Specjalno¶ć: s3BIR



Komunikaty:

s3BIR1
Poniedziałek 2018-02-19
s3BIR1
08:15-09:45---
10:00-11:30Sd (sem)dr Karol RusinA32
11:45-13:15Sd (sem)dr Karol RusinA32
13:30-15:00¦iidr (zp)mgr Jacek D±browskiA141
15:15-16:45¦iidr (zp)mgr Jacek D±browskiA141
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2018-02-20
s3BIR1
08:15-09:45¦iidr (zp)mgr Jacek D±browskiA217
10:00-11:30¦iidr (zp)mgr Jacek D±browskiA217
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2018-02-22
s3BIR1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Sd (sem)Legenda1Różne
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Pi±tek 2018-02-23
s3BIR1
08:15-09:45---
10:00-11:30¦iidr (zp)mgr Jacek D±browskiA15
11:45-13:15¦iidr (zp)mgr Jacek D±browskiA15
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2018-02-26
s3BIR1
08:15-09:45---
10:00-11:30Sd (sem)dr Karol RusinA32
11:45-13:15Sd (sem)dr Karol RusinA32
13:30-15:00¦iidr (zp)mgr Jacek D±browskiA141
15:15-16:45¦iidr (zp)mgr Jacek D±browskiA141
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2018-02-27
s3BIR1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45¦iidr (wyk)dr Beata SkwarekA118
17:00-18:30¦iidr (wyk)dr Beata SkwarekA118
18:45-20:15---
¦roda 2018-02-28
s3BIR1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45¦iidr (wyk)dr Beata SkwarekA118
17:00-18:30¦iidr (wyk)dr Beata SkwarekA118
18:45-20:15---
Czwartek 2018-03-01
s3BIR1
08:15-09:45¦iidr (zp)mgr Jacek D±browskiA117
10:00-11:30¦iidr (zp)mgr Jacek D±browskiA117
11:45-13:15Sd (sem)Legenda2Różne
13:30-15:00Sd (sem)Legenda2Różne
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Pi±tek 2018-03-02
s3BIR1
08:15-09:45---
10:00-11:30¦iidr (zp)mgr Jacek D±browskiA15
11:45-13:15¦iidr (zp)mgr Jacek D±browskiA15
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2018-03-05
s3BIR1
08:15-09:45Zwjootzzks* (zp)dr Rafał KubikA143
10:00-11:30Zwjootzzks* (zp)dr Rafał KubikA143
11:45-13:15Sd (sem)dr Karol RusinA117
13:30-15:00¦iidr (zp)mgr Jacek D±browskiA115
15:15-16:45¦iidr (zp)mgr Jacek D±browskiA115
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2018-03-06
s3BIR1
08:15-09:45¦iidr (zp)mgr Jacek D±browskiC127
10:00-11:30¦iidr (zp)mgr Jacek D±browskiC127
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2018-03-08
s3BIR1
08:15-09:45---
10:00-11:30Zwjootzzks* (zp)prof. dr Ludwig SchmahlC111
11:45-13:15Sd (sem)Legenda2Różne
13:30-15:00Sd (sem)Legenda2Różne
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Pi±tek 2018-03-09
s3BIR1
08:15-09:45---
10:00-11:30¦iidr (zp)mgr Jacek D±browskiA31
11:45-13:15¦iidr (zp)mgr Jacek D±browskiA31
13:30-15:00¦iidr (zp)mgr Jacek D±browskiA31
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2018-03-12
s3BIR1
08:15-09:45---
10:00-11:30Sd (sem)dr Karol RusinA117
11:45-13:15Sd (sem)dr Karol RusinA117
13:30-15:00¦iidr (zp)mgr Jacek D±browskiA115
15:15-16:45¦iidr (zp)mgr Jacek D±browskiA115
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2018-03-13
s3BIR1
08:15-09:45Zwjootzzks* (zp)prof. dr Ludwig SchmahlC123
10:00-11:30Zwjootzzks* (zp)prof. dr Ludwig SchmahlC123
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45¦iidr (wyk)dr Beata SkwarekA118
17:00-18:30¦iidr (wyk)dr Beata SkwarekA118
18:45-20:15---
¦roda 2018-03-14
s3BIR1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45¦iidr (wyk)dr Beata SkwarekA118
17:00-18:30¦iidr (wyk)dr Beata SkwarekA118
18:45-20:15---
Czwartek 2018-03-15
s3BIR1
08:15-09:45Zwjootzzks* (zp)prof. dr Ludwig SchmahlC123
10:00-11:30Zwjootzzks* (zp)prof. dr Ludwig SchmahlC123
11:45-13:15Sd (sem)Legenda2Różne
13:30-15:00Sd (sem)Legenda2Różne
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Pi±tek 2018-03-16
s3BIR1
08:15-09:45---
10:00-11:30¦iidr (zp)mgr Jacek D±browskiA15
11:45-13:15¦iidr (zp)mgr Jacek D±browskiA15
13:30-15:00¦iidr (zp)mgr Jacek D±browskiA15
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2018-04-17
s3BIR1
08:15-09:45Zwjootzzks* (zp)dr Rafał KubikA143
10:00-11:30Zwjootzzks* (zp)dr Rafał KubikA143
11:45-13:15Zwjootzzks* (zp)prof. dr Ludwig SchmahlC111
13:30-15:00Zwjootzzks* (zp)prof. dr Ludwig SchmahlC111
15:15-16:45¦iidr (wyk)dr Beata SkwarekA36
17:00-18:30¦iidr (wyk)dr Beata SkwarekA36
18:45-20:15---
¦roda 2018-04-18
s3BIR1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45¦iidr (wyk)dr Beata SkwarekA36
17:00-18:30¦iidr (wyk)dr Beata SkwarekA36
18:45-20:15---
Czwartek 2018-04-19
s3BIR1
08:15-09:45---
10:00-11:30Sd (sem)Legenda2Różne
11:45-13:15Sd (sem)Legenda2Różne
13:30-15:00Zwjootzzks* (zp)prof. dr Ludwig SchmahlA15
15:15-16:45Zwjootzzks* (zp)prof. dr Ludwig SchmahlA15
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Pi±tek 2018-04-20
s3BIR1
08:15-09:45---
10:00-11:30¦iidr (zp)mgr Jacek D±browskiA15
11:45-13:15¦iidr (zp)mgr Jacek D±browskiA15
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2018-04-23
s3BIR1
08:15-09:45Zwjootzzks* (zp)prof. dr Ludwig SchmahlA143
10:00-11:30Zwjootzzks* (zp)prof. dr Ludwig SchmahlA143
11:45-13:15Sd (sem)dr Karol RusinA13
13:30-15:00Sd (sem)dr Karol RusinA13
15:15-16:45Zwjootzzks* (zp)dr Rafał KubikA31
17:00-18:30¦iidr (zp)mgr Jacek D±browskiA117
18:45-20:15¦iidr (zp)mgr Jacek D±browskiA117
Wtorek 2018-04-24
s3BIR1
08:15-09:45Zwjootzzks* (zp)dr Rafał KubikA142
10:00-11:30Zwjootzzks* (zp)dr Rafał KubikA142
11:45-13:15¦iidr (zp)mgr Jacek D±browskiA145
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2018-04-26
s3BIR1
08:15-09:45¦iidr (zp)mgr Jacek D±browskiA32
10:00-11:30Sd (sem)Legenda2Różne
11:45-13:15Zwjootzzks* (zp)prof. dr Ludwig SchmahlA32
13:30-15:00Zwjootzzks* (zp)prof. dr Ludwig SchmahlA32
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Pi±tek 2018-04-27
s3BIR1
08:15-09:45---
10:00-11:30¦iidr (zp)mgr Jacek D±browskiA15
11:45-13:15¦iidr (zp)mgr Jacek D±browskiA15
13:30-15:00¦iidr (zp)mgr Jacek D±browskiA15
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2018-05-07
s3BIR1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15Sd (sem)dr Karol RusinA13
13:30-15:00Sd (sem)dr Karol RusinA13
15:15-16:45Zwjootzzks* (zp)dr Rafał KubikA31
17:00-18:30¦iidr (zp)mgr Jacek D±browskiA115
18:45-20:15¦iidr (zp)mgr Jacek D±browskiA115
Wtorek 2018-05-08
s3BIR1
08:15-09:45Zwjootzzks* (zp)dr Rafał KubikA143
10:00-11:30Zwjootzzks* (zp)dr Rafał KubikA143
11:45-13:15Zwjootzzks* (zp)prof. dr Ludwig SchmahlC110
13:30-15:00Zwjootzzks* (zp)prof. dr Ludwig SchmahlC110
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2018-05-10
s3BIR1
08:15-09:45---
10:00-11:30Sd (sem)Legenda2Różne
11:45-13:15Sd (sem)Legenda2Różne
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Pi±tek 2018-05-11
s3BIR1
08:15-09:45---
10:00-11:30¦iidr (zp)mgr Jacek D±browskiA31
11:45-13:15¦iidr (zp)mgr Jacek D±browskiA31
13:30-15:00¦iidr (zp)mgr Jacek D±browskiA31
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2018-05-14
s3BIR1
08:15-09:45¦iidr (zp)mgr Jacek D±browskiA145
10:00-11:30¦iidr (zp)mgr Jacek D±browskiA145
11:45-13:15Sd (sem)dr Karol RusinA13
13:30-15:00Sd (sem)dr Karol RusinA13
15:15-16:45Zwjootzzks* (zp)dr Rafał KubikA143
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2018-05-15
s3BIR1
08:15-09:45Zwjootzzks* (zp)dr Rafał KubikA143
10:00-11:30Zwjootzzks* (zp)dr Rafał KubikA143
11:45-13:15¦iidr (zp)mgr Jacek D±browskiA114
13:30-15:00---
15:15-16:45¦iidr (wyk)dr Beata SkwarekA36
17:00-18:30¦iidr (wyk)dr Beata SkwarekA36
18:45-20:15---
¦roda 2018-05-16
s3BIR1
08:15-09:45---
10:00-11:30---
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45¦iidr (wyk)dr Beata SkwarekA36
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2018-05-17
s3BIR1
08:15-09:45¦iidr (zp)mgr Jacek D±browskiA117
10:00-11:30Sd (sem)Legenda3Różne
11:45-13:15Sd (sem)Legenda3Różne
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Poniedziałek 2018-05-21
s3BIR1
08:15-09:45Zwjootzzks* (zp)dr Rafał KubikA32
10:00-11:30Zwjootzzks* (zp)dr Rafał KubikA32
11:45-13:15Sd (sem)dr Karol RusinA32
13:30-15:00¦iidr (zp)mgr Jacek D±browskiA142
15:15-16:45Sd (sem)dr Karol RusinA31
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Wtorek 2018-05-22
s3BIR1
08:15-09:45¦iidr (zp)mgr Jacek D±browskiA145
10:00-11:30¦iidr (zp)mgr Jacek D±browskiA145
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---
Czwartek 2018-05-24
s3BIR1
08:15-09:45---
10:00-11:30Sd (sem)Legenda3Różne
11:45-13:15---
13:30-15:00---
15:15-16:45---
17:00-18:30---
18:45-20:15---

SkrotNazwa
SdSeminarium dyplomowe
¦iidr¦rodowiskowe i instytucjonalne działania resocjalizacyjne
Zwjootzzks*Zajęcia w języku obcym o tematyce zwi±zanej z kierunkiem studiów *
Legenda1
PrzedmiotNauczycielSala
Sddr Izabela Bernatek-ZagułaA13
Sddr Marcin SiejaA32
Legenda2
PrzedmiotNauczycielSala
Sddr Izabela Bernatek-ZagułaA115
Sddr Marcin SiejaA32
Legenda3
PrzedmiotNauczycielSala
Sddr Izabela Bernatek-ZagułaA117
Sddr Marcin SiejaA32