SpecjalnoŠ: s2PAM



Komunikaty:

s2PAM1(1)s2PAM1(2)
Poniedzia│ek 2020-02-17
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45Psbd (wyk)dr Aleksander KlosowC212Psbd (wyk)dr Aleksander KlosowC212
10:00-11:30Pw (wyk)dr Aleksander KlosowC212Pw (wyk)dr Aleksander KlosowC212
11:45-13:15Ja (Šw)Legenda1Rˇ┐neJa (Šw)Legenda1Rˇ┐ne
13:30-15:00------
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Wtorek 2020-02-18
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30Sk (wyk)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC224Sk (wyk)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC224
11:45-13:15Sk (wyk)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC224Sk (wyk)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC224
13:30-15:00So (wyk)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiA36So (wyk)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiA36
15:15-16:45So (wyk)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiA36So (wyk)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiA36
17:00-18:30---Pipo (lab)mgr in┐. Marcin »mudaA218
18:45-20:15Pipo (lab)mgr in┐. Marcin »mudaA218---
Czwartek 2020-02-20
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15So (lab)mgr in┐. Roman HojniakA242---
13:30-15:00PipsiI (p)mgr in┐. Krzysztof RewakC10So (lab)mgr in┐. Roman HojniakA242
15:15-16:45PipsiI (wyk)mgr in┐. Krzysztof RewakA143PipsiI (wyk)mgr in┐. Krzysztof RewakA143
17:00-18:30Pw (lab)mgr in┐. Marcin »mudaC11PipsiI (p)mgr in┐. Krzysztof RewakA244
18:45-20:15Pw (lab)mgr in┐. Marcin »mudaC11---
Pi▒tek 2020-02-21
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45---Psbd (p)mgr in┐. Krzysztof KolbuszC221
10:00-11:30Mn (wyk)dr Karol SelwatC224Mn (wyk)dr Karol SelwatC224
11:45-13:15Mn (Šw)dr Karol SelwatC221Mn (Šw)dr Karol SelwatC221
13:30-15:00------
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Poniedzia│ek 2020-02-24
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45Psbd (wyk)dr Aleksander KlosowC212Psbd (wyk)dr Aleksander KlosowC212
10:00-11:30Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowC212Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowC212
11:45-13:15Ja (Šw)Legenda2Rˇ┐neJa (Šw)Legenda2Rˇ┐ne
13:30-15:00------
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Žroda 2020-02-26
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30Psbd (p)mgr in┐. Krzysztof KolbuszC221---
11:45-13:15Psbd (p)mgr in┐. Krzysztof KolbuszC221---
13:30-15:00------
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Czwartek 2020-02-27
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30---Sk (lab)dr in┐. Przemys│aw RybaC11
11:45-13:15So (lab)mgr in┐. Roman HojniakA242Sk (lab)dr in┐. Przemys│aw RybaC11
13:30-15:00Sk (lab)dr in┐. Przemys│aw RybaC11So (lab)mgr in┐. Roman HojniakA242
15:15-16:45Sk (lab)dr in┐. Przemys│aw RybaC11PipsiI (p)mgr in┐. Krzysztof RewakA244
17:00-18:30PipsiI (wyk)mgr in┐. Krzysztof RewakA142PipsiI (wyk)mgr in┐. Krzysztof RewakA142
18:45-20:15PipsiI (p)mgr in┐. Krzysztof RewakA244Pw (lab)mgr in┐. Marcin »mudaA213
Pi▒tek 2020-02-28
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45---Psbd (p)mgr in┐. Krzysztof KolbuszC221
10:00-11:30Mn (wyk)dr Karol SelwatC224Mn (wyk)dr Karol SelwatC224
11:45-13:15Mn (Šw)dr Karol SelwatC221Mn (Šw)dr Karol SelwatC221
13:30-15:00------
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Poniedzia│ek 2020-03-02
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45Psbd (wyk)dr Aleksander KlosowC212Psbd (wyk)dr Aleksander KlosowC212
10:00-11:30Pw (wyk)dr Aleksander KlosowC212Pw (wyk)dr Aleksander KlosowC212
11:45-13:15Ja (Šw)Legenda3Rˇ┐neJa (Šw)Legenda3Rˇ┐ne
13:30-15:00------
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Wtorek 2020-03-03
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30Sk (wyk)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiE1Sk (wyk)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiE1
11:45-13:15Sk (wyk)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiE1Sk (wyk)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiE1
13:30-15:00So (wyk)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiC113So (wyk)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiC113
15:15-16:45So (wyk)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiC113So (wyk)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiC113
17:00-18:30---Pipo (lab)mgr in┐. Marcin »mudaC11
18:45-20:15Pipo (lab)mgr in┐. Marcin »mudaC11---
Czwartek 2020-03-05
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15---So (lab)mgr in┐. Roman HojniakA242
13:30-15:00So (lab)mgr in┐. Roman HojniakA242PipsiI (p)mgr in┐. Krzysztof RewakA213
15:15-16:45PipsiI (wyk)mgr in┐. Krzysztof RewakA14PipsiI (wyk)mgr in┐. Krzysztof RewakA14
17:00-18:30PipsiI (p)mgr in┐. Krzysztof RewakA213Pw (lab)mgr in┐. Marcin »mudaC11
18:45-20:15---Pw (lab)mgr in┐. Marcin »mudaC11
Pi▒tek 2020-03-06
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45---Psbd (p)mgr in┐. Krzysztof KolbuszC221
10:00-11:30Mn (wyk)dr Karol SelwatC224Mn (wyk)dr Karol SelwatC224
11:45-13:15Mn (Šw)dr Karol SelwatC221Mn (Šw)dr Karol SelwatC221
13:30-15:00------
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Poniedzia│ek 2020-03-09
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45Psbd (wyk)dr Aleksander KlosowC125Psbd (wyk)dr Aleksander KlosowC125
10:00-11:30Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowC125Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowC125
11:45-13:15Ja (Šw)Legenda3Rˇ┐neJa (Šw)Legenda3Rˇ┐ne
13:30-15:00------
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Žroda 2020-03-11
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30Psbd (p)mgr in┐. Krzysztof KolbuszC221---
11:45-13:15Psbd (p)mgr in┐. Krzysztof KolbuszC221---
13:30-15:00------
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Czwartek 2020-03-12
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30---Sk (lab)dr in┐. Przemys│aw RybaC11
11:45-13:15So (lab)mgr in┐. Roman HojniakA242Sk (lab)dr in┐. Przemys│aw RybaC11
13:30-15:00Sk (lab)dr in┐. Przemys│aw RybaC11So (lab)mgr in┐. Roman HojniakA242
15:15-16:45Sk (lab)dr in┐. Przemys│aw RybaC11PipsiI (p)mgr in┐. Krzysztof RewakA244
17:00-18:30PipsiI (wyk)mgr in┐. Krzysztof RewakA144PipsiI (wyk)mgr in┐. Krzysztof RewakA144
18:45-20:15PipsiI (p)mgr in┐. Krzysztof RewakA244Pw (lab)mgr in┐. Marcin »mudaA213
Pi▒tek 2020-03-13
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45---Psbd (p)mgr in┐. Krzysztof KolbuszC221
10:00-11:30Mn (Šw)dr Karol SelwatC221Mn (Šw)dr Karol SelwatC221
11:45-13:15Mn (Šw)dr Karol SelwatC221Mn (Šw)dr Karol SelwatC221
13:30-15:00------
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Poniedzia│ek 2020-03-16
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45Psbd (wyk)dr Aleksander KlosowC212Psbd (wyk)dr Aleksander KlosowC212
10:00-11:30Pw (wyk)dr Aleksander KlosowC212Pw (wyk)dr Aleksander KlosowC212
11:45-13:15Ja (Šw)Legenda4Rˇ┐neJa (Šw)Legenda4Rˇ┐ne
13:30-15:00------
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Wtorek 2020-03-17
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30Sk (wyk)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiA36Sk (wyk)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiA36
11:45-13:15Sk (wyk)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiA36Sk (wyk)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiA36
13:30-15:00So (wyk)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiA36So (wyk)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiA36
15:15-16:45So (wyk)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiA36So (wyk)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiA36
17:00-18:30---Pipo (lab)mgr in┐. Marcin »mudaA218
18:45-20:15Pipo (lab)mgr in┐. Marcin »mudaA218---
Czwartek 2020-03-19
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15So (lab)mgr in┐. Roman HojniakA242---
13:30-15:00PipsiI (p)mgr in┐. Krzysztof RewakA213So (lab)mgr in┐. Roman HojniakA242
15:15-16:45PipsiI (wyk)mgr in┐. Krzysztof RewakA143PipsiI (wyk)mgr in┐. Krzysztof RewakA143
17:00-18:30Pw (lab)mgr in┐. Marcin »mudaC11PipsiI (p)mgr in┐. Krzysztof RewakA213
18:45-20:15Pipo (lab)mgr in┐. Marcin »mudaC11---
Pi▒tek 2020-03-20
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45---Psbd (p)mgr in┐. Krzysztof KolbuszC221
10:00-11:30Mn (wyk)dr Karol SelwatC224Mn (wyk)dr Karol SelwatC224
11:45-13:15Mn (Šw)dr Karol SelwatC221Mn (Šw)dr Karol SelwatC221
13:30-15:00------
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Poniedzia│ek 2020-03-23
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45Psbd (wyk)dr Aleksander KlosowC212Psbd (wyk)dr Aleksander KlosowC212
10:00-11:30Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowC212Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowC212
11:45-13:15Ja (Šw)Legenda5Rˇ┐neJa (Šw)Legenda5Rˇ┐ne
13:30-15:00------
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Žroda 2020-03-25
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15------
13:30-15:00Psbd (p)mgr in┐. Krzysztof KolbuszA143---
15:15-16:45Psbd (p)mgr in┐. Krzysztof KolbuszA143---
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Czwartek 2020-03-26
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30---Sk (lab)dr in┐. Przemys│aw RybaC11
11:45-13:15So (lab)mgr in┐. Roman HojniakA242Sk (lab)dr in┐. Przemys│aw RybaC11
13:30-15:00Sk (lab)dr in┐. Przemys│aw RybaC11So (lab)mgr in┐. Roman HojniakA242
15:15-16:45Sk (lab)dr in┐. Przemys│aw RybaC11PipsiI (p)mgr in┐. Krzysztof RewakA244
17:00-18:30PipsiI (wyk)mgr in┐. Krzysztof RewakA144PipsiI (wyk)mgr in┐. Krzysztof RewakA144
18:45-20:15PipsiI (p)mgr in┐. Krzysztof RewakA244Pw (lab)mgr in┐. Marcin »mudaA213
Pi▒tek 2020-03-27
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45---Psbd (p)mgr in┐. Krzysztof KolbuszC221
10:00-11:30Mn (Šw)dr Karol SelwatC222Mn (Šw)dr Karol SelwatC222
11:45-13:15Mn (Šw)dr Karol SelwatC222Mn (Šw)dr Karol SelwatC222
13:30-15:00------
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Poniedzia│ek 2020-03-30
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45Psbd (wyk)dr Aleksander KlosowC212Psbd (wyk)dr Aleksander KlosowC212
10:00-11:30Pw (wyk)dr Aleksander KlosowC212Pw (wyk)dr Aleksander KlosowC212
11:45-13:15Ja (Šw)Legenda6Rˇ┐neJa (Šw)Legenda6Rˇ┐ne
13:30-15:00------
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Wtorek 2020-03-31
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30Sk (wyk)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC113Sk (wyk)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC113
11:45-13:15Sk (wyk)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC113Sk (wyk)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC113
13:30-15:00So (wyk)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiA36So (wyk)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiA36
15:15-16:45So (wyk)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiA36So (wyk)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiA36
17:00-18:30---Pipo (lab)mgr in┐. Marcin »mudaA218
18:45-20:15Pipo (lab)mgr in┐. Marcin »mudaA218---
Czwartek 2020-04-02
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15So (lab)mgr in┐. Roman HojniakA242---
13:30-15:00PipsiI (p)mgr in┐. Krzysztof RewakA213So (lab)mgr in┐. Roman HojniakA242
15:15-16:45PipsiI (wyk)mgr in┐. Krzysztof RewakA144PipsiI (wyk)mgr in┐. Krzysztof RewakA144
17:00-18:30Pw (lab)mgr in┐. Marcin »mudaC11PipsiI (p)mgr in┐. Krzysztof RewakA213
18:45-20:15Pw (lab)mgr in┐. Marcin »mudaC11---
Pi▒tek 2020-04-03
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45---Psbd (p)mgr in┐. Krzysztof KolbuszC221
10:00-11:30Mn (wyk)dr Karol SelwatC224Mn (wyk)dr Karol SelwatC224
11:45-13:15Mn (Šw)dr Karol SelwatC19Mn (Šw)dr Karol SelwatC19
13:30-15:00------
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Poniedzia│ek 2020-04-06
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45Psbd (wyk)dr Aleksander KlosowC212Psbd (wyk)dr Aleksander KlosowC212
10:00-11:30Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowC212Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowC212
11:45-13:15Ja (Šw)Legenda3Rˇ┐neJa (Šw)Legenda3Rˇ┐ne
13:30-15:00------
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Wtorek 2020-04-07
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15------
13:30-15:00------
15:15-16:45------
17:00-18:30---Pw (lab)mgr in┐. Marcin »mudaC11
18:45-20:15---Pw (lab)mgr in┐. Marcin »mudaC11
Žroda 2020-04-08
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30Psbd (p)mgr in┐. Krzysztof KolbuszC222---
11:45-13:15Psbd (p)mgr in┐. Krzysztof KolbuszC222---
13:30-15:00------
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Wtorek 2020-04-14
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30Sk (wyk)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiE1Sk (wyk)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiE1
11:45-13:15Sk (wyk)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiE1Sk (wyk)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiE1
13:30-15:00So (wyk)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiC113So (wyk)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiC113
15:15-16:45So (wyk)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiC113So (wyk)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiC113
17:00-18:30------
18:45-20:15---Pipo (lab)mgr in┐. Marcin »mudaA218
Czwartek 2020-04-16
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15So (lab)mgr in┐. Roman HojniakA242---
13:30-15:00PipsiI (p)mgr in┐. Krzysztof RewakA213So (lab)mgr in┐. Roman HojniakA242
15:15-16:45PipsiI (wyk)mgr in┐. Krzysztof RewakA145PipsiI (wyk)mgr in┐. Krzysztof RewakA145
17:00-18:30Pw (lab)mgr in┐. Marcin »mudaC11PipsiI (p)mgr in┐. Krzysztof RewakA213
18:45-20:15Pw (lab)mgr in┐. Marcin »mudaC11---
Poniedzia│ek 2020-04-20
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45Psbd (wyk)dr Aleksander KlosowC125Psbd (wyk)dr Aleksander KlosowC125
10:00-11:30Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowC125Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowC125
11:45-13:15Ja (Šw)Legenda7Rˇ┐neJa (Šw)Legenda7Rˇ┐ne
13:30-15:00------
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Wtorek 2020-04-21
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15------
13:30-15:00------
15:15-16:45------
17:00-18:30---Pw (lab)mgr in┐. Marcin »mudaC11
18:45-20:15---Pw (lab)mgr in┐. Marcin »mudaC11
Žroda 2020-04-22
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15Psbd (p)mgr in┐. Krzysztof KolbuszA146---
13:30-15:00Psbd (p)mgr in┐. Krzysztof KolbuszA146---
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Czwartek 2020-04-23
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30---Sk (lab)dr in┐. Przemys│aw RybaC11
11:45-13:15So (lab)mgr in┐. Roman HojniakA242Sk (lab)dr in┐. Przemys│aw RybaC11
13:30-15:00Sk (lab)dr in┐. Przemys│aw RybaC11So (lab)mgr in┐. Roman HojniakA242
15:15-16:45Sk (lab)dr in┐. Przemys│aw RybaC11PipsiI (p)mgr in┐. Krzysztof RewakA244
17:00-18:30PipsiI (wyk)mgr in┐. Krzysztof RewakA14PipsiI (wyk)mgr in┐. Krzysztof RewakA14
18:45-20:15PipsiI (p)mgr in┐. Krzysztof RewakA244Pw (lab)mgr in┐. Marcin »mudaA213
Pi▒tek 2020-04-24
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45---Psbd (p)mgr in┐. Krzysztof KolbuszC221
10:00-11:30Mn (wyk)dr Karol SelwatC225Mn (wyk)dr Karol SelwatC225
11:45-13:15Mn (Šw)dr Karol SelwatC221Mn (Šw)dr Karol SelwatC221
13:30-15:00------
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Poniedzia│ek 2020-04-27
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45Psbd (wyk)dr Aleksander KlosowC212Psbd (wyk)dr Aleksander KlosowC212
10:00-11:30Pw (wyk)dr Aleksander KlosowC212Pw (wyk)dr Aleksander KlosowC212
11:45-13:15------
13:30-15:00------
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Wtorek 2020-04-28
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30Sk (wyk)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC113Sk (wyk)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC113
11:45-13:15Sk (wyk)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC113Sk (wyk)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC113
13:30-15:00So (wyk)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiC113So (wyk)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiC113
15:15-16:45So (wyk)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiC113So (wyk)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiC113
17:00-18:30---Pipo (lab)mgr in┐. Marcin »mudaA218
18:45-20:15Pipo (lab)mgr in┐. Marcin »mudaA218---
Czwartek 2020-04-30
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15So (lab)mgr in┐. Roman HojniakA242---
13:30-15:00PipsiI (p)mgr in┐. Krzysztof RewakA213So (lab)mgr in┐. Roman HojniakA242
15:15-16:45PipsiI (wyk)mgr in┐. Krzysztof RewakA14PipsiI (wyk)mgr in┐. Krzysztof RewakA14
17:00-18:30Pw (lab)mgr in┐. Marcin »mudaC11PipsiI (p)mgr in┐. Krzysztof RewakA213
18:45-20:15Pipo (lab)mgr in┐. Marcin »mudaC11---
Poniedzia│ek 2020-05-04
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45Psbd (wyk)dr Aleksander KlosowC212Psbd (wyk)dr Aleksander KlosowC212
10:00-11:30Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowC212Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowC212
11:45-13:15Ja (Šw)Legenda8Rˇ┐neJa (Šw)Legenda8Rˇ┐ne
13:30-15:00------
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Žroda 2020-05-06
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45---Psbd (p)mgr in┐. Krzysztof KolbuszA146
10:00-11:30---Psbd (p)mgr in┐. Krzysztof KolbuszA146
11:45-13:15Psbd (p)mgr in┐. Krzysztof KolbuszA146---
13:30-15:00Psbd (p)mgr in┐. Krzysztof KolbuszA146---
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Czwartek 2020-05-07
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30---Sk (lab)dr in┐. Przemys│aw RybaC11
11:45-13:15So (lab)mgr in┐. Roman HojniakA242Sk (lab)dr in┐. Przemys│aw RybaC11
13:30-15:00Sk (lab)dr in┐. Przemys│aw RybaC11So (lab)mgr in┐. Roman HojniakA242
15:15-16:45Sk (lab)dr in┐. Przemys│aw RybaC11PipsiI (p)mgr in┐. Krzysztof RewakA244
17:00-18:30PipsiI (wyk)mgr in┐. Krzysztof RewakC125PipsiI (wyk)mgr in┐. Krzysztof RewakC125
18:45-20:15PipsiI (p)mgr in┐. Krzysztof RewakA244Pw (lab)mgr in┐. Marcin »mudaA213
Pi▒tek 2020-05-08
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30Mn (Šw)dr Karol SelwatC221Mn (Šw)dr Karol SelwatC221
11:45-13:15Mn (Šw)dr Karol SelwatC221Mn (Šw)dr Karol SelwatC221
13:30-15:00------
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Poniedzia│ek 2020-05-11
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45Psbd (wyk)dr Aleksander KlosowC212Psbd (wyk)dr Aleksander KlosowC212
10:00-11:30Pw (wyk)dr Aleksander KlosowC212Pw (wyk)dr Aleksander KlosowC212
11:45-13:15Ja (Šw)Legenda3Rˇ┐neJa (Šw)Legenda3Rˇ┐ne
13:30-15:00------
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Wtorek 2020-05-12
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30Sk (wyk)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiA14Sk (wyk)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiA14
11:45-13:15Sk (wyk)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiA14Sk (wyk)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiA14
13:30-15:00So (wyk)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiA36So (wyk)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiA36
15:15-16:45So (wyk)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiA36So (wyk)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiA36
17:00-18:30------
18:45-20:15---Pipo (lab)mgr in┐. Marcin »mudaA218
Czwartek 2020-05-14
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30Sk (lab)dr in┐. Przemys│aw RybaC11---
11:45-13:15So (lab)mgr in┐. Roman HojniakA242PipsiI (p)mgr in┐. Krzysztof RewakA213
13:30-15:00PipsiI (p)mgr in┐. Krzysztof RewakA213So (lab)mgr in┐. Roman HojniakA242
15:15-16:45PipsiI (wyk)mgr in┐. Krzysztof RewakA142PipsiI (wyk)mgr in┐. Krzysztof RewakA142
17:00-18:30Pw (lab)mgr in┐. Marcin »mudaA213Sk (lab)dr in┐. Przemys│aw RybaC11
18:45-20:15Pw (lab)mgr in┐. Marcin »mudaA213Sk (lab)dr in┐. Przemys│aw RybaC11
Pi▒tek 2020-05-15
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45---Psbd (p)mgr in┐. Krzysztof KolbuszC221
10:00-11:30Mn (wyk)dr Karol SelwatC224Mn (wyk)dr Karol SelwatC224
11:45-13:15Mn (Šw)dr Karol SelwatC222Mn (Šw)dr Karol SelwatC222
13:30-15:00------
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Poniedzia│ek 2020-05-18
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45Psbd (wyk)dr Aleksander KlosowC212Psbd (wyk)dr Aleksander KlosowC212
10:00-11:30Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowC212Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowC212
11:45-13:15Ja (Šw)Legenda9Rˇ┐neJa (Šw)Legenda9Rˇ┐ne
13:30-15:00------
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Wtorek 2020-05-19
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15------
13:30-15:00------
15:15-16:45------
17:00-18:30Pw (lab)mgr in┐. Marcin »mudaC11---
18:45-20:15Pw (lab)mgr in┐. Marcin »mudaC11---
Žroda 2020-05-20
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45---Psbd (p)mgr in┐. Krzysztof KolbuszC222
10:00-11:30---Psbd (p)mgr in┐. Krzysztof KolbuszC222
11:45-13:15Psbd (p)mgr in┐. Krzysztof KolbuszC125---
13:30-15:00Psbd (p)mgr in┐. Krzysztof KolbuszC125---
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Czwartek 2020-05-21
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30---Sk (lab)dr in┐. Przemys│aw RybaC11
11:45-13:15So (lab)mgr in┐. Roman HojniakA242Sk (lab)dr in┐. Przemys│aw RybaC11
13:30-15:00Sk (lab)dr in┐. Przemys│aw RybaC11So (lab)mgr in┐. Roman HojniakA242
15:15-16:45Sk (lab)dr in┐. Przemys│aw RybaC11PipsiI (p)mgr in┐. Krzysztof RewakA244
17:00-18:30PipsiI (wyk)mgr in┐. Krzysztof RewakA145PipsiI (wyk)mgr in┐. Krzysztof RewakA145
18:45-20:15PipsiI (p)mgr in┐. Krzysztof RewakA244Pw (lab)mgr in┐. Marcin »mudaA213
Poniedzia│ek 2020-05-25
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45Psbd (wyk)dr Aleksander KlosowC212Psbd (wyk)dr Aleksander KlosowC212
10:00-11:30Pw (wyk)dr Aleksander KlosowC212Pw (wyk)dr Aleksander KlosowC212
11:45-13:15Ja (Šw)Legenda7Rˇ┐neJa (Šw)Legenda7Rˇ┐ne
13:30-15:00------
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Wtorek 2020-05-26
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15------
13:30-15:00------
15:15-16:45------
17:00-18:30---Pw (lab)mgr in┐. Marcin »mudaC10
18:45-20:15---Pw (lab)mgr in┐. Marcin »mudaC10
Czwartek 2020-05-28
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15So (lab)mgr in┐. Roman HojniakA242---
13:30-15:00PipsiI (p)mgr in┐. Krzysztof RewakA213So (lab)mgr in┐. Roman HojniakA242
15:15-16:45PipsiI (wyk)mgr in┐. Krzysztof RewakA14PipsiI (wyk)mgr in┐. Krzysztof RewakA14
17:00-18:30Pw (lab)mgr in┐. Marcin »mudaC11PipsiI (p)mgr in┐. Krzysztof RewakA213
18:45-20:15Pw (lab)mgr in┐. Marcin »mudaC11---
Pi▒tek 2020-05-29
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45---Psbd (p)mgr in┐. Krzysztof KolbuszC221
10:00-11:30Mn (wyk)dr Karol SelwatC224Mn (wyk)dr Karol SelwatC224
11:45-13:15Mn (Šw)dr Karol SelwatC221Mn (Šw)dr Karol SelwatC221
13:30-15:00------
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Poniedzia│ek 2020-06-01
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45Psbd (wyk)dr Aleksander KlosowC212Psbd (wyk)dr Aleksander KlosowC212
10:00-11:30Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowC212Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowC212
11:45-13:15------
13:30-15:00------
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Czwartek 2020-06-04
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45Sk (lab)dr in┐. Przemys│aw RybaC11---
10:00-11:30Sk (lab)dr in┐. Przemys│aw RybaC11---
11:45-13:15So (lab)mgr in┐. Roman HojniakA213Sk (lab)dr in┐. Przemys│aw RybaC11
13:30-15:00---So (lab)mgr in┐. Roman HojniakA213
15:15-16:45PipsiI (wyk)mgr in┐. Krzysztof RewakC226PipsiI (wyk)mgr in┐. Krzysztof RewakC226
17:00-18:30Pw (lab)mgr in┐. Marcin »mudaC11PipsiI (p)mgr in┐. Krzysztof RewakA244
18:45-20:15PipsiI (p)mgr in┐. Krzysztof RewakA244Pw (lab)mgr in┐. Marcin »mudaC11
Pi▒tek 2020-06-05
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45---Psbd (p)mgr in┐. Krzysztof KolbuszC221
10:00-11:30Mn (Šw)dr Karol SelwatC221Mn (Šw)dr Karol SelwatC221
11:45-13:15------
13:30-15:00------
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Poniedzia│ek 2020-06-08
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45Ja (Šw)Legenda10Rˇ┐neJa (Šw)Legenda10Rˇ┐ne
10:00-11:30Pw (wyk)dr Aleksander KlosowC224Pw (wyk)dr Aleksander KlosowC224
11:45-13:15------
13:30-15:00------
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------
Wtorek 2020-06-09
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45Ja (Šw)Legenda5Rˇ┐neJa (Šw)Legenda5Rˇ┐ne
10:00-11:30------
11:45-13:15Sk (wyk)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC224Sk (wyk)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC224
13:30-15:00So (wyk)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiC224So (wyk)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiC224
15:15-16:45Pipo (lab)mgr in┐. Marcin »mudaA218---
17:00-18:30---Pipo (lab)mgr in┐. Marcin »mudaA218
18:45-20:15------
Žroda 2020-06-10
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45------
10:00-11:30------
11:45-13:15Psbd (p)mgr in┐. Krzysztof KolbuszC221---
13:30-15:00------
15:15-16:45------
17:00-18:30------
18:45-20:15------

SkrotNazwa
PsbdProjektowanie systemˇw baz danych
PwProgramowanie wizualne
JaJŕzyk angielski
SkSieci komputerowe
SoSystemy operacyjne
PipoProjektowanie i programowanie obiektowe
PipsiIProjektowanie i programowanie systemˇw internetowych I
MnMetody numeryczne
Legenda1
PrzedmiotNauczycielSala
Jamgr Agnieszka PerchalukA2
Jamgr S│awomir Pola˝skiA217
Jamgr Magdalena Kendziorczyk-TwardochC311
Legenda2
PrzedmiotNauczycielSala
Jamgr S│awomir Pola˝skiA143
Jamgr Agnieszka PerchalukA2
Jamgr Magdalena Kendziorczyk-TwardochC311
Legenda3
PrzedmiotNauczycielSala
Jamgr S│awomir Pola˝skiA145
Jamgr Agnieszka PerchalukC311
Jamgr Magdalena Kendziorczyk-TwardochC313
Legenda4
PrzedmiotNauczycielSala
Jamgr S│awomir Pola˝skiA217
Jamgr Agnieszka PerchalukC311
Jamgr Magdalena Kendziorczyk-TwardochC313
Legenda5
PrzedmiotNauczycielSala
Jamgr S│awomir Pola˝skiC226
Jamgr Agnieszka PerchalukC311
Jamgr Magdalena Kendziorczyk-TwardochC313
Legenda6
PrzedmiotNauczycielSala
Jamgr S│awomir Pola˝skiA13
Jamgr Agnieszka PerchalukC311
Jamgr Magdalena Kendziorczyk-TwardochC313
Legenda7
PrzedmiotNauczycielSala
Jamgr S│awomir Pola˝skiA142
Jamgr Agnieszka PerchalukC311
Jamgr Magdalena Kendziorczyk-TwardochC313
Legenda8
PrzedmiotNauczycielSala
Jamgr Agnieszka PerchalukA12
Jamgr S│awomir Pola˝skiA145
Jamgr Magdalena Kendziorczyk-TwardochC313
Legenda9
PrzedmiotNauczycielSala
Jamgr Agnieszka PerchalukA142
Jamgr S│awomir Pola˝skiA217
Jamgr Magdalena Kendziorczyk-TwardochC313
Legenda10
PrzedmiotNauczycielSala
Jamgr Agnieszka PerchalukA12
Jamgr S│awomir Pola˝skiA142
Jamgr Magdalena Kendziorczyk-TwardochC313