Specjalno: s3DK



Komunikaty:

s3DK1s3DK2
Poniedziaek 2023-02-13
s3DK1s3DK2
08:15-09:45Dn (lab) mgr Katarzyna Traczuk-BernatA213Dn (lab) mgr Katarzyna Traczuk-BernatA213
10:00-11:30Dn (lab) mgr Katarzyna Traczuk-BernatA213Dn (lab) mgr Katarzyna Traczuk-BernatA213
11:45-13:15Ja (w) mgr Magdalena SzylarD8Ja (w) mgr Magdalena SzylarD8
13:30-15:00Ja (w) mgr Magdalena SzylarD8Ja (w) mgr Magdalena SzylarD8
15:15-16:45ws (w) dr Grayna SondelC14ws (w) dr Grayna SondelC14
17:00-18:30ws (w) dr Grayna SondelC14ws (w) dr Grayna SondelC14
18:45-20:15- --- --
Wtorek 2023-02-14
s3DK1s3DK2
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30- --- --
11:45-13:15- --- --
13:30-15:00Fitot (wyk) dr Grayna SondelC14Fitot (wyk) dr Grayna SondelC14
15:15-16:45Fitot (wyk) dr Grayna SondelC14Fitot (wyk) dr Grayna SondelC14
17:00-18:30ws (wyk) dr Grayna SondelC14ws (wyk) dr Grayna SondelC14
18:45-20:15- --- --
roda 2023-02-15
s3DK1s3DK2
08:15-09:45Sd (sem) dr in. Iwona Twarogowska-WielesikA15Sd (sem) dr in. Iwona Twarogowska-WielesikA15
10:00-11:30Sd (sem) dr in. Iwona Twarogowska-WielesikA15Sd (sem) dr in. Iwona Twarogowska-WielesikA15
11:45-13:15Pdwpilcd (lab) dr hab. in. Zuzanna GoluchA242Pdwpilcd (lab) dr hab. in. Zuzanna GoluchA242
13:30-15:00Pdwpilcd (lab) dr hab. in. Zuzanna GoluchA242Pdwpilcd (lab) dr hab. in. Zuzanna GoluchA242
15:15-16:45- --- --
17:00-18:30- --- --
18:45-20:15- --- --
Pitek 2023-02-17
s3DK1s3DK2
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30- --- --
11:45-13:15Pdwpilcd (wyk) dr hab. in. Zuzanna GoluchA212Pdwpilcd (wyk) dr hab. in. Zuzanna GoluchA212
13:30-15:00Pdwpilcd (wyk) dr hab. in. Zuzanna GoluchA212Pdwpilcd (wyk) dr hab. in. Zuzanna GoluchA212
15:15-16:45- --- --
17:00-18:30- --- --
18:45-20:15- --- --
Poniedziaek 2023-02-20
s3DK1s3DK2
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30Fitot (w) dr Grayna SondelC14Fitot (w) dr Grayna SondelC14
11:45-13:15Dn (lab) mgr Katarzyna Traczuk-BernatC14Dn (lab) mgr Katarzyna Traczuk-BernatC14
13:30-15:00Dn (lab) mgr Katarzyna Traczuk-BernatC14Dn (lab) mgr Katarzyna Traczuk-BernatC14
15:15-16:45ws (wyk) dr Grayna SondelC14ws (wyk) dr Grayna SondelC14
17:00-18:30- --- --
18:45-20:15- --- --
Wtorek 2023-02-21
s3DK1s3DK2
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30- --- --
11:45-13:15Poiz (wyk) dr Zygmunt SawickiA212Poiz (wyk) dr Zygmunt SawickiA212
13:30-15:00Poiz (wyk) dr Zygmunt SawickiA144Poiz (wyk) dr Zygmunt SawickiA144
15:15-16:45Poiz (w) dr Zygmunt SawickiA141Poiz (w) dr Zygmunt SawickiA141
17:00-18:30Poiz (w) dr Zygmunt SawickiA141Poiz (w) dr Zygmunt SawickiA141
18:45-20:15- --- --
roda 2023-02-22
s3DK1s3DK2
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30- --- --
11:45-13:15Ja (w) mgr Magdalena SzylarA12Ja (w) mgr Magdalena SzylarA12
13:30-15:00Pdwpilcd (wyk) dr hab. in. Zuzanna GoluchC224Pdwpilcd (wyk) dr hab. in. Zuzanna GoluchC224
15:15-16:45Pdwpilcd (wyk) dr hab. in. Zuzanna GoluchC224Pdwpilcd (wyk) dr hab. in. Zuzanna GoluchC224
17:00-18:30Pdwpilcd (lab) dr hab. in. Zuzanna GoluchA244Pdwpilcd (lab) dr hab. in. Zuzanna GoluchA244
18:45-20:15Pdwpilcd (lab) dr hab. in. Zuzanna GoluchA244Pdwpilcd (lab) dr hab. in. Zuzanna GoluchA244
Czwartek 2023-02-23
s3DK1s3DK2
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30- --- --
11:45-13:15Poiz (w) dr Zygmunt SawickiA142Poiz (w) dr Zygmunt SawickiA142
13:30-15:00Poiz (w) dr Zygmunt SawickiA142Poiz (w) dr Zygmunt SawickiA142
15:15-16:45- --- --
17:00-18:30- --- --
18:45-20:15- --- --
Pitek 2023-02-24
s3DK1s3DK2
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30- --- --
11:45-13:15Poiz (wyk) dr Zygmunt SawickiA144Poiz (wyk) dr Zygmunt SawickiA144
13:30-15:00Poiz (w) dr Zygmunt SawickiA31Poiz (w) dr Zygmunt SawickiA31
15:15-16:45Dn (wyk) dr hab. in. Zuzanna GoluchA212Dn (wyk) dr hab. in. Zuzanna GoluchA212
17:00-18:30Dn (wyk) dr hab. in. Zuzanna GoluchA212Dn (wyk) dr hab. in. Zuzanna GoluchA212
18:45-20:15- --- --
Poniedziaek 2023-02-27
s3DK1s3DK2
08:15-09:45Dn (lab) mgr Katarzyna Traczuk-BernatA32Dn (lab) mgr Katarzyna Traczuk-BernatA32
10:00-11:30Dn (lab) mgr Katarzyna Traczuk-BernatA32Dn (lab) mgr Katarzyna Traczuk-BernatA32
11:45-13:15Ja (w) mgr Magdalena SzylarA15Ja (w) mgr Magdalena SzylarA15
13:30-15:00Ja (w) mgr Magdalena SzylarA15Ja (w) mgr Magdalena SzylarA15
15:15-16:45Fitot (w) dr Grayna SondelC14Fitot (w) dr Grayna SondelC14
17:00-18:30Fitot (w) dr Grayna SondelC14Fitot (w) dr Grayna SondelC14
18:45-20:15- --- --
Wtorek 2023-02-28
s3DK1s3DK2
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30- --- --
11:45-13:15- --- --
13:30-15:00Fitot (wyk) dr Grayna SondelOnline_05Fitot (wyk) dr Grayna SondelOnline_05
15:15-16:45Fitot (wyk) dr Grayna SondelOnline_05Fitot (wyk) dr Grayna SondelOnline_05
17:00-18:30ws (wyk) dr Grayna SondelOnline_05ws (wyk) dr Grayna SondelOnline_05
18:45-20:15Sd (sem) dr in. Iwona Twarogowska-WielesikOnline_05Sd (sem) dr in. Iwona Twarogowska-WielesikOnline_05
roda 2023-03-01
s3DK1s3DK2
08:15-09:45Sd (sem) dr in. Iwona Twarogowska-WielesikA31Sd (sem) dr in. Iwona Twarogowska-WielesikA31
10:00-11:30Sd (sem) dr in. Iwona Twarogowska-WielesikA31Sd (sem) dr in. Iwona Twarogowska-WielesikA31
11:45-13:15Pdwpilcd (lab) dr hab. in. Zuzanna GoluchA244Pdwpilcd (lab) dr hab. in. Zuzanna GoluchA244
13:30-15:00Pdwpilcd (lab) dr hab. in. Zuzanna GoluchA244Pdwpilcd (lab) dr hab. in. Zuzanna GoluchA244
15:15-16:45- --- --
17:00-18:30- --- --
18:45-20:15- --- --
Pitek 2023-03-03
s3DK1s3DK2
08:15-09:45Pdwpilcd (wyk) dr hab. in. Zuzanna GoluchOnline_08Pdwpilcd (wyk) dr hab. in. Zuzanna GoluchOnline_08
10:00-11:30Pdwpilcd (wyk) dr hab. in. Zuzanna GoluchOnline_08Pdwpilcd (wyk) dr hab. in. Zuzanna GoluchOnline_08
11:45-13:15- --- --
13:30-15:00- --- --
15:15-16:45- --- --
17:00-18:30- --- --
18:45-20:15- --- --
Wtorek 2023-03-07
s3DK1s3DK2
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30- --- --
11:45-13:15- --- --
13:30-15:00Fitot (wyk) dr Grayna SondelOnline_05Fitot (wyk) dr Grayna SondelOnline_05
15:15-16:45Fitot (wyk) dr Grayna SondelOnline_05Fitot (wyk) dr Grayna SondelOnline_05
17:00-18:30- --- --
18:45-20:15- --- --
roda 2023-03-08
s3DK1s3DK2
08:15-09:45Sd (sem) prof.dr hab.in. Ryszard PisarskiA31Sd (sem) prof.dr hab.in. Ryszard PisarskiA31
10:00-11:30Sd (sem) prof.dr hab.in. Ryszard PisarskiA31Sd (sem) prof.dr hab.in. Ryszard PisarskiA31
11:45-13:15Ja (w) mgr Magdalena SzylarA15Ja (w) mgr Magdalena SzylarA15
13:30-15:00Ja (w) mgr Magdalena SzylarA15Ja (w) mgr Magdalena SzylarA15
15:15-16:45Pdwpilcd (lab) dr hab. in. Zuzanna GoluchA244Pdwpilcd (lab) dr hab. in. Zuzanna GoluchA244
17:00-18:30Pdwpilcd (lab) dr hab. in. Zuzanna GoluchA244Pdwpilcd (lab) dr hab. in. Zuzanna GoluchA244
18:45-20:15Pdwpilcd (lab) dr hab. in. Zuzanna GoluchA244Pdwpilcd (lab) dr hab. in. Zuzanna GoluchA244
Pitek 2023-03-10
s3DK1s3DK2
08:15-09:45Pdwpilcd (wyk) dr hab. in. Zuzanna GoluchOnline_08Pdwpilcd (wyk) dr hab. in. Zuzanna GoluchOnline_08
10:00-11:30Pdwpilcd (wyk) dr hab. in. Zuzanna GoluchOnline_08Pdwpilcd (wyk) dr hab. in. Zuzanna GoluchOnline_08
11:45-13:15Dn (wyk) dr hab. in. Zuzanna GoluchOnline_08Dn (wyk) dr hab. in. Zuzanna GoluchOnline_08
13:30-15:00Dn (wyk) dr hab. in. Zuzanna GoluchOnline_08Dn (wyk) dr hab. in. Zuzanna GoluchOnline_08
15:15-16:45- --- --
17:00-18:30- --- --
18:45-20:15- --- --
Poniedziaek 2023-03-13
s3DK1s3DK2
08:15-09:45ws (w) dr Grayna SondelC14ws (w) dr Grayna SondelC14
10:00-11:30ws (w) dr Grayna SondelC14ws (w) dr Grayna SondelC14
11:45-13:15Ja (w) mgr Magdalena SzylarA142Ja (w) mgr Magdalena SzylarA142
13:30-15:00Ja (w) mgr Magdalena SzylarA142Ja (w) mgr Magdalena SzylarA142
15:15-16:45Fitot (w) dr Grayna SondelC14Fitot (w) dr Grayna SondelC14
17:00-18:30Fitot (w) dr Grayna SondelC14Fitot (w) dr Grayna SondelC14
18:45-20:15- --- --
Wtorek 2023-03-14
s3DK1s3DK2
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30Sd (sem) dr in. Iwona Twarogowska-WielesikOnline_05Sd (sem) dr in. Iwona Twarogowska-WielesikOnline_05
11:45-13:15Sd (sem) dr in. Iwona Twarogowska-WielesikOnline_05Sd (sem) dr in. Iwona Twarogowska-WielesikOnline_05
13:30-15:00Fitot (wyk) dr Grayna SondelOnline_05Fitot (wyk) dr Grayna SondelOnline_05
15:15-16:45Fitot (wyk) dr Grayna SondelOnline_05Fitot (wyk) dr Grayna SondelOnline_05
17:00-18:30ws (wyk) dr Grayna SondelOnline_05ws (wyk) dr Grayna SondelOnline_05
18:45-20:15- --- --
roda 2023-03-15
s3DK1s3DK2
08:15-09:45Dn (lab) mgr Katarzyna Traczuk-BernatC14Dn (lab) mgr Katarzyna Traczuk-BernatC14
10:00-11:30Dn (lab) mgr Katarzyna Traczuk-BernatA31Dn (lab) mgr Katarzyna Traczuk-BernatA31
11:45-13:15Pdwpilcd (lab) dr hab. in. Zuzanna GoluchA218Pdwpilcd (lab) dr hab. in. Zuzanna GoluchA218
13:30-15:00Pdwpilcd (lab) dr hab. in. Zuzanna GoluchA218Pdwpilcd (lab) dr hab. in. Zuzanna GoluchA218
15:15-16:45Pdwpilcd (lab) dr hab. in. Zuzanna GoluchA218Pdwpilcd (lab) dr hab. in. Zuzanna GoluchA218
17:00-18:30- --- --
18:45-20:15- --- --
Pitek 2023-03-17
s3DK1s3DK2
08:15-09:45Pdwpilcd (wyk) dr hab. in. Zuzanna GoluchOnline_08Pdwpilcd (wyk) dr hab. in. Zuzanna GoluchOnline_08
10:00-11:30Pdwpilcd (wyk) dr hab. in. Zuzanna GoluchOnline_08Pdwpilcd (wyk) dr hab. in. Zuzanna GoluchOnline_08
11:45-13:15Dn (wyk) dr hab. in. Zuzanna GoluchOnline_08Dn (wyk) dr hab. in. Zuzanna GoluchOnline_08
13:30-15:00Dn (wyk) dr hab. in. Zuzanna GoluchOnline_08Dn (wyk) dr hab. in. Zuzanna GoluchOnline_08
15:15-16:45- --- --
17:00-18:30- --- --
18:45-20:15- --- --
Wtorek 2023-03-21
s3DK1s3DK2
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30- --- --
11:45-13:15- --- --
13:30-15:00Fitot (wyk) dr Grayna SondelOnline_05Fitot (wyk) dr Grayna SondelOnline_05
15:15-16:45Fitot (wyk) dr Grayna SondelOnline_05Fitot (wyk) dr Grayna SondelOnline_05
17:00-18:30- --- --
18:45-20:15- --- --
roda 2023-03-22
s3DK1s3DK2
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30- --- --
11:45-13:15Ja (w) mgr Magdalena SzylarA15Ja (w) mgr Magdalena SzylarA15
13:30-15:00Ja (w) mgr Magdalena SzylarA15Ja (w) mgr Magdalena SzylarA15
15:15-16:45Pdwpilcd (lab) dr hab. in. Zuzanna GoluchC10Pdwpilcd (lab) dr hab. in. Zuzanna GoluchC10
17:00-18:30Pdwpilcd (lab) dr hab. in. Zuzanna GoluchC10Pdwpilcd (lab) dr hab. in. Zuzanna GoluchC10
18:45-20:15Pdwpilcd (lab) dr hab. in. Zuzanna GoluchC10Pdwpilcd (lab) dr hab. in. Zuzanna GoluchC10
Pitek 2023-03-24
s3DK1s3DK2
08:15-09:45Pdwpilcd (wyk) dr hab. in. Zuzanna GoluchOnline_08Pdwpilcd (wyk) dr hab. in. Zuzanna GoluchOnline_08
10:00-11:30Pdwpilcd (wyk) dr hab. in. Zuzanna GoluchOnline_08Pdwpilcd (wyk) dr hab. in. Zuzanna GoluchOnline_08
11:45-13:15Dn (wyk) dr hab. in. Zuzanna GoluchOnline_08Dn (wyk) dr hab. in. Zuzanna GoluchOnline_08
13:30-15:00Dn (wyk) dr hab. in. Zuzanna GoluchOnline_08Dn (wyk) dr hab. in. Zuzanna GoluchOnline_08
15:15-16:45- --- --
17:00-18:30- --- --
18:45-20:15- --- --
Poniedziaek 2023-03-27
s3DK1s3DK2
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30ws (wyk) dr Grayna SondelC14ws (wyk) dr Grayna SondelC14
11:45-13:15Ja (w) mgr Magdalena SzylarA143Ja (w) mgr Magdalena SzylarA143
13:30-15:00Ja (w) mgr Magdalena SzylarA143Ja (w) mgr Magdalena SzylarA143
15:15-16:45Fitot (w) dr Grayna SondelC14Fitot (w) dr Grayna SondelC14
17:00-18:30Fitot (w) dr Grayna SondelC14Fitot (w) dr Grayna SondelC14
18:45-20:15- --- --
Wtorek 2023-03-28
s3DK1s3DK2
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30Sd (sem) dr in. Iwona Twarogowska-WielesikOnline_05Sd (sem) dr in. Iwona Twarogowska-WielesikOnline_05
11:45-13:15Sd (sem) dr in. Iwona Twarogowska-WielesikOnline_05Sd (sem) dr in. Iwona Twarogowska-WielesikOnline_05
13:30-15:00Fitot (wyk) dr Grayna SondelOnline_05Fitot (wyk) dr Grayna SondelOnline_05
15:15-16:45Fitot (wyk) dr Grayna SondelOnline_05Fitot (wyk) dr Grayna SondelOnline_05
17:00-18:30- --- --
18:45-20:15- --- --
Poniedziaek 2023-04-03
s3DK1s3DK2
08:15-09:45Poiz (wyk) dr Zygmunt SawickiA145Poiz (wyk) dr Zygmunt SawickiA145
10:00-11:30Dn (lab) mgr Katarzyna Traczuk-BernatA141Dn (lab) mgr Katarzyna Traczuk-BernatA141
11:45-13:15Dn (lab) mgr Katarzyna Traczuk-BernatA141Dn (lab) mgr Katarzyna Traczuk-BernatA141
13:30-15:00Poiz (w) dr Zygmunt SawickiA145Poiz (w) dr Zygmunt SawickiA145
15:15-16:45Poiz (w) dr Zygmunt SawickiA145Poiz (w) dr Zygmunt SawickiA145
17:00-18:30- --- --
18:45-20:15- --- --
Wtorek 2023-04-04
s3DK1s3DK2
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30Sd (sem) prof.dr hab.in. Ryszard PisarskiA217Sd (sem) prof.dr hab.in. Ryszard PisarskiA217
11:45-13:15Sd (sem) prof.dr hab.in. Ryszard PisarskiA217Sd (sem) prof.dr hab.in. Ryszard PisarskiA217
13:30-15:00Fitot (wyk) dr Grayna SondelC14Fitot (wyk) dr Grayna SondelC14
15:15-16:45Fitot (w) dr Grayna SondelC14Fitot (w) dr Grayna SondelC14
17:00-18:30Fitot (w) dr Grayna SondelC14Fitot (w) dr Grayna SondelC14
18:45-20:15- --- --
roda 2023-04-05
s3DK1s3DK2
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30Poiz (w) dr Zygmunt SawickiA32Poiz (w) dr Zygmunt SawickiA32
11:45-13:15Ja (w) mgr Magdalena SzylarA15Ja (w) mgr Magdalena SzylarA15
13:30-15:00Poiz (wyk) dr Zygmunt SawickiA32Poiz (wyk) dr Zygmunt SawickiA32
15:15-16:45Fitot (wyk) dr Grayna SondelC14Fitot (wyk) dr Grayna SondelC14
17:00-18:30- --- --
18:45-20:15- --- --
Poniedziaek 2023-04-17
s3DK1s3DK2
08:15-09:45Fitot (w) dr Grayna SondelC14Fitot (w) dr Grayna SondelC14
10:00-11:30Fitot (wyk) dr Grayna SondelC14Fitot (wyk) dr Grayna SondelC14
11:45-13:15Ja (w) mgr Magdalena SzylarA15Ja (w) mgr Magdalena SzylarA15
13:30-15:00- --- --
15:15-16:45- --- --
17:00-18:30- --- --
18:45-20:15- --- --
Wtorek 2023-04-18
s3DK1s3DK2
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30- --- --
11:45-13:15Sd (sem) prof.dr hab.in. Ryszard PisarskiA13Sd (sem) prof.dr hab.in. Ryszard PisarskiA13
13:30-15:00Sd (sem) prof.dr hab.in. Ryszard PisarskiA13Sd (sem) prof.dr hab.in. Ryszard PisarskiA13
15:15-16:45- --- --
17:00-18:30- --- --
18:45-20:15- --- --
roda 2023-04-19
s3DK1s3DK2
08:15-09:45Sd (sem) prof.dr hab.in. Ryszard PisarskiA32Sd (sem) prof.dr hab.in. Ryszard PisarskiA32
10:00-11:30Sd (sem) prof.dr hab.in. Ryszard PisarskiA32Sd (sem) prof.dr hab.in. Ryszard PisarskiA32
11:45-13:15Sd (sem) prof.dr hab.in. Ryszard PisarskiA32Sd (sem) prof.dr hab.in. Ryszard PisarskiA32
13:30-15:00- --- --
15:15-16:45- --- --
17:00-18:30- --- --
18:45-20:15- --- --
Pitek 2023-04-21
s3DK1s3DK2
08:15-09:45Pdwpilcd (wyk) dr hab. in. Zuzanna GoluchOnline_06Pdwpilcd (wyk) dr hab. in. Zuzanna GoluchOnline_06
10:00-11:30Pdwpilcd (wyk) dr hab. in. Zuzanna GoluchOnline_06Pdwpilcd (wyk) dr hab. in. Zuzanna GoluchOnline_06
11:45-13:15Dn (wyk) dr hab. in. Zuzanna GoluchOnline_06Dn (wyk) dr hab. in. Zuzanna GoluchOnline_06
13:30-15:00Dn (wyk) dr hab. in. Zuzanna GoluchOnline_06Dn (wyk) dr hab. in. Zuzanna GoluchOnline_06
15:15-16:45- --- --
17:00-18:30- --- --
18:45-20:15- --- --
Wtorek 2023-04-25
s3DK1s3DK2
08:15-09:45ws (w) dr Grayna SondelC14ws (w) dr Grayna SondelC14
10:00-11:30ws (w) dr Grayna SondelC14ws (w) dr Grayna SondelC14
11:45-13:15- --- --
13:30-15:00- --- --
15:15-16:45- --- --
17:00-18:30- --- --
18:45-20:15- --- --
roda 2023-04-26
s3DK1s3DK2
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30- --- --
11:45-13:15Pdwpilcd (lab) dr hab. in. Zuzanna GoluchA218Pdwpilcd (lab) dr hab. in. Zuzanna GoluchA218
13:30-15:00Pdwpilcd (lab) dr hab. in. Zuzanna GoluchA218Pdwpilcd (lab) dr hab. in. Zuzanna GoluchA218
15:15-16:45Pdwpilcd (lab) dr hab. in. Zuzanna GoluchA218Pdwpilcd (lab) dr hab. in. Zuzanna GoluchA218
17:00-18:30- --- --
18:45-20:15- --- --
Pitek 2023-04-28
s3DK1s3DK2
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30- --- --
11:45-13:15- --- --
13:30-15:00Pdwpilcd (wyk) dr hab. in. Zuzanna GoluchOnline_07Pdwpilcd (wyk) dr hab. in. Zuzanna GoluchOnline_07
15:15-16:45Pdwpilcd (wyk) dr hab. in. Zuzanna GoluchOnline_07Pdwpilcd (wyk) dr hab. in. Zuzanna GoluchOnline_07
17:00-18:30- --- --
18:45-20:15- --- --
Pitek 2023-05-05
s3DK1s3DK2
08:15-09:45- --- --
10:00-11:30Pdwpilcd (wyk) dr hab. in. Zuzanna GoluchA212Pdwpilcd (wyk) dr hab. in. Zuzanna GoluchA212
11:45-13:15Pdwpilcd (wyk) dr hab. in. Zuzanna GoluchA212Pdwpilcd (wyk) dr hab. in. Zuzanna GoluchA212
13:30-15:00Dn (wyk) dr hab. in. Zuzanna GoluchA212Dn (wyk) dr hab. in. Zuzanna GoluchA212
15:15-16:45Dn (wyk) dr hab. in. Zuzanna GoluchA212Dn (wyk) dr hab. in. Zuzanna GoluchA212
17:00-18:30- --- --
18:45-20:15- --- --
roda 2023-05-10
s3DK1s3DK2
08:15-09:45Sd (sem) dr in. Iwona Twarogowska-WielesikA31Sd (sem) dr in. Iwona Twarogowska-WielesikA31
10:00-11:30Sd (sem) dr in. Iwona Twarogowska-WielesikA31Sd (sem) dr in. Iwona Twarogowska-WielesikA31
11:45-13:15Pdwpilcd (lab) dr hab. in. Zuzanna GoluchA218Pdwpilcd (lab) dr hab. in. Zuzanna GoluchA218
13:30-15:00Pdwpilcd (lab) dr hab. in. Zuzanna GoluchA212Pdwpilcd (lab) dr hab. in. Zuzanna GoluchA212
15:15-16:45Dn (wyk) dr hab. in. Zuzanna GoluchA212Dn (wyk) dr hab. in. Zuzanna GoluchA212
17:00-18:30ws (w) dr Grayna SondelC14ws (w) dr Grayna SondelC14
18:45-20:15ws (w) dr Grayna SondelC14ws (w) dr Grayna SondelC14
Poniedziaek 2023-05-15
s3DK1s3DK2
08:15-09:45Sd (sem) prof.dr hab.in. Ryszard PisarskiC14Sd (sem) prof.dr hab.in. Ryszard PisarskiC14
10:00-11:30Sd (sem) prof.dr hab.in. Ryszard PisarskiC14Sd (sem) prof.dr hab.in. Ryszard PisarskiC14
11:45-13:15- --- --
13:30-15:00- --- --
15:15-16:45- --- --
17:00-18:30- --- --
18:45-20:15- --- --
Wtorek 2023-05-16
s3DK1s3DK2
08:15-09:45Sd (sem) Legenda1R�neSd (sem) Legenda1R�ne
10:00-11:30Sd (sem) Legenda1R�neSd (sem) Legenda1R�ne
11:45-13:15ws (w) dr Grayna SondelC14ws (w) dr Grayna SondelC14
13:30-15:00ws (w) dr Grayna SondelC14ws (w) dr Grayna SondelC14
15:15-16:45- --- --
17:00-18:30- --- --
18:45-20:15- --- --

SkrotNazwa
DnDiety niekonwencjonalne
JaJzyk angielski
wsywienie w sporcie
FitotFitoterapia
SdSeminarium dyplomowe
PdwpilcdPostpowanie dietetyczne w profilaktyce i leczeniu chorb dietozalenych
PoizPodstawy organizacji i zarzdzania

Legenda:



Informacja 1h [x/-] lub 1h [-/x] oznacza, e zajci trwaj w tym bloku 45 minut i zaplanowane s odpowiednio w pierwszej lub drugiej jego poowie.



Legenda1
PrzedmiotNauczycielSala
Sddr in. Iwona Twarogowska-WielesikA31
Sdprof.dr hab.in. Ryszard PisarskiA32