Specjalność: s2AWB



Komunikaty:

s2AWB1
Poniedziałek 2018-02-19
s2AWB1
08:15-09:45Kja (zp)mgr Patrick ChapmanA15
10:00-11:30Ljo* (lab)Legenda1Różne
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2018-02-20
s2AWB1
08:15-09:45P-ćr (zp)mgr Izabela SeleraA32
10:00-11:30P-ku (zp)mgr Joanna CzarneckaA31
11:45-13:15P-ćr (zp)mgr Izabela SeleraA32
13:30-15:00Pu (zp)mgr Joanna CzarneckaD8
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2018-02-21
s2AWB1
08:15-09:45---
10:00-11:30Ewp* (zp)dr Małgorzata Szudrowicz-GarstkaA31
11:45-13:15Wdp* (wyk)dr Małgorzata Szudrowicz-GarstkaA116
13:30-15:00Km* (ćw)mgr Joanna CzarneckaD8
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2018-02-22
s2AWB1
08:15-09:45Kwmp (zp)dr Małgorzata Szudrowicz-GarstkaA13
10:00-11:30Sd (sem)Legenda2Różne
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2018-02-26
s2AWB1
08:15-09:45Ppwpt* (wyk)mgr Agnieszka ŁakomskaA116
10:00-11:30Ljo* (lab)Legenda1Różne
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2018-02-27
s2AWB1
08:15-09:45P-ku (zp)mgr Joanna CzarneckaA31
10:00-11:30P-ku (zp)mgr Joanna CzarneckaA31
11:45-13:15P-ćr (zp)mgr Izabela SeleraA32
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2018-02-28
s2AWB1
08:15-09:45P-rzs (zp)dr Agnieszka Błaszczyk-SzabatA13
10:00-11:30Ewp* (zp)dr Małgorzata Szudrowicz-GarstkaA31
11:45-13:15Ppwpt* (wyk)mgr Agnieszka ŁakomskaA116
13:30-15:00Ewpt* (ćw)mgr Agnieszka ŁakomskaA115
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2018-03-01
s2AWB1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30Sd (sem)dr Małgorzata Szulc-KurpaskaA15
18:45-20:15Sd (sem)dr Małgorzata Szulc-KurpaskaA15
Poniedziałek 2018-03-05
s2AWB1
08:15-09:45Ppwpt* (wyk)mgr Agnieszka ŁakomskaA116
10:00-11:30Ljo* (lab)Legenda1Różne
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2018-03-06
s2AWB1
08:15-09:45P-ćr (zp)mgr Izabela SeleraA32
10:00-11:30P-ku (zp)mgr Joanna CzarneckaA31
11:45-13:15P-ćr (zp)mgr Izabela SeleraA32
13:30-15:00Pu (zp)mgr Joanna CzarneckaD8
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2018-03-07
s2AWB1
08:15-09:45---
10:00-11:30Ewp* (zp)dr Małgorzata Szudrowicz-GarstkaA31
11:45-13:15Wdp* (wyk)dr Małgorzata Szudrowicz-GarstkaA116
13:30-15:00Km* (ćw)mgr Joanna CzarneckaD8
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2018-03-08
s2AWB1
08:15-09:45Kwmp (zp)dr Małgorzata Szudrowicz-GarstkaA13
10:00-11:30Sd (sem)Legenda2Różne
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2018-03-12
s2AWB1
08:15-09:45Ppwpt* (wyk)mgr Agnieszka ŁakomskaA116
10:00-11:30Ljo* (lab)Legenda1Różne
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2018-03-13
s2AWB1
08:15-09:45P-ku (zp)mgr Joanna CzarneckaA31
10:00-11:30P-ku (zp)mgr Joanna CzarneckaA31
11:45-13:15P-ćr (zp)mgr Izabela SeleraA32
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2018-03-14
s2AWB1
08:15-09:45P-rzs (zp)dr Agnieszka Błaszczyk-SzabatA13
10:00-11:30Ewp* (zp)dr Małgorzata Szudrowicz-GarstkaA31
11:45-13:15Ppwpt* (wyk)mgr Agnieszka ŁakomskaA116
13:30-15:00Ewpt* (ćw)mgr Agnieszka ŁakomskaA115
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2018-03-19
s2AWB1
08:15-09:45Ewpt* (ćw)mgr Agnieszka ŁakomskaA15
10:00-11:30Ljo* (lab)Legenda1Różne
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2018-03-20
s2AWB1
08:15-09:45---
10:00-11:30P-ku (zp)mgr Joanna CzarneckaA31
11:45-13:15P-ćr (zp)mgr Izabela SeleraA32
13:30-15:00Pu (zp)mgr Joanna CzarneckaD8
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2018-03-21
s2AWB1
08:15-09:45Kwmp (zp)dr Małgorzata Szudrowicz-GarstkaA31
10:00-11:30Ewp* (zp)dr Małgorzata Szudrowicz-GarstkaA31
11:45-13:15Wdp* (wyk)dr Małgorzata Szudrowicz-GarstkaA116
13:30-15:00Km* (ćw)mgr Joanna CzarneckaD8
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2018-03-22
s2AWB1
08:15-09:45---
10:00-11:30Sd (sem)Legenda2Różne
11:45-13:15P-ćr (zp)mgr Izabela SeleraA12
13:30-15:00Kja (zp)mgr Patrick ChapmanA115
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2018-03-26
s2AWB1
08:15-09:45Wdp* (wyk)dr Małgorzata Szudrowicz-GarstkaA116
10:00-11:30Ljo* (lab)Legenda1Różne
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2018-03-27
s2AWB1
08:15-09:45P-ku (zp)mgr Joanna CzarneckaA31
10:00-11:30P-ku (zp)mgr Joanna CzarneckaA31
11:45-13:15P-ćr (zp)mgr Izabela SeleraA32
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2018-03-28
s2AWB1
08:15-09:45P-rzs (zp)dr Agnieszka Błaszczyk-SzabatA13
10:00-11:30Ewp* (zp)dr Małgorzata Szudrowicz-GarstkaA31
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2018-04-05
s2AWB1
08:15-09:45---
10:00-11:30Sd (sem)Legenda2Różne
11:45-13:15P-ćr (zp)mgr Izabela SeleraA13
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2018-04-09
s2AWB1
08:15-09:45P-rzs (zp)dr Agnieszka Błaszczyk-SzabatA31
10:00-11:30Ljo* (lab)Legenda1Różne
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2018-04-10
s2AWB1
08:15-09:45---
10:00-11:30P-ku (zp)mgr Joanna CzarneckaA31
11:45-13:15P-ćr (zp)mgr Izabela SeleraA32
13:30-15:00Pu (zp)mgr Joanna CzarneckaD8
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2018-04-11
s2AWB1
08:15-09:45Kwmp (zp)dr Małgorzata Szudrowicz-GarstkaA31
10:00-11:30Ewp* (zp)dr Małgorzata Szudrowicz-GarstkaA31
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2018-04-12
s2AWB1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30Sd (sem)dr Małgorzata Szulc-KurpaskaA15
18:45-20:15Sd (sem)dr Małgorzata Szulc-KurpaskaA15
Poniedziałek 2018-04-16
s2AWB1
08:15-09:45Kja (zp)mgr Patrick ChapmanA15
10:00-11:30Ljo* (lab)Legenda1Różne
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2018-04-17
s2AWB1
08:15-09:45P-ku (zp)mgr Joanna CzarneckaA31
10:00-11:30P-ku (zp)mgr Joanna CzarneckaA31
11:45-13:15P-ćr (zp)mgr Izabela SeleraA32
13:30-15:00P-ku (zp)mgr Joanna CzarneckaA31
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2018-04-18
s2AWB1
08:15-09:45P-rzs (zp)dr Agnieszka Błaszczyk-SzabatA13
10:00-11:30Ewp* (zp)dr Małgorzata Szudrowicz-GarstkaA32
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2018-04-19
s2AWB1
08:15-09:45---
10:00-11:30Sd (sem)Legenda2Różne
11:45-13:15Kja (zp)mgr Patrick ChapmanA12
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2018-04-23
s2AWB1
08:15-09:45Ppwpt* (wyk)mgr Agnieszka ŁakomskaA116
10:00-11:30Ljo* (lab)Legenda1Różne
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2018-04-24
s2AWB1
08:15-09:45P-ćr (zp)mgr Izabela SeleraA32
10:00-11:30P-ku (zp)mgr Joanna CzarneckaA31
11:45-13:15P-ćr (zp)mgr Izabela SeleraA32
13:30-15:00Pu (zp)mgr Joanna CzarneckaD8
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2018-04-25
s2AWB1
08:15-09:45Kwmp (zp)dr Małgorzata Szudrowicz-GarstkaA31
10:00-11:30Ewp* (zp)dr Małgorzata Szudrowicz-GarstkaA31
11:45-13:15Wdp* (wyk)dr Małgorzata Szudrowicz-GarstkaA116
13:30-15:00Km* (ćw)mgr Joanna CzarneckaD8
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2018-04-26
s2AWB1
08:15-09:45Sd (sem)dr Lilia OmelanA13
10:00-11:30Ewpt* (ćw)mgr Agnieszka ŁakomskaA15
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2018-05-07
s2AWB1
08:15-09:45Kja (zp)mgr Patrick ChapmanA15
10:00-11:30Ljo* (lab)Legenda1Różne
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2018-05-08
s2AWB1
08:15-09:45---
10:00-11:30P-ku (zp)mgr Joanna CzarneckaA31
11:45-13:15P-ćr (zp)mgr Izabela SeleraA32
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2018-05-09
s2AWB1
08:15-09:45Kwmp (zp)dr Małgorzata Szudrowicz-GarstkaA31
10:00-11:30Ewp* (zp)dr Małgorzata Szudrowicz-GarstkaA31
11:45-13:15Wdp* (wyk)dr Małgorzata Szudrowicz-GarstkaA116
13:30-15:00Km* (ćw)mgr Joanna CzarneckaD8
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2018-05-10
s2AWB1
08:15-09:45P-ćr (zp)mgr Izabela SeleraA15
10:00-11:30Sd (sem)Legenda2Różne
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2018-05-14
s2AWB1
08:15-09:45Ppwpt* (wyk)mgr Agnieszka ŁakomskaA116
10:00-11:30Ljo* (lab)Legenda1Różne
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2018-05-15
s2AWB1
08:15-09:45P-ku (zp)mgr Joanna CzarneckaA31
10:00-11:30P-ku (zp)mgr Joanna CzarneckaA31
11:45-13:15P-ćr (zp)mgr Izabela SeleraA32
13:30-15:00Pu (zp)mgr Joanna CzarneckaD8
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2018-05-16
s2AWB1
08:15-09:45P-rzs (zp)dr Agnieszka Błaszczyk-SzabatA13
10:00-11:30Ewp* (zp)dr Małgorzata Szudrowicz-GarstkaA31
11:45-13:15---
13:30-15:00Ewpt* (ćw)mgr Agnieszka ŁakomskaA115
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2018-05-21
s2AWB1
08:15-09:45Kja (zp)mgr Patrick ChapmanA15
10:00-11:30Ljo* (lab)Legenda1Różne
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2018-05-22
s2AWB1
08:15-09:45---
10:00-11:30P-ku (zp)mgr Joanna CzarneckaA31
11:45-13:15P-ćr (zp)mgr Izabela SeleraA32
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2018-05-23
s2AWB1
08:15-09:45Kwmp (zp)dr Małgorzata Szudrowicz-GarstkaA31
10:00-11:30Ewp* (zp)dr Małgorzata Szudrowicz-GarstkaA31
11:45-13:15Wdp* (wyk)dr Małgorzata Szudrowicz-GarstkaA116
13:30-15:00Km* (ćw)mgr Joanna CzarneckaD8
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2018-05-24
s2AWB1
08:15-09:45P-ćr (zp)mgr Izabela SeleraA13
10:00-11:30Sd (sem)Legenda2Różne
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2018-05-28
s2AWB1
08:15-09:45Kja (zp)mgr Patrick ChapmanA15
10:00-11:30Ljo* (lab)Legenda1Różne
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2018-05-29
s2AWB1
08:15-09:45P-ku (zp)mgr Joanna CzarneckaA31
10:00-11:30P-ku (zp)mgr Joanna CzarneckaA31
11:45-13:15P-ćr (zp)mgr Izabela SeleraA32
13:30-15:00Pu (zp)mgr Joanna CzarneckaD8
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2018-05-30
s2AWB1
08:15-09:45P-rzs (zp)dr Agnieszka Błaszczyk-SzabatA13
10:00-11:30Ewp* (zp)dr Małgorzata Szudrowicz-GarstkaA31
11:45-13:15---
13:30-15:00Ewpt* (ćw)mgr Agnieszka ŁakomskaA115
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2018-06-04
s2AWB1
08:15-09:45Ewpt* (ćw)mgr Agnieszka ŁakomskaA15
10:00-11:30Ljo* (lab)Legenda1Różne
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2018-06-05
s2AWB1
08:15-09:45P-ćr (zp)mgr Izabela SeleraA32
10:00-11:30P-ku (zp)mgr Joanna CzarneckaA31
11:45-13:15P-ćr (zp)mgr Izabela SeleraA32
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2018-06-06
s2AWB1
08:15-09:45Kwmp (zp)dr Małgorzata Szudrowicz-GarstkaA31
10:00-11:30Ewp* (zp)dr Małgorzata Szudrowicz-GarstkaA31
11:45-13:15Wdp* (wyk)dr Małgorzata Szudrowicz-GarstkaA116
13:30-15:00Km* (ćw)mgr Joanna CzarneckaD8
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2018-06-07
s2AWB1
08:15-09:45---
10:00-11:30Sd (sem)prof. dr hab. Leszek BerezowskiA31
11:45-13:15---
13:30-15:00Kja (zp)mgr Patrick ChapmanA15
15:15-16:45---
17:00-18:30Sd (sem)dr Małgorzata Szulc-KurpaskaA15
18:45-20:15Sd (sem)dr Małgorzata Szulc-KurpaskaA15
Poniedziałek 2018-06-11
s2AWB1
08:15-09:45Ppwpt* (wyk)mgr Agnieszka ŁakomskaA116
10:00-11:30Ljo* (lab)Legenda1Różne
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2018-06-12
s2AWB1
08:15-09:45P-ku (zp)mgr Joanna CzarneckaA31
10:00-11:30P-ku (zp)mgr Joanna CzarneckaA31
11:45-13:15P-ćr (zp)mgr Izabela SeleraA32
13:30-15:00Pu (zp)mgr Joanna CzarneckaD8
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2018-06-13
s2AWB1
08:15-09:45P-rzs (zp)dr Agnieszka Błaszczyk-SzabatA13
10:00-11:30Ewp* (zp)dr Małgorzata Szudrowicz-GarstkaA31
11:45-13:15Km* (ćw)mgr Joanna CzarneckaD8
13:30-15:00Ewpt* (ćw)mgr Agnieszka ŁakomskaA115
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2018-06-14
s2AWB1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30Sd (sem)dr Małgorzata Szulc-KurpaskaA15
18:45-20:15Sd (sem)dr Małgorzata Szulc-KurpaskaA15

SkrotNazwa
KjaKonwersatorium języka angielskiego
Ljo*Lektorat języka obcego *
P-ćrPNJA - ćwiczenia redakcyjne
P-kuPNJA - komunikacja ustna
PuPrzekład ustny
Ewp*Ekonomia w praktyce *
Wdp*Wstęp do przedsiębiorczości *
Km*Komunikacja międzykulturowa *
KwmpKomunikacja w miejscu pracy
SdSeminarium dyplomowe
Ppwpt*Podstawy prawa w pracy tłumacza *
P-rzsPNJA - rozumienie ze słuchu
Ewpt*Etyka w pracy tłumacza *
Legenda1
PrzedmiotNauczycielSala
Ljo*mgr Mirosław KarykowskiA15
Ljo*mgr Sylwia ZajchowskaA203
Legenda2
PrzedmiotNauczycielSala
Sddr Lilia OmelanA13
Sdprof. dr hab. Leszek BerezowskiA31