SpecjalnoŠ: s2ZIS



Komunikaty:

s2ZIS1(1)s2ZIS1(2)s2ZIS2(1)u
Poniedzia│ek 2022-02-14
s2ZIS1(1)s2ZIS1(2)s2ZIS2(1)u
08:15-09:45- --- --- --
10:00-11:30- --- --- --
11:45-13:15- --- --- --
13:30-15:00- --- --- --
15:15-16:45Siwlit (lab) mgr in┐. Pawe│ AndrzejczykA218- --- --
17:00-18:30Siwlit (lab) mgr in┐. Pawe│ AndrzejczykA218- --- --
18:45-20:15- --- --- --
Wtorek 2022-02-15
s2ZIS1(1)s2ZIS1(2)s2ZIS2(1)u
08:15-09:45- --- --- --
10:00-11:30- --- --- --
11:45-13:15- --- --- --
13:30-15:00- --- --- --
15:15-16:45St (wyk) dr Magdalena D▒browskaOnline_09St (wyk) dr Magdalena D▒browskaOnline_09St (wyk) dr Magdalena D▒browskaOnline_09
17:00-18:30St (wyk) dr Magdalena D▒browskaOnline_09St (wyk) dr Magdalena D▒browskaOnline_09St (wyk) dr Magdalena D▒browskaOnline_09
18:45-20:15DdrTSL (wyk) mgr Anna ZurekOnline_08DdrTSL (wyk) mgr Anna ZurekOnline_08DdrTSL (wyk) mgr Anna ZurekOnline_08
Žroda 2022-02-16
s2ZIS1(1)s2ZIS1(2)s2ZIS2(1)u
08:15-09:45- --- --- --
10:00-11:30- --- --- --
11:45-13:15- --- --- --
13:30-15:00- --- --- --
15:15-16:45Lm (wt) dr Ewa Szkic-CzechA142Lm (wt) dr Ewa Szkic-CzechA142- --
17:00-18:30Lm (wt) dr Ewa Szkic-CzechA142Lm (wt) dr Ewa Szkic-CzechA142- --
18:45-20:15- --- --- --
Czwartek 2022-02-17
s2ZIS1(1)s2ZIS1(2)s2ZIS2(1)u
08:15-09:45- --- --- --
10:00-11:30- --- --- --
11:45-13:15- --- --- --
13:30-15:00- --- --- --
15:15-16:45Zpl (wyk) dr in┐. Waldemar OsmˇlskiOnline_09Zpl (wyk) dr in┐. Waldemar OsmˇlskiOnline_09Zpl (wyk) dr in┐. Waldemar OsmˇlskiOnline_09
17:00-18:30Jo (Šw) Legenda1R´┐ŻneJo (Šw) Legenda1R´┐ŻneJo (Šw) Legenda1R´┐Żne
18:45-20:15Dgizfp (wyk) dr B│a┐ej PrusOnline_07Dgizfp (wyk) dr B│a┐ej PrusOnline_07Dgizfp (wyk) dr B│a┐ej PrusOnline_07
Pi▒tek 2022-02-18
s2ZIS1(1)s2ZIS1(2)s2ZIS2(1)u
08:15-09:45- --- --- --
10:00-11:30- --- --- --
11:45-13:15- --- --- --
13:30-15:00- --- --- --
15:15-16:45Zpl (p) mgr Anna ZurekA217Zpl (p) mgr Anna ZurekA217St (p) mgr Ewa RajczakowskaC202
17:00-18:30Pi (p) mgr Anna ZurekA217Pi (p) mgr Anna ZurekA217St (p) mgr Ewa RajczakowskaC202
18:45-20:15DdrTSL (wt) mgr Anna ZurekA217DdrTSL (wt) mgr Anna ZurekA217- --
Sobota 2022-02-19
s2ZIS1(1)s2ZIS1(2)s2ZIS2(1)u
08:15-09:45- --- --Siwlit (lab) mgr in┐. Pawe│ AndrzejczykA218
10:00-11:30- --- --Siwlit (lab) mgr in┐. Pawe│ AndrzejczykA218
11:45-13:15- --- --Dgizfp (Šw) dr Justyna Lewandowska-BratekC210
13:45-15:15- --- --Pi (p) mgr Anna ZurekC322
15:30-17:00- --- --Zpl (p) mgr Anna ZurekC322
17:15-18:45- --- --Kwpi (lab) mgr in┐. Krzysztof KolbuszA213
19:00-20:30- --- --Kwpi (lab) mgr in┐. Krzysztof KolbuszA213
Poniedzia│ek 2022-02-21
s2ZIS1(1)s2ZIS1(2)s2ZIS2(1)u
08:15-09:45- --- --- --
10:00-11:30- --- --- --
11:45-13:15- --- --- --
13:30-15:00- --- --- --
15:15-16:45Mdw (wyk) mgr in┐. Agnieszka PaszynOnline_10Mdw (wyk) mgr in┐. Agnieszka PaszynOnline_10Mdw (wyk) mgr in┐. Agnieszka PaszynOnline_10
17:00-18:30Ptic (wyk) dr Wojciech KasprzykOnline_10Ptic (wyk) dr Wojciech KasprzykOnline_10Ptic (wyk) dr Wojciech KasprzykOnline_10
18:45-20:15Ptic (wyk) dr Wojciech KasprzykOnline_10Ptic (wyk) dr Wojciech KasprzykOnline_10Ptic (wyk) dr Wojciech KasprzykOnline_10
Wtorek 2022-02-22
s2ZIS1(1)s2ZIS1(2)s2ZIS2(1)u
08:15-09:45- --- --- --
10:00-11:30- --- --- --
11:45-13:15St (p) mgr Ewa RajczakowskaA217St (p) mgr Ewa RajczakowskaA217- --
13:30-15:00- --- --- --
15:15-16:45Zpl (p) mgr Anna ZurekOnline_104Zpl (p) mgr Anna ZurekOnline_104- --
17:00-18:30Pi (p) mgr Anna ZurekOnline_104Pi (p) mgr Anna ZurekOnline_104- --
18:45-20:15DdrTSL (wt) mgr Anna ZurekOnline_104DdrTSL (wt) mgr Anna ZurekOnline_104- --
Czwartek 2022-02-24
s2ZIS1(1)s2ZIS1(2)s2ZIS2(1)u
08:15-09:45- --- --- --
10:00-11:30- --- --- --
11:45-13:15- --- --- --
13:30-15:00- --- --- --
15:15-16:45Zpl (wyk) dr in┐. Waldemar OsmˇlskiOnline_14Zpl (wyk) dr in┐. Waldemar OsmˇlskiOnline_14Zpl (wyk) dr in┐. Waldemar OsmˇlskiOnline_14
17:00-18:30Jo (Šw) Legenda2R´┐ŻneJo (Šw) Legenda2R´┐ŻneJo (Šw) Legenda2R´┐Żne
18:45-20:15Lm (wyk) dr in┐. Waldemar OsmˇlskiOnline_14Lm (wyk) dr in┐. Waldemar OsmˇlskiOnline_14Lm (wyk) dr in┐. Waldemar OsmˇlskiOnline_14
Pi▒tek 2022-02-25
s2ZIS1(1)s2ZIS1(2)s2ZIS2(1)u
08:15-09:45- --- --- --
10:00-11:30- --- --- --
11:45-13:15- --- --- --
13:30-15:00- --- --- --
15:15-16:45Siwlit (lab) mgr in┐. Pawe│ AndrzejczykA218- --- --
17:00-18:30- --- --Wf (Šw) mgr Mateusz WierzbickiOnline_102
18:45-20:15- --- --Wf (Šw) mgr Mateusz WierzbickiOnline_102
Sobota 2022-02-26
s2ZIS1(1)s2ZIS1(2)s2ZIS2(1)u
08:15-09:45- --- --Kwpi (lab) mgr in┐. Krzysztof KolbuszA213
10:00-11:30- --- --Kwpi (lab) mgr in┐. Krzysztof KolbuszA213
11:45-13:15- --- --DdrTSL (wt) mgr Anna ZurekC329
13:45-15:15- --- --Pi (p) mgr Anna ZurekC329
15:30-17:00- --- --Zpl (p) mgr Anna ZurekC329
17:15-18:45- --- --- --
19:00-20:30- --- --- --
Poniedzia│ek 2022-02-28
s2ZIS1(1)s2ZIS1(2)s2ZIS2(1)u
08:15-09:45- --- --- --
10:00-11:30- --- --- --
11:45-13:15- --- --- --
13:30-15:00- --- --- --
15:15-16:45Siwlit (lab) mgr in┐. Pawe│ AndrzejczykA218- --- --
17:00-18:30Siwlit (lab) mgr in┐. Pawe│ AndrzejczykA218- --- --
18:45-20:15- --Siwlit (lab) mgr in┐. Pawe│ AndrzejczykA218- --
Wtorek 2022-03-01
s2ZIS1(1)s2ZIS1(2)s2ZIS2(1)u
08:15-09:45- --- --- --
10:00-11:30- --- --- --
11:45-13:15- --Siwlit (lab) mgr in┐. Pawe│ AndrzejczykA218- --
13:30-15:00- --Siwlit (lab) mgr in┐. Pawe│ AndrzejczykA218- --
15:15-16:45- --- --- --
17:00-18:30St (wyk) dr Magdalena D▒browskaOnline_11St (wyk) dr Magdalena D▒browskaOnline_11St (wyk) dr Magdalena D▒browskaOnline_11
18:45-20:15DdrTSL (wyk) mgr Anna ZurekOnline_13DdrTSL (wyk) mgr Anna ZurekOnline_13DdrTSL (wyk) mgr Anna ZurekOnline_13
Žroda 2022-03-02
s2ZIS1(1)s2ZIS1(2)s2ZIS2(1)u
08:15-09:45- --- --- --
10:00-11:30- --- --- --
11:45-13:15- --- --- --
13:30-15:00- --- --- --
15:15-16:45Zpl (p) mgr Anna ZurekOnline_103Zpl (p) mgr Anna ZurekOnline_103- --
17:00-18:30Pi (p) mgr Anna ZurekOnline_103Pi (p) mgr Anna ZurekOnline_103- --
18:45-20:15DdrTSL (wt) mgr Anna ZurekOnline_103DdrTSL (wt) mgr Anna ZurekOnline_103- --
Czwartek 2022-03-03
s2ZIS1(1)s2ZIS1(2)s2ZIS2(1)u
08:15-09:45- --- --- --
10:00-11:30- --- --- --
11:45-13:15- --- --- --
13:30-15:00- --- --- --
15:15-16:45Zpl (wyk) dr in┐. Waldemar OsmˇlskiOnline_16Zpl (wyk) dr in┐. Waldemar OsmˇlskiOnline_16Zpl (wyk) dr in┐. Waldemar OsmˇlskiOnline_16
17:00-18:30Jo (Šw) Legenda2R´┐ŻneJo (Šw) Legenda2R´┐ŻneJo (Šw) Legenda2R´┐Żne
18:45-20:15Dgizfp (wyk) dr B│a┐ej PrusOnline_14Dgizfp (wyk) dr B│a┐ej PrusOnline_14Dgizfp (wyk) dr B│a┐ej PrusOnline_14
Pi▒tek 2022-03-04
s2ZIS1(1)s2ZIS1(2)s2ZIS2(1)u
08:15-09:45Kwpi (lab) mgr in┐. Krzysztof KolbuszC11Kwpi (lab) mgr in┐. Krzysztof KolbuszC11- --
10:00-11:30Kwpi (lab) mgr in┐. Krzysztof KolbuszC11Kwpi (lab) mgr in┐. Krzysztof KolbuszC11- --
11:45-13:15- --- --- --
13:30-15:00- --- --- --
15:15-16:45Mdw (wyk) mgr in┐. Agnieszka PaszynOnline_105Mdw (wyk) mgr in┐. Agnieszka PaszynOnline_105Mdw (wyk) mgr in┐. Agnieszka PaszynOnline_105
17:00-18:30- --- --Wf (Šw) mgr Mateusz WierzbickiOnline_09
18:45-20:15- --- --Wf (Šw) mgr Mateusz WierzbickiOnline_09
Sobota 2022-03-05
s2ZIS1(1)s2ZIS1(2)s2ZIS2(1)u
08:15-09:45- --- --Siwlit (lab) mgr in┐. Pawe│ AndrzejczykC10
10:00-11:30- --- --Siwlit (lab) mgr in┐. Pawe│ AndrzejczykC10
11:45-13:15- --- --DdrTSL (wt) mgr Anna ZurekC209
13:45-15:15- --- --Zpl (p) mgr Anna ZurekC209
15:30-17:00- --- --Pi (p) mgr Anna ZurekC209
17:15-18:45- --- --Lm (wt) dr Ewa Szkic-CzechA217
19:00-20:30- --- --Lm (wt) dr Ewa Szkic-CzechA217
Poniedzia│ek 2022-03-07
s2ZIS1(1)s2ZIS1(2)s2ZIS2(1)u
08:15-09:45- --- --- --
10:00-11:30- --- --- --
11:45-13:15- --- --- --
13:30-15:00- --- --- --
15:15-16:45- --- --- --
17:00-18:30Mdw (wyk) mgr in┐. Agnieszka PaszynOnline_103Mdw (wyk) mgr in┐. Agnieszka PaszynOnline_103Mdw (wyk) mgr in┐. Agnieszka PaszynOnline_103
18:45-20:15Mdw (wyk) mgr in┐. Agnieszka PaszynOnline_103Mdw (wyk) mgr in┐. Agnieszka PaszynOnline_103Mdw (wyk) mgr in┐. Agnieszka PaszynOnline_103
Wtorek 2022-03-08
s2ZIS1(1)s2ZIS1(2)s2ZIS2(1)u
08:15-09:45- --- --- --
10:00-11:30- --- --- --
11:45-13:15St (p) mgr Ewa RajczakowskaA142St (p) mgr Ewa RajczakowskaA142- --
13:30-15:00St (p) mgr Ewa RajczakowskaA142St (p) mgr Ewa RajczakowskaA142- --
15:15-16:45- --- --- --
17:00-18:30- --- --- --
18:45-20:15- --- --- --
Žroda 2022-03-09
s2ZIS1(1)s2ZIS1(2)s2ZIS2(1)u
08:15-09:45- --- --- --
10:00-11:30- --- --- --
11:45-13:15- --- --- --
13:30-15:00- --- --- --
15:15-16:45DdrTSL (wt) mgr Anna ZurekOnline_106DdrTSL (wt) mgr Anna ZurekOnline_106- --
17:00-18:30Pi (p) mgr Anna ZurekOnline_106Pi (p) mgr Anna ZurekOnline_106- --
18:45-20:15Zpl (p) mgr Anna ZurekOnline_106Zpl (p) mgr Anna ZurekOnline_106- --
Czwartek 2022-03-10
s2ZIS1(1)s2ZIS1(2)s2ZIS2(1)u
08:15-09:45- --- --- --
10:00-11:30Dgizfp (Šw) dr Justyna Lewandowska-BratekC201Dgizfp (Šw) dr Justyna Lewandowska-BratekC201- --
11:45-13:15Dgizfp (Šw) dr Justyna Lewandowska-BratekC201Dgizfp (Šw) dr Justyna Lewandowska-BratekC201- --
13:30-15:00- --- --- --
15:15-16:45Zpl (wyk) dr in┐. Waldemar OsmˇlskiOnline_14Zpl (wyk) dr in┐. Waldemar OsmˇlskiOnline_14Zpl (wyk) dr in┐. Waldemar OsmˇlskiOnline_14
17:00-18:30Jo (Šw) Legenda2R´┐ŻneJo (Šw) Legenda2R´┐ŻneJo (Šw) Legenda2R´┐Żne
18:45-20:15Lm (wyk) dr in┐. Waldemar OsmˇlskiOnline_14Lm (wyk) dr in┐. Waldemar OsmˇlskiOnline_14Lm (wyk) dr in┐. Waldemar OsmˇlskiOnline_14
Pi▒tek 2022-03-11
s2ZIS1(1)s2ZIS1(2)s2ZIS2(1)u
08:15-09:45Kwpi (lab) mgr in┐. Krzysztof KolbuszC11Kwpi (lab) mgr in┐. Krzysztof KolbuszC11- --
10:00-11:30Kwpi (lab) mgr in┐. Krzysztof KolbuszC11Kwpi (lab) mgr in┐. Krzysztof KolbuszC11- --
11:45-13:15- --- --- --
13:30-15:00- --- --- --
15:15-16:45- --- --- --
17:00-18:30- --- --Wf (Šw) mgr Mateusz WierzbickiOnline_09
18:45-20:15- --- --Wf (Šw) mgr Mateusz WierzbickiOnline_09
Sobota 2022-03-12
s2ZIS1(1)s2ZIS1(2)s2ZIS2(1)u
08:15-09:45- --- --Kwpi (lab) mgr in┐. Krzysztof KolbuszC10
10:00-11:30- --- --Kwpi (lab) mgr in┐. Krzysztof KolbuszC10
11:45-13:15- --- --Dgizfp (Šw) dr Justyna Lewandowska-BratekC209
13:45-15:15- --- --- --
15:30-17:00- --- --- --
17:15-18:45- --- --- --
19:00-20:30- --- --- --
Poniedzia│ek 2022-03-14
s2ZIS1(1)s2ZIS1(2)s2ZIS2(1)u
08:15-09:45- --- --- --
10:00-11:30- --- --- --
11:45-13:15- --- --- --
13:30-15:00- --- --- --
15:15-16:45Siwlit (lab) mgr in┐. Pawe│ AndrzejczykC221- --- --
17:00-18:30Siwlit (lab) mgr in┐. Pawe│ AndrzejczykC221- --- --
18:45-20:15- --Siwlit (lab) mgr in┐. Pawe│ AndrzejczykC221- --
Wtorek 2022-03-15
s2ZIS1(1)s2ZIS1(2)s2ZIS2(1)u
08:15-09:45- --- --- --
10:00-11:30- --- --- --
11:45-13:15- --Siwlit (lab) mgr in┐. Pawe│ AndrzejczykA244- --
13:30-15:00- --Siwlit (lab) mgr in┐. Pawe│ AndrzejczykA244- --
15:15-16:45- --- --- --
17:00-18:30St (wyk) dr Magdalena D▒browskaOnline_11St (wyk) dr Magdalena D▒browskaOnline_11St (wyk) dr Magdalena D▒browskaOnline_11
18:45-20:15DdrTSL (wyk) mgr Anna ZurekOnline_13DdrTSL (wyk) mgr Anna ZurekOnline_13DdrTSL (wyk) mgr Anna ZurekOnline_13
Žroda 2022-03-16
s2ZIS1(1)s2ZIS1(2)s2ZIS2(1)u
08:15-09:45- --- --- --
10:00-11:30- --- --- --
11:45-13:15- --- --- --
13:30-15:00- --- --- --
15:15-16:45Lm (wt) dr Ewa Szkic-CzechA217Lm (wt) dr Ewa Szkic-CzechA217- --
17:00-18:30Lm (wt) dr Ewa Szkic-CzechA217Lm (wt) dr Ewa Szkic-CzechA217- --
18:45-20:15- --- --- --
Czwartek 2022-03-17
s2ZIS1(1)s2ZIS1(2)s2ZIS2(1)u
08:15-09:45- --- --- --
10:00-11:30Sp( (sem) Seminarium przemys│owe (fakultatywne)A36Sp( (sem) Seminarium przemys│owe (fakultatywne)A36Sp( (sem) Seminarium przemys│owe (fakultatywne)A36
11:45-13:15- --- --- --
13:30-15:00- --- --- --
15:15-16:45Lm (wyk) dr in┐. Waldemar OsmˇlskiOnline_14Lm (wyk) dr in┐. Waldemar OsmˇlskiOnline_14Lm (wyk) dr in┐. Waldemar OsmˇlskiOnline_14
17:00-18:30Jo (Šw) Legenda2R´┐ŻneJo (Šw) Legenda2R´┐ŻneJo (Šw) Legenda2R´┐Żne
18:45-20:15Dgizfp (wyk) dr B│a┐ej PrusOnline_14Dgizfp (wyk) dr B│a┐ej PrusOnline_14Dgizfp (wyk) dr B│a┐ej PrusOnline_14
Pi▒tek 2022-03-18
s2ZIS1(1)s2ZIS1(2)s2ZIS2(1)u
08:15-09:45Kwpi (lab) mgr in┐. Krzysztof KolbuszC11Kwpi (lab) mgr in┐. Krzysztof KolbuszC11- --
10:00-11:30Kwpi (lab) mgr in┐. Krzysztof KolbuszC11Kwpi (lab) mgr in┐. Krzysztof KolbuszC11- --
11:45-13:15- --- --- --
13:30-15:00- --- --- --
15:15-16:45- --- --St (p) mgr Ewa RajczakowskaOnline_109
17:00-18:30- --- --Wf (Šw) mgr Mateusz WierzbickiOnline_09
18:45-20:15- --- --Wf (Šw) mgr Mateusz WierzbickiOnline_09
Sobota 2022-03-19
s2ZIS1(1)s2ZIS1(2)s2ZIS2(1)u
08:15-09:45- --- --Siwlit (lab) mgr in┐. Pawe│ AndrzejczykA213
10:00-11:30- --- --Siwlit (lab) mgr in┐. Pawe│ AndrzejczykA213
11:45-13:15- --- --Siwlit (lab) mgr in┐. Pawe│ AndrzejczykA213
13:45-15:15- --- --Dgizfp (Šw) dr Justyna Lewandowska-BratekC209
15:30-17:00- --- --Dgizfp (Šw) dr Justyna Lewandowska-BratekC209
17:15-18:45- --- --Kwpi (lab) mgr in┐. Krzysztof KolbuszC10
19:00-20:30- --- --Kwpi (lab) mgr in┐. Krzysztof KolbuszC10
Poniedzia│ek 2022-03-21
s2ZIS1(1)s2ZIS1(2)s2ZIS2(1)u
08:15-09:45- --- --- --
10:00-11:30- --- --- --
11:45-13:15- --- --- --
13:30-15:00- --- --- --
15:15-16:45Mdw (wyk) mgr in┐. Agnieszka PaszynOnline_103Mdw (wyk) mgr in┐. Agnieszka PaszynOnline_103Mdw (wyk) mgr in┐. Agnieszka PaszynOnline_103
17:00-18:30Ptic (wyk) dr Wojciech KasprzykOnline_104Ptic (wyk) dr Wojciech KasprzykOnline_104Ptic (wyk) dr Wojciech KasprzykOnline_104
18:45-20:15Ptic (wyk) dr Wojciech KasprzykOnline_104Ptic (wyk) dr Wojciech KasprzykOnline_104Ptic (wyk) dr Wojciech KasprzykOnline_104
Czwartek 2022-03-24
s2ZIS1(1)s2ZIS1(2)s2ZIS2(1)u
08:15-09:45- --- --- --
10:00-11:30Sp( (sem) Seminarium przemys│owe (fakultatywne)A36Sp( (sem) Seminarium przemys│owe (fakultatywne)A36Sp( (sem) Seminarium przemys│owe (fakultatywne)A36
11:45-13:15- --- --- --
13:30-15:00- --- --- --
15:15-16:45Lm (wyk) dr in┐. Waldemar OsmˇlskiOnline_105Lm (wyk) dr in┐. Waldemar OsmˇlskiOnline_105Lm (wyk) dr in┐. Waldemar OsmˇlskiOnline_105
17:00-18:30Jo (Šw) Legenda2R´┐ŻneJo (Šw) Legenda2R´┐ŻneJo (Šw) Legenda2R´┐Żne
18:45-20:15Dgizfp (wyk) dr B│a┐ej PrusOnline_105Dgizfp (wyk) dr B│a┐ej PrusOnline_105Dgizfp (wyk) dr B│a┐ej PrusOnline_105
Pi▒tek 2022-03-25
s2ZIS1(1)s2ZIS1(2)s2ZIS2(1)u
08:15-09:45Kwpi (lab) mgr in┐. Krzysztof KolbuszA213Kwpi (lab) mgr in┐. Krzysztof KolbuszA213- --
10:00-11:30Kwpi (lab) mgr in┐. Krzysztof KolbuszA213Kwpi (lab) mgr in┐. Krzysztof KolbuszA213- --
11:45-13:15- --- --- --
13:30-15:00- --- --- --
15:15-16:45Zpl (wyk) dr in┐. Waldemar OsmˇlskiOnline_10Zpl (wyk) dr in┐. Waldemar OsmˇlskiOnline_10Zpl (wyk) dr in┐. Waldemar OsmˇlskiOnline_10
17:00-18:30Jo (Šw) Legenda2R´┐ŻneJo (Šw) Legenda2R´┐ŻneJo (Šw) Legenda2R´┐Żne
18:45-20:15Jo (Šw) Legenda2R´┐ŻneJo (Šw) Legenda2R´┐ŻneJo (Šw) Legenda2R´┐Żne
Sobota 2022-03-26
s2ZIS1(1)s2ZIS1(2)s2ZIS2(1)u
08:15-09:45- --- --Kwpi (lab) mgr in┐. Krzysztof KolbuszC11
10:00-11:30- --- --Kwpi (lab) mgr in┐. Krzysztof KolbuszC11
11:45-13:15- --- --DdrTSL (wt) mgr Anna ZurekC209
13:45-15:15- --- --Siwlit (lab) mgr in┐. Pawe│ AndrzejczykA213
15:30-17:00- --- --Siwlit (lab) mgr in┐. Pawe│ AndrzejczykA213
17:15-18:45- --- --Lm (wt) dr Ewa Szkic-CzechC329
19:00-20:30- --- --Lm (wt) dr Ewa Szkic-CzechC329
Poniedzia│ek 2022-03-28
s2ZIS1(1)s2ZIS1(2)s2ZIS2(1)u
08:15-09:45- --- --- --
10:00-11:30- --- --- --
11:45-13:15- --- --- --
13:30-15:00- --- --- --
15:15-16:45Siwlit (lab) mgr in┐. Pawe│ AndrzejczykA218- --- --
17:00-18:30Siwlit (lab) mgr in┐. Pawe│ AndrzejczykA218- --- --
18:45-20:15- --Siwlit (lab) mgr in┐. Pawe│ AndrzejczykA218- --
Wtorek 2022-03-29
s2ZIS1(1)s2ZIS1(2)s2ZIS2(1)u
08:15-09:45- --- --- --
10:00-11:30- --- --- --
11:45-13:15- --Siwlit (lab) mgr in┐. Pawe│ AndrzejczykA218- --
13:30-15:00- --Siwlit (lab) mgr in┐. Pawe│ AndrzejczykA218- --
15:15-16:45- --- --- --
17:00-18:30St (wyk) dr Magdalena D▒browskaOnline_11St (wyk) dr Magdalena D▒browskaOnline_11St (wyk) dr Magdalena D▒browskaOnline_11
18:45-20:15DdrTSL (wyk) mgr Anna ZurekOnline_13DdrTSL (wyk) mgr Anna ZurekOnline_13DdrTSL (wyk) mgr Anna ZurekOnline_13
Žroda 2022-03-30
s2ZIS1(1)s2ZIS1(2)s2ZIS2(1)u
08:15-09:45- --- --- --
10:00-11:30- --- --- --
11:45-13:15- --- --- --
13:30-15:00- --- --- --
15:15-16:45Pi (p) mgr Anna ZurekOnline_102Pi (p) mgr Anna ZurekOnline_102- --
17:00-18:30Zpl (p) mgr Anna ZurekOnline_102Zpl (p) mgr Anna ZurekOnline_102- --
18:45-20:15DdrTSL (wt) mgr Anna ZurekOnline_102DdrTSL (wt) mgr Anna ZurekOnline_102- --
Czwartek 2022-03-31
s2ZIS1(1)s2ZIS1(2)s2ZIS2(1)u
08:15-09:45- --- --- --
10:00-11:30Sp( (sem) Seminarium przemys│owe (fakultatywne)A36Sp( (sem) Seminarium przemys│owe (fakultatywne)A36Sp( (sem) Seminarium przemys│owe (fakultatywne)A36
11:45-13:15- --- --- --
13:30-15:00- --- --- --
15:15-16:45Lm (wyk) dr in┐. Waldemar OsmˇlskiOnline_14Lm (wyk) dr in┐. Waldemar OsmˇlskiOnline_14Lm (wyk) dr in┐. Waldemar OsmˇlskiOnline_14
17:00-18:30Jo (Šw) Legenda2R´┐ŻneJo (Šw) Legenda2R´┐ŻneJo (Šw) Legenda2R´┐Żne
18:45-20:15Dgizfp (wyk) dr B│a┐ej PrusOnline_14Dgizfp (wyk) dr B│a┐ej PrusOnline_14Dgizfp (wyk) dr B│a┐ej PrusOnline_14
Pi▒tek 2022-04-01
s2ZIS1(1)s2ZIS1(2)s2ZIS2(1)u
08:15-09:45Kwpi (lab) mgr in┐. Krzysztof KolbuszA244Kwpi (lab) mgr in┐. Krzysztof KolbuszA244- --
10:00-11:30Kwpi (lab) mgr in┐. Krzysztof KolbuszA244Kwpi (lab) mgr in┐. Krzysztof KolbuszA244- --
11:45-13:15- --- --- --
13:30-15:00- --- --- --
15:15-16:45- --- --St (p) mgr Ewa RajczakowskaOnline_109
17:00-18:30- --- --Wf (Šw) mgr Mateusz WierzbickiOnline_01
18:45-20:15- --- --Wf (Šw) mgr Mateusz WierzbickiOnline_01
Sobota 2022-04-02
s2ZIS1(1)s2ZIS1(2)s2ZIS2(1)u
08:15-09:45- --- --Zpl (p) mgr Anna ZurekC209
10:00-11:30- --- --DdrTSL (wt) mgr Anna ZurekC209
11:45-13:15- --- --Zpl (p) mgr Anna ZurekC209
13:45-15:15- --- --Pi (p) mgr Anna ZurekC209
15:30-17:00- --- --Siwlit (lab) mgr in┐. Pawe│ AndrzejczykA218
17:15-18:45- --- --Siwlit (lab) mgr in┐. Pawe│ AndrzejczykA218
19:00-20:30- --- --- --
Poniedzia│ek 2022-04-04
s2ZIS1(1)s2ZIS1(2)s2ZIS2(1)u
08:15-09:45- --- --- --
10:00-11:30- --- --- --
11:45-13:15- --- --- --
13:30-15:00- --- --- --
15:15-16:45Mdw (wyk) mgr in┐. Agnieszka PaszynOnline_103Mdw (wyk) mgr in┐. Agnieszka PaszynOnline_103Mdw (wyk) mgr in┐. Agnieszka PaszynOnline_103
17:00-18:30Ptic (wyk) dr Wojciech KasprzykOnline_104Ptic (wyk) dr Wojciech KasprzykOnline_104Ptic (wyk) dr Wojciech KasprzykOnline_104
18:45-20:15Ptic (wyk) dr Wojciech KasprzykOnline_104Ptic (wyk) dr Wojciech KasprzykOnline_104Ptic (wyk) dr Wojciech KasprzykOnline_104
Wtorek 2022-04-05
s2ZIS1(1)s2ZIS1(2)s2ZIS2(1)u
08:15-09:45- --- --- --
10:00-11:30- --- --- --
11:45-13:15Siwlit (lab) mgr in┐. Pawe│ AndrzejczykA244- --- --
13:30-15:00St (p) mgr Ewa RajczakowskaA12St (p) mgr Ewa RajczakowskaA12- --
15:15-16:45- --- --- --
17:00-18:30- --- --- --
18:45-20:15- --- --- --
Žroda 2022-04-06
s2ZIS1(1)s2ZIS1(2)s2ZIS2(1)u
08:15-09:45- --- --- --
10:00-11:30- --- --- --
11:45-13:15- --- --- --
13:30-15:00- --- --- --
15:15-16:45Zpl (p) mgr Anna ZurekOnline_103Zpl (p) mgr Anna ZurekOnline_103- --
17:00-18:30Pi (p) mgr Anna ZurekOnline_103Pi (p) mgr Anna ZurekOnline_103- --
18:45-20:15DdrTSL (wt) mgr Anna ZurekOnline_103DdrTSL (wt) mgr Anna ZurekOnline_103- --
Czwartek 2022-04-07
s2ZIS1(1)s2ZIS1(2)s2ZIS2(1)u
08:15-09:45- --- --- --
10:00-11:30Dgizfp (Šw) dr Justyna Lewandowska-BratekC201Dgizfp (Šw) dr Justyna Lewandowska-BratekC201Sp( (sem) Seminarium przemys│owe (fakultatywne)A36
11:45-13:15Dgizfp (Šw) dr Justyna Lewandowska-BratekC201Dgizfp (Šw) dr Justyna Lewandowska-BratekC201- --
13:30-15:00- --- --- --
15:15-16:45Zpl (wyk) dr in┐. Waldemar OsmˇlskiOnline_14Zpl (wyk) dr in┐. Waldemar OsmˇlskiOnline_14Zpl (wyk) dr in┐. Waldemar OsmˇlskiOnline_14
17:00-18:30Jo (Šw) Legenda2R´┐ŻneJo (Šw) Legenda2R´┐ŻneJo (Šw) Legenda2R´┐Żne
18:45-20:15Lm (wyk) dr in┐. Waldemar OsmˇlskiOnline_14Lm (wyk) dr in┐. Waldemar OsmˇlskiOnline_14Lm (wyk) dr in┐. Waldemar OsmˇlskiOnline_14
Pi▒tek 2022-04-08
s2ZIS1(1)s2ZIS1(2)s2ZIS2(1)u
08:15-09:45- --- --- --
10:00-11:30- --- --- --
11:45-13:15- --- --- --
13:30-15:00- --- --- --
15:15-16:45- --- --- --
17:00-18:30Jo (Šw) Legenda2R´┐ŻneJo (Šw) Legenda2R´┐ŻneJo (Šw) Legenda2R´┐Żne
18:45-20:15- --- --Wf (Šw) mgr Mateusz WierzbickiOnline_02
Sobota 2022-04-09
s2ZIS1(1)s2ZIS1(2)s2ZIS2(1)u
08:15-09:45- --- --DdrTSL (wt) mgr Anna ZurekA141
10:00-11:30- --- --Pi (p) mgr Anna ZurekA141
11:45-13:15- --- --Kwpi (lab) mgr in┐. Krzysztof KolbuszC10
13:45-15:15- --- --Kwpi (lab) mgr in┐. Krzysztof KolbuszC10
15:30-17:00- --- --Dgizfp (Šw) dr Justyna Lewandowska-BratekC209
17:15-18:45- --- --Dgizfp (Šw) dr Justyna Lewandowska-BratekC209
19:00-20:30- --- --Lm (wt) dr Ewa Szkic-CzechC202
Poniedzia│ek 2022-04-11
s2ZIS1(1)s2ZIS1(2)s2ZIS2(1)u
08:15-09:45- --- --- --
10:00-11:30- --- --- --
11:45-13:15- --- --- --
13:30-15:00- --- --- --
15:15-16:45- --- --- --
17:00-18:30Mdw (wyk) mgr in┐. Agnieszka PaszynOnline_103Mdw (wyk) mgr in┐. Agnieszka PaszynOnline_103Mdw (wyk) mgr in┐. Agnieszka PaszynOnline_103
18:45-20:15Mdw (wyk) mgr in┐. Agnieszka PaszynOnline_103Mdw (wyk) mgr in┐. Agnieszka PaszynOnline_103Mdw (wyk) mgr in┐. Agnieszka PaszynOnline_103
Wtorek 2022-04-12
s2ZIS1(1)s2ZIS1(2)s2ZIS2(1)u
08:15-09:45- --- --- --
10:00-11:30- --- --- --
11:45-13:15- --Siwlit (lab) mgr in┐. Pawe│ AndrzejczykA218- --
13:30-15:00- --Siwlit (lab) mgr in┐. Pawe│ AndrzejczykA218- --
15:15-16:45- --- --- --
17:00-18:30St (wyk) dr Magdalena D▒browskaOnline_11St (wyk) dr Magdalena D▒browskaOnline_11St (wyk) dr Magdalena D▒browskaOnline_11
18:45-20:15DdrTSL (wyk) mgr Anna ZurekOnline_13DdrTSL (wyk) mgr Anna ZurekOnline_13DdrTSL (wyk) mgr Anna ZurekOnline_13
Žroda 2022-04-13
s2ZIS1(1)s2ZIS1(2)s2ZIS2(1)u
08:15-09:45- --- --- --
10:00-11:30- --- --- --
11:45-13:15- --- --- --
13:30-15:00- --- --- --
15:15-16:45Lm (wt) dr Ewa Szkic-CzechA217Lm (wt) dr Ewa Szkic-CzechA217- --
17:00-18:30Lm (wt) dr Ewa Szkic-CzechA217Lm (wt) dr Ewa Szkic-CzechA217- --
18:45-20:15- --- --- --
Wtorek 2022-04-19
s2ZIS1(1)s2ZIS1(2)s2ZIS2(1)u
08:15-09:45- --- --- --
10:00-11:30- --- --- --
11:45-13:15St (p) mgr Ewa RajczakowskaA217St (p) mgr Ewa RajczakowskaA217- --
13:30-15:00St (p) mgr Ewa RajczakowskaA217St (p) mgr Ewa RajczakowskaA217- --
15:15-16:45- --- --- --
17:00-18:30Mdw (wyk) mgr in┐. Agnieszka PaszynOnline_06Mdw (wyk) mgr in┐. Agnieszka PaszynOnline_06Mdw (wyk) mgr in┐. Agnieszka PaszynOnline_06
18:45-20:15Mdw (wyk) mgr in┐. Agnieszka PaszynOnline_06Mdw (wyk) mgr in┐. Agnieszka PaszynOnline_06Mdw (wyk) mgr in┐. Agnieszka PaszynOnline_06
Žroda 2022-04-20
s2ZIS1(1)s2ZIS1(2)s2ZIS2(1)u
08:15-09:45- --- --- --
10:00-11:30- --- --- --
11:45-13:15- --- --- --
13:30-15:00- --- --- --
15:15-16:45DdrTSL (wt) mgr Anna ZurekOnline_105DdrTSL (wt) mgr Anna ZurekOnline_105- --
17:00-18:30Pi (p) mgr Anna ZurekOnline_105Pi (p) mgr Anna ZurekOnline_105- --
18:45-20:15Zpl (p) mgr Anna ZurekOnline_105Zpl (p) mgr Anna ZurekOnline_105- --
Czwartek 2022-04-21
s2ZIS1(1)s2ZIS1(2)s2ZIS2(1)u
08:15-09:45- --- --- --
10:00-11:30Sp( (sem) Seminarium przemys│owe (fakultatywne)A36Sp( (sem) Seminarium przemys│owe (fakultatywne)A36Sp( (sem) Seminarium przemys│owe (fakultatywne)A36
11:45-13:15- --- --- --
13:30-15:00- --- --- --
15:15-16:45Zpl (wyk) dr in┐. Waldemar OsmˇlskiOnline_14Zpl (wyk) dr in┐. Waldemar OsmˇlskiOnline_14Zpl (wyk) dr in┐. Waldemar OsmˇlskiOnline_14
17:00-18:30Jo (Šw) Legenda2R´┐ŻneJo (Šw) Legenda2R´┐ŻneJo (Šw) Legenda2R´┐Żne
18:45-20:15Lm (wyk) dr in┐. Waldemar OsmˇlskiOnline_14Lm (wyk) dr in┐. Waldemar OsmˇlskiOnline_14Lm (wyk) dr in┐. Waldemar OsmˇlskiOnline_14
Pi▒tek 2022-04-22
s2ZIS1(1)s2ZIS1(2)s2ZIS2(1)u
08:15-09:45Kwpi (lab) mgr in┐. Krzysztof KolbuszC11Kwpi (lab) mgr in┐. Krzysztof KolbuszC11- --
10:00-11:30Kwpi (lab) mgr in┐. Krzysztof KolbuszC11Kwpi (lab) mgr in┐. Krzysztof KolbuszC11- --
11:45-13:15Dgizfp (Šw) dr Justyna Lewandowska-BratekC203Dgizfp (Šw) dr Justyna Lewandowska-BratekC203- --
13:30-15:00Dgizfp (Šw) dr Justyna Lewandowska-BratekC203Dgizfp (Šw) dr Justyna Lewandowska-BratekC203- --
15:15-16:45- --Siwlit (lab) mgr in┐. Pawe│ AndrzejczykA218St (p) mgr Ewa RajczakowskaA145
17:00-18:30- --Siwlit (lab) mgr in┐. Pawe│ AndrzejczykA218Wf (Šw) mgr Mateusz WierzbickiASi│ownia
18:45-20:15- --- --Wf (Šw) mgr Mateusz WierzbickiASi│ownia
Sobota 2022-04-23
s2ZIS1(1)s2ZIS1(2)s2ZIS2(1)u
08:15-09:45- --- --Siwlit (lab) mgr in┐. Pawe│ AndrzejczykA242
10:00-11:30- --- --Siwlit (lab) mgr in┐. Pawe│ AndrzejczykA242
11:45-13:15- --- --Zpl (p) mgr Anna ZurekA217
13:45-15:15- --- --Zpl (p) mgr Anna ZurekC209
15:30-17:00- --- --DdrTSL (wt) mgr Anna ZurekC209
17:15-18:45- --- --Pi (p) mgr Anna ZurekC209
19:00-20:30- --- --Lm (wt) dr Ewa Szkic-CzechC329
Poniedzia│ek 2022-04-25
s2ZIS1(1)s2ZIS1(2)s2ZIS2(1)u
08:15-09:45- --- --- --
10:00-11:30- --- --- --
11:45-13:15- --- --- --
13:30-15:00- --- --- --
15:15-16:45Siwlit (lab) mgr in┐. Pawe│ AndrzejczykA218- --- --
17:00-18:30Siwlit (lab) mgr in┐. Pawe│ AndrzejczykA218- --- --
18:45-20:15- --- --- --
Wtorek 2022-04-26
s2ZIS1(1)s2ZIS1(2)s2ZIS2(1)u
08:15-09:45- --- --- --
10:00-11:30- --- --- --
11:45-13:15- --- --- --
13:30-15:00- --- --- --
15:15-16:45- --- --- --
17:00-18:30St (wyk) dr Magdalena D▒browskaOnline_11St (wyk) dr Magdalena D▒browskaOnline_11St (wyk) dr Magdalena D▒browskaOnline_11
18:45-20:15DdrTSL (wyk) mgr Anna ZurekOnline_13DdrTSL (wyk) mgr Anna ZurekOnline_13DdrTSL (wyk) mgr Anna ZurekOnline_13
Žroda 2022-04-27
s2ZIS1(1)s2ZIS1(2)s2ZIS2(1)u
08:15-09:45- --- --- --
10:00-11:30- --- --- --
11:45-13:15- --- --- --
13:30-15:00- --- --- --
15:15-16:45- --- --- --
17:00-18:30Mdw (wyk) mgr in┐. Agnieszka PaszynOnline_101Mdw (wyk) mgr in┐. Agnieszka PaszynOnline_101Mdw (wyk) mgr in┐. Agnieszka PaszynOnline_101
18:45-20:15Mdw (wyk) mgr in┐. Agnieszka PaszynOnline_101Mdw (wyk) mgr in┐. Agnieszka PaszynOnline_101Mdw (wyk) mgr in┐. Agnieszka PaszynOnline_101
Czwartek 2022-04-28
s2ZIS1(1)s2ZIS1(2)s2ZIS2(1)u
08:15-09:45- --- --- --
10:00-11:30Sp( (sem) Seminarium przemys│owe (fakultatywne)A36Sp( (sem) Seminarium przemys│owe (fakultatywne)A36Sp( (sem) Seminarium przemys│owe (fakultatywne)A36
11:45-13:15- --- --- --
13:30-15:00- --- --- --
15:15-16:45Dgizfp (wyk) dr B│a┐ej PrusOnline_10Dgizfp (wyk) dr B│a┐ej PrusOnline_10Dgizfp (wyk) dr B│a┐ej PrusOnline_10
17:00-18:30Jo (Šw) Legenda2R´┐ŻneJo (Šw) Legenda2R´┐ŻneJo (Šw) Legenda2R´┐Żne
18:45-20:15Dgizfp (wyk) dr B│a┐ej PrusOnline_14Dgizfp (wyk) dr B│a┐ej PrusOnline_14Dgizfp (wyk) dr B│a┐ej PrusOnline_14
Pi▒tek 2022-04-29
s2ZIS1(1)s2ZIS1(2)s2ZIS2(1)u
08:15-09:45Kwpi (lab) mgr in┐. Krzysztof KolbuszA244Kwpi (lab) mgr in┐. Krzysztof KolbuszA244- --
10:00-11:30Kwpi (lab) mgr in┐. Krzysztof KolbuszA244Kwpi (lab) mgr in┐. Krzysztof KolbuszA244- --
11:45-13:15- --- --- --
13:30-15:00- --- --- --
15:15-16:45- --- --- --
17:00-18:30- --- --- --
18:45-20:15- --- --- --
Žroda 2022-05-04
s2ZIS1(1)s2ZIS1(2)s2ZIS2(1)u
08:15-09:45- --- --- --
10:00-11:30- --- --- --
11:45-13:15- --- --- --
13:30-15:00- --- --- --
15:15-16:45- --- --- --
17:00-18:30Mdw (wyk) mgr in┐. Agnieszka PaszynOnline_100Mdw (wyk) mgr in┐. Agnieszka PaszynOnline_100Mdw (wyk) mgr in┐. Agnieszka PaszynOnline_100
18:45-20:15Mdw (wyk) mgr in┐. Agnieszka PaszynOnline_100Mdw (wyk) mgr in┐. Agnieszka PaszynOnline_100Mdw (wyk) mgr in┐. Agnieszka PaszynOnline_100
Czwartek 2022-05-05
s2ZIS1(1)s2ZIS1(2)s2ZIS2(1)u
08:15-09:45- --- --- --
10:00-11:30Dgizfp (Šw) dr Justyna Lewandowska-BratekC201Dgizfp (Šw) dr Justyna Lewandowska-BratekC201Sp( (sem) Seminarium przemys│owe (fakultatywne)A36
11:45-13:15Dgizfp (Šw) dr Justyna Lewandowska-BratekC201Dgizfp (Šw) dr Justyna Lewandowska-BratekC201- --
13:30-15:00Kwpi (lab) mgr in┐. Krzysztof KolbuszC10Kwpi (lab) mgr in┐. Krzysztof KolbuszC10- --
15:15-16:45- --- --- --
17:00-18:30Jo (Šw) Legenda2R´┐ŻneJo (Šw) Legenda2R´┐ŻneJo (Šw) Legenda2R´┐Żne
18:45-20:15Lm (wyk) dr in┐. Waldemar OsmˇlskiOnline_14Lm (wyk) dr in┐. Waldemar OsmˇlskiOnline_14Lm (wyk) dr in┐. Waldemar OsmˇlskiOnline_14
Pi▒tek 2022-05-06
s2ZIS1(1)s2ZIS1(2)s2ZIS2(1)u
08:15-09:45- --- --- --
10:00-11:30- --- --- --
11:45-13:15- --- --- --
13:30-15:00- --- --- --
15:15-16:45- --- --- --
17:00-18:30Pi (p) mgr Anna ZurekA143Pi (p) mgr Anna ZurekA143Wf (Šw) mgr Mateusz WierzbickiOnline_03
18:45-20:15Zpl (p) mgr Anna ZurekA143Zpl (p) mgr Anna ZurekA143Wf (Šw) mgr Mateusz WierzbickiOnline_03
Sobota 2022-05-07
s2ZIS1(1)s2ZIS1(2)s2ZIS2(1)u
08:15-09:45- --- --DdrTSL (wt) mgr Anna ZurekC209
10:00-11:30- --- --Pi (p) mgr Anna ZurekC209
11:45-13:15- --- --Zpl (p) mgr Anna ZurekC209
13:45-15:15- --- --Dgizfp (Šw) dr Justyna Lewandowska-BratekC210
15:30-17:00- --- --Dgizfp (Šw) dr Justyna Lewandowska-BratekC210
17:15-18:45- --- --Kwpi (lab) mgr in┐. Krzysztof KolbuszA244
19:00-20:30- --- --Kwpi (lab) mgr in┐. Krzysztof KolbuszA244
Poniedzia│ek 2022-05-09
s2ZIS1(1)s2ZIS1(2)s2ZIS2(1)u
08:15-09:45- --- --- --
10:00-11:30- --- --- --
11:45-13:15- --- --- --
13:30-15:00- --- --- --
15:15-16:45Siwlit (lab) mgr in┐. Pawe│ AndrzejczykA242- --- --
17:00-18:30Siwlit (lab) mgr in┐. Pawe│ AndrzejczykA242- --- --
18:45-20:15St (p) mgr Ewa RajczakowskaA217St (p) mgr Ewa RajczakowskaA217- --
Wtorek 2022-05-10
s2ZIS1(1)s2ZIS1(2)s2ZIS2(1)u
08:15-09:45- --- --- --
10:00-11:30- --- --- --
11:45-13:15- --- --- --
13:30-15:00- --- --- --
15:15-16:45- --- --- --
17:00-18:30DdrTSL (wyk) mgr Anna ZurekOnline_08DdrTSL (wyk) mgr Anna ZurekOnline_08DdrTSL (wyk) mgr Anna ZurekOnline_08
18:45-20:15- --- --- --
Žroda 2022-05-11
s2ZIS1(1)s2ZIS1(2)s2ZIS2(1)u
08:15-09:45- --- --- --
10:00-11:30- --- --- --
11:45-13:15- --- --- --
13:30-15:00- --- --- --
15:15-16:45Lm (wt) dr Ewa Szkic-CzechC113Lm (wt) dr Ewa Szkic-CzechC113- --
17:00-18:30Lm (wt) dr Ewa Szkic-CzechC113Lm (wt) dr Ewa Szkic-CzechC113- --
18:45-20:15- --- --- --
Czwartek 2022-05-12
s2ZIS1(1)s2ZIS1(2)s2ZIS2(1)u
08:15-09:45- --- --- --
10:00-11:30Sp( (sem) Seminarium przemys│owe (fakultatywne)A36Sp( (sem) Seminarium przemys│owe (fakultatywne)A36Sp( (sem) Seminarium przemys│owe (fakultatywne)A36
11:45-13:15- --- --- --
13:30-15:00- --- --- --
15:15-16:45Zpl (wyk) dr in┐. Waldemar OsmˇlskiA242Zpl (wyk) dr in┐. Waldemar OsmˇlskiA242Zpl (wyk) dr in┐. Waldemar OsmˇlskiA242
17:00-18:30Jo (Šw) Legenda3R´┐ŻneJo (Šw) Legenda3R´┐ŻneJo (Šw) Legenda3R´┐Żne
18:45-20:15Dgizfp (wyk) dr B│a┐ej PrusC113Dgizfp (wyk) dr B│a┐ej PrusC113Dgizfp (wyk) dr B│a┐ej PrusC113
Pi▒tek 2022-05-13
s2ZIS1(1)s2ZIS1(2)s2ZIS2(1)u
08:15-09:45- --- --- --
10:00-11:30- --- --- --
11:45-13:15- --- --- --
13:30-15:00- --- --- --
15:15-16:45- --- --St (p) mgr Ewa RajczakowskaA143
17:00-18:30DdrTSL (wyk) mgr Anna ZurekC212DdrTSL (wyk) mgr Anna ZurekC212DdrTSL (wyk) mgr Anna ZurekC212
18:45-20:15DdrTSL (wt) mgr Anna ZurekA142DdrTSL (wt) mgr Anna ZurekA142St (p) mgr Ewa RajczakowskaA143
Sobota 2022-05-14
s2ZIS1(1)s2ZIS1(2)s2ZIS2(1)u
08:15-09:45- --- --Kwpi (lab) mgr in┐. Krzysztof KolbuszA242
10:00-11:30- --- --Siwlit (lab) mgr in┐. Pawe│ AndrzejczykA218
11:45-13:15- --- --Siwlit (lab) mgr in┐. Pawe│ AndrzejczykA218
13:45-15:15- --- --St (p) mgr Ewa RajczakowskaC14
15:30-17:00- --- --Pi (p) mgr Anna ZurekC209
17:15-18:45- --- --DdrTSL (wt) mgr Anna ZurekC209
19:00-20:30- --- --Lm (wt) dr Ewa Szkic-CzechC210
Poniedzia│ek 2022-05-16
s2ZIS1(1)s2ZIS1(2)s2ZIS2(1)u
08:15-09:45- --- --- --
10:00-11:30- --- --- --
11:45-13:15- --- --- --
13:30-15:00- --- --- --
15:15-16:45Ptic (wyk) dr Wojciech KasprzykC113Ptic (wyk) dr Wojciech KasprzykC113Ptic (wyk) dr Wojciech KasprzykC113
17:00-18:30Ptic (wyk) dr Wojciech KasprzykC113Ptic (wyk) dr Wojciech KasprzykC113Ptic (wyk) dr Wojciech KasprzykC113
18:45-20:15Siwlit (lab) mgr in┐. Pawe│ AndrzejczykC113- --Lm (wt) dr Ewa Szkic-CzechA217
Wtorek 2022-05-17
s2ZIS1(1)s2ZIS1(2)s2ZIS2(1)u
08:15-09:45- --- --- --
10:00-11:30- --- --- --
11:45-13:15- --Siwlit (lab) mgr in┐. Pawe│ AndrzejczykA242- --
13:30-15:00- --Siwlit (lab) mgr in┐. Pawe│ AndrzejczykA242- --
15:15-16:45St (p) mgr Ewa RajczakowskaA217St (p) mgr Ewa RajczakowskaA217- --
17:00-18:30St (wyk) dr Magdalena D▒browskaC212St (wyk) dr Magdalena D▒browskaC212St (wyk) dr Magdalena D▒browskaC212
18:45-20:15Mdw (wyk) mgr in┐. Agnieszka PaszynC224Mdw (wyk) mgr in┐. Agnieszka PaszynC224Mdw (wyk) mgr in┐. Agnieszka PaszynC224

SkrotNazwa
SiwlitSystemy informatyczne w logistyce i transporcie
StSystemy transportowe
DdrTSLDostŕp do rynku T S L
LmLogistyka miŕdzynarodowa
ZplZarz▒dzanie projektami logistycznymi
JoJŕzyk obcy
DgizfpDzia│alnoŠ gospodarcza i zarz▒dzanie finansami przedsiŕbiorstwa
PiProjekt in┐ynierski
KwpiKomputerowe wspomaganie prac in┐ynierskich
MdwModu│ do wyboru
PticPrawo transportowe i celne
WfWychowanie fizyczne
Sp(Seminarium przemys│owe (fakultatywne)

Legenda:



Informacja 1h [x/-] lub 1h [-/x] oznacza, ┐e zajŕci▒ trwaj▒ w tym bloku 45 minut i zaplanowane s▒ odpowiednio w pierwszej lub drugiej jego po│owie.



Legenda1
PrzedmiotNauczycielSala
Jomgr Agnieszka BezdzieckaOnline1012
Jomgr Sylwia ZajchowskaOnline_03
Jomgr Filip KostekOnline_06
Jomgr Anita WawrzyniakOnline_99
Legenda2
PrzedmiotNauczycielSala
Jomgr Anita WawrzyniakOnline_01
Jomgr Sylwia ZajchowskaOnline_02
Jomgr Agnieszka BezdzieckaOnline_04
Jomgr Filip KostekOnline_05
Legenda3
PrzedmiotNauczycielSala
Jomgr Agnieszka BezdzieckaA142
Jomgr Filip KostekC202
Jomgr Anita WawrzyniakC324
Jomgr Sylwia ZajchowskaC325