Specjalność: s2JMP



Komunikaty:

s2JMP1
Wtorek 2019-10-01
s2JMP1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Pc-coipr (wt)mgr Andrzej MarekA15
17:00-18:30Apg (wyk)dr Jakub RzucidłoA12
18:45-20:15Pokik (wyk)dr Jakub RzucidłoA12
Środa 2019-10-02
s2JMP1
08:15-09:45Jo (lab)Legenda1Różne
10:00-11:30Pc-coipr (wyk)mgr Andrzej MarekA144
11:45-13:15Pc-coipr (wyk)mgr Andrzej MarekA144
13:30-15:00---
15:15-16:45Ae (wyk)mgr Zbigniew WróblewskiC113
17:00-18:30Ae (wyk)mgr Zbigniew WróblewskiC113
18:45-20:15---
Poniedziałek 2019-10-07
s2JMP1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00Pa (wyk)dr Rafał KubikA12
15:15-16:45Pa (wyk)dr Rafał KubikA12
17:00-18:30Rkif (wyk)dr Agnieszka KosA36
18:45-20:15Rkif (wyk)dr Agnieszka KosA36
Wtorek 2019-10-08
s2JMP1
08:15-09:45---
10:00-11:30Wf (ćw)dr Andrzej WnukA33
11:45-13:15Wf (ćw)dr Andrzej WnukA33
13:30-15:00Apg (wt)mgr Zbigniew WróblewskiC19
15:15-16:45Pc-coipr (wt)mgr Andrzej MarekA13
17:00-18:30Pokik (wyk)dr Jakub RzucidłoA12
18:45-20:15Apg (wyk)dr Jakub RzucidłoA12
Środa 2019-10-09
s2JMP1
08:15-09:45Jo (lab)Legenda1Różne
10:00-11:30Pa (wt)mgr Aldona SondejA243
11:45-13:15Pc-coipr (wyk)mgr Andrzej MarekC212
13:30-15:00Pc-coipr (wyk)mgr Andrzej MarekC212
15:15-16:45Ae (wyk)mgr Zbigniew WróblewskiA32
17:00-18:30Ae (wyk)mgr Zbigniew WróblewskiA32
18:45-20:15---
Poniedziałek 2019-10-14
s2JMP1
08:15-09:45Pa (wyk)dr Rafał KubikA16
10:00-11:30Pa (wyk)dr Rafał KubikA16
11:45-13:15Rkif (wyk)dr Agnieszka KosA141
13:30-15:00Rkif (wyk)dr Agnieszka KosA141
15:15-16:45Ae (wyk)mgr Zbigniew WróblewskiC226
17:00-18:30Ae (wyk)mgr Zbigniew WróblewskiC226
18:45-20:15Pokik (wyk)dr Jakub RzucidłoA12
Wtorek 2019-10-15
s2JMP1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Pc-coipr (wt)mgr Andrzej MarekA13
17:00-18:30Apg (wyk)dr Jakub RzucidłoA12
18:45-20:15Pokik (wyk)dr Jakub RzucidłoA12
Środa 2019-10-16
s2JMP1
08:15-09:45Jo (lab)Legenda1Różne
10:00-11:30Wf (ćw)dr Andrzej WnukInneAerobik
11:45-13:15Pa (wt)mgr Aldona SondejA243
13:30-15:00Pc-coipr (wyk)mgr Andrzej MarekA36
15:15-16:45Pc-coipr (wyk)mgr Andrzej MarekA36
17:00-18:30Apg (wt)mgr Zbigniew WróblewskiC19
18:45-20:15---
Poniedziałek 2019-10-21
s2JMP1
08:15-09:45Pa (wyk)dr Rafał KubikA16
10:00-11:30Pa (wyk)dr Rafał KubikA16
11:45-13:15Rkif (wyk)dr Agnieszka KosA36
13:30-15:00Rkif (wyk)dr Agnieszka KosA36
15:15-16:45Ae (wyk)mgr Zbigniew WróblewskiA143
17:00-18:30Ae (wyk)mgr Zbigniew WróblewskiA143
18:45-20:15Apg (wyk)dr Jakub RzucidłoA12
Wtorek 2019-10-22
s2JMP1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Wf (ćw)dr Andrzej WnukInneSiłownia
13:30-15:00Wf (ćw)dr Andrzej WnukInneSiłownia
15:15-16:45Pc-coipr (wt)mgr Andrzej MarekA12
17:00-18:30Apg (wyk)dr Jakub RzucidłoA12
18:45-20:15Pokik (wyk)dr Jakub RzucidłoA12
Środa 2019-10-23
s2JMP1
08:15-09:45Jo (lab)Legenda1Różne
10:00-11:30Pc-coipr (wyk)mgr Andrzej MarekA36
11:45-13:15Pc-coipr (wyk)mgr Andrzej MarekA36
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2019-10-28
s2JMP1
08:15-09:45Pa (wyk)dr Rafał KubikA16
10:00-11:30Pa (wyk)dr Rafał KubikA16
11:45-13:15Rkif (wyk)dr Agnieszka KosA141
13:30-15:00Rkif (wyk)dr Agnieszka KosA141
15:15-16:45Ae (wyk)mgr Zbigniew WróblewskiC113
17:00-18:30Ae (wyk)mgr Zbigniew WróblewskiC113
18:45-20:15---
Wtorek 2019-10-29
s2JMP1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Pc-coipr (wt)mgr Andrzej MarekA13
17:00-18:30Apg (wyk)dr Jakub RzucidłoA12
18:45-20:15Pokik (wyk)dr Jakub RzucidłoA12
Środa 2019-10-30
s2JMP1
08:15-09:45Jo (lab)Legenda1Różne
10:00-11:30Pa (wt)mgr Aldona SondejA243
11:45-13:15Pc-coipr (wyk)mgr Andrzej MarekA142
13:30-15:00Pc-coipr (wyk)mgr Andrzej MarekA142
15:15-16:45Apg (wt)mgr Zbigniew WróblewskiC19
17:00-18:30Apg (wt)mgr Zbigniew WróblewskiC19
18:45-20:15---
Poniedziałek 2019-11-04
s2JMP1
08:15-09:45Jo (lab)mgr Magdalena SzylarA32
10:00-11:30Wf (ćw)dr Andrzej WnukInneSiłownia
11:45-13:15Rkif (wyk)dr Agnieszka KosA36
13:30-15:00Rkif (wyk)dr Agnieszka KosA36
15:15-16:45Pa (wyk)dr Rafał KubikA13
17:00-18:30Pa (wyk)dr Rafał KubikA13
18:45-20:15Apg (wt)mgr Zbigniew WróblewskiC221
Wtorek 2019-11-05
s2JMP1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Pc-coipr (wt)mgr Andrzej MarekA141
17:00-18:30Pokik (wyk)dr Jakub RzucidłoA32
18:45-20:15Apg (wyk)dr Jakub RzucidłoA32
Środa 2019-11-06
s2JMP1
08:15-09:45Jo (lab)Legenda1Różne
10:00-11:30Pc-coipr (wyk)mgr Andrzej MarekA16
11:45-13:15Pc-coipr (wyk)mgr Andrzej MarekA16
13:30-15:00Ae (wyk)mgr Zbigniew WróblewskiC14
15:15-16:45Ae (wyk)mgr Zbigniew WróblewskiC14
17:00-18:30Pa (wt)mgr Aldona SondejA243
18:45-20:15Jo (lab)mgr Dorota Góra-PachońA13
Wtorek 2019-11-12
s2JMP1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00Apg (wt)mgr Zbigniew WróblewskiC221
15:15-16:45Pc-coipr (wt)mgr Andrzej MarekA32
17:00-18:30Pokik (wyk)dr Jakub RzucidłoA12
18:45-20:15Apg (wyk)dr Jakub RzucidłoA12
Środa 2019-11-13
s2JMP1
08:15-09:45Jo (lab)Legenda1Różne
10:00-11:30Pa (wt)mgr Aldona SondejA243
11:45-13:15Pc-coipr (wyk)mgr Andrzej MarekC125
13:30-15:00Pc-coipr (wyk)mgr Andrzej MarekC125
15:15-16:45Ae (wyk)mgr Zbigniew WróblewskiA32
17:00-18:30Ae (wyk)mgr Zbigniew WróblewskiA32
18:45-20:15---
Poniedziałek 2019-11-18
s2JMP1
08:15-09:45Pa (wyk)dr Rafał KubikA16
10:00-11:30Pa (wyk)dr Rafał KubikA16
11:45-13:15Rkif (wyk)dr Agnieszka KosA36
13:30-15:00Rkif (wyk)dr Agnieszka KosA36
15:15-16:45---
17:00-18:30Ae (wyk)mgr Zbigniew WróblewskiA32
18:45-20:15Apg (wyk)dr Jakub RzucidłoA12
Wtorek 2019-11-19
s2JMP1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00Wf (ćw)dr Andrzej WnukInneSiłownia
15:15-16:45Pc-coipr (wt)mgr Andrzej MarekA13
17:00-18:30Pokik (wyk)dr Jakub RzucidłoA12
18:45-20:15Apg (wyk)dr Jakub RzucidłoA12
Środa 2019-11-20
s2JMP1
08:15-09:45Jo (lab)Legenda1Różne
10:00-11:30Pc-coipr (wyk)mgr Andrzej MarekA16
11:45-13:15Pc-coipr (wyk)mgr Andrzej MarekA16
13:30-15:00Ae (wyk)mgr Zbigniew WróblewskiC111
15:15-16:45Ae (wyk)mgr Zbigniew WróblewskiC111
17:00-18:30Pa (wt)mgr Aldona SondejA243
18:45-20:15---
Poniedziałek 2019-11-25
s2JMP1
08:15-09:45Pa (wyk)dr Rafał KubikA16
10:00-11:30Pa (wyk)dr Rafał KubikA16
11:45-13:15Rkif (wyk)dr Agnieszka KosA36
13:30-15:00Jo (lab)mgr Magdalena SzylarA32
15:15-16:45Jo (lab)mgr Dorota Góra-PachońC19
17:00-18:30Ae (wyk)mgr Zbigniew WróblewskiC113
18:45-20:15Pokik (wyk)dr Jakub RzucidłoA12
Wtorek 2019-11-26
s2JMP1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Pc-coipr (wt)mgr Andrzej MarekA13
17:00-18:30Pokik (wyk)dr Jakub RzucidłoA12
18:45-20:15Apg (wyk)dr Jakub RzucidłoA12
Środa 2019-11-27
s2JMP1
08:15-09:45Jo (lab)Legenda1Różne
10:00-11:30Wf (ćw)dr Andrzej WnukInneSiłownia
11:45-13:15Pa (wt)mgr Aldona SondejA243
13:30-15:00Pc-coipr (wyk)mgr Andrzej MarekA16
15:15-16:45Pc-coipr (wyk)mgr Andrzej MarekA16
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2019-12-02
s2JMP1
08:15-09:45Pa (wyk)dr Rafał KubikA36
10:00-11:30Pa (wyk)dr Rafał KubikA36
11:45-13:15Rkif (wyk)dr Agnieszka KosA36
13:30-15:00Rkif (wyk)dr Agnieszka KosA36
15:15-16:45---
17:00-18:30Ae (wyk)mgr Zbigniew WróblewskiC113
18:45-20:15Pokik (wyk)dr Jakub RzucidłoA12
Wtorek 2019-12-03
s2JMP1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Pc-coipr (wt)mgr Andrzej MarekA12
17:00-18:30Apg (wyk)dr Jakub RzucidłoA12
18:45-20:15Pokik (wyk)dr Jakub RzucidłoA12
Środa 2019-12-04
s2JMP1
08:15-09:45Jo (lab)Legenda1Różne
10:00-11:30Pa (wt)mgr Aldona SondejA243
11:45-13:15Pc-coipr (wyk)mgr Andrzej MarekA13
13:30-15:00Pc-coipr (wyk)mgr Andrzej MarekA13
15:15-16:45Apg (wt)mgr Zbigniew WróblewskiC111
17:00-18:30Apg (wt)mgr Zbigniew WróblewskiC111
18:45-20:15---
Poniedziałek 2019-12-09
s2JMP1
08:15-09:45Jo (lab)mgr Magdalena SzylarA32
10:00-11:30Pa (wyk)dr Rafał KubikA36
11:45-13:15Pa (wyk)dr Rafał KubikA36
13:30-15:00---
15:15-16:45Pc-coipr (wyk)mgr Andrzej MarekC113
17:00-18:30Ae (wyk)mgr Zbigniew WróblewskiC113
18:45-20:15Apg (wyk)dr Jakub RzucidłoA12
Wtorek 2019-12-10
s2JMP1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Apg (wt)mgr Zbigniew WróblewskiA31
17:00-18:30Apg (wyk)dr Jakub RzucidłoA12
18:45-20:15Pokik (wyk)dr Jakub RzucidłoA12
Środa 2019-12-11
s2JMP1
08:15-09:45Jo (lab)Legenda1Różne
10:00-11:30Pa (wt)mgr Aldona SondejA243
11:45-13:15Pc-coipr (wyk)mgr Andrzej MarekC110
13:30-15:00---
15:15-16:45Jo (lab)mgr Dorota Góra-PachońA32
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2019-12-16
s2JMP1
08:15-09:45Jo (lab)mgr Magdalena SzylarA32
10:00-11:30---
11:45-13:15Rkif (wyk)dr Agnieszka KosA36
13:30-15:00Rkif (wyk)dr Agnieszka KosA36
15:15-16:45Pa (wyk)dr Rafał KubikA32
17:00-18:30Pa (wyk)dr Rafał KubikA32
18:45-20:15Apg (wyk)dr Jakub RzucidłoA12
Wtorek 2019-12-17
s2JMP1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Apg (wt)mgr Zbigniew WróblewskiA12
17:00-18:30Apg (wyk)dr Jakub RzucidłoA12
18:45-20:15Pokik (wyk)dr Jakub RzucidłoA12
Środa 2019-12-18
s2JMP1
08:15-09:45Jo (lab)Legenda1Różne
10:00-11:30---
11:45-13:15Pa (wt)mgr Aldona SondejA243
13:30-15:00Pc-coipr (wyk)mgr Andrzej MarekA36
15:15-16:45Pc-coipr (wyk)mgr Andrzej MarekA36
17:00-18:30Jo (lab)mgr Dorota Góra-PachońA141
18:45-20:15---
Wtorek 2020-01-07
s2JMP1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Apg (wt)mgr Zbigniew WróblewskiA13
17:00-18:30Apg (wyk)dr Jakub RzucidłoA12
18:45-20:15Pokik (wyk)dr Jakub RzucidłoA12
Środa 2020-01-08
s2JMP1
08:15-09:45Jo (lab)Legenda1Różne
10:00-11:30Pa (wt)mgr Aldona SondejA243
11:45-13:15Pc-coipr (wyk)mgr Andrzej MarekC113
13:30-15:00Wf (ćw)dr Andrzej WnukInneSiłownia
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2020-01-13
s2JMP1
08:15-09:45Jo (lab)mgr Magdalena SzylarA32
10:00-11:30---
11:45-13:15Rkif (wyk)dr Agnieszka KosA36
13:30-15:00Pa (wyk)dr Rafał KubikA32
15:15-16:45Pa (wyk)dr Rafał KubikA32
17:00-18:30Jo (lab)mgr Dorota Góra-PachońA32
18:45-20:15Apg (wyk)dr Jakub RzucidłoA16
Wtorek 2020-01-14
s2JMP1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Apg (wt)mgr Zbigniew WróblewskiA13
17:00-18:30Apg (wyk)dr Jakub RzucidłoA12
18:45-20:15Pokik (wyk)dr Jakub RzucidłoA12
Środa 2020-01-15
s2JMP1
08:15-09:45Jo (lab)Legenda1Różne
10:00-11:30Pa (wt)mgr Aldona SondejA243
11:45-13:15Pc-coipr (wt)mgr Andrzej MarekA32
13:30-15:00---
15:15-16:45Pokik (wyk)dr Jakub RzucidłoA32
17:00-18:30Pokik (wyk)dr Jakub RzucidłoA32
18:45-20:15---
Poniedziałek 2020-01-20
s2JMP1
08:15-09:45Pa (wyk)dr Rafał KubikA36
10:00-11:30Pa (wyk)dr Rafał KubikA36
11:45-13:15Rkif (wyk)dr Agnieszka KosA36
13:30-15:00Rkif (wyk)dr Agnieszka KosA36
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2020-01-21
s2JMP1
08:15-09:45Pa (wyk)dr Rafał KubikA36
10:00-11:30---
11:45-13:15Apg (wt)mgr Zbigniew WróblewskiA15
13:30-15:00Pc-coipr (wt)mgr Andrzej MarekA141
15:15-16:45Pc-coipr (wt)mgr Andrzej MarekA141
17:00-18:30Apg (wyk)dr Jakub RzucidłoA12
18:45-20:15Pokik (wyk)dr Jakub RzucidłoA12
Środa 2020-01-22
s2JMP1
08:15-09:45Jo (lab)Legenda1Różne
10:00-11:30Wf (ćw)dr Andrzej WnukInneSiłownia
11:45-13:15Apg (wt)mgr Zbigniew WróblewskiC110
13:30-15:00Apg (wt)mgr Zbigniew WróblewskiC110
15:15-16:45Pa (wt)mgr Aldona SondejA243
17:00-18:30---
18:45-20:15---

SkrotNazwa
Pc-coiprPrawo cywilne - część ogólna i prawo rzeczowe
ApgAdministracyjne prawo gospodarcze
PokikPrawo ochrony konkurencji i konsumenta
JoJęzyk obcy
AeAdministracja elektroniczna
PaPrawo administracyjne
RkifRynki kapitałowe i finansowe
WfWychowanie fizyczne
Legenda1
PrzedmiotNauczycielSala
Jomgr Magdalena SzylarA12
Jomgr Dorota Góra-PachońA32