Specjalność: s2MAP



Komunikaty:

s2MAP1
Poniedziałek 2020-02-17
s2MAP1
08:15-09:45Ljo (lab)mgr Mirosław KarykowskiA12
10:00-11:30Pp (wt)mgr Andrzej MarekA15
11:45-13:15---
13:30-15:00Sd (sem)Legenda1Różne
15:15-16:45Jo (lab)Legenda2Różne
17:00-18:30Min (wyk)dr Wacław SzetelnickiA36
18:45-20:15---
Wtorek 2020-02-18
s2MAP1
08:15-09:45Jo (lab)mgr Mirosław KarykowskiA12
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2020-02-20
s2MAP1
08:15-09:45Ppkipw (wyk)dr Izabela Bernatek-ZagułaA36
10:00-11:30Ewa (wt)dr Helena BabiuchA15
11:45-13:15Pzs (wyk)dr Marcin SiejaA36
13:30-15:00---
15:15-16:45Zbwap (wyk)dr Wojciech MuchaA36
17:00-18:30Zbwap (wyk)dr Wojciech MuchaA36
18:45-20:15---
Poniedziałek 2020-02-24
s2MAP1
08:15-09:45Ljo (lab)mgr Mirosław KarykowskiA12
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00Sd (sem)Legenda1Różne
15:15-16:45Jo (lab)Legenda2Różne
17:00-18:30Zbwap (wyk)dr Wojciech MuchaA36
18:45-20:15Min (wyk)dr Wacław SzetelnickiA14
Wtorek 2020-02-25
s2MAP1
08:15-09:45Jo (lab)mgr Mirosław KarykowskiA12
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2020-02-27
s2MAP1
08:15-09:45---
10:00-11:30Pzs (wyk)dr Marcin SiejaA36
11:45-13:15Pzs (wyk)dr Marcin SiejaA36
13:30-15:00---
15:15-16:45Zbwap (wyk)dr Wojciech MuchaA14
17:00-18:30Ppkipw (wt)dr Wojciech KasprzykA13
18:45-20:15Ppkipw (wt)dr Wojciech KasprzykA13
Poniedziałek 2020-03-02
s2MAP1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00Sd (sem)Legenda1Różne
15:15-16:45Jo (lab)Legenda2Różne
17:00-18:30Min (wyk)dr Wacław SzetelnickiA36
18:45-20:15Min (wyk)dr Wacław SzetelnickiA36
Wtorek 2020-03-03
s2MAP1
08:15-09:45Jo (lab)mgr Mirosław KarykowskiA12
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00Pp (wt)mgr Andrzej MarekA15
15:15-16:45Pp (wt)mgr Andrzej MarekA15
17:00-18:30Zbwap (wt)dr Wojciech MuchaA13
18:45-20:15Zbwap (wt)dr Wojciech MuchaA13
Środa 2020-03-04
s2MAP1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00Ppkipw (wyk)dr Izabela Bernatek-ZagułaC113
15:15-16:45---
17:00-18:30Min (wt)dr Wacław SzetelnickiA12
18:45-20:15Min (wt)dr Wacław SzetelnickiA12
Czwartek 2020-03-05
s2MAP1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Pzs (wyk)dr Marcin SiejaA36
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2020-03-09
s2MAP1
08:15-09:45Pzs (wt)mgr Andrzej MarekA31
10:00-11:30Pzs (wt)mgr Andrzej MarekA2
11:45-13:15---
13:30-15:00Sd (sem)Legenda1Różne
15:15-16:45Jo (lab)Legenda2Różne
17:00-18:30Zbwap (wt)dr Wojciech MuchaA12
18:45-20:15Min (wyk)dr Wacław SzetelnickiA36
Wtorek 2020-03-10
s2MAP1
08:15-09:45Jo (lab)mgr Mirosław KarykowskiA12
10:00-11:30Ewa (wt)dr Helena BabiuchA217
11:45-13:15Ewa (wt)dr Helena BabiuchA217
13:30-15:00Pp (wyk)mgr Andrzej MarekA15
15:15-16:45Pp (wyk)mgr Andrzej MarekA15
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2020-03-11
s2MAP1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Ewa (wt)dr Helena BabiuchA13
13:30-15:00Ppkipw (wyk)dr Izabela Bernatek-ZagułaC113
15:15-16:45Min (wt)dr Wacław SzetelnickiA13
17:00-18:30Min (wt)dr Wacław SzetelnickiA13
18:45-20:15---
Wtorek 2020-04-14
s2MAP1
08:15-09:45Jo (lab)mgr Mirosław KarykowskiA12
10:00-11:30---
11:45-13:15Pp (wyk)mgr Andrzej MarekA16
13:30-15:00Pp (wyk)mgr Andrzej MarekA16
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2020-04-15
s2MAP1
08:15-09:45Ewa (wyk)dr Helena BabiuchA14
10:00-11:30Ewa (wyk)dr Helena BabiuchA14
11:45-13:15Ppkipw (wyk)dr Izabela Bernatek-ZagułaA36
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2020-04-16
s2MAP1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Ppkipw (wyk)dr Izabela Bernatek-ZagułaA36
13:30-15:00Ppkipw (wt)dr Wojciech KasprzykA15
15:15-16:45---
17:00-18:30Zbwap (wt)dr Wojciech MuchaA13
18:45-20:15Zbwap (wyk)dr Wojciech MuchaA13
Poniedziałek 2020-04-20
s2MAP1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Ewa (wyk)dr Helena BabiuchC113
13:30-15:00Sd (sem)Legenda1Różne
15:15-16:45Jo (lab)Legenda2Różne
17:00-18:30Jo (lab)Legenda2Różne
18:45-20:15---
Wtorek 2020-04-21
s2MAP1
08:15-09:45Jo (lab)mgr Mirosław KarykowskiA12
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00Pp (wyk)mgr Andrzej MarekA16
15:15-16:45Pp (wyk)mgr Andrzej MarekA16
17:00-18:30Ppkipw (wt)dr Wojciech KasprzykA31
18:45-20:15---
Środa 2020-04-22
s2MAP1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00Ppkipw (wyk)dr Izabela Bernatek-ZagułaA36
15:15-16:45Zbwap (wyk)dr Wojciech MuchaA16
17:00-18:30Zbwap (wyk)dr Wojciech MuchaA16
18:45-20:15---
Czwartek 2020-04-23
s2MAP1
08:15-09:45Ppkipw (wyk)dr Izabela Bernatek-ZagułaA36
10:00-11:30Ppkipw (wt)dr Wojciech KasprzykA12
11:45-13:15Ppkipw (wt)dr Wojciech KasprzykA314
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2020-04-27
s2MAP1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00Sd (sem)Legenda3Różne
15:15-16:45Jo (lab)Legenda2Różne
17:00-18:30Zbwap (wyk)dr Wojciech MuchaA141
18:45-20:15Zbwap (wyk)dr Wojciech MuchaA141
Wtorek 2020-04-28
s2MAP1
08:15-09:45Ljo (lab)mgr Mirosław KarykowskiA12
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2020-04-29
s2MAP1
08:15-09:45Ewa (wyk)dr Helena BabiuchA36
10:00-11:30Ewa (wyk)dr Helena BabiuchA36
11:45-13:15---
13:30-15:00Ppkipw (wt)dr Wojciech KasprzykA142
15:15-16:45Pp (wyk)mgr Andrzej MarekA212
17:00-18:30Pp (wyk)mgr Andrzej MarekA212
18:45-20:15---
Poniedziałek 2020-05-04
s2MAP1
08:15-09:45---
10:00-11:30Pzs (wt)mgr Andrzej MarekA142
11:45-13:15Ewa (wyk)dr Helena BabiuchA16
13:30-15:00Sd (sem)Legenda1Różne
15:15-16:45Jo (lab)Legenda2Różne
17:00-18:30Zbwap (wt)dr Wojciech MuchaA141
18:45-20:15Zbwap (wyk)dr Wojciech MuchaA141
Wtorek 2020-05-05
s2MAP1
08:15-09:45Ljo (lab)mgr Mirosław KarykowskiA12
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00Pp (wyk)mgr Andrzej MarekC212
15:15-16:45Pp (wyk)mgr Andrzej MarekC212
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2020-05-06
s2MAP1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Pzs (wt)mgr Andrzej MarekA16
17:00-18:30Zbwap (wyk)dr Wojciech MuchaA12
18:45-20:15Ppkipw (wyk)dr Izabela Bernatek-ZagułaA14
Czwartek 2020-05-07
s2MAP1
08:15-09:45Wf (ćw)mgr Łukasz StawarzA33
10:00-11:30Wf (ćw)mgr Łukasz StawarzA33
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2020-05-11
s2MAP1
08:15-09:45Pzs (wt)mgr Andrzej MarekA32
10:00-11:30---
11:45-13:15Ewa (wyk)dr Helena BabiuchC113
13:30-15:00Sd (sem)Legenda4Różne
15:15-16:45Jo (lab)Legenda2Różne
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2020-05-12
s2MAP1
08:15-09:45Ljo (lab)mgr Mirosław KarykowskiA12
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2020-05-13
s2MAP1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Pp (wt)mgr Andrzej MarekA217
17:00-18:30Pp (wt)mgr Andrzej MarekA217
18:45-20:15Ppkipw (wyk)dr Izabela Bernatek-ZagułaA14
Czwartek 2020-05-14
s2MAP1
08:15-09:45Ewa (wt)dr Helena BabiuchA141
10:00-11:30Ewa (wt)dr Helena BabiuchA141
11:45-13:15Pzs (wyk)dr Marcin SiejaA144
13:30-15:00Pzs (wyk)dr Marcin SiejaA144
15:15-16:45---
17:00-18:30Zbwap (wyk)dr Wojciech MuchaA141
18:45-20:15Zbwap (wyk)dr Wojciech MuchaA141
Poniedziałek 2020-05-18
s2MAP1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Sd (sem)Legenda5Różne
13:30-15:00Sd (sem)Legenda5Różne
15:15-16:45Jo (lab)Legenda2Różne
17:00-18:30Zbwap (wyk)dr Wojciech MuchaA14
18:45-20:15Zbwap (wt)dr Wojciech MuchaA141
Wtorek 2020-05-19
s2MAP1
08:15-09:45Ljo (lab)mgr Mirosław KarykowskiA12
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00Pp (wt)mgr Andrzej MarekA15
15:15-16:45Pp (wt)mgr Andrzej MarekA15
17:00-18:30Min (wt)dr Wacław SzetelnickiA13
18:45-20:15Min (wt)dr Wacław SzetelnickiA13
Czwartek 2020-05-21
s2MAP1
08:15-09:45---
10:00-11:30Pzs (wyk)dr Marcin SiejaA36
11:45-13:15Pzs (wyk)dr Marcin SiejaA36
13:30-15:00Wf (ćw)mgr Łukasz StawarzA33
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2020-05-25
s2MAP1
08:15-09:45---
10:00-11:30Ewa (wyk)dr Helena BabiuchC113
11:45-13:15---
13:30-15:00Sd (sem)Legenda5Różne
15:15-16:45Jo (lab)Legenda2Różne
17:00-18:30Jo (lab)Legenda2Różne
18:45-20:15---
Wtorek 2020-05-26
s2MAP1
08:15-09:45Ljo (lab)mgr Mirosław KarykowskiA12
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00Pp (wyk)mgr Andrzej MarekA12
15:15-16:45Pp (wyk)mgr Andrzej MarekA12
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2020-05-28
s2MAP1
08:15-09:45Pzs (wyk)dr Marcin SiejaA36
10:00-11:30Pzs (wyk)dr Marcin SiejaA36
11:45-13:15---
13:30-15:00Zbwap (wyk)dr Wojciech MuchaA32
15:15-16:45Zbwap (wt)dr Wojciech MuchaA32
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2020-06-01
s2MAP1
08:15-09:45---
10:00-11:30Pzs (wt)mgr Andrzej MarekA15
11:45-13:15Sd (sem)Legenda6Różne
13:30-15:00Sd (sem)Legenda6Różne
15:15-16:45Jo (lab)Legenda2Różne
17:00-18:30Jo (lab)Legenda2Różne
18:45-20:15Min (wyk)dr Wacław SzetelnickiA14
Wtorek 2020-06-02
s2MAP1
08:15-09:45Ljo (lab)mgr Mirosław KarykowskiA12
10:00-11:30Ppkipw (wyk)dr Izabela Bernatek-ZagułaA14
11:45-13:15---
13:30-15:00Pp (wyk)mgr Andrzej MarekA12
15:15-16:45Pp (wyk)mgr Andrzej MarekA12
17:00-18:30Min (wt)dr Wacław SzetelnickiA15
18:45-20:15Min (wt)dr Wacław SzetelnickiA15
Środa 2020-06-03
s2MAP1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Ewa (wyk)dr Helena BabiuchA144
13:30-15:00Ewa (wyk)dr Helena BabiuchA144
15:15-16:45---
17:00-18:30Ppkipw (wt)dr Wojciech KasprzykA12
18:45-20:15---
Czwartek 2020-06-04
s2MAP1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Pzs (wyk)dr Marcin SiejaA16
13:30-15:00Pzs (wyk)dr Marcin SiejaA16
15:15-16:45Wf (ćw)mgr Łukasz StawarzA33
17:00-18:30Wf (ćw)mgr Łukasz StawarzA33
18:45-20:15---
Poniedziałek 2020-06-08
s2MAP1
08:15-09:45Ewa (wyk)dr Helena BabiuchC113
10:00-11:30Ewa (wyk)dr Helena BabiuchC113
11:45-13:15Sd (sem)Legenda7Różne
13:30-15:00Sd (sem)Legenda7Różne
15:15-16:45Jo (lab)Legenda2Różne
17:00-18:30Min (wyk)dr Wacław SzetelnickiA14
18:45-20:15Min (wyk)dr Wacław SzetelnickiA14
Wtorek 2020-06-09
s2MAP1
08:15-09:45Ljo (lab)mgr Mirosław KarykowskiA12
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00Pp (wyk)mgr Andrzej MarekA12
15:15-16:45Pp (wt)mgr Andrzej MarekA12
17:00-18:30Zbwap (wt)dr Wojciech MuchaA12
18:45-20:15---

SkrotNazwa
LjoLektorat języka obcego
PpPrawo pracy
SdSeminarium dyplomowe
JoJęzyk obcy
MinMediacje i negocjacje
PpkipwPodstawy prawa karnego i prawa wykroczeń
EwaEtyka w administracji
PzsPrawo zabezpieczenia społecznego
ZbwapZarządzanie bezpieczeństwem w administracji publicznej
WfWychowanie fizyczne
Legenda1
PrzedmiotNauczycielSala
Sddr Karol RusinA16
Sddr Helena BabiuchC311
Legenda2
PrzedmiotNauczycielSala
Jomgr Dorota Góra-PachońA13
Jomgr Izabela SeleraA2
Legenda3
PrzedmiotNauczycielSala
Sddr Karol RusinA142
Sddr Helena BabiuchC311
Legenda4
PrzedmiotNauczycielSala
Sddr Karol RusinA13
Sddr Helena BabiuchA142
Legenda5
PrzedmiotNauczycielSala
Sddr Karol RusinA13
Sddr Helena BabiuchC311
Legenda6
PrzedmiotNauczycielSala
Sddr Karol RusinA13
Sddr Helena BabiuchA2
Legenda7
PrzedmiotNauczycielSala
Sddr Karol RusinA12
Sddr Helena BabiuchA2