SpecjalnoŠ: s2PAM



Komunikaty:

s2PAM1(1)s2PAM1(2)
Wtorek 2023-02-14
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45Sk (wyk) dr in┐. Piotr NadybskiC125Sk (wyk) dr in┐. Piotr NadybskiC125
10:00-11:30Pipo (wyk) prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC125Pipo (wyk) prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC125
11:45-13:15So (wyk) dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiC125So (wyk) dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiC125
13:30-15:00Mn (wyk) dr hab. in┐. Wojciech KordeckiC212Mn (wyk) dr hab. in┐. Wojciech KordeckiC212
15:15-16:45PipsiI (wyk) mgr in┐. Krzysztof RewakC212PipsiI (wyk) mgr in┐. Krzysztof RewakC212
17:00-18:30Pw (lab) mgr in┐. Marcin »mudaC11So (lab) dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiA242
18:45-20:15So (lab) dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiA242Pw (lab) mgr in┐. Marcin »mudaC11
Czwartek 2023-02-16
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30- --- --
11:45-13:15- --Sk (lab) dr in┐. Przemys│aw RybaC11
13:30-15:00Sk (lab) dr in┐. Przemys│aw RybaC11Pipo (lab) dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC10
15:15-16:45Pipo (lab) dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczC10Sk (lab) dr in┐. Przemys│aw RybaC11
17:00-18:30Pw (lab) mgr in┐. Marcin »mudaC11- --
18:45-20:15Sk (lab) dr in┐. Przemys│aw RybaC11- --
Pi▒tek 2023-02-17
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30Ja (Šw) Legenda1R´┐ŻneJa (Šw) Legenda1R´┐Żne
11:45-13:15Pw (wyk) dr Aleksander KlosowC113Pw (wyk) dr Aleksander KlosowC113
13:30-15:00Psbd (wyk) dr Aleksander KlosowC113Psbd (wyk) dr Aleksander KlosowC113
15:15-16:45PipsiI (p) mgr in┐. Krzysztof RewakA142PipsiI (p) mgr in┐. Krzysztof RewakA142
17:00-18:30PipsiI (p) mgr in┐. Krzysztof RewakA142PipsiI (p) mgr in┐. Krzysztof RewakA142
18:45-20:15- --- --
Poniedzia│ek 2023-02-20
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30Psbd (wyk) dr Aleksander KlosowOnline_24Psbd (wyk) dr Aleksander KlosowOnline_24
11:45-13:15Psbd (wyk) dr Aleksander KlosowOnline_24Psbd (wyk) dr Aleksander KlosowOnline_24
13:30-15:00Pw (wyk) dr Aleksander KlosowOnline_24Pw (wyk) dr Aleksander KlosowOnline_24
15:15-16:45Pw (wyk) dr Aleksander KlosowOnline_24Pw (wyk) dr Aleksander KlosowOnline_24
17:00-18:30Mn (wyk) dr hab. in┐. Wojciech KordeckiOnline_24Mn (wyk) dr hab. in┐. Wojciech KordeckiOnline_24
18:45-20:15- --- --
Wtorek 2023-02-21
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45So (wyk) dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiOnline_35So (wyk) dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiOnline_35
10:00-11:30So (wyk) dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiOnline_35So (wyk) dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiOnline_35
11:45-13:15Pipo (wyk) prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiOnline_35Pipo (wyk) prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiOnline_35
13:30-15:00Sk (wyk) dr in┐. Piotr NadybskiOnline_36Sk (wyk) dr in┐. Piotr NadybskiOnline_36
15:15-16:45Sk (wyk) dr in┐. Piotr NadybskiOnline_36Sk (wyk) dr in┐. Piotr NadybskiOnline_36
17:00-18:30PipsiI (wyk) mgr in┐. Krzysztof RewakOnline_38PipsiI (wyk) mgr in┐. Krzysztof RewakOnline_38
18:45-20:15PipsiI (wyk) mgr in┐. Krzysztof RewakOnline_38PipsiI (wyk) mgr in┐. Krzysztof RewakOnline_38
Czwartek 2023-02-23
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45Pipo (lab) dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA244Sk (lab) dr in┐. Przemys│aw RybaC11
10:00-11:30Sk (lab) dr in┐. Przemys│aw RybaC11Pipo (lab) dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA244
11:45-13:15Mn (Šw) dr Karol SelwatA143Mn (Šw) dr Karol SelwatA143
13:30-15:00Mn (Šw) dr Karol SelwatA143Mn (Šw) dr Karol SelwatA143
15:15-16:45PipsiI (p) mgr in┐. Krzysztof RewakA142PipsiI (p) mgr in┐. Krzysztof RewakA142
17:00-18:30Sk (lab) dr in┐. Przemys│aw RybaC11Pw (lab) mgr in┐. Marcin »mudaC10
18:45-20:15Pw (lab) mgr in┐. Marcin »mudaC10Sk (lab) dr in┐. Przemys│aw RybaC11
Pi▒tek 2023-02-24
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30- --- --
11:45-13:15Ja (Šw) Legenda1R´┐ŻneJa (Šw) Legenda1R´┐Żne
13:30-15:00Psbd (p) dr hab. in┐. Robert BurdukA217Psbd (p) dr hab. in┐. Robert BurdukA217
15:15-16:45- --- --
17:00-18:30- --- --
18:45-20:15- --- --
Poniedzia│ek 2023-02-27
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30- --- --
11:45-13:15- --- --
13:30-15:00- --- --
15:15-16:45- --- --
17:00-18:30Mn (wyk) dr hab. in┐. Wojciech KordeckiOnline_06Mn (wyk) dr hab. in┐. Wojciech KordeckiOnline_06
18:45-20:15- --- --
Wtorek 2023-02-28
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45So (lab) dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiA242- --
10:00-11:30So (lab) dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiA242- --
11:45-13:15Psbd (p) dr hab. in┐. Robert BurdukA142Psbd (p) dr hab. in┐. Robert BurdukA142
13:30-15:00Psbd (p) dr hab. in┐. Robert BurdukA142Psbd (p) dr hab. in┐. Robert BurdukA142
15:15-16:45PipsiI (p) mgr in┐. Krzysztof RewakA143PipsiI (p) mgr in┐. Krzysztof RewakA143
17:00-18:30- --So (lab) dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiA242
18:45-20:15- --So (lab) dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiA242
Pi▒tek 2023-03-03
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30- --- --
11:45-13:15Ja (Šw) Legenda1R´┐ŻneJa (Šw) Legenda1R´┐Żne
13:30-15:00- --- --
15:15-16:45Pipo (wyk) prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiOnline_09Pipo (wyk) prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiOnline_09
17:00-18:30So (wyk) dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiOnline_103So (wyk) dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiOnline_103
18:45-20:15So (wyk) dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiOnline_103So (wyk) dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiOnline_103
Poniedzia│ek 2023-03-06
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30Psbd (wyk) dr Aleksander KlosowOnline_24Psbd (wyk) dr Aleksander KlosowOnline_24
11:45-13:15Psbd (wyk) dr Aleksander KlosowOnline_24Psbd (wyk) dr Aleksander KlosowOnline_24
13:30-15:00Pw (wyk) dr Aleksander KlosowOnline_24Pw (wyk) dr Aleksander KlosowOnline_24
15:15-16:45Mn (wyk) dr hab. in┐. Wojciech KordeckiOnline_24Mn (wyk) dr hab. in┐. Wojciech KordeckiOnline_24
17:00-18:30- --- --
18:45-20:15- --- --
Wtorek 2023-03-07
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45So (wyk) dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiOnline_35So (wyk) dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiOnline_35
10:00-11:30So (wyk) dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiOnline_35So (wyk) dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiOnline_35
11:45-13:15Pipo (wyk) prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiOnline_35Pipo (wyk) prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiOnline_35
13:30-15:00Sk (wyk) dr in┐. Piotr NadybskiOnline_36Sk (wyk) dr in┐. Piotr NadybskiOnline_36
15:15-16:45Sk (wyk) dr in┐. Piotr NadybskiOnline_36Sk (wyk) dr in┐. Piotr NadybskiOnline_36
17:00-18:30PipsiI (wyk) mgr in┐. Krzysztof RewakOnline_38PipsiI (wyk) mgr in┐. Krzysztof RewakOnline_38
18:45-20:15PipsiI (wyk) mgr in┐. Krzysztof RewakOnline_38PipsiI (wyk) mgr in┐. Krzysztof RewakOnline_38
Czwartek 2023-03-09
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45Pipo (lab) dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA244Sk (lab) dr in┐. Przemys│aw RybaC11
10:00-11:30Sk (lab) dr in┐. Przemys│aw RybaC11Pipo (lab) dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA244
11:45-13:15Mn (Šw) dr Karol SelwatA143Mn (Šw) dr Karol SelwatA143
13:30-15:00Mn (Šw) dr Karol SelwatA143Mn (Šw) dr Karol SelwatA143
15:15-16:45PipsiI (p) mgr in┐. Krzysztof RewakA142PipsiI (p) mgr in┐. Krzysztof RewakA142
17:00-18:30Sk (lab) dr in┐. Przemys│aw RybaC11Pw (lab) mgr in┐. Marcin »mudaC10
18:45-20:15Pw (lab) mgr in┐. Marcin »mudaC10Sk (lab) dr in┐. Przemys│aw RybaC11
Pi▒tek 2023-03-10
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30- --- --
11:45-13:15Ja (Šw) Legenda1R´┐ŻneJa (Šw) Legenda1R´┐Żne
13:30-15:00Ja (Šw) Legenda1R´┐ŻneJa (Šw) Legenda1R´┐Żne
15:15-16:45- --- --
17:00-18:30- --- --
18:45-20:15- --- --
Poniedzia│ek 2023-03-13
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30- --- --
11:45-13:15- --- --
13:30-15:00Pw (lab) mgr in┐. Marcin »mudaA244- --
15:15-16:45Ja (Šw) Legenda2R´┐ŻneJa (Šw) Legenda2R´┐Żne
17:00-18:30- --Pw (lab) mgr in┐. Marcin »mudaA244
18:45-20:15- --Pw (lab) mgr in┐. Marcin »mudaA244
Wtorek 2023-03-14
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45So (lab) dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiA242- --
10:00-11:30So (lab) dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiA242- --
11:45-13:15Psbd (p) dr hab. in┐. Robert BurdukA143Psbd (p) dr hab. in┐. Robert BurdukA143
13:30-15:00Psbd (p) dr hab. in┐. Robert BurdukA143Psbd (p) dr hab. in┐. Robert BurdukA143
15:15-16:45PipsiI (p) mgr in┐. Krzysztof RewakA143PipsiI (p) mgr in┐. Krzysztof RewakA143
17:00-18:30- --So (lab) dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiC11
18:45-20:15- --So (lab) dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiC11
Czwartek 2023-03-16
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30- --- --
11:45-13:15- --- --
13:30-15:00Mn (wyk) dr hab. in┐. Wojciech KordeckiOnline_07Mn (wyk) dr hab. in┐. Wojciech KordeckiOnline_07
15:15-16:45PipsiI (wyk) mgr in┐. Krzysztof RewakOnline_104PipsiI (wyk) mgr in┐. Krzysztof RewakOnline_104
17:00-18:30PipsiI (wyk) mgr in┐. Krzysztof RewakOnline_104PipsiI (wyk) mgr in┐. Krzysztof RewakOnline_104
18:45-20:15Sk (wyk) dr in┐. Piotr NadybskiOnline_09Sk (wyk) dr in┐. Piotr NadybskiOnline_09
Pi▒tek 2023-03-17
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30- --- --
11:45-13:15- --- --
13:30-15:00- --- --
15:15-16:45Psbd (wyk) dr Aleksander KlosowOnline_04Psbd (wyk) dr Aleksander KlosowOnline_04
17:00-18:30Psbd (wyk) dr Aleksander KlosowOnline_04Psbd (wyk) dr Aleksander KlosowOnline_04
18:45-20:15- --- --
Poniedzia│ek 2023-03-20
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30Psbd (wyk) dr Aleksander KlosowOnline_24Psbd (wyk) dr Aleksander KlosowOnline_24
11:45-13:15Psbd (wyk) dr Aleksander KlosowOnline_24Psbd (wyk) dr Aleksander KlosowOnline_24
13:30-15:00Pw (wyk) dr Aleksander KlosowOnline_24Pw (wyk) dr Aleksander KlosowOnline_24
15:15-16:45Mn (wyk) dr hab. in┐. Wojciech KordeckiOnline_24Mn (wyk) dr hab. in┐. Wojciech KordeckiOnline_24
17:00-18:30- --- --
18:45-20:15- --- --
Wtorek 2023-03-21
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45So (wyk) dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiOnline_35So (wyk) dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiOnline_35
10:00-11:30So (wyk) dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiOnline_35So (wyk) dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiOnline_35
11:45-13:15Pipo (wyk) prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiOnline_35Pipo (wyk) prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiOnline_35
13:30-15:00Sk (wyk) dr in┐. Piotr NadybskiOnline_36Sk (wyk) dr in┐. Piotr NadybskiOnline_36
15:15-16:45Sk (wyk) dr in┐. Piotr NadybskiOnline_36Sk (wyk) dr in┐. Piotr NadybskiOnline_36
17:00-18:30PipsiI (wyk) mgr in┐. Krzysztof RewakOnline_38PipsiI (wyk) mgr in┐. Krzysztof RewakOnline_38
18:45-20:15PipsiI (wyk) mgr in┐. Krzysztof RewakOnline_38PipsiI (wyk) mgr in┐. Krzysztof RewakOnline_38
Czwartek 2023-03-23
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45Pipo (lab) dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA244Sk (lab) dr in┐. Przemys│aw RybaC11
10:00-11:30Sk (lab) dr in┐. Przemys│aw RybaC11Pipo (lab) dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA244
11:45-13:15Mn (Šw) dr Karol SelwatA143Mn (Šw) dr Karol SelwatA143
13:30-15:00Mn (Šw) dr Karol SelwatA143Mn (Šw) dr Karol SelwatA143
15:15-16:45PipsiI (p) mgr in┐. Krzysztof RewakA142PipsiI (p) mgr in┐. Krzysztof RewakA142
17:00-18:30Sk (lab) dr in┐. Przemys│aw RybaC11Pw (lab) mgr in┐. Marcin »mudaC10
18:45-20:15Pw (lab) mgr in┐. Marcin »mudaC10Sk (lab) dr in┐. Przemys│aw RybaC11
Pi▒tek 2023-03-24
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45- --So (lab) dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiC11
10:00-11:30So (lab) dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiC11- --
11:45-13:15Ja (Šw) Legenda1R´┐ŻneJa (Šw) Legenda1R´┐Żne
13:30-15:00- --- --
15:15-16:45- --- --
17:00-18:30- --- --
18:45-20:15So (wyk) dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiOnline_10So (wyk) dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiOnline_10
Poniedzia│ek 2023-03-27
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30- --- --
11:45-13:15- --- --
13:30-15:00Pw (lab) mgr in┐. Marcin »mudaA244- --
15:15-16:45Pw (lab) mgr in┐. Marcin »mudaA244- --
17:00-18:30- --Pw (lab) mgr in┐. Marcin »mudaA244
18:45-20:15- --Pw (lab) mgr in┐. Marcin »mudaA244
Wtorek 2023-03-28
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45So (lab) dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiA242- --
10:00-11:30So (lab) dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiA242- --
11:45-13:15Psbd (p) dr hab. in┐. Robert BurdukA143Psbd (p) dr hab. in┐. Robert BurdukA143
13:30-15:00Psbd (p) dr hab. in┐. Robert BurdukA143Psbd (p) dr hab. in┐. Robert BurdukA143
15:15-16:45PipsiI (p) mgr in┐. Krzysztof RewakA143PipsiI (p) mgr in┐. Krzysztof RewakA143
17:00-18:30- --So (lab) dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiC11
18:45-20:15- --So (lab) dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiC11
Pi▒tek 2023-03-31
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45Mn (Šw) dr Karol SelwatA142Mn (Šw) dr Karol SelwatA142
10:00-11:30Mn (Šw) dr Karol SelwatA142Mn (Šw) dr Karol SelwatA142
11:45-13:15Ja (Šw) Legenda1R´┐ŻneJa (Šw) Legenda1R´┐Żne
13:30-15:00- --- --
15:15-16:45- --- --
17:00-18:30- --- --
18:45-20:15- --- --
Poniedzia│ek 2023-04-03
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30Psbd (wyk) dr Aleksander KlosowOnline_24Psbd (wyk) dr Aleksander KlosowOnline_24
11:45-13:15Psbd (wyk) dr Aleksander KlosowOnline_24Psbd (wyk) dr Aleksander KlosowOnline_24
13:30-15:00- --- --
15:15-16:45Ja (Šw) Legenda2R´┐ŻneJa (Šw) Legenda2R´┐Żne
17:00-18:30- --- --
18:45-20:15- --- --
Wtorek 2023-04-04
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45So (wyk) dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiOnline_35So (wyk) dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiOnline_35
10:00-11:30So (wyk) dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiOnline_35So (wyk) dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiOnline_35
11:45-13:15Pipo (wyk) prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiOnline_35Pipo (wyk) prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiOnline_35
13:30-15:00Sk (wyk) dr in┐. Piotr NadybskiOnline_36Sk (wyk) dr in┐. Piotr NadybskiOnline_36
15:15-16:45Sk (wyk) dr in┐. Piotr NadybskiOnline_36Sk (wyk) dr in┐. Piotr NadybskiOnline_36
17:00-18:30PipsiI (wyk) mgr in┐. Krzysztof RewakOnline_38PipsiI (wyk) mgr in┐. Krzysztof RewakOnline_38
18:45-20:15PipsiI (wyk) mgr in┐. Krzysztof RewakOnline_38PipsiI (wyk) mgr in┐. Krzysztof RewakOnline_38
Czwartek 2023-04-06
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45Pipo (lab) dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA244Sk (lab) dr in┐. Przemys│aw RybaC11
10:00-11:30Sk (lab) dr in┐. Przemys│aw RybaC11Pipo (lab) dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA244
11:45-13:15Mn (Šw) dr Karol SelwatA143Mn (Šw) dr Karol SelwatA143
13:30-15:00Mn (Šw) dr Karol SelwatA143Mn (Šw) dr Karol SelwatA143
15:15-16:45PipsiI (p) mgr in┐. Krzysztof RewakA142PipsiI (p) mgr in┐. Krzysztof RewakA142
17:00-18:30Sk (lab) dr in┐. Przemys│aw RybaC11- --
18:45-20:15- --Sk (lab) dr in┐. Przemys│aw RybaC11
Wtorek 2023-04-11
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45So (lab) dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiA242- --
10:00-11:30So (lab) dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiA242- --
11:45-13:15Psbd (p) dr hab. in┐. Robert BurdukA143Psbd (p) dr hab. in┐. Robert BurdukA143
13:30-15:00Psbd (p) dr hab. in┐. Robert BurdukA143Psbd (p) dr hab. in┐. Robert BurdukA143
15:15-16:45PipsiI (p) mgr in┐. Krzysztof RewakA143PipsiI (p) mgr in┐. Krzysztof RewakA143
17:00-18:30- --So (lab) dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiC11
18:45-20:15- --So (lab) dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiC11
Žroda 2023-04-12
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30- --- --
11:45-13:15- --- --
13:30-15:00Sk (wyk) dr in┐. Piotr NadybskiOnline_03Sk (wyk) dr in┐. Piotr NadybskiOnline_03
15:15-16:45Sk (wyk) dr in┐. Piotr NadybskiOnline_03Sk (wyk) dr in┐. Piotr NadybskiOnline_03
17:00-18:30- --- --
18:45-20:15- --- --
Pi▒tek 2023-04-14
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30- --- --
11:45-13:15Ja (Šw) Legenda1R´┐ŻneJa (Šw) Legenda1R´┐Żne
13:30-15:00- --- --
15:15-16:45- --- --
17:00-18:30- --- --
18:45-20:15- --- --
Poniedzia│ek 2023-04-17
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30- --- --
11:45-13:15Psbd (wyk) dr Aleksander KlosowOnline_24Psbd (wyk) dr Aleksander KlosowOnline_24
13:30-15:00Psbd (wyk) dr Aleksander KlosowOnline_24Psbd (wyk) dr Aleksander KlosowOnline_24
15:15-16:45Pw (wyk) dr Aleksander KlosowOnline_24Pw (wyk) dr Aleksander KlosowOnline_24
17:00-18:30Mn (wyk) dr hab. in┐. Wojciech KordeckiOnline_24Mn (wyk) dr hab. in┐. Wojciech KordeckiOnline_24
18:45-20:15PipsiI (wyk) mgr in┐. Krzysztof RewakOnline_104PipsiI (wyk) mgr in┐. Krzysztof RewakOnline_104
Wtorek 2023-04-18
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45So (wyk) dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiOnline_35So (wyk) dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiOnline_35
10:00-11:30So (wyk) dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiOnline_35So (wyk) dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiOnline_35
11:45-13:15Pipo (wyk) prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiOnline_35Pipo (wyk) prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiOnline_35
13:30-15:00Sk (wyk) dr in┐. Piotr NadybskiOnline_36Sk (wyk) dr in┐. Piotr NadybskiOnline_36
15:15-16:45Sk (wyk) dr in┐. Piotr NadybskiOnline_36Sk (wyk) dr in┐. Piotr NadybskiOnline_36
17:00-18:30PipsiI (wyk) mgr in┐. Krzysztof RewakOnline_38PipsiI (wyk) mgr in┐. Krzysztof RewakOnline_38
18:45-20:15PipsiI (wyk) mgr in┐. Krzysztof RewakOnline_38PipsiI (wyk) mgr in┐. Krzysztof RewakOnline_38
Czwartek 2023-04-20
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45Pipo (lab) dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA244- --
10:00-11:30- --Pipo (lab) dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA244
11:45-13:15Mn (Šw) dr Karol SelwatA143Mn (Šw) dr Karol SelwatA143
13:30-15:00Mn (Šw) dr Karol SelwatA143Mn (Šw) dr Karol SelwatA143
15:15-16:45PipsiI (p) mgr in┐. Krzysztof RewakA142PipsiI (p) mgr in┐. Krzysztof RewakA142
17:00-18:30- --Pw (lab) mgr in┐. Marcin »mudaC10
18:45-20:15Pw (lab) mgr in┐. Marcin »mudaC10- --
Pi▒tek 2023-04-21
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30- --- --
11:45-13:15Ja (Šw) Legenda1R´┐ŻneJa (Šw) Legenda1R´┐Żne
13:30-15:00- --- --
15:15-16:45- --- --
17:00-18:30- --- --
18:45-20:15- --- --
Poniedzia│ek 2023-04-24
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30- --- --
11:45-13:15- --- --
13:30-15:00- --- --
15:15-16:45Pw (wyk) dr Aleksander KlosowOnline_100Pw (wyk) dr Aleksander KlosowOnline_100
17:00-18:30Psbd (wyk) dr Aleksander KlosowOnline_101Psbd (wyk) dr Aleksander KlosowOnline_101
18:45-20:15- --- --
Wtorek 2023-04-25
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45So (lab) dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiA242- --
10:00-11:30So (lab) dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiA242- --
11:45-13:15- --- --
13:30-15:00- --- --
15:15-16:45PipsiI (p) mgr in┐. Krzysztof RewakA143PipsiI (p) mgr in┐. Krzysztof RewakA143
17:00-18:30- --So (lab) dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiA242
18:45-20:15- --So (lab) dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiA242
Czwartek 2023-04-27
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45Sk (lab) dr in┐. Przemys│aw RybaC11- --
10:00-11:30Sk (lab) dr in┐. Przemys│aw RybaC11- --
11:45-13:15Pipo (lab) dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA213- --
13:30-15:00- --- --
15:15-16:45- --Pipo (lab) dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA213
17:00-18:30- --Sk (lab) dr in┐. Przemys│aw RybaC11
18:45-20:15- --Sk (lab) dr in┐. Przemys│aw RybaC11
Pi▒tek 2023-04-28
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30- --- --
11:45-13:15Ja (Šw) Legenda1R´┐ŻneJa (Šw) Legenda1R´┐Żne
13:30-15:00- --- --
15:15-16:45- --- --
17:00-18:30- --- --
18:45-20:15- --- --
Czwartek 2023-05-04
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45- --Sk (lab) dr in┐. Przemys│aw RybaC11
10:00-11:30Sk (lab) dr in┐. Przemys│aw RybaC11- --
11:45-13:15Mn (Šw) dr Karol SelwatA143Mn (Šw) dr Karol SelwatA143
13:30-15:00Mn (Šw) dr Karol SelwatA143Mn (Šw) dr Karol SelwatA143
15:15-16:45PipsiI (p) mgr in┐. Krzysztof RewakA142PipsiI (p) mgr in┐. Krzysztof RewakA142
17:00-18:30Sk (lab) dr in┐. Przemys│aw RybaC11Pw (lab) mgr in┐. Marcin »mudaC10
18:45-20:15Pw (lab) mgr in┐. Marcin »mudaC10Sk (lab) dr in┐. Przemys│aw RybaC11
Pi▒tek 2023-05-05
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30- --- --
11:45-13:15Ja (Šw) Legenda1R´┐ŻneJa (Šw) Legenda1R´┐Żne
13:30-15:00Pipo (wyk) prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC212Pipo (wyk) prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC212
15:15-16:45Sk (wyk) dr in┐. Piotr NadybskiC212Sk (wyk) dr in┐. Piotr NadybskiC212
17:00-18:30- --- --
18:45-20:15- --- --
Poniedzia│ek 2023-05-08
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30- --- --
11:45-13:15- --- --
13:30-15:00Pw (lab) mgr in┐. Marcin »mudaA244- --
15:15-16:45Pw (lab) mgr in┐. Marcin »mudaA244- --
17:00-18:30- --Pw (lab) mgr in┐. Marcin »mudaA244
18:45-20:15- --Pw (lab) mgr in┐. Marcin »mudaA244
Wtorek 2023-05-09
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45So (lab) dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiA242- --
10:00-11:30So (lab) dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiA242- --
11:45-13:15Psbd (p) dr hab. in┐. Robert BurdukA141Psbd (p) dr hab. in┐. Robert BurdukA141
13:30-15:00Psbd (p) dr hab. in┐. Robert BurdukA141Psbd (p) dr hab. in┐. Robert BurdukA141
15:15-16:45PipsiI (p) mgr in┐. Krzysztof RewakA141PipsiI (p) mgr in┐. Krzysztof RewakA141
17:00-18:30- --So (lab) dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiA242
18:45-20:15- --So (lab) dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiA242
Czwartek 2023-05-11
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30- --- --
11:45-13:15- --Sk (lab) dr in┐. Przemys│aw RybaC11
13:30-15:00Sk (lab) dr in┐. Przemys│aw RybaC11Pipo (lab) dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA244
15:15-16:45Pipo (lab) dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA244Pw (lab) mgr in┐. Marcin »mudaC11
17:00-18:30Pw (lab) mgr in┐. Marcin »mudaC11- --
18:45-20:15Pw (lab) mgr in┐. Marcin »mudaC11- --
Pi▒tek 2023-05-12
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30Psbd (wyk) dr Aleksander KlosowC125Psbd (wyk) dr Aleksander KlosowC125
11:45-13:15Ja (Šw) Legenda3R´┐ŻneJa (Šw) Legenda3R´┐Żne
13:30-15:00Pw (wyk) dr Aleksander KlosowC125Pw (wyk) dr Aleksander KlosowC125
15:15-16:45Psbd (p) dr hab. in┐. Robert BurdukA143Psbd (p) dr hab. in┐. Robert BurdukA143
17:00-18:30Psbd (p) dr hab. in┐. Robert BurdukA143Psbd (p) dr hab. in┐. Robert BurdukA143
18:45-20:15- --Pw (lab) mgr in┐. Marcin »mudaC11
Poniedzia│ek 2023-05-15
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30- --- --
11:45-13:15Mn (wyk) dr hab. in┐. Wojciech KordeckiC113Mn (wyk) dr hab. in┐. Wojciech KordeckiC113
13:30-15:00Mn (Šw) dr Karol SelwatA145Mn (Šw) dr Karol SelwatA145
15:15-16:45Ja (Šw) Legenda1R´┐ŻneJa (Šw) Legenda1R´┐Żne
17:00-18:30PipsiI (p) mgr in┐. Krzysztof RewakA142PipsiI (p) mgr in┐. Krzysztof RewakA142
18:45-20:15- --- --
Wtorek 2023-05-16
s2PAM1(1)s2PAM1(2)
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30Psbd (p) dr hab. in┐. Robert BurdukA14Psbd (p) dr hab. in┐. Robert BurdukA14
11:45-13:15Psbd (p) dr hab. in┐. Robert BurdukA14Psbd (p) dr hab. in┐. Robert BurdukA14
13:30-15:00So (wyk) dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiA14So (wyk) dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiA14
15:15-16:45PipsiI (wyk) mgr in┐. Krzysztof RewakC125PipsiI (wyk) mgr in┐. Krzysztof RewakC125
17:00-18:30Pw (lab) mgr in┐. Marcin »mudaC11So (lab) dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiA242
18:45-20:15So (lab) dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiA242Pw (lab) mgr in┐. Marcin »mudaC11

SkrotNazwa
SkSieci komputerowe
PipoProjektowanie i programowanie obiektowe
SoSystemy operacyjne
MnMetody numeryczne
PipsiIProjektowanie i programowanie systemˇw internetowych I
PwProgramowanie wizualne
JaJŕzyk angielski
PsbdProjektowanie systemˇw baz danych

Legenda:



Informacja 1h [x/-] lub 1h [-/x] oznacza, ┐e zajŕci▒ trwaj▒ w tym bloku 45 minut i zaplanowane s▒ odpowiednio w pierwszej lub drugiej jego po│owie.



Legenda1
PrzedmiotNauczycielSala
Jamgr Gabriela LisowskaC313
Jamgr Filip KostekC324
Legenda2
PrzedmiotNauczycielSala
Jamgr Gabriela LisowskaC313
Jamgr Filip KostekC314
Legenda3
PrzedmiotNauczycielSala
Jamgr Filip KostekA15
Jamgr Gabriela LisowskaC313