Specjalność: s2APP



Komunikaty:

s2APP1
Środa 2019-10-02
s2APP1
08:15-09:45---
10:00-11:30Siis (wt)mgr Dariusz StefaniakA16
11:45-13:15Ooim (wt)mgr Dariusz StefaniakA16
13:30-15:00Sd (sem)dr Anna BanaszewskaA32
15:15-16:45Bim (wyk)dr Mateusz DróżdżA36
17:00-18:30Bim (wt)dr Mateusz DróżdżA32
18:45-20:15---
Czwartek 2019-10-03
s2APP1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Ljo (ćw)Legenda1Różne
13:30-15:00---
15:15-16:45Mpipsbp (wt)mgr Marek CzarkowskiA31
17:00-18:30Mpipsbp (wt)mgr Marek CzarkowskiA31
18:45-20:15---
Poniedziałek 2019-10-07
s2APP1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00Bim (wyk)dr Mateusz DróżdżA36
15:15-16:45Siis (wyk)dr Tomasz KaczmarczykA13
17:00-18:30Sd (sem)Legenda2Różne
18:45-20:15Bim (wt)dr Mateusz DróżdżA12
Czwartek 2019-10-10
s2APP1
08:15-09:45Ooim (wyk)dr Jerzy BuczkoA16
10:00-11:30Ooim (wyk)dr Jerzy BuczkoA16
11:45-13:15Ljo (ćw)Legenda1Różne
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2019-10-14
s2APP1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00Bim (wyk)dr Mateusz DróżdżE3
15:15-16:45Bim (wyk)dr Mateusz DróżdżE3
17:00-18:30Sd (sem)Legenda3Różne
18:45-20:15Mpipsbp (wt)mgr Marek CzarkowskiA13
Środa 2019-10-16
s2APP1
08:15-09:45Ooim (wyk)dr Jerzy BuczkoA36
10:00-11:30Siis (wt)mgr Dariusz StefaniakA16
11:45-13:15Ooim (wt)mgr Dariusz StefaniakA16
13:30-15:00Sd (sem)dr Anna BanaszewskaA32
15:15-16:45Bim (wt)dr Mateusz DróżdżC123
17:00-18:30Bim (wyk)dr Mateusz DróżdżC123
18:45-20:15---
Czwartek 2019-10-17
s2APP1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Ljo (ćw)Legenda1Różne
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30Wf (ćw)mgr Łukasz StawarzA33
18:45-20:15Wf (ćw)mgr Łukasz StawarzA33
Poniedziałek 2019-10-21
s2APP1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Bim (wt)dr Mateusz DróżdżA143
13:30-15:00Bim (wt)dr Mateusz DróżdżA143
15:15-16:45Siis (wyk)dr Tomasz KaczmarczykA32
17:00-18:30Sd (sem)Legenda2Różne
18:45-20:15---
Wtorek 2019-10-22
s2APP1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Wf (ćw)mgr Łukasz StawarzA33
13:30-15:00Wf (ćw)mgr Łukasz StawarzA33
15:15-16:45Wf (ćw)mgr Łukasz StawarzA33
17:00-18:30Wf (ćw)mgr Łukasz StawarzA33
18:45-20:15---
Czwartek 2019-10-24
s2APP1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Ljo (ćw)Legenda1Różne
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2019-10-28
s2APP1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Bim (wt)dr Mateusz DróżdżA141
17:00-18:30Sd (sem)Legenda4Różne
18:45-20:15Mpipsbp (wt)mgr Marek CzarkowskiA13
Wtorek 2019-10-29
s2APP1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Wf (ćw)mgr Łukasz StawarzA33
13:30-15:00Wf (ćw)mgr Łukasz StawarzA33
15:15-16:45Wf (ćw)mgr Łukasz StawarzA33
17:00-18:30Wf (ćw)mgr Łukasz StawarzA33
18:45-20:15---
Środa 2019-10-30
s2APP1
08:15-09:45---
10:00-11:30Siis (wt)mgr Dariusz StefaniakA16
11:45-13:15Ooim (wt)mgr Dariusz StefaniakA16
13:30-15:00Sd (sem)dr Anna BanaszewskaA32
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2019-10-31
s2APP1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Ljo (ćw)Legenda1Różne
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30Mpipsbp (wyk)dr inż. Paweł DąbrowaA36
18:45-20:15Mpipsbp (wyk)dr inż. Paweł DąbrowaA36
Czwartek 2019-11-07
s2APP1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Ljo (ćw)Legenda1Różne
13:30-15:00---
15:15-16:45Mpipsbp (wt)mgr Marek CzarkowskiA13
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2019-11-12
s2APP1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Wf (ćw)mgr Łukasz StawarzA33
13:30-15:00Wf (ćw)mgr Łukasz StawarzA33
15:15-16:45Mpipsbp (wyk)dr inż. Paweł DąbrowaA15
17:00-18:30Mpipsbp (wyk)dr inż. Paweł DąbrowaA15
18:45-20:15Mpipsbp (wt)mgr Marek CzarkowskiA15
Środa 2019-11-13
s2APP1
08:15-09:45---
10:00-11:30Siis (wt)mgr Dariusz StefaniakA16
11:45-13:15Ooim (wt)mgr Dariusz StefaniakA16
13:30-15:00Sd (sem)dr Anna BanaszewskaA32
15:15-16:45Siis (wyk)dr Tomasz KaczmarczykA36
17:00-18:30Wf (ćw)mgr Łukasz StawarzInneSiłownia
18:45-20:15Wf (ćw)mgr Łukasz StawarzInneSiłownia
Czwartek 2019-11-14
s2APP1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Ljo (ćw)Legenda1Różne
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2019-11-18
s2APP1
08:15-09:45---
10:00-11:30Bim (wt)dr Mateusz DróżdżA143
11:45-13:15Bim (wyk)dr Mateusz DróżdżC122
13:30-15:00Bim (wt)dr Mateusz DróżdżA146
15:15-16:45Siis (wyk)dr Tomasz KaczmarczykA15
17:00-18:30Sd (sem)Legenda2Różne
18:45-20:15---
Środa 2019-11-20
s2APP1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Wf (ćw)mgr Łukasz StawarzA33
13:30-15:00Wf (ćw)mgr Łukasz StawarzA33
15:15-16:45Wf (ćw)mgr Łukasz StawarzInneSiłownia
17:00-18:30Wf (ćw)mgr Łukasz StawarzInneSiłownia
18:45-20:15---
Czwartek 2019-11-21
s2APP1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Ljo (ćw)Legenda1Różne
13:30-15:00---
15:15-16:45Wf (ćw)mgr Łukasz StawarzA33
17:00-18:30Wf (ćw)mgr Łukasz StawarzA33
18:45-20:15---
Poniedziałek 2019-11-25
s2APP1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00Bim (wyk)dr Mateusz DróżdżA212
15:15-16:45Bim (wt)dr Mateusz DróżdżC122
17:00-18:30Sd (sem)Legenda2Różne
18:45-20:15---
Środa 2019-11-27
s2APP1
08:15-09:45Ooim (wyk)dr Jerzy BuczkoA14
10:00-11:30Siis (wt)mgr Dariusz StefaniakA16
11:45-13:15Ooim (wt)mgr Dariusz StefaniakA16
13:30-15:00Sd (sem)dr Anna BanaszewskaA32
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2019-11-28
s2APP1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Ljo (ćw)Legenda1Różne
13:30-15:00Wf (ćw)mgr Łukasz StawarzA33
15:15-16:45Wf (ćw)mgr Łukasz StawarzA33
17:00-18:30Mpipsbp (wt)mgr Marek CzarkowskiA13
18:45-20:15---
Poniedziałek 2019-12-02
s2APP1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Siis (wyk)dr Tomasz KaczmarczykA15
17:00-18:30Sd (sem)Legenda2Różne
18:45-20:15Mpipsbp (wt)mgr Marek CzarkowskiA13
Środa 2019-12-04
s2APP1
08:15-09:45Ooim (wyk)dr Jerzy BuczkoA14
10:00-11:30Ooim (wt)mgr Dariusz StefaniakA16
11:45-13:15Siis (wt)mgr Dariusz StefaniakA16
13:30-15:00Wf (ćw)mgr Łukasz StawarzInneSiłownia
15:15-16:45Wf (ćw)mgr Łukasz StawarzInneSiłownia
17:00-18:30Mpipsbp (wyk)dr inż. Paweł DąbrowaA144
18:45-20:15---
Czwartek 2019-12-05
s2APP1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Ljo (ćw)Legenda1Różne
13:30-15:00Wf (ćw)mgr Łukasz StawarzA33
15:15-16:45Wf (ćw)mgr Łukasz StawarzA33
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2019-12-11
s2APP1
08:15-09:45---
10:00-11:30Siis (wt)mgr Dariusz StefaniakA16
11:45-13:15Ooim (wt)mgr Dariusz StefaniakA16
13:30-15:00Sd (sem)dr Anna BanaszewskaA32
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2019-12-12
s2APP1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Ljo (ćw)Legenda1Różne
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2019-12-16
s2APP1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Siis (wyk)dr Tomasz KaczmarczykA13
17:00-18:30Sd (sem)Legenda2Różne
18:45-20:15Mpipsbp (wt)mgr Marek CzarkowskiA13
Środa 2019-12-18
s2APP1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00Sd (sem)dr Anna BanaszewskaA32
15:15-16:45Sd (sem)dr Anna BanaszewskaA32
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2019-12-19
s2APP1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Ljo (ćw)Legenda1Różne
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2020-01-09
s2APP1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Ljo (ćw)Legenda1Różne
13:30-15:00---
15:15-16:45Mpipsbp (wyk)dr inż. Paweł DąbrowaA12
17:00-18:30Mpipsbp (wyk)dr inż. Paweł DąbrowaA12
18:45-20:15---
Poniedziałek 2020-01-13
s2APP1
08:15-09:45---
10:00-11:30Siis (wt)mgr Dariusz StefaniakA16
11:45-13:15Ooim (wt)mgr Dariusz StefaniakA16
13:30-15:00---
15:15-16:45Siis (wyk)dr Tomasz KaczmarczykA15
17:00-18:30Sd (sem)Legenda2Różne
18:45-20:15---
Czwartek 2020-01-16
s2APP1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Ljo (ćw)Legenda1Różne
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2020-01-20
s2APP1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Wf (ćw)mgr Łukasz StawarzA33
13:30-15:00Wf (ćw)mgr Łukasz StawarzA33
15:15-16:45---
17:00-18:30Sd (sem)Legenda3Różne
18:45-20:15---
Środa 2020-01-22
s2APP1
08:15-09:45---
10:00-11:30Siis (wt)mgr Dariusz StefaniakA16
11:45-13:15Ooim (wt)mgr Dariusz StefaniakA16
13:30-15:00Sd (sem)dr Anna BanaszewskaA32
15:15-16:45Sd (sem)dr Anna BanaszewskaA32
17:00-18:30Wf (ćw)mgr Łukasz StawarzInneSiłownia
18:45-20:15Wf (ćw)mgr Łukasz StawarzInneSiłownia
Czwartek 2020-01-23
s2APP1
08:15-09:45Ooim (wyk)dr Jerzy BuczkoC113
10:00-11:30Ooim (wyk)dr Jerzy BuczkoC113
11:45-13:15Ljo (ćw)Legenda1Różne
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---

SkrotNazwa
SiisSłużby, inspekcje i straże
OoimOchrona osób i mienia
SdSeminarium dyplomowe
BimBezpieczeństwo imprez masowych
LjoLektorat języka obcego
MpipsbpMetodyka projektowania i planowania systemów bezpieczeństwa publicznego
WfWychowanie fizyczne
Legenda1
PrzedmiotNauczycielSala
Ljomgr Agnieszka ŁakomskaC311
Ljomgr Magdalena SzylarA32
Legenda2
PrzedmiotNauczycielSala
Sddr Andrzej SzczepańskiA13
Sddr Jakub RzucidłoA16
Legenda3
PrzedmiotNauczycielSala
Sddr Jakub RzucidłoA12
Sddr Andrzej SzczepańskiA13
Legenda4
PrzedmiotNauczycielSala
Sddr Andrzej SzczepańskiA12
Sddr Jakub RzucidłoA13