Specjalność: s2APP



Komunikaty:

s2APP1
Poniedziałek 2020-03-09
s2APP1
08:15-09:45---
10:00-11:30Wzmwmzbmiwsk (wt)dr Wioletta DrzystekA14
11:45-13:15Wzmwmzbmiwsk (wyk)dr Wioletta DrzystekA14
13:30-15:00Wtwjo (wyk)dr Rafał KubikA14
15:15-16:45Dt-owp (wt)mgr Marek CzarkowskiA14
17:00-18:30Dt-owp (wyk)mgr Waldemar OkręglickiA14
18:45-20:15---
Wtorek 2020-03-10
s2APP1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00Zpn (wyk)dr Beata SkwarekA14
15:15-16:45Nimwsk (wyk)dr Wacław SzetelnickiA12
17:00-18:30Nimwsk (wyk)dr Wacław SzetelnickiA12
18:45-20:15---
Poniedziałek 2020-03-16
s2APP1
08:15-09:45---
10:00-11:30Wzmwmzbmiwsk (wt)dr Wioletta DrzystekA16
11:45-13:15Wzmwmzbmiwsk (wt)dr Wioletta DrzystekA16
13:30-15:00Wtwjo (wyk)dr Rafał KubikA36
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2020-03-18
s2APP1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Sd (sem)Legenda1Różne
13:30-15:00Zpn (wyk)dr Beata SkwarekA212
15:15-16:45Zpn (wyk)dr Beata SkwarekA212
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2020-03-23
s2APP1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Wtwjo (wyk)dr Rafał KubikA36
13:30-15:00Wtwjo (wyk)dr Rafał KubikA36
15:15-16:45Nimwsk (wt)dr Wacław SzetelnickiA13
17:00-18:30Nimwsk (wt)dr Wacław SzetelnickiA13
18:45-20:15Dt-owp (wt)mgr Marek CzarkowskiA13
Poniedziałek 2020-03-30
s2APP1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Wtwjo (wyk)dr Rafał KubikA36
13:30-15:00Wtwjo (wyk)dr Rafał KubikA36
15:15-16:45Nimwsk (wt)dr Wacław SzetelnickiA142
17:00-18:30Nimwsk (wt)dr Wacław SzetelnickiA142
18:45-20:15Dt-owp (wyk)mgr Waldemar OkręglickiA14
Środa 2020-04-01
s2APP1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Sd (sem)dr Andrzej SzczepańskiA314
13:30-15:00Zpn (wyk)dr Beata SkwarekA14
15:15-16:45Zpn (wyk)dr Beata SkwarekA14
17:00-18:30Dt-owp (wt)mgr Marek CzarkowskiA13
18:45-20:15Dt-owp (wt)mgr Marek CzarkowskiA13
Poniedziałek 2020-04-06
s2APP1
08:15-09:45Wzmwmzbmiwsk (wyk)dr Wioletta DrzystekA14
10:00-11:30Wzmwmzbmiwsk (wt)dr Wioletta DrzystekA16
11:45-13:15Wtwjo (wyk)dr Rafał KubikA36
13:30-15:00Wtwjo (wyk)Legenda2Różne
15:15-16:45Nimwsk (wt)dr Wacław SzetelnickiA141
17:00-18:30Nimwsk (wt)dr Wacław SzetelnickiA141
18:45-20:15---
Środa 2020-04-08
s2APP1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Sd (sem)Legenda3Różne
13:30-15:00---
15:15-16:45Zpn (wt)dr Beata SkwarekA16
17:00-18:30Zpn (wt)dr Beata SkwarekA16
18:45-20:15Dt-owp (wt)mgr Marek CzarkowskiA13
Środa 2020-04-15
s2APP1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Sd (sem)Legenda4Różne
13:30-15:00Zpn (wt)dr Beata SkwarekA141
15:15-16:45Zpn (wt)dr Beata SkwarekA141
17:00-18:30Dt-owp (wyk)mgr Waldemar OkręglickiA14
18:45-20:15Dt-owp (wyk)mgr Waldemar OkręglickiA14
Poniedziałek 2020-04-20
s2APP1
08:15-09:45Wzmwmzbmiwsk (wyk)dr Wioletta DrzystekA14
10:00-11:30Wzmwmzbmiwsk (wyk)dr Wioletta DrzystekA14
11:45-13:15Wtwjo (wyk)dr Rafał KubikA36
13:30-15:00Wtwjo (wyk)dr Rafał KubikA36
15:15-16:45Nimwsk (wt)dr Wacław SzetelnickiA141
17:00-18:30Nimwsk (wyk)dr Wacław SzetelnickiA141
18:45-20:15---
Poniedziałek 2020-04-27
s2APP1
08:15-09:45Wzmwmzbmiwsk (wyk)dr Wioletta DrzystekA217
10:00-11:30Wzmwmzbmiwsk (wt)dr Wioletta DrzystekA217
11:45-13:15Wtwjo (wyk)dr Rafał KubikA36
13:30-15:00Wtwjo (wyk)dr Rafał KubikA36
15:15-16:45Nimwsk (wyk)dr Wacław SzetelnickiA14
17:00-18:30Nimwsk (wyk)dr Wacław SzetelnickiA14
18:45-20:15---
Środa 2020-04-29
s2APP1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Sd (sem)Legenda5Różne
13:30-15:00---
15:15-16:45Zpn (wt)dr Beata SkwarekA141
17:00-18:30Zpn (wt)dr Beata SkwarekA141
18:45-20:15Dt-owp (wt)mgr Marek CzarkowskiA13
Poniedziałek 2020-05-04
s2APP1
08:15-09:45---
10:00-11:30Wzmwmzbmiwsk (wt)dr Wioletta DrzystekA32
11:45-13:15Wzmwmzbmiwsk (wyk)dr Wioletta DrzystekA36
13:30-15:00Wtwjo (wyk)dr Rafał KubikA36
15:15-16:45Nimwsk (wyk)dr Wacław SzetelnickiA14
17:00-18:30Nimwsk (wt)dr Wacław SzetelnickiA142
18:45-20:15Dt-owp (wyk)mgr Waldemar OkręglickiA14
Środa 2020-05-06
s2APP1
08:15-09:45---
10:00-11:30Sd (sem)Legenda6Różne
11:45-13:15Sd (sem)dr Jakub RzucidłoA16
13:30-15:00Zpn (wt)dr Beata SkwarekA141
15:15-16:45Zpn (wt)dr Beata SkwarekA141
17:00-18:30---
18:45-20:15Dt-owp (wt)mgr Marek CzarkowskiA13
Poniedziałek 2020-05-11
s2APP1
08:15-09:45---
10:00-11:30Wzmwmzbmiwsk (wyk)dr Wioletta DrzystekA16
11:45-13:15Wzmwmzbmiwsk (wt)dr Wioletta DrzystekA32
13:30-15:00Wtwjo (wyk)dr Rafał KubikA36
15:15-16:45Nimwsk (wyk)dr Wacław SzetelnickiA14
17:00-18:30Nimwsk (wt)dr Wacław SzetelnickiA31
18:45-20:15Dt-owp (wyk)mgr Waldemar OkręglickiA36
Środa 2020-05-13
s2APP1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Sd (sem)Legenda7Różne
13:30-15:00Sd (sem)Legenda7Różne
15:15-16:45Zpn (wyk)dr Beata SkwarekA36
17:00-18:30Zpn (wt)dr Beata SkwarekA16
18:45-20:15Dt-owp (wt)mgr Marek CzarkowskiA13
Poniedziałek 2020-05-18
s2APP1
08:15-09:45---
10:00-11:30Wzmwmzbmiwsk (wt)dr Wioletta DrzystekA15
11:45-13:15Wzmwmzbmiwsk (wt)dr Wioletta DrzystekA15
13:30-15:00Wtwjo (wyk)dr Rafał KubikA36
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2020-05-20
s2APP1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Sd (sem)Legenda8Różne
13:30-15:00Sd (sem)Legenda8Różne
15:15-16:45Zpn (wyk)dr Beata SkwarekA36
17:00-18:30Dt-owp (wt)mgr Marek CzarkowskiA12
18:45-20:15Dt-owp (wyk)mgr Waldemar OkręglickiA36

SkrotNazwa
WzmwmzbmiwskWspółpraca z mediami w miejscu zagrożenia bezpieczeństwa masowego i w sytuacji kryzysowej
WtwjoWykłady tematyczne w języku obcym
Dt-owpDziałania taktyczno - operacyjne w policji
ZpnZwalczanie patologii nieletnich
NimwskNegocjacje i mediacje w sytuacjach kryzysowych
SdSeminarium dyplomowe
Legenda1
PrzedmiotNauczycielSala
Sddr Andrzej SzczepańskiA217
Sddr Anna BanaszewskaA31
Sddr Jakub RzucidłoA32
Legenda2
PrzedmiotNauczycielSala
Sddr Anna BanaszewskaA16
Wtwjodr Rafał KubikA36
Legenda3
PrzedmiotNauczycielSala
Sddr Andrzej SzczepańskiA146
Sddr Anna BanaszewskaA31
Sddr Jakub RzucidłoA32
Legenda4
PrzedmiotNauczycielSala
Sddr Andrzej SzczepańskiA141
Sddr Anna BanaszewskaA31
Sddr Jakub RzucidłoA32
Legenda5
PrzedmiotNauczycielSala
Sddr Jakub RzucidłoA13
Sddr Andrzej SzczepańskiA145
Sddr Anna BanaszewskaA31
Legenda6
PrzedmiotNauczycielSala
Sddr Andrzej SzczepańskiA141
Sddr Jakub RzucidłoA16
Sddr Anna BanaszewskaA31
Legenda7
PrzedmiotNauczycielSala
Sddr Andrzej SzczepańskiA12
Sddr Jakub RzucidłoA141
Sddr Anna BanaszewskaA31
Legenda8
PrzedmiotNauczycielSala
Sddr Jakub RzucidłoA142
Sddr Andrzej SzczepańskiA145
Sddr Anna BanaszewskaA31