Specjalność: s2A



Komunikaty:

s2A1
Wtorek 2019-10-01
s2A1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Apibp (wyk)dr Jakub RzucidłoA12
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2019-10-03
s2A1
08:15-09:45---
10:00-11:30Jo (lab)Legenda1Różne
11:45-13:15---
13:30-15:00Pacs (wyk)dr Eugeniusz SzydłowskiA16
15:15-16:45Pacs (wt)mgr Grzegorz Majewicz C102
17:00-18:30Zpup (wt)dr Jakub RzucidłoA32
18:45-20:15Zpup (wt)dr Jakub RzucidłoA32
Poniedziałek 2019-10-07
s2A1
08:15-09:45---
10:00-11:30PgPiU (wyk)dr Rafał KubikA14
11:45-13:15PgPiU (wt)dr Rafał KubikA31
13:30-15:00Zpup (wyk)dr Agnieszka KosA31
15:15-16:45Pacs (wt)mgr Grzegorz Majewicz C226
17:00-18:30Pacs (wt)mgr Grzegorz Majewicz C226
18:45-20:15---
Wtorek 2019-10-08
s2A1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Szd (wt)mgr Bożena Jasiak-KaczmarekA13
13:30-15:00Zpup (wt)dr Jakub RzucidłoA16
15:15-16:45Pacs (wyk)dr Eugeniusz SzydłowskiA15
17:00-18:30Pa (wyk)dr Eugeniusz SzydłowskiA36
18:45-20:15Jo (lab)mgr Dorota Góra-PachońA15
Środa 2019-10-09
s2A1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00Apibp (wt)mgr Aldona SondejA243
15:15-16:45Pa (wt)mgr Aldona SondejA243
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2019-10-10
s2A1
08:15-09:45---
10:00-11:30Jo (lab)Legenda2Różne
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Piątek 2019-10-11
s2A1
08:15-09:45---
10:00-11:30Pacs (wyk)dr Eugeniusz SzydłowskiA16
11:45-13:15Pacs (wyk)dr Eugeniusz SzydłowskiA16
13:30-15:00Pacs (wt)mgr Grzegorz Majewicz C225
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2019-10-14
s2A1
08:15-09:45Pa (wyk)dr Eugeniusz SzydłowskiC113
10:00-11:30Pa (wyk)dr Eugeniusz SzydłowskiC113
11:45-13:15---
13:30-15:00PgPiU (wyk)dr Rafał KubikA14
15:15-16:45Apibp (wyk)dr Jakub RzucidłoA13
17:00-18:30Zpup (wyk)dr Agnieszka KosA14
18:45-20:15---
Czwartek 2019-10-17
s2A1
08:15-09:45Szd (wt)mgr Bożena Jasiak-KaczmarekA13
10:00-11:30Jo (lab)mgr Izabela SeleraA31
11:45-13:15Pacs (wyk)dr Eugeniusz SzydłowskiC102
13:30-15:00Pacs (wyk)dr Eugeniusz SzydłowskiC102
15:15-16:45Jo (lab)mgr Dorota Góra-PachońC312
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2019-10-21
s2A1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00PgPiU (wt)dr Rafał KubikA31
15:15-16:45Apibp (wyk)dr Jakub RzucidłoA13
17:00-18:30PgPiU (wyk)dr Rafał KubikA12
18:45-20:15Zpup (wyk)dr Agnieszka KosA16
Środa 2019-10-23
s2A1
08:15-09:45Pa (wyk)dr Eugeniusz SzydłowskiC212
10:00-11:30Pa (wyk)dr Eugeniusz SzydłowskiC212
11:45-13:15Szd (wt)mgr Bożena Jasiak-KaczmarekA13
13:30-15:00Apibp (wt)mgr Aldona SondejA243
15:15-16:45Pa (wt)mgr Aldona SondejA243
17:00-18:30Pacs (wyk)dr Eugeniusz SzydłowskiA16
18:45-20:15---
Czwartek 2019-10-24
s2A1
08:15-09:45---
10:00-11:30Jo (lab)Legenda2Różne
11:45-13:15Pacs (wt)mgr Grzegorz Majewicz A143
13:30-15:00Pacs (wyk)dr Eugeniusz SzydłowskiA13
15:15-16:45Pacs (wyk)dr Eugeniusz SzydłowskiA13
17:00-18:30Jo (lab)mgr Dorota Góra-PachońA13
18:45-20:15---
Poniedziałek 2019-10-28
s2A1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00PgPiU (wt)dr Rafał KubikA12
15:15-16:45Apibp (wyk)dr Jakub RzucidłoA13
17:00-18:30Zpup (wyk)dr Agnieszka KosA16
18:45-20:15PgPiU (wyk)dr Rafał KubikA12
Wtorek 2019-10-29
s2A1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Szd (wt)mgr Bożena Jasiak-KaczmarekA12
13:30-15:00Pa (wyk)dr Eugeniusz SzydłowskiA15
15:15-16:45Pa (wyk)dr Eugeniusz SzydłowskiA15
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2019-10-30
s2A1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00Pa (wt)mgr Aldona SondejA243
15:15-16:45Apibp (wt)mgr Aldona SondejA243
17:00-18:30Pacs (wt)mgr Grzegorz Majewicz A15
18:45-20:15---
Czwartek 2019-10-31
s2A1
08:15-09:45Jo (lab)mgr Mirosław KarykowskiA12
10:00-11:30Jo (lab)Legenda1Różne
11:45-13:15---
13:30-15:00Pacs (wyk)dr Eugeniusz SzydłowskiA13
15:15-16:45Pacs (wyk)dr Eugeniusz SzydłowskiA13
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2019-11-04
s2A1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00PgPiU (wt)dr Rafał KubikA12
15:15-16:45Apibp (wyk)dr Jakub RzucidłoA12
17:00-18:30Zpup (wyk)dr Agnieszka KosA16
18:45-20:15PgPiU (wyk)dr Rafał KubikA12
Wtorek 2019-11-05
s2A1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00Pa (wyk)dr Eugeniusz SzydłowskiA15
15:15-16:45Pa (wyk)dr Eugeniusz SzydłowskiA15
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2019-11-07
s2A1
08:15-09:45---
10:00-11:30Jo (lab)Legenda2Różne
11:45-13:15Pacs (wt)mgr Grzegorz Majewicz A12
13:30-15:00Pa (wyk)dr Eugeniusz SzydłowskiA16
15:15-16:45Pa (wyk)dr Eugeniusz SzydłowskiA16
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2019-11-13
s2A1
08:15-09:45---
10:00-11:30Szd (wt)mgr Bożena Jasiak-KaczmarekC222
11:45-13:15Szd (wt)mgr Bożena Jasiak-KaczmarekC226
13:30-15:00Pa (wt)mgr Aldona SondejA243
15:15-16:45Apibp (wt)mgr Aldona SondejA243
17:00-18:30Jo (lab)mgr Dorota Góra-PachońA15
18:45-20:15Jo (lab)mgr Dorota Góra-PachońA15
Czwartek 2019-11-14
s2A1
08:15-09:45---
10:00-11:30Jo (lab)Legenda2Różne
11:45-13:15Pacs (wt)mgr Grzegorz Majewicz C110
13:30-15:00Pa (wyk)dr Eugeniusz SzydłowskiC123
15:15-16:45Pa (wyk)dr Eugeniusz SzydłowskiC123
17:00-18:30Zpup (wt)dr Jakub RzucidłoA32
18:45-20:15Zpup (wt)dr Jakub RzucidłoA32
Poniedziałek 2019-11-18
s2A1
08:15-09:45Pacs (wyk)dr Eugeniusz SzydłowskiC113
10:00-11:30Pa (wyk)dr Eugeniusz SzydłowskiC113
11:45-13:15---
13:30-15:00PgPiU (wt)dr Rafał KubikA12
15:15-16:45Apibp (wyk)dr Jakub RzucidłoA13
17:00-18:30PgPiU (wyk)dr Rafał KubikA12
18:45-20:15Zpup (wyk)dr Agnieszka KosA16
Czwartek 2019-11-21
s2A1
08:15-09:45---
10:00-11:30Jo (lab)Legenda2Różne
11:45-13:15Pacs (wt)mgr Grzegorz Majewicz C110
13:30-15:00Szd (wt)mgr Bożena Jasiak-KaczmarekA16
15:15-16:45Pa (wyk)dr Eugeniusz SzydłowskiA16
17:00-18:30Pa (wyk)dr Eugeniusz SzydłowskiA16
18:45-20:15Jo (lab)mgr Dorota Góra-PachońA217
Poniedziałek 2019-11-25
s2A1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15PgPiU (wt)dr Rafał KubikA31
13:30-15:00Zpup (wyk)dr Agnieszka KosA15
15:15-16:45Apibp (wyk)dr Jakub RzucidłoA13
17:00-18:30PgPiU (wyk)dr Rafał KubikA12
18:45-20:15---
Wtorek 2019-11-26
s2A1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15PgPiU (wt)dr Rafał KubikA13
13:30-15:00Zpup (wt)dr Jakub RzucidłoA15
15:15-16:45Pacs (wyk)dr Eugeniusz SzydłowskiA15
17:00-18:30Pacs (wyk)dr Eugeniusz SzydłowskiA15
18:45-20:15---
Środa 2019-11-27
s2A1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00Szd (wt)mgr Bożena Jasiak-KaczmarekA31
15:15-16:45Apibp (wt)mgr Aldona SondejA243
17:00-18:30Pa (wt)mgr Aldona SondejA243
18:45-20:15---
Czwartek 2019-11-28
s2A1
08:15-09:45---
10:00-11:30Jo (lab)Legenda2Różne
11:45-13:15---
13:30-15:00Pa (wyk)dr Eugeniusz SzydłowskiC123
15:15-16:45Pa (wyk)dr Eugeniusz SzydłowskiC123
17:00-18:30Jo (lab)mgr Dorota Góra-PachońA32
18:45-20:15---
Poniedziałek 2019-12-02
s2A1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15PgPiU (wt)dr Rafał KubikA31
13:30-15:00PgPiU (wyk)dr Rafał KubikA12
15:15-16:45Apibp (wyk)dr Jakub RzucidłoA32
17:00-18:30Zpup (wyk)dr Agnieszka KosA15
18:45-20:15---
Środa 2019-12-04
s2A1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Szd (wt)mgr Bożena Jasiak-KaczmarekA146
13:30-15:00Pa (wt)mgr Aldona SondejA243
15:15-16:45Apibp (wt)mgr Aldona SondejA243
17:00-18:30Pacs (wyk)dr Eugeniusz SzydłowskiA16
18:45-20:15---
Czwartek 2019-12-05
s2A1
08:15-09:45---
10:00-11:30Jo (lab)Legenda2Różne
11:45-13:15---
13:30-15:00Pa (wyk)dr Eugeniusz SzydłowskiC111
15:15-16:45Pa (wyk)dr Eugeniusz SzydłowskiC111
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2019-12-09
s2A1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Zpup (wyk)dr Agnieszka KosA12
13:30-15:00Zpup (wyk)dr Agnieszka KosA12
15:15-16:45Apibp (wyk)dr Jakub RzucidłoA32
17:00-18:30PgPiU (wyk)dr Rafał KubikA12
18:45-20:15---
Wtorek 2019-12-10
s2A1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Pacs (wyk)dr Eugeniusz SzydłowskiA15
13:30-15:00Pacs (wyk)dr Eugeniusz SzydłowskiA15
15:15-16:45Pacs (wt)mgr Grzegorz Majewicz C110
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2019-12-11
s2A1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Szd (wt)mgr Bożena Jasiak-KaczmarekA15
13:30-15:00Apibp (wt)mgr Aldona SondejA243
15:15-16:45Pa (wt)mgr Aldona SondejA243
17:00-18:30Jo (lab)mgr Dorota Góra-PachońA32
18:45-20:15Jo (lab)mgr Dorota Góra-PachońA32
Czwartek 2019-12-12
s2A1
08:15-09:45---
10:00-11:30Jo (lab)Legenda2Różne
11:45-13:15Pa (wyk)dr Eugeniusz SzydłowskiC102
13:30-15:00Pa (wyk)dr Eugeniusz SzydłowskiC102
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2019-12-16
s2A1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00PgPiU (wyk)dr Rafał KubikA12
15:15-16:45Apibp (wyk)dr Jakub RzucidłoA12
17:00-18:30Zpup (wyk)dr Agnieszka KosA15
18:45-20:15Zpup (wyk)dr Agnieszka KosA15
Czwartek 2019-12-19
s2A1
08:15-09:45---
10:00-11:30Jo (lab)Legenda2Różne
11:45-13:15---
13:30-15:00Szd (wt)mgr Bożena Jasiak-KaczmarekA16
15:15-16:45Jo (lab)mgr Dorota Góra-PachońC312
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2020-01-08
s2A1
08:15-09:45---
10:00-11:30Szd (wt)mgr Bożena Jasiak-KaczmarekA31
11:45-13:15Szd (wt)mgr Bożena Jasiak-KaczmarekA31
13:30-15:00Pa (wt)mgr Aldona SondejA243
15:15-16:45Apibp (wt)mgr Aldona SondejA243
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2020-01-09
s2A1
08:15-09:45---
10:00-11:30Jo (lab)Legenda2Różne
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Jo (lab)mgr Dorota Góra-PachońC311
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2020-01-13
s2A1
08:15-09:45---
10:00-11:30PgPiU (wyk)dr Rafał KubikA13
11:45-13:15PgPiU (wyk)dr Rafał KubikA13
13:30-15:00Zpup (wyk)dr Agnieszka KosA15
15:15-16:45Apibp (wyk)dr Jakub RzucidłoA12
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2020-01-15
s2A1
08:15-09:45---
10:00-11:30Szd (wt)mgr Bożena Jasiak-KaczmarekA16
11:45-13:15Szd (wt)mgr Bożena Jasiak-KaczmarekA16
13:30-15:00Pa (wt)mgr Aldona SondejA243
15:15-16:45Pa (wt)mgr Aldona SondejA243
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2020-01-16
s2A1
08:15-09:45---
10:00-11:30Jo (lab)Legenda2Różne
11:45-13:15---
13:30-15:00Pa (wyk)dr Eugeniusz SzydłowskiA14
15:15-16:45Pacs (wyk)dr Eugeniusz SzydłowskiA144
17:00-18:30Jo (lab)mgr Dorota Góra-PachońC312
18:45-20:15---
Poniedziałek 2020-01-20
s2A1
08:15-09:45Zpup (wyk)dr Agnieszka KosA14
10:00-11:30Zpup (wyk)dr Agnieszka KosA14
11:45-13:15PgPiU (wyk)dr Rafał KubikA12
13:30-15:00PgPiU (wyk)dr Rafał KubikA12
15:15-16:45Apibp (wyk)dr Jakub RzucidłoA15
17:00-18:30Jo (lab)mgr Dorota Góra-PachońA141
18:45-20:15---
Wtorek 2020-01-21
s2A1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15PgPiU (wyk)dr Rafał KubikA12
13:30-15:00Apibp (wyk)dr Jakub RzucidłoA15
15:15-16:45Apibp (wyk)dr Jakub RzucidłoA15
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2020-01-22
s2A1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Pa (wt)mgr Aldona SondejA243
13:30-15:00Pa (wt)mgr Aldona SondejA243
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2020-01-23
s2A1
08:15-09:45---
10:00-11:30Jo (lab)Legenda2Różne
11:45-13:15Pacs (wyk)dr Eugeniusz SzydłowskiC102
13:30-15:00Pacs (wyk)dr Eugeniusz SzydłowskiC102
15:15-16:45---
17:00-18:30Zpup (wt)dr Jakub RzucidłoA32
18:45-20:15Zpup (wt)dr Jakub RzucidłoA32

SkrotNazwa
ApibpAdministracja porządku i bezpieczeństwa publicznego
Jo Język obcy
PacsPrawo administracyjne część szczegółowa
ZpupZamówienia publiczne, umowy publicznoprawne
PgPiUPrawo gospodarcze Polski i UE
SzdStatystyka z demografią
PaProcedury administracyjne
Legenda1
PrzedmiotNauczycielSala
Jomgr Mirosław KarykowskiA12
Jomgr Izabela SeleraA31
Jomgr Dorota Góra-PachońC312
Legenda2
PrzedmiotNauczycielSala
Jomgr Mirosław KarykowskiA12
Jomgr Izabela SeleraA31