Specjalność: s2BW



Komunikaty:

s2BW1
Wtorek 2019-10-01
s2BW1
08:15-09:45---
10:00-11:30Ripz (wyk)dr Jerzy BuczkoC224
11:45-13:15Ripz (wt)dr Jerzy BuczkoA12
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2019-10-02
s2BW1
08:15-09:45Wf (ćw)mgr Dariusz StefaniakC222
10:00-11:30Sop (wyk)dr Jerzy BuczkoA36
11:45-13:15---
13:30-15:001Pk (wt)mgr Marek CzarkowskiA12
15:15-16:451Pk (wt)mgr Marek CzarkowskiA32
17:00-18:301Pk (wyk)mgr Marek CzarkowskiA36
18:45-20:15---
Czwartek 2019-10-03
s2BW1
08:15-09:45---
10:00-11:30Jo (lab)Legenda1Różne
11:45-13:15KewEŚ-W (wt)dr Andrzej SzczepańskiA16
13:30-15:00KewEŚ-W (wyk)dr Andrzej SzczepańskiA14
15:15-16:45---
17:00-18:30Ppc (wt)mgr Edward BiegunA16
18:45-20:15---
Poniedziałek 2019-10-07
s2BW1
08:15-09:45Wsp (wt)dr Andrzej SzczepańskiA217
10:00-11:30Wsp (wyk)dr Andrzej SzczepańskiA36
11:45-13:15Ppc (wyk)dr Helena BabiuchC113
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2019-10-08
s2BW1
08:15-09:45Wf (ćw)mgr Dariusz StefaniakC222
10:00-11:30Ripz (wyk)dr Jerzy BuczkoC113
11:45-13:15Ripz (wt)dr Jerzy BuczkoA12
13:30-15:00---
15:15-16:451Pk (wyk)mgr Marek CzarkowskiA32
17:00-18:301Pk (wt)mgr Marek CzarkowskiA32
18:45-20:15Jo (lab)mgr Dorota Góra-PachońA15
Środa 2019-10-09
s2BW1
08:15-09:45Wf (ćw)mgr Dariusz StefaniakC222
10:00-11:30Sop (wyk)dr Jerzy BuczkoA36
11:45-13:15KewEŚ-W (wt)dr Andrzej SzczepańskiA32
13:30-15:00Sbw (wyk)dr Zbigniew CesarzA14
15:15-16:45Sbw (wyk)dr Zbigniew CesarzA36
17:00-18:30KewEŚ-W (wyk)dr Andrzej SzczepańskiA16
18:45-20:15---
Czwartek 2019-10-10
s2BW1
08:15-09:45Ppc (wt)mgr Edward BiegunA13
10:00-11:30Jo (lab)Legenda2Różne
11:45-13:15Pk (wyk)dr Paweł KobesA16
13:30-15:00Pk (wyk)dr Paweł KobesA16
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2019-10-14
s2BW1
08:15-09:45---
10:00-11:30Sop (wt)mgr Dariusz StefaniakA217
11:45-13:15Wsp (wyk)dr Andrzej SzczepańskiA14
13:30-15:00Wsp (wt)dr Andrzej SzczepańskiA12
15:15-16:451Pk (wt)mgr Marek CzarkowskiC113
17:00-18:301Pk (wyk)mgr Marek CzarkowskiA31
18:45-20:15Wf (ćw)mgr Dariusz StefaniakC222
Środa 2019-10-16
s2BW1
08:15-09:45Wf (ćw)mgr Dariusz StefaniakC222
10:00-11:30Sop (wyk)dr Jerzy BuczkoA36
11:45-13:15Pk (wyk)dr Paweł KobesC113
13:30-15:00Pk (wt)dr Paweł KobesA12
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2019-10-17
s2BW1
08:15-09:45---
10:00-11:30Jo (lab)mgr Izabela SeleraA31
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Jo (lab)mgr Dorota Góra-PachońC312
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2019-10-21
s2BW1
08:15-09:45Wsp (wt)dr Andrzej SzczepańskiA12
10:00-11:30Wsp (wyk)dr Andrzej SzczepańskiA36
11:45-13:15Ppc (wyk)dr Helena BabiuchC113
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2019-10-22
s2BW1
08:15-09:45Wf (ćw)mgr Dariusz StefaniakC222
10:00-11:30Ripz (wyk)dr Jerzy BuczkoC113
11:45-13:15Ripz (wt)dr Jerzy BuczkoA12
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2019-10-23
s2BW1
08:15-09:45Wf (ćw)mgr Dariusz StefaniakC222
10:00-11:30Sop (wyk)dr Jerzy BuczkoA14
11:45-13:15Wf (ćw)mgr Dariusz StefaniakC222
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2019-10-24
s2BW1
08:15-09:45---
10:00-11:30Jo (lab)Legenda2Różne
11:45-13:15Pk (wt)dr Paweł KobesA16
13:30-15:00Pk (wyk)dr Paweł KobesA14
15:15-16:45---
17:00-18:30Jo (lab)mgr Dorota Góra-PachońA13
18:45-20:15---
Poniedziałek 2019-10-28
s2BW1
08:15-09:45Sop (wt)mgr Dariusz StefaniakC19
10:00-11:30Wsp (wyk)dr Andrzej SzczepańskiC125
11:45-13:15Wsp (wyk)dr Andrzej SzczepańskiA14
13:30-15:00Ppc (wyk)dr Helena BabiuchA14
15:15-16:451Pk (wt)mgr Marek CzarkowskiA16
17:00-18:301Pk (wyk)mgr Marek CzarkowskiA36
18:45-20:15---
Środa 2019-10-30
s2BW1
08:15-09:45Wf (ćw)mgr Dariusz StefaniakC221
10:00-11:30Pk (wyk)dr Paweł KobesA36
11:45-13:15Pk (wt)dr Paweł KobesA15
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2019-10-31
s2BW1
08:15-09:45Jo (lab)mgr Mirosław KarykowskiA12
10:00-11:30Jo (lab)Legenda1Różne
11:45-13:15KewEŚ-W (wt)dr Andrzej SzczepańskiA16
13:30-15:00KewEŚ-W (wyk)dr Andrzej SzczepańskiA14
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2019-11-06
s2BW1
08:15-09:45Wf (ćw)mgr Dariusz StefaniakC222
10:00-11:30Ripz (wt)dr Jerzy BuczkoA31
11:45-13:15Ripz (wyk)dr Jerzy BuczkoA36
13:30-15:00Sbw (wyk)dr Zbigniew CesarzA36
15:15-16:45Sbw (wyk)dr Zbigniew CesarzA36
17:00-18:30Sop (wyk)dr Jerzy BuczkoC113
18:45-20:15---
Czwartek 2019-11-07
s2BW1
08:15-09:45Wf (ćw)mgr Dariusz StefaniakC222
10:00-11:30Jo (lab)Legenda2Różne
11:45-13:15KewEŚ-W (wt)dr Andrzej SzczepańskiA16
13:30-15:00KewEŚ-W (wyk)dr Andrzej SzczepańskiA14
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2019-11-13
s2BW1
08:15-09:45Wf (ćw)mgr Dariusz StefaniakC222
10:00-11:30Pk (wyk)dr Paweł KobesC113
11:45-13:15Pk (wt)dr Paweł KobesA15
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30Jo (lab)mgr Dorota Góra-PachońA15
18:45-20:15Jo (lab)mgr Dorota Góra-PachońA15
Czwartek 2019-11-14
s2BW1
08:15-09:45---
10:00-11:30Jo (lab)Legenda2Różne
11:45-13:15---
13:30-15:00Ppc (wt)mgr Edward BiegunA16
15:15-16:45Ppc (wt)mgr Edward BiegunA16
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2019-11-18
s2BW1
08:15-09:45Wsp (wt)dr Andrzej SzczepańskiA15
10:00-11:30Wsp (wyk)dr Andrzej SzczepańskiA36
11:45-13:15Ppc (wyk)dr Helena BabiuchC113
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2019-11-20
s2BW1
08:15-09:45Wf (ćw)mgr Dariusz StefaniakC222
10:00-11:30Sbw (wyk)dr Zbigniew CesarzA36
11:45-13:15Sbw (wyk)dr Zbigniew CesarzA36
13:30-15:00Pk (wt)dr Paweł KobesA12
15:15-16:45Pk (wyk)dr Paweł KobesA36
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2019-11-21
s2BW1
08:15-09:45Wf (ćw)mgr Dariusz StefaniakC222
10:00-11:30Jo (lab)Legenda2Różne
11:45-13:15KewEŚ-W (wt)dr Andrzej SzczepańskiA16
13:30-15:00KewEŚ-W (wyk)dr Andrzej SzczepańskiA14
15:15-16:451Pk (wyk)mgr Marek CzarkowskiA12
17:00-18:301Pk (wt)mgr Marek CzarkowskiA12
18:45-20:15Jo (lab)mgr Dorota Góra-PachońA217
Poniedziałek 2019-11-25
s2BW1
08:15-09:45Wsp (wt)dr Andrzej SzczepańskiA15
10:00-11:30Wsp (wyk)dr Andrzej SzczepańskiA36
11:45-13:15Ppc (wt)mgr Edward BiegunC102
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2019-11-27
s2BW1
08:15-09:45Wf (ćw)mgr Dariusz StefaniakC222
10:00-11:30Ripz (wyk)dr Jerzy BuczkoA14
11:45-13:15Ripz (wt)dr Jerzy BuczkoA15
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2019-11-28
s2BW1
08:15-09:45---
10:00-11:30Jo (lab)Legenda2Różne
11:45-13:15Pk (wyk)dr Paweł KobesA36
13:30-15:00Pk (wt)dr Paweł KobesA16
15:15-16:451Pk (wt)mgr Marek CzarkowskiA31
17:00-18:30Jo (lab)mgr Dorota Góra-PachońA32
18:45-20:15---
Poniedziałek 2019-12-02
s2BW1
08:15-09:45Wsp (wyk)dr Andrzej SzczepańskiA14
10:00-11:30Wsp (wt)dr Andrzej SzczepańskiA16
11:45-13:15Ppc (wyk)dr Helena BabiuchC113
13:30-15:00---
15:15-16:451Pk (wyk)mgr Marek CzarkowskiA16
17:00-18:301Pk (wt)mgr Marek CzarkowskiA32
18:45-20:15---
Środa 2019-12-04
s2BW1
08:15-09:45Wf (ćw)mgr Dariusz StefaniakC222
10:00-11:30Ripz (wyk)dr Jerzy BuczkoA36
11:45-13:15Ripz (wyk)dr Jerzy BuczkoA36
13:30-15:00Sbw (wyk)dr Zbigniew CesarzA36
15:15-16:45Sbw (wyk)dr Zbigniew CesarzA36
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2019-12-05
s2BW1
08:15-09:45Wf (ćw)mgr Dariusz StefaniakC222
10:00-11:30Jo (lab)Legenda2Różne
11:45-13:15KewEŚ-W (wt)dr Andrzej SzczepańskiA16
13:30-15:00KewEŚ-W (wyk)dr Andrzej SzczepańskiA14
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2019-12-09
s2BW1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00Sop (wt)mgr Dariusz StefaniakA13
15:15-16:451Pk (wt)mgr Marek CzarkowskiA15
17:00-18:301Pk (wt)mgr Marek CzarkowskiA15
18:45-20:15Wf (ćw)mgr Dariusz StefaniakC222
Środa 2019-12-11
s2BW1
08:15-09:45Wf (ćw)mgr Dariusz StefaniakC222
10:00-11:30Pk (wyk)dr Paweł KobesC113
11:45-13:15---
13:30-15:00Sop (wyk)dr Jerzy BuczkoA36
15:15-16:45Wf (ćw)mgr Dariusz StefaniakC222
17:00-18:30Jo (lab)mgr Dorota Góra-PachońA32
18:45-20:15Jo (lab)mgr Dorota Góra-PachońA32
Czwartek 2019-12-12
s2BW1
08:15-09:45Wf (ćw)mgr Dariusz StefaniakC222
10:00-11:30Jo (lab)Legenda2Różne
11:45-13:15Sbw (wt)mgr Dariusz StefaniakC110
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2019-12-16
s2BW1
08:15-09:45---
10:00-11:30Wsp (wt)dr Andrzej SzczepańskiA16
11:45-13:15Wsp (wt)dr Andrzej SzczepańskiA16
13:30-15:00Ppc (wyk)dr Helena BabiuchC113
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2019-12-17
s2BW1
08:15-09:45Sop (wyk)dr Jerzy BuczkoC123
10:00-11:30Sop (wyk)dr Jerzy BuczkoC123
11:45-13:15Sop (wt)mgr Dariusz StefaniakA31
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2019-12-18
s2BW1
08:15-09:45Wf (ćw)mgr Dariusz StefaniakC222
10:00-11:30Pk (wyk)dr Paweł KobesC113
11:45-13:15Wf (ćw)mgr Dariusz StefaniakC222
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2019-12-19
s2BW1
08:15-09:45---
10:00-11:30Jo (lab)Legenda2Różne
11:45-13:15KewEŚ-W (wt)dr Andrzej SzczepańskiA16
13:30-15:00KewEŚ-W (wyk)dr Andrzej SzczepańskiA14
15:15-16:45Jo (lab)mgr Dorota Góra-PachońC312
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2020-01-08
s2BW1
08:15-09:45Wf (ćw)mgr Dariusz StefaniakC222
10:00-11:30Sbw (wt)mgr Dariusz StefaniakC222
11:45-13:15Sbw (wt)mgr Dariusz StefaniakC222
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2020-01-09
s2BW1
08:15-09:45---
10:00-11:30Jo (lab)Legenda2Różne
11:45-13:15KewEŚ-W (wt)dr Andrzej SzczepańskiA13
13:30-15:00KewEŚ-W (wyk)dr Andrzej SzczepańskiA14
15:15-16:45Jo (lab)mgr Dorota Góra-PachońC311
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2020-01-13
s2BW1
08:15-09:45Wsp (wt)dr Andrzej SzczepańskiA31
10:00-11:30Ppc (wyk)dr Helena BabiuchC113
11:45-13:15Ppc (wyk)dr Helena BabiuchC113
13:30-15:00---
15:15-16:45Wf (ćw)mgr Dariusz StefaniakC222
17:00-18:30Wf (ćw)mgr Dariusz StefaniakC222
18:45-20:15---
Wtorek 2020-01-14
s2BW1
08:15-09:45---
10:00-11:30Sbw (wt)mgr Dariusz StefaniakA31
11:45-13:15Sop (wt)mgr Dariusz StefaniakA31
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2020-01-15
s2BW1
08:15-09:45Wf (ćw)mgr Dariusz StefaniakC222
10:00-11:30Ripz (wyk)dr Jerzy BuczkoC113
11:45-13:15Wf (ćw)mgr Dariusz StefaniakC222
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2020-01-16
s2BW1
08:15-09:45---
10:00-11:30Jo (lab)Legenda2Różne
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30Jo (lab)mgr Dorota Góra-PachońC312
18:45-20:15---
Poniedziałek 2020-01-20
s2BW1
08:15-09:45Sbw (wt)mgr Dariusz StefaniakA31
10:00-11:30Ppc (wyk)dr Helena BabiuchC113
11:45-13:15Ppc (wyk)dr Helena BabiuchC113
13:30-15:00Wf (ćw)mgr Dariusz StefaniakC222
15:15-16:45Wf (ćw)mgr Dariusz StefaniakC222
17:00-18:30Jo (lab)mgr Dorota Góra-PachońA141
18:45-20:15---
Czwartek 2020-01-23
s2BW1
08:15-09:45---
10:00-11:30Jo (lab)Legenda2Różne
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---

SkrotNazwa
RipzRozpoznanie i prognozowanie zagrożeń
WfWychowanie fizyczne
SopSystem obronności państwa
1Pk1 Podstawy kryminalistyki
Jo Język obcy
KewEŚ-WKonflikty etniczne w Europie Środowo - Wschodniej
PpcPodstawy prawa cywilnego
WspWspółczesne systemy polityczne
SbwSystem bezpieczeństwa wewnętrznego
PkPodstawy kryminologii
Legenda1
PrzedmiotNauczycielSala
Jomgr Mirosław KarykowskiA12
Jomgr Izabela SeleraA31
Jomgr Dorota Góra-PachońC312
Legenda2
PrzedmiotNauczycielSala
Jomgr Mirosław KarykowskiA12
Jomgr Izabela SeleraA31