zf (wt)mgr Jerzy UlewskiC228
17:15-18:45Rz (ćw)mgr Irena IzbiańskaC227
19:00-20:30Sd (sem)dr Paweł SkowronC19
Wtorek 2020-04-28
s1ZIIN402
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Ssf (wyk)dr Bożena RudnickaC224
17:00-18:30Ssf (wyk)dr Bożena RudnickaC224
18:45-20:15Zs (wyk)dr Sławomir KryszkowskiC224
Czwartek 2020-04-30
s1ZIIN402
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Jo (ćw)Legenda1Różne
17:00-18:30Pfip (wyk)dr Marta StanisławskaC224
18:45-20:15Pfip (wyk)dr Marta StanisławskaC224
Poniedziałek 2020-05-04
s1ZIIN402
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Odm (wyk)dr Grzegorz KowalewskiC212
17:00-18:30Odm (wyk)dr Grzegorz KowalewskiC212
18:45-20:15Zp (wt)mgr Agnieszka KoryśC226
Wtorek 2020-05-05
s1ZIIN402
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Zs (wyk)dr Sławomir KryszkowskiC224
17:00-18:30Zs (wt)dr Sławomir KryszkowskiC225
18:45-20:15Zs (wt)dr Sławomir KryszkowskiC225
Czwartek 2020-05-07
s1ZIIN402
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Jo (ćw)Legenda1Różne
17:00-18:30Zp (wyk)dr Krzysztof RadkowskiC224
18:45-20:15Zp (wyk)dr Krzysztof RadkowskiC224
Sobota 2020-05-09
s1ZIIN402
08:15-09:45Pi (wt)dr Paweł JóźwiakowskiC228
10:00-11:30Pi (wt)dr Paweł JóźwiakowskiC228
11:45-13:15Ssf (ćw)mgr Irena IzbiańskaA242
13:45-15:15Ssf (ćw)mgr Irena IzbiańskaA242
15:30-17:00Pi (wt)dr Paweł JóźwiakowskiC228
17:15-18:45Sd (sem)dr Paweł SkowronC19
19:00-20:30Sd (sem)dr Paweł SkowronC19
Poniedziałek 2020-05-11
s1ZIIN402
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Pi (wyk)dr Paweł JóźwiakowskiC212
17:00-18:30Rz (wyk)dr Leszek KędzierskiC212
18:45-20:15Zf (wyk)dr Leszek KędzierskiC212
Wtorek 2020-05-12
s1ZIIN402
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Rz (wyk)dr Leszek KędzierskiC113
17:00-18:30Rz (wyk)dr Leszek KędzierskiC113
18:45-20:15Zf (wyk)dr Leszek KędzierskiC113
Czwartek 2020-05-14
s1ZIIN402
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Jo (ćw)Legenda1Różne
17:00-18:30Zp (wyk)dr Krzysztof RadkowskiC125
18:45-20:15Zp (wyk)dr Krzysztof RadkowskiC125
Sobota 2020-05-16
s1ZIIN402
08:15-09:45Sd (sem)dr Paweł SkowronC222
10:00-11:30Sd (sem)dr Paweł SkowronC222
11:45-13:15Zs (wt)dr Sławomir KryszkowskiC129
13:45-15:15Zs (wt)dr Sławomir KryszkowskiC128
15:30-17:00Zp (wt)mgr Agnieszka KoryśC129
17:15-18:45Odm (lab)dr inż. Renata GniteckaC10
19:00-20:30Odm (lab)dr inż. Renata GniteckaC10
Poniedziałek 2020-05-18
s1ZIIN402
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Pi (wyk)dr Paweł JóźwiakowskiC212
17:00-18:30Zf (wyk)dr Leszek KędzierskiC212
18:45-20:15Rz (wyk)dr Leszek KędzierskiC212
Wtorek 2020-05-19
s1ZIIN402
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Zf (wyk)dr Leszek KędzierskiC224
17:00-18:30Zf (wyk)dr Leszek KędzierskiC224
18:45-20:15Rz (wyk)dr Leszek KędzierskiC224
Czwartek 2020-05-21
s1ZIIN402
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Jo (ćw)Legenda3Różne
17:00-18:30Zp (wyk)dr Krzysztof RadkowskiC224
18:45-20:15Zp (wyk)dr Krzysztof RadkowskiC224
Sobota 2020-05-23
s1ZIIN402
08:15-09:45Pi (wt)dr Paweł JóźwiakowskiC226
10:00-11:30Pi (wt)dr Paweł JóźwiakowskiC226
11:45-13:15Rz (ćw)mgr Irena IzbiańskaC222
13:45-15:15Rz (ćw)mgr Irena IzbiańskaC222
15:30-17:00Ssf (ćw)mgr Irena IzbiańskaA242
17:15-18:45Pi (wt)dr Paweł JóźwiakowskiC226
19:00-20:30Pi (wt)dr Paweł JóźwiakowskiC226

SkrotNazwa
ZsZarządzanie strategiczne
SdSeminarium dyplomowe
JoJęzyk obcy
PfipPrawo finansowe i podatkowe
RzRachunkowość zarządcza
PiPortfel inwestycyjny
SsfStandardy sprawozdawczości finansowej
ZpZarządzanie projektami
ZfZarządzanie finansami
OdmOptymalizacja decyzji menedżerskich
Legenda1
PrzedmiotNauczycielSala
Jomgr Anna Rożdżestwieńska-SkwaraC311
Jomgr Agnieszka PerchalukC312
Jomgr Agnieszka BezdzieckaA32
Legenda2
PrzedmiotNauczycielSala
Jomgr Agnieszka BezdzieckaA15
Jomgr Anna Rożdżestwieńska-SkwaraC311
Jomgr Agnieszka PerchalukC312
Legenda3
PrzedmiotNauczycielSala
Jomgr Agnieszka BezdzieckaA16
Jomgr Anna Rożdżestwieńska-SkwaraC311
Jomgr Agnieszka PerchalukC312