Specjalność: s2AWB



Komunikaty:

s2AWB1
Poniedziałek 2020-02-17
s2AWB1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15P-ku (zp)dr Małgorzata Szudrowicz-GarstkaA12
13:30-15:00Tu (zp)mgr Filip KostekA15
15:15-16:45Pe (ćw)dr Małgorzata Szudrowicz-GarstkaA12
17:00-18:30Wf (ćw)dr Grażyna SondelInne_WF_Hala 1
18:45-20:15Wf (ćw)dr Grażyna SondelInne_WF_Hala 1
Wtorek 2020-02-18
s2AWB1
08:15-09:45---
10:00-11:30Ljo (lab)Legenda1Różne
11:45-13:15Jawsg (zp)mgr Ewa SkotnickaC311
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2020-02-19
s2AWB1
08:15-09:45---
10:00-11:30Kh (zp)mgr Joanna CzarneckaD8
11:45-13:15P-ku (zp)dr Małgorzata Szudrowicz-GarstkaA142
13:30-15:00Cc (zp)mgr Joanna CzarneckaD8
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2020-02-20
s2AWB1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00Sd (sem)Legenda2Różne
15:15-16:45Sd (sem)Legenda3Różne
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2020-02-24
s2AWB1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00P-ku (zp)dr Małgorzata Szudrowicz-GarstkaA12
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2020-02-25
s2AWB1
08:15-09:45---
10:00-11:30Ljo (lab)Legenda1Różne
11:45-13:15Jawsa (zp)mgr Ewa SkotnickaA142
13:30-15:00Tu (zp)mgr Filip KostekA145
15:15-16:45Tu (zp)mgr Filip KostekA145
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2020-02-26
s2AWB1
08:15-09:45---
10:00-11:30Kh (zp)mgr Joanna CzarneckaD8
11:45-13:15P-ku (zp)dr Małgorzata Szudrowicz-GarstkaA13
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2020-02-27
s2AWB1
08:15-09:45---
10:00-11:30Sigwt (zp)dr Agnieszka Błaszczyk-SzabatA142
11:45-13:15Sut (zp)mgr Patrick ChapmanC311
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2020-03-02
s2AWB1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15P-ku (zp)dr Małgorzata Szudrowicz-GarstkaA141
13:30-15:00---
15:15-16:45Pe (ćw)dr Małgorzata Szudrowicz-GarstkaA141
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2020-03-03
s2AWB1
08:15-09:45---
10:00-11:30Ljo (lab)Legenda1Różne
11:45-13:15Jawsg (zp)mgr Ewa SkotnickaC311
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2020-03-04
s2AWB1
08:15-09:45---
10:00-11:30Kh (zp)mgr Joanna CzarneckaD8
11:45-13:15P-ku (zp)dr Małgorzata Szudrowicz-GarstkaA142
13:30-15:00Cc (zp)mgr Joanna CzarneckaD8
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2020-03-09
s2AWB1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00P-ku (zp)dr Małgorzata Szudrowicz-GarstkaA12
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2020-03-10
s2AWB1
08:15-09:45---
10:00-11:30Ljo (lab)Legenda1Różne
11:45-13:15Jawsa (zp)mgr Ewa SkotnickaA16
13:30-15:00Jawsa (zp)mgr Ewa SkotnickaA16
15:15-16:45Tu (zp)mgr Filip KostekA217
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2020-03-11
s2AWB1
08:15-09:45---
10:00-11:30Kh (zp)mgr Joanna CzarneckaD8
11:45-13:15P-ku (zp)dr Małgorzata Szudrowicz-GarstkaA142
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2020-03-12
s2AWB1
08:15-09:45---
10:00-11:30Sigwt (zp)dr Agnieszka Błaszczyk-SzabatA142
11:45-13:15Sut (zp)mgr Patrick ChapmanC311
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2020-03-16
s2AWB1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00P-ku (zp)dr Małgorzata Szudrowicz-GarstkaA12
15:15-16:45Pe (ćw)dr Małgorzata Szudrowicz-GarstkaA12
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2020-03-17
s2AWB1
08:15-09:45Ljo (lab)Legenda1Różne
10:00-11:30Jawsg (zp)mgr Ewa SkotnickaC311
11:45-13:15Tu (zp)mgr Filip KostekA217
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2020-03-18
s2AWB1
08:15-09:45---
10:00-11:30Kh (zp)mgr Joanna CzarneckaD8
11:45-13:15P-ku (zp)dr Małgorzata Szudrowicz-GarstkaA142
13:30-15:00Cc (zp)mgr Joanna CzarneckaD8
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2020-03-23
s2AWB1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00P-ku (zp)dr Małgorzata Szudrowicz-GarstkaA15
15:15-16:45---
17:00-18:30Wf (ćw)dr Grażyna SondelInne_WF_Hala 1
18:45-20:15Wf (ćw)dr Grażyna SondelInne_WF_Hala 1
Wtorek 2020-03-24
s2AWB1
08:15-09:45Ljo (lab)Legenda1Różne
10:00-11:30Jawsa (zp)mgr Ewa SkotnickaA16
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2020-03-25
s2AWB1
08:15-09:45---
10:00-11:30Kh (zp)mgr Joanna CzarneckaD8
11:45-13:15P-ku (zp)dr Małgorzata Szudrowicz-GarstkaA142
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2020-03-26
s2AWB1
08:15-09:45---
10:00-11:30Sigwt (zp)dr Agnieszka Błaszczyk-SzabatA142
11:45-13:15Sut (zp)mgr Patrick ChapmanC311
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2020-03-30
s2AWB1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15P-ku (zp)dr Małgorzata Szudrowicz-GarstkaA141
13:30-15:00---
15:15-16:45Pe (ćw)dr Małgorzata Szudrowicz-GarstkaA141
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2020-03-31
s2AWB1
08:15-09:45Ljo (lab)Legenda1Różne
10:00-11:30Jawsg (zp)mgr Ewa SkotnickaC311
11:45-13:15Tu (zp)mgr Filip KostekA217
13:30-15:00Tu (zp)mgr Filip KostekA217
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2020-04-01
s2AWB1
08:15-09:45---
10:00-11:30Kh (zp)mgr Joanna CzarneckaD8
11:45-13:15P-ku (zp)dr Małgorzata Szudrowicz-GarstkaA142
13:30-15:00Cc (zp)mgr Joanna CzarneckaD8
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2020-04-02
s2AWB1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00Sd (sem)Legenda2Różne
15:15-16:45Sd (sem)Legenda3Różne
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2020-04-06
s2AWB1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00P-ku (zp)dr Małgorzata Szudrowicz-GarstkaA141
15:15-16:45---
17:00-18:30Wf (ćw)dr Grażyna SondelInne_WF_Hala 1
18:45-20:15Wf (ćw)dr Grażyna SondelInne_WF_Hala 1
Wtorek 2020-04-07
s2AWB1
08:15-09:45Ljo (lab)Legenda1Różne
10:00-11:30Jawsa (zp)mgr Ewa SkotnickaA16
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2020-04-08
s2AWB1
08:15-09:45---
10:00-11:30Kh (zp)mgr Joanna CzarneckaD8
11:45-13:15P-ku (zp)dr Małgorzata Szudrowicz-GarstkaA142
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2020-04-14
s2AWB1
08:15-09:45---
10:00-11:30Ljo (lab)Legenda1Różne
11:45-13:15Jawsg (zp)mgr Ewa SkotnickaC311
13:30-15:00Tu (zp)mgr Filip KostekA15
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2020-04-15
s2AWB1
08:15-09:45---
10:00-11:30Kh (zp)mgr Joanna CzarneckaD8
11:45-13:15P-ku (zp)dr Małgorzata Szudrowicz-GarstkaA142
13:30-15:00Cc (zp)mgr Joanna CzarneckaD8
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2020-04-20
s2AWB1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00P-ku (zp)dr Małgorzata Szudrowicz-GarstkaA12
15:15-16:45Pe (ćw)dr Małgorzata Szudrowicz-GarstkaA12
17:00-18:30Wf (ćw)dr Grażyna SondelInne_WF_Hala 1
18:45-20:15Wf (ćw)dr Grażyna SondelInne_WF_Hala 1
Wtorek 2020-04-21
s2AWB1
08:15-09:45---
10:00-11:30Ljo (lab)Legenda1Różne
11:45-13:15Jawsa (zp)mgr Ewa SkotnickaA32
13:30-15:00Tu (zp)mgr Filip KostekA217
15:15-16:45Tu (zp)mgr Filip KostekA217
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2020-04-22
s2AWB1
08:15-09:45---
10:00-11:30Kh (zp)mgr Joanna CzarneckaD8
11:45-13:15P-ku (zp)dr Małgorzata Szudrowicz-GarstkaA142
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2020-04-23
s2AWB1
08:15-09:45---
10:00-11:30Sigwt (zp)dr Agnieszka Błaszczyk-SzabatA142
11:45-13:15Sut (zp)mgr Patrick ChapmanC311
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2020-04-27
s2AWB1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15P-ku (zp)dr Małgorzata Szudrowicz-GarstkaA13
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2020-04-28
s2AWB1
08:15-09:45---
10:00-11:30Ljo (lab)Legenda1Różne
11:45-13:15Jawsg (zp)mgr Ewa SkotnickaC311
13:30-15:00Tu (zp)mgr Filip KostekA15
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2020-04-29
s2AWB1
08:15-09:45---
10:00-11:30Kh (zp)mgr Joanna CzarneckaD8
11:45-13:15P-ku (zp)dr Małgorzata Szudrowicz-GarstkaA142
13:30-15:00Cc (zp)mgr Joanna CzarneckaD8
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2020-04-30
s2AWB1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00Sd (sem)Legenda2Różne
15:15-16:45Sd (sem)Legenda3Różne
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2020-05-04
s2AWB1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00P-ku (zp)dr Małgorzata Szudrowicz-GarstkaA141
15:15-16:45Pe (ćw)dr Małgorzata Szudrowicz-GarstkaA141
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2020-05-05
s2AWB1
08:15-09:45---
10:00-11:30Ljo (lab)Legenda1Różne
11:45-13:15Jawsa (zp)mgr Ewa SkotnickaA32
13:30-15:00Tu (zp)mgr Filip KostekA142
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2020-05-06
s2AWB1
08:15-09:45---
10:00-11:30Kh (zp)mgr Joanna CzarneckaD8
11:45-13:15P-ku (zp)dr Małgorzata Szudrowicz-GarstkaA142
13:30-15:00Cc (zp)mgr Joanna CzarneckaD8
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2020-05-07
s2AWB1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Sut (zp)mgr Patrick ChapmanC311
13:30-15:00Sigwt (zp)dr Agnieszka Błaszczyk-SzabatA142
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2020-05-11
s2AWB1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00P-ku (zp)dr Małgorzata Szudrowicz-GarstkaA12
15:15-16:45Pe (ćw)dr Małgorzata Szudrowicz-GarstkaA12
17:00-18:30Wf (ćw)dr Grażyna SondelInne_WF_Hala 1
18:45-20:15Wf (ćw)dr Grażyna SondelInne_WF_Hala 1
Wtorek 2020-05-12
s2AWB1
08:15-09:45---
10:00-11:30Ljo (lab)Legenda1Różne
11:45-13:15Jawsg (zp)mgr Ewa SkotnickaC311
13:30-15:00Tu (zp)mgr Filip KostekA143
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2020-05-13
s2AWB1
08:15-09:45---
10:00-11:30Kh (zp)mgr Joanna CzarneckaD8
11:45-13:15P-ku (zp)dr Małgorzata Szudrowicz-GarstkaA32
13:30-15:00Cc (zp)mgr Joanna CzarneckaD8
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2020-05-18
s2AWB1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00P-ku (zp)dr Małgorzata Szudrowicz-GarstkaA32
15:15-16:45---
17:00-18:30Wf (ćw)dr Grażyna SondelInne_WF_Hala 1
18:45-20:15Wf (ćw)dr Grażyna SondelInne_WF_Hala 1
Wtorek 2020-05-19
s2AWB1
08:15-09:45---
10:00-11:30Ljo (lab)Legenda1Różne
11:45-13:15Jawsa (zp)mgr Ewa SkotnickaA16
13:30-15:00Jawsg (zp)mgr Ewa SkotnickaA16
15:15-16:45Tu (zp)mgr Filip KostekA142
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2020-05-21
s2AWB1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Sut (zp)mgr Patrick ChapmanC311
13:30-15:00Sd (sem)Legenda4Różne
15:15-16:45Sd (sem)Legenda3Różne
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2020-05-25
s2AWB1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00P-ku (zp)dr Małgorzata Szudrowicz-GarstkaA12
15:15-16:45Pe (ćw)dr Małgorzata Szudrowicz-GarstkaA12
17:00-18:30Wf (ćw)dr Grażyna SondelInne_WF_Hala 1
18:45-20:15Wf (ćw)dr Grażyna SondelInne_WF_Hala 1
Wtorek 2020-05-26
s2AWB1
08:15-09:45---
10:00-11:30Ljo (lab)Legenda1Różne
11:45-13:15Sigwt (zp)dr Agnieszka Błaszczyk-SzabatA15
13:30-15:00Sigwt (zp)dr Agnieszka Błaszczyk-SzabatA15
15:15-16:45Tu (zp)mgr Filip KostekA16
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2020-05-27
s2AWB1
08:15-09:45P-ku (zp)dr Małgorzata Szudrowicz-GarstkaA142
10:00-11:30Kh (zp)mgr Joanna CzarneckaD8
11:45-13:15P-ku (zp)dr Małgorzata Szudrowicz-GarstkaA142
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2020-05-28
s2AWB1
08:15-09:45---
10:00-11:30Sd (sem)dr Agnieszka Błaszczyk-SzabatA142
11:45-13:15Sigwt (zp)dr Agnieszka Błaszczyk-SzabatA142
13:30-15:00Sigwt (zp)dr Agnieszka Błaszczyk-SzabatA142
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2020-06-02
s2AWB1
08:15-09:45Sigwt (zp)dr Agnieszka Błaszczyk-SzabatA15
10:00-11:30Sigwt (zp)dr Agnieszka Błaszczyk-SzabatA15
11:45-13:15Wf (ćw)dr Grażyna SondelInne_WF_Aerobik
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2020-06-03
s2AWB1
08:15-09:45---
10:00-11:30Kh (zp)mgr Joanna CzarneckaD8
11:45-13:15P-ku (zp)dr Małgorzata Szudrowicz-GarstkaA142
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2020-06-04
s2AWB1
08:15-09:45Sigwt (zp)dr Agnieszka Błaszczyk-SzabatA142
10:00-11:30Sigwt (zp)dr Agnieszka Błaszczyk-SzabatA142
11:45-13:15Sut (zp)mgr Patrick ChapmanC311
13:30-15:00Sut (zp)mgr Patrick ChapmanC311
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2020-06-09
s2AWB1
08:15-09:45Sigwt (zp)dr Agnieszka Błaszczyk-SzabatA13
10:00-11:30Sigwt (zp)dr Agnieszka Błaszczyk-SzabatA13
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---

SkrotNazwa
P-kuPNJA - komunikacja ustna
TuTłumaczenia ustne
PePodstawy ekonomii
WfWychowanie fizyczne
LjoLektorat języka obcego
JawsgJęzyk angielski w sferze gospodarczej
KhKorespondencja handlowa
CcCorporate culture
SdSeminarium dypolomowe
JawsaJęzyk angielski w sferze administracyjno-prawnej
SigwtStylistyka i gramatyka w tłumaczeniu
SutSpołeczno-kulturowe uwarunkowania tłumaczenia
Legenda1
PrzedmiotNauczycielSala
Ljomgr Mirosław KarykowskiA12
Ljomgr Sylwia ZajchowskaA2
Legenda2
PrzedmiotNauczycielSala
Sdprof. dr hab. Leszek BerezowskiA12
Sddr Małgorzata Szulc-KurpaskaA13
Sddr Agnieszka Błaszczyk-SzabatA142
Legenda3
PrzedmiotNauczycielSala
Sddr Małgorzata Szulc-KurpaskaA13
Sddr Agnieszka Błaszczyk-SzabatA142
Sdprof. dr hab. Leszek BerezowskiA15
Legenda4
PrzedmiotNauczycielSala
Sdprof. dr hab. Leszek BerezowskiA12
Sddr Małgorzata Szulc-KurpaskaA13