Specjalno∂ś: s2JMF



Komunikaty:

s2JMF1s2JMF2s2JMF3s2JMF4s2JMF5s2JMF6
Czwartek 2020-02-20
s2JMF1s2JMF2s2JMF3s2JMF4s2JMF5s2JMF6
08:15-09:45Pk (św)dr Renata Myrna-BekasA146Pk (św)dr Renata Myrna-BekasA146Pk (św)dr Renata Myrna-BekasA146---------
10:00-11:30Pk (św)dr Renata Myrna-BekasA146Pk (św)dr Renata Myrna-BekasA146Pk (św)dr Renata Myrna-BekasA146---------
11:45-13:15---------Pk (św)dr Renata Myrna-BekasA146Pk (św)dr Renata Myrna-BekasA146Pk (św)dr Renata Myrna-BekasA146
13:30-15:00---------Pk (św)dr Renata Myrna-BekasA146Pk (św)dr Renata Myrna-BekasA146Pk (św)dr Renata Myrna-BekasA146
15:15-16:45Kpfwg (wyk)mgr Barbara £aksaA141Kpfwg (wyk)mgr Barbara £aksaA141Kpfwg (wyk)mgr Barbara £aksaA141Kpfwg (wyk)mgr Barbara £aksaA141Kpfwg (wyk)mgr Barbara £aksaA141Kpfwg (wyk)mgr Barbara £aksaA141
17:00-18:30Kpfwg (wyk)mgr Barbara £aksaA141Kpfwg (wyk)mgr Barbara £aksaA141Kpfwg (wyk)mgr Barbara £aksaA141Kpfwg (wyk)mgr Barbara £aksaA141Kpfwg (wyk)mgr Barbara £aksaA141Kpfwg (wyk)mgr Barbara £aksaA141
18:45-20:15------------------
PiĪtek 2020-02-21
s2JMF1s2JMF2s2JMF3s2JMF4s2JMF5s2JMF6
08:15-09:45------------Mswf (św)mgr Paulina WojtaszewskaA324Mswf (św)mgr Paulina WojtaszewskaA324
10:00-11:30------------Mswf (św)mgr Paulina WojtaszewskaA324Mswf (św)mgr Paulina WojtaszewskaA324
11:45-13:15Mswf (św)mgr Paulina WojtaszewskaA324Mswf (św)mgr Paulina WojtaszewskaA324---Pk (św)dr Renata Myrna-BekasA146Pk (św)dr Renata Myrna-BekasA146Pk (św)dr Renata Myrna-BekasA146
13:30-15:00Mswf (św)mgr Paulina WojtaszewskaA324Mswf (św)mgr Paulina WojtaszewskaA324------------
15:15-16:45------------------
17:00-18:30------------------
18:45-20:15------------------
Poniedzia≥ek 2020-02-24
s2JMF1s2JMF2s2JMF3s2JMF4s2JMF5s2JMF6
08:15-09:45Jo (św)Legenda1RůŅneJo (św)Legenda1RůŅneJo (św)Legenda1RůŅneJo (św)Legenda1RůŅneJo (św)Legenda1RůŅneJo (św)Legenda1RůŅne
10:00-11:30------------------
11:45-13:15------------------
13:30-15:00Rz (wyk)mgr Barbara £aksaC125Rz (wyk)mgr Barbara £aksaC125Rz (wyk)mgr Barbara £aksaC125Rz (wyk)mgr Barbara £aksaC125Rz (wyk)mgr Barbara £aksaC125Rz (wyk)mgr Barbara £aksaC125
15:15-16:45Pl (wyk)mgr Magdalena ZakrawaczC125Pl (wyk)mgr Magdalena ZakrawaczC125Pl (wyk)mgr Magdalena ZakrawaczC125Pl (wyk)mgr Magdalena ZakrawaczC125Pl (wyk)mgr Magdalena ZakrawaczC125Pl (wyk)mgr Magdalena ZakrawaczC125
17:00-18:30------------------
18:45-20:15------------------
Wtorek 2020-02-25
s2JMF1s2JMF2s2JMF3s2JMF4s2JMF5s2JMF6
08:15-09:45Kpfwr (wyk)dr Grzegorz KoniecznyA144Kpfwr (wyk)dr Grzegorz KoniecznyA144Kpfwr (wyk)dr Grzegorz KoniecznyA144Kpfwr (wyk)dr Grzegorz KoniecznyA144Kpfwr (wyk)dr Grzegorz KoniecznyA144Kpfwr (wyk)dr Grzegorz KoniecznyA144
10:00-11:30Acw (wyk)dr Dariusz WÍdzinaA143Acw (wyk)dr Dariusz WÍdzinaA143Acw (wyk)dr Dariusz WÍdzinaA143Acw (wyk)dr Dariusz WÍdzinaA143Acw (wyk)dr Dariusz WÍdzinaA143Acw (wyk)dr Dariusz WÍdzinaA143
11:45-13:15------------------
13:30-15:00Kpfwoimp (wyk)prof. dr hab. Marek WoľniewskiA141Kpfwoimp (wyk)prof. dr hab. Marek WoľniewskiA141Kpfwoimp (wyk)prof. dr hab. Marek WoľniewskiA141Kpfwoimp (wyk)prof. dr hab. Marek WoľniewskiA141Kpfwoimp (wyk)prof. dr hab. Marek WoľniewskiA141Kpfwoimp (wyk)prof. dr hab. Marek WoľniewskiA141
15:15-16:45Kpfwr (wyk)dr Grzegorz KoniecznyA142Kpfwr (wyk)dr Grzegorz KoniecznyA142Kpfwr (wyk)dr Grzegorz KoniecznyA142Kpfwr (wyk)dr Grzegorz KoniecznyA142Kpfwr (wyk)dr Grzegorz KoniecznyA142Kpfwr (wyk)dr Grzegorz KoniecznyA142
17:00-18:30------------------
18:45-20:15------------------
Czwartek 2020-02-27
s2JMF1s2JMF2s2JMF3s2JMF4s2JMF5s2JMF6
08:15-09:45Pk (św)dr Renata Myrna-BekasInne_WF_BasenPk (św)dr Renata Myrna-BekasInne_WF_BasenPk (św)dr Renata Myrna-BekasInne_WF_Basen---Mswf (św)mgr Paulina WojtaszewskaA33Mswf (św)mgr Paulina WojtaszewskaA33
10:00-11:30Aafisozn (wyk)dr Renata Myrna-BekasA141Aafisozn (wyk)dr Renata Myrna-BekasA141Aafisozn (wyk)dr Renata Myrna-BekasA141Aafisozn (wyk)dr Renata Myrna-BekasA141Aafisozn (wyk)dr Renata Myrna-BekasA141Aafisozn (wyk)dr Renata Myrna-BekasA141
11:45-13:15------Mswf (św)mgr Paulina WojtaszewskaA324Mswf (św)mgr Paulina WojtaszewskaA324------
13:30-15:00Mswf (św)mgr Paulina WojtaszewskaA6Mswf (św)mgr Paulina WojtaszewskaA6------------
15:15-16:45Pk (św)dr Renata Myrna-BekasA314Pk (św)dr Renata Myrna-BekasA314Pk (św)dr Renata Myrna-BekasA314---------
17:00-18:30------------------
18:45-20:15------------------
Poniedzia≥ek 2020-03-02
s2JMF1s2JMF2s2JMF3s2JMF4s2JMF5s2JMF6
08:15-09:45Jo (św)Legenda2RůŅneJo (św)Legenda2RůŅneJo (św)Legenda2RůŅneJo (św)Legenda2RůŅneJo (św)Legenda2RůŅneJo (św)Legenda2RůŅne
10:00-11:30Tz (wyk)dr Andrzej WnukC125Tz (wyk)dr Andrzej WnukC125Tz (wyk)dr Andrzej WnukC125Tz (wyk)dr Andrzej WnukC125Tz (wyk)dr Andrzej WnukC125Tz (wyk)dr Andrzej WnukC125
11:45-13:15Krimnr (wyk)dr Katarzyna LisowskaA212Krimnr (wyk)dr Katarzyna LisowskaA212Krimnr (wyk)dr Katarzyna LisowskaA212Krimnr (wyk)dr Katarzyna LisowskaA212Krimnr (wyk)dr Katarzyna LisowskaA212Krimnr (wyk)dr Katarzyna LisowskaA212
13:30-15:00Rz (wyk)mgr Barbara £aksaC125Rz (wyk)mgr Barbara £aksaC125Rz (wyk)mgr Barbara £aksaC125Rz (wyk)mgr Barbara £aksaC125Rz (wyk)mgr Barbara £aksaC125Rz (wyk)mgr Barbara £aksaC125
15:15-16:45Pl (wyk)mgr Magdalena ZakrawaczC224Pl (wyk)mgr Magdalena ZakrawaczC224Pl (wyk)mgr Magdalena ZakrawaczC224Pl (wyk)mgr Magdalena ZakrawaczC224Pl (wyk)mgr Magdalena ZakrawaczC224Pl (wyk)mgr Magdalena ZakrawaczC224
17:00-18:30Pl (wyk)mgr Magdalena ZakrawaczC224Pl (wyk)mgr Magdalena ZakrawaczC224Pl (wyk)mgr Magdalena ZakrawaczC224Pl (wyk)mgr Magdalena ZakrawaczC224Pl (wyk)mgr Magdalena ZakrawaczC224Pl (wyk)mgr Magdalena ZakrawaczC224
18:45-20:15------------------
Wtorek 2020-03-03
s2JMF1s2JMF2s2JMF3s2JMF4s2JMF5s2JMF6
08:15-09:45Tz (wyk)dr Andrzej WnukC125Tz (wyk)dr Andrzej WnukC125Tz (wyk)dr Andrzej WnukC125Tz (wyk)dr Andrzej WnukC125Tz (wyk)dr Andrzej WnukC125Tz (wyk)dr Andrzej WnukC125
10:00-11:30Acw (wyk)dr Dariusz WÍdzinaA16Acw (wyk)dr Dariusz WÍdzinaA16Acw (wyk)dr Dariusz WÍdzinaA16Acw (wyk)dr Dariusz WÍdzinaA16Acw (wyk)dr Dariusz WÍdzinaA16Acw (wyk)dr Dariusz WÍdzinaA16
11:45-13:15Kpfwoimp (wyk)prof. dr hab. Marek WoľniewskiA212Kpfwoimp (wyk)prof. dr hab. Marek WoľniewskiA212Kpfwoimp (wyk)prof. dr hab. Marek WoľniewskiA212Kpfwoimp (wyk)prof. dr hab. Marek WoľniewskiA212Kpfwoimp (wyk)prof. dr hab. Marek WoľniewskiA212Kpfwoimp (wyk)prof. dr hab. Marek WoľniewskiA212
13:30-15:00Kpfwr (wyk)dr Grzegorz KoniecznyA144Kpfwr (wyk)dr Grzegorz KoniecznyA144Kpfwr (wyk)dr Grzegorz KoniecznyA144Kpfwr (wyk)dr Grzegorz KoniecznyA144Kpfwr (wyk)dr Grzegorz KoniecznyA144Kpfwr (wyk)dr Grzegorz KoniecznyA144
15:15-16:45------------------
17:00-18:30------------------
18:45-20:15------------------
Czwartek 2020-03-05
s2JMF1s2JMF2s2JMF3s2JMF4s2JMF5s2JMF6
08:15-09:45---------Pk (św)dr Renata Myrna-BekasInne_WF_BasenPk (św)dr Renata Myrna-BekasInne_WF_BasenPk (św)dr Renata Myrna-BekasInne_WF_Basen
10:00-11:30Aafisozn (wyk)dr Renata Myrna-BekasA141Aafisozn (wyk)dr Renata Myrna-BekasA141Aafisozn (wyk)dr Renata Myrna-BekasA141Aafisozn (wyk)dr Renata Myrna-BekasA141Aafisozn (wyk)dr Renata Myrna-BekasA141Aafisozn (wyk)dr Renata Myrna-BekasA141
11:45-13:15------------------
13:30-15:00------------------
15:15-16:45------------------
17:00-18:30------------------
18:45-20:15------------------
Poniedzia≥ek 2020-03-09
s2JMF1s2JMF2s2JMF3s2JMF4s2JMF5s2JMF6
08:15-09:45Jo (św)Legenda2RůŅneJo (św)Legenda2RůŅneJo (św)Legenda2RůŅneJo (św)Legenda2RůŅneJo (św)Legenda2RůŅneJo (św)Legenda2RůŅne
10:00-11:30Kpfwgip (wyk)dr Maria Po≥ocka-MoliŮskaA141Kpfwgip (wyk)dr Maria Po≥ocka-MoliŮskaA141Kpfwgip (wyk)dr Maria Po≥ocka-MoliŮskaA141Kpfwgip (wyk)dr Maria Po≥ocka-MoliŮskaA141Kpfwgip (wyk)dr Maria Po≥ocka-MoliŮskaA141Kpfwgip (wyk)dr Maria Po≥ocka-MoliŮskaA141
11:45-13:15Kpfwgip (wyk)dr Maria Po≥ocka-MoliŮskaA141Kpfwgip (wyk)dr Maria Po≥ocka-MoliŮskaA141Kpfwgip (wyk)dr Maria Po≥ocka-MoliŮskaA141Kpfwgip (wyk)dr Maria Po≥ocka-MoliŮskaA141Kpfwgip (wyk)dr Maria Po≥ocka-MoliŮskaA141Kpfwgip (wyk)dr Maria Po≥ocka-MoliŮskaA141
13:30-15:00Rz (wyk)mgr Barbara £aksaC125Rz (wyk)mgr Barbara £aksaC125Rz (wyk)mgr Barbara £aksaC125Rz (wyk)mgr Barbara £aksaC125Rz (wyk)mgr Barbara £aksaC125Rz (wyk)mgr Barbara £aksaC125
15:15-16:45Rz (wyk)mgr Barbara £aksaC125Rz (wyk)mgr Barbara £aksaC125Rz (wyk)mgr Barbara £aksaC125Rz (wyk)mgr Barbara £aksaC125Rz (wyk)mgr Barbara £aksaC125Rz (wyk)mgr Barbara £aksaC125
17:00-18:30Pl (wyk)mgr Magdalena ZakrawaczC125Pl (wyk)mgr Magdalena ZakrawaczC125Pl (wyk)mgr Magdalena ZakrawaczC125Pl (wyk)mgr Magdalena ZakrawaczC125Pl (wyk)mgr Magdalena ZakrawaczC125Pl (wyk)mgr Magdalena ZakrawaczC125
18:45-20:15------------------
Wtorek 2020-03-10
s2JMF1s2JMF2s2JMF3s2JMF4s2JMF5s2JMF6
08:15-09:45------------------
10:00-11:30Acw (wyk)dr Dariusz WÍdzinaA143Acw (wyk)dr Dariusz WÍdzinaA143Acw (wyk)dr Dariusz WÍdzinaA143Acw (wyk)dr Dariusz WÍdzinaA143Acw (wyk)dr Dariusz WÍdzinaA143Acw (wyk)dr Dariusz WÍdzinaA143
11:45-13:15Kpfwr (wyk)dr Grzegorz KoniecznyA143Kpfwr (wyk)dr Grzegorz KoniecznyA143Kpfwr (wyk)dr Grzegorz KoniecznyA143Kpfwr (wyk)dr Grzegorz KoniecznyA143Kpfwr (wyk)dr Grzegorz KoniecznyA143Kpfwr (wyk)dr Grzegorz KoniecznyA143
13:30-15:00Kpfwpind (zp)mgr Monika KamienieckaA146Kpfwpind (zp)mgr Monika KamienieckaA146Kpfwpind (zp)mgr Monika KamienieckaA146Kpfwgip (zp)dr Monika WierzbickaA119 (MCSM-porodowa)Kpfwgip (zp)dr Monika WierzbickaA119 (MCSM-porodowa)Kpfwgip (zp)dr Monika WierzbickaA119 (MCSM-porodowa)
15:15-16:45Kpfwoimp (wyk)prof. dr hab. Marek WoľniewskiA212Kpfwoimp (wyk)prof. dr hab. Marek WoľniewskiA212Kpfwoimp (wyk)prof. dr hab. Marek WoľniewskiA212Kpfwoimp (wyk)prof. dr hab. Marek WoľniewskiA212Kpfwoimp (wyk)prof. dr hab. Marek WoľniewskiA212Kpfwoimp (wyk)prof. dr hab. Marek WoľniewskiA212
17:00-18:30------------------
18:45-20:15------------------
Czwartek 2020-03-12
s2JMF1s2JMF2s2JMF3s2JMF4s2JMF5s2JMF6
08:15-09:45Pk (św)dr Renata Myrna-BekasInne_WF_BasenPk (św)dr Renata Myrna-BekasInne_WF_BasenPk (św)dr Renata Myrna-BekasInne_WF_Basen---------
10:00-11:30Aafisozn (wyk)dr Renata Myrna-BekasA141Aafisozn (wyk)dr Renata Myrna-BekasA141Aafisozn (wyk)dr Renata Myrna-BekasA141Aafisozn (wyk)dr Renata Myrna-BekasA141Aafisozn (wyk)dr Renata Myrna-BekasA141Aafisozn (wyk)dr Renata Myrna-BekasA141
11:45-13:15Tz (wyk)dr Andrzej WnukC14Tz (wyk)dr Andrzej WnukC14Tz (wyk)dr Andrzej WnukC14Tz (wyk)dr Andrzej WnukC14Tz (wyk)dr Andrzej WnukC14Tz (wyk)dr Andrzej WnukC14
13:30-15:00Rz (św)mgr Barbara £aksaA141Rz (św)mgr Barbara £aksaA141Rz (św)mgr Barbara £aksaA141Tz (św)dr Andrzej WnukInne_WF_ ul.Mickiewicza10Tz (św)dr Andrzej WnukInne_WF_ ul.Mickiewicza10Tz (św)dr Andrzej WnukInne_WF_ ul.Mickiewicza10
15:15-16:45Rz (św)mgr Barbara £aksaA141Rz (św)mgr Barbara £aksaA141Rz (św)mgr Barbara £aksaA141Tz (św)dr Andrzej WnukInne_WF_ ul.Mickiewicza10Tz (św)dr Andrzej WnukInne_WF_ ul.Mickiewicza10Tz (św)dr Andrzej WnukInne_WF_ ul.Mickiewicza10
17:00-18:30Tz (św)dr Andrzej WnukInne_WF_Hala 1Tz (św)dr Andrzej WnukInne_WF_Hala 1Tz (św)dr Andrzej WnukInne_WF_Hala 1---------
18:45-20:15Tz (św)dr Andrzej WnukInne_WF_Hala 1Tz (św)dr Andrzej WnukInne_WF_Hala 1Tz (św)dr Andrzej WnukInne_WF_Hala 1---------
Poniedzia≥ek 2020-03-16
s2JMF1s2JMF2s2JMF3s2JMF4s2JMF5s2JMF6
08:15-09:45Jo (św)Legenda2RůŅneJo (św)Legenda2RůŅneJo (św)Legenda2RůŅneJo (św)Legenda2RůŅneJo (św)Legenda2RůŅneJo (św)Legenda2RůŅne
10:00-11:30Kpfwg (zp)mgr Barbara £aksaA316Kpfwg (zp)mgr Barbara £aksaA316Kpfwg (zp)mgr Barbara £aksaA316Acw (św)dr Dariusz WÍdzinaA33Acw (św)dr Dariusz WÍdzinaA33Acw (św)dr Dariusz WÍdzinaA33
11:45-13:15Kpfwg (zp)mgr Barbara £aksaA316Kpfwg (zp)mgr Barbara £aksaA316Kpfwg (zp)mgr Barbara £aksaA316Acw (św)dr Dariusz WÍdzinaA33Acw (św)dr Dariusz WÍdzinaA33Acw (św)dr Dariusz WÍdzinaA33
13:30-15:00Krimnr (wyk)dr Katarzyna LisowskaD17Krimnr (wyk)dr Katarzyna LisowskaD17Krimnr (wyk)dr Katarzyna LisowskaD17Krimnr (wyk)dr Katarzyna LisowskaD17Krimnr (wyk)dr Katarzyna LisowskaD17Krimnr (wyk)dr Katarzyna LisowskaD17
15:15-16:45Aafisozn (św)mgr Magdalena ZakrawaczA206Aafisozn (św)mgr Magdalena ZakrawaczA206Aafisozn (św)mgr Magdalena ZakrawaczA206Kpfwpind (zp)mgr Monika KamienieckaA33Kpfwpind (zp)mgr Monika KamienieckaA33Kpfwpind (zp)mgr Monika KamienieckaA33
17:00-18:30Aafisozn (św)mgr Magdalena ZakrawaczA206Aafisozn (św)mgr Magdalena ZakrawaczA206Aafisozn (św)mgr Magdalena ZakrawaczA206Kpfwpind (zp)mgr Monika KamienieckaA33Kpfwpind (zp)mgr Monika KamienieckaA33Kpfwpind (zp)mgr Monika KamienieckaA33
18:45-20:15------------------
Wtorek 2020-03-17
s2JMF1s2JMF2s2JMF3s2JMF4s2JMF5s2JMF6
08:15-09:45Tz (wyk)dr Andrzej WnukC125Tz (wyk)dr Andrzej WnukC125Tz (wyk)dr Andrzej WnukC125Tz (wyk)dr Andrzej WnukC125Tz (wyk)dr Andrzej WnukC125Tz (wyk)dr Andrzej WnukC125
10:00-11:30Acw (wyk)dr Dariusz WÍdzinaA143Acw (wyk)dr Dariusz WÍdzinaA143Acw (wyk)dr Dariusz WÍdzinaA143Acw (wyk)dr Dariusz WÍdzinaA143Acw (wyk)dr Dariusz WÍdzinaA143Acw (wyk)dr Dariusz WÍdzinaA143
11:45-13:15Kpfwgip (zp)dr Monika WierzbickaA119 (MCSM-porodowa)Kpfwgip (zp)dr Monika WierzbickaA119 (MCSM-porodowa)Kpfwgip (zp)dr Monika WierzbickaA119 (MCSM-porodowa)---Mswf (św)mgr Paulina WojtaszewskaA6Mswf (św)mgr Paulina WojtaszewskaA6
13:30-15:00Kpfwoimp (wyk)prof. dr hab. Marek WoľniewskiA212Kpfwoimp (wyk)prof. dr hab. Marek WoľniewskiA212Kpfwoimp (wyk)prof. dr hab. Marek WoľniewskiA212Kpfwoimp (wyk)prof. dr hab. Marek WoľniewskiA212Kpfwoimp (wyk)prof. dr hab. Marek WoľniewskiA212Kpfwoimp (wyk)prof. dr hab. Marek WoľniewskiA212
15:15-16:45Krimnr (św)dr Katarzyna LisowskaInne_WF_ ul.Mickiewicza10Krimnr (św)dr Katarzyna LisowskaInne_WF_ ul.Mickiewicza10Krimnr (św)dr Katarzyna LisowskaInne_WF_ ul.Mickiewicza10---------
17:00-18:30Krimnr (św)dr Katarzyna LisowskaInne_WF_ ul.Mickiewicza10Krimnr (św)dr Katarzyna LisowskaInne_WF_ ul.Mickiewicza10Krimnr (św)dr Katarzyna LisowskaInne_WF_ ul.Mickiewicza10Rz (św)mgr Barbara £aksaInne_Rehabilitacja_01Rz (św)mgr Barbara £aksaInne_Rehabilitacja_01Rz (św)mgr Barbara £aksaInne_Rehabilitacja_01
18:45-20:15---------Rz (św)mgr Barbara £aksaInne_Rehabilitacja_01Rz (św)mgr Barbara £aksaInne_Rehabilitacja_01Rz (św)mgr Barbara £aksaInne_Rehabilitacja_01
¶roda 2020-03-18
s2JMF1s2JMF2s2JMF3s2JMF4s2JMF5s2JMF6
08:15-09:45Kpfwoimp (zp)mgr Barbara £aksaA316Kpfwoimp (zp)mgr Barbara £aksaA316Kpfwoimp (zp)mgr Barbara £aksaA316Kpfwpind (zp)mgr Monika KamienieckaA324Kpfwpind (zp)mgr Monika KamienieckaA324Kpfwpind (zp)mgr Monika KamienieckaA324
10:00-11:30Acw (św)dr Dariusz WÍdzinaA33Acw (św)dr Dariusz WÍdzinaA33Acw (św)dr Dariusz WÍdzinaA33Kpfwpind (zp)mgr Monika KamienieckaA324Kpfwpind (zp)mgr Monika KamienieckaA324Kpfwpind (zp)mgr Monika KamienieckaA324
11:45-13:15Acw (św)dr Dariusz WÍdzinaA33Acw (św)dr Dariusz WÍdzinaA33Acw (św)dr Dariusz WÍdzinaA33Kpfwg (zp)mgr Barbara £aksaA119 (MCSM-porodowa)Kpfwg (zp)mgr Barbara £aksaA119 (MCSM-porodowa)Kpfwg (zp)mgr Barbara £aksaA119 (MCSM-porodowa)
13:30-15:00Kpfwpind (zp)mgr Monika KamienieckaA146Kpfwpind (zp)mgr Monika KamienieckaA146Kpfwpind (zp)mgr Monika KamienieckaA146Kpfwg (zp)mgr Barbara £aksaA119 (MCSM-porodowa)Kpfwg (zp)mgr Barbara £aksaA119 (MCSM-porodowa)Kpfwg (zp)mgr Barbara £aksaA119 (MCSM-porodowa)
15:15-16:45---------Aafisozn (św)mgr Magdalena ZakrawaczA206Aafisozn (św)mgr Magdalena ZakrawaczA206Aafisozn (św)mgr Magdalena ZakrawaczA206
17:00-18:30---------Aafisozn (św)mgr Magdalena ZakrawaczA206Aafisozn (św)mgr Magdalena ZakrawaczA206Aafisozn (św)mgr Magdalena ZakrawaczA206
18:45-20:15------------------
Czwartek 2020-03-19
s2JMF1s2JMF2s2JMF3s2JMF4s2JMF5s2JMF6
08:15-09:45Kpfwoimp (zp)mgr Barbara £aksaA119 (MCSM-porodowa)Kpfwoimp (zp)mgr Barbara £aksaA119 (MCSM-porodowa)Kpfwoimp (zp)mgr Barbara £aksaA119 (MCSM-porodowa)Pk (św)dr Renata Myrna-BekasInne_WF_BasenPk (św)dr Renata Myrna-BekasInne_WF_BasenPk (św)dr Renata Myrna-BekasInne_WF_Basen
10:00-11:30Aafisozn (wyk)dr Renata Myrna-BekasA141Aafisozn (wyk)dr Renata Myrna-BekasA141Aafisozn (wyk)dr Renata Myrna-BekasA141Aafisozn (wyk)dr Renata Myrna-BekasA141Aafisozn (wyk)dr Renata Myrna-BekasA141Aafisozn (wyk)dr Renata Myrna-BekasA141
11:45-13:15Tz (wyk)dr Andrzej WnukC125Tz (wyk)dr Andrzej WnukC125Tz (wyk)dr Andrzej WnukC125Tz (wyk)dr Andrzej WnukC125Tz (wyk)dr Andrzej WnukC125Tz (wyk)dr Andrzej WnukC125
13:30-15:00Kpfwpind (zp)mgr Monika KamienieckaA6Kpfwpind (zp)mgr Monika KamienieckaA6Kpfwpind (zp)mgr Monika KamienieckaA6Kpfwoimp (zp)mgr Barbara £aksaA316Kpfwoimp (zp)mgr Barbara £aksaA316Kpfwoimp (zp)mgr Barbara £aksaA316
15:15-16:45Pl (św)mgr Magdalena ZakrawaczA6Pl (św)mgr Magdalena ZakrawaczA6Pl (św)mgr Magdalena ZakrawaczA6Krimnr (św)dr Katarzyna LisowskaInne_WF_ ul.Mickiewicza10Krimnr (św)dr Katarzyna LisowskaInne_WF_ ul.Mickiewicza10Krimnr (św)dr Katarzyna LisowskaInne_WF_ ul.Mickiewicza10
17:00-18:30Pl (św)mgr Magdalena ZakrawaczA6Pl (św)mgr Magdalena ZakrawaczA6Pl (św)mgr Magdalena ZakrawaczA6Krimnr (św)dr Katarzyna LisowskaInne_WF_ ul.Mickiewicza10Krimnr (św)dr Katarzyna LisowskaInne_WF_ ul.Mickiewicza10Krimnr (św)dr Katarzyna LisowskaInne_WF_ ul.Mickiewicza10
18:45-20:15------------------
Poniedzia≥ek 2020-03-23
s2JMF1s2JMF2s2JMF3s2JMF4s2JMF5s2JMF6
08:15-09:45Jo (św)Legenda2RůŅneJo (św)Legenda2RůŅneJo (św)Legenda2RůŅneJo (św)Legenda2RůŅneJo (św)Legenda2RůŅneJo (św)Legenda2RůŅne
10:00-11:30Kpfwgip (wyk)dr Maria Po≥ocka-MoliŮskaA143Kpfwgip (wyk)dr Maria Po≥ocka-MoliŮskaA143Kpfwgip (wyk)dr Maria Po≥ocka-MoliŮskaA143Kpfwgip (wyk)dr Maria Po≥ocka-MoliŮskaA143Kpfwgip (wyk)dr Maria Po≥ocka-MoliŮskaA143Kpfwgip (wyk)dr Maria Po≥ocka-MoliŮskaA143
11:45-13:15Kpfwgip (wyk)dr Maria Po≥ocka-MoliŮskaA141Kpfwgip (wyk)dr Maria Po≥ocka-MoliŮskaA141Kpfwgip (wyk)dr Maria Po≥ocka-MoliŮskaA141Kpfwgip (wyk)dr Maria Po≥ocka-MoliŮskaA141Kpfwgip (wyk)dr Maria Po≥ocka-MoliŮskaA141Kpfwgip (wyk)dr Maria Po≥ocka-MoliŮskaA141
13:30-15:00Krimnr (wyk)dr Katarzyna LisowskaC224Krimnr (wyk)dr Katarzyna LisowskaC224Krimnr (wyk)dr Katarzyna LisowskaC224Krimnr (wyk)dr Katarzyna LisowskaC224Krimnr (wyk)dr Katarzyna LisowskaC224Krimnr (wyk)dr Katarzyna LisowskaC224
15:15-16:45Tz (wyk)dr Andrzej WnukC125Tz (wyk)dr Andrzej WnukC125Tz (wyk)dr Andrzej WnukC125Tz (wyk)dr Andrzej WnukC125Tz (wyk)dr Andrzej WnukC125Tz (wyk)dr Andrzej WnukC125
17:00-18:30------------------
18:45-20:15------------------
Wtorek 2020-03-24
s2JMF1s2JMF2s2JMF3s2JMF4s2JMF5s2JMF6
08:15-09:45Rz (wyk)mgr Barbara £aksaC125Rz (wyk)mgr Barbara £aksaC125Rz (wyk)mgr Barbara £aksaC125Rz (wyk)mgr Barbara £aksaC125Rz (wyk)mgr Barbara £aksaC125Rz (wyk)mgr Barbara £aksaC125
10:00-11:30Acw (wyk)dr Dariusz WÍdzinaA217Acw (wyk)dr Dariusz WÍdzinaA217Acw (wyk)dr Dariusz WÍdzinaA217Acw (wyk)dr Dariusz WÍdzinaA217Acw (wyk)dr Dariusz WÍdzinaA217Acw (wyk)dr Dariusz WÍdzinaA217
11:45-13:15Kpfwoimp (wyk)prof. dr hab. Marek WoľniewskiA212Kpfwoimp (wyk)prof. dr hab. Marek WoľniewskiA212Kpfwoimp (wyk)prof. dr hab. Marek WoľniewskiA212Kpfwoimp (wyk)prof. dr hab. Marek WoľniewskiA212Kpfwoimp (wyk)prof. dr hab. Marek WoľniewskiA212Kpfwoimp (wyk)prof. dr hab. Marek WoľniewskiA212
13:30-15:00Kpfwpind (wyk)dr Monika WierzbickaA144Kpfwpind (wyk)dr Monika WierzbickaA144Kpfwpind (wyk)dr Monika WierzbickaA144Kpfwpind (wyk)dr Monika WierzbickaA144Kpfwpind (wyk)dr Monika WierzbickaA144Kpfwpind (wyk)dr Monika WierzbickaA144
15:15-16:45Kpfwr (zp)mgr Magdalena ZakrawaczA206Kpfwr (zp)mgr Magdalena ZakrawaczA206Kpfwr (zp)mgr Magdalena ZakrawaczA206Krimnr (św)dr Katarzyna LisowskaInne_WF_ ul.Mickiewicza10Krimnr (św)dr Katarzyna LisowskaInne_WF_ ul.Mickiewicza10Krimnr (św)dr Katarzyna LisowskaInne_WF_ ul.Mickiewicza10
17:00-18:30Kpfwr (zp)mgr Magdalena ZakrawaczA206Kpfwr (zp)mgr Magdalena ZakrawaczA206Kpfwr (zp)mgr Magdalena ZakrawaczA206Krimnr (św)dr Katarzyna LisowskaInne_WF_ ul.Mickiewicza10Krimnr (św)dr Katarzyna LisowskaInne_WF_ ul.Mickiewicza10Krimnr (św)dr Katarzyna LisowskaInne_WF_ ul.Mickiewicza10
18:45-20:15------------------
¶roda 2020-03-25
s2JMF1s2JMF2s2JMF3s2JMF4s2JMF5s2JMF6
08:15-09:45Kpfwg (wyk)mgr Barbara £aksaA212Kpfwg (wyk)mgr Barbara £aksaA212Kpfwg (wyk)mgr Barbara £aksaA212Kpfwg (wyk)mgr Barbara £aksaA212Kpfwg (wyk)mgr Barbara £aksaA212Kpfwg (wyk)mgr Barbara £aksaA212
10:00-11:30Kpfwpind (wyk)dr Monika WierzbickaC125Kpfwpind (wyk)dr Monika WierzbickaC125Kpfwpind (wyk)dr Monika WierzbickaC125Kpfwpind (wyk)dr Monika WierzbickaC125Kpfwpind (wyk)dr Monika WierzbickaC125Kpfwpind (wyk)dr Monika WierzbickaC125
11:45-13:15Kpfwpind (wyk)dr Monika WierzbickaC125Kpfwpind (wyk)dr Monika WierzbickaC125Kpfwpind (wyk)dr Monika WierzbickaC125Kpfwpind (wyk)dr Monika WierzbickaC125Kpfwpind (wyk)dr Monika WierzbickaC125Kpfwpind (wyk)dr Monika WierzbickaC125
13:30-15:00------Mswf (św)mgr Paulina WojtaszewskaA206Mswf (św)mgr Paulina WojtaszewskaA206------
15:15-16:45Krimnr (św)dr Katarzyna LisowskaInne_WF_ ul.Mickiewicza10Krimnr (św)dr Katarzyna LisowskaInne_WF_ ul.Mickiewicza10Krimnr (św)dr Katarzyna LisowskaInne_WF_ ul.Mickiewicza10Kpfwr (zp)mgr Magdalena ZakrawaczA206Kpfwr (zp)mgr Magdalena ZakrawaczA206Kpfwr (zp)mgr Magdalena ZakrawaczA206
17:00-18:30Krimnr (św)dr Katarzyna LisowskaInne_WF_ ul.Mickiewicza10Krimnr (św)dr Katarzyna LisowskaInne_WF_ ul.Mickiewicza10Krimnr (św)dr Katarzyna LisowskaInne_WF_ ul.Mickiewicza10Kpfwr (zp)mgr Magdalena ZakrawaczA206Kpfwr (zp)mgr Magdalena ZakrawaczA206Kpfwr (zp)mgr Magdalena ZakrawaczA206
18:45-20:15------------------
Czwartek 2020-03-26
s2JMF1s2JMF2s2JMF3s2JMF4s2JMF5s2JMF6
08:15-09:45Pk (św)dr Renata Myrna-BekasInne_WF_BasenPk (św)dr Renata Myrna-BekasInne_WF_BasenPk (św)dr Renata Myrna-BekasInne_WF_Basen---Mswf (św)mgr Paulina WojtaszewskaA206Mswf (św)mgr Paulina WojtaszewskaA206
10:00-11:30Aafisozn (wyk)dr Renata Myrna-BekasA141Aafisozn (wyk)dr Renata Myrna-BekasA141Aafisozn (wyk)dr Renata Myrna-BekasA141Aafisozn (wyk)dr Renata Myrna-BekasA141Aafisozn (wyk)dr Renata Myrna-BekasA141Aafisozn (wyk)dr Renata Myrna-BekasA141
11:45-13:15Tz (wyk)dr Andrzej WnukC125Tz (wyk)dr Andrzej WnukC125Tz (wyk)dr Andrzej WnukC125Tz (wyk)dr Andrzej WnukC125Tz (wyk)dr Andrzej WnukC125Tz (wyk)dr Andrzej WnukC125
13:30-15:00Mswf (wyk)dr Monika WierzbickaC125Mswf (wyk)dr Monika WierzbickaC125Mswf (wyk)dr Monika WierzbickaC125Mswf (wyk)dr Monika WierzbickaC125Mswf (wyk)dr Monika WierzbickaC125Mswf (wyk)dr Monika WierzbickaC125
15:15-16:45Krimnr (wyk)dr Katarzyna LisowskaD17Krimnr (wyk)dr Katarzyna LisowskaD17Krimnr (wyk)dr Katarzyna LisowskaD17Krimnr (wyk)dr Katarzyna LisowskaD17Krimnr (wyk)dr Katarzyna LisowskaD17Krimnr (wyk)dr Katarzyna LisowskaD17
17:00-18:30Pl (wyk)mgr Magdalena ZakrawaczA142Pl (wyk)mgr Magdalena ZakrawaczA142Pl (wyk)mgr Magdalena ZakrawaczA142Pl (wyk)mgr Magdalena ZakrawaczA142Pl (wyk)mgr Magdalena ZakrawaczA142Pl (wyk)mgr Magdalena ZakrawaczA142
18:45-20:15------------------
Poniedzia≥ek 2020-03-30
s2JMF1s2JMF2s2JMF3s2JMF4s2JMF5s2JMF6
08:15-09:45Jo (św)Legenda2RůŅneJo (św)Legenda2RůŅneJo (św)Legenda2RůŅneJo (św)Legenda2RůŅneJo (św)Legenda2RůŅneJo (św)Legenda2RůŅne
10:00-11:30Rz (św)mgr Barbara £aksaC14Rz (św)mgr Barbara £aksaC14Rz (św)mgr Barbara £aksaC14Acw (św)dr Dariusz WÍdzinaA33Acw (św)dr Dariusz WÍdzinaA33Acw (św)dr Dariusz WÍdzinaA33
11:45-13:15Rz (św)mgr Barbara £aksaC14Rz (św)mgr Barbara £aksaC14Rz (św)mgr Barbara £aksaC14Acw (św)dr Dariusz WÍdzinaA33Acw (św)dr Dariusz WÍdzinaA33Acw (św)dr Dariusz WÍdzinaA33
13:30-15:00Krimnr (wyk)dr Katarzyna LisowskaD17Krimnr (wyk)dr Katarzyna LisowskaD17Krimnr (wyk)dr Katarzyna LisowskaD17Krimnr (wyk)dr Katarzyna LisowskaD17Krimnr (wyk)dr Katarzyna LisowskaD17Krimnr (wyk)dr Katarzyna LisowskaD17
15:15-16:45Krimnr (św)dr Katarzyna LisowskaInne_WF_ ul.Mickiewicza10Krimnr (św)dr Katarzyna LisowskaInne_WF_ ul.Mickiewicza10Krimnr (św)dr Katarzyna LisowskaInne_WF_ ul.Mickiewicza10Rz (św)mgr Barbara £aksaC14Rz (św)mgr Barbara £aksaC14Rz (św)mgr Barbara £aksaC14
17:00-18:30Krimnr (św)dr Katarzyna LisowskaInne_WF_ ul.Mickiewicza10Krimnr (św)dr Katarzyna LisowskaInne_WF_ ul.Mickiewicza10Krimnr (św)dr Katarzyna LisowskaInne_WF_ ul.Mickiewicza10Rz (św)mgr Barbara £aksaC14Rz (św)mgr Barbara £aksaC14Rz (św)mgr Barbara £aksaC14
18:45-20:15------------------
Wtorek 2020-03-31
s2JMF1s2JMF2s2JMF3s2JMF4s2JMF5s2JMF6
08:15-09:45---------Kpfwg (zp)mgr Barbara £aksaA316Kpfwg (zp)mgr Barbara £aksaA316Kpfwg (zp)mgr Barbara £aksaA316
10:00-11:30Kpfwr (wyk)dr Grzegorz KoniecznyA212Kpfwr (wyk)dr Grzegorz KoniecznyA212Kpfwr (wyk)dr Grzegorz KoniecznyA212Kpfwr (wyk)dr Grzegorz KoniecznyA212Kpfwr (wyk)dr Grzegorz KoniecznyA212Kpfwr (wyk)dr Grzegorz KoniecznyA212
11:45-13:15Kpfwoimp (wyk)prof. dr hab. Marek WoľniewskiA212Kpfwoimp (wyk)prof. dr hab. Marek WoľniewskiA212Kpfwoimp (wyk)prof. dr hab. Marek WoľniewskiA212Kpfwoimp (wyk)prof. dr hab. Marek WoľniewskiA212Kpfwoimp (wyk)prof. dr hab. Marek WoľniewskiA212Kpfwoimp (wyk)prof. dr hab. Marek WoľniewskiA212
13:30-15:00Kpfwg (zp)mgr Barbara £aksaA206Kpfwg (zp)mgr Barbara £aksaA206Kpfwg (zp)mgr Barbara £aksaA206Kpfwgip (zp)dr Monika WierzbickaA119 (MCSM-porodowa)Kpfwgip (zp)dr Monika WierzbickaA119 (MCSM-porodowa)Kpfwgip (zp)dr Monika WierzbickaA119 (MCSM-porodowa)
15:15-16:45Kpfwr (zp)mgr Magdalena ZakrawaczA6Kpfwr (zp)mgr Magdalena ZakrawaczA6Kpfwr (zp)mgr Magdalena ZakrawaczA6Krimnr (św)dr Katarzyna LisowskaInne_WF_ ul.Mickiewicza10Krimnr (św)dr Katarzyna LisowskaInne_WF_ ul.Mickiewicza10Krimnr (św)dr Katarzyna LisowskaInne_WF_ ul.Mickiewicza10
17:00-18:30Kpfwr (zp)mgr Magdalena ZakrawaczA6Kpfwr (zp)mgr Magdalena ZakrawaczA6Kpfwr (zp)mgr Magdalena ZakrawaczA6Krimnr (św)dr Katarzyna LisowskaInne_WF_ ul.Mickiewicza10Krimnr (św)dr Katarzyna LisowskaInne_WF_ ul.Mickiewicza10Krimnr (św)dr Katarzyna LisowskaInne_WF_ ul.Mickiewicza10
18:45-20:15------------------
¶roda 2020-04-01
s2JMF1s2JMF2s2JMF3s2JMF4s2JMF5s2JMF6
08:15-09:45---------Tz (św)dr Andrzej WnukInne_WF_ ul.Mickiewicza10Tz (św)dr Andrzej WnukInne_WF_ ul.Mickiewicza10Tz (św)dr Andrzej WnukInne_WF_ ul.Mickiewicza10
10:00-11:30Kpfwoimp (zp)mgr Barbara £aksaA316Kpfwoimp (zp)mgr Barbara £aksaA316Kpfwoimp (zp)mgr Barbara £aksaA316Tz (św)dr Andrzej WnukInne_WF_ ul.Mickiewicza10Tz (św)dr Andrzej WnukInne_WF_ ul.Mickiewicza10Tz (św)dr Andrzej WnukInne_WF_ ul.Mickiewicza10
11:45-13:15Acw (św)dr Dariusz WÍdzinaA33Acw (św)dr Dariusz WÍdzinaA33Acw (św)dr Dariusz WÍdzinaA33Kpfwoimp (zp)mgr Barbara £aksaA119 (MCSM-porodowa)Kpfwoimp (zp)mgr Barbara £aksaA119 (MCSM-porodowa)Kpfwoimp (zp)mgr Barbara £aksaA119 (MCSM-porodowa)
13:30-15:00Acw (św)dr Dariusz WÍdzinaA33Acw (św)dr Dariusz WÍdzinaA33Acw (św)dr Dariusz WÍdzinaA33Kpfwoimp (zp)mgr Barbara £aksaA119 (MCSM-porodowa)Kpfwoimp (zp)mgr Barbara £aksaA119 (MCSM-porodowa)Kpfwoimp (zp)mgr Barbara £aksaA119 (MCSM-porodowa)
15:15-16:45Mswf (św)mgr Paulina WojtaszewskaA206Mswf (św)mgr Paulina WojtaszewskaA206---Kpfwr (zp)mgr Magdalena ZakrawaczA6Kpfwr (zp)mgr Magdalena ZakrawaczA6Kpfwr (zp)mgr Magdalena ZakrawaczA6
17:00-18:30---------Kpfwr (zp)mgr Magdalena ZakrawaczA6Kpfwr (zp)mgr Magdalena ZakrawaczA6Kpfwr (zp)mgr Magdalena ZakrawaczA6
18:45-20:15------------------
Czwartek 2020-04-02
s2JMF1s2JMF2s2JMF3s2JMF4s2JMF5s2JMF6
08:15-09:45Mswf (św)mgr Paulina WojtaszewskaA206Mswf (św)mgr Paulina WojtaszewskaA206---Pk (św)dr Renata Myrna-BekasInne_WF_BasenPk (św)dr Renata Myrna-BekasInne_WF_BasenPk (św)dr Renata Myrna-BekasInne_WF_Basen
10:00-11:30Tz (św)dr Andrzej WnukInne_WF_ ul.Mickiewicza10Tz (św)dr Andrzej WnukInne_WF_ ul.Mickiewicza10Tz (św)dr Andrzej WnukInne_WF_ ul.Mickiewicza10---Mswf (św)mgr Paulina WojtaszewskaA206Mswf (św)mgr Paulina WojtaszewskaA206
11:45-13:15Tz (św)dr Andrzej WnukInne_WF_ ul.Mickiewicza10Tz (św)dr Andrzej WnukInne_WF_ ul.Mickiewicza10Tz (św)dr Andrzej WnukInne_WF_ ul.Mickiewicza10Rz (św)mgr Barbara £aksaC14Rz (św)mgr Barbara £aksaC14Rz (św)mgr Barbara £aksaC14
13:30-15:00Kpfwpind (wyk)dr Monika WierzbickaA141Kpfwpind (wyk)dr Monika WierzbickaA141Kpfwpind (wyk)dr Monika WierzbickaA141Kpfwpind (wyk)dr Monika WierzbickaA141Kpfwpind (wyk)dr Monika WierzbickaA141Kpfwpind (wyk)dr Monika WierzbickaA141
15:15-16:45Kpfwpind (wyk)dr Monika WierzbickaA141Kpfwpind (wyk)dr Monika WierzbickaA141Kpfwpind (wyk)dr Monika WierzbickaA141Kpfwpind (wyk)dr Monika WierzbickaA141Kpfwpind (wyk)dr Monika WierzbickaA141Kpfwpind (wyk)dr Monika WierzbickaA141
17:00-18:30------------------
18:45-20:15Aafisozn (wyk)dr Renata Myrna-BekasA141Aafisozn (wyk)dr Renata Myrna-BekasA141Aafisozn (wyk)dr Renata Myrna-BekasA141Aafisozn (wyk)dr Renata Myrna-BekasA141Aafisozn (wyk)dr Renata Myrna-BekasA141Aafisozn (wyk)dr Renata Myrna-BekasA141
Poniedzia≥ek 2020-04-06
s2JMF1s2JMF2s2JMF3s2JMF4s2JMF5s2JMF6
08:15-09:45Jo (św)Legenda2RůŅneJo (św)Legenda2RůŅneJo (św)Legenda2RůŅneJo (św)Legenda2RůŅneJo (św)Legenda2RůŅneJo (św)Legenda2RůŅne
10:00-11:30Kpfwgip (wyk)dr Maria Po≥ocka-MoliŮskaC14Kpfwgip (wyk)dr Maria Po≥ocka-MoliŮskaC14Kpfwgip (wyk)dr Maria Po≥ocka-MoliŮskaC14Kpfwgip (wyk)dr Maria Po≥ocka-MoliŮskaC14Kpfwgip (wyk)dr Maria Po≥ocka-MoliŮskaC14Kpfwgip (wyk)dr Maria Po≥ocka-MoliŮskaC14
11:45-13:15Kpfwgip (wyk)dr Maria Po≥ocka-MoliŮskaC14Kpfwgip (wyk)dr Maria Po≥ocka-MoliŮskaC14Kpfwgip (wyk)dr Maria Po≥ocka-MoliŮskaC14Kpfwgip (wyk)dr Maria Po≥ocka-MoliŮskaC14Kpfwgip (wyk)dr Maria Po≥ocka-MoliŮskaC14Kpfwgip (wyk)dr Maria Po≥ocka-MoliŮskaC14
13:30-15:00Krimnr (wyk)dr Katarzyna LisowskaD17Krimnr (wyk)dr Katarzyna LisowskaD17Krimnr (wyk)dr Katarzyna LisowskaD17Krimnr (wyk)dr Katarzyna LisowskaD17Krimnr (wyk)dr Katarzyna LisowskaD17Krimnr (wyk)dr Katarzyna LisowskaD17
15:15-16:45Rz (św)mgr Barbara £aksaInne_Rehabilitacja_01Rz (św)mgr Barbara £aksaInne_Rehabilitacja_01Rz (św)mgr Barbara £aksaInne_Rehabilitacja_01Krimnr (św)dr Katarzyna LisowskaInne_WF_ ul.Mickiewicza10Krimnr (św)dr Katarzyna LisowskaInne_WF_ ul.Mickiewicza10Krimnr (św)dr Katarzyna LisowskaInne_WF_ ul.Mickiewicza10
17:00-18:30Rz (św)mgr Barbara £aksaInne_Rehabilitacja_01Rz (św)mgr Barbara £aksaInne_Rehabilitacja_01Rz (św)mgr Barbara £aksaInne_Rehabilitacja_01Krimnr (św)dr Katarzyna LisowskaInne_WF_ ul.Mickiewicza10Krimnr (św)dr Katarzyna LisowskaInne_WF_ ul.Mickiewicza10Krimnr (św)dr Katarzyna LisowskaInne_WF_ ul.Mickiewicza10
18:45-20:15------------------
Wtorek 2020-04-07
s2JMF1s2JMF2s2JMF3s2JMF4s2JMF5s2JMF6
08:15-09:45Tz (św)dr Andrzej WnukInne_WF_ ul.Mickiewicza10Tz (św)dr Andrzej WnukInne_WF_ ul.Mickiewicza10Tz (św)dr Andrzej WnukInne_WF_ ul.Mickiewicza10---------
10:00-11:30Tz (św)dr Andrzej WnukInne_WF_ ul.Mickiewicza10Tz (św)dr Andrzej WnukInne_WF_ ul.Mickiewicza10Tz (św)dr Andrzej WnukInne_WF_ ul.Mickiewicza10Kpfwpind (zp)mgr Monika KamienieckaA6Kpfwpind (zp)mgr Monika KamienieckaA6Kpfwpind (zp)mgr Monika KamienieckaA6
11:45-13:15Kpfwoimp (wyk)prof. dr hab. Marek WoľniewskiA141Kpfwoimp (wyk)prof. dr hab. Marek WoľniewskiA141Kpfwoimp (wyk)prof. dr hab. Marek WoľniewskiA141Kpfwoimp (wyk)prof. dr hab. Marek WoľniewskiA141Kpfwoimp (wyk)prof. dr hab. Marek WoľniewskiA141Kpfwoimp (wyk)prof. dr hab. Marek WoľniewskiA141
13:30-15:00Kpfwgip (zp)dr Monika WierzbickaA119 (MCSM-porodowa)Kpfwgip (zp)dr Monika WierzbickaA119 (MCSM-porodowa)Kpfwgip (zp)dr Monika WierzbickaA119 (MCSM-porodowa)Rz (św)mgr Barbara £aksaA143Rz (św)mgr Barbara £aksaA143Rz (św)mgr Barbara £aksaA143
15:15-16:45Krimnr (św)dr Katarzyna LisowskaInne_WF_ ul.Mickiewicza10Krimnr (św)dr Katarzyna LisowskaInne_WF_ ul.Mickiewicza10Krimnr (św)dr Katarzyna LisowskaInne_WF_ ul.Mickiewicza10Rz (św)mgr Barbara £aksaInne_Rehabilitacja_01Rz (św)mgr Barbara £aksaInne_Rehabilitacja_01Rz (św)mgr Barbara £aksaInne_Rehabilitacja_01
17:00-18:30Krimnr (św)dr Katarzyna LisowskaInne_WF_ ul.Mickiewicza10Krimnr (św)dr Katarzyna LisowskaInne_WF_ ul.Mickiewicza10Krimnr (św)dr Katarzyna LisowskaInne_WF_ ul.Mickiewicza10Rz (św)mgr Barbara £aksaInne_Rehabilitacja_01Rz (św)mgr Barbara £aksaInne_Rehabilitacja_01Rz (św)mgr Barbara £aksaInne_Rehabilitacja_01
18:45-20:15------------------
¶roda 2020-04-08
s2JMF1s2JMF2s2JMF3s2JMF4s2JMF5s2JMF6
08:15-09:45------Mswf (św)mgr Paulina WojtaszewskaA6Mswf (św)mgr Paulina WojtaszewskaA6------
10:00-11:30Rz (św)mgr Barbara £aksaInne_Rehabilitacja_01Rz (św)mgr Barbara £aksaInne_Rehabilitacja_01Rz (św)mgr Barbara £aksaInne_Rehabilitacja_01---Mswf (św)mgr Paulina WojtaszewskaA6Mswf (św)mgr Paulina WojtaszewskaA6
11:45-13:15Rz (św)mgr Barbara £aksaInne_Rehabilitacja_01Rz (św)mgr Barbara £aksaInne_Rehabilitacja_01Rz (św)mgr Barbara £aksaInne_Rehabilitacja_01---Mswf (św)mgr Paulina WojtaszewskaA6Mswf (św)mgr Paulina WojtaszewskaA6
13:30-15:00Mswf (wyk)dr Monika WierzbickaA212Mswf (wyk)dr Monika WierzbickaA212Mswf (wyk)dr Monika WierzbickaA212Mswf (wyk)dr Monika WierzbickaA212Mswf (wyk)dr Monika WierzbickaA212Mswf (wyk)dr Monika WierzbickaA212
15:15-16:45Kpfwg (wyk)mgr Barbara £aksaA14Kpfwg (wyk)mgr Barbara £aksaA14Kpfwg (wyk)mgr Barbara £aksaA14Kpfwg (wyk)mgr Barbara £aksaA14Kpfwg (wyk)mgr Barbara £aksaA14Kpfwg (wyk)mgr Barbara £aksaA14
17:00-18:30Kpfwg (wyk)mgr Barbara £aksaA14Kpfwg (wyk)mgr Barbara £aksaA14Kpfwg (wyk)mgr Barbara £aksaA14Kpfwg (wyk)mgr Barbara £aksaA14Kpfwg (wyk)mgr Barbara £aksaA14Kpfwg (wyk)mgr Barbara £aksaA14
18:45-20:15------------------
Wtorek 2020-04-14
s2JMF1s2JMF2s2JMF3s2JMF4s2JMF5s2JMF6
08:15-09:45Pp (św)mgr Monika KamienieckaA324Pp (św)mgr Monika KamienieckaA324------------
10:00-11:30Pp (św)mgr Monika KamienieckaA324Pp (św)mgr Monika KamienieckaA324---Tz (św)dr Andrzej WnukInne_WF_ ul.Mickiewicza10Tz (św)dr Andrzej WnukInne_WF_ ul.Mickiewicza10Tz (św)dr Andrzej WnukInne_WF_ ul.Mickiewicza10
11:45-13:15Kpfwoimp (wyk)prof. dr hab. Marek WoľniewskiA141Kpfwoimp (wyk)prof. dr hab. Marek WoľniewskiA141Kpfwoimp (wyk)prof. dr hab. Marek WoľniewskiA141Kpfwoimp (wyk)prof. dr hab. Marek WoľniewskiA141Kpfwoimp (wyk)prof. dr hab. Marek WoľniewskiA141Kpfwoimp (wyk)prof. dr hab. Marek WoľniewskiA141
13:30-15:00Kpfwgip (zp)mgr Paulina WojtaszewskaInne_Rehabilitacja_02Kpfwgip (zp)mgr Paulina WojtaszewskaInne_Rehabilitacja_02---Kpfwgip (zp)dr Monika WierzbickaA324Kpfwgip (zp)dr Monika WierzbickaA324Kpfwgip (zp)dr Monika WierzbickaA324
15:15-16:45Kpfwgip (zp)mgr Paulina WojtaszewskaInne_Rehabilitacja_02Kpfwgip (zp)mgr Paulina WojtaszewskaInne_Rehabilitacja_02---Krimnr (św)dr Katarzyna LisowskaInne_WF_ ul.Mickiewicza10Krimnr (św)dr Katarzyna LisowskaInne_WF_ ul.Mickiewicza10Krimnr (św)dr Katarzyna LisowskaInne_WF_ ul.Mickiewicza10
17:00-18:30---------Krimnr (św)dr Katarzyna LisowskaInne_WF_ ul.Mickiewicza10Krimnr (św)dr Katarzyna LisowskaInne_WF_ ul.Mickiewicza10Krimnr (św)dr Katarzyna LisowskaInne_WF_ ul.Mickiewicza10
18:45-20:15------------------
¶roda 2020-04-15
s2JMF1s2JMF2s2JMF3s2JMF4s2JMF5s2JMF6
08:15-09:45------------------
10:00-11:30Acw (św)dr Dariusz WÍdzinaA33Acw (św)dr Dariusz WÍdzinaA33Acw (św)dr Dariusz WÍdzinaA33---------
11:45-13:15Acw (św)dr Dariusz WÍdzinaA33Acw (św)dr Dariusz WÍdzinaA33Acw (św)dr Dariusz WÍdzinaA33---------
13:30-15:00------------------
15:15-16:45Krimnr (św)dr Katarzyna LisowskaInne_WF_ ul.Mickiewicza10Krimnr (św)dr Katarzyna LisowskaInne_WF_ ul.Mickiewicza10Krimnr (św)dr Katarzyna LisowskaInne_WF_ ul.Mickiewicza10Pl (św)mgr Magdalena ZakrawaczA6Pl (św)mgr Magdalena ZakrawaczA6Pl (św)mgr Magdalena ZakrawaczA6
17:00-18:30Krimnr (św)dr Katarzyna LisowskaInne_WF_ ul.Mickiewicza10Krimnr (św)dr Katarzyna LisowskaInne_WF_ ul.Mickiewicza10Krimnr (św)dr Katarzyna LisowskaInne_WF_ ul.Mickiewicza10Pl (św)mgr Magdalena ZakrawaczA6Pl (św)mgr Magdalena ZakrawaczA6Pl (św)mgr Magdalena ZakrawaczA6
18:45-20:15------------------
Czwartek 2020-04-16
s2JMF1s2JMF2s2JMF3s2JMF4s2JMF5s2JMF6
08:15-09:45Pk (św)dr Renata Myrna-BekasInne_WF_BasenPk (św)dr Renata Myrna-BekasInne_WF_BasenPk (św)dr Renata Myrna-BekasInne_WF_Basen---Mswf (św)mgr Paulina WojtaszewskaA324Mswf (św)mgr Paulina WojtaszewskaA324
10:00-11:30Mswf (św)mgr Paulina WojtaszewskaA33Mswf (św)mgr Paulina WojtaszewskaA33------------
11:45-13:15Mswf (św)mgr Paulina WojtaszewskaA33Mswf (św)mgr Paulina WojtaszewskaA33------------
13:30-15:00Mswf (wyk)dr Monika WierzbickaA212Mswf (wyk)dr Monika WierzbickaA212Mswf (wyk)dr Monika WierzbickaA212Mswf (wyk)dr Monika WierzbickaA212Mswf (wyk)dr Monika WierzbickaA212Mswf (wyk)dr Monika WierzbickaA212
15:15-16:45Pl (św)mgr Magdalena ZakrawaczA324Pl (św)mgr Magdalena ZakrawaczA324Pl (św)mgr Magdalena ZakrawaczA324---------
17:00-18:30Pl (św)mgr Magdalena ZakrawaczA324Pl (św)mgr Magdalena ZakrawaczA324Pl (św)mgr Magdalena ZakrawaczA324---------
18:45-20:15Aafisozn (wyk)dr Renata Myrna-BekasA141Aafisozn (wyk)dr Renata Myrna-BekasA141Aafisozn (wyk)dr Renata Myrna-BekasA141Aafisozn (wyk)dr Renata Myrna-BekasA141Aafisozn (wyk)dr Renata Myrna-BekasA141Aafisozn (wyk)dr Renata Myrna-BekasA141
PiĪtek 2020-04-17
s2JMF1s2JMF2s2JMF3s2JMF4s2JMF5s2JMF6
08:15-09:45------------------
10:00-11:30Aafisozn (św)mgr Magdalena ZakrawaczA36Aafisozn (św)mgr Magdalena ZakrawaczA36Aafisozn (św)mgr Magdalena ZakrawaczA36---------
11:45-13:15Aafisozn (św)mgr Magdalena ZakrawaczA36Aafisozn (św)mgr Magdalena ZakrawaczA36Aafisozn (św)mgr Magdalena ZakrawaczA36---------
13:30-15:00---------Aafisozn (św)mgr Magdalena ZakrawaczA36Aafisozn (św)mgr Magdalena ZakrawaczA36Aafisozn (św)mgr Magdalena ZakrawaczA36
15:15-16:45---------Aafisozn (św)mgr Magdalena ZakrawaczA36Aafisozn (św)mgr Magdalena ZakrawaczA36Aafisozn (św)mgr Magdalena ZakrawaczA36
17:00-18:30------------------
18:45-20:15------------------
Poniedzia≥ek 2020-04-20
s2JMF1s2JMF2s2JMF3s2JMF4s2JMF5s2JMF6
08:15-09:45Jo (św)Legenda2RůŅneJo (św)Legenda2RůŅneJo (św)Legenda2RůŅneJo (św)Legenda2RůŅneJo (św)Legenda2RůŅneJo (św)Legenda2RůŅne
10:00-11:30------------------
11:45-13:15------Kpfwgip (zp)mgr Paulina WojtaszewskaInne_Rehabilitacja_02Kpfwgip (zp)mgr Paulina WojtaszewskaInne_Rehabilitacja_02------
13:30-15:00------Kpfwgip (zp)mgr Paulina WojtaszewskaInne_Rehabilitacja_02Kpfwgip (zp)mgr Paulina WojtaszewskaInne_Rehabilitacja_02------
15:15-16:45Kpfwgip (wyk)dr Maria Po≥ocka-MoliŮskaA143Kpfwgip (wyk)dr Maria Po≥ocka-MoliŮskaA143Kpfwgip (wyk)dr Maria Po≥ocka-MoliŮskaA143Kpfwgip (wyk)dr Maria Po≥ocka-MoliŮskaA143Kpfwgip (wyk)dr Maria Po≥ocka-MoliŮskaA143Kpfwgip (wyk)dr Maria Po≥ocka-MoliŮskaA143
17:00-18:30Kpfwgip (wyk)dr Maria Po≥ocka-MoliŮskaA143Kpfwgip (wyk)dr Maria Po≥ocka-MoliŮskaA143Kpfwgip (wyk)dr Maria Po≥ocka-MoliŮskaA143Kpfwgip (wyk)dr Maria Po≥ocka-MoliŮskaA143Kpfwgip (wyk)dr Maria Po≥ocka-MoliŮskaA143Kpfwgip (wyk)dr Maria Po≥ocka-MoliŮskaA143
18:45-20:15------------------
Wtorek 2020-04-21
s2JMF1s2JMF2s2JMF3s2JMF4s2JMF5s2JMF6
08:15-09:45------------------
10:00-11:30Kpfwpind (zp)mgr Monika KamienieckaA33Kpfwpind (zp)mgr Monika KamienieckaA33Kpfwpind (zp)mgr Monika KamienieckaA33---------
11:45-13:15Kpfwpind (zp)mgr Monika KamienieckaA33Kpfwpind (zp)mgr Monika KamienieckaA33Kpfwpind (zp)mgr Monika KamienieckaA33---Kpfwgip (zp)mgr Paulina WojtaszewskaInne_Rehabilitacja_02Kpfwgip (zp)mgr Paulina WojtaszewskaInne_Rehabilitacja_02
13:30-15:00Kpfwgip (zp)dr Monika WierzbickaA324Kpfwgip (zp)dr Monika WierzbickaA324Kpfwgip (zp)dr Monika WierzbickaA324---Kpfwgip (zp)mgr Paulina WojtaszewskaInne_Rehabilitacja_02Kpfwgip (zp)mgr Paulina WojtaszewskaInne_Rehabilitacja_02
15:15-16:45---------Pl (św)mgr Magdalena ZakrawaczA324Pl (św)mgr Magdalena ZakrawaczA324Pl (św)mgr Magdalena ZakrawaczA324
17:00-18:30---------Pl (św)mgr Magdalena ZakrawaczA324Pl (św)mgr Magdalena ZakrawaczA324Pl (św)mgr Magdalena ZakrawaczA324
18:45-20:15------------------
¶roda 2020-04-22
s2JMF1s2JMF2s2JMF3s2JMF4s2JMF5s2JMF6
08:15-09:45------Mswf (św)mgr Paulina WojtaszewskaA206Mswf (św)mgr Paulina WojtaszewskaA206------
10:00-11:30------Mswf (św)mgr Paulina WojtaszewskaA206Mswf (św)mgr Paulina WojtaszewskaA206------
11:45-13:15Kpfwpind (wyk)dr Monika WierzbickaA144Kpfwpind (wyk)dr Monika WierzbickaA144Kpfwpind (wyk)dr Monika WierzbickaA144Kpfwpind (wyk)dr Monika WierzbickaA144Kpfwpind (wyk)dr Monika WierzbickaA144Kpfwpind (wyk)dr Monika WierzbickaA144
13:30-15:00Kpfwpind (wyk)dr Monika WierzbickaA144Kpfwpind (wyk)dr Monika WierzbickaA144Kpfwpind (wyk)dr Monika WierzbickaA144Kpfwpind (wyk)dr Monika WierzbickaA144Kpfwpind (wyk)dr Monika WierzbickaA144Kpfwpind (wyk)dr Monika WierzbickaA144
15:15-16:45Krimnr (wyk)dr Katarzyna LisowskaD25Krimnr (wyk)dr Katarzyna LisowskaD25Krimnr (wyk)dr Katarzyna LisowskaD25Krimnr (wyk)dr Katarzyna LisowskaD25Krimnr (wyk)dr Katarzyna LisowskaD25Krimnr (wyk)dr Katarzyna LisowskaD25
17:00-18:30------------------
18:45-20:15------------------
Czwartek 2020-04-23
s2JMF1s2JMF2s2JMF3s2JMF4s2JMF5s2JMF6
08:15-09:45Mswf (św)mgr Paulina WojtaszewskaA206Mswf (św)mgr Paulina WojtaszewskaA206---Pk (św)dr Renata Myrna-BekasInne_WF_BasenPk (św)dr Renata Myrna-BekasInne_WF_BasenPk (św)dr Renata Myrna-BekasInne_WF_Basen
10:00-11:30Mswf (św)mgr Paulina WojtaszewskaA206Mswf (św)mgr Paulina WojtaszewskaA206------------
11:45-13:15------Mswf (św)mgr Paulina WojtaszewskaA33Mswf (św)mgr Paulina WojtaszewskaA33------
13:30-15:00------Mswf (św)mgr Paulina WojtaszewskaA33Mswf (św)mgr Paulina WojtaszewskaA33------
15:15-16:45Mswf (wyk)dr Monika WierzbickaA144Mswf (wyk)dr Monika WierzbickaA144Mswf (wyk)dr Monika WierzbickaA144Mswf (wyk)dr Monika WierzbickaA144Mswf (wyk)dr Monika WierzbickaA144Mswf (wyk)dr Monika WierzbickaA144
17:00-18:30------------------
18:45-20:15Aafisozn (wyk)dr Renata Myrna-BekasA141Aafisozn (wyk)dr Renata Myrna-BekasA141Aafisozn (wyk)dr Renata Myrna-BekasA141Aafisozn (wyk)dr Renata Myrna-BekasA141Aafisozn (wyk)dr Renata Myrna-BekasA141Aafisozn (wyk)dr Renata Myrna-BekasA141
Poniedzia≥ek 2020-04-27
s2JMF1s2JMF2s2JMF3s2JMF4s2JMF5s2JMF6
08:15-09:45Jo (św)Legenda2RůŅneJo (św)Legenda2RůŅneJo (św)Legenda2RůŅneJo (św)Legenda2RůŅneJo (św)Legenda2RůŅneJo (św)Legenda2RůŅne
10:00-11:30Tz (św)dr Andrzej WnukInne_WF_ ul.Mickiewicza10Tz (św)dr Andrzej WnukInne_WF_ ul.Mickiewicza10Tz (św)dr Andrzej WnukInne_WF_ ul.Mickiewicza10Acw (św)dr Dariusz WÍdzinaA33Acw (św)dr Dariusz WÍdzinaA33Acw (św)dr Dariusz WÍdzinaA33
11:45-13:15Tz (św)dr Andrzej WnukInne_WF_ ul.Mickiewicza10Tz (św)dr Andrzej WnukInne_WF_ ul.Mickiewicza10Tz (św)dr Andrzej WnukInne_WF_ ul.Mickiewicza10Acw (św)dr Dariusz WÍdzinaA33Acw (św)dr Dariusz WÍdzinaA33Acw (św)dr Dariusz WÍdzinaA33
13:30-15:00Tz (wyk)dr Andrzej WnukC125Tz (wyk)dr Andrzej WnukC125Tz (wyk)dr Andrzej WnukC125Tz (wyk)dr Andrzej WnukC125Tz (wyk)dr Andrzej WnukC125Tz (wyk)dr Andrzej WnukC125
15:15-16:45Kpfwr (zp)mgr Magdalena ZakrawaczA6Kpfwr (zp)mgr Magdalena ZakrawaczA6Kpfwr (zp)mgr Magdalena ZakrawaczA6---Kpfwg (zp)mgr Barbara £aksaInne_Rehabilitacja_12Kpfwg (zp)mgr Barbara £aksaInne_Rehabilitacja_12
17:00-18:30------------Kpfwg (zp)mgr Barbara £aksaInne_Rehabilitacja_12Kpfwg (zp)mgr Barbara £aksaInne_Rehabilitacja_12
18:45-20:15------------------
¶roda 2020-04-29
s2JMF1s2JMF2s2JMF3s2JMF4s2JMF5s2JMF6
08:15-09:45------Mswf (św)mgr Paulina WojtaszewskaA206Mswf (św)mgr Paulina WojtaszewskaA206Kpfwoimp (zp)mgr Barbara £aksaInne_Rehabilitacja_03Kpfwoimp (zp)mgr Barbara £aksaInne_Rehabilitacja_03
10:00-11:30------Mswf (św)mgr Paulina WojtaszewskaA206Mswf (św)mgr Paulina WojtaszewskaA206Kpfwoimp (zp)mgr Barbara £aksaInne_Rehabilitacja_03Kpfwoimp (zp)mgr Barbara £aksaInne_Rehabilitacja_03
11:45-13:15Aafisozn (św)mgr Magdalena ZakrawaczA314Aafisozn (św)mgr Magdalena ZakrawaczA314Aafisozn (św)mgr Magdalena ZakrawaczA314---------
13:30-15:00Aafisozn (św)mgr Magdalena ZakrawaczA314Aafisozn (św)mgr Magdalena ZakrawaczA314Aafisozn (św)mgr Magdalena ZakrawaczA314---------
15:15-16:45Aafisozn (św)mgr Magdalena ZakrawaczA314Aafisozn (św)mgr Magdalena ZakrawaczA314Aafisozn (św)mgr Magdalena ZakrawaczA314---------
17:00-18:30---------Aafisozn (św)mgr Magdalena ZakrawaczA314Aafisozn (św)mgr Magdalena ZakrawaczA314Aafisozn (św)mgr Magdalena ZakrawaczA314
18:45-20:15---------Aafisozn (św)mgr Magdalena ZakrawaczA314Aafisozn (św)mgr Magdalena ZakrawaczA314Aafisozn (św)mgr Magdalena ZakrawaczA314
Czwartek 2020-04-30
s2JMF1s2JMF2s2JMF3s2JMF4s2JMF5s2JMF6
08:15-09:45Pk (św)dr Renata Myrna-BekasInne_WF_BasenPk (św)dr Renata Myrna-BekasInne_WF_BasenPk (św)dr Renata Myrna-BekasInne_WF_BasenAafisozn (św)mgr Magdalena ZakrawaczInne_Rehabilitacja_12Aafisozn (św)mgr Magdalena ZakrawaczInne_Rehabilitacja_12Aafisozn (św)mgr Magdalena ZakrawaczInne_Rehabilitacja_12
10:00-11:30---------Aafisozn (św)mgr Magdalena ZakrawaczInne_Rehabilitacja_12Aafisozn (św)mgr Magdalena ZakrawaczInne_Rehabilitacja_12Aafisozn (św)mgr Magdalena ZakrawaczInne_Rehabilitacja_12
11:45-13:15---------Aafisozn (św)mgr Magdalena ZakrawaczInne_Rehabilitacja_12Aafisozn (św)mgr Magdalena ZakrawaczInne_Rehabilitacja_12Aafisozn (św)mgr Magdalena ZakrawaczInne_Rehabilitacja_12
13:30-15:00---------Aafisozn (św)mgr Magdalena ZakrawaczInne_Rehabilitacja_12Aafisozn (św)mgr Magdalena ZakrawaczInne_Rehabilitacja_12Aafisozn (św)mgr Magdalena ZakrawaczInne_Rehabilitacja_12
15:15-16:45Aafisozn (św)mgr Magdalena ZakrawaczInne_Rehabilitacja_12Aafisozn (św)mgr Magdalena ZakrawaczInne_Rehabilitacja_12Aafisozn (św)mgr Magdalena ZakrawaczInne_Rehabilitacja_12---------
17:00-18:30Aafisozn (św)mgr Magdalena ZakrawaczInne_Rehabilitacja_12Aafisozn (św)mgr Magdalena ZakrawaczInne_Rehabilitacja_12Aafisozn (św)mgr Magdalena ZakrawaczInne_Rehabilitacja_12---------
18:45-20:15Aafisozn (św)mgr Magdalena ZakrawaczInne_Rehabilitacja_12Aafisozn (św)mgr Magdalena ZakrawaczInne_Rehabilitacja_12Aafisozn (św)mgr Magdalena ZakrawaczInne_Rehabilitacja_12---------
Poniedzia≥ek 2020-05-04
s2JMF1s2JMF2s2JMF3s2JMF4s2JMF5s2JMF6
08:15-09:45Jo (św)Legenda2RůŅneJo (św)Legenda2RůŅneJo (św)Legenda2RůŅneJo (św)Legenda2RůŅneJo (św)Legenda2RůŅneJo (św)Legenda2RůŅne
10:00-11:30Kpfwoimp (zp)mgr Barbara £aksaInne_Rehabilitacja_03Kpfwoimp (zp)mgr Barbara £aksaInne_Rehabilitacja_03---Tz (św)dr Andrzej WnukInne_WF_Hala 1Tz (św)dr Andrzej WnukInne_WF_Hala 1Tz (św)dr Andrzej WnukInne_WF_Hala 1
11:45-13:15Kpfwoimp (zp)mgr Barbara £aksaInne_Rehabilitacja_03Kpfwoimp (zp)mgr Barbara £aksaInne_Rehabilitacja_03---Tz (św)dr Andrzej WnukInne_WF_Hala 1Tz (św)dr Andrzej WnukInne_WF_Hala 1Tz (św)dr Andrzej WnukInne_WF_Hala 1
13:30-15:00Krimnr (wyk)dr Katarzyna LisowskaD17Krimnr (wyk)dr Katarzyna LisowskaD17Krimnr (wyk)dr Katarzyna LisowskaD17Krimnr (wyk)dr Katarzyna LisowskaD17Krimnr (wyk)dr Katarzyna LisowskaD17Krimnr (wyk)dr Katarzyna LisowskaD17
15:15-16:45Kpfwg (zp)mgr Barbara £aksaInne_Rehabilitacja_12Kpfwg (zp)mgr Barbara £aksaInne_Rehabilitacja_12---Pl (św)mgr Magdalena ZakrawaczA324Pl (św)mgr Magdalena ZakrawaczA324Pl (św)mgr Magdalena ZakrawaczA324
17:00-18:30Kpfwg (zp)mgr Barbara £aksaInne_Rehabilitacja_12Kpfwg (zp)mgr Barbara £aksaInne_Rehabilitacja_12---Pl (św)mgr Magdalena ZakrawaczA324Pl (św)mgr Magdalena ZakrawaczA324Pl (św)mgr Magdalena ZakrawaczA324
18:45-20:15------------------
Wtorek 2020-05-05
s2JMF1s2JMF2s2JMF3s2JMF4s2JMF5s2JMF6
08:15-09:45------Mswf (św)mgr Paulina WojtaszewskaA6Mswf (św)mgr Paulina WojtaszewskaA6------
10:00-11:30Krimnr (św)dr Andrzej WnukInne_WF_AerobikKrimnr (św)dr Andrzej WnukInne_WF_AerobikKrimnr (św)dr Andrzej WnukInne_WF_Aerobik---Mswf (św)mgr Paulina WojtaszewskaA6Mswf (św)mgr Paulina WojtaszewskaA6
11:45-13:15Mswf (św)mgr Paulina WojtaszewskaA6Mswf (św)mgr Paulina WojtaszewskaA6---Krimnr (św)dr Andrzej WnukInne_WF_AerobikKrimnr (św)dr Andrzej WnukInne_WF_AerobikKrimnr (św)dr Andrzej WnukInne_WF_Aerobik
13:30-15:00------Kpfwg (zp)mgr Barbara £aksaInne_Rehabilitacja_12Kpfwg (zp)mgr Barbara £aksaInne_Rehabilitacja_12------
15:15-16:45------Kpfwg (zp)mgr Barbara £aksaInne_Rehabilitacja_12Kpfwg (zp)mgr Barbara £aksaInne_Rehabilitacja_12------
17:00-18:30------------------
18:45-20:15------------------
¶roda 2020-05-06
s2JMF1s2JMF2s2JMF3s2JMF4s2JMF5s2JMF6
08:15-09:45Tz (św)dr Andrzej WnukInne_WF_ ul.Mickiewicza10Tz (św)dr Andrzej WnukInne_WF_ ul.Mickiewicza10Tz (św)dr Andrzej WnukInne_WF_ ul.Mickiewicza10---------
10:00-11:30Tz (św)dr Andrzej WnukInne_WF_ ul.Mickiewicza10Tz (św)dr Andrzej WnukInne_WF_ ul.Mickiewicza10Tz (św)dr Andrzej WnukInne_WF_ ul.Mickiewicza10---------
11:45-13:15Acw (św)dr Dariusz WÍdzinaA33Acw (św)dr Dariusz WÍdzinaA33Acw (św)dr Dariusz WÍdzinaA33---------
13:30-15:00Acw (św)dr Dariusz WÍdzinaA33Acw (św)dr Dariusz WÍdzinaA33Acw (św)dr Dariusz WÍdzinaA33Tz (św)dr Andrzej WnukInne_WF_ ul.Mickiewicza10Tz (św)dr Andrzej WnukInne_WF_ ul.Mickiewicza10Tz (św)dr Andrzej WnukInne_WF_ ul.Mickiewicza10
15:15-16:45Pl (św)mgr Magdalena ZakrawaczA206Pl (św)mgr Magdalena ZakrawaczA206Pl (św)mgr Magdalena ZakrawaczA206---------
17:00-18:30Pl (św)mgr Magdalena ZakrawaczA206Pl (św)mgr Magdalena ZakrawaczA206Pl (św)mgr Magdalena ZakrawaczA206---------
18:45-20:15------------------
Czwartek 2020-05-07
s2JMF1s2JMF2s2JMF3s2JMF4s2JMF5s2JMF6
08:15-09:45---------Pk (św)dr Renata Myrna-BekasInne_WF_BasenPk (św)dr Renata Myrna-BekasInne_WF_BasenPk (św)dr Renata Myrna-BekasInne_WF_Basen
10:00-11:30------------------
11:45-13:15------------------
13:30-15:00------------------
15:15-16:45Pl (św)mgr Magdalena ZakrawaczA33Pl (św)mgr Magdalena ZakrawaczA33Pl (św)mgr Magdalena ZakrawaczA33---------
17:00-18:30Pl (św)mgr Magdalena ZakrawaczA33Pl (św)mgr Magdalena ZakrawaczA33Pl (św)mgr Magdalena ZakrawaczA33---------
18:45-20:15------------------
Poniedzia≥ek 2020-05-11
s2JMF1s2JMF2s2JMF3s2JMF4s2JMF5s2JMF6
08:15-09:45Jo (św)Legenda2RůŅneJo (św)Legenda2RůŅneJo (św)Legenda2RůŅneJo (św)Legenda2RůŅneJo (św)Legenda2RůŅneJo (św)Legenda2RůŅne
10:00-11:30------Kpfwoimp (zp)mgr Barbara £aksaInne_Rehabilitacja_03Kpfwoimp (zp)mgr Barbara £aksaInne_Rehabilitacja_03Pp (św)mgr Monika KamienieckaA324Pp (św)mgr Monika KamienieckaA324
11:45-13:15------Kpfwoimp (zp)mgr Barbara £aksaInne_Rehabilitacja_03Kpfwoimp (zp)mgr Barbara £aksaInne_Rehabilitacja_03Pp (św)mgr Monika KamienieckaA324Pp (św)mgr Monika KamienieckaA324
13:30-15:00Kpfwg (wyk)mgr Barbara £aksaA141Kpfwg (wyk)mgr Barbara £aksaA141Kpfwg (wyk)mgr Barbara £aksaA141Kpfwg (wyk)mgr Barbara £aksaA141Kpfwg (wyk)mgr Barbara £aksaA141Kpfwg (wyk)mgr Barbara £aksaA141
15:15-16:45---------Pl (św)mgr Magdalena ZakrawaczA33Pl (św)mgr Magdalena ZakrawaczA33Pl (św)mgr Magdalena ZakrawaczA33
17:00-18:30---------Pl (św)mgr Magdalena ZakrawaczA33Pl (św)mgr Magdalena ZakrawaczA33Pl (św)mgr Magdalena ZakrawaczA33
18:45-20:15------------------
¶roda 2020-05-13
s2JMF1s2JMF2s2JMF3s2JMF4s2JMF5s2JMF6
08:15-09:45------------------
10:00-11:30---------Acw (św)dr Dariusz WÍdzinaA33Acw (św)dr Dariusz WÍdzinaA33Acw (św)dr Dariusz WÍdzinaA33
11:45-13:15---------Acw (św)dr Dariusz WÍdzinaA33Acw (św)dr Dariusz WÍdzinaA33Acw (św)dr Dariusz WÍdzinaA33
13:30-15:00------------------
15:15-16:45---------Kpfwr (zp)mgr Magdalena ZakrawaczA6Kpfwr (zp)mgr Magdalena ZakrawaczA6Kpfwr (zp)mgr Magdalena ZakrawaczA6
17:00-18:30------------------
18:45-20:15------------------
Czwartek 2020-05-14
s2JMF1s2JMF2s2JMF3s2JMF4s2JMF5s2JMF6
08:15-09:45Pk (św)dr Renata Myrna-BekasInne_WF_BasenPk (św)dr Renata Myrna-BekasInne_WF_BasenPk (św)dr Renata Myrna-BekasInne_WF_Basen---------
10:00-11:30------------------
11:45-13:15------------------
13:30-15:00------------------
15:15-16:45------------------
17:00-18:30------------------
18:45-20:15------------------
Poniedzia≥ek 2020-05-18
s2JMF1s2JMF2s2JMF3s2JMF4s2JMF5s2JMF6
08:15-09:45Jo (św)Legenda3RůŅneJo (św)Legenda3RůŅneJo (św)Legenda3RůŅneJo (św)Legenda3RůŅneJo (św)Legenda3RůŅneJo (św)Legenda3RůŅne
10:00-11:30------Pp (św)mgr Monika KamienieckaA324Pp (św)mgr Monika KamienieckaA324------
11:45-13:15------Pp (św)mgr Monika KamienieckaA324Pp (św)mgr Monika KamienieckaA324------
13:30-15:00------Pp (św)mgr Monika KamienieckaA324Pp (św)mgr Monika KamienieckaA324------
15:15-16:45------------------
17:00-18:30------------------
18:45-20:15------------------
Wtorek 2020-05-19
s2JMF1s2JMF2s2JMF3s2JMF4s2JMF5s2JMF6
08:15-09:45Pp (św)mgr Monika KamienieckaA324Pp (św)mgr Monika KamienieckaA324---Krimnr (św)dr Andrzej WnukInne_WF_Si≥owniaKrimnr (św)dr Andrzej WnukInne_WF_Si≥owniaKrimnr (św)dr Andrzej WnukInne_WF_Si≥ownia
10:00-11:30Krimnr (św)dr Andrzej WnukInne_WF_Si≥owniaKrimnr (św)dr Andrzej WnukInne_WF_Si≥owniaKrimnr (św)dr Andrzej WnukInne_WF_Si≥ownia---------
11:45-13:15------Pp (św)mgr Monika KamienieckaA324Pp (św)mgr Monika KamienieckaA324------
13:30-15:00------Pp (św)mgr Monika KamienieckaA324Pp (św)mgr Monika KamienieckaA324------
15:15-16:45------------------
17:00-18:30------------------
18:45-20:15------------------
¶roda 2020-05-20
s2JMF1s2JMF2s2JMF3s2JMF4s2JMF5s2JMF6
08:15-09:45Pp (św)mgr Monika KamienieckaA324Pp (św)mgr Monika KamienieckaA324------------
10:00-11:30Acw (św)dr Dariusz WÍdzinaA33Acw (św)dr Dariusz WÍdzinaA33Acw (św)dr Dariusz WÍdzinaA33---Pp (św)mgr Monika KamienieckaA324Pp (św)mgr Monika KamienieckaA324
11:45-13:15Acw (św)dr Dariusz WÍdzinaA33Acw (św)dr Dariusz WÍdzinaA33Acw (św)dr Dariusz WÍdzinaA33---Pp (św)mgr Monika KamienieckaA324Pp (św)mgr Monika KamienieckaA324
13:30-15:00Mswf (wyk)dr Monika WierzbickaA144Mswf (wyk)dr Monika WierzbickaA144Mswf (wyk)dr Monika WierzbickaA144Mswf (wyk)dr Monika WierzbickaA144Mswf (wyk)dr Monika WierzbickaA144Mswf (wyk)dr Monika WierzbickaA144
15:15-16:45Pl (św)mgr Magdalena ZakrawaczA6Pl (św)mgr Magdalena ZakrawaczA6Pl (św)mgr Magdalena ZakrawaczA6---------
17:00-18:30Pl (św)mgr Magdalena ZakrawaczA6Pl (św)mgr Magdalena ZakrawaczA6Pl (św)mgr Magdalena ZakrawaczA6---------
18:45-20:15------------------
Czwartek 2020-05-21
s2JMF1s2JMF2s2JMF3s2JMF4s2JMF5s2JMF6
08:15-09:45Krimnr (św)dr Andrzej WnukInne_WF_Si≥owniaKrimnr (św)dr Andrzej WnukInne_WF_Si≥owniaKrimnr (św)dr Andrzej WnukInne_WF_Si≥owniaPk (św)dr Renata Myrna-BekasInne_WF_BasenPk (św)dr Renata Myrna-BekasInne_WF_BasenPk (św)dr Renata Myrna-BekasInne_WF_Basen
10:00-11:30---------Pk (św)dr Renata Myrna-BekasA146Pk (św)dr Renata Myrna-BekasA146Pk (św)dr Renata Myrna-BekasA146
11:45-13:15------Pp (św)mgr Monika KamienieckaA324Pp (św)mgr Monika KamienieckaA324------
13:30-15:00Kpfwpind (wyk)dr Monika WierzbickaA144Kpfwpind (wyk)dr Monika WierzbickaA144Kpfwpind (wyk)dr Monika WierzbickaA144Kpfwpind (wyk)dr Monika WierzbickaA144Kpfwpind (wyk)dr Monika WierzbickaA144Kpfwpind (wyk)dr Monika WierzbickaA144
15:15-16:45Kpfwpind (wyk)dr Monika WierzbickaA144Kpfwpind (wyk)dr Monika WierzbickaA144Kpfwpind (wyk)dr Monika WierzbickaA144Kpfwpind (wyk)dr Monika WierzbickaA144Kpfwpind (wyk)dr Monika WierzbickaA144Kpfwpind (wyk)dr Monika WierzbickaA144
17:00-18:30---------Tz (św)dr Andrzej WnukInne_WF_Hala 1Tz (św)dr Andrzej WnukInne_WF_Hala 1Tz (św)dr Andrzej WnukInne_WF_Hala 1
18:45-20:15---------Tz (św)dr Andrzej WnukInne_WF_Hala 1Tz (św)dr Andrzej WnukInne_WF_Hala 1Tz (św)dr Andrzej WnukInne_WF_Hala 1
PiĪtek 2020-05-22
s2JMF1s2JMF2s2JMF3s2JMF4s2JMF5s2JMF6
08:15-09:45------------Kpfwpind (zp)mgr Monika KamienieckaInne_Rehabilitacja_12Kpfwpind (zp)mgr Monika KamienieckaInne_Rehabilitacja_12
10:00-11:30------------Kpfwpind (zp)mgr Monika KamienieckaInne_Rehabilitacja_12Kpfwpind (zp)mgr Monika KamienieckaInne_Rehabilitacja_12
11:45-13:15------------Kpfwpind (zp)mgr Monika KamienieckaInne_Rehabilitacja_12Kpfwpind (zp)mgr Monika KamienieckaInne_Rehabilitacja_12
13:30-15:00------------------
15:15-16:45------------------
17:00-18:30------------------
18:45-20:15------------------
Poniedzia≥ek 2020-05-25
s2JMF1s2JMF2s2JMF3s2JMF4s2JMF5s2JMF6
08:15-09:45Jo (św)Legenda2RůŅneJo (św)Legenda2RůŅneJo (św)Legenda2RůŅneJo (św)Legenda2RůŅneJo (św)Legenda2RůŅneJo (św)Legenda2RůŅne
10:00-11:30Kpfwg (wyk)mgr Barbara £aksaA212Kpfwg (wyk)mgr Barbara £aksaA212Kpfwg (wyk)mgr Barbara £aksaA212Kpfwg (wyk)mgr Barbara £aksaA212Kpfwg (wyk)mgr Barbara £aksaA212Kpfwg (wyk)mgr Barbara £aksaA212
11:45-13:15Kpfwg (wyk)mgr Barbara £aksaA212Kpfwg (wyk)mgr Barbara £aksaA212Kpfwg (wyk)mgr Barbara £aksaA212Kpfwg (wyk)mgr Barbara £aksaA212Kpfwg (wyk)mgr Barbara £aksaA212Kpfwg (wyk)mgr Barbara £aksaA212
13:30-15:00------------------
15:15-16:45------------------
17:00-18:30------------------
18:45-20:15------------------
Wtorek 2020-05-26
s2JMF1s2JMF2s2JMF3s2JMF4s2JMF5s2JMF6
08:15-09:45Krimnr (św)dr Andrzej WnukInne_WF_AerobikKrimnr (św)dr Andrzej WnukInne_WF_AerobikKrimnr (św)dr Andrzej WnukInne_WF_Aerobik---------
10:00-11:30Pp (św)mgr Monika KamienieckaA324Pp (św)mgr Monika KamienieckaA324---Krimnr (św)dr Andrzej WnukInne_WF_Si≥owniaKrimnr (św)dr Andrzej WnukInne_WF_Si≥owniaKrimnr (św)dr Andrzej WnukInne_WF_Si≥ownia
11:45-13:15Pp (św)mgr Monika KamienieckaA324Pp (św)mgr Monika KamienieckaA324------------
13:30-15:00------------Pp (św)mgr Monika KamienieckaA324Pp (św)mgr Monika KamienieckaA324
15:15-16:45------------Pp (św)mgr Monika KamienieckaA324Pp (św)mgr Monika KamienieckaA324
17:00-18:30------------------
18:45-20:15------------------
¶roda 2020-05-27
s2JMF1s2JMF2s2JMF3s2JMF4s2JMF5s2JMF6
08:15-09:45------------------
10:00-11:30Pp (św)mgr Monika KamienieckaA324Pp (św)mgr Monika KamienieckaA324---Acw (św)dr Dariusz WÍdzinaA33Acw (św)dr Dariusz WÍdzinaA33Acw (św)dr Dariusz WÍdzinaA33
11:45-13:15Pp (św)mgr Monika KamienieckaA324Pp (św)mgr Monika KamienieckaA324---Acw (św)dr Dariusz WÍdzinaA33Acw (św)dr Dariusz WÍdzinaA33Acw (św)dr Dariusz WÍdzinaA33
13:30-15:00Kpfwpind (wyk)dr Monika WierzbickaA141Kpfwpind (wyk)dr Monika WierzbickaA141Kpfwpind (wyk)dr Monika WierzbickaA141Kpfwpind (wyk)dr Monika WierzbickaA141Kpfwpind (wyk)dr Monika WierzbickaA141Kpfwpind (wyk)dr Monika WierzbickaA141
15:15-16:45---------Pl (św)mgr Magdalena ZakrawaczA6Pl (św)mgr Magdalena ZakrawaczA6Pl (św)mgr Magdalena ZakrawaczA6
17:00-18:30---------Pl (św)mgr Magdalena ZakrawaczA6Pl (św)mgr Magdalena ZakrawaczA6Pl (św)mgr Magdalena ZakrawaczA6
18:45-20:15------------------
Czwartek 2020-05-28
s2JMF1s2JMF2s2JMF3s2JMF4s2JMF5s2JMF6
08:15-09:45Pk (św)dr Renata Myrna-BekasInne_WF_BasenPk (św)dr Renata Myrna-BekasInne_WF_BasenPk (św)dr Renata Myrna-BekasInne_WF_BasenKrimnr (św)dr Andrzej WnukInne_WF_AerobikKrimnr (św)dr Andrzej WnukInne_WF_AerobikKrimnr (św)dr Andrzej WnukInne_WF_Aerobik
10:00-11:30Pk (św)dr Renata Myrna-BekasA146Pk (św)dr Renata Myrna-BekasA146Pk (św)dr Renata Myrna-BekasA146---------
11:45-13:15------------------
13:30-15:00------------------
15:15-16:45------------------
17:00-18:30------------------
18:45-20:15------------------
Poniedzia≥ek 2020-06-01
s2JMF1s2JMF2s2JMF3s2JMF4s2JMF5s2JMF6
08:15-09:45Jo (św)Legenda2RůŅneJo (św)Legenda2RůŅneJo (św)Legenda2RůŅneJo (św)Legenda2RůŅneJo (św)Legenda2RůŅneJo (św)Legenda2RůŅne
10:00-11:30------Kpfwpind (zp)mgr Monika KamienieckaA6Kpfwpind (zp)mgr Monika KamienieckaA6------
11:45-13:15------Kpfwpind (zp)mgr Monika KamienieckaA6Kpfwpind (zp)mgr Monika KamienieckaA6------
13:30-15:00------Kpfwpind (zp)mgr Monika KamienieckaA6Kpfwpind (zp)mgr Monika KamienieckaA6------
15:15-16:45------------------
17:00-18:30------------------
18:45-20:15------------------
Wtorek 2020-06-02
s2JMF1s2JMF2s2JMF3s2JMF4s2JMF5s2JMF6
08:15-09:45Kpfwpind (zp)mgr Monika KamienieckaInne_Rehabilitacja_12Kpfwpind (zp)mgr Monika KamienieckaInne_Rehabilitacja_12------------
10:00-11:30Kpfwpind (zp)mgr Monika KamienieckaInne_Rehabilitacja_12Kpfwpind (zp)mgr Monika KamienieckaInne_Rehabilitacja_12------------
11:45-13:15Kpfwpind (zp)mgr Monika KamienieckaInne_Rehabilitacja_12Kpfwpind (zp)mgr Monika KamienieckaInne_Rehabilitacja_12------------
13:30-15:00------------------
15:15-16:45------------------
17:00-18:30------------------
18:45-20:15------------------
Czwartek 2020-06-04
s2JMF1s2JMF2s2JMF3s2JMF4s2JMF5s2JMF6
08:15-09:45---------Pk (św)dr Renata Myrna-BekasInne_WF_BasenPk (św)dr Renata Myrna-BekasInne_WF_BasenPk (św)dr Renata Myrna-BekasInne_WF_Basen
10:00-11:30---------Krimnr (św)dr Andrzej WnukInne_WF_Si≥owniaKrimnr (św)dr Andrzej WnukInne_WF_Si≥owniaKrimnr (św)dr Andrzej WnukInne_WF_Si≥ownia
11:45-13:15Krimnr (św)dr Andrzej WnukInne_WF_Si≥owniaKrimnr (św)dr Andrzej WnukInne_WF_Si≥owniaKrimnr (św)dr Andrzej WnukInne_WF_Si≥ownia---------
13:30-15:00Mswf (wyk)dr Monika WierzbickaA212Mswf (wyk)dr Monika WierzbickaA212Mswf (wyk)dr Monika WierzbickaA212Mswf (wyk)dr Monika WierzbickaA212Mswf (wyk)dr Monika WierzbickaA212Mswf (wyk)dr Monika WierzbickaA212
15:15-16:45Mswf (wyk)dr Monika WierzbickaA212Mswf (wyk)dr Monika WierzbickaA212Mswf (wyk)dr Monika WierzbickaA212Mswf (wyk)dr Monika WierzbickaA212Mswf (wyk)dr Monika WierzbickaA212Mswf (wyk)dr Monika WierzbickaA212
17:00-18:30------------------
18:45-20:15------------------
PiĪtek 2020-06-05
s2JMF1s2JMF2s2JMF3s2JMF4s2JMF5s2JMF6
08:15-09:45---------Pk (św)dr Renata Myrna-BekasA146Pk (św)dr Renata Myrna-BekasA146Pk (św)dr Renata Myrna-BekasA146
10:00-11:30---------Pk (św)dr Renata Myrna-BekasA146Pk (św)dr Renata Myrna-BekasA146Pk (św)dr Renata Myrna-BekasA146
11:45-13:15------------Pp (św)mgr Monika KamienieckaA324Pp (św)mgr Monika KamienieckaA324
13:30-15:00Pk (św)dr Renata Myrna-BekasA146Pk (św)dr Renata Myrna-BekasA146Pk (św)dr Renata Myrna-BekasA146---Pp (św)mgr Monika KamienieckaA324Pp (św)mgr Monika KamienieckaA324
15:15-16:45Pk (św)dr Renata Myrna-BekasA146Pk (św)dr Renata Myrna-BekasA146Pk (św)dr Renata Myrna-BekasA146---------
17:00-18:30------------------
18:45-20:15------------------
Poniedzia≥ek 2020-06-08
s2JMF1s2JMF2s2JMF3s2JMF4s2JMF5s2JMF6
08:15-09:45Jo (św)Legenda1RůŅneJo (św)Legenda1RůŅneJo (św)Legenda1RůŅneJo (św)Legenda1RůŅneJo (św)Legenda1RůŅneJo (św)Legenda1RůŅne
10:00-11:30------------------
11:45-13:15------------------
13:30-15:00------------------
15:15-16:45------------------
17:00-18:30------------------
18:45-20:15------------------
¶roda 2020-06-10
s2JMF1s2JMF2s2JMF3s2JMF4s2JMF5s2JMF6
08:15-09:45------------------
10:00-11:30Mswf (wyk)dr Monika WierzbickaA212Mswf (wyk)dr Monika WierzbickaA212Mswf (wyk)dr Monika WierzbickaA212Mswf (wyk)dr Monika WierzbickaA212Mswf (wyk)dr Monika WierzbickaA212Mswf (wyk)dr Monika WierzbickaA212
11:45-13:15------Pp (św)mgr Monika KamienieckaA324Pp (św)mgr Monika KamienieckaA324------
13:30-15:00------Pp (św)mgr Monika KamienieckaA324Pp (św)mgr Monika KamienieckaA324------
15:15-16:45------------------
17:00-18:30------------------
18:45-20:15------------------

SkrotNazwa
PkP≥ywanie korekcyjne
KpfwgKliniczne podstawy fizjoterapii w geriatrii
MswfMetody specjalne w fizjoterapii
JoJÍzyk obcy
RzRehabilitacja zawodowa
PlPodstawy logopedii
KpfwrKliniczne podstawy fizjoterapii w reumatologii
AcwAnimacja czasu wolnego
KpfwoimpKliniczne podstawy fizjoterapii w onkologii i medycynie paliatywnej
AafisoznAdaptowana aktywno∂ś fizyczna i sport osůb z niepe≥nosprawno∂ciĪ
TzTrening zdrowotny
KrimnrKszta≥cenie ruchowe i metodyka nauczania ruchu
KpfwgipKliniczne podstawy fizjoterapii w ginekologii i po≥oŅnictwie
KpfwpindKliniczne podstawy fizjoterapii w pediatrii i neurologii dzieciÍcej
PpPodstawy pinopresury
Legenda1
PrzedmiotNauczycielSala
Jomgr Anna PodczaszyA16
Jomgr Anna RoŅdŅestwieŮska-SkwaraC314
Legenda2
PrzedmiotNauczycielSala
Jomgr Anna PodczaszyA16
Jomgr Anna RoŅdŅestwieŮska-SkwaraC313
Legenda3
PrzedmiotNauczycielSala
Jomgr Anna PodczaszyA142
Jomgr Anna RoŅdŅestwieŮska-SkwaraC313