SpecjalnoŠ: s2SSK



Komunikaty:

s2SSK1
Poniedzia│ek 2018-02-19
s2SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowA212
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2018-02-22
s2SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30Pw (lab)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA213
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Pi▒tek 2018-02-23
s2SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30Psbd (wyk)dr Aleksander KlosowC224
11:45-13:15So (lab)mgr in┐. Piotr NadybskiA244
13:30-15:00Psbd (p)mgr in┐. Piotr NadybskiA143
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedzia│ek 2018-02-26
s2SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00Pw (wyk)dr Aleksander KlosowC222
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2018-02-27
s2SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30So (wyk)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiC125
11:45-13:15So (wyk)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiC125
13:30-15:00Pts (wyk)dr hab. in┐. Robert BurdukC125
15:15-16:45Pts (wyk)dr hab. in┐. Robert BurdukC125
17:00-18:30Pts (lab)dr hab. in┐. Robert BurdukC11
18:45-20:15Pts (lab)dr hab. in┐. Robert BurdukC11
Žroda 2018-02-28
s2SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Ja (Šw)Legenda1Rˇ┐ne
13:30-15:00Ja (Šw)Legenda1Rˇ┐ne
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2018-03-01
s2SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30Pw (lab)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA213
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Pi▒tek 2018-03-02
s2SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30Psbd (wyk)dr Aleksander KlosowC224
11:45-13:15So (lab)mgr in┐. Piotr NadybskiA244
13:30-15:00Psbd (p)mgr in┐. Piotr NadybskiA143
15:15-16:45Ksz (wyk)dr in┐. Daniel DŕbowskiA118
17:00-18:30Ksz (wyk)dr in┐. Daniel DŕbowskiA118
18:45-20:15---
Poniedzia│ek 2018-03-05
s2SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowC212
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2018-03-06
s2SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30Sk (wyk)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC224
11:45-13:15Sk (wyk)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC224
13:30-15:00---
15:15-16:45Pipo (lab)mgr in┐. Krzysztof RewakC10
17:00-18:30Pipo (lab)mgr in┐. Krzysztof RewakC10
18:45-20:15---
Czwartek 2018-03-08
s2SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30Pw (lab)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA213
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Pi▒tek 2018-03-09
s2SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30Psbd (wyk)dr Aleksander KlosowC224
11:45-13:15So (lab)mgr in┐. Piotr NadybskiA244
13:30-15:00Psbd (p)mgr in┐. Piotr NadybskiA143
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedzia│ek 2018-03-12
s2SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00Pw (wyk)dr Aleksander KlosowA116
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2018-03-13
s2SSK1
08:15-09:45So (wyk)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiC224
10:00-11:30So (wyk)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiC224
11:45-13:15Sk (wyk)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC224
13:30-15:00Pts (wyk)dr hab. in┐. Robert BurdukC212
15:15-16:45Pts (wyk)dr hab. in┐. Robert BurdukC212
17:00-18:30Pts (lab)dr hab. in┐. Robert BurdukC11
18:45-20:15Pts (lab)dr hab. in┐. Robert BurdukC11
Žroda 2018-03-14
s2SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Ja (Šw)Legenda1Rˇ┐ne
13:30-15:00Ja (Šw)Legenda1Rˇ┐ne
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2018-03-15
s2SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30Pw (lab)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA213
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Pi▒tek 2018-03-16
s2SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30Psbd (wyk)dr Aleksander KlosowC224
11:45-13:15So (lab)mgr in┐. Piotr NadybskiA244
13:30-15:00Psbd (p)mgr in┐. Piotr NadybskiA143
15:15-16:45Ksz (wyk)dr in┐. Daniel DŕbowskiA144
17:00-18:30Ksz (wyk)dr in┐. Daniel DŕbowskiA144
18:45-20:15---
Poniedzia│ek 2018-03-19
s2SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowA116
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2018-03-20
s2SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30Sk (wyk)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC224
11:45-13:15Sk (wyk)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC224
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2018-03-22
s2SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30Pw (lab)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA213
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Pi▒tek 2018-03-23
s2SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30Psbd (wyk)dr Aleksander KlosowC224
11:45-13:15---
13:30-15:00Psbd (p)mgr in┐. Piotr NadybskiA143
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedzia│ek 2018-03-26
s2SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15So (lab)mgr in┐. Piotr NadybskiA244
13:30-15:00Pw (wyk)dr Aleksander KlosowA36
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2018-03-27
s2SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Sk (wyk)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC224
13:30-15:00Pts (wyk)dr hab. in┐. Robert BurdukC212
15:15-16:45Pts (wyk)dr hab. in┐. Robert BurdukC212
17:00-18:30Pts (lab)dr hab. in┐. Robert BurdukA242
18:45-20:15Pts (lab)dr hab. in┐. Robert BurdukA242
Žroda 2018-03-28
s2SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Ja (Šw)Legenda1Rˇ┐ne
13:30-15:00Ja (Šw)Legenda1Rˇ┐ne
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2018-04-05
s2SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30Pw (lab)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA213
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Pi▒tek 2018-04-06
s2SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30Psbd (wyk)dr Aleksander KlosowC224
11:45-13:15So (lab)mgr in┐. Piotr NadybskiA244
13:30-15:00Psbd (p)mgr in┐. Piotr NadybskiA143
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedzia│ek 2018-04-09
s2SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00Pw (wyk)dr Aleksander KlosowA36
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2018-04-10
s2SSK1
08:15-09:45So (wyk)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiC224
10:00-11:30So (wyk)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiC224
11:45-13:15Sk (wyk)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC224
13:30-15:00Pts (wyk)dr hab. in┐. Robert BurdukA212
15:15-16:45Pts (wyk)dr hab. in┐. Robert BurdukA212
17:00-18:30Pts (lab)dr hab. in┐. Robert BurdukA242
18:45-20:15Pts (lab)dr hab. in┐. Robert BurdukA242
Žroda 2018-04-11
s2SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Ja (Šw)Legenda1Rˇ┐ne
13:30-15:00Ja (Šw)Legenda1Rˇ┐ne
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Pi▒tek 2018-04-13
s2SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30Psbd (wyk)dr Aleksander KlosowC224
11:45-13:15So (lab)mgr in┐. Piotr NadybskiA244
13:30-15:00Psbd (p)mgr in┐. Piotr NadybskiA143
15:15-16:45Ksz (wyk)dr in┐. Daniel DŕbowskiA144
17:00-18:30Ksz (wyk)dr in┐. Daniel DŕbowskiA144
18:45-20:15---
Poniedzia│ek 2018-04-16
s2SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowA116
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2018-04-17
s2SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30Sk (wyk)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC224
11:45-13:15Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowC224
13:30-15:00---
15:15-16:45Pipo (lab)mgr in┐. Krzysztof RewakC10
17:00-18:30Pipo (lab)mgr in┐. Krzysztof RewakC10
18:45-20:15---
Czwartek 2018-04-19
s2SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30Pw (lab)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA213
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Pi▒tek 2018-04-20
s2SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30Psbd (wyk)dr Aleksander KlosowC224
11:45-13:15So (lab)mgr in┐. Piotr NadybskiA244
13:30-15:00Psbd (p)mgr in┐. Piotr NadybskiA143
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedzia│ek 2018-04-23
s2SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00Pw (wyk)dr Aleksander KlosowA116
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2018-04-24
s2SSK1
08:15-09:45So (wyk)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiC224
10:00-11:30So (wyk)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiC224
11:45-13:15Sk (wyk)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC224
13:30-15:00Pts (wyk)dr hab. in┐. Robert BurdukA118
15:15-16:45Pts (wyk)dr hab. in┐. Robert BurdukA118
17:00-18:30Pts (lab)dr hab. in┐. Robert BurdukA242
18:45-20:15Pts (lab)dr hab. in┐. Robert BurdukA242
Žroda 2018-04-25
s2SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Ja (Šw)Legenda1Rˇ┐ne
13:30-15:00Ja (Šw)Legenda1Rˇ┐ne
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2018-04-26
s2SSK1
08:15-09:45Pw (lab)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA213
10:00-11:30Pw (lab)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA213
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Pi▒tek 2018-04-27
s2SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30Psbd (wyk)dr Aleksander KlosowC224
11:45-13:15So (lab)mgr in┐. Piotr NadybskiA244
13:30-15:00Psbd (p)mgr in┐. Piotr NadybskiA143
15:15-16:45Ksz (wyk)dr in┐. Daniel DŕbowskiA144
17:00-18:30Ksz (wyk)dr in┐. Daniel DŕbowskiA144
18:45-20:15---
Poniedzia│ek 2018-05-07
s2SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00Pw (wyk)dr Aleksander KlosowA116
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2018-05-08
s2SSK1
08:15-09:45So (wyk)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiC125
10:00-11:30So (wyk)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiC125
11:45-13:15Sk (wyk)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC224
13:30-15:00Pts (wyk)dr hab. in┐. Robert BurdukC212
15:15-16:45Pts (wyk)dr hab. in┐. Robert BurdukC212
17:00-18:30Pts (lab)dr hab. in┐. Robert BurdukC11
18:45-20:15Pts (lab)dr hab. in┐. Robert BurdukC11
Czwartek 2018-05-10
s2SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30Pw (lab)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA213
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Pi▒tek 2018-05-11
s2SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30Psbd (wyk)dr Aleksander KlosowC224
11:45-13:15So (lab)mgr in┐. Piotr NadybskiA244
13:30-15:00Psbd (p)mgr in┐. Piotr NadybskiA143
15:15-16:45Ksz (wyk)dr in┐. Daniel DŕbowskiA144
17:00-18:30Ksz (wyk)dr in┐. Daniel DŕbowskiA144
18:45-20:15---
Poniedzia│ek 2018-05-14
s2SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowA144
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2018-05-15
s2SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30Sk (wyk)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC224
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Pipo (lab)mgr in┐. Krzysztof RewakC10
17:00-18:30Pipo (lab)mgr in┐. Krzysztof RewakC10
18:45-20:15---
Czwartek 2018-05-17
s2SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30Pw (lab)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA213
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Pi▒tek 2018-05-18
s2SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30Psbd (wyk)dr Aleksander KlosowC224
11:45-13:15So (lab)mgr in┐. Piotr NadybskiA244
13:30-15:00Psbd (p)mgr in┐. Piotr NadybskiA32
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedzia│ek 2018-05-21
s2SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00Pw (wyk)dr Aleksander KlosowA116
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2018-05-22
s2SSK1
08:15-09:45So (wyk)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiC125
10:00-11:30So (wyk)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiC125
11:45-13:15Sk (wyk)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC224
13:30-15:00Pts (wyk)dr hab. in┐. Robert BurdukA212
15:15-16:45Pts (wyk)dr hab. in┐. Robert BurdukA212
17:00-18:30Pts (lab)dr hab. in┐. Robert BurdukA242
18:45-20:15Pts (lab)dr hab. in┐. Robert BurdukA242
Žroda 2018-05-23
s2SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Ja (Šw)Legenda1Rˇ┐ne
13:30-15:00Ja (Šw)Legenda1Rˇ┐ne
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2018-05-24
s2SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30Pw (lab)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA213
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Pi▒tek 2018-05-25
s2SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30Psbd (wyk)dr Aleksander KlosowC224
11:45-13:15So (lab)mgr in┐. Piotr NadybskiA244
13:30-15:00Psbd (p)mgr in┐. Piotr NadybskiA143
15:15-16:45Ksz (wyk)dr in┐. Daniel DŕbowskiC125
17:00-18:30Ksz (wyk)dr in┐. Daniel DŕbowskiC125
18:45-20:15---
Poniedzia│ek 2018-05-28
s2SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowA212
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2018-05-29
s2SSK1
08:15-09:45So (wyk)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiC224
10:00-11:30So (wyk)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiC224
11:45-13:15Sk (wyk)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC224
13:30-15:00Pts (wyk)dr hab. in┐. Robert BurdukC125
15:15-16:45Pts (lab)dr hab. in┐. Robert BurdukA242
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedzia│ek 2018-06-04
s2SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00Pw (wyk)dr Aleksander KlosowA116
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2018-06-05
s2SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30So (wyk)dr in┐. Arkadiusz GrzybowskiC125
11:45-13:15Sk (wyk)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC224
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Žroda 2018-06-06
s2SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Ja (Šw)Legenda1Rˇ┐ne
13:30-15:00Ja (Šw)Legenda1Rˇ┐ne
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2018-06-07
s2SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30Pw (lab)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA213
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Pi▒tek 2018-06-08
s2SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30Psbd (wyk)dr Aleksander KlosowC224
11:45-13:15So (lab)mgr in┐. Piotr NadybskiA244
13:30-15:00Psbd (p)mgr in┐. Piotr NadybskiA143
15:15-16:45Ksz (wyk)dr in┐. Daniel DŕbowskiA144
17:00-18:30Ksz (wyk)dr in┐. Daniel DŕbowskiA144
18:45-20:15---
Poniedzia│ek 2018-06-11
s2SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00Pipo (wyk)dr Aleksander KlosowA212
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2018-06-12
s2SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Sk (wyk)prof. dr hab. in┐. Wojciech ZamojskiC224
13:30-15:00---
15:15-16:45Pipo (lab)mgr in┐. Krzysztof RewakC10
17:00-18:30Pipo (lab)mgr in┐. Krzysztof RewakC10
18:45-20:15---
Žroda 2018-06-13
s2SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Ja (Šw)Legenda1Rˇ┐ne
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2018-06-14
s2SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30Pw (lab)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA213
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Pi▒tek 2018-06-15
s2SSK1
08:15-09:45Ksz (wyk)dr in┐. Daniel DŕbowskiA118
10:00-11:30Psbd (wyk)dr Aleksander KlosowC224
11:45-13:15So (lab)mgr in┐. Piotr NadybskiA244
13:30-15:00Psbd (p)mgr in┐. Piotr NadybskiA143
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedzia│ek 2018-06-18
s2SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30Pw (lab)dr in┐. Zbigniew Fry╝lewiczA213
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2018-06-19
s2SSK1
08:15-09:45---
10:00-11:30Psbd (wyk)dr Aleksander KlosowC113
11:45-13:15So (lab)mgr in┐. Piotr NadybskiA244
13:30-15:00Psbd (p)mgr in┐. Piotr NadybskiA141
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---

SkrotNazwa
PipoProjektowanie i programowanie obiektowe
PwProgramowanie wizualne
PsbdProjektowanie systemˇw baz danych
SoSystemy operacyjne
PtsPodstawy techniki systemˇw
JaJŕzyk angielski
KszKomputerowe systemy zarz▒dzania
SkSieci komputerowe
Legenda1
PrzedmiotNauczycielSala
Jamgr Magdalena Kendziorczyk-TwardochC311
Jamgr Magdalena ArdeliC312