Specjalność: s2JMP



Komunikaty:

s2JMP1
Poniedziałek 2023-02-13
s2JMP1
08:15-09:45Pa (wyk) dr Rafał KubikOnline_01
10:00-11:30Pa (wyk) dr Rafał KubikOnline_01
11:45-13:15- --
13:30-15:00- --
15:15-16:45- --
17:00-18:30- --
18:45-20:15- --
Wtorek 2023-02-14
s2JMP1
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15Jo (lek) mgr Agnieszka BezdzieckaA15
13:30-15:00Jo (lek) mgr Agnieszka BezdzieckaA15
15:15-16:45Pc-zips (wyk) mgr Andrzej MarekA245
17:00-18:30Pc-zips (wyk) mgr Andrzej MarekA245
18:45-20:15Pp (wyk) mgr Andrzej MarekA245
Czwartek 2023-02-16
s2JMP1
08:15-09:45- --
10:00-11:30Pk (wyk) dr Paweł KobesA14
11:45-13:15Pk (wyk) dr Paweł KobesA14
13:30-15:00Owi (wyk) dr Marcin SiejaC224
15:15-16:45Poś (wyk) mgr Zbigniew WróblewskiA245
17:00-18:30Pa (wt) mgr Zbigniew WróblewskiA16
18:45-20:15- --
Piątek 2023-02-17
s2JMP1
08:15-09:45Pp (wyk) mgr Andrzej MarekOnline_04
10:00-11:30Pp (wyk) mgr Andrzej MarekOnline_04
11:45-13:15- --
13:30-15:00- --
15:15-16:45- --
17:00-18:30- --
18:45-20:15- --
Poniedziałek 2023-02-20
s2JMP1
08:15-09:45Pa (wyk) dr Rafał KubikOnline_01
10:00-11:30Pa (wyk) dr Rafał KubikOnline_01
11:45-13:15- --
13:30-15:00- --
15:15-16:45- --
17:00-18:30- --
18:45-20:15- --
Wtorek 2023-02-21
s2JMP1
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00Jo (lek) mgr Agnieszka BezdzieckaC322
15:15-16:45Pc-zips (wt) mgr Andrzej MarekA13
17:00-18:30Pp (wt) mgr Andrzej MarekA13
18:45-20:15Pa (wt) mgr Zbigniew WróblewskiA13
Środa 2023-02-22
s2JMP1
08:15-09:45Pk (wyk) dr Paweł KobesOnline_03
10:00-11:30Pk (wyk) dr Paweł KobesOnline_03
11:45-13:15- --
13:30-15:00- --
15:15-16:45- --
17:00-18:30- --
18:45-20:15- --
Piątek 2023-02-24
s2JMP1
08:15-09:45Pc-zips (wyk) mgr Andrzej MarekOnline_04
10:00-11:30Pc-zips (wyk) mgr Andrzej MarekOnline_04
11:45-13:15Pp (wyk) mgr Andrzej MarekOnline_04
13:30-15:00Owi (wyk) dr Marcin SiejaOnline_01
15:15-16:45Poś (wyk) mgr Zbigniew WróblewskiOnline_04
17:00-18:30Poś (wyk) mgr Zbigniew WróblewskiOnline_04
18:45-20:15- --
Poniedziałek 2023-02-27
s2JMP1
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15Pa (wyk) dr Rafał KubikOnline_03
13:30-15:00Pa (wyk) dr Rafał KubikOnline_03
15:15-16:45Poś (wyk) mgr Zbigniew WróblewskiOnline_08
17:00-18:30Poś (wyk) mgr Zbigniew WróblewskiOnline_08
18:45-20:15- --
Wtorek 2023-02-28
s2JMP1
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00Jo (lek) mgr Agnieszka BezdzieckaA217
15:15-16:45Pc-zips (wt) mgr Andrzej MarekA16
17:00-18:30Pc-zips (wt) mgr Andrzej MarekA16
18:45-20:15- --
Środa 2023-03-01
s2JMP1
08:15-09:45- --
10:00-11:30Pk (wyk) dr Paweł KobesOnline_05
11:45-13:15Pk (wyk) dr Paweł KobesOnline_05
13:30-15:00- --
15:15-16:45- --
17:00-18:30- --
18:45-20:15- --
Piątek 2023-03-03
s2JMP1
08:15-09:45Pc-zips (wyk) mgr Andrzej MarekOnline_04
10:00-11:30Pc-zips (wyk) mgr Andrzej MarekOnline_04
11:45-13:15Pc-zips (wyk) mgr Andrzej MarekOnline_04
13:30-15:00Owi (wyk) dr Marcin SiejaOnline_01
15:15-16:45Owi (wyk) dr Marcin SiejaOnline_01
17:00-18:30- --
18:45-20:15- --
Poniedziałek 2023-03-06
s2JMP1
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15Pa (wyk) dr Rafał KubikOnline_03
13:30-15:00Pa (wyk) dr Rafał KubikOnline_03
15:15-16:45Poś (wyk) mgr Zbigniew WróblewskiOnline_101
17:00-18:30Poś (wyk) mgr Zbigniew WróblewskiOnline_101
18:45-20:15- --
Wtorek 2023-03-07
s2JMP1
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00Jo (lek) mgr Agnieszka BezdzieckaA32
15:15-16:45Pc-zips (wt) mgr Andrzej MarekA16
17:00-18:30Pp (wt) mgr Andrzej MarekA16
18:45-20:15- --
Środa 2023-03-08
s2JMP1
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15Pk (wt) dr Paweł KobesA13
13:30-15:00Pk (wt) dr Paweł KobesA13
15:15-16:45Pa (wt) mgr Zbigniew WróblewskiA13
17:00-18:30Pa (wt) mgr Zbigniew WróblewskiA13
18:45-20:15- --
Piątek 2023-03-10
s2JMP1
08:15-09:45- --
10:00-11:30Pc-zips (wyk) mgr Andrzej MarekOnline_04
11:45-13:15Pc-zips (wyk) mgr Andrzej MarekOnline_04
13:30-15:00Owi (wyk) dr Marcin SiejaOnline_01
15:15-16:45- --
17:00-18:30- --
18:45-20:15- --
Poniedziałek 2023-03-13
s2JMP1
08:15-09:45Pa (wyk) dr Rafał KubikOnline_01
10:00-11:30Pa (wyk) dr Rafał KubikOnline_01
11:45-13:15- --
13:30-15:00- --
15:15-16:45- --
17:00-18:30- --
18:45-20:15- --
Wtorek 2023-03-14
s2JMP1
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15Pp (wyk) mgr Andrzej MarekOnline_01
13:30-15:00Pc-zips (wyk) mgr Andrzej MarekOnline_01
15:15-16:45Poś (wyk) mgr Zbigniew WróblewskiOnline_03
17:00-18:30Poś (wyk) mgr Zbigniew WróblewskiOnline_03
18:45-20:15- --
Środa 2023-03-15
s2JMP1
08:15-09:45Owi (wyk) dr Marcin SiejaOnline_04
10:00-11:30Pk (wyk) dr Paweł KobesOnline_05
11:45-13:15Pk (wyk) dr Paweł KobesOnline_05
13:30-15:00- --
15:15-16:45- --
17:00-18:30- --
18:45-20:15- --
Piątek 2023-03-17
s2JMP1
08:15-09:45- --
10:00-11:30Pc-zips (wt) mgr Andrzej MarekA16
11:45-13:15Pc-zips (wt) mgr Andrzej MarekA16
13:30-15:00Jo (lek) mgr Agnieszka BezdzieckaA31
15:15-16:45- --
17:00-18:30- --
18:45-20:15- --
Poniedziałek 2023-03-20
s2JMP1
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15Pa (wyk) dr Rafał KubikOnline_02
13:30-15:00Pa (wyk) dr Rafał KubikOnline_02
15:15-16:45Poś (wyk) mgr Zbigniew WróblewskiOnline_101
17:00-18:30Poś (wyk) mgr Zbigniew WróblewskiOnline_101
18:45-20:15- --
Wtorek 2023-03-21
s2JMP1
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00Jo (lek) mgr Agnieszka BezdzieckaA217
15:15-16:45Pc-zips (wt) mgr Andrzej MarekA13
17:00-18:30Pp (wt) mgr Andrzej MarekA13
18:45-20:15- --
Środa 2023-03-22
s2JMP1
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15Pk (wyk) dr Paweł KobesA245
13:30-15:00Pk (wt) dr Paweł KobesA13
15:15-16:45Pk (wt) dr Paweł KobesA13
17:00-18:30Pa (wt) mgr Zbigniew WróblewskiA13
18:45-20:15- --
Piątek 2023-03-24
s2JMP1
08:15-09:45Pc-zips (wyk) mgr Andrzej MarekOnline_04
10:00-11:30Pc-zips (wyk) mgr Andrzej MarekOnline_04
11:45-13:15Pp (wyk) mgr Andrzej MarekOnline_04
13:30-15:00Owi (wyk) dr Marcin SiejaOnline_01
15:15-16:45- --
17:00-18:30- --
18:45-20:15- --
Poniedziałek 2023-03-27
s2JMP1
08:15-09:45Pa (wyk) dr Rafał KubikOnline_02
10:00-11:30Pa (wyk) dr Rafał KubikOnline_02
11:45-13:15- --
13:30-15:00- --
15:15-16:45- --
17:00-18:30- --
18:45-20:15- --
Wtorek 2023-03-28
s2JMP1
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15Pp (wt) mgr Andrzej MarekA13
13:30-15:00Pc-zips (wt) mgr Andrzej MarekA13
15:15-16:45Jo (lek) mgr Agnieszka BezdzieckaA217
17:00-18:30Pa (wt) mgr Zbigniew WróblewskiA16
18:45-20:15- --
Środa 2023-03-29
s2JMP1
08:15-09:45- --
10:00-11:30Pk (wyk) dr Paweł KobesOnline_05
11:45-13:15Pk (wyk) dr Paweł KobesOnline_05
13:30-15:00- --
15:15-16:45- --
17:00-18:30- --
18:45-20:15- --
Piątek 2023-03-31
s2JMP1
08:15-09:45- --
10:00-11:30Pc-zips (wyk) mgr Andrzej MarekOnline_04
11:45-13:15Pc-zips (wyk) mgr Andrzej MarekOnline_04
13:30-15:00Owi (wyk) dr Marcin SiejaOnline_01
15:15-16:45Poś (wyk) mgr Zbigniew WróblewskiOnline_10
17:00-18:30Poś (wyk) mgr Zbigniew WróblewskiOnline_10
18:45-20:15- --
Poniedziałek 2023-04-03
s2JMP1
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15Pa (wyk) dr Rafał KubikOnline_02
13:30-15:00Pa (wyk) dr Rafał KubikOnline_02
15:15-16:45Poś (wyk) mgr Zbigniew WróblewskiOnline_101
17:00-18:30Poś (wyk) mgr Zbigniew WróblewskiOnline_101
18:45-20:15- --
Wtorek 2023-04-04
s2JMP1
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00Jo (lek) mgr Agnieszka BezdzieckaA15
15:15-16:45Pc-zips (wt) mgr Andrzej MarekA12
17:00-18:30Pp (wt) mgr Andrzej MarekA12
18:45-20:15- --
Środa 2023-04-05
s2JMP1
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15Pk (wt) dr Paweł KobesA13
13:30-15:00Pk (wt) dr Paweł KobesA13
15:15-16:45Pk (wyk) dr Paweł KobesA245
17:00-18:30Pa (wt) mgr Zbigniew WróblewskiA16
18:45-20:15- --
Wtorek 2023-04-11
s2JMP1
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15Pp (wt) mgr Andrzej MarekA12
13:30-15:00Pc-zips (wt) mgr Andrzej MarekA12
15:15-16:45Jo (lek) mgr Agnieszka BezdzieckaC203
17:00-18:30Pa (wt) mgr Zbigniew WróblewskiA16
18:45-20:15Pa (wt) mgr Zbigniew WróblewskiA16
Środa 2023-04-12
s2JMP1
08:15-09:45Owi (wyk) dr Marcin SiejaOnline_01
10:00-11:30Owi (wyk) dr Marcin SiejaOnline_05
11:45-13:15Pk (wyk) dr Paweł KobesOnline_05
13:30-15:00Pk (wyk) dr Paweł KobesOnline_05
15:15-16:45- --
17:00-18:30- --
18:45-20:15- --
Piątek 2023-04-14
s2JMP1
08:15-09:45Pc-zips (wyk) mgr Andrzej MarekOnline_04
10:00-11:30Pc-zips (wyk) mgr Andrzej MarekOnline_04
11:45-13:15Pp (wyk) mgr Andrzej MarekOnline_04
13:30-15:00Pa (wyk) dr Rafał KubikOnline_05
15:15-16:45- --
17:00-18:30- --
18:45-20:15- --
Poniedziałek 2023-04-17
s2JMP1
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15Pa (wyk) dr Rafał KubikOnline_02
13:30-15:00Pa (wyk) dr Rafał KubikOnline_02
15:15-16:45Poś (wyk) mgr Zbigniew WróblewskiOnline_101
17:00-18:30Poś (wyk) mgr Zbigniew WróblewskiOnline_101
18:45-20:15- --
Wtorek 2023-04-18
s2JMP1
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00Jo (lek) mgr Agnieszka BezdzieckaA15
15:15-16:45Pc-zips (wt) mgr Andrzej MarekA12
17:00-18:30Pp (wt) mgr Andrzej MarekA12
18:45-20:15Pc-zips (wyk) mgr Andrzej MarekA212
Środa 2023-04-19
s2JMP1
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15Pk (wt) dr Paweł KobesA245
13:30-15:00Pk (wt) dr Paweł KobesA245
15:15-16:45Pa (wt) mgr Zbigniew WróblewskiA16
17:00-18:30Pa (wt) mgr Zbigniew WróblewskiA16
18:45-20:15- --
Czwartek 2023-04-20
s2JMP1
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00Pk (wyk) dr Paweł KobesOnline_02
15:15-16:45Pk (wyk) dr Paweł KobesOnline_02
17:00-18:30- --
18:45-20:15- --
Piątek 2023-04-21
s2JMP1
08:15-09:45Pc-zips (wyk) mgr Andrzej MarekOnline_04
10:00-11:30Pc-zips (wyk) mgr Andrzej MarekOnline_04
11:45-13:15Pp (wyk) mgr Andrzej MarekOnline_04
13:30-15:00Owi (wyk) dr Marcin SiejaOnline_02
15:15-16:45Pa (wyk) dr Rafał KubikOnline_05
17:00-18:30- --
18:45-20:15- --
Poniedziałek 2023-04-24
s2JMP1
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15Jo (lek) mgr Agnieszka BezdzieckaA141
13:30-15:00Pc-zips (wt) mgr Andrzej MarekA16
15:15-16:45Pp (wt) mgr Andrzej MarekA16
17:00-18:30Pa (wt) mgr Zbigniew WróblewskiA16
18:45-20:15Pa (wt) mgr Zbigniew WróblewskiA16
Środa 2023-04-26
s2JMP1
08:15-09:45- --
10:00-11:30Owi (wyk) dr Marcin SiejaOnline_02
11:45-13:15Pk (wyk) dr Paweł KobesOnline_05
13:30-15:00Pk (wyk) dr Paweł KobesOnline_06
15:15-16:45Poś (wyk) mgr Zbigniew WróblewskiOnline_104
17:00-18:30Poś (wyk) mgr Zbigniew WróblewskiOnline_104
18:45-20:15- --
Piątek 2023-04-28
s2JMP1
08:15-09:45Pc-zips (wyk) mgr Andrzej MarekOnline_04
10:00-11:30Pc-zips (wyk) mgr Andrzej MarekOnline_04
11:45-13:15Pp (wyk) mgr Andrzej MarekOnline_04
13:30-15:00- --
15:15-16:45Pa (wyk) dr Rafał KubikOnline_01
17:00-18:30Pa (wyk) dr Rafał KubikOnline_01
18:45-20:15- --
Czwartek 2023-05-04
s2JMP1
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00Pk (wt) dr Paweł KobesA13
15:15-16:45Pk (wt) dr Paweł KobesA13
17:00-18:30Pk (wyk) dr Paweł KobesA36
18:45-20:15- --
Piątek 2023-05-05
s2JMP1
08:15-09:45Pc-zips (wyk) mgr Andrzej MarekA245
10:00-11:30Pc-zips (wyk) mgr Andrzej MarekA245
11:45-13:15Jo (lek) mgr Agnieszka BezdzieckaA13
13:30-15:00Pp (wyk) mgr Andrzej MarekA245
15:15-16:45- --
17:00-18:30- --
18:45-20:15- --
Poniedziałek 2023-05-08
s2JMP1
08:15-09:45- --
10:00-11:30Pa (wyk) dr Rafał KubikOnline_02
11:45-13:15Pa (wyk) dr Rafał KubikOnline_02
13:30-15:00- --
15:15-16:45- --
17:00-18:30- --
18:45-20:15- --
Wtorek 2023-05-09
s2JMP1
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15Pp (wyk) mgr Andrzej MarekOnline_01
13:30-15:00Pp (wyk) mgr Andrzej MarekOnline_01
15:15-16:45Pc-zips (wyk) mgr Andrzej MarekOnline_07
17:00-18:30- --
18:45-20:15- --
Środa 2023-05-10
s2JMP1
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15Jo (lek) mgr Agnieszka BezdzieckaA13
13:30-15:00- --
15:15-16:45- --
17:00-18:30- --
18:45-20:15- --
Czwartek 2023-05-11
s2JMP1
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15Owi (wyk) dr Marcin SiejaA212
13:30-15:00Pk (wt) dr Paweł KobesA16
15:15-16:45Pk (wyk) dr Paweł KobesA36
17:00-18:30Poś (wyk) mgr Zbigniew WróblewskiA36
18:45-20:15- --
Piątek 2023-05-12
s2JMP1
08:15-09:45- --
10:00-11:30Pc-zips (wyk) mgr Andrzej MarekA245
11:45-13:15Pp (wyk) mgr Andrzej MarekA245
13:30-15:00Pc-zips (wt) mgr Andrzej MarekA16
15:15-16:45- --
17:00-18:30- --
18:45-20:15- --
Poniedziałek 2023-05-15
s2JMP1
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15Jo (lek) mgr Agnieszka BezdzieckaC125
13:30-15:00- --
15:15-16:45- --
17:00-18:30- --
18:45-20:15- --
Wtorek 2023-05-16
s2JMP1
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15Pc-zips (wt) mgr Andrzej MarekA12
13:30-15:00Pc-zips (wt) mgr Andrzej MarekA12
15:15-16:45Pk (wt) dr Paweł KobesA13
17:00-18:30Pk (wt) dr Paweł KobesA13
18:45-20:15- --
Środa 2023-05-17
s2JMP1
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00- --
15:15-16:45Pa (wyk) dr Rafał KubikOnline_02
17:00-18:30- --
18:45-20:15- --

SkrotNazwa
PaPostępowanie administracyjne
JoJęzyk obcy
Pc-zipsPrawo cywilne - zobowiązania i prawo spadkowe
PpPrawo pracy
PkPrawo karne
OwiOchrona własności intelektualnej
PośPrawo ochrony środowiska

Legenda:



Informacja 1h [x/-] lub 1h [-/x] oznacza, że zajęcią trwają w tym bloku 45 minut i zaplanowane są odpowiednio w pierwszej lub drugiej jego połowie.