Specjalność: s3AJP



Komunikaty:

s3AJP401
Wtorek 2018-10-02
s3AJP401
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Jo (ćw)Legenda1Różne
17:00-18:30Pp-p (wt)mgr Andrzej MarekA16
18:45-20:15Pp-p (wt)mgr Andrzej MarekA16
Środa 2018-10-03
s3AJP401
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Sirl (wt)mgr Zbigniew WróblewskiA31
17:00-18:30Ae (wt)mgr Zbigniew WróblewskiA31
18:45-20:15Ae (wt)mgr Zbigniew WróblewskiA31
Czwartek 2018-10-04
s3AJP401
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30Jo (ćw)Legenda1Różne
18:45-20:15---
Sobota 2018-10-06
s3AJP401
08:15-09:45---
10:00-11:30A-sp (wt)mgr Edward BiegunA16
11:45-13:15A-sp (wt)mgr Edward BiegunA16
13:45-15:15Piirwa (wt)mgr Grzegorz Majewicz A16
15:30-17:00Piirwa (wt)mgr Grzegorz Majewicz A16
17:15-18:45Ddipiod (wt)dr Rafał KubikA15
19:00-20:30Ddipiod (wt)dr Rafał KubikA15
Poniedziałek 2018-10-08
s3AJP401
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Ddipiod (wyk)dr Rafał KubikA36
17:00-18:30Ddipiod (wt)dr Rafał KubikA13
18:45-20:15La (wyk)dr Rafał KubikA36
Wtorek 2018-10-09
s3AJP401
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Jo (ćw)Legenda2Różne
17:00-18:30Pp-p (wt)mgr Andrzej MarekA16
18:45-20:15Pp-p (wt)mgr Andrzej MarekA16
Środa 2018-10-10
s3AJP401
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Piirwa (wt)mgr Grzegorz Majewicz A13
17:00-18:30La (wt)mgr Aldona SondejA243
18:45-20:15---
Czwartek 2018-10-11
s3AJP401
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30Jo (ćw)Legenda1Różne
18:45-20:15Jo (lab)Legenda3Różne
Sobota 2018-10-13
s3AJP401
08:15-09:45---
10:00-11:30A-sp (wt)mgr Edward BiegunA13
11:45-13:15A-sp (wt)mgr Edward BiegunA13
13:45-15:15Awa (wt)mgr Aldona SondejA243
15:30-17:00Awa (wt)mgr Aldona SondejA243
17:15-18:45Piirwa (wt)mgr Grzegorz Majewicz A13
19:00-20:30Piirwa (wt)mgr Grzegorz Majewicz A13
Poniedziałek 2018-10-15
s3AJP401
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Ae (wyk)dr Jakub RzucidłoA217
17:00-18:30Sd (sem)Legenda4Różne
18:45-20:15Sd (sem)Legenda4Różne
Wtorek 2018-10-16
s3AJP401
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Jo (ćw)Legenda2Różne
17:00-18:30Sirl (wyk)dr Eugeniusz SzydłowskiA212
18:45-20:15Sirl (wyk)dr Eugeniusz SzydłowskiA212
Środa 2018-10-17
s3AJP401
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Sirl (wt)mgr Zbigniew WróblewskiA31
17:00-18:30Ae (wt)mgr Zbigniew WróblewskiA31
18:45-20:15Ae (wt)mgr Zbigniew WróblewskiA31
Czwartek 2018-10-18
s3AJP401
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30Jo (ćw)Legenda1Różne
18:45-20:15Jo (lab)Legenda5Różne
Poniedziałek 2018-10-22
s3AJP401
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Ddipiod (wyk)dr Rafał KubikA144
17:00-18:30Ddipiod (wt)dr Rafał KubikA13
18:45-20:15La (wyk)dr Rafał KubikA144
Wtorek 2018-10-23
s3AJP401
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Jo (ćw)Legenda2Różne
17:00-18:30Pp-p (wt)mgr Andrzej MarekA16
18:45-20:15Pp-p (wt)mgr Andrzej MarekA16
Środa 2018-10-24
s3AJP401
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Piirwa (wt)mgr Grzegorz Majewicz A31
17:00-18:30La (wt)mgr Aldona SondejA243
18:45-20:15La (wt)mgr Aldona SondejA243
Czwartek 2018-10-25
s3AJP401
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30Jo (ćw)Legenda1Różne
18:45-20:15Jo (lab)Legenda5Różne
Sobota 2018-10-27
s3AJP401
08:15-09:45A-sp (wt)mgr Edward BiegunA16
10:00-11:30A-sp (wt)mgr Edward BiegunA16
11:45-13:15A-sp (wt)mgr Edward BiegunA16
13:45-15:15Awa (wt)mgr Aldona SondejA243
15:30-17:00Awa (wt)mgr Aldona SondejA243
17:15-18:45Piirwa (wt)mgr Grzegorz Majewicz A16
19:00-20:30Piirwa (wt)mgr Grzegorz Majewicz A16
Poniedziałek 2018-10-29
s3AJP401
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Ae (wyk)dr Jakub RzucidłoC125
17:00-18:30Sd (sem)Legenda6Różne
18:45-20:15Sd (sem)Legenda6Różne
Wtorek 2018-10-30
s3AJP401
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Jo (ćw)Legenda2Różne
17:00-18:30Piirwa (wyk)dr Agnieszka KosA15
18:45-20:15Pp-p (wt)mgr Andrzej MarekA16
Środa 2018-10-31
s3AJP401
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Sirl (wt)mgr Zbigniew WróblewskiA31
17:00-18:30Ae (wt)mgr Zbigniew WróblewskiA31
18:45-20:15Ae (wt)mgr Zbigniew WróblewskiA31
Sobota 2018-11-03
s3AJP401
08:15-09:45A-sp (wt)mgr Edward BiegunA13
10:00-11:30Piirwa (wt)mgr Grzegorz Majewicz A16
11:45-13:15Piirwa (wt)mgr Grzegorz Majewicz A16
13:45-15:15Awa (wt)mgr Aldona SondejA243
15:30-17:00Ddipiod (wt)dr Rafał KubikA15
17:15-18:45Ddipiod (wt)dr Rafał KubikA15
19:00-20:30Ddipiod (wt)dr Rafał KubikA15
Poniedziałek 2018-11-05
s3AJP401
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Ddipiod (wyk)dr Rafał KubikC125
17:00-18:30Ddipiod (wt)dr Rafał KubikA13
18:45-20:15La (wyk)dr Rafał KubikA144
Wtorek 2018-11-06
s3AJP401
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Jo (ćw)Legenda2Różne
17:00-18:30Piirwa (wyk)dr Agnieszka KosA144
18:45-20:15Piirwa (wyk)dr Agnieszka KosA144
Środa 2018-11-07
s3AJP401
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Sirl (wt)mgr Zbigniew WróblewskiA31
17:00-18:30Ae (wt)mgr Zbigniew WróblewskiA31
18:45-20:15Ae (wt)mgr Zbigniew WróblewskiA31
Czwartek 2018-11-08
s3AJP401
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30Jo (ćw)Legenda1Różne
18:45-20:15Jo (lab)Legenda5Różne
Sobota 2018-11-10
s3AJP401
08:15-09:45A-sp (wt)mgr Edward BiegunA13
10:00-11:30Piirwa (wt)mgr Grzegorz Majewicz A16
11:45-13:15Piirwa (wt)mgr Grzegorz Majewicz A16
13:45-15:15Awa (wt)mgr Aldona SondejA243
15:30-17:00Awa (wt)mgr Aldona SondejA243
17:15-18:45---
19:00-20:30---
Poniedziałek 2018-11-12
s3AJP401
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Ae (wyk)dr Jakub RzucidłoA144
17:00-18:30Sd (sem)Legenda6Różne
18:45-20:15Sd (sem)Legenda6Różne
Wtorek 2018-11-13
s3AJP401
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Jo (ćw)Legenda2Różne
17:00-18:30Sirl (wyk)dr Eugeniusz SzydłowskiA14
18:45-20:15Sirl (wyk)dr Eugeniusz SzydłowskiA14
Środa 2018-11-14
s3AJP401
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Piirwa (wt)mgr Grzegorz Majewicz A31
17:00-18:30Awa (wt)mgr Aldona SondejA243
18:45-20:15Awa (wt)mgr Aldona SondejA243
Czwartek 2018-11-15
s3AJP401
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30Jo (ćw)Legenda1Różne
18:45-20:15Jo (lab)Legenda5Różne
Sobota 2018-11-17
s3AJP401
08:15-09:45A-sp (wt)mgr Edward BiegunA13
10:00-11:30Piirwa (wt)mgr Grzegorz Majewicz A16
11:45-13:15Piirwa (wt)mgr Grzegorz Majewicz A16
13:45-15:15Awa (wt)mgr Aldona SondejA243
15:30-17:00Awa (wt)mgr Aldona SondejA243
17:15-18:45---
19:00-20:30---
Poniedziałek 2018-11-19
s3AJP401
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Ddipiod (wyk)dr Rafał KubikA36
17:00-18:30Ddipiod (wt)dr Rafał KubikA13
18:45-20:15La (wyk)dr Rafał KubikA36
Wtorek 2018-11-20
s3AJP401
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Jo (ćw)Legenda2Różne
17:00-18:30Piirwa (wyk)dr Agnieszka KosA144
18:45-20:15Pp-p (wt)mgr Andrzej MarekA16
Środa 2018-11-21
s3AJP401
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Sirl (wt)mgr Zbigniew WróblewskiA31
17:00-18:30Ae (wt)mgr Zbigniew WróblewskiA31
18:45-20:15Ae (wt)mgr Zbigniew WróblewskiA31
Czwartek 2018-11-22
s3AJP401
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30Jo (ćw)Legenda1Różne
18:45-20:15Jo (lab)Legenda5Różne
Sobota 2018-11-24
s3AJP401
08:15-09:45A-sp (wt)mgr Edward BiegunA16
10:00-11:30Piirwa (wt)mgr Grzegorz Majewicz A16
11:45-13:15Piirwa (wt)mgr Grzegorz Majewicz A16
13:45-15:15Awa (wt)mgr Aldona SondejA243
15:30-17:00Awa (wt)mgr Aldona SondejA243
17:15-18:45---
19:00-20:30---
Poniedziałek 2018-11-26
s3AJP401
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Ae (wyk)dr Jakub RzucidłoA144
17:00-18:30Sd (sem)Legenda6Różne
18:45-20:15Sd (sem)Legenda6Różne
Wtorek 2018-11-27
s3AJP401
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Jo (ćw)Legenda2Różne
17:00-18:30Pp-p (wt)mgr Andrzej MarekA16
18:45-20:15Pp-p (wt)mgr Andrzej MarekA16
Środa 2018-11-28
s3AJP401
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45La (wt)mgr Aldona SondejA243
17:00-18:30La (wt)mgr Aldona SondejA243
18:45-20:15Piirwa (wt)mgr Grzegorz Majewicz A16
Czwartek 2018-11-29
s3AJP401
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30Jo (ćw)Legenda1Różne
18:45-20:15Jo (lab)Legenda5Różne
Sobota 2018-12-01
s3AJP401
08:15-09:45A-sp (wt)mgr Edward BiegunA13
10:00-11:30A-sp (wt)mgr Edward BiegunA13
11:45-13:15Piirwa (wt)mgr Grzegorz Majewicz A13
13:45-15:15Piirwa (wt)mgr Grzegorz Majewicz A13
15:30-17:00Ddipiod (wt)dr Rafał KubikA15
17:15-18:45Ddipiod (wt)dr Rafał KubikA15
19:00-20:30Ddipiod (wt)dr Rafał KubikA15
Poniedziałek 2018-12-03
s3AJP401
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Ddipiod (wyk)dr Rafał KubikA36
17:00-18:30Ddipiod (wt)dr Rafał KubikA13
18:45-20:15La (wyk)dr Rafał KubikA36
Wtorek 2018-12-04
s3AJP401
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Jo (ćw)Legenda2Różne
17:00-18:30Piirwa (wyk)dr Agnieszka KosA144
18:45-20:15Piirwa (wyk)dr Agnieszka KosA144
Środa 2018-12-05
s3AJP401
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Sirl (wt)mgr Zbigniew WróblewskiA31
17:00-18:30Ae (wt)mgr Zbigniew WróblewskiA31
18:45-20:15Ae (wt)mgr Zbigniew WróblewskiA31
Czwartek 2018-12-06
s3AJP401
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30Jo (ćw)Legenda1Różne
18:45-20:15Jo (lab)Legenda5Różne
Sobota 2018-12-08
s3AJP401
08:15-09:45A-sp (wt)mgr Edward BiegunA13
10:00-11:30Piirwa (wt)mgr Grzegorz Majewicz A13
11:45-13:15Piirwa (wt)mgr Grzegorz Majewicz A13
13:45-15:15Awa (wt)mgr Aldona SondejA243
15:30-17:00Awa (wt)mgr Aldona SondejA243
17:15-18:45---
19:00-20:30---
Poniedziałek 2018-12-10
s3AJP401
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Sd (sem)Legenda7Różne
17:00-18:30Sd (sem)Legenda6Różne
18:45-20:15Ae (wyk)dr Jakub RzucidłoA144
Wtorek 2018-12-11
s3AJP401
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Jo (ćw)Legenda2Różne
17:00-18:30Sirl (wyk)dr Eugeniusz SzydłowskiA14
18:45-20:15Sirl (wyk)dr Eugeniusz SzydłowskiA14
Środa 2018-12-12
s3AJP401
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Piirwa (wt)mgr Grzegorz Majewicz A13
17:00-18:30La (wt)mgr Aldona SondejA243
18:45-20:15La (wt)mgr Aldona SondejA243
Czwartek 2018-12-13
s3AJP401
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30Jo (ćw)Legenda1Różne
18:45-20:15Jo (lab)Legenda5Różne
Sobota 2018-12-15
s3AJP401
08:15-09:45Sd (sem)Legenda8Różne
10:00-11:30A-sp (wt)mgr Edward BiegunA13
11:45-13:15A-sp (wt)mgr Edward BiegunA13
13:45-15:15Awa (wt)mgr Aldona SondejA243
15:30-17:00Awa (wt)mgr Aldona SondejA243
17:15-18:45---
19:00-20:30---
Poniedziałek 2018-12-17
s3AJP401
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Ddipiod (wyk)dr Rafał KubikA36
17:00-18:30Ddipiod (wt)dr Rafał KubikA13
18:45-20:15La (wyk)dr Rafał KubikA36
Wtorek 2018-12-18
s3AJP401
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Jo (ćw)Legenda2Różne
17:00-18:30Piirwa (wyk)dr Agnieszka KosA144
18:45-20:15Pp-p (wt)mgr Andrzej MarekA16
Środa 2018-12-19
s3AJP401
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Sirl (wt)mgr Zbigniew WróblewskiA31
17:00-18:30Ae (wt)mgr Zbigniew WróblewskiA31
18:45-20:15---
Czwartek 2018-12-20
s3AJP401
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30Jo (ćw)Legenda1Różne
18:45-20:15Jo (lab)Legenda5Różne
Czwartek 2019-01-03
s3AJP401
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30Jo (ćw)Legenda1Różne
18:45-20:15Jo (lab)Legenda9Różne
Sobota 2019-01-05
s3AJP401
08:15-09:45A-sp (wt)mgr Edward BiegunA16
10:00-11:30A-sp (wt)mgr Edward BiegunA16
11:45-13:15A-sp (wt)mgr Edward BiegunA16
13:45-15:15Awa (wt)mgr Aldona SondejA243
15:30-17:00Awa (wt)mgr Aldona SondejA243
17:15-18:45---
19:00-20:30---
Poniedziałek 2019-01-07
s3AJP401
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Ddipiod (wyk)dr Rafał KubikA144
17:00-18:30Ddipiod (wt)dr Rafał KubikA13
18:45-20:15La (wyk)dr Rafał KubikA144
Wtorek 2019-01-08
s3AJP401
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Jo (ćw)Legenda2Różne
17:00-18:30Sirl (wyk)dr Eugeniusz SzydłowskiA14
18:45-20:15Sirl (wyk)dr Eugeniusz SzydłowskiA14
Środa 2019-01-09
s3AJP401
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Sirl (wt)mgr Zbigniew WróblewskiA31
17:00-18:30A-sp (wt)mgr Edward BiegunA15
18:45-20:15---
Czwartek 2019-01-10
s3AJP401
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30Jo (ćw)Legenda1Różne
18:45-20:15Jo (lab)Legenda5Różne
Sobota 2019-01-12
s3AJP401
08:15-09:45A-sp (wt)mgr Edward BiegunA16
10:00-11:30A-sp (wt)mgr Edward BiegunA16
11:45-13:15A-sp (wt)mgr Edward BiegunA16
13:45-15:15Awa (wt)mgr Aldona SondejA243
15:30-17:00Awa (wt)mgr Aldona SondejA243
17:15-18:45---
19:00-20:30---
Poniedziałek 2019-01-14
s3AJP401
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Sd (sem)Legenda7Różne
17:00-18:30Sd (sem)Legenda7Różne
18:45-20:15Ae (wyk)dr Jakub RzucidłoA144
Wtorek 2019-01-15
s3AJP401
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Jo (ćw)Legenda2Różne
17:00-18:30Piirwa (wyk)dr Agnieszka KosA144
18:45-20:15Pp-p (wt)mgr Andrzej MarekA16
Środa 2019-01-16
s3AJP401
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45A-sp (wt)mgr Edward BiegunA31
17:00-18:30A-sp (wt)mgr Edward BiegunA31
18:45-20:15Ae (wt)mgr Zbigniew WróblewskiA31
Czwartek 2019-01-17
s3AJP401
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30Jo (ćw)Legenda1Różne
18:45-20:15Jo (lab)Legenda5Różne
Poniedziałek 2019-01-21
s3AJP401
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Ddipiod (wyk)dr Rafał KubikA36
17:00-18:30La (wyk)dr Rafał KubikA36
18:45-20:15Ae (wyk)dr Jakub RzucidłoA36
Wtorek 2019-01-22
s3AJP401
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Jo (ćw)Legenda2Różne
17:00-18:30Pp-p (wt)mgr Andrzej MarekA16
18:45-20:15Pp-p (wt)mgr Andrzej MarekA16
Środa 2019-01-23
s3AJP401
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Ae (wt)mgr Zbigniew WróblewskiA31
17:00-18:30A-sp (wt)mgr Edward BiegunA15
18:45-20:15A-sp (wt)mgr Edward BiegunA15
Czwartek 2019-01-24
s3AJP401
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45A-sp (wt)mgr Edward BiegunA31
17:00-18:30Jo (ćw)Legenda1Różne
18:45-20:15Jo (lab)Legenda5Różne
Sobota 2019-01-26
s3AJP401
08:15-09:45A-sp (wt)mgr Edward BiegunA16
10:00-11:30A-sp (wt)mgr Edward BiegunA16
11:45-13:15La (wt)mgr Aldona SondejA243
13:45-15:15Awa (wt)mgr Aldona SondejA243
15:30-17:00Awa (wt)mgr Aldona SondejA243
17:15-18:45---
19:00-20:30---
Poniedziałek 2019-01-28
s3AJP401
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45Ae (wyk)dr Jakub RzucidłoA144
17:00-18:30Sd (sem)Legenda7Różne
18:45-20:15Sd (sem)Legenda7Różne

SkrotNazwa
JoJęzyk obcy
Pp-pPartnerstwo publiczno - prywatne
SirlStrategie i rozwój lokalny
AeAdministracja elektroniczna
A-spAdministrowanie - studium przypadku
PiirwaProjekty i ich realizacja w administracji
DdipiodDostęp do informacji publicznej i ochrona danych
LaLegislacja administracyjna
AwaAnaliza w administracji
SdSeminarium dyplomowe
Legenda1
PrzedmiotNauczycielSala
Jomgr Anita WawrzyniakA15
Jodr hab. Łucja SkotnickaC18
Jomgr Anna Wilk-JędrachowiczC19
Jomgr Izabela SeleraC311
Legenda2
PrzedmiotNauczycielSala
Jodr hab. Łucja SkotnickaC18
Jomgr Izabela SeleraC311
Legenda3
PrzedmiotNauczycielSala
Jomgr Anita WawrzyniakA12
Jomgr Anna Wilk-JędrachowiczC19
Legenda4
PrzedmiotNauczycielSala
Sdprof. dr hab. Stanisław DąbrowskiA13
Sddr Eugeniusz SzydłowskiA143
Sddr Karol RusinA16
Legenda5
PrzedmiotNauczycielSala
Jomgr Anita WawrzyniakA15
Jomgr Anna Wilk-JędrachowiczC19
Legenda6
PrzedmiotNauczycielSala
Sdprof. dr hab. Stanisław DąbrowskiA13
Sddr Eugeniusz SzydłowskiA15
Sddr Karol RusinA16
Legenda7
PrzedmiotNauczycielSala
Sdprof. dr hab. Stanisław DąbrowskiA13
Sddr Karol RusinA16
Sddr Eugeniusz SzydłowskiA31
Legenda8
PrzedmiotNauczycielSala
Sddr Eugeniusz SzydłowskiA13
Sddr Karol RusinA31
Legenda9
PrzedmiotNauczycielSala
Jomgr Anita WawrzyniakA16
Jomgr Anna Wilk-JędrachowiczC19