Specjalność: s2AZN



Komunikaty:

s2AZN1
Poniedziałek 2020-02-17
s2AZN1
08:15-09:45---
10:00-11:30P-ćr (zp)mgr Anna Wilk-JędrachowiczC311
11:45-13:15P-gp (zp)mgr Anna Wilk-JędrachowiczA15
13:30-15:00P-ku (zp)dr Małgorzata Szudrowicz-GarstkaA12
15:15-16:45Tu (zp)mgr Filip KostekA15
17:00-18:30Wf (ćw)dr Grażyna SondelInne_WF_Hala 1
18:45-20:15Wf (ćw)dr Grażyna SondelInne_WF_Hala 1
Wtorek 2020-02-18
s2AZN1
08:15-09:45Tu (zp)mgr Filip KostekA145
10:00-11:30Ljo (lab)Legenda1Różne
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2020-02-19
s2AZN1
08:15-09:45---
10:00-11:30P-ku (zp)dr Małgorzata Szudrowicz-GarstkaA142
11:45-13:15P-k (zp)mgr Sylwia ZajchowskaA2
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2020-02-20
s2AZN1
08:15-09:45---
10:00-11:30Sigwt (zp)dr Agnieszka Błaszczyk-SzabatA142
11:45-13:15Sut (zp)mgr Patrick ChapmanC311
13:30-15:00Sd (sem)Legenda2Różne
15:15-16:45Sd (sem)Legenda3Różne
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2020-02-24
s2AZN1
08:15-09:45---
10:00-11:30P-ćr (zp)mgr Anna Wilk-JędrachowiczC311
11:45-13:15P-ku (zp)dr Małgorzata Szudrowicz-GarstkaA12
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2020-02-25
s2AZN1
08:15-09:45---
10:00-11:30Ljo (lab)Legenda1Różne
11:45-13:15Tpwzjn (zp)mgr Agnieszka ŁakomskaA32
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2020-02-26
s2AZN1
08:15-09:45---
10:00-11:30P-ku (zp)dr Małgorzata Szudrowicz-GarstkaA13
11:45-13:15P-k (zp)mgr Sylwia ZajchowskaA2
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2020-03-02
s2AZN1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15P-gp (zp)mgr Anna Wilk-JędrachowiczA15
13:30-15:00P-ku (zp)dr Małgorzata Szudrowicz-GarstkaA141
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2020-03-03
s2AZN1
08:15-09:45---
10:00-11:30Ljo (lab)Legenda1Różne
11:45-13:15Tu (zp)mgr Filip KostekA142
13:30-15:00Tu (zp)mgr Filip KostekA142
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2020-03-04
s2AZN1
08:15-09:45---
10:00-11:30P-ku (zp)dr Małgorzata Szudrowicz-GarstkaA142
11:45-13:15P-k (zp)mgr Sylwia ZajchowskaA2
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2020-03-05
s2AZN1
08:15-09:45---
10:00-11:30Sigwt (zp)dr Agnieszka Błaszczyk-SzabatA142
11:45-13:15Sut (zp)mgr Patrick ChapmanC311
13:30-15:00Kkn (wyk)mgr Dorota Góra-PachońA14
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2020-03-09
s2AZN1
08:15-09:45---
10:00-11:30P-gp (zp)mgr Anna Wilk-JędrachowiczC311
11:45-13:15P-ku (zp)dr Małgorzata Szudrowicz-GarstkaA12
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2020-03-10
s2AZN1
08:15-09:45---
10:00-11:30Ljo (lab)Legenda1Różne
11:45-13:15Tpwzjn (zp)mgr Agnieszka ŁakomskaA15
13:30-15:00Tu (zp)mgr Filip KostekA217
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2020-03-11
s2AZN1
08:15-09:45---
10:00-11:30P-ku (zp)dr Małgorzata Szudrowicz-GarstkaA142
11:45-13:15P-k (zp)mgr Sylwia ZajchowskaA2
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2020-03-16
s2AZN1
08:15-09:45---
10:00-11:30P-ćr (zp)mgr Anna Wilk-JędrachowiczC311
11:45-13:15P-ku (zp)dr Małgorzata Szudrowicz-GarstkaA12
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2020-03-17
s2AZN1
08:15-09:45Ljo (lab)Legenda1Różne
10:00-11:30Tu (zp)mgr Filip KostekA217
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2020-03-18
s2AZN1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15P-k (zp)mgr Sylwia ZajchowskaA2
13:30-15:00P-ku (zp)dr Małgorzata Szudrowicz-GarstkaA142
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2020-03-19
s2AZN1
08:15-09:45---
10:00-11:30Sigwt (zp)dr Agnieszka Błaszczyk-SzabatA142
11:45-13:15Sut (zp)mgr Patrick ChapmanC311
13:30-15:00Kkn (wyk)mgr Dorota Góra-PachońA14
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2020-03-23
s2AZN1
08:15-09:45---
10:00-11:30P-gp (zp)mgr Anna Wilk-JędrachowiczC311
11:45-13:15P-ku (zp)dr Małgorzata Szudrowicz-GarstkaA15
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30Wf (ćw)dr Grażyna SondelInne_WF_Hala 1
18:45-20:15Wf (ćw)dr Grażyna SondelInne_WF_Hala 1
Wtorek 2020-03-24
s2AZN1
08:15-09:45Ljo (lab)Legenda1Różne
10:00-11:30Tpwzjn (zp)mgr Agnieszka ŁakomskaA13
11:45-13:15Tu (zp)mgr Filip KostekA217
13:30-15:00Tu (zp)mgr Filip KostekA217
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2020-03-25
s2AZN1
08:15-09:45---
10:00-11:30P-ku (zp)dr Małgorzata Szudrowicz-GarstkaA142
11:45-13:15P-k (zp)mgr Sylwia ZajchowskaA2
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2020-03-26
s2AZN1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00Sigwt (zp)dr Agnieszka Błaszczyk-SzabatA142
15:15-16:45Kkn (wyk)mgr Dorota Góra-PachońA143
17:00-18:30Kkn (wyk)mgr Dorota Góra-PachońA143
18:45-20:15---
Poniedziałek 2020-03-30
s2AZN1
08:15-09:45---
10:00-11:30P-ćr (zp)mgr Anna Wilk-JędrachowiczC311
11:45-13:15P-gp (zp)mgr Anna Wilk-JędrachowiczA16
13:30-15:00P-ku (zp)dr Małgorzata Szudrowicz-GarstkaA141
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2020-03-31
s2AZN1
08:15-09:45Ljo (lab)Legenda1Różne
10:00-11:30Tpwzjn (zp)mgr Agnieszka ŁakomskaA13
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2020-04-01
s2AZN1
08:15-09:45---
10:00-11:30P-ku (zp)dr Małgorzata Szudrowicz-GarstkaA142
11:45-13:15P-k (zp)mgr Sylwia ZajchowskaA2
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2020-04-02
s2AZN1
08:15-09:45---
10:00-11:30Sigwt (zp)dr Agnieszka Błaszczyk-SzabatA142
11:45-13:15Sut (zp)mgr Patrick ChapmanC311
13:30-15:00Sd (sem)Legenda2Różne
15:15-16:45Sd (sem)Legenda3Różne
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2020-04-06
s2AZN1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15P-ku (zp)dr Małgorzata Szudrowicz-GarstkaA141
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30Wf (ćw)dr Grażyna SondelInne_WF_Hala 1
18:45-20:15Wf (ćw)dr Grażyna SondelInne_WF_Hala 1
Wtorek 2020-04-07
s2AZN1
08:15-09:45Ljo (lab)Legenda1Różne
10:00-11:30Tpwzjn (zp)mgr Agnieszka ŁakomskaA15
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2020-04-08
s2AZN1
08:15-09:45---
10:00-11:30P-ku (zp)dr Małgorzata Szudrowicz-GarstkaA142
11:45-13:15P-k (zp)mgr Sylwia ZajchowskaA2
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2020-04-14
s2AZN1
08:15-09:45---
10:00-11:30Ljo (lab)Legenda1Różne
11:45-13:15Tu (zp)mgr Filip KostekA15
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2020-04-15
s2AZN1
08:15-09:45---
10:00-11:30P-ku (zp)dr Małgorzata Szudrowicz-GarstkaA142
11:45-13:15P-k (zp)mgr Sylwia ZajchowskaA2
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2020-04-16
s2AZN1
08:15-09:45---
10:00-11:30Sigwt (zp)dr Agnieszka Błaszczyk-SzabatA142
11:45-13:15Sut (zp)mgr Patrick ChapmanC311
13:30-15:00Kkn (wyk)mgr Dorota Góra-PachońA14
15:15-16:45Kkn (wyk)mgr Dorota Góra-PachońA14
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2020-04-20
s2AZN1
08:15-09:45---
10:00-11:30P-gp (zp)mgr Anna Wilk-JędrachowiczC311
11:45-13:15P-ku (zp)dr Małgorzata Szudrowicz-GarstkaA12
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30Wf (ćw)dr Grażyna SondelInne_WF_Hala 1
18:45-20:15Wf (ćw)dr Grażyna SondelInne_WF_Hala 1
Wtorek 2020-04-21
s2AZN1
08:15-09:45---
10:00-11:30Ljo (lab)Legenda1Różne
11:45-13:15Tpwzjn (zp)mgr Agnieszka ŁakomskaA15
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2020-04-22
s2AZN1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15P-k (zp)mgr Sylwia ZajchowskaA2
13:30-15:00P-ku (zp)dr Małgorzata Szudrowicz-GarstkaA142
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2020-04-27
s2AZN1
08:15-09:45---
10:00-11:30P-ćr (zp)mgr Anna Wilk-JędrachowiczC311
11:45-13:15P-gp (zp)mgr Anna Wilk-JędrachowiczA12
13:30-15:00P-ku (zp)dr Małgorzata Szudrowicz-GarstkaA12
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2020-04-28
s2AZN1
08:15-09:45---
10:00-11:30Ljo (lab)Legenda1Różne
11:45-13:15Tu (zp)mgr Filip KostekA15
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2020-04-29
s2AZN1
08:15-09:45---
10:00-11:30P-ku (zp)dr Małgorzata Szudrowicz-GarstkaA142
11:45-13:15P-k (zp)mgr Sylwia ZajchowskaA2
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2020-04-30
s2AZN1
08:15-09:45---
10:00-11:30Sigwt (zp)dr Agnieszka Błaszczyk-SzabatA142
11:45-13:15Sut (zp)mgr Patrick ChapmanC311
13:30-15:00Sd (sem)Legenda2Różne
15:15-16:45Sd (sem)Legenda3Różne
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2020-05-04
s2AZN1
08:15-09:45---
10:00-11:30P-ćr (zp)mgr Anna Wilk-JędrachowiczC311
11:45-13:15P-ku (zp)dr Małgorzata Szudrowicz-GarstkaA141
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2020-05-05
s2AZN1
08:15-09:45---
10:00-11:30Ljo (lab)Legenda1Różne
11:45-13:15Tpwzjn (zp)mgr Agnieszka ŁakomskaA15
13:30-15:00---
15:15-16:45Tu (zp)mgr Filip KostekA142
17:00-18:30Tu (zp)mgr Filip KostekA142
18:45-20:15---
Środa 2020-05-06
s2AZN1
08:15-09:45---
10:00-11:30P-ku (zp)dr Małgorzata Szudrowicz-GarstkaA142
11:45-13:15P-k (zp)mgr Sylwia ZajchowskaA2
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2020-05-07
s2AZN1
08:15-09:45Sigwt (zp)dr Agnieszka Błaszczyk-SzabatA142
10:00-11:30Sigwt (zp)dr Agnieszka Błaszczyk-SzabatA142
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2020-05-11
s2AZN1
08:15-09:45---
10:00-11:30P-ćr (zp)mgr Anna Wilk-JędrachowiczC311
11:45-13:15P-ku (zp)dr Małgorzata Szudrowicz-GarstkaA12
13:30-15:00---
15:15-16:45P-gp (zp)mgr Anna Wilk-JędrachowiczC311
17:00-18:30Wf (ćw)dr Grażyna SondelInne_WF_Hala 1
18:45-20:15Wf (ćw)dr Grażyna SondelInne_WF_Hala 1
Wtorek 2020-05-12
s2AZN1
08:15-09:45---
10:00-11:30Ljo (lab)Legenda1Różne
11:45-13:15Tu (zp)mgr Filip KostekA143
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2020-05-13
s2AZN1
08:15-09:45---
10:00-11:30P-ku (zp)dr Małgorzata Szudrowicz-GarstkaA32
11:45-13:15P-k (zp)mgr Sylwia ZajchowskaA2
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2020-05-14
s2AZN1
08:15-09:45---
10:00-11:30Sigwt (zp)dr Agnieszka Błaszczyk-SzabatA142
11:45-13:15Sut (zp)mgr Patrick ChapmanC311
13:30-15:00Kkn (wyk)mgr Dorota Góra-PachońA145
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2020-05-18
s2AZN1
08:15-09:45---
10:00-11:30P-ćr (zp)mgr Anna Wilk-JędrachowiczC311
11:45-13:15P-ku (zp)dr Małgorzata Szudrowicz-GarstkaA32
13:30-15:00---
15:15-16:45P-ku (zp)dr Małgorzata Szudrowicz-GarstkaA32
17:00-18:30Wf (ćw)dr Grażyna SondelInne_WF_Hala 1
18:45-20:15Wf (ćw)dr Grażyna SondelInne_WF_Hala 1
Wtorek 2020-05-19
s2AZN1
08:15-09:45---
10:00-11:30Ljo (lab)Legenda1Różne
11:45-13:15Tpwzjn (zp)mgr Agnieszka ŁakomskaA15
13:30-15:00Tu (zp)mgr Filip KostekA142
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2020-05-20
s2AZN1
08:15-09:45---
10:00-11:30P-ku (zp)dr Małgorzata Szudrowicz-GarstkaA142
11:45-13:15P-k (zp)mgr Sylwia ZajchowskaA2
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2020-05-21
s2AZN1
08:15-09:45Sigwt (zp)dr Agnieszka Błaszczyk-SzabatA142
10:00-11:30Sigwt (zp)dr Agnieszka Błaszczyk-SzabatA142
11:45-13:15---
13:30-15:00Sd (sem)Legenda4Różne
15:15-16:45Sd (sem)Legenda3Różne
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2020-05-25
s2AZN1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15P-ku (zp)dr Małgorzata Szudrowicz-GarstkaA12
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30Wf (ćw)dr Grażyna SondelInne_WF_Hala 1
18:45-20:15Wf (ćw)dr Grażyna SondelInne_WF_Hala 1
Wtorek 2020-05-26
s2AZN1
08:15-09:45---
10:00-11:30Ljo (lab)Legenda1Różne
11:45-13:15Tu (zp)mgr Filip KostekA16
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2020-05-27
s2AZN1
08:15-09:45---
10:00-11:30P-ku (zp)dr Małgorzata Szudrowicz-GarstkaA142
11:45-13:15P-k (zp)mgr Sylwia ZajchowskaA2
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2020-05-28
s2AZN1
08:15-09:45Sigwt (zp)dr Agnieszka Błaszczyk-SzabatA142
10:00-11:30Sd (sem)dr Agnieszka Błaszczyk-SzabatA142
11:45-13:15Sut (zp)mgr Patrick ChapmanC311
13:30-15:00Kkn (wyk)mgr Dorota Góra-PachońA14
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2020-06-02
s2AZN1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Wf (ćw)dr Grażyna SondelInne_WF_Aerobik
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2020-06-04
s2AZN1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Sigwt (zp)dr Agnieszka Błaszczyk-SzabatA142
13:30-15:00Sigwt (zp)dr Agnieszka Błaszczyk-SzabatA142
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---

SkrotNazwa
P-ćrPNJN - ćwiczenia redakcyjne
P-gpPNJN - gramatyka praktyczna
P-kuPNJA - komunikacja ustna
TuTłumaczenia ustne
WfWychowanie fizyczne
LjoLektorat języka obcego
P-kPNJN - konwersacje
SigwtStylistyka i gramatyka w tłumaczeniu
SutSpołeczno-kulturowe uwarunkowania tłumaczenia
SdSeminarium dypolomowe
TpwzjnTłumaczenia pisemne w zakresie języka niemieckiego
KknKultura krajów niemieckojęzycznych
Legenda1
PrzedmiotNauczycielSala
Ljomgr Mirosław KarykowskiA12
Ljomgr Sylwia ZajchowskaA2
Legenda2
PrzedmiotNauczycielSala
Sdprof. dr hab. Leszek BerezowskiA12
Sddr Małgorzata Szulc-KurpaskaA13
Sddr Agnieszka Błaszczyk-SzabatA142
Legenda3
PrzedmiotNauczycielSala
Sddr Małgorzata Szulc-KurpaskaA13
Sddr Agnieszka Błaszczyk-SzabatA142
Sdprof. dr hab. Leszek BerezowskiA15
Legenda4
PrzedmiotNauczycielSala
Sdprof. dr hab. Leszek BerezowskiA12
Sddr Małgorzata Szulc-KurpaskaA13