Specjalność: s2MZP



Komunikaty:

s2MZP1u
Środa 2024-02-14
s2MZP1u
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00- --
15:15-16:45- --
17:00-18:30- --
18:45-20:15Afocp (wyk) dr Katarzyna LisowskaA16
Czwartek 2024-02-15
s2MZP1u
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00- --
15:15-16:45- --
17:00-18:30Pu (ćw) mgr Tomasz KwokaA16
18:45-20:15Pu (ćw) mgr Tomasz KwokaA16
Piątek 2024-02-16
s2MZP1u
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00- --
15:15-16:45Tcwpz (zp) mgr Ewa KarlińskaC110
17:00-18:30Tcwpz (zp) mgr Ewa KarlińskaC110
18:45-20:15Tcwpz (zp) mgr Ewa KarlińskaC110
Sobota 2024-02-17
s2MZP1u
08:15-09:45Psych (wyk) dr inż. Iwona Twarogowska-WielesikA16
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:45-15:15Jo (ćw) mgr Magdalena SzylarA16
15:30-17:00Jo (ćw) mgr Magdalena SzylarA16
17:15-18:45Afocp (zp) dr Katarzyna LisowskaA057 - Aerobik
19:00-20:30Afocp (zp) dr Katarzyna LisowskaA057 - Aerobik
Środa 2024-02-21
s2MZP1u
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00- --
15:15-16:45Sd (sem) prof dr hab Bożena Płonka-SyrokaA16
17:00-18:30Sd (sem) prof dr hab Bożena Płonka-SyrokaA16
18:45-20:15Pu (ćw) mgr Tomasz KwokaA16
Czwartek 2024-02-22
s2MZP1u
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00- --
15:15-16:45Pz (wyk) dr Grażyna SondelC322
17:00-18:30- --
18:45-20:15- --
Piątek 2024-02-23
s2MZP1u
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00- --
15:15-16:45Pu (wyk) dr Beata SkwarekC322
17:00-18:30Owpz (wyk) dr Zygmunt SawickiC322
18:45-20:15Owpz (ćw) dr Zygmunt SawickiC322
Sobota 2024-02-24
s2MZP1u
08:15-09:45Nwpz (zp) dr Grażyna SondelC021 (Kuchnia)
10:00-11:30Nwpz (zp) dr Grażyna SondelC021 (Kuchnia)
11:45-13:15Jo (ćw) mgr Magdalena SzylarA16
13:45-15:15Jo (ćw) mgr Magdalena SzylarA16
15:30-17:00Nwpz (wyk) dr Grażyna SondelC021 (Kuchnia)
17:15-18:45Nwpz (wyk) dr Grażyna SondelC021 (Kuchnia)
19:00-20:30Nwpz (wyk) dr Grażyna SondelC021 (Kuchnia)
Niedziela 2024-02-25
s2MZP1u
08:15-09:45- --
10:00-11:30Pz (wyk) dr Grażyna SondelOnline_01
11:45-13:15Pu (wyk) dr Beata SkwarekOnline_01
13:45-15:15Pu (wyk) dr Beata SkwarekOnline_01
15:30-17:00Pz (wyk) dr Grażyna SondelOnline_01
17:15-18:45Afocp (wyk) dr Katarzyna LisowskaOnline_01
19:00-20:30Afocp (wyk) dr Katarzyna LisowskaOnline_01
Środa 2024-02-28
s2MZP1u
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00- --
15:15-16:45Nwpz (wyk) dr Grażyna SondelOnline_03
17:00-18:30Nwpz (wyk) dr Grażyna SondelOnline_106
18:45-20:15Afocp (wyk) dr Katarzyna LisowskaOnline_106
Czwartek 2024-02-29
s2MZP1u
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00- --
15:15-16:45- --
17:00-18:30Pu (ćw) mgr Tomasz KwokaA16
18:45-20:15Pu (ćw) mgr Tomasz KwokaA16
Piątek 2024-03-01
s2MZP1u
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00- --
15:15-16:45Tcwpz (zp) mgr Ewa KarlińskaC110
17:00-18:30Tcwpz (zp) mgr Ewa KarlińskaC110
18:45-20:15Tcwpz (zp) mgr Ewa KarlińskaC110
Sobota 2024-03-02
s2MZP1u
08:15-09:45Pz (ćw) mgr Mariusz TrelaA16
10:00-11:30Pz (ćw) mgr Mariusz TrelaA16
11:45-13:15Pz (ćw) mgr Mariusz TrelaA16
13:45-15:15- --
15:30-17:00- --
17:15-18:45Afocp (zp) dr Katarzyna LisowskaA057 - Aerobik
19:00-20:30Afocp (zp) dr Katarzyna LisowskaA057 - Aerobik
Środa 2024-03-06
s2MZP1u
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00- --
15:15-16:45Owpz (wyk) dr Zygmunt SawickiOnline_13
17:00-18:30Owpz (ćw) dr Zygmunt SawickiOnline_13
18:45-20:15Afocp (wyk) dr Katarzyna LisowskaOnline_13
Czwartek 2024-03-07
s2MZP1u
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00- --
15:15-16:45Sd (sem) prof dr hab Bożena Płonka-SyrokaA16
17:00-18:30Sd (sem) prof dr hab Bożena Płonka-SyrokaA16
18:45-20:15Pu (ćw) mgr Tomasz KwokaA16
Piątek 2024-03-08
s2MZP1u
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00- --
15:15-16:45Tcwpz (zp) mgr Ewa KarlińskaC201
17:00-18:30Tcwpz (zp) mgr Ewa KarlińskaC201
18:45-20:15Tcwpz (zp) mgr Ewa KarlińskaC201
Sobota 2024-03-09
s2MZP1u
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15Jo (ćw) mgr Magdalena SzylarA16
13:45-15:15Jo (ćw) mgr Magdalena SzylarA16
15:30-17:00Psych (zp) mgr Ewa PopowiczA16
17:15-18:45Psych (zp) mgr Ewa PopowiczA16
19:00-20:30Psych (zp) mgr Ewa PopowiczA16
Środa 2024-03-13
s2MZP1u
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00- --
15:15-16:45Owpz (wyk) dr Zygmunt SawickiOnline_06
17:00-18:30Owpz (ćw) dr Zygmunt SawickiOnline_06
18:45-20:15Owpz (ćw) dr Zygmunt SawickiOnline_06
Czwartek 2024-03-14
s2MZP1u
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00- --
15:15-16:45Psych (wyk) dr inż. Iwona Twarogowska-WielesikOnline_07
17:00-18:30Pz (wyk) dr Grażyna SondelOnline_07
18:45-20:15Afocp (wyk) dr Katarzyna LisowskaOnline_07
Piątek 2024-03-15
s2MZP1u
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00- --
15:15-16:45Tcwpz (zp) mgr Ewa KarlińskaC110
17:00-18:30Tcwpz (zp) mgr Ewa KarlińskaC110
18:45-20:15Tcwpz (zp) mgr Ewa KarlińskaC110
Sobota 2024-03-16
s2MZP1u
08:15-09:45Afocp (zp) dr Katarzyna LisowskaA057 - Aerobik
10:00-11:30Afocp (zp) dr Katarzyna LisowskaA057 - Aerobik
11:45-13:15Psych (zp) mgr Ewa PopowiczA16
13:45-15:15Psych (zp) mgr Ewa PopowiczA16
15:30-17:00Psych (zp) mgr Ewa PopowiczA16
17:15-18:45Pz (ćw) mgr Mariusz TrelaA16
19:00-20:30Pz (ćw) mgr Mariusz TrelaA16
Niedziela 2024-03-17
s2MZP1u
08:15-09:45Owpz (wyk) dr Zygmunt SawickiOnline_06
10:00-11:30Owpz (wyk) dr Zygmunt SawickiOnline_06
11:45-13:15Owpz (ćw) dr Zygmunt SawickiOnline_06
13:45-15:15Pz (wyk) dr Grażyna SondelOnline_04
15:30-17:00Pz (wyk) dr Grażyna SondelOnline_04
17:15-18:45Tcwpz (wyk) dr Grażyna SondelOnline_04
19:00-20:30Psych (wyk) dr inż. Iwona Twarogowska-WielesikOnline_06
Środa 2024-03-20
s2MZP1u
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00- --
15:15-16:45Sd (sem) prof dr hab Bożena Płonka-SyrokaA16
17:00-18:30Sd (sem) prof dr hab Bożena Płonka-SyrokaA16
18:45-20:15Afocp (wyk) dr Katarzyna LisowskaA16
Czwartek 2024-03-21
s2MZP1u
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00- --
15:15-16:45Nwpz (wyk) dr Grażyna SondelOnline_02
17:00-18:30Owpz (wyk) dr Zygmunt SawickiOnline_105
18:45-20:15Pz (wyk) dr Grażyna SondelOnline_06
Piątek 2024-03-22
s2MZP1u
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00- --
15:15-16:45Afocp (zp) dr Katarzyna LisowskaA33
17:00-18:30Afocp (zp) dr Katarzyna LisowskaA33
18:45-20:15Afocp (wyk) dr Katarzyna LisowskaA16
Sobota 2024-03-23
s2MZP1u
08:15-09:45Tcwpz (wyk) dr Grażyna SondelZajęcia_w_terenie_01
10:00-11:30Nwpz (zp) dr Grażyna SondelZajęcia_w_terenie_01
11:45-13:15Nwpz (zp) dr Grażyna SondelZajęcia_w_terenie_01
13:45-15:15Jo (ćw) mgr Magdalena SzylarZajęcia_w_terenie_01
15:30-17:00Jo (ćw) mgr Magdalena SzylarZajęcia_w_terenie_01
17:15-18:45Nwpz (zp) dr Grażyna SondelZajęcia_w_terenie_01
19:00-20:30Nwpz (zp) dr Grażyna SondelZajęcia_w_terenie_01
Niedziela 2024-03-24
s2MZP1u
08:15-09:45- --
10:00-11:30Psych (zp) mgr Ewa PopowiczC322
11:45-13:15Psych (zp) mgr Ewa PopowiczC322
13:45-15:15- --
15:30-17:00Pz (ćw) mgr Mariusz TrelaC322
17:15-18:45Pz (ćw) mgr Mariusz TrelaC322
19:00-20:30- --
Środa 2024-04-03
s2MZP1u
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00- --
15:15-16:45Pz (ćw) mgr Mariusz TrelaC322
17:00-18:30Pz (ćw) mgr Mariusz TrelaC322
18:45-20:15Nwpz (zp) dr Grażyna SondelC021 (Kuchnia)
Czwartek 2024-04-04
s2MZP1u
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00- --
15:15-16:45Sd (sem) prof dr hab Bożena Płonka-SyrokaC322
17:00-18:30Sd (sem) prof dr hab Bożena Płonka-SyrokaC322
18:45-20:15Pu (ćw) mgr Tomasz KwokaC322
Piątek 2024-04-05
s2MZP1u
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00- --
15:15-16:45Tcwpz (zp) mgr Ewa KarlińskaC110
17:00-18:30Tcwpz (zp) mgr Ewa KarlińskaC110
18:45-20:15Tcwpz (zp) mgr Ewa KarlińskaC110
Sobota 2024-04-06
s2MZP1u
08:15-09:45Afocp (zp) dr Katarzyna LisowskaA057 - Aerobik
10:00-11:30Afocp (zp) dr Katarzyna LisowskaA057 - Aerobik
11:45-13:15Jo (ćw) mgr Magdalena SzylarA16
13:45-15:15Jo (ćw) mgr Magdalena SzylarA16
15:30-17:00Psych (zp) mgr Ewa PopowiczA16
17:15-18:45Psych (zp) mgr Ewa PopowiczA16
19:00-20:30Psych (zp) mgr Ewa PopowiczA16
Niedziela 2024-04-07
s2MZP1u
08:15-09:45Pz (ćw) mgr Mariusz TrelaC322
10:00-11:30Pz (ćw) mgr Mariusz TrelaC322
11:45-13:15Pz (ćw) mgr Mariusz TrelaC322
13:45-15:15- --
15:30-17:00- --
17:15-18:45- --
19:00-20:30- --
Środa 2024-04-10
s2MZP1u
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00- --
15:15-16:45Owpz (wyk) dr Zygmunt SawickiOnline_06
17:00-18:30Owpz (ćw) dr Zygmunt SawickiOnline_06
18:45-20:15Owpz (ćw) dr Zygmunt SawickiOnline_06
Czwartek 2024-04-11
s2MZP1u
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00- --
15:15-16:45Sd (sem) prof dr hab Bożena Płonka-SyrokaA16
17:00-18:30Sd (sem) prof dr hab Bożena Płonka-SyrokaA16
18:45-20:15Pu (ćw) mgr Tomasz KwokaA16
Piątek 2024-04-12
s2MZP1u
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00- --
15:15-16:45Pu (wyk) dr Beata SkwarekOnline_101
17:00-18:30Pu (wyk) dr Beata SkwarekOnline_101
18:45-20:15Nwpz (wyk) dr Grażyna SondelOnline_100
Sobota 2024-04-13
s2MZP1u
08:15-09:45Afocp (zp) dr Katarzyna LisowskaA057 - Aerobik
10:00-11:30Afocp (zp) dr Katarzyna LisowskaA057 - Aerobik
11:45-13:15Jo (ćw) mgr Magdalena SzylarA16
13:45-15:15Jo (ćw) mgr Magdalena SzylarA16
15:30-17:00Psych (zp) mgr Ewa PopowiczA16
17:15-18:45Psych (zp) mgr Ewa PopowiczA16
19:00-20:30Pz (ćw) mgr Mariusz TrelaA16
Niedziela 2024-04-14
s2MZP1u
08:15-09:45Owpz (wyk) dr Zygmunt SawickiOnline_06
10:00-11:30Owpz (wyk) dr Zygmunt SawickiOnline_06
11:45-13:15Owpz (ćw) dr Zygmunt SawickiOnline_06
13:45-15:15Owpz (ćw) dr Zygmunt SawickiOnline_06
15:30-17:00Pu (wyk) dr Beata SkwarekOnline_03
17:15-18:45Pu (wyk) dr Beata SkwarekOnline_03
19:00-20:30Tcwpz (wyk) dr Grażyna SondelOnline_03
Środa 2024-04-17
s2MZP1u
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00- --
15:15-16:45Pz (wyk) dr Grażyna SondelOnline_02
17:00-18:30Psych (wyk) dr inż. Iwona Twarogowska-WielesikOnline_10
18:45-20:15Afocp (wyk) dr Katarzyna LisowskaOnline_07
Czwartek 2024-04-18
s2MZP1u
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00- --
15:15-16:45Owpz (wyk) dr Zygmunt SawickiC322
17:00-18:30Owpz (ćw) dr Zygmunt SawickiC322
18:45-20:15Tcwpz (wyk) dr Grażyna SondelC322
Piątek 2024-04-19
s2MZP1u
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00- --
15:15-16:45Pu (ćw) mgr Tomasz KwokaC322
17:00-18:30Pu (ćw) mgr Tomasz KwokaC322
18:45-20:15Pu (ćw) mgr Tomasz KwokaC322
Sobota 2024-04-20
s2MZP1u
08:15-09:45Afocp (zp) dr Katarzyna LisowskaA057 - Aerobik
10:00-11:30Afocp (zp) dr Katarzyna LisowskaA057 - Aerobik
11:45-13:15Afocp (zp) dr Katarzyna LisowskaA057 - Aerobik
13:45-15:15Jo (ćw) mgr Magdalena SzylarA16
15:30-17:00Jo (ćw) mgr Magdalena SzylarA16
17:15-18:45Psych (zp) mgr Ewa PopowiczA16
19:00-20:30Psych (zp) mgr Ewa PopowiczA16
Niedziela 2024-04-21
s2MZP1u
08:15-09:45Pu (wyk) dr Beata SkwarekOnline_01
10:00-11:30Pu (wyk) dr Beata SkwarekOnline_01
11:45-13:15Pz (wyk) dr Grażyna SondelOnline_01
13:45-15:15Pz (wyk) dr Grażyna SondelOnline_01
15:30-17:00Nwpz (wyk) dr Grażyna SondelOnline_01
17:15-18:45Ws-zd1 (-) Wybory samorządowe - zajęcia do 17.00--
19:00-20:30Ws-zd1 (-) Wybory samorządowe - zajęcia do 17.00--
Środa 2024-04-24
s2MZP1u
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00- --
15:15-16:45Afocp (wyk) dr Katarzyna LisowskaC322
17:00-18:30Psych (wyk) dr inż. Iwona Twarogowska-WielesikC322
18:45-20:15Nwpz (wyk) dr Grażyna SondelC322
Czwartek 2024-04-25
s2MZP1u
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00- --
15:15-16:45Pu (ćw) mgr Tomasz KwokaC322
17:00-18:30Pu (ćw) mgr Tomasz KwokaC322
18:45-20:15Nwpz (zp) dr Grażyna SondelC021 (Kuchnia)
Piątek 2024-04-26
s2MZP1u
08:15-09:45- --
10:00-11:30- --
11:45-13:15- --
13:30-15:00- --
15:15-16:45Pu (wyk) dr Beata SkwarekC322
17:00-18:30Pu (ćw) mgr Tomasz KwokaC322
18:45-20:15Pu (ćw) mgr Tomasz KwokaC322
Sobota 2024-05-11
s2MZP1u
08:15-09:45Pz (ćw) mgr Mariusz TrelaA16
10:00-11:30Pz (ćw) mgr Mariusz TrelaA16
11:45-13:15Jo (ćw) mgr Magdalena SzylarA16
13:45-15:15Nwpz (zp) dr Grażyna SondelC021 (Kuchnia)
15:30-17:00Nwpz (zp) dr Grażyna SondelC021 (Kuchnia)
17:15-18:45Nwpz (wyk) dr Grażyna SondelC021 (Kuchnia)
19:00-20:30Tcwpz (wyk) dr Grażyna SondelC322

SkrotNazwa
AfocpAktywność fizyczna o charakterze prozdrowotnym
PuProfilaktyka uzależnień
TcwpzTechniki couchingowe w promocji zdrowia
PsychPsychodietetyka
JoJęzyk obcy
SdSeminarium dyplomowe
PzPromocja zdrowia
OwpzOrganizacje wspierające promocję zdrowia
NwpzNaturoterapie w promocji zdrowia
Ws-zd1Wybory samorządowe - zajęcia do 17.00

Legenda:



Informacja 1h [x/-] lub 1h [-/x] oznacza, że zajęcią trwają w tym bloku 45 minut i zaplanowane są odpowiednio w pierwszej lub drugiej jego połowie.