Specjalność: s2FIIN



Komunikaty:

s2FIIN1
Poniedziałek 2018-02-19
s2FIIN1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Zik (wt)dr Leszek KędzierskiC222
13:30-15:00Ir (wyk)dr Leszek KędzierskiA245
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15Sd (sem)dr Przemysław SiudakC225
Czwartek 2018-02-22
s2FIIN1
08:15-09:45Pdw(s) (wt)mgr Paweł MacugaC228
10:00-11:30Mf-w (wt)dr Błażej PrusA141
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2018-02-26
s2FIIN1
08:15-09:45Pp (p)dr Przemysław SiudakC225
10:00-11:30Pp (p)dr Przemysław SiudakC225
11:45-13:15Zik (wt)dr Leszek KędzierskiC221
13:30-15:00Ir (wyk)dr Leszek KędzierskiA245
15:15-16:45Pdw(s) (wt)mgr Paweł MacugaC222
17:00-18:30---
18:45-20:15Sd (sem)dr Przemysław SiudakC225
Czwartek 2018-03-01
s2FIIN1
08:15-09:45---
10:00-11:30Mf-w (wt)dr Błażej PrusA143
11:45-13:15Pfu (wt)mgr Agnieszka KoryśA141
13:30-15:00Pfu (wt)mgr Agnieszka KoryśA141
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2018-03-05
s2FIIN1
08:15-09:45Pp (p)dr Przemysław SiudakC225
10:00-11:30Pp (p)dr Przemysław SiudakC225
11:45-13:15Zik (wt)dr Leszek KędzierskiC226
13:30-15:00Ir (wyk)dr Leszek KędzierskiA245
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15Sd (sem)dr Przemysław SiudakC226
Czwartek 2018-03-08
s2FIIN1
08:15-09:45---
10:00-11:30Mf-w (wt)dr Błażej PrusA141
11:45-13:15Pfu (wt)mgr Agnieszka KoryśA141
13:30-15:00---
15:15-16:45Pdw(s) (wt)mgr Paweł MacugaC225
17:00-18:30Pdw(s) (wt)mgr Paweł MacugaC225
18:45-20:15---
Poniedziałek 2018-04-09
s2FIIN1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15Sd (sem)dr Przemysław SiudakC226
Poniedziałek 2018-04-16
s2FIIN1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15Sd (sem)dr Przemysław SiudakC226
Poniedziałek 2018-04-23
s2FIIN1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15Sd (sem)dr Przemysław SiudakC226
Poniedziałek 2018-05-07
s2FIIN1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15Sd (sem)dr Przemysław SiudakC228
Poniedziałek 2018-05-21
s2FIIN1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15Sd (sem)dr Przemysław SiudakC226
Poniedziałek 2018-05-28
s2FIIN1
08:15-09:45Sd (sem)dr Przemysław SiudakC228
10:00-11:30---
11:45-13:15Ir (wyk)dr Leszek KędzierskiA116
13:30-15:00Ir (wyk)dr Leszek KędzierskiA116
15:15-16:45Sd (sem)dr Przemysław SiudakC228
17:00-18:30Zik (wt)dr Leszek KędzierskiA142
18:45-20:15Sd (sem)dr Przemysław SiudakC226
Poniedziałek 2018-06-04
s2FIIN1
08:15-09:45Pp (p)dr Przemysław SiudakC228
10:00-11:30---
11:45-13:15Ir (wyk)dr Leszek KędzierskiA144
13:30-15:00Zik (wt)dr Leszek KędzierskiA142
15:15-16:45Sd (sem)dr Przemysław SiudakC228
17:00-18:30---
18:45-20:15Sd (sem)dr Przemysław SiudakC226
Wtorek 2018-06-05
s2FIIN1
08:15-09:45Pp (p)dr Przemysław SiudakC225
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2018-06-06
s2FIIN1
08:15-09:45Mf-w (wt)dr Błażej PrusC225
10:00-11:30Mf-w (wt)dr Błażej PrusC225
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2018-06-07
s2FIIN1
08:15-09:45---
10:00-11:30Pfu (wt)mgr Agnieszka KoryśC11
11:45-13:15Pfu (wt)mgr Agnieszka KoryśC11
13:30-15:00---
15:15-16:45Pdw(s) (wt)mgr Paweł MacugaC225
17:00-18:30Pdw(s) (wt)mgr Paweł MacugaC225
18:45-20:15---
Poniedziałek 2018-06-11
s2FIIN1
08:15-09:45Pp (p)dr Przemysław SiudakC225
10:00-11:30Pp (p)dr Przemysław SiudakC225
11:45-13:15Zik (wt)dr Leszek KędzierskiC222
13:30-15:00Zik (wt)dr Leszek KędzierskiC222
15:15-16:45Sd (sem)dr Przemysław SiudakC228
17:00-18:30Ir (wyk)dr Leszek KędzierskiC212
18:45-20:15Sd (sem)dr Przemysław SiudakC228
Środa 2018-06-13
s2FIIN1
08:15-09:45Mf-w (wt)dr Błażej PrusC225
10:00-11:30Mf-w (wt)dr Błażej PrusC225
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2018-06-14
s2FIIN1
08:15-09:45---
10:00-11:30Pfu (wt)mgr Agnieszka KoryśC11
11:45-13:15Pfu (wt)mgr Agnieszka KoryśC11
13:30-15:00---
15:15-16:45Pdw(s) (wt)mgr Paweł MacugaC222
17:00-18:30Pdw(s) (wt)mgr Paweł MacugaC222
18:45-20:15---
Poniedziałek 2018-06-18
s2FIIN1
08:15-09:45Mf-w (wt)dr Błażej PrusC225
10:00-11:30Pfu (wt)mgr Agnieszka KoryśC226
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Zik (wt)dr Leszek KędzierskiC222
17:00-18:30Ir (wyk)dr Leszek KędzierskiC212
18:45-20:15---

SkrotNazwa
ZikZarządzanie inwestycjami kapitałowymi
IrInwestycje rzeczowe
SdSeminarium dyplomowe
Pdw(s)Przedmiot do wyboru ( specjalnościowy )
Mf-wMenedżer finansowy - warsztaty
PpProjekt praktyczny
PfuPozyskiwanie funduszy unijnych