Specjalność: s3AZN



Komunikaty:

s3AZN1
Środa 2019-10-02
s3AZN1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Tuwzja (zp)mgr Joanna CzarneckaD8
13:30-15:00Fppz (zp)mgr Izabela SeleraA13
15:15-16:45P-gp (zp)mgr Agnieszka ŁakomskaA13
17:00-18:30P-ćr (zp)mgr Agnieszka ŁakomskaA13
18:45-20:15Tpwzjn (zp)mgr Agnieszka ŁakomskaA13
Czwartek 2019-10-03
s3AZN1
08:15-09:45Ljo (lab)Legenda1Różne
10:00-11:30Ptaiewzja (zp)mgr Magdalena Kendziorczyk-TwardochA146
11:45-13:15P-k (zp)mgr Sylwia ZajchowskaA2
13:30-15:00Sd (sem)Legenda2Różne
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2019-10-07
s3AZN1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00P-gp (zp)mgr Agnieszka ŁakomskaA16
15:15-16:45P-gp (zp)mgr Agnieszka ŁakomskaA16
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2019-10-09
s3AZN1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00Tuwzja (zp)mgr Joanna CzarneckaD8
15:15-16:45P-gp (zp)mgr Agnieszka ŁakomskaA13
17:00-18:30P-ćr (zp)mgr Agnieszka ŁakomskaA13
18:45-20:15Tpwzjn (zp)mgr Agnieszka ŁakomskaA13
Czwartek 2019-10-10
s3AZN1
08:15-09:45Ljo (lab)Legenda1Różne
10:00-11:30Ptaiewzja (zp)mgr Magdalena Kendziorczyk-TwardochA13
11:45-13:15P-k (zp)mgr Sylwia ZajchowskaA2
13:30-15:00Sd (sem)Legenda2Różne
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2019-10-14
s3AZN1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00P-gp (zp)mgr Agnieszka ŁakomskaA16
15:15-16:45P-gp (zp)mgr Agnieszka ŁakomskaA16
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2019-10-16
s3AZN1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Tuwzja (zp)mgr Joanna CzarneckaD8
13:30-15:00Fppz (zp)mgr Izabela SeleraC212
15:15-16:45P-gp (zp)mgr Agnieszka ŁakomskaA13
17:00-18:30P-ćr (zp)mgr Agnieszka ŁakomskaA13
18:45-20:15Tpwzjn (zp)mgr Agnieszka ŁakomskaA13
Czwartek 2019-10-17
s3AZN1
08:15-09:45Ljo (lab)Legenda1Różne
10:00-11:30Ptaiewzja (zp)mgr Magdalena Kendziorczyk-TwardochA13
11:45-13:15P-k (zp)mgr Sylwia ZajchowskaA2
13:30-15:00Sd (sem)Legenda2Różne
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2019-11-13
s3AZN1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Tuwzja (zp)mgr Joanna CzarneckaD8
13:30-15:00Fppz (zp)mgr Izabela SeleraC212
15:15-16:45Fppz (zp)mgr Izabela SeleraC212
17:00-18:30P-ćr (zp)mgr Agnieszka ŁakomskaA13
18:45-20:15Tpwzjn (zp)mgr Agnieszka ŁakomskaA13
Czwartek 2019-11-14
s3AZN1
08:15-09:45Ljo (lab)Legenda1Różne
10:00-11:30Ptaiewzja (zp)mgr Magdalena Kendziorczyk-TwardochA13
11:45-13:15P-k (zp)mgr Sylwia ZajchowskaA2
13:30-15:00Sd (sem)Legenda2Różne
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2019-11-18
s3AZN1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00P-ćr (zp)mgr Agnieszka ŁakomskaA16
15:15-16:45P-ćr (zp)mgr Agnieszka ŁakomskaA16
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2019-11-20
s3AZN1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00Tuwzja (zp)mgr Joanna CzarneckaD8
15:15-16:45P-gp (zp)mgr Agnieszka ŁakomskaA13
17:00-18:30P-ćr (zp)mgr Agnieszka ŁakomskaA13
18:45-20:15Tpwzjn (zp)mgr Agnieszka ŁakomskaA13
Czwartek 2019-11-21
s3AZN1
08:15-09:45Ljo (lab)Legenda1Różne
10:00-11:30Ptaiewzja (zp)mgr Magdalena Kendziorczyk-TwardochA13
11:45-13:15P-k (zp)mgr Sylwia ZajchowskaA2
13:30-15:00Sd (sem)Legenda2Różne
15:15-16:45Sd (sem)dr Lilia OmelanA2
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2019-11-25
s3AZN1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00P-ćr (zp)mgr Agnieszka ŁakomskaA16
15:15-16:45Tpwzjn (zp)mgr Agnieszka ŁakomskaA16
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2019-11-27
s3AZN1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Tuwzja (zp)mgr Joanna CzarneckaD8
13:30-15:00Fppz (zp)mgr Izabela SeleraA14
15:15-16:45P-gp (zp)mgr Agnieszka ŁakomskaA13
17:00-18:30P-ćr (zp)mgr Agnieszka ŁakomskaA13
18:45-20:15Tpwzjn (zp)mgr Agnieszka ŁakomskaA13
Czwartek 2019-11-28
s3AZN1
08:15-09:45Ljo (lab)Legenda1Różne
10:00-11:30Ptaiewzja (zp)mgr Magdalena Kendziorczyk-TwardochA13
11:45-13:15P-k (zp)mgr Sylwia ZajchowskaA2
13:30-15:00Sd (sem)Legenda2Różne
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2019-12-02
s3AZN1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00Tuwzja (zp)mgr Joanna CzarneckaD8
15:15-16:45Tuwzja (zp)mgr Joanna CzarneckaD8
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2019-12-04
s3AZN1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00Tuwzja (zp)mgr Joanna CzarneckaD8
15:15-16:45P-gp (zp)mgr Agnieszka ŁakomskaA13
17:00-18:30P-ćr (zp)mgr Agnieszka ŁakomskaA13
18:45-20:15Tpwzjn (zp)mgr Agnieszka ŁakomskaA13
Czwartek 2019-12-05
s3AZN1
08:15-09:45Ljo (lab)Legenda1Różne
10:00-11:30Ptaiewzja (zp)mgr Magdalena Kendziorczyk-TwardochA13
11:45-13:15P-k (zp)mgr Sylwia ZajchowskaA2
13:30-15:00Sd (sem)Legenda3Różne
15:15-16:45Sd (sem)Legenda3Różne
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2019-12-11
s3AZN1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Tuwzja (zp)mgr Joanna CzarneckaD8
13:30-15:00Fppz (zp)mgr Izabela SeleraC125
15:15-16:45P-gp (zp)mgr Agnieszka ŁakomskaA13
17:00-18:30P-ćr (zp)mgr Agnieszka ŁakomskaA13
18:45-20:15Tpwzjn (zp)mgr Agnieszka ŁakomskaA13
Czwartek 2019-12-12
s3AZN1
08:15-09:45Ljo (lab)Legenda1Różne
10:00-11:30Ptaiewzja (zp)mgr Magdalena Kendziorczyk-TwardochA13
11:45-13:15P-k (zp)mgr Sylwia ZajchowskaA2
13:30-15:00Sd (sem)Legenda3Różne
15:15-16:45Tpwzjn (zp)mgr Agnieszka ŁakomskaA2
17:00-18:30Tpwzjn (zp)mgr Agnieszka ŁakomskaA2
18:45-20:15---
Wtorek 2019-12-17
s3AZN1
08:15-09:45---
10:00-11:30Ptaiewzja (zp)mgr Magdalena Kendziorczyk-TwardochA12
11:45-13:15Ptaiewzja (zp)mgr Magdalena Kendziorczyk-TwardochA12
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2019-12-18
s3AZN1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00Tuwzja (zp)mgr Joanna CzarneckaD8
15:15-16:45P-gp (zp)mgr Agnieszka ŁakomskaA13
17:00-18:30P-ćr (zp)mgr Agnieszka ŁakomskaA13
18:45-20:15Tpwzjn (zp)mgr Agnieszka ŁakomskaA13
Czwartek 2019-12-19
s3AZN1
08:15-09:45Ljo (lab)Legenda1Różne
10:00-11:30Ptaiewzja (zp)mgr Magdalena Kendziorczyk-TwardochA13
11:45-13:15P-k (zp)mgr Sylwia ZajchowskaA2
13:30-15:00Sd (sem)Legenda3Różne
15:15-16:45Sd (sem)Legenda4Różne
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2020-01-07
s3AZN1
08:15-09:45Ljo (lab)Legenda5Różne
10:00-11:30Tuwzja (zp)mgr Joanna CzarneckaD8
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2020-01-08
s3AZN1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Tuwzja (zp)mgr Joanna CzarneckaD8
13:30-15:00Fppz (zp)mgr Izabela SeleraA14
15:15-16:45P-gp (zp)mgr Agnieszka ŁakomskaA13
17:00-18:30P-ćr (zp)mgr Agnieszka ŁakomskaA13
18:45-20:15Tpwzjn (zp)mgr Agnieszka ŁakomskaA13
Czwartek 2020-01-09
s3AZN1
08:15-09:45Ljo (lab)Legenda1Różne
10:00-11:30Ptaiewzja (zp)mgr Magdalena Kendziorczyk-TwardochD8
11:45-13:15P-k (zp)mgr Sylwia ZajchowskaA2
13:30-15:00Sd (sem)Legenda3Różne
15:15-16:45Sd (sem)dr Lilia OmelanC312
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2020-01-14
s3AZN1
08:15-09:45Ljo (lab)Legenda5Różne
10:00-11:30P-k (zp)mgr Sylwia ZajchowskaA2
11:45-13:15P-k (zp)mgr Sylwia ZajchowskaA2
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2020-01-15
s3AZN1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Ptaiewzja (zp)mgr Magdalena Kendziorczyk-TwardochA13
13:30-15:00Tuwzja (zp)mgr Joanna CzarneckaD8
15:15-16:45P-gp (zp)mgr Agnieszka ŁakomskaA13
17:00-18:30P-ćr (zp)mgr Agnieszka ŁakomskaA13
18:45-20:15Tpwzjn (zp)mgr Agnieszka ŁakomskaA13
Czwartek 2020-01-16
s3AZN1
08:15-09:45Ljo (lab)Legenda1Różne
10:00-11:30Ptaiewzja (zp)mgr Magdalena Kendziorczyk-TwardochD8
11:45-13:15P-k (zp)mgr Sylwia ZajchowskaA2
13:30-15:00Sd (sem)Legenda3Różne
15:15-16:45Sd (sem)Legenda4Różne
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2020-01-21
s3AZN1
08:15-09:45Ljo (lab)Legenda5Różne
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Środa 2020-01-22
s3AZN1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Tuwzja (zp)mgr Joanna CzarneckaD8
13:30-15:00Fppz (zp)mgr Izabela SeleraA14
15:15-16:45P-gp (zp)mgr Agnieszka ŁakomskaA13
17:00-18:30P-ćr (zp)mgr Agnieszka ŁakomskaA13
18:45-20:15Tpwzjn (zp)mgr Agnieszka ŁakomskaA13
Czwartek 2020-01-23
s3AZN1
08:15-09:45Ljo (lab)Legenda1Różne
10:00-11:30Ptaiewzja (zp)mgr Magdalena Kendziorczyk-TwardochD8
11:45-13:15P-k (zp)mgr Sylwia ZajchowskaA2
13:30-15:00Sd (sem)Legenda3Różne
15:15-16:45P-k (zp)mgr Sylwia ZajchowskaA2
17:00-18:30---
18:45-20:15---

SkrotNazwa
TuwzjaTłumaczenia ustne w zakresie języka angielskiego
FppzFeedback po praktyce zawodowej
P-gpPNJN - gramatyka praktyczna
P-ćrPNJN - ćwiczenia redakcyjne
TpwzjnTłumaczenia pisemne w zakresie języka niemieckiego
LjoLektorat języka obcego
PtaiewzjaPrzekład tekstów administracyjno-prawnych i ekonomicznych w zakresie języka angielskiego
P-kPNJN - konwersacje
SdSeminarium dyplomowe
Legenda1
PrzedmiotNauczycielSala
Ljomgr Mirosław KarykowskiA12
Ljomgr Anita WawrzyniakA15
Ljomgr Sylwia ZajchowskaA2
Legenda2
PrzedmiotNauczycielSala
Sdprof. dr hab. Leszek BerezowskiA13
Sddr Małgorzata Szulc-KurpaskaA15
Sddr Lilia OmelanA2
Legenda3
PrzedmiotNauczycielSala
Sddr Małgorzata Szulc-KurpaskaA13
Sdprof. dr hab. Leszek BerezowskiA31
Sddr Lilia OmelanC312
Legenda4
PrzedmiotNauczycielSala
Sddr Małgorzata Szulc-KurpaskaA13
Sdprof. dr hab. Leszek BerezowskiA31
Legenda5
PrzedmiotNauczycielSala
Ljomgr Mirosław KarykowskiA13
Ljomgr Anita WawrzyniakA15
Ljomgr Sylwia ZajchowskaA2